MailPoet - en to he_IL translation catalogue (1370 entries)

en:  %1$s email(s) scheduled.
he_IL: %1$s אימייל(ים) תוזמנו.

en:  %1$s subscriber have been deleted.
he_IL: %1$s מנוי נמחק.

en:  %1$s subscribers have been deleted.
he_IL: %1$s מנויים נמחקו.

en: "%2$s" imported from %1$s
he_IL: "%2$s" יובא מ-%1$s

en: "Read more" text
he_IL: טקסט ה"קרא עוד"

en: "View in browser"
he_IL: "צפה בדפדפן"

en: %1$d email has been sent.
he_IL: %1$d אימייל נשלח.

en: %1$d emails have been sent to unconfirmed subscribers.
he_IL: %1$d אימיילים נשלחו למנויים שלא אומתו.

en: %1$s click | %1$s clicks
he_IL[0]: %1$s לחיצה
he_IL[1]: %1$s לחיצות

en: %1$s day | %1$s days
he_IL[0]: %1$s יום
he_IL[1]: %1$s ימים

en: %1$s emails appear more than once in your file : %2$s.
he_IL: %1$s אימיילים מופיעים יותר מפעם אחת בקובץ שלך: %2$s.

en: %1$s emails are not valid : %2$s.
he_IL: %1$s אימיילים לא תקניים: %2$s.

en: %1$s emails every %2$s
he_IL: %1$s אימיילים כל %2$s

en: %1$s emails received.
he_IL: התקבלו %1$s אימיילים.

en: %1$s hour | %1$s hours
he_IL[0]: %1$s שעה
he_IL[1]: %1$s שעות

en: %1$s minute | %1$s minutes
he_IL[0]: %1$s דקה
he_IL[1]: %1$s דקות

en: %1$s out of %2$s sent.
he_IL: נשלחו %1$s מתוך %2$s.

en: %1$s second | %1$s seconds
he_IL[0]: %1$s שנייה
he_IL[1]: %1$s שניות

en: %1$s subscriber have been added to "%2$s".
he_IL: %1$s מנוי נוסף אל "%2$s".

en: %1$s subscriber have been confirmed.
he_IL: %1$s מנוי אומת.

en: %1$s subscriber have been moved to "%2$s".
he_IL: %1$s מנוי הועבר אל "%2$s".

en: %1$s subscriber have been removed from "%2$s".
he_IL: %1$s מנוי הוסר מהרשימה "%2$s".

en: %1$s subscriber have been removed from all existing lists.
he_IL: מנוי %1$s הוסר מכל הרשימות הקיימות.

en: %1$s subscribers added to %2$s.
he_IL: %1$s מנויים נוספו אל %2$s.

en: %1$s subscribers have been added to "%2$s".
he_IL: %1$s מנויים נוספו אל "%2$s".

en: %1$s subscribers have been confirmed.
he_IL: %1$s מנויים אומתו.

en: %1$s subscribers have been moved to "%2$s".
he_IL: %1$s מנויים הועברו אל "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from "%2$s".
he_IL: %1$s מנויים הוסרו מהרשימה "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from all existing lists.
he_IL: %1$s מנויים הוסרו מכל הרשימות הקיימות.

en: %1$s subscribers were exported. Get the exported file [link]here[/link].
he_IL: %1$s מנויים יוצאו. תוכל למצוא את הקובץ המיוצא [link]כאן[/link].

en: %1$s week | %1$s weeks
he_IL[0]: %1$s שבוע
he_IL[1]: %1$s שבועות

en: %1$s year | %1$s years
he_IL[0]: %1$s שנה
he_IL[1]: %1$s שנים

en: %1$s's import list
he_IL: רשימות הייבוא של %1$s

en: %1$sth
he_IL: %1$s

en: %d file(s) have been successfully uploaded.
he_IL: %d קבצים הועלו בהצלחה.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
he_IL: %s חורג מגודל ההעלאה המקסימלי עבור שירות העלאת קבצים מרובים שבדפדפן שלך

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
he_IL: %s חורג מגודל ההעלאה המקסימלי עבור אתר זה.

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
he_IL: %sעל מנת לערוך%s, העבר את סמן העכבר שלך כדי להציג את כפתור העריכה למטה.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
he_IL: העלאת &#8220;%s&#8221; נכשלה.

en: &lt; Prev
he_IL: &gt; הקודם

en: (%1$s votes)
he_IL: (%1$s הצבעות)

en: , %1$s of which were %2$s
he_IL: %1$s, שמתוכם %2$s

en: ... or duplicate one below to copy its design.
he_IL: ... או שכפל אחד מלמטה כדי להעתיק את העיצוב שלו.

en: 1 hour
he_IL: שעה 1

en: 1 line | %d lines
he_IL[0]: 1 שורה
he_IL[1]: %d שורות

en: 15 minutes
he_IL: 15 דקות

en: 1st
he_IL: 1

en: 2 hours
he_IL: שעתיים

en: 2nd
he_IL: 2

en: 30 day money back
he_IL: החזר כספי תוך 30 יום

en: 30 days happiness guarantee
he_IL: התחייבות אושר של 30 יום

en: 30 minutes
he_IL: 30 דקות

en: 3rd
he_IL: 3

en: 5 Minute User Guide
he_IL: מדריך משתמש של 5 דקות

en: 5 minute newbie guide
he_IL: מדריך של 5 דקות למתחילים

en: << Back
he_IL: << חזרה

en: A Brand New MailPoet. Let the Fun Begin.
he_IL: MailPoet בגרסה חדשה. תנו לכיף להתחיל.

en: A checkbox is added as option for your customers to signup for your newsletter while purchasing from your digital store.
he_IL: תיבת סימון נוספת כאפשרות ללקוחותיך להירשם לניוזלטר שלך בעת רכישה מהחנות הדיגיטלית שלך.

en: A great way to try the Premium. No one should be locked in, ever.
he_IL: דרך מעולה לנסות את גרסת הפרימיום. אף אחד לא אמור להישאר בחוץ, אף פעם.

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
he_IL: רשימת התפוצה החדשה %1$s נוצרה מהחתך הזה.

en: A subscriber is directed to a page of your choice after clicking on the unsubscribe link, at the bottom of a newsletter.
he_IL: מנויים מועברים לעמוד לבחירתך אחרי לחיצה על קישור ביטול ההרשמה, שנמצא בתחתית הניוזלטר.

en: A theme called %1$s exists already. To overwrite it, tick the corresponding checkbox before uploading.
he_IL: כבר קיימת ערכת עיצוב בשם %1$s. על מנת למחוק אותה, סמן את תיבת הסימון המתאימה לפני ההעלאה.

en: A well designed plugin for a simple idea.
he_IL: תוסף מתוכנן היטב עבור רעיון פשוט.

en: Action Required
he_IL: עליך לפעול!

en: Actions & Notifications
he_IL: פעולות וידיעות

en: Actions will be executed after %1$s messages
he_IL: הפעולות יתבצעו לאחר %1$s הודעות

en: Activate
he_IL: הפעל

en: Activate MailPoet Premium Version
he_IL: הפעל את גרסת הפרימיום של MailPoet

en: Activate bounce and check every...
he_IL: הפעל "מיילים חוזרים" ובדוק כל...

en: Activate if your SMTP ports are blocked.
he_IL: הפעל אם יציאות ה-SMTP שלך חסומות.

en: Activate now
he_IL: הפעל עכשיו

en: Add
he_IL: הוסף

en: Add / Edit group of posts
he_IL: הוסף קבוצה של פוסטים או ערוך אחת

en: Add Images
he_IL: הוסף תמונות

en: Add Link & Alternative text
he_IL: הוסף קישור וטקסט חלופי

en: Add List
he_IL: הוסף רשימת תפוצה

en: Add New Field
he_IL: הוסף שדה חדש

en: Add Subscriber
he_IL: הוסף מנוי

en: Add a DKIM signature to your newsletters to increase the deliverability of your newsletters. [link]Read the setup guide.[/link]
he_IL: הוסף חתימת DKIM לניוזלטרים שלך כדי לשפר את סיכויי ההגעה שלהם ליעדם. [link]קרא את מדריך ההתקנה.[/link]

en: Add a checkbox in your forms, and choose which lists the user gets added to.
he_IL: הוסף תיבת סימון לטפסים שלך, ובחר רשימות תפוצה שמשתמשים יתווספו אליהן.

en: Add a checkbox on checkout page for your customers to subscribe to your MailPoet newsletters.
he_IL: הוסף תיבת סימון לעמוד הקופה והצע ללקוחות שלך להירשם לניוזלטרים שלך.

en: Add a checkbox on the registration form of this plugin so your new users join a list of your choice.
he_IL: הוסף תיבת סימון לטופס ההרשמה של התוסף הזה כך שהמשתמשים החדשים שלך יוכלו להצטרף לרשימת תפוצה מבחירתך

en: Add a link in the footer of all your newsletters so subscribers can edit their profile and lists. [link]See your own subscriber profile page.[/link]
he_IL: הוסף קישור לכותרת התחתית של כל הניוזלטרים שלך, כך שהמנויים יוכלו לערוך את הפרופיל שלהם ואת רשימות התפוצה שהם רשומים אליהן. [link]צפה בפרופיל המנוי שלך.[/link]

en: Add a new field to add to your forms so your visitors can subscribe to your MailPoet newsletters.
he_IL: קבל שדה חדש להוסיף לטפסים שלך כדי להציע למבקרים באתר שלך להרשם לניוזלטרים שלך ב-MailPoet

en: Add item
he_IL: הוסף פריט

en: Add link / Alternative text
he_IL: הוסף קישור או טקסט חלופי

en: Add list
he_IL: הוסף רשימה

en: Add more themes
he_IL: הוסף ערכות עיצוב

en: Add new field
he_IL: הוסף שדה חדש

en: Add to list
he_IL: הוסף לרשימה

en: Add your [stars] on [link]wordpress.org[/link] and keep this plugin essentially free.
he_IL: הוסף את ה-[stars] שלך ל-[link]WordPress.org[/link] ועזור להשאיר את התוסף חינמי.

en: Added
he_IL: נוסף

en: Address:
he_IL: כתובת:

en: After submit...
he_IL: לאחר השליחה...

en: Agency
he_IL: סוכנות

en: Align center
he_IL: יישור לאמצע

en: Align left
he_IL: יישור לשמאל

en: Align right
he_IL: יישור לימין

en: All
he_IL: הכול

en: All %1$s subscribers are selected.
he_IL: כל %1$s המנויים נבחרו.

en: All Newsletters
he_IL: כל הניוזלטרים

en: All Sent
he_IL: כל הנשלחים

en: All Your Stats in a Single Dashboard
he_IL: כל הסטטיסטיקות שלך בלוח בקרה אחד

en: All subscribers on this page are selected.
he_IL: כל המנויים בעמוד הזה נבחרו.

en: Allow HTML edits
he_IL: אפשר עריכת HTML

en: Allow site admins to change the sending method
he_IL: אפשר למנהלי האתר לשנות את שיטת השליחה

en: Allow site admins to deactivate Signup Confirmation
he_IL: אפשר למנהלי האתר לבטל את הצורך באימות הרשמה

en: Allow users who register to your site to subscribe on a list of your choice.
he_IL: אפשר למשתמשים שנרשמו לאתר שלך, להרשם לרשימות התפוצה שבחרת

en: Allowed Files
he_IL: סוגי קבצים מורשים

en: Alphanumerical
he_IL: מספרים ואותיות

en: Already paid?
he_IL: כבר שילמת?

en: Already paid? Click here to activate
he_IL: כבר שילמת? לחץ כאן כדי להפעיל

en: Alternative text:
he_IL: טקסט חלופי:

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
he_IL: חלה שגיאה בהעלאת הקובץ. נסה שנית מאוחר יותר.

en: An error occurred. [link]Show more details.[/link]
he_IL: התרחשה שגיאה. [link]הצגת פרטים נוספים.[/link]

en: And more...
he_IL: ועוד...

en: And taxonomies as well...
he_IL: וגם טקסונומיות...

en: Apply
he_IL: החל

en: April
he_IL: אפריל

en: Archive page shortcode
he_IL: פקודת מקרו של עמוד הארכיון

en: Are you doing better now than 3 months ago? Select a date range to reveal changes in your results.
he_IL: מצבך טוב יותר עכשיו מאשר לפני 3 חודשים? בחר טווח תאריכים כדי לגלות שינויים בתוצאות שלך.

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
he_IL: האם אתה בטוח שבחרת ביציאה הנכונה? אם אתה לא בטוח אתה יכול להשאיר את השדה ריק.

en: Are you sure you want to delete this custom field?
he_IL: אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את השדה המותאם אישית הזה?

en: Are you sure you want to delete this form?
he_IL: אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את הטופס הזה?

en: Are you sure you want to ignore the %1$s subscribers of the list %2$s?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להתעלם מ-%1$s המנויים של הרשימה %2$s?

en: Ask for:
he_IL: בקש:

en: August
he_IL: אוגוסט

en: Authentication
he_IL: הזדהות

en: Author:
he_IL: מחבר:

en: Auto Newsletters
he_IL: ניוזלטרים אוטומטיים

en: Automate the boring stuff
he_IL: מכן את הדברים המשעממים

en: Automatic latest content
he_IL: התוכן האחרון האוטומטי

en: Automatic newsletter
he_IL: ניוזלטר אוטומטי

en: Automatically add paragraphs
he_IL: הוסף פסקאות אוטומטית

en: Automatically sent...
he_IL: נשלח אוטומטית...

en: Average rating: %1$s
he_IL: דירוג ממוצע: %1$s

en: Back
he_IL: חזור

en: Back to lists
he_IL: חזרה אל רשימות התפוצה

en: Back to selection
he_IL: חזרה לבחירה

en: Background
he_IL: רקע

en: Background color
he_IL: צבע רקע

en: Background color with alternate
he_IL: צבע רקע המתחלף לסירוגין

en: Batch insert options
he_IL: פעולות הוספה קבוצתיות

en: Be creative! It's the first thing your subscribers see. Tempt them to open your email.
he_IL: היה יצירתי! זה הדבר הראשון שהמנויים שלך יראו. תגרום להם לפתוח את המייל ששלחת

en: Be productive thanks to Premium!
he_IL: תתייעל הודות לחשבון הפרימיום!

en: Become a beta tester
he_IL: תהיה בוחן בטא

en: Blocked IP
he_IL: IP חסום

en: Blog post, online review, forum:
he_IL: פוסט בלוג, סיקור אינטרנטי, פורום:

en: Blogger
he_IL: בלוגר

en: Bookmarks Selection
he_IL: בחירת סימניות

en: Bounce
he_IL: החזרה

en: Bounce Email
he_IL: אימייל החזרה

en: Bounce Handling
he_IL: טיפול בהודעות חוזרות

en: Bounce handling connection test
he_IL: בדיקת קשר של טיפול בהודעות חוזרות

en: Bounce handling processing
he_IL: תהליך טיפול בהודעות חוזרות

en: Bounced
he_IL: אימיילים שחזרו

en: Bulk Actions
he_IL: פעולות קבוצתיות

en: Button label:
he_IL: תווית הכפתור:

en: Buy Now
he_IL: קנה עכשיו

en: CSV file
he_IL: קובץ CSV

en: Can you confirm that this column is corresponding to that field?
he_IL: אתה יכול לאשר שהעמודה הזאת תואמת לשדה הזה?

en: Cancel
he_IL: בטל

en: Cancel Upload
he_IL: בטל העלאה

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
he_IL: אין באפשרותנו לקבל גישה לקובץ ה-CSV. ודא שיש לנו הרשאה לגשת לתיקייה "%1$s".

en: Categories and tags
he_IL: קטגוריות ותגיות

en: Categories:
he_IL: קטגוריות:

en: Change log
he_IL: רשימת השינויים

en: Change the footer's content in MailPoet's %1$sSettings%2$s page.
he_IL: שנה את תוכן הכותרת התחתונה בעמוד ה%1$sהגדרות%2$s של MailPoet.

en: Charset
he_IL: קידוד

en: Check again what you're trying to import.
he_IL: בדוק שוב את מה שאתה מנסה לייבא.

en: Check out [link]our guide[/link] on how to fill out the form.
he_IL: עיין ב[link]מדריך שלנו[/link] כדי ללמוד איך ממלאים את הטופס.

en: Check this box if you want transparency
he_IL: סמן את התיבה הזו אם אתה רוצה שקיפות

en: Check your inbox now to confirm your subscription.
he_IL: בדוק את הדואר הנכנס שלך על מנת לאמת את הרשמתך.

