MailPoet - en to ca translation catalogue (1357 entries)

en:  %1$s email(s) scheduled.
ca: %1$s correu(s) programat(s).

en:  %1$s subscriber have been deleted.
ca:  %1$s suscriptor(s) s'ha(n) eliminat.

en:  %1$s subscribers have been deleted.
ca: %1$s subscriptors s'han esborrat.

en: "%2$s" imported from %1$s
ca: "%2$s" importat des de %1$s

en: "Read more" text
ca: Text "Llegeix més"

en: "View in browser"
ca: "Veure en el navegador"

en: %1$d email has been sent.
ca: S'ha enviat %1$d correu electrònic.

en: %1$d emails have been sent to unconfirmed subscribers.
ca: %1$d correus electrònics han estat enviats als subscriptors sense confirmar.

en: %1$s click | %1$s clicks
ca[0]: %1$s clic
ca[1]: %1$s clics

en: %1$s day | %1$s days
ca[0]: %1$s dia
ca[1]: %1$s dies

en: %1$s emails appear more than once in your file : %2$s.
ca: %1$s correus electrònics apareixen més d'una vegada en el seu arxiu: %2$s.

en: %1$s emails are not valid : %2$s.
ca: %1$s correus electrònics no vàlids: %2$s.

en: %1$s emails every %2$s
ca: %1$s correus electrònics cada %2$s

en: %1$s emails received.
ca: %1$s correus rebuts.

en: %1$s hour | %1$s hours
ca[0]: %1$s hora
ca[1]: %1$s hores

en: %1$s minute | %1$s minutes
ca[0]: %1$s minut
ca[1]: %1$s minuts

en: %1$s out of %2$s sent.
ca: %1$s fora de %2$s enviats.

en: %1$s second | %1$s seconds
ca[0]: %1$s segons
ca[1]: %1$s segons

en: %1$s subscriber have been added to "%2$s".
ca: S'ha afegit %1$s suscriptor(s) a "%2$s".

en: %1$s subscriber have been confirmed.
ca: %1$s suscriptor s'ha confirmat.

en: %1$s subscriber have been moved to "%2$s".
ca: S'ha(n)n canviat %1$s suscriptor(s) a "%2$s".

en: %1$s subscriber have been removed from "%2$s".
ca: %1$s suscriptor s'ha eliminat de "%2$s".

en: %1$s subscriber have been removed from all existing lists.
ca: %1$s subscriptor s'ha eliminat de totes les llistes existents.

en: %1$s subscribers added to %2$s.
ca: %1$s subscriptors afegits a %2$s.

en: %1$s subscribers have been added to "%2$s".
ca: %1$s subscriptors s'han afegit a "%2$s".

en: %1$s subscribers have been confirmed.
ca: %1$s suscriptors s'han confirmat.

en: %1$s subscribers have been moved to "%2$s".
ca: S'ha(n) enviat %1$s suscriptor(s) a "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from "%2$s".
ca: %1$s suscriptors s'han eliminat de "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from all existing lists.
ca: %1$s subscriptors s'han eliminat de totes les llistes existents.

en: %1$s subscribers were exported. Get the exported file [link]here[/link].
ca: %1$s subscriptors s'han exportat. Obté l'arxiu exportat [link]aquí[/link].

en: %1$s week | %1$s weeks
ca[0]: %1$s setmana
ca[1]: %1$s setmanes

en: %1$s year | %1$s years
ca[0]: %1$s any
ca[1]: %1$s anys

en: %1$s's import list
ca: %1$s importa la llista

en: %1$sth
ca: %1$sè

en: %d file(s) have been successfully uploaded.
ca: %d arxiu(s) s'ha(n) carregat correctament.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
ca: %s supera la mida màxima de càrrega per al carregador multi-arxiu quan utilitzes el teu navegador.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
ca: %s excedeix la mida màxima de càrrega per aquest lloc.

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
ca: %sPer editar%s, passa el ratolí per sobre i es mostrarà el botó Editar.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
ca: &#8220;%s&#8221; ha fallat al carregar.

en: &lt; Prev
ca: &lt; Anterior

en: (%1$s votes)
ca: (%1$s vots)

en: , %1$s of which were %2$s
ca: , %1$s dels quals eren %2$s

en: ... or duplicate one below to copy its design.
ca: ...o duplica'n un per copiar el diseny.

en: 1 hour
ca: 1 hora

en: 1 line | %d lines
ca[0]: 1 línia
ca[1]: %d línies

en: 15 minutes
ca: 15 minuts

en: 1st
ca: 1er

en: 2 hours
ca: 2 hores

en: 2nd
ca: 2on

en: 30 day money back
ca: 30 dies de devolució de diners

en: 30 days happiness guarantee
ca: 30 dies de garantia feliç

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: 3rd
ca: 3er

en: 5 Minute User Guide
ca: Guia s'usuari en 5 minuts

en: 5 minute newbie guide
ca: Guia de 5 minuts per principiants

en: << Back
ca: << Tornar

en: A Brand New MailPoet. Let the Fun Begin.
ca: A estrenar MailPoet. Que comenci la diversió.

en: A checkbox is added as option for your customers to signup for your newsletter while purchasing from your digital store.
ca: Una casella de verificació s'afegeix com a opció per als seus clients per inscriure's al seu butlletí de notícies mentre compren a la seva botiga digital.

en: A great way to try the Premium. No one should be locked in, ever.
ca: Una gran manera de provar Premium. Ningú ha de ser bloquejat, mai.

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
ca: Una nova llista "%1$s" s'ha creat a partir d'aquest segment.

en: A subscriber is directed to a page of your choice after clicking on the unsubscribe link, at the bottom of a newsletter.
ca: Un subscriptor es dirigeix ​​a una pàgina de la seva elecció després de fer clic a l'enllaç per donar-se de baixa, a la part inferior d'un butlletí de notícies.

en: A theme called %1$s exists already. To overwrite it, tick the corresponding checkbox before uploading.
ca: El tema anomenat %1$s ja existeix. Per sobreescriure'l, marca la casella corresponent abans de pujar-lo.

en: A well designed plugin for a simple idea.
ca: Un complement ben dissenyat per a una idea simple.

en: Action Required
ca: Acció obligatoria

en: Actions & Notifications
ca: Accions i Notificacions

en: Actions will be executed after %1$s messages
ca: Les accions s'executaran després de %1$s missatges

en: Activate
ca: Activar

en: Activate MailPoet Premium Version
ca: Activa la Versió Premium de MailPoet

en: Activate bounce and check every...
ca: Activa el gestor de rebots i revisa'ls cada...

en: Activate if your SMTP ports are blocked.
ca: Activar si els ports SMTP són blocats.

en: Activate now
ca: Activa-ho ara

en: Add
ca: Afegeix

en: Add / Edit group of posts
ca: Afegir / Editar grup d'entrades

en: Add Images
ca: Insereix imatges

en: Add Link & Alternative text
ca: Afegir vincle i text alternatiu

en: Add List
ca: Afegeix una llista

en: Add New Field
ca: Afegir nou camp

en: Add Subscriber
ca: Afegir subscriptor

en: Add a DKIM signature to your newsletters to increase the deliverability of your newsletters. [link]Read the setup guide.[/link]
ca: Afegir una signatura DKIM per als seus butlletins de notícies per augmentar la capacitat de lliurament dels seus butlletins de notícies. [link]Llegiu la guia de configuració.[/link]

en: Add a checkbox in your forms, and choose which lists the user gets added to.
ca: Afegir una casella de verificació en els formularis, i triar a quines llistes es pot afegir l'usuari.

en: Add a checkbox on checkout page for your customers to subscribe to your MailPoet newsletters.
ca: Afegir una casella de verificació a la pàgina de pagament pels seus clients a subscriure als butlletins de notícies MailPoet.

en: Add a checkbox on the registration form of this plugin so your new users join a list of your choice.
ca: Afegir una casella de verificació en el formulari d'inscripció d'aquest complement perquè els seus nous usuaris s'uneixin a la llista de la seva elecció.

en: Add a link in the footer of all your newsletters so subscribers can edit their profile and lists. [link]See your own subscriber profile page.[/link]
ca: Afegeix un enllaç al peu de pàgina de totes els teus butlletins així els subscriptors poden editar les seves llistes i perfils. [link]Veure teva pàgina de perfil.[/link]

en: Add a new field to add to your forms so your visitors can subscribe to your MailPoet newsletters.
ca: Afegeix un nou camp al formulari per tal que els visitants puguin subscriure als seus butlletins de notícies MailPoet.

en: Add item
ca: Afegir element

en: Add link / Alternative text
ca: Afegir enllaç/text alternatiu

en: Add list
ca: Afegir llista

en: Add more themes
ca: Afegeix més plantilles

en: Add new field
ca: Afegeix nou camp

en: Add to list
ca: Afegir a la llista

en: Add your [stars] on [link]wordpress.org[/link] and keep this plugin essentially free.
ca: Afegeix la teva [stars] a [link]wordpress.org[/link] i manté aquest complement essencialment gratuït.

en: Added
ca: Afegit

en: Address:
ca: Adreça:

en: After submit...
ca: Després d'enviar...

en: Agency
ca: Agència

en: Align center
ca: Alinear al centre

en: Align left
ca: Alinear a l'esquerra

en: Align right
ca: Alinear a la dreta

en: All
ca: Tot

en: All %1$s subscribers are selected.
ca: Tots els %1$s suscriptors s'han seleccionat

en: All Newsletters
ca: Tots els butlletins

en: All Sent
ca: Tots els enviats

en: All Your Stats in a Single Dashboard
ca: Totes les estadístiques en un únic quadre de comandaments

en: All subscribers on this page are selected.
ca: S'han seleccionat tots els suscriptors d'aquesta página

en: Allow HTML edits
ca: Permet editar HTML

en: Allow site admins to change the sending method
ca: Permetre que els administradors canviin el mètode d'enviament.

en: Allow site admins to deactivate Signup Confirmation
ca: Permetre que els administradors desactivar la Confirmació de Subscripció.

en: Allow users who register to your site to subscribe on a list of your choice.
ca: Permet als usuaris registrats de subscriure's a les llistes que escullin.

en: Allowed Files
ca: Arxius permesos

en: Alphanumerical
ca: Alfanumèric

en: Already paid?
ca: Ja has pagat?

en: Already paid? Click here to activate
ca: Ja has pagat? Clica aquí per activar

en: Alternative text:
ca: Text alternatiu:

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
ca: S'ha produït un error en la càrrega. Torna-ho a provar més tard.

en: An error occurred. [link]Show more details.[/link]
ca: S'ha produït un error. [link]Veure més detalls.[/link]

en: And more...
ca: I més...

en: And taxonomies as well...
ca: I taxonomies, així ...

en: Apply
ca: Aplicar

en: April
ca: Abril

en: Archive page shortcode
ca: shortcode per pàgina d'arxiu

en: Are you doing better now than 3 months ago? Select a date range to reveal changes in your results.
ca: Estàs fent millor ara que fa 3 mesos? Seleccioneu un rang de dates per revelar els canvis en els seus resultats.

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
ca: Estàs segur d'haver seleccionat el port correcte? Deixar-ho en blanc si no saps què especificar

en: Are you sure you want to delete this custom field?
ca: Segur que vols eliminar aquest camp personalitzat?

en: Are you sure you want to delete this form?
ca: Segur que vols esborrar aquets formulari?

en: Are you sure you want to ignore the %1$s subscribers of the list %2$s?
ca: Segur que vols ignorar els %1$s suscriptors de la llista %2$s?

en: Ask for:
ca: Pregunta per:

en: August
ca: Agost

en: Authentication
ca: Autentificació

en: Author:
ca: Autor:

en: Auto Newsletters
ca: Butlletins automàtics

en: Automate the boring stuff
ca: Automatitzar les coses avorrides

en: Automatic latest content
ca: Últim Contingut Automàtic

en: Automatic newsletter
ca: Butlletí automàtic

en: Automatically add paragraphs
ca: Agegir paragrafs de forma automática

en: Automatically sent...
ca: Enviat automàticament ...

en: Average rating: %1$s
ca: Nota mitjana: %1$s

en: Back
ca: Enrere

en: Back to lists
ca: Torna a llistes

en: Back to selection
ca: Torna a la sel·lecció

en: Background
ca: Fons

en: Background color
ca: Color del fons

en: Background color with alternate
ca: Color de fons alternatiu amb

en: Batch insert options
ca: Insereix cua d'opcions

en: Be creative! It's the first thing your subscribers see. Tempt them to open your email.
ca: Sigues creatiu! Això és el primer que veuran els subscriptors. Tempta'ls a obrir el correu.

en: Be productive thanks to Premium!
ca: Sigui productiu gràcies a Premium!

en: Become a beta tester
ca: Ser provador beta!

en: Blocked IP
ca: IP blocada

en: Blog post, online review, forum:
ca: A un Blog, en un forum, en una resenya online:

en: Blogger
ca: Blocaire

en: Bookmarks Selection
ca: Selecció de marcadors

en: Bounce
ca: Bot

en: Bounce Email
ca: Correu retornat

en: Bounce Handling
ca: Gestionar retornats

en: Bounce handling connection test
ca: Connexió de prova pels correus retornats

en: Bounce handling processing
ca: Processant correus retornats

en: Bounced
ca: Retornats

en: Bulk Actions
ca: Accions en bloc

en: Button label:
ca: Etiqueta de botó:

en: Buy Now
ca: Comprar ara

en: CSV file
ca: Arxiu CSV

en: Can you confirm that this column is corresponding to that field?
ca: Pots confirmar que aquesta columna es correspon a aquest camp?

