MailPoet - en to eu translation catalogue (976 entries)

en:  %1$s email(s) scheduled.
eu: %1$s eposta aurreikusita.

en:  %1$s subscriber have been deleted.
eu: Harpidedun %1$s ezabatu da.

en:  %1$s subscribers have been deleted.
eu: %1$s harpidedun ezabatu dira.

en: "%2$s" imported from %1$s
eu: "%2$s" inportatu da %1$s -etik

en: "Read more" text
eu: "Gehiago irakurri" testua

en: "View in browser"
eu: "Ikusi nabigatzailean"

en: %1$d emails have been sent to unconfirmed subscribers.
eu: %1$d email bidali dira ziurtatu gabeko harpidedunei.

en: %1$s click | %1$s clicks
eu[0]: Klik %1$s
eu[1]: %1$s klik

en: %1$s day | %1$s days
eu[0]: egun %1$s
eu[1]: %1$s egun

en: %1$s emails appear more than once in your file : %2$s.
eu: %1$s e-posta zure fitxategian behin baino gehiagotan agertzen dira: %2$s.

en: %1$s emails are not valid : %2$s.
eu: %1$s e-posta ez dira baliagarriak: %2$s.

en: %1$s emails every %2$s
eu: %1$s e-posta %2$s denborako

en: %1$s emails received.
eu: %1$s e-posta jaso dira.

en: %1$s hour | %1$s hours
eu[0]: ordu %1$s
eu[1]: %1$s ordu

en: %1$s minute | %1$s minutes
eu[0]: minutu %1$s
eu[1]: %1$s minutu

en: %1$s out of %2$s sent.
eu: %2$s (e)tik %1$s bidalita.

en: %1$s second | %1$s seconds
eu[0]: segundu %1$s
eu[1]: %1$s segundu

en: %1$s subscriber have been added to "%2$s".
eu: Harpidedun %1$s gehitu da "%2$s"ra.

en: %1$s subscriber have been confirmed.
eu: Harpidedun %1$s konfirmatua izan da.

en: %1$s subscriber have been moved to "%2$s".
eu: Harpidedun %1$s mugitu da "%2$s"ra.

en: %1$s subscriber have been removed from "%2$s".
eu: Harpidedun %1$s ezabatu dira "%2$s"tik.

en: %1$s subscribers added to %2$s.
eu: %1$s harpidedun gehitu dira %2$s ra.

en: %1$s subscribers have been added to "%2$s".
eu: %1$s harpidedun gehitu dira "%2$s"ra.

en: %1$s subscribers have been confirmed.
eu: %1$s harpidedun ziurtatuak izan dira.

en: %1$s subscribers have been moved to "%2$s".
eu: %1$s harpidedun mugitu dira "%2$s"ra.

en: %1$s subscribers have been removed from "%2$s".
eu: %1$s harpidedun ezabatu dira "%2$s"tik.

en: %1$s subscribers were exported. Get the exported file [link]here[/link].
eu: %1$s harpidedun esportatu dira. Eskuratu [link]hemen[/link] esportatze fitxategia.

en: %1$s week | %1$s weeks
eu[0]: aste %1$s
eu[1]: %1$s aste

en: %1$s year | %1$s years
eu[0]: urte %1$s
eu[1]: %1$s urte

en: %1$s's import list
eu: %1$s zerrenda inportatu

en: %1$sth
eu: %1$s.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
eu: %s -k igoera tamaina maximoa gainditzen du fitxategi asko igotzeko sisteman zure nabigatzailean.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
eu: %s gune honetako igoeraren gehienezko tamaina gainditzen du.

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
eu: %sAldatzeko%s, sagua pasa ezazu aldaketa botoia ager dadin azpian.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
eu: &#8220;%s&#8221; ezin izan da igo.

en: &lt; Prev
eu: &lt; Aurr.

en: (%1$s votes)
eu: (%1$s boto)

en: , %1$s of which were %2$s
eu: , horietako %1$s %2$s ziren

en: ... or duplicate one below to copy its design.
eu: ... edo bkoiztu beheko bat bere diseinua kopiatzeko.

en: 1 hour
eu: ordu 1

en: 15 minutes
eu: 15 minutu

en: 1st
eu: 1.

en: 2 hours
eu: 2 ordu

en: 2nd
eu: 2.

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: 3rd
eu: 3.

en: 5 Minute User Guide
eu: 5 minutuko erabiltzaile gida

en: 5 minute newbie guide
eu: 5 minutuko gida hasi-berrientzat

en: << Back
eu: << Atzera

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
eu: "%1$s" zerrenda berria sortu da segmentu honetatik abiatuta.

en: A theme called %1$s exists already. To overwrite it, tick the corresponding checkbox before uploading.
eu: %1$s izeneko itxura dagoeneko badago. Gain-idatzi nahi baduzu, igo aurretik checkbox egokian klik egin ezazu.

en: Action Required
eu: Ekintza beharrezkoa da

en: Actions & Notifications
eu: Ekintzak & Ohartarazpenak

en: Actions will be executed after %1$s messages
eu: Ekintzak egingo ditugu %1$s mezuren ostean

en: Activate
eu: Aktibatu

en: Activate bounce and check every...
eu: Aktibatu itzulera eta ziurtau maiztasun honekin...

en: Activate if your SMTP ports are blocked.
eu: Aktibatu zure SMTP portuak blokeatuta badaude.

en: Activate now
eu: Aktiba ezazu orain

en: Add
eu: Gehitu

en: Add / Edit group of posts
eu: Gehitu / Aldatu bidalketen taldea

en: Add Images
eu: Gehitu irudiak

en: Add Link & Alternative text
eu: Gehitu lotura eta testu alternatiboa

en: Add List
eu: Gehitu zerrenda

en: Add Subscriber
eu: Harpideduna gehitu

en: Add a link in the footer of all your newsletters so subscribers can edit their profile and lists. [link]See your own subscriber profile page.[/link]
eu: Gehitu lotura bat oinean zure newsletter guztietan harpidedunek euren profila eta zerrendak kudeatu ahal izateko. [link]Ikus ezazu zure profil orrialdea.[/link]

en: Add link / Alternative text
eu: Gehitu lotura / Testu alternatiboa

en: Add list
eu: Gehitu zerrenda

en: Add more themes
eu: Gehitu itxura gehiago

en: Add to list
eu: Zerrendara gehitu

en: Add your [stars] on [link]wordpress.org[/link] and keep this plugin essentially free.
eu: Gehitu zure [stars] [link]wordpress.org[/link]en eta plugin hau esentzialki doan utzi.

en: Added
eu: Gehitua

en: Address:
eu: Helbidea:

en: After submit...
eu: Bidali ostean...

en: Align center
eu: Zentruan lerrokatu

en: Align left
eu: Ezkerrean lerrokatu

en: Align right
eu: Eskubian lerrokatu

en: All
eu: Guztiak

en: All %1$s subscribers are selected.
eu: %1$s harpidedun guztiak aukeratu dira.

en: All Newsletters
eu: Newsletter guztiak

en: All Sent
eu: Guztiak bidalita

en: All subscribers on this page are selected.
eu: Orrialde honetako harpidedun guztiak aukeratuak izan dira.

en: Allow HTML edits
eu: HTML edizioak baimendu

en: Allow site admins to change the sending method
eu: Baimendu gunearen kudeatzaileei bidalketa modua aldatzen

en: Allow site admins to deactivate Signup Confirmation
eu: Baimendu gunearen kudeatzaileak Signum Konfirmazioa desaktibatzen

en: Allow users who register to your site to subscribe on a list of your choice.
eu: Baimendu zure gunean erregistratzen diren erabiltzaileei zuk aukeratzen dituzun zerrendetan harpidetza egiten.

en: Allowed Files
eu: Baimendutako fitxategiak

en: Already paid?
eu: Dagoeneko ordaindu duzu?

en: Alternative text:
eu: Testu alternatiboa:

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
eu: Akatsa egon da kargatzerakoan. Mesedez, saia zaitez beranduago.

en: Apply
eu: Aplikatu

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
eu: Ataka egokia aukeratu ote duzu? Utz hutsik ez badakizu.

en: Are you sure you want to delete this form?
eu: Ziur zaude formulario hau ezabatu nahi duzula?

en: Are you sure you want to ignore the %1$s subscribers of the list %2$s?
eu: Ziur zaude %2$s zerrendako %1$s harpidedunak ahaztu nahi dituzula?

en: Ask for:
eu: Galdetu:

en: Authentication
eu: Autentifikazioa

en: Author:
eu: Egilea:

en: Auto Newsletters
eu: Newsletter automatikoak

en: Automatic latest content
eu: Azken eduki automatikoa

en: Automatically add paragraphs
eu: Gehitu paragrafoak automatikoki

en: Average rating: %1$s
eu: Bataz beste: %1$s

en: Back
eu: Atzera

en: Back to lists
eu: Zerrendatan atzera

en: Back to selection
eu: Aukerara itzuli

en: Background
eu: Atzealdea

en: Background color with alternate
eu: Atzealdeko kolorea alternatzea erabili

en: Batch insert options
eu: Multzokako sartzeko aukerak

en: Be creative! It's the first thing your subscribers see. Tempt them to open your email.
eu: Izan ziatez sortzailea! Hau da zure harpidedunek ikusten duten lehen gauza. Anima itzazu zure e-posta irekitzera.

en: Become a beta tester
eu: Bilaka zaitez beta tester

en: Blocked IP
eu: Blokeatutako IPa

en: Blog post, online review, forum:
eu: Blog bateko bidalketa, sareko aipamen bat, foro bat:

en: Bookmarks Selection
eu: Laste marka egin

en: Bounce Email
eu: Itzulitako e-posat

en: Bounce Handling
eu: Itzulitako emailen kudeaketa

en: Bounce handling connection test
eu: Bounce konexio testak

en: Bounce handling processing
eu: Bounce prozesuen kudeaketa

en: Bounced
eu: Itzulia

en: Bulk Actions
eu: Multzokako ekintzak

en: Button label:
eu: Botoien testua:

en: CSV file
eu: CSV fitxategia

en: Cancel
eu: Ezeztatu

en: Cancel Upload
eu: Igoera ezeztatu

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
eu: Ezin da CSV fitxategian sartu. Ziurta ezazu direktorio honetan sartzeko eskumenak dituzula: "%1$s"

en: Categories:
eu: Kategoriak:

en: Change log
eu: Aldaketen laburpena

en: Charset
eu: Karaktere multzoa

en: Check out [link]our guide[/link] on how to fill out the form.
eu: Ikus ezazu [link]gure gida[/link] formularioak nola betetzen diren ikasteko.