en: Check your inbox or spam folder now to confirm your subscription.
he_IL: בדוק את הדואר הנכנס שלך או את תיקיית דואר הזבל שלך על מנת לאמת את הרשמתך.

en: Checkbox
he_IL: תיבת סימון

en: Checking license
he_IL: בודק רישיון

en: Cheers, your MailPoet Newsletter Plugin
he_IL: מזל טוב! תוסף MailPoet Newsletter שלך

en: Choose a FROM name and email address for notifications emails.
he_IL: בחר שם וכתובת המייל של השולח עבור הודעות מייל

en: Choose a list
he_IL: בחר רשימה

en: Choose files to upload
he_IL: בחר קבצים להעלאה

en: Clean automatically your mailing list
he_IL: נקה אוטומטית את רשימת התפוצה שלך

en: Clear selection
he_IL: בטל בחירה

en: Click
he_IL: לחץ

en: Click here to add a title or text.
he_IL: לחץ כאן כדי להוסיף כותרת או טקסט.

en: Click here to subscribe
he_IL: להרשמה לחץ כאן

en: Click here to unsubscribe
he_IL: לביטול ההרשמה

en: Click here to view media.
he_IL: לחץ כאן לצפיה במדיה

en: Click rate (based on opened newsletters)
he_IL: שיעור לחיצות (מבוסס על ניוזלטרים שנפתחו)

en: Clicked
he_IL: נלחץ

en: Clicked on
he_IL: נלחץ בתאריך

en: Clicks
he_IL: לחיצות

en: Close
he_IL: סגור

en: Compare past & present
he_IL: השווה עבר והווה

en: Configuration and Permissions
he_IL: הגדרות תצורה והרשאות

en: Configure
he_IL: הגדר

en: Configure SPF and DKIM independently for each site.
he_IL: הגדר SPF ו-DKIM באופן עצמאי לכל אתר.

en: Configure each site manually
he_IL: נהל את הגדרות התצורה של כל אתר ידנית

en: Configure your DNS by adding a key/value record in TXT as shown below.
he_IL: הגדר את ה-DNS שלך על ידי הוספת רשומת מפתח/ערך ב-TXT כמו שמוצג למטה

en: Confirm Reinstallation
he_IL: אשר התקנה מחדש

en: Confirm activating the MailPoet Premium Plugin?
he_IL: להפעיל את תוסף הפרימיום של MailPoert?

en: Confirm going back to the stable version?
he_IL: לחזור לגרסה היציבה?

en: Confirm installing the MailPoet Premium Plugin?
he_IL: להתקין את תוסף הפרימיום של MailPoet?

en: Confirm unconfirmed subscribers
he_IL: אמת את המנויים הלא-מאומתים

en: Confirm your subscription to %1$s
he_IL: אמת את הרשמתך ל%1$s

en: Confirmation page
he_IL: עמוד אימות הרשמה

en: Conflict
he_IL: התנגשות

en: Congrats, your Premium license is active. One last step...
he_IL: ברכות, רישיון הפרימיום שלך פעיל. שלב אחד אחרון...

en: Connection method
he_IL: שיטת התחברות

en: Contact Support
he_IL: צור קשר עם התמיכה

en: Contact your administrator to modify that, it should be configurable.
he_IL: צור קשר עם האדמין שלך כדי לשנות זאת. לא אמור להיות בעיה.

en: Content
he_IL: תוכן

en: Copy
he_IL: העתק

en: Copy of
he_IL: העתק של

en: Copy paste in a text box
he_IL: העתק-הדבק בתיבת טקסט

en: Coupons
he_IL: קופונים

en: Create a new email
he_IL: צור אימייל חדש

en: Create a new form
he_IL: צור טופס חדש

en: Create a new list
he_IL: צור רשימת תפוצה חדשה

en: Create an email account dedicated solely to bounce handling.
he_IL: צור תיבת דואר המוקדשת אך ורק לטיפול בהודעות חוזרות.

en: Create and send newsletters. Import and manage your lists. Add subscription forms in widgets, articles and pages. MailPoet (formerly Wysija) is a freemium plugin updated regularly with new features.
he_IL: צור ניוזלטרים ושלח אותם; יבא רשימות תפוצה ונהל אותן; הוסף טפסי הרשמה בווידג'טים, בפוסטים ובעמודים. MailPoet (לשעבר Wysija) הוא תוסף בגרסאות חינמית ופרימיום המתעדכן תדיר עם תכונות חדשות.

en: Created on
he_IL: נוצר ב-

en: Crunching&hellip;
he_IL: מעבד&hellip;

en: Current day of the month in ordinal, ie. 2nd, 3rd, etc.
he_IL: היום הנוכחי בחודש במספר סידורי, כלומר שני, שלישי וכו'.

en: Current day of the month number
he_IL: מספר היום הנוכחי בחודש

en: Current month number
he_IL: מספר החודש הנוכחי

en: Currently viewing
he_IL: צופה כרגע ב

en: Custom Fields
he_IL: שדות מותאמים אישית

en: Custom dates
he_IL: תאריכים מותאמים אישית

en: Custom horizontal line
he_IL: קו אופקי מותאם אישית

en: DKIM signature
he_IL: חתימת DKIM

en: Daily summary of emails sent
he_IL: סיכום יומי של האימיילים שנשלחו

en: Date
he_IL: תאריך

en: Date created
he_IL: תאריך יצירה

en: Date sent
he_IL: תאריך שליחה

en: Day
he_IL: יום

en: Debug mode
he_IL: מצב ניפוי שגיאות

en: December
he_IL: דצמבר

en: Decide which emails a new customer gets automatically, based on the product he just purchased. This a Premium add-on for WooCommerce.
he_IL: בחר אילו אימיילים לקוח חדש יקבל אוטומטית על פי המוצר שהוא רכש זה עתה. זוהי תוספת פרימיום עבור WooCommerce.

en: Default style saved.
he_IL: סגנון ברירת המחדל נשמר.

en: Delete
he_IL: מחק

en: Delete field
he_IL: מחק שדה

en: Delete image for all newsletters?
he_IL: למחוק את התמונה מכל הניוזלטרים?

en: Delete subscribers
he_IL: מחק מנויים

en: Delete the user
he_IL: מחק את המשתמש

en: Delete these newsletters for ever?
he_IL: למחוק את הניוזלטרים האלה לנצח?

en: Delete these subscribers forever?
he_IL: למחוק את המנויים האלה לצמיתות?

en: Delete this newsletter for ever?
he_IL: למחוק ניוזלטר זה לנצח?

en: Delete this subscriber forever?
he_IL: למחוק את המנוי הזה לצמיתות?

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
he_IL: מחיקת רשימת תפוצה לא תגרום למחיקת מנויים.

en: Delivery method
he_IL: שיטת משלוח

en: Description
he_IL: תיאור

en: Detailed stats for each subscriber
he_IL: סטטיסטיקות מפורטות על כל מנוי.

en: Details & PSD
he_IL: פרטים ו-PSD

en: Device
he_IL: מכשיר

en: Did these subscribers ask to be in your list?
he_IL: האם משתמשים אלו ביקשו להצטרף לרשימת התפוצה שלך?

en: Did you know? It's better to send fewer emails at higher frequencies. Become Premium and we'll ping your site each 15 minutes making sure your emails are sent smoothly at this frequency. [link]Send better with Premium.[/link]
he_IL: הידעת? טוב יותר לשלוח פחות אימיילים בתדירויות גבוהות יותר. היעשה משתמש פרימיום ואנחנו נשלח בקשה אוטומטית לאתר שלך כל 15 דקות ונוודא שהאימיילים שלך נשלחים ללא תקלות בתדירות הזאת. [link]שלח אימיילים טוב יותר עם חשבון פרימיום.[/link]

en: Discover more Premium features.
he_IL: גלה עוד תכונות פרימיום.

en: Discover which links are the top hits in each newsletter. Find out which subscribers are your number one fans and get advanced details about them. [link]Get more data with Premium.[/link]
he_IL: גלה אילו קישורים הם הלהיטים הגדולים ביותר של כל ניוזלטר. גלה אילו מנויים הם המעריצים מספר אחד שלך והשג פרטים מתקדמים עליהם. [link]קבל יותר נתונים עם חשבון פרימיום.[/link]

en: Dismiss
he_IL: שחרר

en: Display and insert options
he_IL: הצג אפשרויות והוסף אותן

en: Display label within input:
he_IL: הצג תווית בתוך שדה הקלט:

en: Display labels in inputs
he_IL: הצג תוויות בתיבות קלט

en: Display problems? [link]View this newsletter in your browser.[/link]
he_IL: בעיות תצוגה? [link]צפה בניוזלטר בדפדפן שלך[/link].

en: Display...
he_IL: הצג...

en: Displays at the top of your newsletters. Don't forget to include the link tag, ie: [link]The link[/link]
he_IL: מציג בחלק העליון של הניוזלטרים שלך. אל תשכח לכלול את התגית link, כלומר [link]הקישור[/link].

en: Divider
he_IL: חוצץ

en: Divider Selection
he_IL: בחירת חוצץ

en: Dividers Selection
he_IL: בחירת חוצצים

en: Do not match as a 'date field' if most of the rows for that column return the same error.
he_IL: אל תתאים כ'שדה תאריך' אם רוב השורות בעמודה הזאת מחזירות את אותה השגיאה.

en: Do nothing
he_IL: אל תעשה כלום

en: Do or do not. There is no try.
he_IL: עשה או אל תעשה. אין לנסות.

en: Do you want to install that version?
he_IL: האם ברצונך להתקין את הגרסה הזאת?

en: Does it work? Try to connect.
he_IL: זה עובד? נסה להתחבר.

en: Does my sidebar form get more subscribers than the one in the footer? It's time to find out.
he_IL: האם יותר מנויים נשרמים דרך הטופס בתפריט הראשי מאשר בטופס בתחתית הדף? הגיע הזמן לגלות

en: Domain
he_IL: כתובת אתר

en: Don't forget to include: <br><br>[activation_link]Confirm your subscription.[/activation_link]. <br><br>Optional: [lists_to_confirm].
he_IL: אל תשכח לכלול: <br><br>[activation_link]אמת את הרשמתך[/activation_link]. <br><br>אתה יכול גם להוסיף: [lists_to_confirm].

en: Don't see the add-on you're looking for? <a href="%s">Submit it</a> in our contact form.
he_IL: לא רואה את התוסף שאתה מחפש? <a href="%s">תציע אותו</a> בטופס יצירת הקשר שלנו.

en: Don't send to existing subscribers, only to future ones.
he_IL: אל תשלח למנויים נוכחיים, אלא רק למנויים עתידיים.

en: Don't wait & send right now.
he_IL: אל תחכה - שלח ברגע זה.

en: Done
he_IL: בוצע

en: Download
he_IL: הורד

en: Download as .zip
he_IL: הורד כקובץ ZIP.

en: Download original Photoshop file
he_IL: הורד את קובץ הפוטושופ המקורי

en: Download the Premium plugin.
he_IL: הורד את תוסף הפרימיום.

en: Downloads: %1$s
he_IL: הורדות: %1$s

en: Draft
he_IL: טיוטה

en: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Look on the right!
he_IL: גרור ושחרר %1$sטקסט, פוסטים, חוצצים.%2$s הסתכל ימינה!

en: Drag the widgets below into your newsletter.
he_IL: גרור את הווידג'טים שלמטה לתוך הניוזלטר שלך

en: Drop files here
he_IL: שחרר כאן קבצים

en: Drop your footer image here.
he_IL: גרור את תמונת הכותרת התחתית שלך לכאן, ושחרר

en: Drop your logo in this header.
he_IL: גרור את הלוגו שלך לכותרת הראשית, ושחרר

en: Duplicate
he_IL: שכפל

en: Each time one of our users forgets to write a review, a kitten dies. It's sad and breaks our hearts. [link]Add your own review[/link] and save a kitten today.
he_IL: בכל פעם שאחד המשתמשים שוכח לכתוב לנו סיקור, חתלתול מת. זה עצוב וזה שובר לנו את הלב. [link]כתוב סיקור משלך[/link] והצל חתלתול היום.

en: Edit
he_IL: ערוך

en: Edit Automatic latest content
he_IL: ערוך את התוכן האחרון האוטומטי

en: Edit Lists
he_IL: ערוך רשימות תפוצה

en: Edit custom field
he_IL: ערוך שדה מותאם אישית

en: Edit display
he_IL: ערוך תצוגה

en: Edit field
he_IL: ערוך שדה

en: Edit form
he_IL: ערוך טופס

en: Edit lists
he_IL: ערוך רשימות תפוצה

en: Edit name
he_IL: ערוך שם

en: Edit subscription page link
he_IL: קישור לעמוד עריכת הגדרות מנוי

en: Edit text
he_IL: ערוך טקסט

en: Edit your subscriber profile: %1$s
he_IL: ערוך את פרופיל המנוי שלך: %1$s

en: Edit your subscription
he_IL: ערוך את הגדרות המנוי שלך

en: Editing list %1$s
he_IL: עריכת רשימת התפוצה %1$s

en: Element has been deleted.
he_IL: הרכיב נמחק.

en: Elements deleted
he_IL: הרכיבים נמחקו

en: Email
he_IL: אימייל

en: Email %1$s already exists.
he_IL: האימייל %1$s כבר קיים.

en: Email Address
he_IL: כתובת אימייל

en: Email Status
he_IL: מצב האימייל

en: Email content
he_IL: תוכן האימייל

en: Email notifications
he_IL: הודעות אימייל

en: Email subject
he_IL: נושא האימייל

en: Email will be sent to %1$s at %2$s
he_IL: אימייל יישלח אל %1$s ב-%2$s

en: Enable MailPoet's Cron
he_IL: אפשר את ה-Cron Job של MailPoet

en: Enable signup confirmation
he_IL: אפשר אימות הרשמה

en: Enable this to show MailPoet's errors. Our support might ask you to enable this if you seek their help.
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי להציג שגיאות של MailPoet. ייתכן שהתמיכה שלנו תבקש ממך לעשות זאת אם תפנה אליהם לעזרה.

en: Enabled
he_IL: מופעל

en: Enforce all sites to send with a unique FROM email address. You only need to configure the Automated Bounce Handling (Premium), SPF & DKIM only once.
he_IL: כפה על כל האתרים לשלוח אימיילים עם כתובת שליחה ייחודית. כל מה שאתה צריך לעשות זה להתאים את הגדרות התצורה של הטיפול האוטומטי בהודעות חוזרות (פרימיום), של SPF ושל DKIM פעם אחת בלבד.

en: Enter the email addresses that should receive notifications (separate by comma).
he_IL: הכנס את כתובות המייל לקבלת הודעות (הפרד אותן בפסיקים).

en: Error Saving newsletter...
he_IL: שגיאה בתהליך שמירת הניוזלטר...

en: Error Sending Message <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>
he_IL: שגיאה בשליחת ההודעה <b><i>%s</i></b> אל <b><i>%s</i></b>

en: Error Validating the fields
he_IL: ודא שאין שגיאות בשדות הקלט

en: Error matching date.
he_IL: שגיאה בהתאמת תאריך.

en: Error when inserting emails.
he_IL: שגיאה בהזנת האימיילים.

en: Error when inserting list.
he_IL: שגיאה בהזנת רשימת התפוצה.

en: Excel for Windows
he_IL: אקסל עבור ווינדוס

en: Excellent under %1$s%%. Under %2$s%%  is acceptable. Over that, some servers might consider blocking. [link]Read more on support.mailpoet.com.[/link]
he_IL: מתחת ל-%1$s%% זה מצוין; מתחת ל-%2$s%% זה סביר; מעל זה שרתים מסוימים עלולים לשקול חסימה. [link]קרא עוד ב-support.mailpoet.com.[/link]

en: Excellent under %1$s%%. Under %2$s%% is acceptable. Over that, some servers might consider blocking. [link]Read more on support.mailpoet.com.[/link]
he_IL: מתחת ל-%1$s%% זה מצוין; מתחת ל-%2$s%% זה קביל; מעל זה שרתים מסוימים עלולים לשקול חסימה. [link]קרא עוד ב-support.mailpoet.com.[/link]

en: Export
he_IL: יצא

en: Export Subscribers
he_IL: יצא מנויים

en: Export confirmed subscribers only
he_IL: יצא מנויים מאומתים בלבד

en: Export to CSV
he_IL: יצא ל-CSV

en: Exporting %1$s subscribers
he_IL: מייצא %1$s מנויים

en: Extended functionalities to the free version.
he_IL: פונקציונליות מורחבת לגרסה החינמית.