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Cancel Upload
ca: Cancel·la la càrrega

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
ca: No es pot accedir a l'arxiu CSV. Comprova els drets d'accés a aquest directori "%1$s"

en: Categories and tags
ca: Categories i etiquetes

en: Change log
ca: Canviar registre

en: Change the footer's content in MailPoet's %1$sSettings%2$s page.
ca: Canvieu el contingut del peu de pàgina a la pàgina d' %1$sAjustos%2$s de MailPoet

en: Charset
ca: Caràcters

en: Check again what you're trying to import.
ca: Pots tornar a intentar el que estàs tractant d'importar.

en: Check out [link]our guide[/link] on how to fill out the form.
ca: Cerca [link]a la nostra guia[/link] com omplir el formulari.

en: Check this box if you want transparency
ca: Mara aquesta casella si vols transparència

en: Check your inbox now to confirm your subscription.
ca: Comprova la safata d'entrada per confirmar la teva subscripció.

en: Check your inbox or spam folder now to confirm your subscription.
ca: Comprovi ara la safata d'entrada o carpeta de correu no desitjat per confirmar la seva subscripció.

en: Checkbox
ca: Casella de verificació

en: Checking license
ca: Compravant llicència

en: Cheers, your MailPoet Newsletter Plugin
ca: Salut, el seu complement MailPoet Newsletter

en: Choose a FROM name and email address for notifications emails.
ca: Escull el nom de FROM i l'adreça de correu per les notificacions dels correus.

en: Choose a list
ca: Seleccioneu una llista

en: Choose files to upload
ca: Escull arxius per pujar

en: Clean automatically your mailing list
ca: Neteja automàticament la llista de correu

en: Clear selection
ca: Esborrar selecció

en: Click
ca: Clica

en: Click here to add a title or text.
ca: Clica aquí per afegir un títol o un text.

en: Click here to unsubscribe
ca: Feu clic aquí per cancel·lar la seva subscripció

en: Click here to view media.
ca: Clica aquí per veure el multimèdia.

en: Click rate (based on opened newsletters)
ca: Tarifa clic (en base a butlletins oberts)

en: Clicked
ca: Clicats

en: Clicked on
ca: Clicat a

en: Clicks
ca: Clica'ts

en: Close
ca: Tancar

en: Compare past & present
ca: Comparar passat i present

en: Configuration and Permissions
ca: Configuració i Permisos

en: Configure
ca: Configurar

en: Configure SPF and DKIM independently for each site.
ca: Configureu SPF i DKIM de forma independent per a cada lloc.

en: Configure each site manually
ca: Configura cada lloc individualment

en: Configure your DNS by adding a key/value record in TXT as shown below.
ca: Configura les DNS afegint una clau/valor en un registre TXT com es mostra a continuació.

en: Confirm Reinstallation
ca: Confirmeu reinstal·lació

en: Confirm activating the MailPoet Premium Plugin?
ca: Confirma l'activació del complement Premium de MailPoet?

en: Confirm going back to the stable version?
ca: Confirmeu que es reverteix a la versió estable?

en: Confirm installing the MailPoet Premium Plugin?
ca: Confirma la instal·lació del complement Premium de MailPoet?

en: Confirm unconfirmed subscribers
ca: Confirmar suscriptors no confirmats

en: Confirm your subscription to %1$s
ca: Confirma la teva subscripció a %1$s

en: Confirmation page
ca: Pàgina de Confirmació

en: Conflict
ca: Conflicte

en: Congrats, your Premium license is active. One last step...
ca: Felicitats, la llicència Prèmium s'ha activat. Un últim pas...

en: Connection method
ca: Mètode de connexió

en: Contact Support
ca: Contacte de suport

en: Contact your administrator to modify that, it should be configurable.
ca: Contacta al administrador per modificar això, hauria de ser configurable.

en: Content
ca: Contingut

en: Copy
ca: Copiar

en: Copy of
ca: Còpia de

en: Copy paste in a text box
ca: Copia i enganxa en un quadre de text

en: Coupons
ca: Cupons

en: Create a new email
ca: Crea un nou correu electrònic

en: Create a new form
ca: Crear un nou formulari

en: Create a new list
ca: Crea una nova llista

en: Create an email account dedicated solely to bounce handling.
ca: Crea un compte de correu dedicat solamente per a gestionar els rebots.

en: Create and send newsletters. Import and manage your lists. Add subscription forms in widgets, articles and pages. MailPoet (formerly Wysija) is a freemium plugin updated regularly with new features.
ca: Crea i envi butlletins de notícies. Importa i gestiona les teves llistes. Afegeix formularis de subscripció en guinys, articles i pàgines. MailPoet (anteriorment Wysija) és un complement freemium actualitzat periòdicament amb noves característiques.

en: Created on
ca: Creat el

en: Crunching&hellip;
ca: Processant&hellip;

en: Current day of the month in ordinal, ie. 2nd, 3rd, etc.
ca: Dia en curs del mes en nom ordinal. ex. 2on, 3er, etc.

en: Current day of the month number
ca: Número del dia en curs del mes

en: Current month number
ca: Numero del mes en curs

en: Currently viewing
ca: Actualment veient

en: Custom Fields
ca: Camps Personalitzats

en: Custom dates
ca: Dates personalitzades

en: Custom horizontal line
ca: Línia horitzontal personalitzada

en: DKIM signature
ca: Signatura DKIM

en: Daily summary of emails sent
ca: Resum diari de correus electrònics enviats

en: Date
ca: Data

en: Date created
ca: Data de creació

en: Date sent
ca: Data d'enviament

en: Day
ca: Dia

en: Debug mode
ca: Mode de depuració

en: December
ca: Desembre

en: Decide which emails a new customer gets automatically, based on the product he just purchased. This a Premium add-on for WooCommerce.
ca: Decidir quins missatges de correu electrònic d'un nou client obté automàticament, basant-se en el producte que acaba de comprar. Aquest és un Complement Premium per WooCommerce.

en: Default style saved.
ca: Estil per defecte guardat

en: Delete
ca: Esborrar

en: Delete field
ca: Esborrar camp

en: Delete image for all newsletters?
ca: Eliminar la imatge de tots els butlletins de notícies?

en: Delete subscribers
ca: Eliminar subscriptors

en: Delete the user
ca: Esborra l'usuari

en: Delete these newsletters for ever?
ca: Eliminar aquests butlletins per sempre?

en: Delete these subscribers forever?
ca: Eliminar aquests subscriptors per sempre?

en: Delete this newsletter for ever?
ca: Eliminar aquest butlletí per sempre?

en: Delete this subscriber forever?
ca: Eliminar aquest subscriptor per sempre?

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
ca: L'eliminació d'una llista no implicar eliminarar subscriptors.

en: Delivery method
ca: Mètode de lliurament

en: Description
ca: Descripció

en: Detailed stats for each subscriber
ca: Estadístiques detallades per a cada subscriptor

en: Details & PSD
ca: Detalls i PSD

en: Device
ca: Dispositiu

en: Did these subscribers ask to be in your list?
ca: Aquests subscriptors t'han preguntat d'estar a la teva llista?

en: Did you know? It's better to send fewer emails at higher frequencies. Become Premium and we'll ping your site each 15 minutes making sure your emails are sent smoothly at this frequency. [link]Send better with Premium.[/link]
ca: Sabies que... És millor enviar menys missatges de correu electrònic a freqüències més altes. Fes-te Premium i farem ping al seu lloc cada 15 minuts fent que els seus missatges de correu electrònic s'enviïn sense problemes en aquesta freqüència. [link]Enviar millor amb Premium.[/link]

en: Discover more Premium features.
ca: Descobreixi més característiques premium.

en: Discover which links are the top hits in each newsletter. Find out which subscribers are your number one fans and get advanced details about them. [link]Get more data with Premium.[/link]
ca: Descobreixi quins enllaços són els millors en cada butlletí. Sapigueu quins dels subscriptors són els seus fans número u i obtingui detalls avançats sobre ells. [link]Obtingui més dades amb Premium. [/link]

en: Dismiss
ca: Despatxar

en: Display and insert options
ca: Mostra i insereix opcions

en: Display label within input:
ca: Visualitza l'etiqueta del camp:

en: Display labels in inputs
ca: Mostra les etiquetes de les entrades

en: Display problems? [link]View this newsletter in your browser.[/link]
ca: Problemes de visualitzacio? [link]Mira aquest butlletí al teu navegador.[/link]

en: Display...
ca: Mostra...

en: Displays at the top of your newsletters. Don't forget to include the link tag, ie: [link]The link[/link]
ca: Es mostra a la part superior dels seus butlletins. No t'oblidis d'incloure l'etiqueta d'enllaç, p.e.: [link]l'Enllaç[/link]

en: Divider
ca: Divisor

en: Divider Selection
ca: Selecció de divisor

en: Dividers Selection
ca: Selecció de separadors

en: Do not match as a 'date field' if most of the rows for that column return the same error.
ca: No coincidir amb un 'camp de data' si la major part de les files de la columna retornen el mateix error.

en: Do nothing
ca: No facis res

en: Do or do not. There is no try.
ca: Fer o no fer. No hi ha cap intent.

en: Do you want to install that version?
ca: Vols instal·lar aquesta versió?

en: Does it work? Try to connect.
ca: Funciona? Prova de connectar-te.

en: Does my sidebar form get more subscribers than the one in the footer? It's time to find out.
ca: ¿La meva forma de barra lateral aconseguir més subscriptors que el que està al peu de pàgina? És el moment de descobrir-ho.

en: Domain
ca: Domini

en: Don't forget to include: <br><br>[activation_link]Confirm your subscription.[/activation_link]. <br><br>Optional: [lists_to_confirm].
ca: No oblidis d'inserir: <br><br>[activation_link]Confirma la teva subscripció.[/activation_link]. <br><br>Opcional: [lists_to_confirm].

en: Don't see the add-on you're looking for? <a href="%s">Submit it</a> in our contact form.
ca: ¿No trobes l'add-on que estàs buscant? <a href="%s">Cerca'l </a> en el nostre formulari de contacte.

en: Don't send to existing subscribers, only to future ones.
ca: No enviar als suscriptors actuals, tan sols a futurs

en: Don't wait & send right now.
ca: No esperis i envia-ho ara mateix.

en: Done
ca: Fet

en: Download
ca: Descarregar

en: Download as .zip
ca: Descarrega com a .zip

en: Download original Photoshop file
ca: Descarrega l'arxiu original de Photoshop

en: Download the Premium plugin.
ca: Descarregant el complement Premium.

en: Downloads: %1$s
ca: Descàrregues: %1$s

en: Draft
ca: Esborrany

en: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Look on the right!
ca: Arrosega i deixa anar %1$s text, articles, divisors. %2$s Mira a la dreta!

en: Drag the widgets below into your newsletter.
ca: Arrosega els ginys a sota del teu butlletí.

en: Drop files here
ca: Deixa anar els arxius aquí

en: Drop your footer image here.
ca: Deixa caure la imatge del peu de pàgina.

en: Drop your logo in this header.
ca: Deixa caure el logo a la capçalera

en: Duplicate
ca: Duplicar

en: Each time one of our users forgets to write a review, a kitten dies. It's sad and breaks our hearts. [link]Add your own review[/link] and save a kitten today.
ca: Cada vegada que un dels nostres usuaris s'oblida d'escriure una crítica, un gatet mor. És trist i se't trenca el cor. [link]Dóna la teva opinió[/link], i avui, salva un gatet.

en: Edit
ca: Editar

en: Edit Automatic latest content
ca: Edita l'Últim Contingut Automàtic

en: Edit Lists
ca: Edita les llistes

en: Edit custom field
ca: Edita camp personalitzat

en: Edit display
ca: Edita pantalla

en: Edit field
ca: Editar camp

en: Edit form
ca: Editar formulari

en: Edit lists
ca: Edita llistes

en: Edit name
ca: Editar nom

en: Edit subscription page link
ca: Edita l'enllaç a la pàgina de subscripció

en: Edit text
ca: Editar text

en: Edit your subscriber profile: %1$s
ca: Edita el teu perfil d'abonat: %1$s

en: Edit your subscription
ca: Edita la teva subscripció

en: Editing list %1$s
ca: Editant la llista %1$s

en: Element has been deleted.
ca: L'element ha estat esborrat.

en: Elements deleted
ca: Elements esborrats

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email %1$s already exists.
ca: El correu %1$s ja existeix.

en: Email Address
ca: Adreça de correu

en: Email Status
ca: Estat dels correus

en: Email content
ca: Contingut del correu

en: Email notifications
ca: Correu de notificacions

en: Email subject
ca: Assumpte del correu

en: Email will be sent to %1$s at %2$s
ca: El correu s'enviarà a %1$s a les %2$s

en: Enable MailPoet's Cron
ca: Habilitar el Cron de MailPoet

en: Enable signup confirmation
ca: Habilitar confirmació de registre

en: Enable this to show MailPoet's errors. Our support might ask you to enable this if you seek their help.
ca: Activa això per mostrar errors de MailPoet. El nostre suport pot demanar-li que activar aquesta opció si vostè necessita la seva ajuda.

en: Enabled
ca: Activat

en: Enforce all sites to send with a unique FROM email address. You only need to configure the Automated Bounce Handling (Premium), SPF & DKIM only once.
ca: Força tots els llocs web a enviar amb una única adreça de correu DESDE. Només necessites configurar el Gestor Automatic de Rebots (Prèmium), SPF & DKIM un sol cop.

en: Enter the email addresses that should receive notifications (separate by comma).
ca: Introdueix les adresses de correu que rebran notificacions (separades per comes).

en: Error Saving newsletter...
ca: Error al desar el butlletí...

en: Error Sending Message <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>
ca: Error enviat el missatge <b><i>%s</i></b> a <b><i>%s</i></b>

en: Error Validating the fields
ca: Error validant els camps

en: Error matching date.
ca: Error data coincident.

en: Error when inserting emails.
ca: Error en inserir correus electrònics.

en: Error when inserting list.
ca: Error en inserir llista.

en: Excel for Windows
ca: Excel per Windows

en: Excellent under %1$s%%. Under %2$s%%  is acceptable. Over that, some servers might consider blocking. [link]Read more on support.mailpoet.com.[/link]
ca: Excel·lent més de %1$s%%. Sota %2$s%% és acceptable. Més d'això, alguns servidors podrien considerar bloqueig. [link]Llegir més en support.mailpoet.com.[/link]

en: Excellent under %1$s%%. Under %2$s%% is acceptable. Over that, some servers might consider blocking. [link]Read more on support.mailpoet.com.[/link]
ca: Excel·lent més de %1$s%%. Sota %2$s%% és acceptable. Més d'això, alguns servidors podrien considerar bloqueig. [link]Llegir més en support.mailpoet.com.[/link]

en: Export
ca: Exporta

en: Export Subscribers
ca: Exportar subscriptors

en: Export confirmed subscribers only
ca: Exporta solament subscriptors confirmats

en: Export to CSV
ca: Exportar a CSV

en: Exporting %1$s subscribers
ca: Exportant %1$s subscriptors

en: Extended functionalities to the free version.
ca: Funcionalitats exteses de la versió gratuïta.

en: FROM email address for sites using this method
ca: DE adreça email per als llocs que utilitzen aquest mètode

en: Failed Permanently
ca: Fallada permanent

en: Failed Send
ca: Eviament fallit

en: February
ca: Febrer

en: Field "%1$s" is required in table "%2$s".
ca: El camp "%1$s" és obligatori en la taula "%2$s".

en: Field "%1$s" needs to be a valid Email.
ca: El camp "%1$s" ha de ser un email vàlid.

en: Field's name:
ca: El nom del camp:

en: File canceled.
ca: Arxiu cancel·lat

en: Fill out the form below so we can connect to it.
ca: Emplena el formulari següent de forma que poguem conectar-nos-hi

en: Filter
ca: Filtra

en: Filter by status
ca: Filtrar per estat

en: Filter by type
ca: Filtrar per tipus

en: Final step: last details
ca: Pas final: últims detalls

en: Finally, you can drop more than 1 post at once.
ca: Finalment, pot arrossegar més d'un missatge alhora.

en: Find out what happens to your subscribers once they arrive on your site, thanks to Google Analytics campaign tracking
ca: Sapigueu el que passa als seus subscriptors una vegada que arriben al seu lloc, gràcies a la campanya de seguiment de Google Analytics

en: First Name
ca: Nom

en: First Time? See it in Action
ca: El primer cop? Veure'l en acció

en: First name
ca: Nom

en: First step: main details
ca: Primer pas: informació principal

en: Follow us and don't miss anything!
ca: Segueix-nos y no et perdis res!