en: Check this box if you want transparency
eu: Klik egin kutxa honetan transparentzia nahi baduzu

en: Check your inbox now to confirm your subscription.
eu: Zure e-posta begiratu harpidetza berria ikusteko

en: Choose a FROM name and email address for notifications emails.
eu: Aukeratu NONDIK izen bat eta e-posta helbide bat harpidetza e-postentzat.

en: Choose files to upload
eu: Aukeratu igo nahi dituzun fitxategiak

en: Clear selection
eu: Ezabatu aukeraketa

en: Click
eu: Klik

en: Click here to add a title or text.
eu: Klik egin hemen izenburua edo testua gehitzeko.

en: Click here to subscribe
eu: Harpidetzeko hemen klik egin

en: Click here to view media.
eu: Klik egin hemen media berriak ikusteko.

en: Clicked
eu: Klikatua

en: Clicked on
eu: Noiz klikatua

en: Clicks
eu: Klikatzen dute

en: Close
eu: Itxi

en: Configuration and Permissions
eu: Hobespenak eta Baimenak

en: Configure each site manually
eu: Konfiguratu gune bakoitza eskuz

en: Configure your DNS by adding a key/value record in TXT as shown below.
eu: Kudeatu zure DNSa giltza/balio bat gehitzen zure erregistroetan TXTan behean agertzen den bezala.

en: Confirm Reinstallation
eu: Konfirmatu berrinstalazioa

en: Confirm unconfirmed subscribers
eu: Konfirmatu konfirmatu gabeko harpidedunak

en: Confirm your subscription to %1$s
eu: %1$s -ra egin duzun harpidetza ziurtatu

en: Conflict
eu: Gatazka

en: Congrats, your Premium license is active. One last step...
eu: Zorionak, zure Premium lizentzia aktiboa da orain. Azken pauso bat...

en: Connection method
eu: Konexio modua

en: Contact your administrator to modify that, it should be configurable.
eu: Kontakta ezazu zure kudeatzailea hori aldatzeko, ziurenik konfiguratu daiteke.

en: Content
eu: Edukia

en: Copy
eu: Kopia

en: Copy of
eu: Honen kopia

en: Copy paste in a text box
eu: Kopiatu eta itsasi testu lauki batean

en: Create a new email
eu: E-mail berria sortu

en: Create a new form
eu: Formulario berria sortu

en: Create a new list
eu: Zerrenda berria sortu

en: Create an email account dedicated solely to bounce handling.
eu: Sor ezazu e-posta kontu bat bakarrik itzulerak kudeatzeko.

en: Created on
eu: Noiz sortua

en: Crunching&hellip;
eu: Biltzen&hellip;

en: Current day of the month in ordinal, ie. 2nd, 3rd, etc.
eu: Hilabeteko eguna ordinalean, adb, 2., 3... etab.

en: Current day of the month number
eu: Hilabeteko egunaren zenbakia

en: Current month number
eu: Oraingo hilabetearen izena

en: Custom horizontal line
eu: Lerro horizontal pertsonalizatua

en: DKIM signature
eu: DKIM sinadura

en: Daily summary of emails sent
eu: Egunero bidalitako e-posten laburpena

en: Date
eu: Data

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Day
eu: Egun

en: Debug mode
eu: Debug modua

en: Default style saved.
eu: Berezko estiloa gordeta.

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Delete image for all newsletters?
eu: Newsletter guztietako irudiak ezabatu?

en: Delete subscribers
eu: Harpidedunak ezabatu

en: Delete the user
eu: Erabiltzailea ezabatu

en: Delete this newsletter for ever?
eu: Newsletter hau betiko ezabatu?

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
eu: Zerrenda bat ezabatzeak ez ditu harpidedunak kentzen.

en: Delivery method
eu: Bidaltzeko modua

en: Description
eu: Deskribapena

en: Details & PSD
eu: Detaileak eta PSDa

en: Device
eu: Tramankulua

en: Did these subscribers ask to be in your list?
eu: Harpidedunek eskatu al dute zerrenda honetan egotea?

en: Dismiss
eu: Ukatu

en: Display and insert options
eu: Erakutsi eta sartu aukerak

en: Display label within input:
eu: Erakutsi etiketak testuaren barruan:

en: Display labels in inputs
eu: Sarreretan etiketak erakutsi

en: Display problems? [link]View this newsletter in your browser.[/link]
eu: Ez duzu ondo ikusten? [link]Ikus ezazu newsletter hau zure nabigatzailean.[/link]

en: Display...
eu: Erakutsi...

en: Displays at the top of your newsletters. Don't forget to include the link tag, ie: [link]The link[/link]
eu: Zure newsletterraren goiburuan agertuko da. Ez ahaztu gehitzen lotura etiketa, adb: [link]Lotura[/link]

en: Divider
eu: Bereiztzailea

en: Divider Selection
eu: Zatiketa aukeraketa

en: Dividers Selection
eu: Bereiztekoak aukeratu

en: Do nothing
eu: Ezere ere ez egin

en: Do you want to install that version?
eu: Nahi al duzu bertsio hori instalatu?

en: Does it work? Try to connect.
eu: Funtzionatzen al du? Saia zaitez konektatzen.

en: Domain
eu: Domeinua

en: Don't forget to include: <br><br>[activation_link]Confirm your subscription.[/activation_link]. <br><br>Optional: [lists_to_confirm].
eu: Ez ahaztu hau sartzen: <br><br>[activation_link]Zure harpidetza konfirmatu.[/activation_link]. <br><br>Aukeran: [list_to_confirm].

en: Don't send to existing subscribers, only to future ones.
eu: Ez bidali dauden harpidedunei, bakarrik etorkizunekoei.

en: Don't wait & send right now.
eu: Ez itxoin eta oraintxe bertan bidali.

en: Done
eu: Egina

en: Download
eu: Jaitsi

en: Download as .zip
eu: .zip gisa jaitsi

en: Download original Photoshop file
eu: Jatorrizko Photoshop fitxategiak jaitsi

en: Downloads: %1$s
eu: Jaitsierak: %1$s

en: Draft
eu: Zirriborroa

en: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Look on the right!
eu: Hartu eta bota %1$stestuak, bidalketak, bereiztekoak.%2$s Begira ezazu ezkerrean!

en: Drag the widgets below into your newsletter.
eu: Sartu widgetak behean zure newsletterrean.

en: Drop files here
eu: Bota fitxategiak hona

en: Drop your footer image here.
eu: Zure beheko irudia hemen jarri.

en: Drop your logo in this header.
eu: Zure logotipoa goiburu honetan jarri.

en: Duplicate
eu: Bikoiztu

en: Each time one of our users forgets to write a review, a kitten dies. It's sad and breaks our hearts. [link]Add your own review[/link] and save a kitten today.
eu: Gure erabiltzaileren batek berrikuspen bat idaztea ahazten duen bakoitzean, katutxo bat hiltzen da. Oso tristea da eta gure bihotzak apurtzen ditu. [link]Gehitu zuren berrikuspena[/link] eta katutxo baten bizitza salba ezazu.

en: Edit
eu: Aldatu

en: Edit Automatic latest content
eu: Editatu azken eduki automatikoa

en: Edit Lists
eu: Aldatu zerrendak

en: Edit lists
eu: Zerrendak aldatu

en: Edit name
eu: Izena aldatu

en: Edit subscription page link
eu: Aldatu harpidetza orrialdearen lotura

en: Edit text
eu: Testua aldatu

en: Edit your subscriber profile: %1$s
eu: Zure harpide profila aldatu: %1$s

en: Edit your subscription
eu: Zure harpidetza aldatu

en: Editing list %1$s
eu: %1$s zerrendak aldatzen

en: Element has been deleted.
eu: Elementua ezabatua izan da.

en: Elements deleted
eu: Elementua ezabatua

en: Email
eu: E-posta

en: Email %1$s already exists.
eu: %1$s e-posta dagoeneko existitzen da.

en: Email Address
eu: E-posta helbidea

en: Email Status
eu: E-postaren egoera

en: Email content
eu: Emailren edukia

en: Email notifications
eu: E-posta ohartarazpenak

en: Email subject
eu: Emailaren gaia

en: Email will be sent to %1$s at %2$s
eu: %1$s -ri e-posta bidaliko zaio %2$s tan

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Enforce all sites to send with a unique FROM email address. You only need to configure the Automated Bounce Handling (Premium), SPF & DKIM only once.
eu: Behartu gune guztiak NONDIK e-posta helbide bakar bat izatera. Horrela Automated Bounce Handling sistema behin bakarrik kudeatu beharko duzu (Premium), SPF eta DKIM bezala.

en: Enter the email addresses that should receive notifications (separate by comma).
eu: Sartu hemen inoiz ohartarazpenak jaso behar ez dituzten e-posta helbideak (koma batekin bereiztuak).

en: Error Saving newsletter...
eu: Gordetzerakoan akatsa egon da...

en: Error Sending Message <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>
eu: Ezin izan da <b><i>%s</i></b> mezua bidali <b><i>%s</i></b> harpidedunari

en: Error Validating the fields
eu: Eremuak balidatzen akatsa egon da

en: Error when inserting emails.
eu: Akatsa e-mailak txertatzerakoan.

en: Error when inserting list.
eu: Zerrenda sartzerakoan akatsa.

en: Excel for Windows
eu: Excela Windowserako

en: Export
eu: Esportatu

en: Export Subscribers
eu: Esportatu harpidedunak

en: Export confirmed subscribers only
eu: Esportatu konfirmatutako harpidedunak bakarrik

en: Export to CSV
eu: CSVra esportatu

en: Exporting %1$s subscribers
eu: Esportatu %1$s harpidedun

en: FROM email address for sites using this method
eu: NONDIK e-posta helbidea metodo hau erabiltzen duten guneetarako

en: Failed Permanently
eu: Betirako akatsa

en: Failed Send
eu: Bidaltzean akatsa

en: Field "%1$s" is required in table "%2$s".
eu: "%1$s" eremua beharrezkoa da "%2$s" taulan.

en: Field "%1$s" needs to be a valid Email.
eu: "%1$s" eremua e-posta baliagarria izan behar da.

en: File canceled.
eu: Fitxategi ezeztatua.

en: Fill out the form below so we can connect to it.
eu: Bete ezazu azpiko formularioa konektatu ahal izateko.

en: Filter
eu: Iragazi

en: Filter by type
eu: Motaren arabera iragazi

en: First Name
eu: Izena

en: First Time? See it in Action
eu: Lehen aldia? Ikus ezazu nola erabili

en: First name
eu: Izena

en: First step: main details
eu: Lehen atala: detailue nagusiak

en: Follow us and don't miss anything!
eu: Jarrai gaitzazu eta ez ezazu ezer ere gal!