en: FROM email address for sites using this method
he_IL: כתובת המייל השולח עבור אתרים המשתמשים בשיטה זאת

en: Failed Permanently
he_IL: נכשל לצמיתות

en: Failed Send
he_IL: השליחה נכשלה

en: February
he_IL: פברואר

en: Field "%1$s" is required in table "%2$s".
he_IL: השדה "%1$s" דרוש לטבלה "%2$s".

en: Field "%1$s" needs to be a valid Email.
he_IL: השדה "%1$s" צריך להכיל אימייל תקני.

en: Field's name:
he_IL: שם השדה:

en: File canceled.
he_IL: הקובץ בוטל.

en: Fill out the form below so we can connect to it.
he_IL: מלא את הטופס למטה כדי שנוכל להתחבר אליה.

en: Filter
he_IL: מסנן

en: Filter by status
he_IL: סנן לפי סטטוס

en: Filter by type
he_IL: סנן לפי סוג

en: Final step: last details
he_IL: השלב האחרון: הפרטים הסופיים

en: Finally, you can drop more than 1 post at once.
he_IL: לסיום, אתה יכול לשחרר יותר מפוסט 1 בפעם אחת.

en: Find out what happens to your subscribers once they arrive on your site, thanks to Google Analytics campaign tracking
he_IL: גלה מה קורה למנויים שלך אחרי שהם מגיעים לאתר שלך בעזרת קמפיין המעקב של Google Analytics.

en: First Name
he_IL: שם

en: First Time? See it in Action
he_IL: הפעם הראשונה שלך? תראה את זה בפעולה

en: First name
he_IL: שם

en: First step: main details
he_IL: השלב הראשון: פרטים בסיסיים

en: Follow us and don't miss anything!
he_IL: עקוב אחרינו ולא תפספס שום דבר!

en: Footer
he_IL: כותרת תחתית

en: Footer background
he_IL: רקע הכותרת התחתית

en: Footer text
he_IL: תוכן הכותרת התחתית

en: For %s per year, get 1 site covered with Premium.
he_IL: עבור %s לשנה, קבל חשבון פרימיום לאתר 1.

en: For %s per year, get 4 of your sites covered with Premium.
he_IL: עבור %s לשנה, קבל חשבון פרימיום ל-4 אתרים.

en: For %s per year, get all of your sites covered with Premium.
he_IL: עבור %s לשנה, קבל חשבון פרימיום לכל האתרים שלך.

en: For example, "Spring email". [link]Read the guide.[/link]
he_IL: למשל "אימייל אביב". [link]קרא את המדריך.[/link]

en: For your own use and never shown to your subscribers.
he_IL: לשימושך האישי; לעולם לא יוצג למנויים שלך.

en: Forget about limits
he_IL: שכח ממגבלות

en: Format
he_IL: תבנית

en: Four Sites
he_IL: ארבעה אתרים

en: Free
he_IL: חינם

en: Freelance
he_IL: עצמאי

en: Freelancer
he_IL: פרילנסר

en: Friday
he_IL: יום שישי

en: Friend recommendation
he_IL: המלצת חברים

en: From
he_IL: מאת

en: Full name of current day
he_IL: השם המלא של היום הנוכחי

en: Full name of current month
he_IL: השם המלא של החודש הנוכחי

en: Geeky Options
he_IL: אפשרויות לגיקים

en: Get Help!
he_IL: קבל עזרה!

en: Get Premium now
he_IL: רכוש חשבון פרימיום עכשיו

en: Get [link]MailPoet Premium[/link] to see the link.
he_IL: רכוש את [link]MailPoet פרימיום[/link] כדי לראות את הקישור.

en: Get all MS users
he_IL: קבל את כל משתמשי MS

en: Get faster support
he_IL: קבל תמיכה מהירה יותר

en: Get it now!
he_IL: קבל את זה עכשיו!

en: Get more themes
he_IL: קבל ערכות עיצוב נוספות

en: Get your spam score in 1 click while you're designing your newsletter thanks to [link]mail-tester[/link], our own popular in-house tool.
he_IL: קבל את ציון דואר הזבל שלך בלחיצה 1 בזמן שאתה מתכנן את הניוזלטר שלך הודות ל-[link]mail-tester[/link], הכלי הביתי הפופולרי שלנו.

en: Go Premium!
he_IL: עבור לפרימיום!

en: Go and edit a newsletter to test it.
he_IL: עכשיו ערוך ניוזלטר כדי לנסות את זה

en: Go premium, you cannot send anymore!
he_IL: אינך יכול לשלוח יותר, שדרג לפרימיום.

en: Google Analytics Campaign
he_IL: קמפיין Google Analytics

en: Google campaign
he_IL: קמפיין גוגל

en: Google or other search engine
he_IL: גוגל או מנוע חיפוש אחר

en: Got a sales question? [link]Get in touch[/link].
he_IL: יש לך שאלת מכירות? [link]צור איתנו קשר.[/link]

en: Great! But the beta version might be buggy, and we expect you to report any bugs. Confirm to installing the Beta version?
he_IL: נהדר! עם זאת, גרסת הבטא עלולה להכיל באגים, ואנו מצפים ממך לדווח על כל באג שהוא. אתה מאשר את התקנת גרסת הבטא?

en: Great, you'll never hear from us again!
he_IL: גדול, לעולם לא תשמע מאיתנו שוב!

en: HTTP error.
he_IL: שגיאת HTTP.

en: Have fun improving
he_IL: תיהנה לערוך מקצי שיפורים!

en: Header
he_IL: כותרת עילית

en: Header background
he_IL: רקע הכותרת העילית

en: Heading 1
he_IL: כותרת רמה ראשונה

en: Heading 2
he_IL: כותרת רמה שנייה

en: Heading 3
he_IL: כותרת רמה שלישית

en: Hello!
    
    Hurray! You've subscribed to our site.
    We need you to activate your subscription to the list(s): [lists_to_confirm] by clicking the link below: 
    
    [activation_link]Click here to confirm your subscription.[/activation_link]
    
    Thank you,
    
     The team!
he_IL: שלום!
    
     אתה עכשיו מנוי של האתר שלנו.
     אנחנו צריכים שתאמת את הרשמתך לרשימה(ות) התפוצה הבאות: [lists_to_confirm]. אתה יכול לעשות זאת על ידי לחיצה על הקישור מתחת: 
    
    [activation_link]לחץ כדאי כדי לאמת את הרשמתך[activation_link/].
    
     תודה לך,
    
    הצוות!

en: Help yourself. Or let us help you.
he_IL: עזור לעצמך, או תן לנו לעזור לך.

en: Here is the list of bounced emails.
he_IL: הנה הרשימה של האימיילים המוחזרים.

en: Hey! %1$s has an update (version %2$s), <a href="%3$s">click here to update</a>.
he_IL: היי! יש עדכון עבור %1$s (גרסה %2$s). <a href="%3$s">לחץ כאן כדי לעדכן.</a>

en: Hey! We have a quick question for you:
he_IL: שלום! יש לנו שאלה מהירה בשבילך.

en: Hey, we're curious! How did you find out about us?
he_IL: היי, אנחנו סקרנים. איך גילית אותנו?

en: Hide
he_IL: הסתר

en: Hide display options
he_IL: הסתר אפשרויות תצוגה

en: Hide this message
he_IL: הסתר את ההודעה הזאת

en: Hide!
he_IL: הסתר!

en: Horizontal line
he_IL: קו אופקי

en: Hostname
he_IL: שם מארח

en: Hover your mouse over the bars to discover the forms' names.
he_IL: העבר את העכבר שלך מעל הפסים כדי לגלות את שמות הטפסים.

en: How about a new list?
he_IL: מה דעתך על רשימת תפוצה חדשה?

en: How do you want to import?
he_IL: כיצד ברצונך לייבא?

en: How does it work?
he_IL: איך זה עובד?

en: How spammy is this newsletter?
he_IL: עד כמה הניוזלטר הזה נחשב דואר זבל?

en: I'll setup a cron job on my server to execute at the frequency I want. Read about [link]setting up a cron job yourself[/link].
he_IL: אני אפעיל Cron Job על השרת שלי כדי לבצע את זה בתדירות שאני רוצה. קרא על [link]הפעלת Cron Job בעצמך[/link].

en: I'm a premium user, MailPoet.com will make sure my emails get sent on time.
he_IL: אני משתמש פרימיום; ב-MailPoet.com יוודאו שהאימיילים שלי נשלחים בזמן.

en: IO error.
he_IL: שגיאת IO.

en: IP address
he_IL: כתובת IP

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the frequency.
he_IL: אם אני רוצה, אני יכול [link]ליצור Cron Job נוסף[/link] בעמדת הקצה שלי כדי להגדיל את התדירות.

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the sending frequency.
he_IL: אם אני רוצה, אני יכול ליצור [link]Cron Job בעמדת הקצה שלי[/link] על מנת להגביר את תדירות השליחה.

en: If a theme with the same name exists, overwrite it.
he_IL: אם קיימת ערכת עיצוב עם אותו שם, עקוף אותה

en: If the answer is "no", consider yourself a spammer.
he_IL: אם התשובה היא "לא", החשב את עצמך כספאמר.

en: If you confirm the theme switch, it will override your header, footer, dividers and styles
he_IL: אם תאשר את שינוי ערכת העיצוב, זה ישבש את הכותרת העילית, את הכותרת התחתית, את החוצצים ואת הסגנונות שלך

en: If you confirm this, all your current MailPoet data will be erased (newsletters, themes, statistics, lists, subscribers, etc.)
he_IL: אישור פעולה זו יגרום למחיקה לצמיתות של כל המידע הקיים במערכת MailPoet (ניוזלטרים, ערכות עיצוב, סטטיסטיקות, רשימות, מנויים וכו').

en: If you have this problem, then this is your solution. Totally free too.
he_IL: אם יש לך את הבעיה הזאת, זה הפתרון שלך. גם כן לגמרי חינם.

en: If you leave this area empty, it will not display once you send your email
he_IL: אם תשאיר את האזור הזה ריק, הוא לא יוצג כשהאימייל יישלח.

en: If you recently, successfully, sent a lot of emails, those errors may also be due to your server limitations.
he_IL: אם לאחרונה שלחת בהצלחה הרבה אימיילים, ייתכן שמגבלות השרת שלך גורמות לשגיאות אלה

en: If you want to use a Gmail address, you need to send with Gmail. Check <a id="tip-send-with" href="%s">sending settings</a>.
he_IL: אם אתה רוצה להשתמש בכתובת Gmail, אתה צריך לשלוח באמצעות Gmail. בדוק את <a id="tip-send-with" href="%s">הגדרות השליחה</a>.

en: If you want to use all capabilities of the uploader, like uploading multiple files at once, please upgrade to lighttpd 1.5.
he_IL: אם אתה רוצה להשתמש בכל היכולות של מעלה הקבצים, כמו העלאת קבצים מרובים בבת אחת, אנא שדרג ל-lighttpd 1.5.

en: Ignore column...
he_IL: התעלם מעמודה...

en: Ignore current subscribers
he_IL: התעלם מהמנויים הנוכחיים

en: Image
he_IL: תמונה

en: Image Parameters
he_IL: מאפייני תמונה

en: Image alignment
he_IL: יישור תמונה

en: Image has been deleted.
he_IL: התמונה נמחקה.

en: Image selection has been saved.
he_IL: בחירת התמונה נשמרה.

en: Image selection has not been saved.
he_IL: בחירת התמונה לא נשמרה.

en: Image width
he_IL: רוחב תמונה

en: Images
he_IL: תמונות

en: Import
he_IL: יבא

en: Import "%1$s" as date field
he_IL: ייבא את "%1$s" כשדה תאריך

en: Import Subscribers
he_IL: יבא מנויים

en: Import as "%1$s"
he_IL: ייבא בתור "%1$s"

en: Import from %1$s
he_IL: יבא מ-%1$s

en: Import from plugin %1$s has been cancelled.
he_IL: הייבוא מהתוסף %1$s בוטל.

en: Import from plugin %1$s has been completed.
he_IL: הייבוא מהתוסף %1$s הושלם.

en: Import subscribers from plugins
he_IL: יבא מנויים מתוספים

en: Import the %1$s subscribers from the plugin: %2$s
he_IL: יבא את %1$s המנויים מהתוסף: %2$s

en: Important plugin updates
he_IL: עדכוני פלאגין חשובים

en: Improve your spam score. Mailpoet can sign all your emails with DKIM. [link]Read more.[/link]
he_IL: שפר את ציון דואר הזבל שלך. MailPoet יכול להוסיף חתימת DKIM לכל האימיילים שלך. [link]קרא עוד.[/link]

en: In Queue
he_IL: בתור

en: In our Visual Editor, you can now include the author name for each post.
he_IL: עכשיו אתה יכול להוסיף שם מחבר לכל פוסט בעורך הוויזואלי שלנו.

en: In our form editor, you can now add new fields such as gender, city, date of birth, etc.
he_IL: בעורך הטפסים שלנו אתה יכול עכשיו להוסיף שדות חדשים כמו מין, עיר, תאריך לידה וכו'.

en: In queue
he_IL: בתור

en: Include author
he_IL: כלול מחבר

en: Include categories
he_IL: כלול קטגוריות

en: Includes: %1$s
he_IL: כולל: %1$s

en: Increase your subscribers
he_IL: הגדל את כמות המנויים שלך

en: Industry
he_IL: תעשייה

en: Information is missing.
he_IL: חסר מידע.

en: Insert Subscription Form
he_IL: הוסף טופס הרשמה

en: Insert [newsletter:total] to show number of posts, [newsletter:post_title] to show the latest post's title & [newsletter:number] to display the issue number.
he_IL: הוסף [newsletter:total] להצגת מספר הפוסטים, [newsletter:post_title] להצגת הכותרת של הפוסט האחרון ו-[newsletter:number] להצגת מספר המהדורה.

en: Insert block here
he_IL: הוסף כאן קטע

en: Insert dynamic data about your subscribers, the newsletter, today's date, etc...
he_IL: הוסף נתונים דינמיים על המנויים, הניוזלטר, התאריך של היום וכו'.

en: Insert form
he_IL: הוסף טופס

en: Insert selected
he_IL: הוסף את הנבחרים

en: Inserting selected articles...
he_IL: מוסיף את המאמרים שנבחרו...

en: Install Themes
he_IL: התקן ערכות עיצוב

en: Install from WordPress.org
he_IL: התקן מ-WordPress.org

en: Installing MailPoet Newsletter Premium plugin
he_IL: מתקין את תוסף הפרימיום של MailPoet ניוזלטרים

en: Installing MailPoet Premium Version
he_IL: התקנת גרסת הפרימיום של MailPoet

en: Investigate your top subscribers
he_IL: בחן את המנויים המובילים שלך

en: Is this field mandatory?
he_IL: האם שדה זה חובה?

en: Issue number
he_IL: מספר המהדורה

en: It doesn't always work the way we want it to, doesn't it? We have a [link]dedicated support website[/link] with documentation and a ticketing system.
he_IL: זה לא תמיד עובד בדרך שאנחנו רוצים, אה? יש לנו [link]אתר המוקדש לתמיכה[/link] עם תיעוד ועם מערכת שאלות ותשובות.