en: Footer
ca: Peu de pàgina

en: Footer background
ca: Fons del peu

en: Footer text
ca: Text del peu

en: For %s per year, get 1 site covered with Premium.
ca: Per %s a l'any, aconsegueixi 1 lloc web amb cobertura Premium.

en: For %s per year, get 4 of your sites covered with Premium.
ca: Per %s a l'any, aconsegueixi 4 llocs web amb cobertura Premium.

en: For %s per year, get all of your sites covered with Premium.
ca: Per %s a l'any, doni a tots els seus llocs web cobertura Premium.

en: For example, "Spring email". [link]Read the guide.[/link]
ca: Per exemple, "Correu de Primavera". [link]Llegiu la guia.[/link]

en: For your own use and never shown to your subscribers.
ca: Per al teu ús personal, no ho mostris mai als teus subscriptors.

en: Forget about limits
ca: Oblida't dels límits

en: Four Sites
ca: Quatre Llocs web

en: Free
ca: Gratuït

en: Freelance
ca: Autònom

en: Freelancer
ca: Auntònom

en: Friday
ca: divendres

en: Friend recommendation
ca: Recomanació d'un amic

en: From
ca: De

en: Full name of current day
ca: Nom del dia en curs

en: Full name of current month
ca: Nom del mes en curs

en: Geeky Options
ca: Opcions Geeky

en: Get Help!
ca: Obté ajuda!

en: Get Premium now
ca: Acosegueix el Prèmium

en: Get [link]MailPoet Premium[/link] to see the link.
ca: Aconsegueix [link]MailPoet Premium[/link] per veure l'enllaç.

en: Get all MS users
ca: Obté tots els usuaris MS

en: Get faster support
ca: Obtingui suport més ràpid

en: Get it now!
ca: Aconsegueix-lo ara!

en: Get more themes
ca: Obtenir més temes

en: Get your spam score in 1 click while you're designing your newsletter thanks to [link]mail-tester[/link], our own popular in-house tool.
ca: Obtingui la seva puntuació d'spam en un clic, mentre que vostè està dissenyant el seu butlletí de notícies gràcies a [link]mail-tester[/link], la nostra i molt popular eina interna.

en: Go Premium!
ca: Fes-te Prèmium!

en: Go and edit a newsletter to test it.
ca: Anar i editar un butlletí per provar-ho.

en: Go premium, you cannot send anymore!
ca: Compra la versió Prèmium i continua enviant!

en: Google Analytics Campaign
ca: Campanya Google Analytics

en: Google campaign
ca: Campanya Google

en: Google or other search engine
ca: Google o un altre motor de cerca

en: Got a sales question? [link]Get in touch[/link].
ca: Té alguna pregunta sobre vendes? [link]Poseu-vos en contacte[/link].

en: Great! But the beta version might be buggy, and we expect you to report any bugs. Confirm to installing the Beta version?
ca: Genial! Però la versió beta podria tenir errors, i esperem que vostè ens informi de qualsevol error. Confirma que vol fer la instal·lació de la versió Beta?

en: Great, you'll never hear from us again!
ca: Genial, no sabàs res més de nosaltres!

en: HTTP error.
ca: Error HTTP

en: Have fun improving
ca: Tenir millora diversió

en: Header
ca: Capçalera

en: Header background
ca: Fons de capçalera

en: Heading 1
ca: Títol 1

en: Heading 2
ca: Títol 2

en: Heading 3
ca: Títol 3

en: Hello!
    
    Hurray! You've subscribed to our site.
    We need you to activate your subscription to the list(s): [lists_to_confirm] by clicking the link below: 
    
    [activation_link]Click here to confirm your subscription.[/activation_link]
    
    Thank you,
    
     The team!
ca: Hola!
    
    ¡Visca! T'has subscrit al butlletí de la nostra pàgina.
    Però encara no s'ha acabat, necessitem que activis la teva subscripció a la llista(es): [lists_to_confirm] fent clic a l'enllaç de sota:
    
    [activation_link]Feu clic aquí per confirmar la subscripció.[/activation_link] 
    
    Gràcies, de part del nostre Equip!

en: Help yourself. Or let us help you.
ca: Fes-ho tu mateix. O deman's ajuda.

en: Here is the list of bounced emails.
ca: Aquesta és la llista de missatges retornats.

en: Hey! %1$s has an update (version %2$s), <a href="%3$s">click here to update</a>.
ca: Ei! %1$s té una actualització (versió %2$s), <a href="%3$s"> feu clic aquí per actualitzar</a>.

en: Hey! We have a quick question for you:
ca: Ei! Tenim una pregunta ràpida per a tu:

en: Hey, we're curious! How did you find out about us?
ca: Ep! tenim curiositat de saber com ens heu trobat.

en: Hide
ca: Amagar

en: Hide display options
ca: Amaga les opcions de visualització

en: Hide this message
ca: Amaga aquest missatge

en: Hide!
ca: Amaga!

en: Horizontal line
ca: Línia horitzontal

en: Hostname
ca: hostname

en: Hover your mouse over the bars to discover the forms' names.
ca: Passa el ratolí sobre les barres per descobrir els noms dels formularis.

en: How about a new list?
ca: Què tal una nova llista?

en: How do you want to import?
ca: Com vols importar?

en: How does it work?
ca: Com funciona?

en: How spammy is this newsletter?
ca: Quant té de spam aquest butlletí?

en: I'll setup a cron job on my server to execute at the frequency I want. Read about [link]setting up a cron job yourself[/link].
ca: Enviaré una feina programada al meu servidor per executar-la amb la freqüencia que jo desitje. Llegir sobre [link] programar una feïna amb cron[/link]

en: I'm a premium user, MailPoet.com will make sure my emails get sent on time.
ca: Sóc un usuari Premium, MailPoet.com s'assegurarà de que els meus correus electrònics són enviats a temps.

en: IO error.
ca: Error d'IO.

en: IP address
ca: Adreça IP

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the frequency.
ca: Si vull puc [link]crear una tasca programada addicional[/link] per augmentar la freqüència.

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the sending frequency.
ca: Si vols, pots [link]crear una tasca programada addicional[/link] per mirar d'augmentar la freqüència d'enviament.

en: If a theme with the same name exists, overwrite it.
ca: Si existeix un tema amb el mateix nom, es sobreescriurà.

en: If the answer is "no", consider yourself a spammer.
ca: Si la resposta és "no", considera't un spammer.

en: If you confirm the theme switch, it will override your header, footer, dividers and styles
ca: Si confirmes el canvi de tema, s'anul·larà la capçalera, peu de pàgina, els divisors i els estils

en: If you confirm this, all your current MailPoet data will be erased (newsletters, themes, statistics, lists, subscribers, etc.)
ca: Si confirma això, s'esborraran totes les seves dades MailPoet actuals (butlletins, temes, estadístiques, llistes de subscriptors, etc.)

en: If you have this problem, then this is your solution. Totally free too.
ca: Si vostè té aquest problema, llavors aquesta és la teva solució. Totalment gratis.

en: If you leave this area empty, it will not display once you send your email
ca: Si deixes aquest camp buit, no es mostrarà quan enviïs el correu electrònic

en: If you recently, successfully, sent a lot of emails, those errors may also be due to your server limitations.
ca: Si recentment, has lliurat gran quantitat de correus electrònics satisfactòriament, aquests errors es poden deure a les limitacions del teu servidor.

en: If you want to use a Gmail address, you need to send with Gmail. Check <a id="tip-send-with" href="%s">sending settings</a>.
ca: Si voleu utilitzar una adreça de Gmail, vostè necessita enviar amb Gmail. Comprovi <a id="tip-send-with" href="%s">ajustos d'enviament</a>.

en: If you want to use all capabilities of the uploader, like uploading multiple files at once, please upgrade to lighttpd 1.5.
ca: Si vols utilitzar totes les capacitats del carregador, com pujar diversos arxius alhora, si us plau actualitzat a lighttpd 1.5.

en: Ignore column...
ca: Ignora la columna ...

en: Ignore current subscribers
ca: Ignorar aquestos suscriptors

en: Image
ca: Imatge

en: Image Parameters
ca: Paràmetres per les imatges

en: Image alignment
ca: Alineació de la imatge

en: Image has been deleted.
ca: La imatge s'ha esborrat.

en: Image selection has been saved.
ca: La selecció de imatgea s'ha desat.

en: Image selection has not been saved.
ca: La selecció de imatges no s'ha desat.

en: Image width
ca: Amplada de la imatge

en: Images
ca: Imatges

en: Import
ca: Importa

en: Import "%1$s" as date field
ca: Importat com "%1$s" com a camp de data

en: Import Subscribers
ca: Importar subscriptors.

en: Import as "%1$s"
ca: Importat com "%1$s"

en: Import from %1$s
ca: Importa desde %1$s

en: Import from plugin %1$s has been cancelled.
ca: La importació des del complement %1$s ha estat cancel·lada.

en: Import from plugin %1$s has been completed.
ca: La importació des del complement %1$s s'ha completat.

en: Import subscribers from plugins
ca: Importació dels subscriptors des del complement.

en: Import the %1$s subscribers from the plugin: %2$s
ca: Importa els %1$s subscriptors des del connector: %2$s

en: Important plugin updates
ca: Les actualitzacions importants del complement

en: Improve your spam score. Mailpoet can sign all your emails with DKIM. [link]Read more.[/link]
ca: Millori la seva puntuació de spam. Mailpoet pot signar tots els missatges de correu electrònic amb DKIM. [link]Llegir més.[/link]

en: In Queue
ca: En Cua

en: In our Visual Editor, you can now include the author name for each post.
ca: En el nostre Editor Visual, ara pot incloure el nom de l'autor de cada entrada.

en: In our form editor, you can now add new fields such as gender, city, date of birth, etc.
ca: En el nostre editor de formularis, ara es pot afegir nous camps, com el gènere, ciutat, data de naixement, etc.

en: In queue
ca: En cua

en: Include author
ca: Inclou autor

en: Include categories
ca: Inclou categories

en: Includes: %1$s
ca: Inclou: %1$s

en: Increase your subscribers
ca: Augmenti seus subscriptors

en: Industry
ca: Indústria

en: Information is missing.
ca: Manca informació.

en: Insert Subscription Form
ca: Insereix Formulari de subscripció

en: Insert [newsletter:total] to show number of posts, [newsletter:post_title] to show the latest post's title & [newsletter:number] to display the issue number.
ca: Insereix [newsletter:total] per mostrar el número d'artícles, [newsletter:post_title] per mostrar el títol dels últims artícles i [newsletter:number] per mostrar el número problema.

en: Insert block here
ca: Inserir bloc aquí

en: Insert dynamic data about your subscribers, the newsletter, today's date, etc...
ca: Inseriu les dades dinàmiques sobre els seus subscriptors, el butlletí, la data d'avui, etc ...

en: Insert form
ca: Insereix formulari

en: Insert selected
ca: Insereix sel·leccionats

en: Inserting selected articles...
ca: Inserint els articles sel·leccionats...

en: Install Themes
ca: Instal·lar temes

en: Install from WordPress.org
ca: Instal·lar des de WordPress.org

en: Installing MailPoet Newsletter Premium plugin
ca: Instal·lant el complement MailPoet Newsletter Premium

en: Installing MailPoet Premium Version
ca: Installant el complement Premium de MailPoet

en: Investigate your top subscribers
ca: Investigui els seus principals subscriptors

en: Is this field mandatory?
ca: És un camp obligatori?

en: Issue number
ca: Problema número

en: It doesn't always work the way we want it to, doesn't it? We have a [link]dedicated support website[/link] with documentation and a ticketing system.
ca: No sempre funciona de la manera com vols, oi? Tenim un [link]lloc web de suport[/link] amb documentació i un sistema de tiquets.

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
ca: Sembla que s'ha esborrat el giny de l'[link]àrea del ginys[/link] del WordPress.

en: It's free, and has proven popular with our users.
ca: És gratuït, i ha demostrat ser popular entre els nostres usuaris.

en: January
ca: Gener

en: July
ca: Juliol

en: June
ca: Juny

en: Keep this plugin essentially free
ca: Manté aquest complement essencialment gratuït

en: Key
ca: Clau

en: Label:
ca: Etiqueta:

en: Last
ca: Últim

en: Last 180 days
ca: Últims 180 dies

en: Last 30 days
ca: Últims 30 dies

en: Last 365 days
ca: Últims 365 dies

en: Last 7 days
ca: Últims 7 dies

en: Last 90 days
ca: Últims 90 dies

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Last click
ca: Darrer clic

en: Last month
ca: Últim mes

en: Last name
ca: Cognoms

en: Last open
ca: Darrer obert

en: Last updated: %1$s
ca: Darrera actualització: %1$s

en: Latest batch was sent %1$s ago.
ca: L'últim lot s'ha enviat fa %1$s.

en: Latest content already sent.
ca: Últim contingut ja enviat.

en: Latest post title
ca: Títol de l'última entrada

en: Leaky Paywall is a Premium plugin to put content behind a paywall. This add-on manages your customers' customers subscriptions.
ca: Leaky Paywall és un complement premium per posar el contingut darrere d'un mur de pagament. Aquest add-on gestiona les subscripcions dels clients dels seus clients.

en: Learn more.
ca: Més informació.

en: Leave this option to Yes. Only a tiny portion of SMTP services ask Authentication to be turned off.
ca: Deixa aquesta opció en Si. Només un petita porció de serveis et demanarà de desactivar l'autenticiació.

en: Let subscribers select their lists:
ca: Anem a seleccionar els teus subscriptors de les llistes:

en: Let the plugin remove the <strong>bounced and invalid addresses</strong> automatically. [link]See the guide.[/link]
ca: Deixeu que el complement tregui les <strong>adreces no vàlides i rebotades</strong> automàticament. [link]Veure la guia.[/link]

en: Let us configure it
ca: Anem configurar-ho

en: Letters only
ca: Només lletres

en: Line is empty
ca: Cua buïda

en: Link
ca: Enllaç

en: Link to browser version
ca: Enllaç a la versió del navegador

en: Links
ca: Enllaços

en: List "%1$s" has been deleted.
ca: La llista de "%1$s" s'ha eliminat.

en: List "%1$s" has been duplicated.
ca: La llista de "%1$s" s'ha duplicat.

en: List "%1$s" has been synchronised.
ca: La llista "%1$s" s'ha sincronitzat.

en: List created based on a newsletter segment.
ca: Llista creada en base a un segment del butlletí.

en: List has been updated.
ca: La llista ha estat actualitzada.

en: List of fields to export
ca: Llista de camps a exportar

en: List of forms
ca: Llista de formularis

en: List selection
ca: Sel·lecció de llistes

en: Lists
ca: Llistes

en: Lists and Subscribers
ca: Llistes i subcriptors

en: Lists to which the subscriber was subscribed.
ca: Llistats on el subscriptor està subscrit.

en: Loading more Results...
ca: Carregant més Resultats ...

en: Loading results...
ca: Carregant resultats...

en: Loading...
ca: Carregant....