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Footer background
eu: Beheko fondoa

en: Footer text
eu: Beheko testua

en: For example, "Spring email". [link]Read the guide.[/link]
eu: Adibidez, "Primaderako bidalketa". [link]Irakur ezazu gida.[/link]

en: For your own use and never shown to your subscribers.
eu: Zure erabilerakorako eta ez erakutsi inoiz harpidedunei.

en: Format
eu: Formatua

en: Free
eu: Librea

en: Friday
eu: Ostirala

en: Friend recommendation
eu: Lagun baten gomendioa

en: From
eu: Nondik

en: Full name of current day
eu: Gaurko egunaren izena

en: Full name of current month
eu: Oraingo hilabetearen izen osoa

en: Get Help!
eu: Laguntza lortu!

en: Get Premium now
eu: Lortu ezazu Premium kontua orain

en: Get all MS users
eu: Lortu MS erabiltzaile guztiak

en: Go Premium!
eu: Premium eskuratu!

en: Go premium, you cannot send anymore!
eu: Premium har ezazu, ezin duzu gehiago bidali!

en: Google Analytics Campaign
eu: Google Analytics Kanpainak

en: Google or other search engine
eu: Google edo beste bilaketa motore bat

en: Great, you'll never hear from us again!
eu: Ondo, ez duzu berriro ere gure mezurik jasoko!

en: HTTP error.
eu: HTTP akatsa

en: Header
eu: Goiburua

en: Header background
eu: Goiburuko atzealdea

en: Heading 1
eu: Goiburua 1

en: Heading 2
eu: Goiburua 2

en: Heading 3
eu: Goiburua 3

en: Hello!
    
    Hurray! You've subscribed to our site.
    We need you to activate your subscription to the list(s): [lists_to_confirm] by clicking the link below: 
    
    [activation_link]Click here to confirm your subscription.[/activation_link]
    
    Thank you,
    
     The team!
eu: Kaixo!
    
    Aupa! Gure gunera harpidetu zara.
    Zure harpidetza konfirmatu behar dugu honako zerrenda(ta)n: [lists_to_confirm] azpiko lotura gainean klik eginez:
    
    [activation_link]Klik egin ezazu hemen zure harpidetza konfrimatzeko.[/actitavion_link]
    
    Eskerrik asko,
    
    Taldea!

en: Help yourself. Or let us help you.
eu: Zure burua lagundu. Edo guk lagun zaitzakegu.

en: Here is the list of bounced emails.
eu: Hemen dago itzulitako emailen zerrenda bat

en: Hey, we're curious! How did you find out about us?
eu: Iepa, kuxkuxeatu nahi dugu! Nola aurkitu gaituzu?

en: Hide!
eu: Ezkutatu!

en: Horizontal line
eu: Lerro horizontala

en: Hostname
eu: Host-izena

en: How about a new list?
eu: Eta zerrenda berri bat, ze?

en: How do you want to import?
eu: Nola inportatu nahi duzu?

en: How does it work?
eu: Nola dabil?

en: How spammy is this newsletter?
eu: Newsletter hau spamtsua al da?

en: I'll setup a cron job on my server to execute at the frequency I want. Read about [link]setting up a cron job yourself[/link].
eu: Cron lan bat jarriko dut nire zerbitzarian nahi dudan frekuentziarekin exekutatzeko. Irakur ezazu [link]zuk zeuk cron lan bat jartzeko gida[/link]

en: IO error.
eu: IO akatsa

en: IP address
eu: IP helbidea

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the frequency.
eu: Nahi badut [link]sor dezaket beste cron lan[/link] gehigarri bat nire aldean, frekuentzia handitzeko.

en: If a theme with the same name exists, overwrite it.
eu: Izen bereko beste itxura bat baldin badago, gain idatzi.

en: If the answer is "no", consider yourself a spammer.
eu: Erantzuna "ez" baldin bada, pentsa ezazu spammer bat zarela.

en: If you confirm the theme switch, it will override your header, footer, dividers and styles
eu: Gaiaren aldaketa konfirmatzen baduzu, zure goiburua, behekaldea, zatiketak eta estiloak desagertuko dira

en: If you leave this area empty, it will not display once you send your email
eu: Eremu hau hutsik uzten baduzu, ez da agertuko zure e-maila bidaltzen duzunean.

en: If you recently, successfully, sent a lot of emails, those errors may also be due to your server limitations.
eu: Azken aldian arrakasta izan baduzu e-posta asko bidaltzen baliteke arazoak zure zerbitzariaren limitazioarenak izatea.

en: If you want to use all capabilities of the uploader, like uploading multiple files at once, please upgrade to lighttpd 1.5.
eu: Zure igotzeko tresnaren gaitasun guztiak erabili nahi bdituzu, adibidez fitxategi bat baino gehiago igotzea, mesedez berritu ezazu lighttpd 1.5.

en: Ignore column...
eu: Zutabeari ez-ikusia egin...

en: Ignore current subscribers
eu: Gaur egungo harpidedunei ez-ikusia egin

en: Image
eu: Irudia

en: Image Parameters
eu: Irudien parametroak

en: Image alignment
eu: Irudiaren lerrokatzea

en: Image has been deleted.
eu: Irudia ezabatua izan da.

en: Image selection has been saved.
eu: Irudi-sorta gorde da.

en: Image selection has not been saved.
eu: Irudi-sorta ez da gorde.

en: Image width
eu: Irudiaren zabalera

en: Images
eu: Irudiak

en: Import
eu: Inportatu

en: Import Subscribers
eu: Harpidedunak inportatu

en: Import from %1$s
eu: %1$s -etik inportatu

en: Import from plugin %1$s has been cancelled.
eu: %1$s pluginetik inportatzea kantzelatu da.

en: Import from plugin %1$s has been completed.
eu: %1$s pluginetik inportatzea amaitu da.

en: Import subscribers from plugins
eu: Pluginetik harpidedunak inportatzen.

en: Import the %1$s subscribers from the plugin: %2$s
eu: Inportatu %1$s harpidedunak pluginetik: %2$s

en: In Queue
eu: Zerrendan

en: Include author
eu: Txertatu egilea

en: Include categories
eu: Txertatu kategoriak

en: Includes: %1$s
eu: Edukiak: %1$s

en: Industry
eu: industria

en: Information is missing.
eu: Informazioa falta da.

en: Insert Subscription Form
eu: Sartu harpidetza formularioa

en: Insert [newsletter:total] to show number of posts, [newsletter:post_title] to show the latest post's title & [newsletter:number] to display the issue number.
eu: Sar ezazu [nesletter:total] posta kopurua ikusteko, [newletter:post_title] azken mezuaren izenburua ikusteko eta [newsletter:number] alea ikusteko.

en: Insert form
eu: Insérer un formulaire

en: Insert selected
eu: Sartu aukeratutakoa

en: Inserting selected articles...
eu: Aukeratutako artikuluak txertatzen...

en: Install Themes
eu: Gaiak instalatu

en: Is this field mandatory?
eu: Hau beharrezkoa al da?

en: Issue number
eu: Alearen zenbakia

en: It doesn't always work the way we want it to, doesn't it? We have a [link]dedicated support website[/link] with documentation and a ticketing system.
eu: Denak ez du beti nahiko genukeen bezala funtzionatzen, ezta? Badugu [link]laguntza webgune berezi bat[/link] dokumentazioarekin eta galdera sistema batekin.

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
eu: Badirudi zure widgeta WordPresseko [link]widgeten eremutik[/link] ezabatua izan dela

en: Keep this plugin essentially free
eu: Manten ezazu plugin hau doan

en: Key
eu: Giltza

en: Label:
eu: Etiketa:

en: Last
eu: Azkena

en: Last Name
eu: Abizena

en: Last name
eu: Abizena

en: Last updated: %1$s
eu: Azken eguneraketa: %1$s

en: Latest content already sent.
eu: Azken edukia dagoeneko bidalia izan da.

en: Latest post title
eu: Azken bidalketaren izenburua

en: Learn more.
eu: Gehiago ikasi.

en: Leave this option to Yes. Only a tiny portion of SMTP services ask Authentication to be turned off.
eu: Utzi aukera hau BAIn. Bakarrik SMTPen proportzio txiki batek eskatzen du autentifikazioa itzalita egotea.

en: Let subscribers select their lists:
eu: Utzi harpidedunei euren zerrendak aukeratzen:

en: Line is empty
eu: Lerroa hutsik dago

en: Link
eu: Lotura

en: Link to browser version
eu: Nabigatzailerako bertsiora lotura

en: Links
eu: Loturak

en: List "%1$s" has been deleted.
eu: "%1$s" ezabatua izan da.

en: List "%1$s" has been duplicated.
eu: "%1$s" zerrenda bikoiztua izan da.

en: List "%1$s" has been synchronised.
eu: "%1$s" zerrenda sinkronizatua izan da.

en: List created based on a newsletter segment.
eu: Newsletterraren zerrenda sortu da segmentu batean oinarritua.

en: List has been updated.
eu: Zerrenda gaurkotu da.

en: List of fields to export
eu: Esportatu behar diren eremuen zerrenda

en: List of forms
eu: Formularioen zerrenda

en: List selection
eu: Zerrenda hautapena

en: Lists
eu: Zerrendak

en: Lists and Subscribers
eu: Zerrendak eta Harpidedunak

en: Lists to which the subscriber was subscribed.
eu: Harpideduna harpidetu den zerrenda.

en: Loading results...
eu: Emaitzak gordetzen...