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
he_IL: נראה שהווידג'ט שלך נמחק מ[link]אזור הווידג'טים של וורדפרס[/link].

en: It's free, and has proven popular with our users.
he_IL: זה חינמי, ונעשה פופולרי אצל המשתמשים שלנו.

en: January
he_IL: ינואר

en: July
he_IL: יולי

en: June
he_IL: יוני

en: Keep this plugin essentially free
he_IL: שמור את התוסף הזה חינמי במהותו

en: Key
he_IL: מפתח

en: Label:
he_IL: תווית:

en: Last
he_IL: אחרון

en: Last 180 days
he_IL: 180 הימים האחרונים

en: Last 30 days
he_IL: 30 הימים האחרונים

en: Last 365 days
he_IL: 365 הימים האחרונים

en: Last 7 days
he_IL: 7 הימים האחרונים

en: Last 90 days
he_IL: 90 הימים האחרונים

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: Last click
he_IL: הלחיצה האחרונה

en: Last month
he_IL: החודש האחרון

en: Last name
he_IL: שם משפחה

en: Last open
he_IL: הפתיחה האחרונה

en: Last updated: %1$s
he_IL: עודכן לאחרונה: %1$s

en: Latest batch was sent %1$s ago.
he_IL: האוסף האחרון נשלח לפני %1$s.

en: Latest content already sent.
he_IL: התוכן החדש כבר נשלח

en: Latest post title
he_IL: כותרת הפוסט האחרון

en: Leaky Paywall is a Premium plugin to put content behind a paywall. This add-on manages your customers' customers subscriptions.
he_IL: Leaky Paywall הוא תוסף פרימיום שמאפשר לשים תוכן מאחורי חומת תשלום. התוסף הזה מנהל את הרשמות הלקוחות של הלקוחות שלך.

en: Learn more.
he_IL: למד עוד.

en: Leave this option to Yes. Only a tiny portion of SMTP services ask Authentication to be turned off.
he_IL: השאר את האפשרות הזאת "כן". רק חלק זעיר של שירותי SMTP דורשים לכבות את בקשת ההזדהות.

en: Let subscribers select their lists:
he_IL: אפשר למנויים לבחור את רשימות התפוצה שלהם:

en: Let the plugin remove the <strong>bounced and invalid addresses</strong> automatically. [link]See the guide.[/link]
he_IL: תן לתוסף להסיר את <strong>האימיילים המוחזרים והכתובות הלא-תקניות</strong> אוטומטית. [link]קרא את המדריך.[/link]

en: Let us configure it
he_IL: תן לנו לטפל בהגדרות התצורה

en: Letters only
he_IL: אותיות בלבד

en: Line is empty
he_IL: השורה ריקה

en: Link
he_IL: קישור

en: Link to browser version
he_IL: קישור לגרסת הצפייה בדפדפן

en: Links
he_IL: קישורים

en: List "%1$s" has been deleted.
he_IL: רשימת התפוצה "%1$s" נמחקה.

en: List "%1$s" has been duplicated.
he_IL: רשימת התפוצה "%1$s" שוכפלה.

en: List "%1$s" has been synchronised.
he_IL: רשימת התפוצה "%1$s" סונכרנה.

en: List created based on a newsletter segment.
he_IL: נוצרה רשימת תפוצה המבוססת על חתך ניוזלטר.

en: List has been updated.
he_IL: רשימת התפוצה עודכנה.

en: List of fields to export
he_IL: רשימה של שדות לייצא

en: List of forms
he_IL: רשימת טפסים

en: List selection
he_IL: בחירת רשימת תפוצה

en: Lists
he_IL: רשימות תפוצה

en: Lists and Subscribers
he_IL: רשימות תפוצה ומנויים

en: Lists to which the subscriber was subscribed.
he_IL: רשימות תפוצה שאליהן המנוי נרשם.

en: Loading more Results...
he_IL: טוען תוצאות נוספות...

en: Loading results...
he_IL: טוען תוצאות...

en: Loading...
he_IL: טוען...

en: Local time is <code>%1$s</code>
he_IL: הזמן המקומי הוא <code>%1$s</code>

en: Login
he_IL: התחברות

en: Looking for a faster method to send? [link]Read more[/link] on sending with a professional SMTP.
he_IL: מחפש שיטה מהירה יותר לשליחה? [link]קרא עוד על שליחה עם SMTP מקצועי[/link].

en: Looking for answers? Why such and such campaign worked so well? Which is your most efficient subscription form? Get a clear picture with our brand new stats dashboard! [link]Get the stats dashboard in Premium.[/link]
he_IL: מחפש תשובות? למה קמפיינים כאלה וכאלה עבדו כל כך טוב? מהו טופס ההרשמה היעיל ביותר שלך? קבל תמונה ברורה עם לוח בקרת הסטטיסטיקות החדש שלנו! [link]קבל את לוח בקרת הסטטיסטיקות בחשבון פרימיום.[/link]

en: Love kittens?
he_IL: אוהבים חתלתולים?

en: MailPoet Newsletters
he_IL: אגרות מיילפואט

en: MailPoet Subscription Form
he_IL: טופס הרשמה של MailPoet

en: MailPoet Version
he_IL: MailPoet גרסה

en: MailPoet Version:
he_IL: גרסת MailPoet

en: MailPoet cannot be reinstalled because your folder <em>wp-content/uploads/wysija</em> needs to be writable. Change your permissions and reinstall.
he_IL: אי אפשר להתקין את MailPoet מחדש מכיוון שאין לנו את הרשאות עריכת התיקייה <em>wp-content/uploads/wysija</em>. שנה את ההרשאות והתקן מחדש.

en: MailPoet has been reinstalled successfully using the same version. Settings and data have been deleted.
he_IL: MailPoet הותקן מחדש בהצלחה תוך שימוש באותה גרסה. ההגדרות והנתונים נמחקו.

en: MailPoet has been uninstalled. Your site is now cleared of MailPoet.
he_IL: MailPoet הוסר. האתר שלך עכשיו נקי מ-MailPoet.

en: MailPoet page
he_IL: עמוד MailPoet

en: MailPoet says:
he_IL: MailPoet אומר:

en: Mailbox Full
he_IL: תיבת הדואר מלאה

en: Mailbox not available
he_IL: תיבת הדואר לא זמינה

en: March
he_IL: מרץ

en: Match data
he_IL: התאם נתונים

en: Maximum of posts to show
he_IL: מס׳ מקסימלי של פוסטים בתצוגה

en: Maximum upload file size: %d%s
he_IL: גודל העלאת קובץ מקסימלי: %d%s

en: Maximum upload file size: %d%s.
he_IL: גודל העלאת קובץ מקסימלי: %d%s.

en: May
he_IL: מאי

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
he_IL: חריגת זיכרון. אנא נסה קובץ קטן יותר.

en: Message delayed
he_IL: שליחת ההודעה מתעכבת

en: Method set by the network admin.
he_IL: השיטה הוגדרה על ידי מנהל הרשת.

en: Modified On
he_IL: תאריך עריכה

en: Modify
he_IL: שנה

en: Monday
he_IL: יום שני

en: Monitor everything with more stats
he_IL: פקח על הכול עם סטטיסטיקות נוספות

en: Month
he_IL: חודש

en: Month (January, February,...)
he_IL: חודש (ינואר, פברואר...)

en: More options in editor
he_IL: אפשרויות נוספות בעורך

en: More stats
he_IL: סטטיסטיקות נוספות

en: More subscriber fields
he_IL: שדות מנויים נוספים

en: Moreover, MailPoet checks every 15 minutes your site, <strong>just like a "cron" job</strong>, to make sure your emails are being sent on time. No setup involved!
he_IL: מעבר לכך, MailPoet בודק כל 15 דקות את האתר שלך, <strong>בדיוק כמו Cron Job</strong>, על מנת לוודא שהאימיילים שלך נשלחים בזמן. לא מעורבת התקנה או התאמה מיוחדת של הגדרות!

en: Move to list
he_IL: העבר לרשימה

en: Multisite ready.
he_IL: מוכן לאתרים מרובים.

en: My first list
he_IL: רשימת התפוצה הראשונה שלי

en: My rating: %1$s
he_IL: הדירוג שלי: %1$s

en: N/A
he_IL: לא זמין

en: Name
he_IL: שם

en: Name & email of yourself or your company.
he_IL: שם ואימייל שלך או של העסק שלך

en: Need help?
he_IL: צריך עזרה?

en: Network's Default Sending Method
he_IL: שיטת השליחה ברירת המחדל של הרשת

en: Network's Method
he_IL: שיטת המערכת

en: Never opened or clicked
he_IL: לעולם לא נפתח או נלחץ

en: New Form
he_IL: טופס חדש

en: New form
he_IL: טופס חדש

en: New list
he_IL: רשימה חדשה

en: New subscriber to %1$s
he_IL: מנוי חדש ל-%1$s

en: News from us, the team
he_IL: חדשות מאיתנו, הצוות

en: Newsletter
he_IL: ניוזלטר

en: Newsletter Images
he_IL: תמונות ניוזלטרים

en: Newsletter Pro (by Satollo)
he_IL: ניוזלטר מקצועי (על ידי Satollo)

en: Newsletter Subject
he_IL: כותרת הניוזלטר

en: Newsletter can't be deleted.
he_IL: אי אפשר למחוק את הניוזלטר.

en: Newsletter deleted.
he_IL: הניוזלטר נמחק.

en: Newsletter has been saved as a draft.
he_IL: הניוזלטר נשמר כטיוטה.

en: Newsletter has been saved.
he_IL: הניוזלטר נשמר.

en: Newsletter has been scheduled.
he_IL: הניוזלטר תוזמן.

en: Newsletter profile has been updated.
he_IL: פרופיל הניוזלטר עודכן.

en: Newsletter successfully created.
he_IL: הניוזלטר נוצר בהצלחה.

en: Newsletters
he_IL: ניוזלטרים

en: Newsletters (by Tribulant)
he_IL: ניוזלטרים (על ידי Tribulant)

en: Newsletters are already being sent. Your latest newsletter will be sent afterwards.
he_IL: ניוזלטרים כבר בתהליך שליחה. הניוזלטר האחרון שלך יישלח לאחר מכן.

en: Newsletters in time
he_IL: ניוזלטרים בזמן

en: Next &gt;
he_IL: הבא &lt;

en: Next send out in %1$s
he_IL: המשלוח הבא תוך %1$s

en: Next send out on %1$s
he_IL: המשלוח הבא ב-%1$s

en: Next step
he_IL: לשלב הבא

en: Next try in %s minutes.
he_IL: הניסיון הבא תוך %s דקות.

en: No
he_IL: לא

en: No Results were found
he_IL: לא נמצאו תוצאות

en: No email sent.
he_IL: לא נשלח אימייל.

en: No list specified
he_IL: לא צוינה רשימה

en: No more limits of 2000 subscribers
he_IL: לא עוד מגבלה של 2000 מנויים

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
he_IL: המנוי לא נמצא, ככל הנראה הוא נמחק

en: No thanks! I have enough visitors on my site. Their visits will trigger MailPoet's cron automatically.
he_IL: לא, תודה! יש לי מספיק מבקרים באתר. הביקורים שלהם יגרמו להפעלת ה-Cron Job של MailPoet באופן אוטומטי.

en: None of your queued emails have been sent? Then activate this option.
he_IL: האימיילים הממתינים בתור לא נשלחו? הפעל את האפשרות הזאת.

en: Not Configured!
he_IL: לא הוגדר!

en: Not active.
he_IL: לא פעיל

en: Not good at matching colors? Don't worry, we work with top notch designers to provide you plenty of themes, the newest are Premium exclusives. [link]Get more themes in Premium.[/link]
he_IL: לא טוב בהתאמת צבעים? אל דאגה, אנחנו עובדים עם מעצבים מעולים כדי לספק לך מבחר גדול של ערכות עיצוב; החדשות מביניהן בלעדיות למשתמשי פרימיום. [link]קבל ערכות עיצוב נוספות עם חשבון פרימיום.[/link]

en: Not sent
he_IL: לא נשלח

en: Not sent yet.
he_IL: טרם נשלח.

en: Note:
he_IL: הערה:

en: Note: Find out what this subscriber opened and clicked with our [link]Premium version.[/link]
he_IL: הערה: גלה מה המנוי הזה פתח ועל מה הוא לחץ עם [link]גרסת הפרימיום[/link] שלנו.

en: Nothing
he_IL: כלום

en: November
he_IL: נובמבר

en: Number of lines:
he_IL: מספר שורות:

en: Numbers only
he_IL: מספרים בלבד

en: October
he_IL: אוקטובר

en: Once a week
he_IL: פעם בשבוע

en: Once every 28 days
he_IL: אחת ל-28 ימים

en: Once every fifteen minutes
he_IL: אחת לחמש עשרה דקות

en: Once every five minutes
he_IL: אחת לחמש דקות

en: Once every minute
he_IL: פעם אחת כל דקה

en: Once every ten minutes
he_IL: אחת לעשר דקות

en: Once every thirty minutes
he_IL: אחת לשלושים דקות

en: Once every two hours
he_IL: אחת לשעתיים

en: Once every two minutes
he_IL: אחת לשתי דקות

en: One configuration for all sites
he_IL: הגדרות תצורה זהות לכל האתרים

en: One less subscriber to %1$s
he_IL: פחות מנוי אחד ל-%1$s

en: Oops! There are no newsletters to display.
he_IL: אופס! אין ניוזלטרים להציג.

en: Oops! We could not add you!
he_IL: אאוץ׳! לא הצלחנו להוסיף אותך!

en: Oops! You're already subscribed.
he_IL: אופס! אתה כבר רשום.

en: Open
he_IL: פתח

en: Open rate (based on received newsletters)
he_IL: שיעור פתיחות (מבוסס על ניוזלטרים שהתקבלו)

en: Open, clicks & unsubscribes
he_IL: פתח, לחיצות וביטולי הרשמה

en: Open, clicks, unsubscribed
he_IL: פתוח, לחיצות, ביטולי הרשמות

en: Opened
he_IL: נפתח

en: Opened & Clicked
he_IL: נפתח ונלחץ

en: Opened & Unsubscribed
he_IL: נפתח. ההרשמה בוטלה

en: Opened date
he_IL: תאריך פתיחה

en: Opened newsletters
he_IL: ניוזלטרים שנפתחו

en: Opened only
he_IL: נפתח בלבד

en: Opens
he_IL: פותח

en: Order:
he_IL: סדר:

en: Ordering
he_IL: סידור

en: Ouch. You are over %1$s%%. MailPoet will unsubscribe the invalid emails, thanks to the [link]Automatic Bounce Handler[/link]
he_IL: אאוץ'. עברת את %1$s%%. אימיילים לא תקניים יוסרו על ידי MailPoet, הודות ל[link]מטפל האוטומטי בהודעות חוזרות[/link].

en: Our international and friendly team will help you optimize your settings in details, and make sure you're all good to go. We answer questions under 10h on average. Pretty fast!
he_IL: הצוות הבינלאומי והידידותי שלנו יעזרו לך לייעל את ההגדרות שלך לפרטי פרטים, ולוודא שאתה מוכן לצאת לדרך. אנחנו עונים לשאלות תוך פחות מ-10 שעות בממוצע; די מהר!

en: Our toolbar doesn't load?
he_IL: סרגל הכלים שלנו לא נטען?

en: Over %1$s%% is excellent. %2$s%% to %3$s%% is good. Under that, it is bad. [link]Read why this stat can be unreliable on support.mailpoet.com[/link]
he_IL: מעל %1$s%% זה מצוין. בין %2$s%% ל-%3$s%% זה טוב. מתחת לזה, זה גרוע. [link]קרא למה הסטטיסטיקה הזאת עלולה להיות לא מהימנה ב-support.mailpoet.com[/link].

en: Over %1$s%% is great. Between %2$s%% and %3$s%% is good. Under %4$s%% is poor. It is normal if you have no links.
he_IL: מעל %1$s%% זה נהדר; בין %2$s%% ל-%3$s%% זה טוב; מתחת ל-%4$s%% זה עלוב. זה מצב רגיל אם אין לך קישורים.

en: POP3 without imap extension
he_IL: POP3 ללא הרחבת IMAP

en: Page %1$s
he_IL: עמוד %1$s

en: Page does not exist.
he_IL: העמוד לא קיים.

en: Page is not accessible.
he_IL: אי אפשר לגשת לעמוד.

en: Pages
he_IL: עמודים

en: Password
he_IL: סיסמה

en: Paste this shortcode in a page to display a list of past newsletters.
he_IL: השתמש בפקודת המקרו הזאת בעמוד כדי להציג רשימה של ניוזלטרים מהעבר

en: Paste this shortcode to display the number of confirmed subscribers in post or page.
he_IL: השתמש בפקודת המקרו הזאת כדי להציג את מספר המנויים המאומתים בפוסט או בעמוד.

en: Pause
he_IL: השהה

en: Paused
he_IL: מושהים

en: Phone number, (+,-,#,(,) and spaces allowed)
he_IL: מספר פלאפון (+, -, #, (,) ורווחים מותרים)

en: Photoshop file available as part of [link]Premium features[/link].
he_IL: קובץ הפוטושופ זמין כחלק מ[link]תכונות הפרימיום[/link].

en: Pick a date
he_IL: בחר תאריך

en: Pick a list
he_IL: בחר רשימת תפוצה

en: Pick one or many lists
he_IL: בחר רשימת תפוצה אחת או יותר

en: Pick the lists you want to import those subscribers to.
he_IL: בחר את רשימות התפוצה שאליהן אתה רוצה לייבא את המנויים האלה.