en: Local time is <code>%1$s</code>
ca: L'hora local és <code>%1$s</code>

en: Login
ca: Usuari

en: Looking for a faster method to send? [link]Read more[/link] on sending with a professional SMTP.
ca: Buscant un mètode per enviar més ràpid? [link]Llegir més[/link] per l'enviament professional amb SMTP.

en: Looking for answers? Why such and such campaign worked so well? Which is your most efficient subscription form? Get a clear picture with our brand new stats dashboard! [link]Get the stats dashboard in Premium.[/link]
ca: Buscant respostes? Per què tal i cual campanya va funcionar tan bé? Quin és el teu formulari de subscripció més eficient? Obtenir una imatge clara amb el nostre tauler amb noves estadístiques! [link] Obtingui el quadre de comandament d'estadístiques a Premium. [/link]

en: Love kittens?
ca: T'agraden els gatets?

en: MailPoet Subscription Form
ca: Formulari de subscripció de MailPoet

en: MailPoet Version
ca: Versió MailPoet

en: MailPoet Version:
ca: Versió de MailPoet:

en: MailPoet cannot be reinstalled because your folder <em>wp-content/uploads/wysija</em> needs to be writable. Change your permissions and reinstall.
ca: MailPoet no pot tornar a instal·lar-se perquè la seva carpeta <em>wp-content/uploads/wysija</em> ha de tenir permisos d'escriptura. Canviar els permisos i torneu a instal·lar.

en: MailPoet has been reinstalled successfully using the same version. Settings and data have been deleted.
ca: MailPoet s'ha reinstal·lat amb èxit utilitzant la mateixa versió. S'han eliminat els ajustos i dades.

en: MailPoet has been uninstalled. Your site is now cleared of MailPoet.
ca: MailPoet s'ha desinstal·lat. El seu lloc està ara net de MailPoet.

en: MailPoet page
ca: Pàgina MailPoet

en: MailPoet says:
ca: MailPoet diu:

en: Mailbox Full
ca: Bústia plena

en: Mailbox not available
ca: Bústia no disponible

en: March
ca: Març

en: Match data
ca: Dades d'ajust

en: Maximum of posts to show
ca: Nombre d'articles màxim a mostrar

en: Maximum upload file size: %d%s
ca: Màxim tamany d'arxiu a pujar: %d%s

en: Maximum upload file size: %d%s.
ca: Mida màxima de càrrega d'arxius: %d%s.

en: May
ca: Maig

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
ca: Memòria excedida. Prova-ho amb un arxiu més petit.

en: Message delayed
ca: Missatge endarrerit

en: Method set by the network admin.
ca: Métode establert per l'administrador de la xaraxa

en: Modified On
ca: Modificats el

en: Modify
ca: Modifica

en: Monday
ca: dilluns

en: Monitor everything with more stats
ca: Superviseu tot amb més estadístiques

en: Month
ca: Mes

en: Month (January, February,...)
ca: Mes (Gener, Febrer,...)

en: More options in editor
ca: Més opcions a l'editor

en: More stats
ca: Més estadístiques

en: More subscriber fields
ca: Més camps de subscriptors

en: Moreover, MailPoet checks every 15 minutes your site, <strong>just like a "cron" job</strong>, to make sure your emails are being sent on time. No setup involved!
ca: D'altra banda, MailPoet comprova cada 15 minuts el teu lloc, <strong>la mateixa manera que un treball "cron"</strong>, per assegurar-se que els seus missatges de correu electrònic s'envien a temps. No hi ha configuració involucrada!

en: Move to list
ca: Moure a la lllista

en: Multisite ready.
ca: Preparat per Multilloc.

en: My first list
ca: Me meva primera llista

en: My rating: %1$s
ca: La meva qualificació: %1$s

en: Name
ca: Nom

en: Name & email of yourself or your company.
ca: Nom i correu personal o de l'empresa.

en: Need help?
ca: Necessites ajuda?

en: Network's Default Sending Method
ca: Mètode d'enviament per defecte

en: Network's Method
ca: Métode en xarxa

en: Never opened or clicked
ca: Mai obert o fet clic

en: New Form
ca: Nou formulari

en: New form
ca: Nou formulari

en: New list
ca: Llista nova

en: New subscriber to %1$s
ca: Nou subscriptor a %1$s

en: News from us, the team
ca: Notícies de nosaltres, de l'equip

en: Newsletter
ca: Butlletí

en: Newsletter Images
ca: Imatges del butlletí

en: Newsletter Pro (by Satollo)
ca: Butlletí Pro (per Satollo)

en: Newsletter Subject
ca: Assumpte del Butlletí

en: Newsletter can't be deleted.
ca: El butlletí no es pot eliminar.

en: Newsletter deleted.
ca: Butlletí eliminat.

en: Newsletter has been saved as a draft.
ca: El butlletí s'ha guardat com esborrany.

en: Newsletter has been saved.
ca: El butlletí s'ha desat.

en: Newsletter has been scheduled.
ca: El teu butlletí s'ha programat!

en: Newsletter profile has been updated.
ca: El perfil de butlletí s'ha actualitzat.

en: Newsletter successfully created.
ca: Butlletí creat amb èxit.

en: Newsletters
ca: Butlletins de notícies

en: Newsletters (by Tribulant)
ca: Butlletí (per Tribulant)

en: Newsletters are already being sent. Your latest newsletter will be sent afterwards.
ca: Els butlletins ja estan sent enviats. El teu últim butlletí serà enviat després.

en: Newsletters in time
ca: Butlletins a temps

en: Next &gt;
ca: Següent &gt;

en: Next send out in %1$s
ca: Següent a enviar en %1$s

en: Next send out on %1$s
ca: Següent a enviar el %1$s

en: Next step
ca: Següent pas

en: Next try in %s minutes.
ca: Próxim intent en %s minuts.

en: No Results were found
ca: No s'han trobat resultats

en: No email sent.
ca: No s'ha enviat el correu electrònic.

en: No list specified
ca: Cap llista especificada

en: No more limits of 2000 subscribers
ca: No més límits de 2.000 subscriptors

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
ca: No s'han trobat el subscriptor, probablement perquè s'haura donat de baixa.

en: No thanks! I have enough visitors on my site. Their visits will trigger MailPoet's cron automatically.
ca: No, gràcies! Tinc bastants visitants al meu lloc. Les seves visites activaran cron MailPoet automàticament.

en: None of your queued emails have been sent? Then activate this option.
ca: Cap dels correus en cua s'ha enviat? Doncs activa aquesta opció.

en: Not Configured!
ca: Sense configurar!

en: Not active.
ca: No actiu

en: Not good at matching colors? Don't worry, we work with top notch designers to provide you plenty of themes, the newest are Premium exclusives. [link]Get more themes in Premium.[/link]
ca: No és bo el joc de colors? No et preocupis, treballem amb els millors dissenyadors de primera classe per proporcionar-li un munt de temes, els més nous són exclusius Premium. [link]Obtenir més temes a Premium.[/link]

en: Not sent
ca: No enviats

en: Not sent yet.
ca: No enviat encara

en: Note:
ca: Nota:

en: Note: Find out what this subscriber opened and clicked with our [link]Premium version.[/link]
ca: Nota:. Esbrina quins subscriptors obren i fan clic amb la [link]versió Prèmium[/link]

en: Nothing
ca: Res

en: November
ca: Novembre

en: Number of lines:
ca: Nombre de línies:

en: Numbers only
ca: Només números

en: October
ca: Octubre

en: Once a week
ca: Un cop a la setmana

en: Once every 28 days
ca: Un cop cada 28 dies

en: Once every fifteen minutes
ca: Un cop cada quince minuts

en: Once every five minutes
ca: Un cop cada cinc minuts

en: Once every minute
ca: Una vegada cada minut

en: Once every ten minutes
ca: Un cop cada deu minuts

en: Once every thirty minutes
ca: Un cop cada trenta minuts

en: Once every two hours
ca: Un cop cada dues hores

en: Once every two minutes
ca: Un cop cada dos minuts

en: One configuration for all sites
ca: Una configuració per tots els llocs web

en: One less subscriber to %1$s
ca: Un subscriptor menys a %1$s

en: Oops! There are no newsletters to display.
ca: Ui! No hi han butlletins per mostrar.

en: Oops! We could not add you!
ca: Ui! No el podem afegir!

en: Oops! You're already subscribed.
ca: Caram! Ja estaves subscrit.

en: Open
ca: Obrir

en: Open rate (based on received newsletters)
ca: Tarifa obertura (en base a butlletins oberts)

en: Open, clicks & unsubscribes
ca: Oberts, clics i subscripcions cancelades

en: Open, clicks, unsubscribed
ca: Obrir, clicar, donats de baixa

en: Opened
ca: Oberts

en: Opened & Clicked
ca: Oberts i clicats

en: Opened & Unsubscribed
ca: Obert i No subscrit

en: Opened date
ca: Data obertura

en: Opened newsletters
ca: Butlletins oberts

en: Opened only
ca: Oberts

en: Opens
ca: Oberts

en: Order:
ca: Ordre:

en: Ordering
ca: Endreçant

en: Ouch. You are over %1$s%%. MailPoet will unsubscribe the invalid emails, thanks to the [link]Automatic Bounce Handler[/link]
ca: Caram!  Vostè té més de %1$s%%. MailPoet donarà de baixa els correus electrònics no vàlids, gràcies a [link]Automatic Bounce Handler[/link]

en: Our international and friendly team will help you optimize your settings in details, and make sure you're all good to go. We answer questions under 10h on average. Pretty fast!
ca: El nostre equip internacional i amable l'ajudarà a optimitzar la seva configuració en els detalls, i assegurar-se que està tot a punt per sortir. Responem a preguntes en menys de 10h de mitjana. Bastant ràpid!

en: Our toolbar doesn't load?
ca: La nostra barra de eines no carrega?

en: Over %1$s%% is excellent. %2$s%% to %3$s%% is good. Under that, it is bad. [link]Read why this stat can be unreliable on support.mailpoet.com[/link]
ca: Més de %1$s%% és excel·lent. De %2$s%% a %3$s%% és bo. Sota d'això, és dolent. [link]Llegiu per què aquesta estadística pot ser poc fiable a support.mailpoet.com[/link]

en: Over %1$s%% is great. Between %2$s%% and %3$s%% is good. Under %4$s%% is poor. It is normal if you have no links.
ca: Més de %1$s%% és molt bo. Entre %2$s%% i %3$s%% és bo. Sota 
    %4$s%% és pobre. És normal si no té vincles.

en: POP3 without imap extension
ca: POP3 sense extensió IMAP

en: Page %1$s
ca: Página %1$s

en: Page does not exist.
ca: La pàgina no existeix.

en: Page is not accessible.
ca: Pàgina no accesible.

en: Pages
ca: Pàgines

en: Password
ca: Paraula de pas

en: Paste this shortcode in a page to display a list of past newsletters.
ca: Enganxa aquest shortcode a la pàgina que vilguis mostrar el llistat dels anteriors butlletins.

en: Paste this shortcode to display the number of confirmed subscribers in post or page.
ca: Enganxa aquest codi curt per mostrar el nombre de subscriptors confirmats al butlletí en una pàgina o entrada.

en: Pause
ca: Pausa

en: Paused
ca: Pausat

en: Phone number, (+,-,#,(,) and spaces allowed)
ca: Número de telèfon, (+, -, #, (,) i espais permesos)

en: Photoshop file available as part of [link]Premium features[/link].
ca: Arxius de Photoshop disponibles com part de les [link]característiques Prèmium[/link].

en: Pick a date
ca: Escull una data

en: Pick a list
ca: Selecciona una llista

en: Pick one or many lists
ca: Escull una o més llistes

en: Pick the lists you want to import those subscribers to.
ca: Tria les llistes a les que vols importar els subscriptors.

en: Pick your prefered configuration?
ca: Sel·lecciona la teva configuració preferida?

en: Please contact your host or server administrator to fix this.
ca: Si us plau, contacteu amb l'administrador del vostre servidor per resoldre aquest problema

en: Please delete <%= chars %> character<%= plural %>
ca: Si us plau, esborri <%= chars %> caràcter<%= plural %>

en: Please enter <%= chars %> more character<%= plural %>
ca: Si us plau, introdueixi <%= chars %>més caràcter<%= plural %>

en: Please enter first name
ca: Si us plau, introdueix-hi el nom

en: Please enter last name
ca: Si us plau, introdueix-hi els cognoms

en: Please enter the address where you've found out about us
ca: Insereix l'adreça on en has trobat

en: Please make a selection first!
ca: Fes una selecció primer, si us plau!

en: Please select a newsletter.
ca: Si us plau, seleccioneu un butlletí.

en: Please select an article.
ca: Si us plau, seleccioni un article.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
ca: Si us plau, intenta carregar el fitxer amb el %1$scarregador del navegador%2$s.

en: Please update your WordPress to the latest version, in order to get the latest uploading system.
ca: Actualitza el teu Wordpress a l'última versió, per disposar de l'últim carregador.

en: Please verify your link to this page.
ca: Verifica l'enllaç a la pàgina, si us plau.

en: Please verify your mail configuration and make sure you can send a test of this email.
ca: Si us plau, verifica la configuració del teu correu i assegurat que pots enviar un correu de prova.

en: Position your mouse over the image to the left.
ca: Col·loca el punter del ratolí sobre la imatge a l'esquerra.

en: Post Notifications
ca: Notificació d'entrades

en: Post Selection
ca: Selecció d'article

en: Post type
ca: Tipus de publicacions

en: Posts
ca: Articles

en: Preceded by:
ca: Precedit per:

en: Premium
ca: Prèmium

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
ca: Llicència Prèmium inexistent pel teu lloc web. Compra-la [link]aquí[/link].

en: Premium users now have a dedicated Statistics page to monitor all of their newsletters and their subscribers' activity, an essential tool to know your subscribers better.
ca: Els usuaris Premium tenen ara una pàgina d'estadístiques dedicat a monitoritzar la totalitat dels seus butlletins de notícies i l'activitat dels seus subscriptors, una eina essencial per conèixer millor als seus subscriptors.

en: Premium users save 20% with this coupon: MAILPOET20
ca: Els usuaris Premium tenen un descompte del 20% amb aquest cupó: MAILPOET20

en: Premium users save 20% with this coupon: MP20
ca: Els usuaris Premium tenen un descompte del 20% amb aquest cupó: MP20

en: Premium users save 25% with this coupon: mailpoet25
ca: Els usuaris Premium tenen un descompte del 25% amb aquest cupó: mailpoet25

en: Premium version is valid for your site.
ca: Versió Prèmium vàlida pel teu lloc web.

en: Preselect today's date:
ca: Preselecció de la data d'avui:

en: Prevent people from being subscribed to your list unwillingly, this option ensures you to keep a clean list.
ca: Evitar que les persones es subscriguin a la seva llista de mala gana, aquesta opció assegura que vostè mantingui una llista neta.

en: Preview
ca: Visualitzar

en: Preview in new tab
ca: Visualitza en una nova pestaña

en: Preview page
ca: Visualitza pàgina

en: Preview without images
ca: Veure sense imatges

en: Process bounce handling now!
ca: Processar els correus retornats!

en: Process refreshed to avoid a possible loss of connection.
ca: Procés actualitza per evitar una possible pérdua de connexió.