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Login
eu: Sartu

en: Looking for a faster method to send? [link]Read more[/link] on sending with a professional SMTP.
eu: Bidaltzeko metodorik azkarrenaren bila ari zara? SMTP profesionarekin bidalketak egiteari buruz [link]gehiago irakurri[/link]

en: Love kittens?
eu: Katutxoak gustoko dituzu?

en: Mailbox Full
eu: Postakutxa betea

en: Mailbox not available
eu: Postakutxa ez dago eskuragarri

en: Maximum of posts to show
eu: Gehienez erakutsi beharreko mezuak

en: Maximum upload file size: %d%s
eu: Igoeraren tamaina maximoa: %d%s

en: Maximum upload file size: %d%s.
eu: Gehienezko igoeraren tamaina: %d%s.

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
eu: Memoria gainditua. Mesedez, saia zaitez txikiagoa den beste batekin.

en: Message delayed
eu: Atzeratutako mezua

en: Method set by the network admin.
eu: Sarearen kudeatzaileak ezarritako metodoa.

en: Modified On
eu: Noiz aldatua

en: Modify
eu: Aldatu

en: Monday
eu: Astelehena

en: Move to list
eu: Zerrendara mugitu

en: My first list
eu: Nire lehen zerrenda

en: My rating: %1$s
eu: Nire botoa: %1$s

en: Name
eu: Izena

en: Name & email of yourself or your company.
eu: Zure edo zure konpainiaren izena eta e-posta.

en: Need help?
eu: Laguntza behar al duzu?

en: Network's Default Sending Method
eu: Sarearen berezko bidalketa sistema

en: Network's Method
eu: Sarearen metodoa

en: New Form
eu: Formulario berria

en: New form
eu: Formulario berria

en: New list
eu: Zerrenda berria

en: New subscriber to %1$s
eu: %1$s -rako harpidedun berria

en: Newsletter
eu: Newslettera

en: Newsletter Images
eu: Aldizkari elektronikoaren irudiak

en: Newsletter Pro (by Satollo)
eu: Newsletter Pro (Satollok egina)

en: Newsletter Subject
eu: Newsletterraren gaia

en: Newsletter can't be deleted.
eu: Newsletterra ezin izan da ezabatu.

en: Newsletter deleted.
eu: Newsletterra ezabatu da.

en: Newsletter has been saved as a draft.
eu: Zure Newsletterra zirriborro gisa gorde da.

en: Newsletter has been saved.
eu: Newsletterra gorde da.

en: Newsletter has been scheduled.
eu: Newsletterraren bidalketa etorkizunerako prestatu duzu.

en: Newsletter profile has been updated.
eu: Newsletterraren profila gaurkotua da.

en: Newsletter successfully created.
eu: Newsletterra ondo sortu da.

en: Newsletters
eu: Newsletterrak

en: Newsletters (by Tribulant)
eu: Newsletterrak (Tribulantek egina)

en: Newsletters are already being sent. Your latest newsletter will be sent afterwards.
eu: Newsletterrak jada bidaltzen ari dira. Zure azken newsletterra horren ostean bidaliko da.

en: Next &gt;
eu: Hurrengoa &gt;

en: Next send out in %1$s
eu: Hurrengo bidalketa %1$s -n

en: Next send out on %1$s
eu: Hurrengo bidalketa: %1$s

en: Next step
eu: Hurrengo pausoa

en: Next try in %s minutes.
eu: Hurrengo saiakera %s minututan.

en: No
eu: Ez

en: No list specified
eu: Ez da zerrendarik espezifikatu

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
eu: Ez da harpidedunik aurkitu, ziurenik ezabatu zenuelako.

en: None of your queued emails have been sent? Then activate this option.
eu: Zerrendan dituzun e-postak ez dira bidali? Orduan aukera hau piztu ezazu.

en: Not Configured!
eu: Konfiguratu gabe!

en: Not active.
eu: Ez dago aktibo.

en: Not sent yet.
eu: Ez da oraindik bidali.

en: Note:
eu: Oharra:

en: Note: Find out what this subscriber opened and clicked with our [link]Premium version.[/link]
eu: Oharra: Aurkitu ezazu harpidedun honek irekitakoa eta klikatutako gure [link]Premium bertsioarekin.[/link]

en: Once a week
eu: Astean behin

en: Once every 28 days
eu: 28 egunean behin

en: Once every fifteen minutes
eu: Behin hamabost minuturo

en: Once every five minutes
eu: Behin bost minuturo

en: Once every ten minutes
eu: Behin hamar minuturo

en: Once every thirty minutes
eu: Behin ordu erdiro

en: Once every two hours
eu: Behin bi orduro

en: Once every two minutes
eu: Behin bi minuturo

en: One configuration for all sites
eu: Konfigurazio bat gune guztientzat

en: One less subscriber to %1$s
eu: %1$s zerrendan harpidedun bat gutxiago

en: Oops! You're already subscribed.
eu: Aiba! Dagoeneko harpideduna zara.

en: Open
eu: Ireki

en: Open, clicks, unsubscribed
eu: Irekierak, klikak, harpidetzak kentzea

en: Opened
eu: Irekia

en: Opened date
eu: Noiz irekia

en: Opened newsletters
eu: Irekitako newsletterrak

en: Opens
eu: Irekitzen dute

en: Ordering
eu: Ordenatzea

en: Our toolbar doesn't load?
eu: Gure tresna barra ez al da kargatzen?

en: POP3 without imap extension
eu: POP3 imap estentsiorik gabe

en: Page %1$s
eu: %1$s orrialdea

en: Page does not exist.
eu: Orrialdea ez da existitzen.

en: Page is not accessible.
eu: Orrialdea ez dago eskuragarri.

en: Pages
eu: Orrialdeak

en: Password
eu: Pasahitza

en: Pause
eu: Pausatu

en: Paused
eu: Geldituta

en: Photoshop file available as part of [link]Premium features[/link].
eu: Photoshop fitxategiak eskuragarri dituzu [link]Premium ezaguarrien[/link] artean.

en: Pick a date
eu: Aukera ezazu data bat

en: Pick a list
eu: Aukeratu zerrenda bat

en: Pick one or many lists
eu: Hartu zerrenda bat edo gehiago

en: Pick the lists you want to import those subscribers to.
eu: Hartu harpidedunak inportatu nahi duzun zerrenda

en: Pick your prefered configuration?
eu: Zure konfigurazioa aukeratu al duzu?

en: Please contact your host or server administrator to fix this.
eu: Mesedez, kontakta ezazu zure zerbitzariaren administratzailea hau konpontzeko.

en: Please enter first name
eu: Mesedez, sartu izena

en: Please enter last name
eu: Mesedez, sartu abizena

en: Please enter the address where you've found out about us
eu: Mesedez, esaiguzu zehazki zein helbietan aurktu gaituzun

en: Please make a selection first!
eu: Mesedez, egin ezazu aukeraketa bat lehenengo!

en: Please select a newsletter.
eu: Aukera ezazu, mesedez, newsletter bat.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
eu: Saia zaitez fitxategi hau igotzen %1$snabigatzailearen igotzeko tresnarekin%2$s, mesedez.

en: Please update your WordPress to the latest version, in order to get the latest uploading system.
eu: Mesedez, zure WordPress berritu ezazu azken bertsiora, igotzeko azken sistema eskuratzeko.

en: Please verify your link to this page.
eu: Mesedez, ziurta ezazu orrialde honetarako lotura.

en: Please verify your mail configuration and make sure you can send a test of this email.
eu: Mesedez, ziurtatu zure e-postaren konfigurazioa eta ziurta ezazu e-posta honen test bat bidali ahal duzula.

en: Port
eu: Ataka

en: Position your mouse over the image to the left.
eu: Sagua jar ezazu irudiaren gainean ezkerrean.

en: Post Notifications
eu: Bidalketa ohartarazpenak

en: Post Selection
eu: Artikuluak aukeratu

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Preceded by:
eu: Hau jarri aurretik:

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
eu: Zure webguneak ez du lizentziarik Premium bertsioarentzat? Eros ezazu [link]Premium[/link] bertsioa.

en: Premium version is valid for your site.
eu: Premium bertsioa balioduna da zure webgunearentzat.

en: Preview
eu: Aurreikusi

en: Preview in new tab
eu: Fitxa berrian aurreikusi

en: Preview page
eu: Aurreikuspen orrialdea

en: Preview without images
eu: Irudirik gabeko aurreikuspena

en: Process bounce handling now!
eu: Prozesuaren itzulera sistema garatzen ari da!

en: Process refreshed to avoid a possible loss of connection.
eu: Prozesua freskatu da konexio galera baten aukera ekiditeko.

en: Process refreshed to avoid a time limit.
eu: Prozesua freskatu da denbora muga gaindi ez dadin.

en: Purchase the premium version.
eu: Erosi premium bertsioa.

en: Queue is empty!
eu: Ilara hutsik da!

en: Radio buttons
eu: Botoi zirkularrak

en: Random text or HTML
eu: HTML edo ausazko testua

en: Random text or instructions
eu: Ausazko testua edo argibideak

en: Read documentation
eu: Dokumentazioa irakurri

en: Read more
eu: Gehiago irakurri

en: Read more.
eu: Gehiago irakurri.

en: Read online.
eu: Irakur ezazu online.

en: Read our simple and easy [link]terms and conditions.[/link]
eu: Irakur itzazu gure [link]baldintza[/link] sinple eta errazak.

en: Registration is disabled on this site.
eu: Gune honetan erregistratzea ez-gaituta dago.

en: Reinstall
eu: Berrinstalatu

en: Reinstall from scratch
eu: Berrinstalatu hasieratik

en: Reinstall now...
eu: Berrinstalatu orain...

en: Remove
eu: Kendu

en: Remove from all lists
eu: Zerrenda guztietatik kendu

en: Remove from list
eu: Zerrendatik kendu

en: Remove from the queue
eu: Ilaratik kendu

en: Remove image
eu: Irudia kendu

en: Remove link
eu: Lotura kendu

en: Remove text
eu: Testua kendu

en: Reply-to name & email
eu: Erantzunetarako izena eta e-posta

en: Resend the email with safe links!
eu: Berbidali e-posta lotura seguruekin!