en: Pick your prefered configuration?
he_IL: בחר את הגדרות התצורה המועדפות עליך

en: Please contact your host or server administrator to fix this.
he_IL: צור קשר עם מנהל השרת שלך או עם תמיכת הוסטינג של האתר שלך, כדי לסדר את זה

en: Please delete <%= chars %> character<%= plural %>
he_IL: אנא מחק תו <%= chars %> <%= plural %>

en: Please enter <%= chars %> more character<%= plural %>
he_IL: אנא הזן <%= chars %> עוד תו<%= plural %>

en: Please enter first name
he_IL: הכנס שם

en: Please enter last name
he_IL: הכנס שם משפחה

en: Please enter the address where you've found out about us
he_IL: אנא הכנס את הכתובת שבה שמעת עלינו

en: Please make a selection first!
he_IL: אנא בחר קודם!

en: Please select a newsletter.
he_IL: אנא בחר ניוזלטר.

en: Please select an article.
he_IL: אנא בחר פוסט.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
he_IL: נסה להעלות קובץ זה דרך %1$sמעלה הקבצים%2$s

en: Please update your WordPress to the latest version, in order to get the latest uploading system.
he_IL: אנא עדכן את הוורדפרס שלך לגרסה האחרונה, כדי לקבל את מערכת העלאת הנתונים המעודכנת

en: Please verify your link to this page.
he_IL: אנא אמת את הקישור שלך אל דף זה.

en: Please verify your mail configuration and make sure you can send a test of this email.
he_IL: אנא אמת את תצורת האימייל שלך וודא שאתה יכול לשלוח גרסה ניסיונית של האימייל הזה.

en: Port
he_IL: יציאה

en: Position your mouse over the image to the left.
he_IL: מקם את העכבר שלך על התמונה שמשמאל.

en: Post Notifications
he_IL: הודעות פוסט

en: Post Selection
he_IL: בחירת פוסט

en: Post type
he_IL: סוג מאמר

en: Posts
he_IL: פוסטים

en: Preceded by:
he_IL: תחילית:

en: Premium
he_IL: פרימיום

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
he_IL: לא קיים רישיון פרימיום עבור האתר שלך. רכוש אותו [link]כאן[/link].

en: Premium users now have a dedicated Statistics page to monitor all of their newsletters and their subscribers' activity, an essential tool to know your subscribers better.
he_IL: למשתמשי פרימיום יש עכשיו עמוד סטטיסטיקות ייעודי לבקרה על הניוזלטרים שלהם ועל פעילות המנויים שלהם - כלי חיוני כדי להכיר את המנויים שלך טוב יותר.

en: Premium users save 20% with this coupon: MAILPOET20
he_IL: משתמשי פרימיום חוסכים 20% עם הקופון הזה: MAILPOET20

en: Premium users save 20% with this coupon: MP20
he_IL: משתמשי פרימיום חוסכים 20% עם הקופון הזה: MP20

en: Premium users save 25% with this coupon: mailpoet25
he_IL: משתמשי פרימיום חוסכים 25% עם הקופון הזה: mailpoet25

en: Premium version is valid for your site.
he_IL: לא קיים רישיון פרימיום לאתר שלך.

en: Preselect today's date:
he_IL: בחר מראש את התאריך של היום:

en: Prevent people from being subscribed to your list unwillingly, this option ensures you to keep a clean list.
he_IL: מנע הרשמות של אנשים לרשימה שלך שלא ברצונם. האפשרות הזאת מבטיחה שתשמור רשימה נקייה.

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Preview in new tab
he_IL: תצוגה מקדימה בלשונית חדשה

en: Preview page
he_IL: הצגה מקדימה של העמוד

en: Preview without images
he_IL: תצוגה מקדימה ללא תמונות

en: Process bounce handling now!
he_IL: בצע עכשיו טיפול בהודעות חוזרות!

en: Process refreshed to avoid a possible loss of connection.
he_IL: התהליך עבר רענון כדי להימנע מאיבוד קשר אפשרי.

en: Process refreshed to avoid a time limit.
he_IL: התהליך עבר רענון כדי להימנע ממגבלת זמן.

en: Purchase
he_IL: רכוש

en: Purchase the premium version.
he_IL: רכוש את גרסת הפרימיום.

en: Put a form in a top or bottom bar of your site, or in a nice box within your posts with GetConversion's free plugins. Connect them to MailPoet with this add-on.<br/></br>Get 30% off the Premium version of their add-on by clicking <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">here</a>.
he_IL: שים טופס בחלק העליון או התחתון של האתר שלך, או בתוך תיבה נחמדה בפוסטים שלך באמצעות התוספים החינמיים של GetConversion. חבר אותם ל-MailPoet עם התוספת הזאת.<br/></br>קבל הנחה של 30% מגרסת הפרימיום של התוספת שלהם באמצעות לחיצה <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">כאן</a>.

en: Put a subscription form in a popup, footer bar or slide-in to add subscribers with this Premium plugin.
he_IL: הוסף טופס הרשמה לחלון קופץ, לחלק התחתון של דף או כאלמנט הגולש פנימה (slide-in) על מנת להוסיף מנויים עם תוסף הפרימיום הזה.

en: Queue is empty!
he_IL: התור ריק!

en: Quickly create newsletter signup forms for your MailPoet mailing lists using the power and flexibility that Ninja Forms provides.
he_IL: צור במהירות טפסי הרשמה לניוזלטרים עבור רשימות התפוצה שלך ב-MailPoet תוך שימוש בכוח ובגמישות ש-Ninja Forms מספק.

en: Radio buttons
he_IL: כפתורי רדיו

en: Random text or HTML
he_IL: טקסט פשוט או HTML

en: Random text or instructions
he_IL: טקסט פשוט או הנחיות

en: Rate
he_IL: דרג

en: Rates
he_IL: דירוגים

en: Reach their inboxes
he_IL: תגיע לתיבות הדואר הנכנס שלהם

en: Read More
he_IL: קרא עוד

en: Read documentation
he_IL: קרא את התיעוד

en: Read more
he_IL: קרא עוד

en: Read more.
he_IL: קרא עוד.

en: Read online.
he_IL: קרא באופן מקוון.

en: Read our simple and easy [link]terms and conditions.[/link]
he_IL: קרא את [link]תנאי השימוש[/link] הפשוטים והקלים שלנו.

en: Refresh the page you current are!
he_IL: רענן את הדף הנוכחי

en: Registration is disabled on this site.
he_IL: ההרשמה באתר זה מנוטרלת

en: Reinstall
he_IL: התקן מחדש

en: Reinstall MailPoet?
he_IL: להתקין את MailPoet מחדש?

en: Reinstall from scratch
he_IL: התקן לגמרי מחדש

en: Reinstall now...
he_IL: התקן מחדש עכשיו...

en: Remove
he_IL: הסר

en: Remove from all lists
he_IL: הסר מכל הרשימות

en: Remove from list
he_IL: הסר מרשימה

en: Remove from the queue
he_IL: הסר מהתור

en: Remove image
he_IL: הסר תמונה

en: Remove link
he_IL: הסר קישור

en: Remove text
he_IL: הסר טקסט

en: Remove the 2000 subscribers limit of the free version, and send to as many subscribers as you wish. [link]Get rid of that limit![/link]
he_IL: הסר את מגבלת 2000 המנויים של הגרסה החינמית, ונהל רשימות תפוצה של כמה מנויים שאתה רוצה. [link]היפטר מהמגבלה הזאת![/link]

en: Reply-to
he_IL: כתובת תגובה

en: Reply-to name & email
he_IL: שם ואימייל לתשובה

en: Report Bugs
he_IL: דווח על באגים

en: Request successful
he_IL: הבקשה בוצעה בהצלחה

en: Resend confirmation email
he_IL: לשלוח מחדש אימייל אימות

en: Resend the email with safe links!
he_IL: שלח מחדש את האימייל עם קישורים בטוחים!

en: Resume
he_IL: חדש שליחה

en: Return to MailPoet
he_IL: חזרה ל-MailPoet

en: Revert to Stable
he_IL: חזור לגרסה היציבה

en: Revert to stable
he_IL: חזור לגרסה יציבה

en: Roles and permissions
he_IL: תפקידים והרשאות

en: SMTP Hostname
he_IL: שם המארח של SMTP

en: SMTP port
he_IL: פורט ה-SMTP

en: SPF and DKIM
he_IL: SPF ו-DKIM

en: Saturday
he_IL: שבת

en: Save
he_IL: שמור

en: Save & close
he_IL: שמור וסגור

en: Save and reactivate
he_IL: שמור והפעל מחדש

en: Save as draft and close
he_IL: שמור כטיוטה וסגור

en: Save changes
he_IL: שמור שינויים

en: Save settings
he_IL: שמור הגדרות

en: Saved! Add this form to [link_widget]a widget[/link_widget].
he_IL: נשמר! הוסף את הטופס הזה ל[link_widget]ו'ידג'ט[link_widget/].

en: Saved! The changes are already active in your widget.
he_IL: נשמר! השינויים כבר פעילים בו'ידג'ט.

en: Saved.
he_IL: נשמר.

en: Saving default style...
he_IL: שומר סגנון ברירת מחדל...

en: Saving form...
he_IL: שומר טופס...

en: Saving newsletter...
he_IL: שומר את הניוזלטר...

en: Schedule
he_IL: תזמן

en: Schedule it
he_IL: תזמן

en: Scheduled
he_IL: מתוזמן

en: Scheduled to be sent in %1$s
he_IL: מתוזמן להשלח תוך %1$s

en: Scheduled to be sent on %1$s
he_IL: מתוזמן להשלח ב- %1$s

en: Search
he_IL: חפש

en: Search newsletters
he_IL: חפש ניוזלטרים

en: Search recipients
he_IL: חפש נמענים

en: Search subscribers
he_IL: חפש מנויים

en: Searching...
he_IL: מחפש...

en: Second step:  "%1$s"
he_IL: השלב השני: "%1$s"

en: Secure connection
he_IL: חיבור מאובטח

en: Secure connection(SSL)
he_IL: חיבור מאובטח (SSL)

en: Security Problem
he_IL: בעיית אבטחה

en: Security error.
he_IL: שגיאת אבטחה.

en: Security failure during request
he_IL: כשל אבטחה במהלך הבקשה

en: See detailed stats
he_IL: צפה בסטטיסטיקות מפורטות

en: See your top newsletters, top subscribers, top links, top lists, and top domains on one screen. Can you beat your past newsletters?
he_IL: צפה בנתונים המובילים שלך (ניוזלטרים, מנויים, קישורים, רשימות תפוצה ודומיינים) על מסך  אחד. תצליח לנצח את הניוזלטרים הקודמים שלך?

en: Segment of %1$s
he_IL: חתך של %1$s

en: Select
he_IL: בחר

en: Select Files
he_IL: בחר קבצים

en: Select a field type:
he_IL: בחר סוג שדה:

en: Select a form:
he_IL: בחר טופס:

en: Select all %1$s subscribers.
he_IL: בחר את כל %1$s המנויים.

en: Select at least 1 subscriber!
he_IL: בחר לפחות מנוי 1.

en: Select list(s):
he_IL: בחר רשימה(ות) תפוצה:

en: Select the list you want to add:
he_IL: בחר את הרשימה שאתה רוצה להוסיף:

en: Select the page to display the subscriber's profile.
he_IL: בחר את העמוד להצגת פרופיל המנוי.

en: Select your industry.
he_IL: תחום העיסוק שלך

en: Select...
he_IL: בחר...

en: Selection options
he_IL: אפשרויות בחירה

en: Self-signed certificates
he_IL: אישורים בחתימה עצמית

en: Send
he_IL: שלח

en: Send Process
he_IL: תהליך שליחה

en: Send a test mail
he_IL: שלח אימייל ניסיון

en: Send at a higher frequency
he_IL: שלח אימיילים בתדירות גבוהה יותר

en: Send immediately.
he_IL: שלח מיד.

en: Send later
he_IL: שלח מאוחר יותר

en: Send like a PRO and keep your server's sending reputation HIGH. Thanks to our advanced list cleaning tool, you can finally avoid sending to old or invalid email addresses. [link]Keep your list clean with Premium.[/link]
he_IL: שלח אימיילים כמו מקצוען ושמור על מוניטין שליחה גבוה של השרת שלך. הודות לכלי ניקוי הרשימות המתקדם שלנו, אתה סוף סוף יכול להימנע משליחת אימיילים לכתובות ישנות או לא תקניות. [link]נהל רשימות תפוצה נקיות עם חשבון פרימיום.[/link]

en: Send preview
he_IL: שלח תצוגה מקדימה

en: Send with a professional SMTP provider, a great choice for big and small lists. We've negotiated promotional offers with a few providers for you.
he_IL: שלח עם שירות SMTP מקצועי, פתרון מושלם לרשימות קטנות וגדולות כאחד. הסדרנו הצעות קידום ממספר ספקים במיוחד עבורך.

en: Send yourself some test emails to confirm which method works with your server.
he_IL: שלח לעצמך כמה אימיילי ניסיון על מנת לבדוק איזו שיטה עובדת עם השרת שלך.

en: Send...
he_IL: שלח...

en: Sender
he_IL: שולח

en: Sender of notifications
he_IL: שולח ההודעות

en: Sending
he_IL: בשליחה

en: Sending a test email
he_IL: שולח אימייל ניסיון

en: Sending batch of emails...
he_IL: שולח אוסף אימיילים...

en: Sending has resumed.
he_IL: השליחה חודשה.

en: Sending immediately after someone subscribes to the mailing list %1$s
he_IL: שולח מיד לאחר שמישהו נרשם לרשימת התפוצה %1$s

en: Sending is now paused.
he_IL: השליחה מושהית.

en: Sending per event
he_IL: שליחה לפי אירוע

en: Sending preview...
he_IL: שולח תצוגה מקדימה...

en: Sending suspended.
he_IL: השליחה הופסקה.

en: Sendmail path
he_IL: נתיב ה-Sendmail

en: Sent
he_IL: נשלח

en: Sent %2$s after a new user is added to your site as %1$s.
he_IL: נשלח %2$s לאחר שמשתמש מצטרף לאתר שלך בתור %1$s.

en: Sent %2$s after someone subscribes to the mailing list %1$s
he_IL: נשלחו %2$s לאחר שמישהו נרשם לרשימת התפוצה %1$s

en: Sent On
he_IL: תאריך שליחה

en: Sent daily at %1$s.
he_IL: נשלח יום-יום ב-%1$s.

en: Sent immediately after a new user is added to your site as %1$s.
he_IL: נשלח מיד לאחר שמשתמש נוסף לאתר שלך בתור %1$s.

en: Sent monthly on the %1$s %2$s at %3$s
he_IL: נשלח ב%2$s ה%1$s בחודש בשעה %3$s

en: Sent monthly on the %1$s at %2$s
he_IL: נשלח ב-%1$s לחודש בשעה %2$s

en: Sent on
he_IL: תאריך שליחה

en: Sent to %1$s out of %2$s
he_IL: נשלח ל-%1$s מתוך %2$s

en: Sent to %1$s subscribers.
he_IL: נשלח ל-%1$s מנויים.

en: Sent weekly on %1$s at %2$s
he_IL: נשלח כל שבוע ב%1$s בשעה %2$s

en: September
he_IL: ספטמבר

en: Set as default style.
he_IL: הגדר כסגנון ברירת המחדל.