en: Process refreshed to avoid a time limit.
ca: Procés actualitzat per evitar el límit de temps.

en: Purchase
ca: Comprar

en: Purchase the premium version.
ca: Compra la versió Prèmium.

en: Put a form in a top or bottom bar of your site, or in a nice box within your posts with GetConversion's free plugins. Connect them to MailPoet with this add-on.<br/></br>Get 30% off the Premium version of their add-on by clicking <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">here</a>.
ca: Posa un formulari en una barra superior o inferior del seu lloc, o en una bonica caixa dins dels teus temes amb complements gratuïts de GetConversion. Connecti a MailPoet amb aquest complement. <br/></br> Obté un 30% de descompte en la versió Premium del seu complement, feu clic <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">aquí</a>.

en: Put a subscription form in a popup, footer bar or slide-in to add subscribers with this Premium plugin.
ca: Posa un formulari de subscripció en una finestra emergent, a la barra de peu de pàgina o a una diapositiva per afegir subscriptors amb aquest complement Premium.

en: Queue is empty!
ca: La cua es buïda!

en: Quickly create newsletter signup forms for your MailPoet mailing lists using the power and flexibility that Ninja Forms provides.
ca: Crear ràpidament formularis de registre del butlletí de notícies per a les seves llistes de correu de MailPoet utilitzant el poder i la flexibilitat que ofereixen els Formularis Ninja.

en: Radio buttons
ca: Botons de selecció

en: Random text or HTML
ca: Text o HTML aleatori

en: Random text or instructions
ca: Text aleatori o instruccions

en: Rate
ca: Tarifa

en: Rates
ca: Tarifes

en: Reach their inboxes
ca: Arribar a les seves safates d'entrada

en: Read More
ca: Llegir més

en: Read documentation
ca: Consulta la documentació

en: Read more
ca: Lleguir més

en: Read more.
ca: Lleguir més.

en: Read online.
ca: Llegir en línia.

en: Read our simple and easy [link]terms and conditions.[/link]
ca: Llegeix les notres [link]condicions d'us[/link] són senzilles i fàcils d'entendre.

en: Refresh the page you current are!
ca: Actualitza la pàgina actual!

en: Registration is disabled on this site.
ca: El registre está deshabilitat al site.

en: Reinstall
ca: Reinstal·lar

en: Reinstall MailPoet?
ca: Tornar a instal·lar MailPoet?

en: Reinstall from scratch
ca: Torneu a instal·lar des de zero

en: Reinstall now...
ca: Reinstal·la ara...

en: Remove
ca: Eliminar

en: Remove from all lists
ca: Esborrar-los tots de la llista

en: Remove from list
ca: Esborrar de la llista

en: Remove from the queue
ca: Treu-lo de la cua

en: Remove image
ca: Eliminar imatge

en: Remove link
ca: Eliminar enllaç

en: Remove text
ca: Eliminar text

en: Remove the 2000 subscribers limit of the free version, and send to as many subscribers as you wish. [link]Get rid of that limit![/link]
ca: Eliminar el límit de 2.000 subscriptors de la versió gratuïta, i enviar a tants subscriptors com vulgui. [link]Treieu aquest límit! [/link]

en: Reply-to
ca: Respondre a

en: Reply-to name & email
ca: Nom i correu electrònic de resposta

en: Report Bugs
ca: Informar dels problemes

en: Request successful
ca: La seva sol·licitud ha tingut èxit

en: Resend confirmation email
ca: Torneu a enviar correu electrònic de confirmació

en: Resend the email with safe links!
ca: Torna a enviar el correu electrònic amb enllaços correctes!

en: Resume
ca: Reprendre

en: Return to MailPoet
ca: Retorna a MailPoet

en: Revert to Stable
ca: Revertir a Estable

en: Revert to stable
ca: Revertir a estable

en: Roles and permissions
ca: Rols i permisos

en: SMTP Hostname
ca: SMTP hostname

en: SMTP port
ca: Port SMTP

en: SPF and DKIM
ca: SPF i DKIM

en: Saturday
ca: dissabte

en: Save
ca: Desa

en: Save & close
ca: Desar i tancar

en: Save and reactivate
ca: Desa i activa

en: Save as draft and close
ca: Desa com a borrador i tanca

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Save settings
ca: Desar ajustos

en: Saved! Add this form to [link_widget]a widget[/link_widget].
ca: Guardat! Afegeix aquest formulari per [link_widget]un giny[/link_widget].

en: Saved! The changes are already active in your widget.
ca: Desat! Els canvis ja estan actius al giny.

en: Saved.
ca: Desat.

en: Saving default style...
ca: Guardant estil per defecte

en: Saving form...
ca: Desant formulari...

en: Saving newsletter...
ca: Desant butlletí...

en: Schedule
ca: Programar

en: Schedule it
ca: Planifica-ho

en: Scheduled
ca: Programat

en: Scheduled to be sent in %1$s
ca: Programants per enviar en %1$s

en: Scheduled to be sent on %1$s
ca: Programants per enviar el %1$s

en: Search
ca: Cerca

en: Search newsletters
ca: Cerca butlletins

en: Search recipients
ca: Cerca destinataris

en: Search subscribers
ca: Cerca subcripstors

en: Searching...
ca: Cercant...

en: Second step:  "%1$s"
ca: Segon pas:  "%1$s"

en: Secure connection
ca: Connexió segura

en: Secure connection(SSL)
ca: Connexió segura (SSL)

en: Security Problem
ca: Problema de Seguretat

en: Security error.
ca: Error de seguretat.

en: Security failure during request
ca: Errada de Seguretat durant petició

en: See detailed stats
ca: Veure les estadístiques detallades

en: See your top newsletters, top subscribers, top links, top lists, and top domains on one screen. Can you beat your past newsletters?
ca: Veure els principals butlletins de notícies, els millors dels subscriptors, els millors enllaços, els millors llistes i els millors dominis en una mateixa pantalla. Es pot vèncer als seus butlletins anteriors?

en: Segment of %1$s
ca: Segment de %1$s

en: Select
ca: Seleccionar

en: Select Files
ca: Selecciona arxius

en: Select a field type:
ca: Seleccioneu un tipus de camp:

en: Select a form:
ca: Selecciona un formulari:

en: Select all %1$s subscribers.
ca: Seleccionar els %1$s suscriptors

en: Select at least 1 subscriber!
ca: Sel·leciona 1 subcriptor com a mínim!

en: Select list(s):
ca: Selecciona llista(es):

en: Select the list you want to add:
ca: Selecciona la llista que vols afegir:

en: Select the page to display the subscriber's profile.
ca: Seleccioneu la pàgina per mostrar el perfil del subscriptor.

en: Select your industry.
ca: Seleciona el camp empresarial.

en: Select...
ca: Seleccioni ...

en: Selection options
ca: Sel·lecció d'opcions

en: Self-signed certificates
ca: Certificats auto-signats

en: Send
ca: Envia

en: Send Process
ca: Enviar procés

en: Send a test mail
ca: Envia un correu de proba

en: Send at a higher frequency
ca: Enviar a una freqüència més alta

en: Send immediately.
ca: Envia immediatament.

en: Send later
ca: Enviar després

en: Send like a PRO and keep your server's sending reputation HIGH. Thanks to our advanced list cleaning tool, you can finally avoid sending to old or invalid email addresses. [link]Keep your list clean with Premium.[/link]
ca: Enviar com un professional i seguir tenint ALTA reputació al seu servidor. Gràcies a la nostra avançada eina de neteja de llistes, vostè pot finalment evitar l'enviament a adreces de correu electrònic no vàlids o antics. [link]Mantenir la seva llista neta amb Premium.[/link]

en: Send preview
ca: Envia avanç

en: Send with a professional SMTP provider, a great choice for big and small lists. We've negotiated promotional offers with a few providers for you.
ca: Envia amb un servei SMTP professional, és la millor opció per a grans i petites llistes. Hem negociat ofertes promocionals amb alguns proveïdors per tu.

en: Send yourself some test emails to confirm which method works with your server.
ca: Envia tu mateix alguns correus de proba per confirmar que aquest mètode funciona amb el teu servidor.

en: Send...
ca: Enviar...

en: Sender
ca: De

en: Sender of notifications
ca: Remitent de les notificacions

en: Sending
ca: Enviant

en: Sending a test email
ca: Enviant un correu electrònic de prova

en: Sending batch of emails...
ca: Enviament de correus electrònics per lots...

en: Sending has resumed.
ca: L'enviament s'ha reprès.

en: Sending immediately after someone subscribes to the mailing list %1$s
ca: Enviar immediatament després que algú es subscrigui a la llista de correu %1$s

en: Sending is now paused.
ca: L'enviament està pausat.

en: Sending per event
ca: Enviar per esdeveniment

en: Sending preview...
ca: Enviant vista prèvia...

en: Sending suspended.
ca: Enviament suspès.

en: Sendmail path
ca: Ruta Sendmail

en: Sent
ca: Enviar

en: Sent %2$s after a new user is added to your site as %1$s.
ca: Enviat %2$s després que un nou usuari s'ha afegit al lloc com %1$s.

en: Sent %2$s after someone subscribes to the mailing list %1$s
ca: Enviat %2$s després que algú es subscrigui a la llista de correu %1$s

en: Sent On
ca: Enviat a

en: Sent daily at %1$s.
ca: Enviar diariament cada %1$s.

en: Sent immediately after a new user is added to your site as %1$s.
ca: Enviat immediatament després que un nou usuari s'afegit al lloc com %1$s.

en: Sent monthly on the %1$s %2$s at %3$s
ca: Enviar mensualment cada dia %1$s %2$s a %3$s

en: Sent monthly on the %1$s at %2$s
ca: Enviar mensualment cada dia %1$s a %2$s

en: Sent on
ca: Enviat el

en: Sent to %1$s out of %2$s
ca: Enviats a %1$s fora de %2$s

en: Sent to %1$s subscribers.
ca: Enviat to %1$s subscribers.

en: Sent weekly on %1$s at %2$s
ca: Enviar setmanalment cada %1$s a %2$s

en: September
ca: Setembre

en: Set as default style.
ca: Seleccionar com a estil per defecte

en: Settings
ca: Configuració

en: Share anonymous data
ca: Comparteix dades anónimes

en: Share anonymous data and help us improve the plugin. [link]Read more[/link].
ca: Comparteix dades anónimes per ajudar-nos a millorar el connector. [link]Llegir-ne més[/link].

en: Share your data
ca: Comparteix dades

en: Shortcode to display total number of subscribers
ca: Shortcode per mostrar el nombre total de subscriptors

en: Show
ca: Mostra

en: Show all months
ca: Mostra els mesos

en: Show all themes
ca: Mostra tots els temes

en: Show display options
ca: Mostra opcions de visualització

en: Show divider between posts
ca: Mostra divisor entre articles

en: Single Site
ca: Lloc web Individual

en: Size:
ca: Tamany:

en: Skip the queue, go straight to our priority inbox. [link]Get faster support with Premium.[/link]
ca: Vés a la cua, anar directament a la nostra safata d'entrada de prioritat. [link]Obtenir el suport més ràpid amb Premium.[/link]

en: Social Bookmark Selection
ca: Selecció Social Bookmark

en: Sorry, you have filled your storage quota (%s MB).
ca: Ho sentim, has omplert la teva quota d'emmagatzematge (%s MB).

en: Sort by
ca: Llista-ho per

en: Spam filters love DKIM
ca: Els filtres de correu brossa estimen DKIM

en: Spam test results
ca: Resultats de la prova del Spam

en: Split subscribers into %1$s pages.
ca: Dividir subscriptors en %1$s pàgines.

en: Squares or weird characters are displayed in your emails? Select the encoding for your language.
ca: Quadrats o caràcters estranys apareixen en els teus correus? Selecciona la codificació corresponent al teu idioma.

en: Standard Newsletters
ca: Butlletins per defecte.

en: Standard newsletter
ca: Butlletí estàndard

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Stats
ca: Estadistiques

en: Stats : %1$s
ca: Estadístiques: %1$s

en: Stats dashboard
ca: Estadístiques quadre de comandament

en: Stats of clicked links for each newsletter
ca: Estadístiques d'enllaços oberts per cada butlletí de notícies

en: Status
ca: Estat

en: Step %1$s
ca: Pas %1$s

en: Step 1:
ca: Pas 1:

en: Step 2:
ca: Pas 2:

en: Step 3:
ca: Pas 3:

en: Step 4:
ca: Pas 4:

en: Still having doubts about our product and our team of 9? No stress, we're confident enough to give you 30 days to try it out. We'll refund you in an instant if you are not happy. [link]Become Premium now without stress.[/link]
ca: Encara té dubtes sobre el nostre producte i el nostre equip de 9? Sense estrès, estem prou segurs com per donar-li 30 dies per provar-ho. Te'ls tornem en un instant si no ets feliç. [link] Fes-te Premium ara sense estrès.[/link]

en: Stop fake signups by robots with WangGuard, a free white listing service, and plugin.
ca: Atura les inscripcions falses per robots amb WangGuard, un complement lliure amb servei de llistes blanques.

en: Styles
ca: Estils

en: Styles could not be saved
ca: Els estils no es poden desar

en: Styles have been saved
ca: Els estils s'han desat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Subject line
ca: Línia d'assumpte

en: Submit
ca: Enviar

en: Subscribe in comments
ca: Subscriure als comentaris

en: Subscribe in registration form
ca: Subscripció amb un formulari

en: Subscribe to our Newsletter
ca: Subscriu-te al nostre butlletí

en: Subscribe to our newsletter and join our [total_subscribers] subscribers.
ca: Subscrigui's al nostre butlletí i gaudeixi amb els [total_subscribers] subcriptors

en: Subscribe to our newsletters
ca: Subscriu-te als nostres butlletins de notícies

en: Subscribe!
ca: Subscriu-te!

en: Subscribed
ca: Subscrits

en: Subscribed on
ca: Subscrits a

en: Subscribed since
ca: Subscrit desde

en: Subscriber
ca: Subscriptor

en: Subscriber Status
ca: Estat dels subscriptors

en: Subscriber already exists. [link]Click to edit[/link].
ca: El subscriptor existeix. [link]Clica per editar[/link].

en: Subscriber has been modified. [link]Edit again[/link].
ca: Subscriptor s'ha modificat. [link]Tornar a editar[/link].

en: Subscriber has been saved.
ca: El subscriptor s'ha desat.

en: Subscriber has not been modified.
ca: El subscriptor no s'ha modificat.

en: Subscriber has not been saved.
ca: El subscriptor no s'ha desat.