en: Resume
eu: Berrekin

en: Roles and permissions
eu: Ardurak eta baimenak

en: SMTP Hostname
eu: SMTP host-izena

en: SMTP port
eu: SMTP portuak

en: SPF and DKIM
eu: SPF eta DKIM

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Save
eu: Gorde

en: Save & close
eu: gorde eta itxi

en: Save and reactivate
eu: Gorde eta berraktibatu

en: Save as draft and close
eu: Gorde zirriborroa eta itxi

en: Save settings
eu: Hobespenak gorde

en: Saved! The changes are already active in your widget.
eu: Gordeta! Aldaketak dagoeneko prest daude zure widgetean.

en: Saved.
eu: Gordeta.

en: Saving default style...
eu: Berezko estiloa gordetzen...

en: Saving form...
eu: Formularioa gordetzen...

en: Saving newsletter...
eu: Newsletterra gordetzen

en: Schedule
eu: Planifikatu

en: Schedule it
eu: Plangintza ezazu

en: Scheduled
eu: Planifikatuta

en: Scheduled to be sent in %1$s
eu: Plangintza bidaltzeko: %1$s

en: Scheduled to be sent on %1$s
eu: Plangintza bidalteko: %1$s

en: Search
eu: Bilatu

en: Search newsletters
eu: Newsletterrak bilatu

en: Search recipients
eu: Bilatu jasotzaileak

en: Search subscribers
eu: Bilatu harpidedunak

en: Secure connection
eu: Konexio segurua

en: Secure connection(SSL)
eu: Konexio segurua (SSL)

en: Security error.
eu: Segurtasun akatsa

en: Segment of %1$s
eu: Segment de %1$s

en: Select Files
eu: Fitxategiak aukeratu

en: Select a form:
eu: Aukeratu formulario bat:

en: Select all %1$s subscribers.
eu: Aukeratu %1$s harpidedun guztiak.

en: Select at least 1 subscriber!
eu: Aukeratu, gutxienez, harpidedun 1!

en: Select list(s):
eu: Zerrenda(k) aukeratu:

en: Select the list you want to add:
eu: Aukera ezazu gehitu nahi duzun zerrenda:

en: Select your industry.
eu: Aukeratu zure industria.

en: Selection options
eu: Hautaketa aukerak

en: Self-signed certificates
eu: Norberak sinatutako zertifikatuak

en: Send
eu: Bidali

en: Send Process
eu: Bidalketa prozesua

en: Send a test mail
eu: Bidali froga e-maila

en: Send immediately.
eu: Berehala bidali.

en: Send later
eu: Beranduago bidali

en: Send preview
eu: Aurreikuspena bidali

en: Send with a professional SMTP provider, a great choice for big and small lists. We've negotiated promotional offers with a few providers for you.
eu: SMTP ekoizle profesional batekin bidali, zerrenda handi zein txikientzat aukera paregabea. Aukera promozional batzuk negoziatu ditugu enpresa batzuekin.

en: Send yourself some test emails to confirm which method works with your server.
eu: Bidal iezazkiozu zure buruari froga e-posta batzuk ikusteko zure zerbitzarian hoberen dabilen metodoa zein den.

en: Send...
eu: Bidali...

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: Sender of notifications
eu: Ohartarazpenek bidaltzailea

en: Sending
eu: Bidaltzen

en: Sending a test email
eu: Froga e-mail bat bidaltzen

en: Sending batch of emails...
eu: E-mail sorta bat bidaltzen...

en: Sending has resumed.
eu: Bidalketa berrabiarazi da.

en: Sending immediately after someone subscribes to the mailing list %1$s
eu: Berehala bidaltzen hainbat pertsona harpidetu baitira %1$s posta-zerrendan

en: Sending is now paused.
eu: Bidalketa orain geldituta dago.

en: Sending per event
eu: Bidaltzeko ebentoak direla eta

en: Sending preview...
eu: Aurreikuspena bidaltzen...

en: Sending suspended.
eu: Bidalketa ezezatuta.

en: Sendmail path
eu: Email bidalketa bidea

en: Sent
eu: Bidalitakoak

en: Sent %2$s after a new user is added to your site as %1$s.
eu: %2$s bidalita erabiltzaile berri bat gehitu denean zure gunera %1$s bezala.

en: Sent %2$s after someone subscribes to the mailing list %1$s
eu: %2$s bidali da norbait harpidetu delako %1$s posta zerrendan

en: Sent On
eu: Noiz bidalia

en: Sent daily at %1$s.
eu: Bidali egunero %1$s -tan.

en: Sent immediately after a new user is added to your site as %1$s.
eu: Bidali erabiltzaile berri bat gehitzen den bakoitzean zure gunera %1$s gisa.

en: Sent monthly on the %1$s %2$s at %3$s
eu: Bidali hilabetero: %1$s %2$s %3$s -tan

en: Sent monthly on the %1$s at %2$s
eu: Bidali hilabetero %1$s -an %2$s -etan

en: Sent to %1$s out of %2$s
eu: %2$s -tik %1$s -i bidalita

en: Sent to %1$s subscribers.
eu: Bidalita %1$s harpidedunei.

en: Sent weekly on %1$s at %2$s
eu: Bidali astero %1$s -an %2$s -tan

en: Set as default style.
eu: Gorde berezko estilo gisa.

en: Settings
eu: Hobespenak

en: Share anonymous data
eu: Datu anonomioak partekatu

en: Share anonymous data and help us improve the plugin. [link]Read more[/link].
eu: Partekatu datu anonomiak eta lagundu gaitzazu plugin hau hobetzen. [link]Gehiago irakurri[/link].

en: Share your data
eu: Zure datuak partekatu

en: Shortcode to display total number of subscribers
eu: Harpidedunen kopuru absolutua erakusteko kodea

en: Show
eu: Erakutsi

en: Show all months
eu: Erakutsi hilabete guztiak

en: Show all themes
eu: Gai guztiak erakutsi

en: Show divider between posts
eu: Bidalketen artean bereiztzailea erakutsi

en: Size:
eu: Tamaina:

en: Social Bookmark Selection
eu: Sare sozialen selekzioa

en: Social bookmarks
eu: Sare sozialak

en: Sorry, you have filled your storage quota (%s MB).
eu: Barkatu, zure gordetzeko muga gainditu duzu (%s MB).

en: Sort by
eu: Honen arabera antolatu

en: Spam test results
eu: Spam testaren emaitzak

en: Split subscribers into %1$s pages.
eu: Bereiztu harpidedunak %1$s orrialdetan.

en: Squares or weird characters are displayed in your emails? Select the encoding for your language.
eu: Karratuak edo karaktere bitxiak erakusten dira zure e-postetan? Aukera ezazu zure mezuen hizkuntza.

en: Standard Newsletters
eu: Newsletter klasikoak

en: Standard newsletter
eu: Newsletter estandarra

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Stats
eu: Estatistikak

en: Stats : %1$s
eu: Estatistikak: %1$s

en: Stats dashboard
eu: Estatistiken arbela

en: Status
eu: Egoera

en: Step %1$s
eu: %1$s etapa

en: Step 1:
eu: 1. pausoa:

en: Step 2:
eu: 2. pausoa:

en: Step 3:
eu: 3. pausoa:

en: Step 4:
eu: 4. pausoa:

en: Styles
eu: Estiloak

en: Styles could not be saved
eu: Estiloak ezin izan dira gorde.

en: Styles have been saved
eu: Estiloak gorde dira.

en: Subject
eu: Gaia

en: Subject line
eu: Gaia

en: Submit
eu: Bidali

en: Subscribe in comments
eu: Harpidetu iruzkinetan

en: Subscribe in registration form
eu: Harpidetu erregistro formularioan

en: Subscribe to our Newsletter
eu: Gure Newsletterrera harpidetu zaitez

en: Subscribe!
eu: Harpidetu!

en: Subscribed
eu: Harpidetua

en: Subscribed on
eu: Noiz harpidetua

en: Subscribed since
eu: Noiztik harpidetua

en: Subscriber
eu: Harpideduna

en: Subscriber Status
eu: Harpidetzen egoera

en: Subscriber already exists. [link]Click to edit[/link].
eu: Harpideduna jada existitzen da. [link]Klik egin aldatzeko[/link]

en: Subscriber has been modified. [link]Edit again[/link].
eu: Harpidetza aldatu da. [link]Alda ezazu berriro[/link].

en: Subscriber has been saved.
eu: Harpideduna gorde da.

en: Subscriber has not been modified.
eu: Harpidetza ez da aldatu.

en: Subscriber has not been saved.
eu: Harpidedunak ez dira gorde.

en: Subscriber not found : <b><i>%s</i></b>
eu: Harpideduna ez da aurkitu: <b><i>%s</i></b>

en: Subscribers
eu: Harpidedunak

en: Subscribers can choose from these lists :
eu: Harpidedunek zerrenda hauek dituzte aukeran:

en: Subscribers can edit their profile
eu: Harpidedunek euren profila alda dezakete

en: Subscribers in no list
eu: Zerrendarik ez duten harpidedunak

en: Subscribers per page:
eu: Harpidedunak orrialdeko:

en: Subscribers to show per page:
eu: Orrialde bakoitzean erakutsi beharreko harpidedunak:

en: Subscribers will now need to activate their subscription by email in order to receive your newsletters. This is recommended.
eu: Harpidedunek orain euren harpidetza aktibatu behar dute euren emailarekin newsletterrak jasotzeko. Hau biziki gomendagarria da.

en: Subscription confirmation
eu: Harpidetzaren ziurtatzea

en: Subscription date
eu: Harpidetza data

en: Subscription form for your newsletters.
eu: Zure newsleterretarako harpidetza formularioa.

en: Subscription without JavaScript is disabled.
eu: JavaScript gabeko harpidetza ezgaitua dago.

en: Success message:
eu: Mezu arrakastatsua:

en: Successfully connected to %1$s
eu: %1$s kontuari ongi konektatua

en: Successfully sent to <b><i>%s</i></b>
eu: Ondo bidali zaio mezua <b><i>%s</i></b> harpidedunari

en: Sunday
eu: Igandea

en: Switch to beta
eu: Beta bertsioa jarri

en: Tags: %1$s
eu: Etiketak: %1$s

en: Take it easy, the plugin does the rest.
eu: Patxadaz hartu, pluginak beste guztia egingo du.

en: Test email successfully sent to %s
eu: Froga e-posta ondo bidali zaio %s ri

en: Text
eu: Testua

en: Text of "Unsubscribe" link
eu: "Harpidetza kentzeko" loturaren testua

en: Thanks!
eu: Eskerrik asko!

en: The <strong>from email</strong> value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
eu: Sartu duzun <strong>e-posta nondik</strong> (%1$s) balioa ez da eposta baliagarria.

en: The <strong>reply to</strong> email value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
eu: Sartu duzun <strong>erantzuteko</strong> e-posta (%1$s) ez da helbide baliagarri bat.

en: The PHP Extension openssl is not enabled on your server. Ask your host to enable it if you want to use an SSL connection.
eu: openssl PHP estentsioa ez dago zure zerbitzarian gaituta. Eskaiozu zure ostalariari hau baimentzeko nahi baldin baduzu SSL konexio bat sortu.

en: The Send Process stopped because there are too many errors.
eu: Bidalketa prozesua gelditu da akats gehiegi daudelako.

en: The address will be added to your newsletter's footer. This helps avoid spam filters.
eu: Helbidea zure newsletterraren oinean gehituko da. Honek spama gainditzen laguntzen du.

en: The bounce email address "%1$s" might actually cause the problem. Leave the field empty and try again.
eu: "%1$s" itzulera e-posta helbideak ziurenik arazoa sortu du. Utz ezazu eremua hutsik eta saia zaitez berriro ere.

en: The email ID %s is not published
eu: E-postaren %s ID ez dago argitaratuta

en: The email is not valid!
eu: E-posta ez da baliagarria!