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Share anonymous data
he_IL: שתף נתונים אנונימיים

en: Share anonymous data and help us improve the plugin. [link]Read more[/link].
he_IL: שתף נתונים אנונימיים ועזור לנו לשפר את התוסף. [link]קרא עוד[/link].

en: Share your data
he_IL: שתף את הנתונים שלך

en: Shortcode to display total number of subscribers
he_IL: פקודת מקרו להצגת סך כל המנויים

en: Show
he_IL: הצג

en: Show all months
he_IL: צפה לפי חודשים

en: Show all themes
he_IL: הצג את כל ערכות העיצוב

en: Show display options
he_IL: הצג אפשרויות תצוגה

en: Show divider between posts
he_IL: הצג חוצץ בין פוסטים

en: Single Site
he_IL: אתר אחד

en: Size:
he_IL: גודל:

en: Skip the queue, go straight to our priority inbox. [link]Get faster support with Premium.[/link]
he_IL: דלג על התור, לך היישר אל תיבת הדואר הנכנס עם העדיפות הגבוהה שלנו. [link]קבל תמיכה מהירה יותר עם חשבון פרימיום.[/link]

en: Social Bookmark Selection
he_IL: בחירת סימניות מדיה חברתית

en: Social bookmarks
he_IL: סימניות רשתות חברתיות

en: Sorry, you have filled your storage quota (%s MB).
he_IL: צר לנו, אך מילאת את מכסת האחסון שלך (%s MB).

en: Sort by
he_IL: מיין לפי

en: Spam filters love DKIM
he_IL: מסנני דואר זבל אוהבים DKIM

en: Spam test results
he_IL: תוצאות בדיקת דואר זבל

en: Split subscribers into %1$s pages.
he_IL: פצל את המנויים ל-%1$s עמודים.

en: Squares or weird characters are displayed in your emails? Select the encoding for your language.
he_IL: אתה רואה ריבועים או תווים מוזרים באימיילים שלך? בחר בקידוד המתאים עבור השפה שלך. (מומלץ לבחור בקידוד UTF-8.)

en: Standard Newsletters
he_IL: ניוזלטרים רגילים

en: Standard newsletter
he_IL: ניוזלטר רגיל

en: Statistics
he_IL: סטטיסטיקות

en: Stats
he_IL: סטטיסטיקות

en: Stats : %1$s
he_IL: סטטיסטיקות: %1$s

en: Stats dashboard
he_IL: לוח בקרת הסטטיסטיקות

en: Stats of clicked links for each newsletter
he_IL: סטטיסטיקות של קישורים שנלחצו עבור כל ניוזלטר.

en: Status
he_IL: מצב

en: Step %1$s
he_IL: שלב %1$s

en: Step 1:
he_IL: שלב 1:

en: Step 2:
he_IL: שלב 2:

en: Step 3:
he_IL: שלב 3:

en: Step 4:
he_IL: שלב 4:

en: Still having doubts about our product and our team of 9? No stress, we're confident enough to give you 30 days to try it out. We'll refund you in an instant if you are not happy. [link]Become Premium now without stress.[/link]
he_IL: עדיין יש לך ספקות לגבי המוצר שלנו וצוות ה-9 שלנו? אל דאגה! אנחנו בטוחים מספיק כדי לתת לך 30 יום להתנסות. נחזיר לך כסף תוך רגע אם לא תהיה מרוצה. [link]היעשה משתמש פרימיום עכשיו בלי לחץ.[/link]

en: Stop fake signups by robots with WangGuard, a free white listing service, and plugin.
he_IL: עצור הרשמות מזויפות של רובוטים בעזרת WangGuard, שירות ניקוי רשימה חינמי, ותוסף.

en: Styles
he_IL: סגנונות

en: Styles could not be saved
he_IL: לא ניתן לשמור את הסגנונות

en: Styles have been saved
he_IL: הסגנונות נשמרו

en: Subject
he_IL: נושא

en: Subject line
he_IL: שורת הנושא

en: Submit
he_IL: שלח

en: Subscribe in comments
he_IL: הרשם בתגובות

en: Subscribe in registration form
he_IL: הרשם בטופס ההרשמה לאתר

en: Subscribe to our Newsletter
he_IL: הרשם לניוזלטר שלנו

en: Subscribe to our newsletter and join our [total_subscribers] subscribers.
he_IL: הרשם לניוזלטר שלנו והצטרף ל-[total_subscribers] המנויים שלנו.

en: Subscribe to our newsletters
he_IL: הרשם לרשימת התפוצה

en: Subscribe!
he_IL: הרשם!

en: Subscribed
he_IL: נרשם

en: Subscribed on
he_IL: תאריך הרשמה

en: Subscribed since
he_IL: מנוי מאז

en: Subscriber
he_IL: מנוי

en: Subscriber Status
he_IL: מצב המנוי

en: Subscriber already exists. [link]Click to edit[/link].
he_IL: המנוי כבר קיים. [link]לחץ כדי לערוך[/link].

en: Subscriber has been modified. [link]Edit again[/link].
he_IL: המנוי שונה. [link]ערוך שוב[/link].

en: Subscriber has been saved.
he_IL: המנוי נשמר.

en: Subscriber has not been modified.
he_IL: המנוי לא נערך.

en: Subscriber has not been saved.
he_IL: המנוי לא נשמר.

en: Subscriber not found : <b><i>%s</i></b>
he_IL: המנוי לא נמצא: <b><i>%s</i></b>

en: Subscriber opened %1$s of %2$s email
he_IL: המנוי פתח %1$s אימייל(ים) מתוך %2$s

en: Subscriber opened %1$s of %2$s emails
he_IL: המנוי פתח %1$s אימיילים מתוך %2$s

en: Subscriber profile page
he_IL: עמוד פרופיל המנוי

en: Subscriber stats
he_IL: סטטיסטיקות המנוי

en: Subscribers
he_IL: מנויים

en: Subscribers can choose from these lists :
he_IL: מנויים יכולים לבחור מרשימות התפוצה הבאות:

en: Subscribers can edit their profile
he_IL: מנויים יכולים לערוך את הפרופיל שלהם

en: Subscribers in no list
he_IL: מנויים שאינם משוייכים לשום רשימה

en: Subscribers per page:
he_IL: מנויים לכל דף:

en: Subscribers to show per page:
he_IL: מנויים להציג בכל דף:

en: Subscribers will now need to activate their subscription by email in order to receive your newsletters. This is recommended.
he_IL: כעת המנויים יצטרכו להפעיל את המנוי שלהם באמצעות אימייל על מנת לקבל את הניוזלטרים שלך. מומלץ!

en: Subscription MailPoet
he_IL: MailPoet הרשמה

en: Subscription confirmation
he_IL: אימות ההרשמה

en: Subscription date
he_IL: תאריך הרשמה

en: Subscription form for your newsletters.
he_IL: טופס הרשמה לניוזלטרים שלך.

en: Subscription without JavaScript is disabled.
he_IL: הרשמה ללא JavaScript מבוטלת

en: Subscriptions by form
he_IL: הרשמות לפי טופס

en: Subscriptions by list
he_IL: הרשמות לפי רשימה

en: Success message:
he_IL: הודעת הצלחה:

en: Successfully connected to %1$s
he_IL: התחבר בהצלחה ל-%1$s

en: Successfully sent to <b><i>%s</i></b>
he_IL: נשלח בהצלחה אל <b><i>%s</i></b>

en: Sunday
he_IL: יום ראשון

en: Switch to Beta
he_IL: עבור לבטא

en: Switch to beta
he_IL: עבור לבטא

en: Tags: %1$s
he_IL: תגיות: %1$s

en: Take it easy, the plugin does the rest.
he_IL: קח את זה בקלות, התוסף עושה את השאר.

en: Test email successfully sent to %s
he_IL: אימייל ניסיוני נשלח בהצלחה אל %s

en: Test method
he_IL: שיטת בדיקה

en: Test the statistics page.
he_IL: בחן את עמוד הסטטיסטיקות.

en: Test this feature in the form editor.
he_IL: נסה את התכונה הזאת בעורך הטפסים.

en: Text
he_IL: טקסט

en: Text Area
he_IL: איזור טקסט

en: Text Input
he_IL: תיבת טקסט

en: Text of "Unsubscribe" link
he_IL: הטקסט של קישור הסרת ההרשמה

en: Thanks!
he_IL: תודה!

en: Thanks! Now take me to MailPoet.
he_IL: תודה! עכשיו קח אותי ל-MailPoet.

en: The <strong>from email</strong> value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
he_IL: הערך שהכנסת לשדה <strong>האימייל השולח</strong> (%1$s) הוא לא כתובת אימייל תקנית.

en: The <strong>reply to</strong> email value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
he_IL: הערך שהכנסת לשדה <strong>אימייל תשובה</strong> (%1$s) הוא לא כתובת אימייל תקנית.

en: The MySQL user you have setup on your WordPress site (wp-config.php) doesn't have enough privileges to CREATE MySQL tables. Please change this user yourself or contact the administrator of your site in order to complete MailPoet's installation. mysql errors:(%1$s)
he_IL: למשתמש ה-MySQL שהגדרת באתר הוורדפרס שלך (wp-config.php) אין את ההרשאה ליצור טבלאות MySQL. אנא שנה זאת בעצמך, או צור קשר עם מנהל האתר שלך על מנת להשלים את התקנת MailPoet. שגיאות MySQL:(%1$s)

en: The PHP Extension openssl is not enabled on your server. Ask your host to enable it if you want to use an SSL connection.
he_IL: OpenSSL, הרחבת ה-PHP, לא מופעלת בשרת שלך. בקש ממנהלי השרת שלך להפעיל אותה אם אתה רוצה להשתמש בחיבור SSL.

en: The Send Process stopped because there are too many errors.
he_IL: תהליך השליחה נפסק מכיוון שהיו יותר מדי שגיאות.

en: The Sweeter Experience of our Premium
he_IL: החוויה הנעימה יותר של גרסת הפרימיום שלנו

en: The address will be added to your newsletter's footer. This helps avoid spam filters.
he_IL: הכתובת תצורף לכותרת התחתית של הניוזלטר שלך. זה עוזר לחמוק ממסנני דואר זבל

en: The authors have done a pretty awesome job.
he_IL: המחברים עשו עבודה די מדהימה.

en: The bounce email address "%1$s" might actually cause the problem. Leave the field empty and try again.
he_IL: כתובת אימייל ההחזרה "%1$s" עלול למעשה לגרום לבעיה. השאר את השדה ריק ונסה שוב.

en: The data you are trying to import doesn't appear to be in the CSV format (Comma Separated Values).
he_IL: נראה שהנתונים שאתה מנסה לייבא לא בפורמט CSV (ערכים המופרדים בפסיקים - Comma Separated Values).

en: The email ID %s is not published
he_IL: מזהה האימייל %s לא פורסם

en: The email is not valid!
he_IL: האימייל אינו תקני!

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
he_IL: השורה הראשונה של קובץ CSV צריכה להכיל את כותרות העמודות: "email","lastname","firstname".

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
he_IL: הדבר הראשון שהמנויים שלך רואים. היה יצירתי והעלה את שיעורי פתיחת האימיילים שלך!

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that MailPoet can setup itself properly.
he_IL: אין אפשרות לכתוב לתיקייה "%1$s". אנא שנה את הרשאות הגישה לתיקייה זו כדי ש-MailPoet יוכל להתקין את עצמו כשורה

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that Mailpoet can setup itself properly.
he_IL: אין אפשרות לכתוב לתיקייה "%1$s". אנא שנה את הרשאות הגישה לתיקייה זו כדי ש-MailPoet יוכל להתקין את עצמו כשורה

en: The form named "%1$s" has been created.
he_IL: הטופס "%1$s" נוצר.

en: The form named "%1$s" has been deleted.
he_IL: הטופס "%1$s" נמחק.

en: The free version blocks the sending of your newsletters when you have 2000 confirmed subscribers. The Premium removes this limit.
he_IL: הגרסה החינמית עוצרת את שליחת הניוזלטרים שלך כאשר יש לך יותר מ-2000 מנויים מאומתים. גרסת הפרימיום מסירה את המגבלה הזאת.

en: The kitten is just to fill the blank space. He looks hungry, no? We love kittens.
he_IL: החתלתול נועד למלא את החלל הריק. הוא נראה רעב, לא? אנחנו אוהבים חתלתולים.

en: The last batch of emails should start sending automatically in the next few minutes.
he_IL: שליחת אוסף האימיילים האחרון אמורה להתחיל אוטומטית בדקות הקרובות.

en: The list created automatically on import of the plugin's subscribers : "%1$s
he_IL: רשימת התפוצה נוצרה אוטומטית בייבוא מנויי התוסף %1$s

en: The list created automatically on install of the MailPoet.
he_IL: רשימת התפוצה הזו נוצרה אוטומטית בעת התקנת MailPoet.

en: The list does not exists or cannot be deleted.
he_IL: רשימת התפוצה לא קיימת או לא ניתנת למחיקה.

en: The list does not exists or cannot be synched.
he_IL: רשימת התפוצה לא קיימת או לא יכולה להסתנכרן.

en: The list existed in "%1$s" and has been imported automatically.
he_IL: רשימת התפוצה הייתה ב-"%1$s", ויובאה אוטומטית.

en: The list has been deleted.
he_IL: רשימת התפוצה נמחקה.

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
he_IL: רשימת התפוצה שהדבקת גדולה מדי עבור הדפדפן. <strong>העלה את הקובץ</strong> במקום זאת.

en: The newsletter doesn't exist.
he_IL: הניוזלטר לא קיים.

en: The newsletter has been duplicated.
he_IL: הניוזלטר שוכפל.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
he_IL: פעילות הניוזלטר תתבטל, ותצטרך להפעילו מחדש לאחר שתסיים לערוך אותו. להמשיך?

en: The posts below were added with the widget %sAutomatic latest content%s
he_IL: הפוסטים שלמטה נוספו עם הווידג'ט %sהתוכן החדש אוטומטית%s

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
he_IL: השורה השנייה של קובץ CSV צריכה להיות סט של ערכים: "joeeg@example.com","Average","Joe".

en: The segment cannot be unsubscribed from an [IMPORT] list.
he_IL: רשומה זו לא ניתנת לביטול מתוך רשימת [IMPORT].

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
he_IL: החתך הוסר מהתור של הניוזלטר הזה.

en: The segment has been unsubscribed from all the lists.
he_IL: הקטע הוסר מכל הרשימות.

en: The segment has been unsubscribed from the list "%1$s".
he_IL: החתך הוסר מהרשימה "%1$s".

en: The selected value is already matched to another column.
he_IL: הערך הנבחר כבר מותאם לעמודה אחרת.

en: The simplest solution for small lists. Your web host sets a daily email limit.
he_IL: הפתרון הפשוט ביותר עבור רשימות תפוצה קטנות. חברת הוסטינג שלך קובעת מכסת מיילים יומית

en: The subscriber list that will be used for this campaign.
he_IL: רשימות המנויים שבהן ישתמש הקמפיין הזה.

en: The theme %1$s has been installed on your site.
he_IL: ערכת העיצוב %1$s הותקנה על האתר שלך.

en: The theme is available in Premium version only. [link]12 good reasons to upgrade.[/link]
he_IL: ערכת העיצוב זמינה בגרסת פרימיום בלבד. [link]12 סיבות טובות לשדרג[/link].

en: The theme you selected could not be loaded.
he_IL: לא ניתן לטעון את ערכת העיצוב שבחרת

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
he_IL: שתי השורות הראשונות של הקובץ שהעלית הן כלהלן:

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">native app for your device</a> instead.
he_IL: לא ניתן להעלות קבצים באמצעות הדפדפן שעל המכשיר שלך. במקום, כנראה תוכל להשתמש ב-<a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">יישום המקורי של המכשיר שלך</a>.

en: Theme %1$s could not be deleted.
he_IL: לא ניתן היה למחוק את ערכת העיצוב %1$s.

en: Theme %1$s has been deleted.
he_IL: ערכת העיצוב %1$s נמחקה.

en: Themes
he_IL: ערכות עיצוב

en: Then paste your list here
he_IL: כעת הדבק את הרשימה שלך כאן

en: There are %1$s messages in your mailbox
he_IL: יש %1$s הודעות בתיבת הדואר שלך

en: There are %1$s pending email(s)
he_IL: יש %1$s אימייל(ים) בהמתנה

en: There are no bounced messages to process right now!
he_IL: אין הודעות חוזרות לעבד כרגע.

en: There are no list to send to.
he_IL: אין רשימה לשלוח אליה.

en: There are no messages
he_IL: הניוזלטר שוכפל.

en: There are no newsletters.
he_IL: אין ניוזלטרים.

en: There are no posts corresponding to that search.
he_IL: אין פוסטים התואמים לשאילתת חיפוש זו.

en: There are plenty of reasons for bounces. Configure what to do in each scenario.
he_IL: יש סיבות רבות למיילים חוזרים. הגדר מה עלינו לעשות בכל מצב.

en: There is no plugin to import from.
he_IL: אין תוסף שאפשר לייבא ממנו.

en: There is no subject or body in this email
he_IL: אין כותרת או תוכן באימייל הזה

en: There must be an active 3rd party plugin or theme breaking our interface. [link]Read more.[/link]
he_IL: יש תוסף או ערכת עיצוב צד ג׳ פעיל, שמתנגש עם הממשק שלנו. [link]קרא עוד.[/link]

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
he_IL: נראה כי יש שגיאה ברשימת התפוצה שאתה מנסה לייבא.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
he_IL: שגיאת תצורה. צור קשר עם מנהל השרת.

en: There's no license for "%1$s". If you're Premium, add this domain in your [link]account manager[/link].
he_IL: לא קיים רישיון עבור "%1$s". אם יש לך רישיון פרימיום, הוסף את כתובת האתר הזה ל[link]מנהל החשבון[/link] שלך

en: There's no stats to load!
he_IL: לא קיימות סטטיסטיקות.