en: Subscriber not found : <b><i>%s</i></b>
ca: Subcriptor no trobat: <b><i>%s</i></b>

en: Subscriber opened %1$s of %2$s email
ca: El subscriptor ha obert %1$s de %2$s missatge

en: Subscriber opened %1$s of %2$s emails
ca: El subscriptor ha obert %1$s de %2$s missatges

en: Subscriber profile page
ca: Pàgina de Perfils d'Usuaris

en: Subscriber stats
ca: Estadístiques del Subscriptor

en: Subscribers
ca: Subscriptors

en: Subscribers can choose from these lists :
ca: Els subscriptors podem escollir entre les següents llistes:

en: Subscribers can edit their profile
ca: Els subscriptors poden editar el seu perfil

en: Subscribers in no list
ca: Subscriptors en cap llista

en: Subscribers per page:
ca: Subscriptors per pàgina:

en: Subscribers to show per page:
ca: Subscriptors a mostrar per pàgina:

en: Subscribers will now need to activate their subscription by email in order to receive your newsletters. This is recommended.
ca: Els subscriptors hauràn d'activar la seva subscripció per correu electrònic per poder rebre els butlletins de notícies. Opció recomanada.

en: Subscription MailPoet
ca: Subscripció MailPoet

en: Subscription confirmation
ca: Confirmació de subscripció

en: Subscription date
ca: Data de subscripció

en: Subscription form for your newsletters.
ca: Subscripció des del butlletí.

en: Subscription without JavaScript is disabled.
ca: La subscripció sense JavaScript està desactivada.

en: Subscriptions by form
ca: Subscripcions per formulari

en: Subscriptions by list
ca: Subscripcions per llista

en: Success message:
ca: Missatge d'èxit:

en: Successfully connected to %1$s
ca: Connectat correctament a %1$s

en: Successfully sent to <b><i>%s</i></b>
ca: Enviat satisfactòriament a <b><i>%s</i></b>

en: Sunday
ca: diumenge

en: Switch to Beta
ca: Canviar a Beta

en: Switch to beta
ca: Canviar a versió beta

en: Tags: %1$s
ca: Etiquetes: %1$s

en: Take it easy, the plugin does the rest.
ca: Pren-t'ho amb calma, el connector farà la resta.

en: Test email successfully sent to %s
ca: El correu de prova s¡ha enviat correctament a %s

en: Test method
ca: Mètode d'assaig

en: Test the statistics page.
ca: Proveu la pàgina d'estadístiques.

en: Test this feature in the form editor.
ca: Proveu aquesta funció en l'editor de formularis.

en: Text Area
ca: Àrea de text

en: Text Input
ca: Entrada de text

en: Text of "Unsubscribe" link
ca: Text de l'enllaç "Donar-se de baixa"Això canvia l'etiqueta de l'enllaç per donar-se de baixa en el peu de pàgina dels seus butlletins.

en: Thanks!
ca: Gràcies!

en: Thanks! Now take me to MailPoet.
ca: Gràcies! Ara porta'm a MailPoet.

en: The <strong>from email</strong> value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
ca: El <strong>correu electrònic</strong> que has introduït (%1$s) no és una adreça vàlida.

en: The <strong>reply to</strong> email value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
ca: El <strong>correu electrònic</strong> de resposta que has introduït (%1$s) no és una adreça vàlida.

en: The MySQL user you have setup on your WordPress site (wp-config.php) doesn't have enough privileges to CREATE MySQL tables. Please change this user yourself or contact the administrator of your site in order to complete MailPoet's installation. mysql errors:(%1$s)
ca: L'usuari de MySQL de la vostra configuració del lloc de WordPress (wp-config.php) no té prou privilegis per crear taules de MySQL. Si us plau canvia aquest usuari o poseu-vos en contacte amb l'administrador del seu lloc per tal de completar la instal·lació de MailPoet. Errors mysql:(%1$s)

en: The PHP Extension openssl is not enabled on your server. Ask your host to enable it if you want to use an SSL connection.
ca: L'extensió PHP openssl no està present al teu servidor. Pregunta al teu ISP per tal d'activar-lo si vol usar una connexió SSL.

en: The Send Process stopped because there are too many errors.
ca: El procés d'enviament s'aturà perquè hi ha massa errors.

en: The Sweeter Experience of our Premium
ca: L'experiència més dolça de la nostre Premium

en: The address will be added to your newsletter's footer. This helps avoid spam filters.
ca: Aquesta és l'adreça de correu que apareixerà al peu de pàgina del butlletí. Això ajuda a evitar els filtres d'spam.

en: The authors have done a pretty awesome job.
ca: Els autors han fet un treball bastant impressionant.

en: The bounce email address "%1$s" might actually cause the problem. Leave the field empty and try again.
ca: L'adreça de correu electrònic retornada "%1$s" podria estar causant el problema. Deixa el camp buit i torna-ho a intentar.

en: The data you are trying to import doesn't appear to be in the CSV format (Comma Separated Values).
ca: Les dades que vostè està tractant d'importar no semblen estar en el format CSV (Valors Separats per Comes).

en: The email ID %s is not published
ca: El correu amb ID %s no s'ha publicat

en: The email is not valid!
ca: El email no és vàlid!

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
ca: La primera línia d'un arxiu CSV és la capçalera de les columnes: "e-mail", "cognoms", "nom".

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
ca: Això és la primera cosa veuran els subscriptors. Sigues creatiu i augmentaràs la taxa d'obertura!

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that MailPoet can setup itself properly.
ca: La carpeta "%1$s" no es pot escriure, si us plau canvia els drets d'accés a aquesta carpeta perquè MailPoet pugui configurar-se adequadament per si mateix.

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that Mailpoet can setup itself properly.
ca: La carpeta "%1$s" no es pot escriure, si us plau canvia els drets d'accés a aquesta carpeta perquè Mailpoet pugui configurar-se adequadament per si mateix.

en: The form named "%1$s" has been created.
ca: El formulari anomenat "%1$s" s'ha creat.

en: The form named "%1$s" has been deleted.
ca: El formulari anomenat "%1$s" s'ha eliminat.

en: The free version blocks the sending of your newsletters when you have 2000 confirmed subscribers. The Premium removes this limit.
ca: La versió lliure limita a 2.000 subscriptors confirmats l'enviament dels seus butlletins de notícies. El Premium elimina aquest límit.

en: The kitten is just to fill the blank space. He looks hungry, no? We love kittens.
ca: El gatet és només per omplir l'espai en blanc. Es veu amb gana, no? Ens encanten els gatets.

en: The last batch of emails should start sending automatically in the next few minutes.
ca: L'últim lot de missatges de correu electrònic ha de començar a enviar-se de forma automàtica en els pròxims minuts.

en: The list created automatically on import of the plugin's subscribers : "%1$s
ca: Llista creada automàticament per la importació dels subcriptors del connector: "%1$s

en: The list created automatically on install of the MailPoet.
ca: La llista s'ha creat automàticament en la instal·lació de MailPoet.

en: The list does not exists or cannot be deleted.
ca: La llista no existeix o no es pot eliminar.

en: The list does not exists or cannot be synched.
ca: La llista no existeix o no pot ser sincronitzada.

en: The list existed in "%1$s" and has been imported automatically.
ca: La llista existeix a "%1$s" i ha estat importada de forma automàtica.

en: The list has been deleted.
ca: La llista ha estat esborrada.

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
ca: La llista enganxada és massa gran pel navegador. <strong>Carrega el fitxer</strong> en lloc seu.

en: The newsletter doesn't exist.
ca: El butlletí no existeix.

en: The newsletter has been duplicated.
ca: El butlletí s'ha duplicat.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
ca: El butlletí serà desactivat, hauràs d'activar-lo una altra vegada on cop hagis acabat d'editar-lo. Vols continuar?

en: The posts below were added with the widget %sAutomatic latest content%s
ca: La entrada s'ha afegit automàticamente amb el giny %sÚltim contingut automàtic%s

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
ca: La segona línia d'un arxiu CSV ha de ser un conjunt de valors: "joeeg@example.com", "Normal", "Joe".

en: The segment cannot be unsubscribed from an [IMPORT] list.
ca: El segment no pot ser donat de baixa d'una llista [IMPORT].

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
ca: El segment s'ha eliminat de la cua d'aquest butlletí.

en: The segment has been unsubscribed from all the lists.
ca: El segment ha estat donat de baixa de totes les llistes.

en: The segment has been unsubscribed from the list "%1$s".
ca: S'ha cancel·lat la subscripció del segment de la llista "%1$s".

en: The selected value is already matched to another column.
ca: El valor seleccionat ja està adaptat en un altra columna.

en: The simplest solution for small lists. Your web host sets a daily email limit.
ca: La solució més senzilla per llistes petites. El teu host estableix el límit d'enviaments diaris.

en: The subscriber list that will be used for this campaign.
ca: La lllista de subscriptors que s'usarà per la campanya.

en: The theme %1$s has been installed on your site.
ca: El tema %1$s ha estat instal·lat al teu lloc.

en: The theme is available in Premium version only. [link]12 good reasons to upgrade.[/link]
ca: Tema està disponible únicament en la versió Prèmium. [link]12 bones raons per actualitzar-se[/link].

en: The theme you selected could not be loaded.
ca: El tema sel·leccionat no es pot carregar.

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
ca: Les dues primeres línies de l'arxiu que has pujat són els següents:

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">native app for your device</a> instead.
ca: El navegador del dispositiu no es pot usar per carregar arxius. Prova d'utilitzar <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">l'aplicació nativa per al dispositiu</a>.

en: Theme %1$s could not be deleted.
ca: El tema %1$s no s'ha pogut esborrar.

en: Theme %1$s has been deleted.
ca: El tema %1$s ha esta esborrat.

en: Themes
ca: Temes

en: Then paste your list here
ca: A continuació, enganxa la llista aquí

en: There are %1$s messages in your mailbox
ca: Hi ha %1$s missatges a la bústia de correu

en: There are %1$s pending email(s)
ca: Hi ha %1$s correu(s) pendents

en: There are no bounced messages to process right now!
ca: Per ara no hi ha missatges rebotats per processar!

en: There are no list to send to.
ca: No hi ha cap llista per enviar-ho.

en: There are no messages
ca: No hi ha missatges

en: There are no newsletters.
ca: No hi ha bulletins

en: There are no posts corresponding to that search.
ca: Cap article es correspon amb la cerca.

en: There are plenty of reasons for bounces. Configure what to do in each scenario.
ca: Hi ha un munt de raons per retorns. Configura què fer en cada situació.

en: There is no plugin to import from.
ca: No hi ha cap complement per importar.

en: There is no subject or body in this email
ca: No hi ha assumpte o cos d'aquest missatge

en: There must be an active 3rd party plugin or theme breaking our interface. [link]Read more.[/link]
ca: Sembla que un complement d'un tercer dona problemes amb el nostre tema o interfaç. [link]Llegir més.[/link]

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
ca: Sembla que hi ha un error en la llista que intentes importar.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
ca: Hi hagué un error de configuració. Si us plau, posat en contacte amb l'administrador del servidor.

en: There's no license for "%1$s". If you're Premium, add this domain in your [link]account manager[/link].
ca: No hi ha cap llicència per "%1$s". Si ets Premium, afegeix aquest domini al teu [link]panell de control[/link]

en: There's no stats to load!
ca: No hi ha estadístiques per carregar!

en: These tables could not be created on installation: %1$s
ca: Aquestes taules no es van poder crear a la instal·lació: %1$s

en: Third party
ca: Terceres parts

en: This Premium plugin allows you to add MailPoet's forms in many places, and in Facebook.
ca: Aquest complement Premium permet afegir formularis de MailPoet en molts llocs, i al Facebook.

en: This Premium plugin allows you to add a MailPoet form in a popup.
ca: Aquest complement Premium li permet afegir un formulari MailPoet en una finestra emergent.

en: This Premium plugin allows you to put a pretty form right below the header. Nothing more, nothing less.
ca: Aquest complement Premium li permet posar un formulari bonic just sota la capçalera. Ni més ni menys.

en: This allows you to modify the HTML of text blocks in the visual editor.
ca: Això permet que modificar el HTML o els blocs de text en l'editor visual.

en: This changes the label for the unsubscribe link in the footer of your newsletters.
ca: Això canvia l'etiqueta de l'enllaç per donar-se de baixa en el peu de pàgina dels teus butlletins.

en: This email engine works on 95&#37; of servers
ca: Aquest motor de correus funciona amb el 95&#37; del servidors

en: This feature cannot work because the "Comments" feature of the plugin JetPack is enabled.
ca: Aquesta funció no funciona quan la de "Comentaris" del Jetpack està habilitada.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
ca: Aquesta funció requereix l'ús de marcs. iframes està deshabilitat o el teu navegador no els admet.

en: This field contains no values
ca: Aquest camp no conté valors

en: This field does not exist
ca: Aquest camp no existeix

en: This file is empty. Please try another.
ca: Aquest arxiu està buit. Si us plau, intenta-ho amb un altre.

en: This file is not an image. Please try another.
ca: Aquest arxiu no és una imatge. Si us plau, intenta-ho amb un altre.

en: This file type is not allowed. Please try another.
ca: Aquest tipus d'arxiu no està permès. Si us plau, intenta-ho amb un altre.

en: This form adds subscribers to these lists:
ca: Aquest formulari afegeix subscriptors a les llistes:

en: This form does not exist
ca: Aquest formulari no existeix

en: This form does not exist.
ca: Aquest formulari no existeix

en: This form has already been deleted.
ca: Aquest formulari ja s'ha esborrat.

en: This free plugin allows you to design and position a form at the beginning or bottom of a post.
ca: Aquest complement gratuït us permet dissenyar i posicionar un formulari al principi o al final d'una entrada.

en: This free plugin allows you to put a form in a popup, that's it.
ca: Aquest complement gratuït us permet posar un formulari en una finestra emergent, això és tot.

en: This image might be in an article. Delete anyway?
ca: Aquesta imatge pot estar en un article. Eliminar totes maneres?

en: This is fast!
ca: Això és rapidessa!