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
eu: CSV baten lehen lerroak bere zutabeen goiburuak izan beharko lituzke: "email","lastname","firstname". (e-posta, abizena, izena)

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
eu: Hau da zure harpidedunek ikusten duten lehen gauza. Izan zaitez irudimentsua eta zure sarrera kopurua handituko da!

en: The form named "%1$s" has been created.
eu: "%1$s" izeneko formularioa sortua izan da.

en: The form named "%1$s" has been deleted.
eu: "%1$s" izena duen formularioa ezabatua izan da.

en: The list created automatically on import of the plugin's subscribers : "%1$s
eu: Zerrenda automatikoki inportatu da pluginaren harpidetzatik: "%1$s

en: The list does not exists or cannot be deleted.
eu: Zerrenda ez da existitzen edo ezin da ezabatu.

en: The list does not exists or cannot be synched.
eu: Zerrenda ez da existitzen edo ezin da sinkronizatu.

en: The list existed in "%1$s" and has been imported automatically.
eu: "%1$s"n existitzen zen zerrenda automatikoki inportatua izan da.

en: The list has been deleted.
eu: Zerrenda ezabatua izan da.

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
eu: Itsatsi duzun zerrenda oso handia da nabigatzailearentzat. <strong>Igo ezazu fitxategi</strong> honen ordez.

en: The newsletter doesn't exist.
eu: Newsletterra ez da existitzen.

en: The newsletter has been duplicated.
eu: Bidalketa bikoiztua izan da.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
eu: Newsletterra desaktibatua izan da, berrezarri beharko duzu berirro aldatzen duzunean. Nahi al duzu orain egin?

en: The posts below were added with the widget %sAutomatic latest content%s
eu: Azpiko mezuak gehitu dira %sAutomatic latest content%s widgetarekin

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
eu: CSVaren bigarrren lerroak honako balioak izan beharko lituzke: 
    "adibide@bat.da","Urlia","Jaunanderea"

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
eu: Segmentua newsletter honen zerrenda guztietatik kendu da.

en: The simplest solution for small lists. Your web host sets a daily email limit.
eu: Zeren datxikietarako soluziorik onena. Zure web ostalariak jartzen du eguneroko e-posten muga.

en: The subscriber list that will be used for this campaign.
eu: Kanpaina honetarako erabiliko duzun harpidedunen zerrenda.

en: The theme %1$s has been installed on your site.
eu: %1$s gaia instalatu da zure gunean.

en: The theme is available in Premium version only. [link]12 good reasons to upgrade.[/link]
eu: Gai hau aukera daiteke Premium bertsioetan bakarrik. [link]12 arrazoi on Premium hartzeko.[/link]

en: The theme you selected could not be loaded.
eu: Eskatu gaia ezin izan da kargatu.

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
eu: Zuk igo duzun fitxategiaren lehenengo bi lerroak honakoak dira:

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">native app for your device</a> instead.
eu: Zure tresnako nabigatzailea ezin da erabili fitxategiak igotzeko. Agian erabil dezakezu <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">zure terminalerako app natiboa</a>, bestela.

en: Theme %1$s could not be deleted.
eu: %1$s gaia ezin izan da ezabatu.

en: Theme %1$s has been deleted.
eu: %1$s gaia ezabatua izan da.

en: Themes
eu: Itxurak

en: Then paste your list here
eu: Ondoren zure zerrenda hemen itsasi

en: There are %1$s messages in your mailbox
eu: %1$s dira zure postontzian

en: There are %1$s pending email(s)
eu: %1$s e-posta daude zain

en: There are no bounced messages to process right now!
eu: Tratatzeko mezurik ez da oraingoz!

en: There are no list to send to.
eu: Ez dago zerrendarik bidalketa egiteko.

en: There are no messages
eu: Ez dago mezurik

en: There are no newsletters.
eu: Ez dago newsletterrik.

en: There are no posts corresponding to that search.
eu: Ez da artikulurik aurkitu zure eskaerarentzat.

en: There are plenty of reasons for bounces. Configure what to do in each scenario.
eu: Arrazoi asko egon daitezke itzulera bat izateko. Konfiguratu zer egin beharko litzatekeen aukera bakoitzarekin.

en: There is no plugin to import from.
eu: Ez dago pluginik inportatu ahal izateko.

en: There is no subject or body in this email
eu: Ez dago gairik edo gorputzik e-posta honetan

en: There must be an active 3rd party plugin or theme breaking our interface. [link]Read more.[/link]
eu: Baliteke 3. plugin edo itxura bat egotea gure sistema apurtzen duena. [link]Gehiago irakurri.[/link]

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
eu: Badirudi akats bat dagoela inportatzen saiatu zaren zerrendarekin.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
eu: Konfigurazio akats bat egon da. Mesedez, kontaktatu zerbitzarian administrazioa.

en: There's no license for "%1$s". If you're Premium, add this domain in your [link]account manager[/link].
eu: Ez dago lizentziarik "%1$s"-rako. Premium baldin bazara, gehitu domeinu hau [link]kontu kudeatzailera[/link]

en: These tables could not be created on installation: %1$s
eu: Taula hauek ezin izan dira instalatzerakoan sortu: %1$s

en: Third party
eu: Hirugarrenbo bat

en: This allows you to modify the HTML of text blocks in the visual editor.
eu: Honek editore bisualeko testu blokeen HTMLan aldaketak egitea baimentzen dizu.

en: This changes the label for the unsubscribe link in the footer of your newsletters.
eu: Honek harpidetza kentzeko loturaren izena kentzen du zure newsletterraren oinean.

en: This email engine works on 95&#37; of servers
eu: E-mail motore hau ondo dabil zerbitzarien &#3795an

en: This feature cannot work because the "Comments" feature of the plugin JetPack is enabled.
eu: Tresna honek ezin du fintzionatu JetPack pluginaren "Iruzkinak" aukera ez dagoelako piztua.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
eu: Ezaugarri honek inline moduko markoak behar ditu. Zure nabigatzaileak ez ditu baimentzen edo iframeak erakustea galarazi duzu.

en: This file is empty. Please try another.
eu: Fitxategia hutsik dago. Mesedez, saia zaitez beste batekin.

en: This file is not an image. Please try another.
eu: Fitxategi hau ez da irudi bat. Mesedez, saia zaitez beste batekin.

en: This file type is not allowed. Please try another.
eu: Fitxategi mota ez dago baimendua. Mesedez, saia zaitez beste batekin.

en: This form adds subscribers to these lists:
eu: Formulario honek zerrenda hauetara gehitzen ditu harpidedunak:

en: This form does not exist
eu: Formularioa ez da existitzen

en: This form does not exist.
eu: Formulario hori ez da existitzen

en: This form has already been deleted.
eu: Formulario hau dagoeneko ezabatua izan da.

en: This image might be in an article. Delete anyway?
eu: Irudi hau artikuluak egon daiteke. Ezabatu hala ere?

en: This is fast!
eu: Hau azkarra da!

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
eu: Hau fitxategi tamaina maximoa baino handiagoa da. Mesedez, saia zaitez beste batekin.

en: This is the subject of the email. Be creative since it's the first thing your subscribers will see.
eu: Hau da e-postaren gaia. Izan zaitez irudimentsua, zure harpidedunek ikusiko duten lehen gauza baita.

en: This method works on 5&#37; of servers
eu: Metodo hau zerbitzarien &#375-ean dabil

en: This needs to be in CSV style or a simple paste from Gmail, Hotmail or Yahoo. See [link]examples in our support site[/link].
eu: Hau CSV estilo batean egon behar du edo bestela Gmail, Hotmail edo Yahooko kopiatu-itsasi sinple bat egin. Ikusi [link]adibidea gure laguntza orrialdean[/link]

en: This needs to be in CSV style. See [link]examples in our support site[/link].
eu: Hau CSV estiloan izan behar da. Ikus ezazu [link]adibideak gure laguntza orrialdean[/link]

en: This tab will be filled with images from your current and previous newsletters.
eu: Fitxa hau zure oraingo eta aurreko newsletterretako irudiekin beteko da.

en: This text is displayed when email clients block images, which is most of the time.
eu: Testu hau agertzen da e-mposta bezeroek irudiak blokeatzen dituztenean, hau da, gehienetan

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Time remaining: %1$s
eu: Falta den denbora: %1$s

en: Tip
eu: Gomendioa

en: Tired of waiting more than 48h to send your emails?
eu: Nekatuta zaude 48 ordu baino gehiago itxoiteaz e-postak bidali ahal izateko?

en: Title alignment
eu: Izenburuaren lerrokatzea

en: Title format
eu: Izenburuaren formatua

en: Title position
eu: Izenburuaren kokapena

en: Title:
eu: Izenburua:

en: Titles & text
eu: Izenburuak eta testua

en: To
eu: Nora

en: To edit, simply click on this block of text.
eu: Aldatzeko, testu bloke honen gainean klik egin ezazu.