en: These tables could not be created on installation: %1$s
he_IL: לא ניתן היה ליצור את הטבלאות הבאות בהתקנה: %1$s

en: Third party
he_IL: צד שלישי

en: This Premium plugin allows you to add MailPoet's forms in many places, and in Facebook.
he_IL: תוסף הפרימיום הזה מאפשר לך להוסיף טפסי MailPoet במקומות רבים, כולל פייסבוק.

en: This Premium plugin allows you to add a MailPoet form in a popup.
he_IL: תוסף הפרימיום הזה מאפשר לך להוסיף טופס MailPoet בחלון קופץ.

en: This Premium plugin allows you to put a pretty form right below the header. Nothing more, nothing less.
he_IL: תוסף הפרימיום הזה מאפשר לך לשים טופס יפה ממש מתחת לכותרת העליונה. לא יותר, לא פחות.

en: This allows you to modify the HTML of text blocks in the visual editor.
he_IL: זה מאפשר לערוך את קוד ה-HTML של קטעי הטקסט בעורך הוויזואלי.

en: This changes the label for the unsubscribe link in the footer of your newsletters.
he_IL: זה משנה את התווית של קישור ביטול ההרשמה בכותרת התחתית של הניוזלטרים שלך.

en: This email engine works on 95&#37; of servers
he_IL: מנוע האימיילים הזה עובד ב-95&#37; מהשרתים

en: This feature cannot work because the "Comments" feature of the plugin JetPack is enabled.
he_IL: פעולה זו לא יכולה לעבוד כי התכונה "תגובות" של התוסף JetPack מופעלת.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
he_IL: התכונה הזאת דורשת inline frames. ייתכן שהשימוש ב-iframes מבוטל אצלך או שהדפדפן שלך לא תומך בהם

en: This field contains no values
he_IL: שדה זה לא מכיל ערכים

en: This field does not exist
he_IL: השדה לא קיים

en: This file is empty. Please try another.
he_IL: הקובץ ריק. אנא נסה קובץ אחר.

en: This file is not an image. Please try another.
he_IL: קובץ זה אינו תמונה. אנא נסה קובץ אחר.

en: This file type is not allowed. Please try another.
he_IL: סוג קובץ זה אינו מורשה. אנא נסה סוג קובץ אחר.

en: This form adds subscribers to these lists:
he_IL: הטופס הזה מוסיף מנויים לרשימות הבאות:

en: This form does not exist
he_IL: הטופס לא קיים

en: This form does not exist.
he_IL: הטופס לא קיים.

en: This form has already been deleted.
he_IL: הטופס כבר נמחק.

en: This free plugin allows you to design and position a form at the beginning or bottom of a post.
he_IL: התוסף החינמי הזה מאפשר לך לתכנן טופס ולהציב אותו בתחילת פוסט או בסופו.

en: This free plugin allows you to put a form in a popup, that's it.
he_IL: התוסף החינמי הזה מאפשר לך לשים טופס בחלון קופץ, זה הכול.

en: This image might be in an article. Delete anyway?
he_IL: ייתכן שהתמונה הזאת נמצאת במאמר. למחוק בכל זאת?

en: This is fast!
he_IL: זה מהיר!

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
he_IL: קובץ זה חורג מהגודל המקסימלי. אנא נסה קובץ אחר.

en: This is the first newsletter. Send one more to get useful comparisons.
he_IL: זה הניוזלטר הראשון. שלח עוד אחד כדי לקבל השוואות שימושיות.

en: This is the free version of a more powerful Premium version.
he_IL: זו הגרסה החינמית של גרסת פרימיום, העוצמתית יותר.

en: This is the subject of the email. Be creative since it's the first thing your subscribers will see.
he_IL: זה נושא האימייל. היה יצירתי, היות שזה הדבר הראשון שהמנויים שלך יקבלו.

en: This method works on 5&#37; of servers
he_IL: השיטה הזאת עובדת ב-5&#37; מהשרתים

en: This needs to be in CSV style or a simple paste from Gmail, Hotmail or Yahoo. See [link]examples in our support site[/link].
he_IL: הקובץ צריך להיות בפורמט CSV או בהדבקה פשוטה מ-Gmail, מ-Hotmail או מ-YahooMail. צפה ב[link]דוגמאות באתר התמיכה[/link].

en: This needs to be in CSV style. See [link]examples in our support site[/link].
he_IL: הקובץ צריך להיות בפורמט CSV. צפה ב[link]דוגמאות באתר התמיכה[/link].

en: This tab will be filled with images from your WordPress Posts.
he_IL: הלשונית הזאת תאחסן תמונות מהפוסטים שלך בוורדפרס.

en: This tab will be filled with images from your current and previous newsletters.
he_IL: בלשונית זו יהיו תמונות מהניוזלטרים הקודמים והנוכחיים שלך.

en: This text is displayed when email clients block images, which is most of the time.
he_IL: הטקסט מוצג כאשר לקוחות אימייל חוסמים תמונות, שזה קורה ברוב המקרים

en: Thursday
he_IL: יום חמישי

en: Time remaining: %1$s
he_IL: הזמן שנשאר: %1$s

en: Tip
he_IL: עצה

en: Tips for you, or your customers
he_IL: טיפים לך או ללקוחות שלך

en: Tired of waiting more than 48h to send your emails?
he_IL: נמאס לך לחכות יותר מ-48 שעות כדי לשלוח את האימיילים שלך?

en: Title alignment
he_IL: יישור כותרת

en: Title format
he_IL: תבנית הכותרת

en: Title position
he_IL: מיקום הכותרת

en: Title:
he_IL: כותרת:

en: Titles & text
he_IL: כותרות ותוכן

en: To
he_IL: אל

en: To edit, simply click on this block of text.
he_IL: כדי להתחיל לערוך, פשוט לחץ על קטע הטקסט הזה.

en: To resume send [link]Go premium now![/link]
he_IL: על מנת לחדש את השליחה [link]רכוש חשבון פרימיום עכשיו[/link].

en: To subscribe to our dandy newsletter simply add your email below. A confirmation email will be sent to you!
he_IL: כדי להרשם לרשימת התפוצה, פשוט רשום את שמך כאן למטה. אימייל אימות יישלח אליך.

en: To which address should all the bounced emails go? Get the [link]Premium version[/link] to automatically handle these.
he_IL: לאיזו כתובת אתה רוצה שיועברו ההודעות החוזרות? [link]רכוש את גרסת הפרימיום[/link] כדי לטפל בהם אוטומטית.

en: Today you have sent %1$s emails
he_IL: שלחת %1$s אימיילים היום

en: Today's statistics
he_IL: הסטטיסטיקות של היום

en: Toggle Geeky Options
he_IL: הצג/הסתר אפשרויות לגיקים

en: Top auto-responders
he_IL: תגובות אוטומתיות מובילות

en: Top domains
he_IL: שמות התחום המובילים

en: Top links
he_IL: הקישורים המובילים

en: Top newsletters
he_IL: הניוזלטרים המובילים

en: Top subscribers
he_IL: המנויים המובילים

en: Total clicks
he_IL: סך כל הלחיצות

en: Total number of posts or pages
he_IL: סך כל הפוסטים או העמודים

en: Total of %1$s clicks:
he_IL: סה"כ %1$s לחיצות:

en: Total of batch
he_IL: סך כל האוסף

en: Total of subscribers
he_IL: מספר המנויים

en: Track your readers within Google Analytics
he_IL: עקוב אחר הקוראים שלך עם Google Analytics

en: Try it yourself, we were impressed by the free versions.
he_IL: נסה זאת בעצמך. אנחנו התרשמנו לטובה מהגירסאות החינמיות

en: Tuesday
he_IL: יום שלישי

en: Twice daily
he_IL: פעמיים ביום

en: Type name of your new list
he_IL: הקלד את השם של הרשימה החדשה שלך

en: Type of date:
he_IL: סוג תאריך:

en: Un-clicked
he_IL: לא נלחץ

en: Unconfirmed
he_IL: לא מאומת

en: Unconfirmed subscribers will receive your newsletters from now on without the need to activate their subscriptions.
he_IL: מעתה, מנויים שלא אושרו יקבלו את הניוזלטרים שלך ללא הצורך להפעיל את המנוי שלהם

en: Under %1$s%% is great. %2$s%% - %3$s%% is good. Over %4$s%%, we would assume you are a spammer. [link]Read more on support.mailpoet.com.[/link]
he_IL: מעל %1$s%% זה נהדר; בין %2$s%% ל-%3$s%% זה טוב; מעל %4$s%%, אנחנו עלולים לחשוב שאתה ספאמר. [link]קרא עוד ב-support.mailpoet.com.[/link]

en: Unique clicks
he_IL: לחיצות ייחודיות

en: Unlimited Sites
he_IL: מספר אתרים בלתי מוגבל

en: Unlisted
he_IL: לא רשום בשום רשימת תפוצה

en: Unopened
he_IL: לא נפתח

en: Unsubscribe
he_IL: בטל את הרשמתך

en: Unsubscribe from all lists
he_IL: בטל את ההרשמה מכל רשימות התפוצה

en: Unsubscribe from list: %1$s
he_IL: בטל את ההרשמה מרשימת התפוצה %1$s

en: Unsubscribe link
he_IL: קישור ביטול הרשמה

en: Unsubscribe page
he_IL: עמוד ביטול הרשמה

en: Unsubscribe the user
he_IL: בטל את הרשמת המשתמש

en: Unsubscribe the user and add him to the list "%1$s"
he_IL: בטל את הרשמת המשתמש והוסף אותו לרשימה "%1$s"

en: Unsubscribed
he_IL: ביטל הרשמה

en: Unsubscribed on %1$s
he_IL: ביטל את ההרשמה בתאריך %1$s

en: Unsubscribes
he_IL: ביטולי הרשמות

en: Update
he_IL: עדכן

en: Update Plugin
he_IL: עדכן תוסף

en: Update list
he_IL: עדכן רשימה

en: Update procedure to MailPoet version "%1$s" failed!
he_IL: תהליך העדכון ל-MailPoet גרסה "%1$s" נכשל.

en: Update your MailPoet plugin to the latest beta version. Enjoy the upcoming features. [link]Get in touch[/link] with us for bugs and feedback. Only for experienced users!
he_IL: עדכן את תוסף ה-MailPoet שלך לגרסת הבטא האחרונה ותיהנה מהתכונות החדשות ביותר. [link]צור איתנו קשר[/link] בנוגע לתקלות ולמשוב שלך. עבור משתמשים מנוסים בלבד!

en: Upgrade DKIM key
he_IL: שדרג מפתח DKIM

en: Upload
he_IL: העלה

en: Upload Theme (.zip)
he_IL: העלה ערכת עיצוב (.zip)

en: Upload a file
he_IL: העלה קובץ

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
he_IL: שגיאת העלאה, הקובץ %1$s גדול מדי! (מקסימום: %2$s)

en: Upload failed.
he_IL: ההעלאה נכשלה.

en: Upload stopped.
he_IL: ההעלאה הופסקה.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
he_IL: או

en: Use `view_in_browser_link` instead.
he_IL: השתמש ב-`view_in_browser_link` במקום.

en: Use an email from your domain, like <strong>info@%s</strong> to avoid the spam folder, or even be blocked.
he_IL: השתמש בכתובת אימייל מהדומיין שלך, כמו <strong>info@%s</strong> כדי להימנע מכך שהאימיילים שלך יועברו לתיקיית דואר הזבל, או אף ייחסמו

en: Use the same method as the one used for your WP site.
he_IL: השתמש באותה השיטה שאתר הוורדפרס שלך משתמש בה.

en: Use this URL in your cron job: [cron_url]
he_IL: השתמש ב-URL הזה ב-Cron Job שלך: [cron_url]

en: User choice: %s
he_IL: בחירת המשתמש: %s

en: User has been inserted.
he_IL: המשתמש נוסף.

en: User has been updated.
he_IL: המשתמש עודכן.

en: User has not been inserted.
he_IL: המשתמש לא נוסף.

en: User has not been updated.
he_IL: המשתמש לא עודכן.

en: Users can still change their reply-to address for their newsletter. Network admins can still edit sending method for each site.
he_IL: משתמשים עדיין יכולים לשנות את כתובת התשובה (reply-to) לניוזלטר שלהם. מנהלי רשת עדיין יכולים לערוך את שיטת השליחה עבור כל אתר.

en: Validate for:
he_IL: תקף עבור:

en: Value
he_IL: ערך

en: Verify that the date in blue matches the original one.
he_IL: ודא שהתאריך בכחול תואם את התאריך המקורי.

en: Verify what your subscribers do once you drove them onto your site and improve your retention rate. [link]Track your readers with GA in Premium.[/link]
he_IL: בדוק מה המנויים שלך עושים אחרי שהבאת אותם לאתר שלך ושפר את שיעורי שימור המשתמשים שלך. [link]עקוב אחר הקוראים שלך בעזרת GA עם חשבון פרימיום.[/link]

en: Very powerful, if not a quirky user interface.
he_IL: ממשק משתמש עוצמתי מאוד, אם כי מוזר

en: View
he_IL: צפה

en: View all
he_IL: צפה בכול

en: View all lists
he_IL: צפה בכל הרשימות

en: View all themes by %1$s
he_IL: צפה בכל ערכות העיצוב לפי %1$s

en: View author's website
he_IL: צפה באתר המחבר

en: View by lists
he_IL: צפה לפי רשימות תפוצה

en: View full screenshot
he_IL: צפה בצילום מסך מלא

en: View in browser link
he_IL: קישור לצפייה בדפדפן

en: View newsletter
he_IL: צפה בניוזלטר

en: View stats & edit
he_IL: צפה בסטטיסטיקות וערוך

en: View stats or edit
he_IL: צפה בסטטיסטיקות או ערוך

en: View subscribers
he_IL: צפה במנויים

en: View your score
he_IL: צפה בציון שלך

en: Visitors who submit a comment on a post can click on a checkbox to subscribe.
he_IL: קוראים המפרסמים תגובה יכולים לבחור בתיבת סימון אם ברצונם להיות מנויים

en: Visual
he_IL: חזותי

en: Want to start all over again? This will wipe out MailPoet and reinstall anew.
he_IL: רוצה להתחיל מחדש? זה יגרום להסרת MailPoet ולהתקנתו מאפס.

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
he_IL: היזהר! אם תתקין מחדש את ערכת העיצוב הזאת, כל הקבצים שנמצאים כעת בתיקייה /wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s יימחקו. האם אתה בטוח שברצונך לעשות זאת?

en: We cannot safely say that you clicked that linked.
he_IL: אנחנו לא יכולים לומר בביטחון שלחצת על הקישור הזה.

en: We could not install your theme. It appears it's not in the valid format.
he_IL: לא ניתן היה להתקין את ערכת העיצוב שלך. כך נראה שהיא לא בפורמט המתאים

en: We couldn't find any valid addresses in the first 10 rows.
he_IL: לא מצאנו שום כתובות תקניות ב-10 השורות הראשונות.

en: We got documentation and a ticket system on [link]support.mailpoet.com[/link]. We answer within 24h.
he_IL: יש לנו תיעוד ומערכת טיקטים ב-[link]support.mailpoet.com[/link]. אנחנו עונים תוך 24 שעות.

en: We have 3 different licences available to fit your needs:
he_IL: יש לנו 3 רישיונות שונים בהתאם לצרכים שלך:

en: We kept all non delivered emails in the queue, so you will be able to resume the send process later.
he_IL: שמרנו את כל האימיילים שלא נשלחו בתור, כך שתוכל לחדש את תהליך השליחה מאוחר יותר.

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. Thanks, you're already sharing!
he_IL: אנחנו יודעים מעט מדי על המשתמשים שלנו. אנו מחפשים [link]נתונים אנונימיים[/link] כדי שנוכל לפתח תוסף טוב יותר. תודה, אתה כבר משתף!