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
ca: Aquest és més gran que la mida màxima. Si us plau, intenta-ho amb un altre.

en: This is the first newsletter. Send one more to get useful comparisons.
ca: Aquest és el primer butlletí. Envia'n un altre per obtenir dades per comparar

en: This is the free version of a more powerful Premium version.
ca: Aquesta és la versió gratuïta d'una versió Premium més potent.

en: This is the subject of the email. Be creative since it's the first thing your subscribers will see.
ca: Aquest és l'assumpte del correu electrònic. Sigues creatiu, ja que és la primera cosa que veuran els teus subscriptors.

en: This method works on 5&#37; of servers
ca: Aquest mètode funciona amb el 5&#37; del servidors

en: This needs to be in CSV style or a simple paste from Gmail, Hotmail or Yahoo. See [link]examples in our support site[/link].
ca: Això ha d'estar en format CSV o enganxant simple de Gmail, Hotmail o Yahoo. Veure [link] exemples al nostre lloc de suport [/link].

en: This needs to be in CSV style. See [link]examples in our support site[/link].
ca: Això ha d'estar en format CSV. Veure [link]exemples al nostre lloc de suport[/link].

en: This tab will be filled with images from your WordPress Posts.
ca: Aquesta fitxa s'omple d'imatges de les teves entrades de WordPress.

en: This tab will be filled with images from your current and previous newsletters.
ca: Aquesta fitxa s'omple d'imatges dels teus butlletins actuals i anteriors.

en: This text is displayed when email clients block images, which is most of the time.
ca: Aquest text es mostra quan el sistema de correu bloca les imatges, que pasa gairebé sempre.

en: Thursday
ca: dijous

en: Time remaining: %1$s
ca: Temps restant: %1$s

en: Tips for you, or your customers
ca: Consells per a tu o els teus clients

en: Tired of waiting more than 48h to send your emails?
ca: Cansat d'esperar més de 48 hores per enviar els teus correus?

en: Title alignment
ca: Alineació del títol

en: Title format
ca: Format del títol

en: Title position
ca: Posició del títol

en: Title:
ca: Títol:

en: Titles & text
ca: Titols i text

en: To
ca: A

en: To edit, simply click on this block of text.
ca: Per editar, simplement clica al bloc de tect.

en: To resume send [link]Go premium now![/link]
ca: Per reprendre l'enviament [link]fes-te Prèmium ara![/link]

en: To subscribe to our dandy newsletter simply add your email below. A confirmation email will be sent to you!
ca: Per subscriuret al nostre butlletí de notícies només has d'afegir el teu correu electrònic. T'enviarem un correu de confirmació!

en: To which address should all the bounced emails go? Get the [link]Premium version[/link] to automatically handle these.
ca: A quina adreça es desen els missatges rebotats? Gestiona'ls automàticament amb la [link]versió Prèmium[/link].

en: Today you have sent %1$s emails
ca: Avuí s'han enviat %1$s correus

en: Today's statistics
ca: Estadístiques d'avuí

en: Toggle Geeky Options
ca: Estendre Opcions Geeky

en: Top auto-responders
ca: Top de resposta automàtica

en: Top domains
ca: Millors dominis

en: Top links
ca: Millors enllaços

en: Top newsletters
ca: Top butlletins

en: Top subscribers
ca: Millors subscriptors

en: Total clicks
ca: Total clics

en: Total number of posts or pages
ca: Nombre total d'entrades o pàgines

en: Total of %1$s clicks:
ca: Total de %1$s clics:

en: Total of batch
ca: Total a la cua

en: Total of subscribers
ca: Tots els subscriptors

en: Track your readers within Google Analytics
ca: Segueixi als seus lectors dins de Google Analytics

en: Try it yourself, we were impressed by the free versions.
ca: Prova-ho tu mateix, ens vam quedar impressionats amb les versions lliures.

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Twice daily
ca: Dues vegades al dia

en: Type name of your new list
ca: Escriu el nom de la nova llista

en: Type of date:
ca: Tipus de data:

en: Un-clicked
ca: Sense fer clic

en: Unconfirmed
ca: Sense comfirmar

en: Unconfirmed subscribers will receive your newsletters from now on without the need to activate their subscriptions.
ca: Els Subscriptors no confirmats rebran els seus butlletins de notícies a partir d'ara sense la necessitat d'activar les seves subscripcions.

en: Under %1$s%% is great. %2$s%% - %3$s%% is good. Over %4$s%%, we would assume you are a spammer. [link]Read more on support.mailpoet.com.[/link]
ca: Més de %1$s%% és molt bo.  %2$s%% - %3$s%% és bo. Més de  
    %4$s%% suposem que vostè és un spammer. [link]Llegir més en support.mailpoet.com.[/link]

en: Unique clicks
ca: Clics únics

en: Unlimited Sites
ca: Llocs web il·limitats

en: Unlisted
ca: Sense llistat

en: Unopened
ca: Sense obrir

en: Unsubscribe
ca: Donar-se de baixa

en: Unsubscribe from all lists
ca: Donar-se de baixa de totes les llistes

en: Unsubscribe from list: %1$s
ca: Donar-se de baixa de la llista: %1$s

en: Unsubscribe link
ca: Enllaç per donar-se de baixa

en: Unsubscribe page
ca: Pàgina per Donar-se de baixa

en: Unsubscribe the user
ca: Dona de baixa l'usuari

en: Unsubscribe the user and add him to the list "%1$s"
ca: Dona de baixa l'usuari i afegeix-lo a la llista "%1$s"

en: Unsubscribed
ca: Donats de baixa

en: Unsubscribed on %1$s
ca: Desubscrit en %1$s

en: Unsubscribes
ca: Desuscripcions

en: Update
ca: Actualitza

en: Update Plugin
ca: Actualitza el Complement

en: Update list
ca: Actualitar llista

en: Update procedure to MailPoet version "%1$s" failed!
ca: El procediment d'actualització a la versió MailPoet "%1$s" ha fallat!

en: Update your MailPoet plugin to the latest beta version. Enjoy the upcoming features. [link]Get in touch[/link] with us for bugs and feedback. Only for experienced users!
ca: Actualitzi el seu complement MailPoet a l'última versió beta. Gaudeixi de les properes funcions. [link]Poseu-vos en contacte[/link] amb nosaltres pels informar-nos del errors i fer-nos comentaris. Només per a usuaris experimentats!

en: Upgrade DKIM key
ca: Actualitza la clau DKIM

en: Upload
ca: Carrega

en: Upload Theme (.zip)
ca: Carrega Plantilla (.zip)

en: Upload a file
ca: Carrega un fitxer

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
ca: Error de càrrega, l'arxiu %1$s és massa gran! (MAX:%2$s)

en: Upload failed.
ca: Càrrega fallida.

en: Upload stopped.
ca: Càrrega aturada.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
ca: o

en: Use `view_in_browser_link` instead.
ca: Utilitza `view_in_browser_link` en el seu lloc.

en: Use an email from your domain, like <strong>info@%s</strong> to avoid the spam folder, or even be blocked.
ca: Utilitzeu un correu electrònic del seu domini, com <strong>info@%s</ strong> per a evitar que arribi a la carpeta de correu no desitjat, o fins i tot que sigui bloquejat.

en: Use the same method as the one used for your WP site.
ca: Utilitzeu el mateix mètode que l'utilitzat per al seu lloc WP.

en: Use this URL in your cron job: [cron_url]
ca: Utilitza aquesta URL per al teu cron: [cron_url]

en: User choice: %s
ca: Tria de l'usuari: %s

en: User has been inserted.
ca: L'usuari s'ha introduït.

en: User has been updated.
ca: L'usuari ha estat actualitzat.

en: User has not been inserted.
ca: L'usuari no s'ha introduït.

en: User has not been updated.
ca: L'usuari no s'ha actualitzat.

en: Users can still change their reply-to address for their newsletter. Network admins can still edit sending method for each site.
ca: Els usuaris poden canviar l'adreça de resposta del seu butlletí. Els administradir de xarxa poden editar el sistema d'enviamente per cada lloc.

en: Validate for:
ca: Validar per:

en: Value
ca: Valorr

en: Verify that the date in blue matches the original one.
ca: Comproveu que la data en blau coincideix amb l'original.

en: Verify what your subscribers do once you drove them onto your site and improve your retention rate. [link]Track your readers with GA in Premium.[/link]
ca: Verifiqui el que fan els seus subscriptors una vegada que els porta al seu lloc i millorar la seva taxa de retenció. [link]Controla els teus lectors amb GA a Premium.[/link]

en: Very powerful, if not a quirky user interface.
ca: Molt potent, si més no amb una interfície d'usuari peculiar.

en: View
ca: Veure

en: View all
ca: Vuere tots

en: View all lists
ca: Veure totes les llistes

en: View all themes by %1$s
ca: Veure tots els temes per %1$s

en: View author's website
ca: Veure pàgina web de l'autor

en: View by lists
ca: Visualitza per llistes

en: View full screenshot
ca: Veure captura de pantalla completa

en: View in browser link
ca: Veure l'enllaç del navegador

en: View newsletter
ca: Veure butlletí

en: View stats & edit
ca: Veure les estadístiques i editar

en: View stats or edit
ca: Mosta estaístiques o edita

en: View subscribers
ca: Vore suscriptors

en: View your score
ca: Veure la seva puntuació

en: Visitors who submit a comment on a post can click on a checkbox to subscribe.
ca: Els visitants que deixin un comentari als articles podran clicar a una casella de verificació per subscriure's.

en: Want to start all over again? This will wipe out MailPoet and reinstall anew.
ca: Vols començar de nou? Això netejarà MailPoet i el reinstal·larà de nou.

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
ca: Compte! Si tornes a instal·lar aquest tema, tots els arxius que estan en la carpeta: /wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s. es sobreescriuràn. Estas segur de tornar-lo a instal·lar?

en: We cannot safely say that you clicked that linked.
ca: No podem dir amb seguretat que s'ha fet clic al l'enllaç.

en: We could not install your theme. It appears it's not in the valid format.
ca: No s'ha poder instal·lar el tema. Sembla que té un format invàlid.

en: We couldn't find any valid addresses in the first 10 rows.
ca: No hem pogut trobar adreces vàlides en les primeres 10 files.

en: We got documentation and a ticket system on [link]support.mailpoet.com[/link]. We answer within 24h.
ca: Tenim documentació i un sistema de tickets a [link]support.wysija.com[/link]. Donem resposta en 24h.

en: We have 3 different licences available to fit your needs:
ca: Comptem amb 3 llicències diferents disponibles per satisfer les seves necessitats:

en: We kept all non delivered emails in the queue, so you will be able to resume the send process later.
ca: S'han mantingut tots els correus electrònics sense lliurar a la cua, de manera que podràs reprendre el procés d'enviament en acabat.

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. Thanks, you're already sharing!
ca: Sabem molt poc sobre els nostres usuaris. Estem buscant  [link]dades anònimes[/link] per construir un millor complement. Gràcies, ara ja està compartint!

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. [ajaxlink]Yes, count me in![/ajaxlink]
ca: Sabem algunes coses dels usuaris. Nosaltres cerquem [link]dades anónimes[/link] per millorar el conector. [ajaxlink]Si, compta amb mi![/ajaxlink]

en: We love stars...
ca: En agraden les estrelles...

en: We received %1$s messages from the user %2$s
ca: Hem rebut %1$s missatges de l'usuari %2$s

en: We recommend this plugin as the good alternative to WPML for multilingual sites. It's lean, straightforward, and leaves your site's core largely untouched. Each language has its own site in your WordPress Multisite install. Works great with MailPoet.
ca: Recomanem aquest complement com a bona alternativa WPML per als llocs multilingües. És lleuger, senzill, i deixa el nucli del seu lloc en gran part intacta. Cada idioma té el seu propi lloc instal·lat WordPress Multisite. Funciona molt bé amb MailPoet.

en: We send a monthly newsletter with the following:
ca: Enviem un butlletí mensual amb els següents continguts:

en: We suggest you setup a cron job. [link]Read more[/link] on support.mailpoet.com
ca: Suggerim que configuri un treball cron. [link]Llegir més [/link] a support.mailpoet.com

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
ca: No s'ha pogut enllaçar amb l'API, pot ser que el lloc web estigui fora de línea. Torna-ho a provar més tard.

en: Website
ca: Lloc web

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Welcome Page!
ca: Pàgina de Benvinguda!

en: Welcome to %1$s
ca: Benvingut a %1$s

en: What You Can Do
ca: Què pots fer

en: What type of newsletter is this?
ca: Quin tipus de butlletí és aquest?

en: What we’re working on
ca: Amb el què estem treballant

en: What's new?
ca: Què és nou?

en: When a new WordPress user is added to your site...
ca: Quan s'afegeix un nou usuari de WordPress al seu lloc ...

en: When failed permanently
ca: Quan hi ha una fallada permanent

en: When mailbox is full
ca: Quan la bústia és plena

en: When mailbox is not available
ca: Quan la bústia no és disponible

en: When message is delayed
ca: Quan un missatge és endarrerit

en: When setting up the bounce system, you need to have a different address for the bounce email and the forward to address
ca: Al configurar el sistema de retorn, has de tindre una adreça de correu electrònic diferent tant pels retorns y com pels enviaments.

en: When someone subscribes
ca: Quan algú es subscriu

en: When someone subscribes to the list...
ca: Quan algú es subscriu a la llista ...

en: When someone unsubscribes
ca: Quan algú cancel·la la subscripció

en: When subscribers click on the activation link, they are redirected to a page of your choice.
ca: Quan els subscriptors, facin clic a l'enllaç d'activació, se'ls redirigeix ​​a una pàgina de la seva elecció.

en: When the bounce is weird and we're not sure what to do, forward to:
ca: Quan el retorn és estrany i no estem segurs de què fer, remet-lo a:

en: When the subscribers hit "reply" this is who will receive their email.
ca: Quan els subscriptors cliquen a "respondre" els sortirà aquest correu.

en: When there's new content...
ca: Quan hi ha nou contingut ...

en: When you are flagged as a spammer forward the bounced message to
ca: Quan sigui marcat com un <em>spammer</em> reenvia el missatge retornat a

en: When you need to confirm you're a human being, forward to:
ca: Quan necessites confirmar que ets un ésser humà, remete'l a:

en: When...
ca: Quan...

en: Which excerpt does it use? [link]Read more[/link]
ca: Quin resum usarà? [link]Llegeix més[/link]

en: Who can change MailPoet's settings?
ca: Qui pot canviar la configuració de MailPoet?

en: Who can create newsletters?
ca: Qui pot crear els butlletins?

en: Who can manage subscribers?
ca: Qui gestiona els subscriotors?

en: Who can see the styles tab in the visual editor?
ca: Qui pot veure la fitxa d'estils al editor visual?

en: Who can see the themes tab in the visual editor?
ca: Qui oir veure la fitxa de plantilles al editor visual?

en: Who can view the statistics page?
ca: Qui pot veure la pàgina d'estadístiques?

en: Widget Settings
ca: Configuració

en: With this segment
ca: Amb aquest segment

en: WordPress Posts' Images
ca: Imatges d'articles de Wordpress

en: WordPress Users
ca: Usuaris WordPress

en: WordPress post
ca: Artícle WordPress

en: WordPress user display name
ca: Mostrar el nom d'usuari de WordPress

en: WordPress.org plugin repository
ca: Repositori de WordPress.org

en: Year
ca: Any

en: Year, month
ca: Any, mes

en: Year, month, day
ca: Any, mes, dia

en: Yes
ca: Si

en: Yes, add me to your mailing list.
ca: Sí, afegeix-me a la llista.

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
ca: Caram! No s'ha trobat cap subscriptor.

en: Yikes! To edit a form, you need to have at least 1 list.
ca: Caram! Per editar un formulari, cal tenir almenys 1 llista.

en: Yikes! You're near the limit of %1$s subscribers for MailPoet's free version. Upgrade to [link]Premium[/link] to send without limits, and more.
ca: Caram! Estàs a prop del límit de %1$s subscriptors de la versió gratuïta de MailPoet. Actualitza a [link]Premium[/ link] per enviar sense límits, i molt més.

en: Yikes! Your browser might not be supported. Get the latest [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] or [linksafari]Safari[/linksafari]. It seems to work?[link_ignore]Dismiss[/link_ignore].
ca: ¡Caram! Pot ser que el teu navegador sigui incompatible. Aconseguiex els últims  [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer [/linkie] o [linksafari]Safari[/linksafari]. Et sembla que funciona correctament? [link_ignore]Ignira-ho[/link_ignore].

en: Yikes. You're over the limit of 2000 subscribers for the free version of MailPoet (%1$s in total). Sending is disabled now. Please upgrade your version to [link]premium[/link] to send without limits.
ca: Caram. Estàs per sobre del límit de 2.000 subscriptors de la versió gratuïta de MailPoet (%1$s en total). Ara l'enviament està desactivat. Si us plau, actualitzi la seva versió a [link]premium[/link] per enviar sense límits.

en: You are about to delete the theme : %1$s. Do you really want to do that?
ca: Estàs a punt d'esborrar el tema: %1$s. Estàs segur de voler fer-ho?