en: To resume send [link]Go premium now![/link]
eu: Bidalketari berrekitko [link]izan ziatez Premium orain![/link]

en: To subscribe to our dandy newsletter simply add your email below. A confirmation email will be sent to you!
eu: Gure newsletter ramegantera harpidetzeko jarri zure e-posta azpian. Ziurtatzeko e-posta bat bidaliko dizugu!

en: To which address should all the bounced emails go? Get the [link]Premium version[/link] to automatically handle these.
eu: Zein helbidera bidali beharko lirateke itzulitako e-postak? Lortu [link]Premium bertsioa[/link] hau automatikoki kudeatzeko.

en: Today you have sent %1$s emails
eu: Gaur %1$s e-posta bidali dituzu

en: Today's statistics
eu: Gaurko estatistikak

en: Top domains
eu: Domeinu erabilienak

en: Top links
eu: Loturarik erabilienak

en: Top subscribers
eu: Harpideun onenak

en: Total number of posts or pages
eu: Guztira dauden bidalketak eta orrialdeak

en: Total of %1$s clicks:
eu: %1$s klik guztira:

en: Total of batch
eu: Multzokako ekintzak guztira

en: Total of subscribers
eu: Harpidedunak guztira

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Twice daily
eu: egunean birritan

en: Type name of your new list
eu: Zure zerrenda berriaren izena idatzi

en: Unconfirmed
eu: Ziurtatu gabea

en: Unlisted
eu: Zerrendatu gabea

en: Unopened
eu: Ireki gabe

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Unsubscribe from all lists
eu: Zerrenda guztietatik harpidetza kendu

en: Unsubscribe from list: %1$s
eu: %1$s zerrendatik harpidetza kendu

en: Unsubscribe link
eu: Harpidetza kentzeko lotura

en: Unsubscribe the user
eu: Erabiltzalea des-harpidetu

en: Unsubscribe the user and add him to the list "%1$s"
eu: Erabiltzailea des-haripdetu eta gehitu "%1$s" zerrendara

en: Unsubscribed
eu: Harpidetza ezabatua

en: Unsubscribed on %1$s
eu: %1$s -n harpidetza kendu dutenak

en: Update
eu: Gaurkotu

en: Update list
eu: Berritu zerrenda

en: Upgrade DKIM key
eu: DKIM giltza hobetu

en: Upload
eu: Igo

en: Upload Theme (.zip)
eu: Igo gaia (.zip)

en: Upload a file
eu: Igo fitxategi bat

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
eu: Kargatze errorea, %1$s fitxategia oso luzea da! (GEHIENEZ: %2$s)

en: Upload failed.
eu: Igoeran akatsa.

en: Upload stopped.
eu: Igotzea gelditu da.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
eu: edo

en: Use this URL in your cron job: [cron_url]
eu: Erabili URL hau zure cron lanean: [cron_url]

en: User choice: %s
eu: Erabiltzailearen aukerak: %s

en: User has been inserted.
eu: Erabiltzailea sartu da.

en: User has been updated.
eu: Erabiltzailea eguneratu da.

en: User has not been inserted.
eu: Erabiltzailea ez da sartu.

en: User has not been updated.
eu: Erabiltzailea ez da eguneratu.

en: Users can still change their reply-to address for their newsletter. Network admins can still edit sending method for each site.
eu: Erabiltzaileek oraindik ere euren "nori erantzun" helbidea alda dezkete euren newsletterrean. Sarearen kudeatzaileek oraindik aldatu dezakete bidaltzeko modua gune bakoitzerako.

en: Value
eu: Balioa

en: View
eu: Ikusi

en: View all
eu: Guztia ikusi

en: View all lists
eu: Ikus itzazu zerrenda guztiak

en: View all themes by %1$s
eu: %1$s -ren gai guztiak ikusi

en: View author's website
eu: Egilearen webgunea bisita ezazu

en: View by lists
eu: Zerrendaren arabera ikusi

en: View in browser link
eu: Ikusi nabigatzailearen lotura

en: View newsletter
eu: Newsletterra ikusi

en: View stats or edit
eu: Ikusi estatistikak eta aldaketak

en: View subscribers
eu: Ikusi harpidedunak

en: Visitors who submit a comment on a post can click on a checkbox to subscribe.
eu: Bidalketa batean iruzkin bat bidaltzen dutenek checkbox bat ikusiko dute harpidetu ahal izateko.

en: Visual
eu: Bisuala

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
eu: Adi! Gai hau berriro instalatzen baduzu dagoeneko /wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s karpetan dauden fitxategi guztiak gain-idatziko dira. Ziur zaude berrinstalatu nahi duzula?

en: We cannot safely say that you clicked that linked.
eu: Ezin dugu ziurtatu lotura horren gainean klikatu duzunik

en: We could not install your theme. It appears it's not in the valid format.
eu: Ezin izan dugu zure itxura instalatu. Badirudi formatu ez-egokia duela.

en: We kept all non delivered emails in the queue, so you will be able to resume the send process later.
eu: Bidali gabeko e-mail guztiak zerrenda batean gordetzen ditugu, beranduago prozesuari berriro ekin ahal izateko.

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. [ajaxlink]Yes, count me in![/ajaxlink]
eu: Oso gutxi dakigu gure erabiltzaileen inguruan. [link]Datu anonimoen[/link] bila gabiltza plugin hobea egiteko. [ajaxlink]Bai, nik ere nahi dut![/ajaxlink]

en: We love stars...
eu: Guk izarrak maite ditugu...

en: We received %1$s messages from the user %2$s
eu: %1$s mezu jaso ditugu %2$s erabiltzailetik

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
eu: APIrekin ezin izan dugu lotura egin, behar bada gunea panan da. Milesker berantago berriz saiatzeagatik.

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Welcome Page!
eu: Ongi etorri orrialdea!

en: What You Can Do
eu: Zer Egin Dezakezu

en: What type of newsletter is this?
eu: Ze newsletter mota da hau?

en: What's new?
eu: Zer da berria?

en: When failed permanently
eu: Betirako akatsa dagoenean

en: When mailbox is full
eu: Postakutxa beterik dagoenean

en: When mailbox is not available
eu: Postakutxa eskuragarri ez dagoenean

en: When message is delayed
eu: Mezua atzeratzen denean

en: When setting up the bounce system, you need to have a different address for the bounce email and the forward to address
eu: Itzulera sistema martxan jartzerakoan, helbide ezberdina behar duzu itzulera e-maila eta bidalketa helbidearen artean.

en: When someone subscribes
eu: Norbait harpidetzen denean

en: When someone unsubscribes
eu: Norbaitek harpidetza kentzen duenean

en: When the bounce is weird and we're not sure what to do, forward to:
eu: Itzulera arraroa denean edo ez badakigu ziur zer egin, hona bidali:

en: When the subscribers hit "reply" this is who will receive their email.
eu: Harpidedunek "erantzun" klikatzen dutenean nork jasoko duen emaila.

en: When you are flagged as a spammer forward the bounced message to
eu: Spammer gisa zerrendatzen zaituzteneaen itzulitako emailak hona bidali

en: When you need to confirm you're a human being, forward to:
eu: Konfirmatu behar baduzu gizakia zarela, berbidali hona:

en: When...
eu: Noiz...

en: Which excerpt does it use? [link]Read more[/link]
eu: Zein laburpen erabiltzen duzu? [link]Gehiago irakurri[/link]

en: Who can create newsletters?
eu: Nork sor ditzake newsletterrak?

en: Who can manage subscribers?
eu: Nork kudeatu ditzake harpidedunak?

en: Who can see the styles tab in the visual editor?
eu: Nork ikus ditzake estilo ezberdinak editore bisualean?

en: Who can see the themes tab in the visual editor?
eu: Nork isku ditzake itxura ezberdinak editore bisualean?

en: Widget Settings
eu: Widgetaren hobespenak

en: With this segment
eu: Segmentu honekin

en: WordPress Posts' Images
eu: Zure artikuluaren irudiak

en: WordPress Users
eu: WordPress Erabiltzaileak

en: WordPress post
eu: WordPress bidalketa

en: WordPress.org plugin repository
eu: WordPress.org plugin gordailua

en: Year
eu: Urtea

en: Yes
eu: Bai

en: Yes, add me to your mailing list.
eu: Bai, gehitu nazazu zure posta zerrendara.

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
eu: Aixx! Ezin izan da harpidedunik aurkitu.

en: Yikes! Your browser might not be supported. Get the latest [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] or [linksafari]Safari[/linksafari]. It seems to work?[link_ignore]Dismiss[/link_ignore].
eu: Aiba! Agian zure nabigatzailean ezin da ikusi. Lortu [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] edo [linksafari]Safari[/linksafari]ren azken bertsioak. Badabil? [link_ignore]Ba ez egin jaramonik[/link_ignore].

en: You are about to delete the theme : %1$s. Do you really want to do that?
eu: Gai hau ezabatze bidean zaude: %1$s. Benetan egin nahi duzu?

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
eu: Newsletter hau bidaltzekotan zaude. Mesedez, ziurta ezazu.

en: You are already subscribed to : %1$s
eu: Dagoeneko hona harpidetuta zaude: %1$s

en: You are already subscribed.
eu: Dagoeneko harpidetuta zaude.

en: You are already unsubscribed.
eu: Dagoeneko harpidetza kendu duzu.

en: You can add this domain to your [link]account manager[/link].
eu: Domeinu hau gehitu dezakezu [link]kontu kudeatzailera[/link].

en: You can change the default reply-to name and email for your newsletters. This option is also used for the activation emails and Admin notifications (in Basics).
eu: Zure "nori erantzun" izena eta e-posta aldatu dezakezu newsletterretan. Aukera hau ere aktibazio emailetarako eta administratzailearen oharretarako erabiltzen da (bertsio basikoan).

en: You can easily add this form to your theme's [link]Widgets areas[/link].
eu: Oso erraza da formulario hau zure gunean gehitzea [link]Widget eremuan[/link].