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
ca: Estàs a punt d'enviar aquest butlletí. Confirmar-ho.

en: You are already subscribed to : %1$s
ca: Ja estaves subscrit a: %1$s

en: You are already subscribed.
ca: Ja estaves subscrit.

en: You are already unsubscribed.
ca: Ja estaves donat de baixa.

en: You can add this domain to your [link]account manager[/link].
ca: Pots afegir el domini al teu [link]account manager[/link].

en: You can also set the default dimensions of the images of posts.
ca: També pot establir les dimensions predeterminades de les imatges dels posts.

en: You can change the default reply-to name and email for your newsletters. This option is also used for the activation emails and Admin notifications (in Basics).
ca: Es pot canviar el nom i el email de la resposta predeterminada pels butlletins. Aquesta opció també s'utilitza per als correus d'activació i les notificacions a l'administrador (en Essensials).

en: You can easily add this form to your theme's [link]Widgets areas[/link].
ca: Pots afegir aquest formulari al teu blog de forma senzilla als [link]Widgets[/link].

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
ca: Fins i tot pots %1$s marcadors de xarxes socials %2$s com aquests:

en: You can only add one widget when designing a post notification sent immediately after an article is published
ca: Només es pot afegir un giny en el disseny d'una notificació de missatge enviat immediatament després que un article sigui publicat

en: You can only select <%= chars %> item<%= plural %>
ca: Només es pot seleccionar <%= chars %>element<%= plural %>

en: You can start by watching this video by one of our users.
ca: Pot començar veient aquest video d'un dels nostres usuaris.

en: You cannot use the DKIM signature option...
ca: No pots fer servir l'opció de signatura DKIM...

en: You have attempted to queue too many files.
ca: Has intentat posar a cua massa arxius.

en: You have feedback on these stats? [link]Contact us[/link] directly to let us know.
ca: Té comentaris sobre el contingut d'aquestes estadístiques? [link]Poseu-vos en contacte amb nosaltres[/link] directament per fer-nos saber els seus comentaris.

en: You have to select at least 1 list
ca: Has de seleccionar 1 llista.

en: You made a mistake? [link]Undo unsubscribe[/link].
ca: T'has equivocat? [link]Desfer la cancelació de la subscripció[/link].

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
ca: Necessites possar l'opció en ON <i>Certificats autosignats</i>

en: You may only upload 1 file.
ca: Només pots carregar 1 fitxer.

en: You need to activate the MailPoet Premium plugin.
ca: Cal activar el complement Premium de MailPoet.

en: You need to select a type for this field
ca: Cal seleccionar un tipus per a aquest camp

en: You need to select at least one list.
ca: Has de seleccionar almenys una llista.

en: You need to specify a name for this field
ca: Cal especificar un nom per a aquest camp

en: You need to specify a value for your checkbox
ca: Cal especificar un valor per a la teva casella

en: You specified an SMTP password but you don't require an authentication, you might want to turn the SMTP authentication ON.
ca: Ha especificat una clau d'SMTP però no es requereix una autenticació, és possible que vulgueu activar l'autenticació SMTP.

en: You updated! It's like having the next gadget, but better.
ca: Has actualitzat! És com tenir el l'últim gadget, però millor.

en: You'll need to know CSS to design it to your taste.
ca: Vostè necessita saber CSS per dissenyar-ho al seu gust.

en: You'll need to update your DNS if you upgrade.
ca: Necesitaras actulitzar les teves DNS si t'actualitzes.

en: You're all setup! You've successfully sent with Gmail.
ca: Està tot a punt! Has enviat correctament amb Gmail.

en: You're almost there. Click this [link]link[/link] to activate the licence you have just purchased.
ca: Gairebé has acabat. Fes clic en aquest [link]enllaç[/link] per activar la llicència que has adquirit.

en: You're import file is not valid.
ca: Ets fitxer d'importació no és vàlid.

en: You're using an older DKIM key which is unsupported by Gmail.
ca: Estàs emprant una clau DKIM antiga de Gmail sense suport.

en: You've been subscribed!
ca: Has cancel·lat la subscripció!

en: You've subscribed to: %1$s
ca: Estàs subscrit a: %1$s

en: You've successfully subscribed.
ca: Estàs subscrit correctament.

en: You've unsubscribed!
ca: Estàs donat de baixa!

en: You've updated to %1$s
ca: Ha actualitzat a %1$s

en: Your Google Campaign can only contain latin characters, numbers, spaces and hyphens!
ca: La seva campanya de Google només pot contenir caràcters llatins, números, espais i guions!

en: Your MailPoet comes with an example newsletter. You'll see it when you close this welcome page. Edit it to start playing with it.
ca: La seva MailPoet ve amb un butlletí d'exemple. El veuràs al tancar aquesta pàgina de benvinguda. Editar-ho per començar a jugar amb ell.

en: Your Premium is activated.
ca: El teu Premium ha estat activat.

en: Your Premium licence has expired.
ca: La teva llicència Prèmium ha caducat.

en: Your SPF record
ca: El teu registre SPF

en: Your auto newsletter has been activated.
ca: El teu butlletí automàtic ha estat activat.

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
ca: El teva flamant llista espera el seu primer subscriptor.

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the browser uploader for files over 100MB.
ca: El teu navegador té algunes limitacions per carregar arxius grans via el carregador multi-arxiu. Utilitzeu el carregador del navegador per arxius de més de 100 MB.

en: Your company's address
ca: Adreça de l'empresa

en: Your confirmation link expired, please subscribe again.
ca: El seu enllaç de confirmació ha caducat, si us plau subscrigui's de nou.

en: Your daily newsletter stats
ca: Les estadístiques diaries del seu butlletí

en: Your email could not be saved
ca: El correu electrònic no es pot desar

en: Your email has been saved
ca: El correu electrònic s'ha desat

en: Your email preview has been sent to %1$s
ca: Vista prèvia del correu enviada a %1$s

en: Your form could not be saved.
ca: El seu formulari no es va poder desar.

en: Your form has been saved.
ca: El seu formulari s'ha guardat

en: Your latest newsletter is being sent.
ca: L'últim butlletí s'està enviant.

en: Your licence doesn't allow more domains. Upgrade from your [link]account manager[/link].
ca: La teva llicència no admet més dominis. Actualitza't al [link]panell de control[/link].

en: Your lists
ca: Les teves llistes

en: Your localhost may not have a mail server. To verify, please log out and click on the "Lost your password?" link on the login page. Do you receive the reset password email from your WordPress?
ca: El teu localhost pot no tenir un servidor de correu. Per verificar-ho, si us plau tanca la sessió i fes clic a "Recuperar paraula de pas?" a la pàgina d'inici de sessió. Has rebut el missatge de restabliment de contrasenya del teu WordPress?

en: Your new site is not yet launched? Put a coming soon page with a form to capture emails with this Premium plugin.
ca: El seu nou lloc encara no està en marxa? Poseu una pàgina provisional amb un formulari per capturar adreces de correu electrònic amb aquest complement Premium.

en: Your own website
ca: El teu lloc web

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
ca: La teva sol·licitud no podrà recuperar els subscriptors. Canvia els filtres!

en: Your request has failed
ca: La seva sol·licitud ha fallat

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
ca: La configuració d'enviament ([settings]) no permet enviar ràpidament a [number] subscriptors. Es produiran demores de lliurament. [link]Llegir més[/link]

en: Your server apparently refuses to send more emails.
ca: Aparentment el teu servidor refusa enviar més correus.

en: Your server cannot run MailPoet.
ca: El servidor no pot executar MailPoet.

en: Your server doesn't support remote exchanges.
ca: El teu servidor no admet intercanvis remots.

en: Your server is missing one or many important PHP functions to run properly :  %1$s
ca: El teu servidor no pot fer funcionar una o més funcions PHP importants per a fer funcionar correctament: %1$s

en: Your server's configuration doesn't allow us to complete MailPoet's Installation!
ca: Configuració del seu servidor no ens permet completar la instal·lació de MailPoet!

en: Your settings are saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: Your subscriber needs at least 2 options to select from
ca: La seva subscriptor necessita com a mínim 2 opcions per triar

en: Your vote could not be recorded.
ca: El teu vot no pot ser registrat.

en: Your vote has been recorded.
ca: El teu vot s'ha registrat.

en: Your web host has limits. We suggest 70 emails per hour to be safe. [link]Find out more[/link].
ca: El teu hosting té límits. Et suggerim 70 correus per hora per estar-ne segurs. [link]Informa-te'n[/link].

en: Your website doesn't seem to have a license! Log into your [link]account manager[/link] to add a license for this website.
ca: El seu lloc web no sembla tenir una llicència! Entreu al vostre [link]administrador de comptes[/link] per afegir una llicència per aquesta pàgina web.

en: Yup, it works. You can start blasting away emails to the moon.
ca: Funciona. Ja pots començar a dispar correus fins a la lluna.

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
ca: Caram, t'has afegit a la nostra llista. Rebràs notícies nostres en breu.

en: [link]Find out[/link] how you can improve this.
ca: [link]Esbrina[/link] com es pot millorar aquesta situació.

en: [link]Guide[/link] to create your own theme.
ca: [link]Guia[/link] per crear la teva propia plantilla.

en: [link]Read more on support.mailpoet.com[/link].
ca: [link]Llegir més en support.mailpoet.com [/link].

en: [link]Show more details.[/link]
ca: [link]Veure més detalls.[/link]

en: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] and [link_shortcode]shortcode[/link_shortcode] versions are also available.
ca: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] and [link_shortcode]shortcode[/link_shortcode] les versions també estan disponibles.

en: [send_method] works with MailPoet
ca: [send_method] funciona amb MailPoet

en: above content
ca: sobre el contingut

en: above text block and image
ca: sobre el bloc de text i la imatge

en: after %1$s try | after %1$s tries
ca[0]: després de %1$s intents
ca[1]: després de %1$s intents

en: alternate left & right
ca: Alterna esquera i dreta

en: and the footer?
ca: i el peu de pàgina?

en: any role
ca: qualsevol rol

en: below content
ca: sota el contingut

en: bounced
ca: retornats

en: business
ca: negocis

en: center
ca: centrat

en: clicked
ca: clicat

en: day(s)
ca: dia(es)

en: day(s) after.
ca: dia(es) després.

en: drop content here
ca: Afegeix contingut

en: e-commerce
ca: comerç electrònic

en: e.g.:smtp.mydomain.com
ca: p.e.:smtp.mydomain.com

en: education
ca: educació

en: emails
ca: correus electrònics

en: empty
ca: buït

en: every 10 minutes
ca: cada 10 minuts

en: every 15 minutes
ca: cada 15 minuts

en: every 2 hours
ca: cada 2 hores

en: every 2 minutes
ca: cada 2 minuts

en: every 30 minutes
ca: cada 30 minuts

en: every 5 minutes
ca: cada 5 minuts

en: every hour
ca: cada hora

en: every minute
ca: cada minut

en: excerpt
ca: resum

en: food
ca: alimentació

en: full post
ca: article sencer

en: go back to Step 1
ca: torna el pas 1

en: go to page
ca: anar a la pàgina

en: government
ca: govern

en: has been activated.
ca: s'ha activat.

en: has been de-activated.
ca: s'ha desactivat.

en: heading 1
ca: capçalera 1

en: heading 2
ca: capçalera 2

en: heading 3
ca: capçalera 3

en: health and sports
ca: salut i esports

en: hey, click on this text!
ca: Ei! Clica al text

en: hour(s)
ca: hora(es)

en: hour(s) after.
ca: hora(es) després.

en: if there's new content
ca: si hi ha nou contingut

en: iframe version
ca: Versió iframe

en: immediately
ca: inmediatament

en: immediately.
ca: immediatament.

en: in any WordPress role
ca: en qualsevol rol de WordPress

en: in text block
ca: al bloc de text

en: insurance
ca: assegurances

en: left
ca: esquerra

en: manufacturing
ca: fabricació

en: marketing and media
ca: màrqueting i mitjans de comunicació

en: medium
ca: mitjà

en: monthly every...
ca: mensualment cada...

en: monthly on the...
ca: mensualment el...

en: moved to the trash.
ca: mogut a la paperera.

en: new subscriber
ca: Nou subscriptor

en: new subscribers
ca: nous subscriptors

en: newest
ca: nous

en: newsletter sent
ca: butlletí enviat

en: newsletters sent
ca: butlletins enviats

en: no image
ca: sense imatge

en: non profit
ca: sense ànim de lucre

en: of
ca: de

en: of %1$s
ca: de %1$s

en: oldest
ca: antics

en: once a day at...
ca: un cop al dia a les...

en: opened
ca: obert

en: or simply [link]go back to design[/link].
ca: o simplement [link]torna al disseny[/link].

en: other
ca: altres

en: per year
ca: cada any

en: photography
ca: fotografia

en: play with this image
ca: Juga amb la imatge

en: real estate
ca: inmobiliaris

en: religious
ca: religiós

en: right
ca: dreta

en: see links with a [link]Premium licence[/link].
ca: visualitza els vincles amb una [link]llicència Prèmium[/link].

en: selected
ca: seleccionat

[ctx: settings tab title]
en: Add-ons
ca: Complements

[ctx: settings tab title]
en: Advanced
ca: Avançat

[ctx: settings tab title]
en: Basics
ca: Essencial

[ctx: settings tab title]
en: Forms
ca: Formularis

[ctx: settings tab title]
en: Send With...
ca: Envia amb...

[ctx: settings tab title]
en: Signup Confirmation
ca: Confirmació de registre

en: show as list
ca: mosta com a llista

en: show message
ca: mostra missatge

en: small
ca: petit

en: subscribers will receive "%1$s" after import.
ca: els subscriptors rebran "%1$s" després de la importació.

en: technology
ca: tecnologia

en: title only
ca: només títol

en: total max upload file size : %1$s
ca: Mida màxima total per la pujada d'arxius: %1$s

en: travel
ca: viatjes

en: undelivered
ca: no lliurat

en: underline
ca: subratllar

en: unopened
ca: sense obrir

en: unsubscribed
ca: donat de baixa

en: was not activated as it requires <strong><a href="%s">%s</a></strong> to be installed and active first.
ca: no es va activar ja que requereix en primer lloc <strong><a href="%s">%s</a></strong> per a ser instal·lat.

en: week(s)
ca: setmana(es)

en: week(s) after.
ca: setmana(es) després.

en: weekly on...
ca: setmanalment el...

en: which you have pasted
ca: els que has enganxat

en: yes
ca: si

en: you can send as fast as every 15 minutes since Mailpoet guarantees Premium users can send this fast.
ca: podeu enviar tan ràpid com cada 15 minuts, es el que Mailpoet garanteix als usuaris Premium.