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
eu: Egin dezakezu hau bezalako %1$slotura sozialak%2$s ere jarri:

en: You can only add one widget when designing a post notification sent immediately after an article is published
eu: Widget bakarra gehitu dezakezu oharatarazpen mezu bat diseinatzen ari zarenean, justu artikulua argitaratu ostean bidaliko bada

en: You can start by watching this video by one of our users.
eu: Has zaitezke gure erabiltzaile batek egindako bideo hau ikusten.

en: You cannot use the DKIM signature option...
eu: Ezin duzu erabili DKIM sinadura aukera...

en: You have attempted to queue too many files.
eu: Fitxategi gehiegi jarri dituzu zerrendan.

en: You have to select at least 1 list
eu: Gutxienez zerrenda 1 aukeratu behar duzu

en: You made a mistake? [link]Undo unsubscribe[/link].
eu: Akatsen bat egin al duzu? [link]Harpidetza berrezarri[/link].

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
eu: <i>Autosinatutako ziurtagiriak</i> aukera ON jarri beharko zenuke

en: You may only upload 1 file.
eu: Fitxategi bakarra igo dezakezu.

en: You need to select at least one list.
eu: Gutxienez zerrenda bat aukeratu behar duzu.

en: You updated! It's like having the next gadget, but better.
eu: Berritu duzu! Azkeneko inbentoa izatea bezalakoa da, baina oraindik hobea.

en: You'll need to update your DNS if you upgrade.
eu: Zure DNSak berritu beharko dituzu bertsio gorena hartzen baduzu.

en: You're all setup! You've successfully sent with Gmail.
eu: Dena prest dago! Gmailekin ondo bidali duzu.

en: You're almost there. Click this [link]link[/link] to activate the licence you have just purchased.
eu: Ia-ia lortu duzu. Egin klik [link]lotura[/link] honetan erosi berri duzun lizentzia aktibatzeko.

en: You're using an older DKIM key which is unsupported by Gmail.
eu: DKIM zaharragoa ari zara erabiltzen eta hau ez du Gmailek baimentzen.

en: You've been subscribed!
eu: Harpidetuta zaude orain!

en: You've subscribed to: %1$s
eu: Zerrenda honetara harpidetu zara: %1$s

en: You've successfully subscribed.
eu: Ondo harpidetu zara.

en: You've unsubscribed!
eu: Harpidetza kendu duzu!

en: Your Premium licence has expired.
eu: Zure Premium lizentzia iraungi da.

en: Your SPF record
eu: Zure SPF historiala

en: Your auto newsletter has been activated.
eu: Zure newsletter automatikoa gaitua izan da.

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
eu: Zure zerrenda berriak bere lehen harpideduna behar du.

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the browser uploader for files over 100MB.
eu: Zure nabigatzaileak muga batzuk ditu fitxategi handiak igotzeko fitxategi anitzen igotzailearekin. Mesedez, erabil ezazu nabigatzailearen igotzailea 100 MB baino handiagoak diren fitxategientzat.

en: Your company's address
eu: Zure konpainiaren helbidea

en: Your daily newsletter stats
eu: Zure eguneko newsletter estatistikak

en: Your email could not be saved
eu: Zure e-posta ezin izan da gorde.

en: Your email has been saved
eu: Zure aldizkari elektronikoa gorde da.

en: Your email preview has been sent to %1$s
eu: Zure e-posta proba igorri izan da honi: %1$s

en: Your latest newsletter is being sent.
eu: Zure azken newsletterra bidaltzen ari gara.

en: Your licence doesn't allow more domains. Upgrade from your [link]account manager[/link].
eu: Zure lizentziak ez ditu domeinu gehiago baimentzat. Gaitu gehiago zure [link]kontuaren kudeatzailean[/link].

en: Your lists
eu: Zure zerrendak

en: Your localhost may not have a mail server. To verify, please log out and click on the "Lost your password?" link on the login page. Do you receive the reset password email from your WordPress?
eu: Zure localhostak ez du e-posta zerbitzaririk. Mesedez, irten zaitez eta egin klik "Zure pasahitza galdu duzu?" loturan sarrera orrialdean. Jasotzen al duzu zure pasahitza WordPress e-posta batean?

en: Your own website
eu: Zure webgunea

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
eu: Zure eskaerarekin ezin dugu harpideduik ikusi. Alda itzazu zure filtroak!

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
eu: Zure bidalketa hobespenak ([settings]) ezin ditu bidali hain azkar [number] harpidedunei. Ziurenik bidalketak denbora bat hartuko du. [link]Gehiago irakurri[/link]

en: Your server apparently refuses to send more emails.
eu: Zure zerbitzariak e-posta gehiago bidaltzeari uko egiten diola ematen du.

en: Your server doesn't support remote exchanges.
eu: Zure zerbitzariak ez ditu baimentzen urruneko elkartrukeak.

en: Your server is missing one or many important PHP functions to run properly :  %1$s
eu: Zure zerbitzarik PHP funtzio garrantzitsuak faltan ditu Wysija erabili ahal izatkeo: %1$s

en: Your settings are saved.
eu: Zure hobespenak gorde dira.

en: Your vote could not be recorded.
eu: Zure botoa ezin izan da gorde.

en: Your vote has been recorded.
eu: Zure botoa gordea izan da.

en: Your web host has limits. We suggest 70 emails per hour to be safe. [link]Find out more[/link].
eu: Zure web ostalariak mugak ditu. Gomendatzen dizugu 70 email bidaltzea orduro ziur egoteko. [link]Gehiago irakurri[/link].

en: Yup, it works. You can start blasting away emails to the moon.
eu: Bai, badabil. Has zaitezke jada e-postak jaurtitzen noranahi

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
eu: Bai, gure zerrendara gehitu zaitugu. Laster jasoko dituzu gure berriak.

en: [link]Find out[/link] how you can improve this.
eu: [link]Aurki ezazu[/link] hau nola hobetu.

en: [link]Guide[/link] to create your own theme.
eu: Zure itxura propioa sortzeko [link]gida[/link].

en: [link]Show more details.[/link]
eu: [link]Erakutsi detaile gehiago.[/link]

en: above content
eu: goiko edukia

en: above text block and image
eu: testu blokea eta irudiaren gainean

en: after %1$s try | after %1$s tries
eu[0]: Saiakera %1$s ostean
eu[1]: %1$s saiakeren ostean

en: alternate left & right
eu: alternatu ezkerra eta eskubia

en: and the footer?
eu: eta oina?

en: any role
eu: edozein ardura

en: art
eu: artea

en: below content
eu: azpiko edukia

en: bounced
eu: itzulita

en: business
eu: negozioak

en: center
eu: zentrua

en: clicked
eu: klikatuta

en: day(s)
eu: egun

en: day(s) after.
eu: egun eta gero.

en: drop content here
eu: edukia bota ezazu hona

en: e-commerce
eu: e-komertzioa

en: e.g.:smtp.mydomain.com
eu: adb:smtp.niredomeinua.com

en: education
eu: hezkuntza

en: emails
eu: e-posta

en: empty
eu: hutsik

en: every 10 minutes
eu: 10 minuturo

en: every 15 minutes
eu: 15 minuturo

en: every 2 hours
eu: 2 orduro

en: every 2 minutes
eu: 2 minuturo

en: every 30 minutes
eu: 30 minuturo

en: every 5 minutes
eu: 5 minuturo

en: every hour
eu: orduro

en: every minute
eu: minutuoro

en: excerpt
eu: laburpena

en: food
eu: janaria

en: full post
eu: bidalketa osoa

en: go back to Step 1
eu: atzera egin 1. pausora

en: go to page
eu: orrialdera joan

en: government
eu: gobernua

en: heading 1
eu: izenburua 1

en: heading 2
eu: izenburua 2

en: heading 3
eu: izenburua 3

en: health and sports
eu: osasuna eta kirolak

en: hey, click on this text!
eu: iepa, klik egin ezazu testuan!

en: hour(s)
eu: ordu

en: hour(s) after.
eu: ordu eta gero.

en: if there's new content
eu: eduki berria baldin badago

en: iframe version
eu: iframe bertsioa

en: immediately
eu: oraintxe

en: immediately.
eu: berehala.

en: in text block
eu: testu blokean

en: insurance
eu: aseguruak

en: left
eu: ezkerra

en: manufacturing
eu: lanak

en: marketing and media
eu: marketing eta medioak

en: medium
eu: ertaina

en: monthly every...
eu: hilabetero, ...... guztietan

en: monthly on the...
eu: hilabetero egun honetan...

en: moved to the trash.
eu: zaborrera mugitu.

en: newest
eu: berriena

en: no
eu: ez

en: no image
eu: irudirik ez

en: non profit
eu: GKEa

en: of
eu: egilea

en: of %1$s
eu: %1$s -tik

en: oldest
eu: zaharrena

en: once a day at...
eu: egunero, ordu honetan...

en: opened
eu: irekia

en: or simply [link]go back to design[/link].
eu: edo sinpleki [link]itzuli diseinura[/link]

en: other
eu: beste bat

en: photography
eu: argazkigintza

en: play with this image
eu: irudi honekin jolas ezazu

en: real estate
eu: etxe-salmenta

en: religious
eu: erlijioa

en: right
eu: eskubia

en: see links with a [link]Premium licence[/link].
eu: ikusi loturak [link]premium lizentzia[/link] batekin.

en: selected
eu: aukeratutakoak

[ctx: settings tab title]
en: Advanced
eu: Aurreratua

[ctx: settings tab title]
en: Basics
eu: Oinarrizkoak

[ctx: settings tab title]
en: Forms
eu: Formularioak

[ctx: settings tab title]
en: Send With...
eu: Honekin bidalia...

[ctx: settings tab title]
en: Signup Confirmation
eu: Sinadura konfirmazioa

en: show as list
eu: zerrenda bezala erakutsi

en: show message
eu: erakutsi mezua

en: small
eu: txikia

en: subscribers will receive "%1$s" after import.
eu: harpidedunek "%1$s" jasoko dute inportatu ostean.

en: technology
eu: teknologia

en: title only
eu: izenburua bakarrik

en: total max upload file size : %1$s
eu: fitxategiaren gehienezko igoera tamaina: %1$s

en: travel
eu: bidaiak

en: undelivered
eu: bidali gabea

en: underline
eu: azpimarratua

en: unopened
eu: ireki gabea

en: unsubscribed
eu: harpidetza kenduta

en: week(s)
eu: aste

en: week(s) after.
eu: aste eta gero.

en: weekly on...
eu: astero egun honetan...

en: which you have pasted
eu: zuk itsatsi duzuna

en: yes
eu: bai