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. [ajaxlink]Yes, count me in![/ajaxlink]
he_IL: אנחנו יודעים מעט מדי על המשתמשים שלנו. אנו מחפשים משתמשים שיסכימו לתרום [link]נתונים אנונימיים[/link] כדי שנוכל לפתח תוסף טוב יותר. [ajaxlink]כן, אני בפנים![/ajaxlink]

en: We love stars...
he_IL: אנחנו אוהבים כוכבים...

en: We received %1$s messages from the user %2$s
he_IL: קיבלנו %1$s הודעות מהמשתמש %2$s

en: We recommend this plugin as the good alternative to WPML for multilingual sites. It's lean, straightforward, and leaves your site's core largely untouched. Each language has its own site in your WordPress Multisite install. Works great with MailPoet.
he_IL: אנו ממליצים על הפלאגין כתחליף לWPML לאתרים מרובי שפות. הוא קליל, ישר ולעניים ואינו משנה את היסוד של האתר שלכם. לכל שפה האתר שלה בהתקנת וורדפרס רב שפת אשר עובד נפלא עם מיילפואט.

en: We send a monthly newsletter with the following:
he_IL: אנו שולחים אגרת חודשית הכוללת:

en: We suggest you setup a cron job. [link]Read more[/link] on support.mailpoet.com
he_IL: אנו מציעים לך להקים Cron Job. [link]קרא עוד ב-support.mailpoet.com.[/link]

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
he_IL: אין באפשרותנו להתחבר ל-API, האתר כנראה נפל. נסה שנית מאוחר יותר.

en: Website
he_IL: לאתר

en: Wednesday
he_IL: יום רביעי

en: Welcome Page!
he_IL: עמוד ברוכים הבאים!

en: Welcome to %1$s
he_IL: ברוך בואך ל%1$s

en: What You Can Do
he_IL: מה אתה יכול לעשות

en: What type of newsletter is this?
he_IL: איזה סוג ניוזלטר זה?

en: What we’re working on
he_IL: אנחנו עובדים על

en: What's new?
he_IL: מה חדש?

en: When a new WordPress user is added to your site...
he_IL: כאשר משתמש וורדפרס חדש מצטרף לאתר שלך...

en: When failed permanently
he_IL: כשנכשל לצמיתות

en: When mailbox is full
he_IL: כשתיבת הדואר מלאה

en: When mailbox is not available
he_IL: כשתיבת הדואר לא זמינה

en: When message is delayed
he_IL: כאשר שליחת ההודעה מתעכבת

en: When setting up the bounce system, you need to have a different address for the bounce email and the forward to address
he_IL: בעת הקמת מערכת ההודעות החוזרות, אתה צריך כתובת שונה לאימייל המיועד לכך ולכתובת שאליה יש להפנות.

en: When someone subscribes
he_IL: כשמישהו נרשם

en: When someone subscribes to the list...
he_IL: כאשר מישהו נרשם לרשימה...

en: When someone unsubscribes
he_IL: כשמישהו מבטל את הרשמתו

en: When subscribers click on the activation link, they are redirected to a page of your choice.
he_IL: כאשר מנויים לוחצים על קישור ההפעלה, הם מועברים לעמוד לבחירתך.

en: When the bounce is weird and we're not sure what to do, forward to:
he_IL: כשההודעה החוזרת מוזרה, ואנחנו לא בטוחים מה לעשות, העבר אותה אל:

en: When the subscribers hit "reply" this is who will receive their email.
he_IL: כשמנויים ילחצו על "השב", זה מי שיקבל את האימייל שלהם.

en: When there's new content...
he_IL: כאשר יש תוכן חדש...

en: When you are flagged as a spammer forward the bounced message to
he_IL: כשאתה מסומן כספאמר, העבר את ההודעה החוזרת אל

en: When you need to confirm you're a human being, forward to:
he_IL: כשעליך לוודא שאת/ה אנושי/ת, העבר אל

en: When...
he_IL: כאשר...

en: Which excerpt does it use? [link]Read more[/link]
he_IL: באיזה תקציר להשתמש? [link]קרא עוד[/link]

en: Who can change MailPoet's settings?
he_IL: מי יכול לשנות את הגדרות MailPoet?

en: Who can create newsletters?
he_IL: מי יכול ליצור ניוזלטרים?

en: Who can manage subscribers?
he_IL: מי יכול לנהל את המנויים?

en: Who can see the styles tab in the visual editor?
he_IL: מי יכול לראות את לשונית הסגנונות בעורך הוויזואלי?

en: Who can see the themes tab in the visual editor?
he_IL: מי יכול לראות את לשונית ערכות העיצוב בעורך הוויזואלי?

en: Who can view the statistics page?
he_IL: מי יכול לצפות בעמוד הסטטיסטיקות?

en: Widget Settings
he_IL: הגדרות של הווידג'ט

en: With this segment
he_IL: עם קטע זה

en: WordPress Posts' Images
he_IL: תמונות של פוסטים

en: WordPress Users
he_IL: משתמשי וורדפרס

en: WordPress post
he_IL: פוסט של וורדפרס

en: WordPress user display name
he_IL: שם משתמש כפי שיוצג בוורדפרס

en: WordPress.org plugin repository
he_IL: מאגר התוספים ב-WordPress.org

en: Year
he_IL: שנה

en: Year, month
he_IL: שנה, חודש

en: Year, month, day
he_IL: שנה, חודש, יום

en: Yes
he_IL: כן

en: Yes, add me to your mailing list.
he_IL: כן, הוסף אותי לרשימת התפוצה שלך.

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
he_IL: לא הצלחנו למצוא שום מנויים.

en: Yikes! To edit a form, you need to have at least 1 list.
he_IL: אוי! על מנת לערוך טופס, צריך להיות לך לפחות רשימה 1.

en: Yikes! You're near the limit of %1$s subscribers for MailPoet's free version. Upgrade to [link]Premium[/link] to send without limits, and more.
he_IL: אוי! אתה קרוב להגבלת %1$s המנויים של הגרסה החינמית של MailPoet. [link]שדרג לגרסת פרימיום[/link] על מנת לשלוח ללא הגבלה, ועוד.

en: Yikes! Your browser might not be supported. Get the latest [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] or [linksafari]Safari[/linksafari]. It seems to work?[link_ignore]Dismiss[/link_ignore].
he_IL: באסה! ייתכן שהדפדפן שבו אתה משתמש לא נתמך. עדכן לגרסה האחרונה של הדפדפן שבו אתה משתמש - [linkchrome]גוגל כרום[/linkchrome], [linkff]פיירפוקס[/linkff], [linkie]אינטרנט אקספלורר[/linkie] או [linksafari]ספרי[/linksafari]. נראה שהכול תקין? [link_ignore]התעלם[/link_ignore].

en: Yikes. You're over the limit of 2000 subscribers for the free version of MailPoet (%1$s in total). Sending is disabled now. Please upgrade your version to [link]premium[/link] to send without limits.
he_IL: אבוי. עברת את הגבלת 2000 המנויים של הגרסה החינמית של MailPoet (סה"כ %1$s). השליחה מנוטרלת עכשיו. אנא [link]שדרג את גרסתך לפרימיום[/link] על מנת לשלוח ללא הגבלה.

en: You are about to delete the theme : %1$s. Do you really want to do that?
he_IL: אתה עומד למחוק את ערכת העיצוב %1$s. זה באמת מה שאתה רוצה לעשות?

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
he_IL: אתה עומד לשלוח את הניוזלטר הזה. אנא אשר את השליחה.

en: You are already subscribed to : %1$s
he_IL: אתה כבר רשום ל: %1$s

en: You are already subscribed.
he_IL: אתה כבר רשום.

en: You are already unsubscribed.
he_IL: כבר ביטלת את הרשמתך.

en: You can add this domain to your [link]account manager[/link].
he_IL: אתה יכול להוסיף את כתובת האתר הזה ל[link]מנהל החשבון[/link] שלך.

en: You can also set the default dimensions of the images of posts.
he_IL: אתה יכול גם להגדיר את ממדי ברירת המחדל עבור תמונות של פוסטים.

en: You can change the default reply-to name and email for your newsletters. This option is also used for the activation emails and Admin notifications (in Basics).
he_IL: אתה יכול לשנות את מייל התשובה ׳ברירת המחדל׳ עבור הניוזלטרים שלך. האפשרות הזאת משמשת גם את המיילים של ההפעלה ואת הודעות המייל (בלשונית "בסיסי").

en: You can easily add this form to your theme's [link]Widgets areas[/link].
he_IL: אתה יכול להוסיף את הטופס הזה בקלות ל[link]אזור הו'ידג'טים[/link] של ערכת העיצוב שלך.

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
he_IL: אתה יכול אפילו להוסיף %1$sסימניות מדיה חברתית%2$s כאלו:

en: You can only add one widget when designing a post notification sent immediately after an article is published
he_IL: אתה יכול להוסיף רק ווידג'ט אחד כשאתה מעצב ידיעת פוסט שנשלחת מיד לאחר שהמאמר פורסם

en: You can only select <%= chars %> item<%= plural %>
he_IL: אתה יכול לבחור רק פריט <%= chars %> <%= plural %>

en: You can start by watching this video by one of our users.
he_IL: אתה יכול להתחיל בצפייה בווידאו הזה, שהוא מאחד המשתמשים שלנו.

en: You cannot use the DKIM signature option...
he_IL: אתה לא יכול להשתמש באפשרות של חתימת ה-DKIM...

en: You have attempted to queue too many files.
he_IL: ניסית לשים בתור יותר מדי קבצים.

en: You have feedback on these stats? [link]Contact us[/link] directly to let us know.
he_IL: יש לך משוב על הסטטיסטיקות האלה? [link]צור איתנו קשר[/link] ישירות כדי להודיע לנו.

en: You have to select at least 1 list
he_IL: אתה צריך לבחור לפחות רשימה 1

en: You made a mistake? [link]Undo unsubscribe[/link].
he_IL: זה היה בטעות? [link]בטל את הפעולה (הירשם מחדש)[/link].

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
he_IL: ייתכן שתצטרך להפעיל את האפשרות לשימוש ב<i>אישורים בחתימה עצמית</i>

en: You may only upload 1 file.
he_IL: אתה רשאי להעלות קובץ אחד בלבד.

en: You need to activate the MailPoet Premium plugin.
he_IL: אתה צריך להפעיל את תוסף הפרימיום של MailPoet.

en: You need to select a type for this field
he_IL: אתה צריך לבחור את סוג השדה הזה

en: You need to select at least one list.
he_IL: אתה צריך לבחור רשימת תפוצה אחת לפחות.

en: You need to specify a name for this field
he_IL: אתה צריך לציין שם לשדה הזה

en: You need to specify a value for your checkbox
he_IL: אתה צריך לציין ערך עבור תיבת הסימון שלך

en: You specified an SMTP password but you don't require an authentication, you might want to turn the SMTP authentication ON.
he_IL: ציינת סיסמה ל-SMTP, אך אתה לא דורש אימות זהות. יכול להיות שתרצה להפעיל את אימות הזהות של SMTP.

en: You updated! It's like having the next gadget, but better.
he_IL: עדכנת! זה כמו להשיג את הגאדג'ט הבא, רק טוב יותר.

en: You'll need to know CSS to design it to your taste.
he_IL: תצטרך לדעת CSS כדי לעצב את זה לטעמך.

en: You'll need to update your DNS if you upgrade.
he_IL: תצטרך לעדכן את ה-DNS שלך אם בכוונתך לשדרג.

en: You're all setup! You've successfully sent with Gmail.
he_IL: אתה מוכן! שלחת בהצלחה עם Gmail.

en: You're almost there. Click this [link]link[/link] to activate the licence you have just purchased.
he_IL: אתה כמעט שם. לחץ [link]כאן[/link] על מנת להפעיל את הרישיון שרכשת.

en: You're import file is not valid.
he_IL: הקובץ שאתה מייבא אינו תקני.

en: You're using an older DKIM key which is unsupported by Gmail.
he_IL: הנך משתמש במפתח DKIM ישן שלא נתמך על ידי Gmail.

en: You've been subscribed!
he_IL: נרשמת בהצלחה!

en: You've subscribed to: %1$s
he_IL: נרשמת ל %1$s

en: You've successfully subscribed.
he_IL: נרשמת בהצלחה.

en: You've unsubscribed!
he_IL: ביטלת את הרשמתך!

en: You've updated to %1$s
he_IL: עדכנת אל %1$s

en: Your Google Campaign can only contain latin characters, numbers, spaces and hyphens!
he_IL: השם של קמפיין הגוגל שלך יכול להכיל רק אותיות לועזיות, מספרים, רווחים ומקפים!

en: Your MailPoet comes with an example newsletter. You'll see it when you close this welcome page. Edit it to start playing with it.
he_IL: MailPoet מגיע עם ניוזלטר דוגמה. אתה תראה אותו אחרי שתסגור את הדף הזה, ואז תוכל להתנסות בעריכתו.

en: Your Premium is activated.
he_IL: רישיון הפרימיום שלך הופעל.

en: Your Premium licence has expired.
he_IL: רישיון הפרימיום שלך פג תוקף.

en: Your SPF record
he_IL: רשומות ה-SPF שלך

en: Your auto newsletter has been activated.
he_IL: הניוזלטר האוטומטי שלך הופעל.

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
he_IL: רשימת התפוצה החדשה שלך ממתינה למנוי הראשון שלה.

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the browser uploader for files over 100MB.
he_IL: לדפדפן שלך יש מגבלות מסויימות בהעלאת קבצים גדולים באמצעות תוכנה להעלאת קבצים מרובים. אנא נסה את התוכנה להעלאת קבצים רגילה עבור קבצים מעל 100MB.

en: Your company's address
he_IL: כתובת העסק שלך

en: Your confirmation link expired, please subscribe again.
he_IL: פג תוקפו של אישור האימות שלך. אנא הירשם שוב.

en: Your daily newsletter stats
he_IL: סטטיסטיקות הניוזלטר היומי שלך

en: Your email could not be saved
he_IL: לא ניתן לשמור את האימייל שלך

en: Your email has been saved
he_IL: האימייל שלך נשמר

en: Your email preview has been sent to %1$s
he_IL: התצוגה המקדימה של האימייל שלך נשלחה אל %1$s

en: Your form could not be saved.
he_IL: לא ניתן לשמור את הטופס שלך

en: Your form has been saved.
he_IL: הטופס שלך נשמר.

en: Your latest newsletter is being sent.
he_IL: הניוזלטר האחרון שלך נשלח כעת.

en: Your licence doesn't allow more domains. Upgrade from your [link]account manager[/link].
he_IL: הרישיון שלך אינו מאפשר להוסיף עוד כתובות אתרים. שדרג אותו ב[link]מנהל החשבון[/link].

en: Your lists
he_IL: רשימות התפוצה שלך

en: Your localhost may not have a mail server. To verify, please log out and click on the "Lost your password?" link on the login page. Do you receive the reset password email from your WordPress?
he_IL: ייתכן שאין לשרת שלך שירות אימייל. כדי לבדוק זאת, אנא התנתק ולחץ על הקישור "שחזור סיסמה" בעמוד ההתחברות. קיבלת אימייל של איפוס סיסמה מאתר הוורדפרס שלך?

en: Your new site is not yet launched? Put a coming soon page with a form to capture emails with this Premium plugin.
he_IL: האתר החדש עוד לא הושק? שים עמוד "בקרוב" עם טופס כדי לתפוס אימיילים עם תוסף הפרימיום הזה.

en: Your own website
he_IL: האתר שלך

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
he_IL: בקשתך לא החזירה שום מנויים. שנה את המסננים שלך!

en: Your request has failed
he_IL: בקשתך נכשלה

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
he_IL: הגדרות השליחה שלך ([settings]) לא מאפשרים לשלוח כל כך מהר ל-[number] מנויים. צפה לעיכובים בשליחה. [link]קרא עוד[/link].

en: Your server apparently refuses to send more emails.
he_IL: השרת שלך ככל הנראה מסרב לשלוח אימייל נוספים.

en: Your server cannot run MailPoet.
he_IL: השרת שלך לא יכול להריץ את MailPoet.

en: Your server doesn't support remote exchanges.
he_IL: השרת שלך לא תומך בהחלפות מרוחקות.

en: Your server is missing one or many important PHP functions to run properly :  %1$s
he_IL: מספר פונקציות PHP החיוניות להרצת התוסף חסרות בשרת שלך : %1$s

en: Your server's configuration doesn't allow us to complete MailPoet's Installation!
he_IL: תצורת השרת שלך לא מאפשרת לנו להשלים את התקנת MailPoet!

en: Your settings are saved.
he_IL: ההגדרות שלך נשמרו.

en: Your subscriber needs at least 2 options to select from
he_IL: המנוי שלך צריך לפחות 2 אפשרויות לבחור מהן

en: Your vote could not be recorded.
he_IL: לא היה אפשר לקלוט את הצבעתך.

en: Your vote has been recorded.
he_IL: הצבעתך נקלטה.

en: Your web host has limits. We suggest 70 emails per hour to be safe. [link]Find out more[/link].
he_IL: לשרת שבו מאוחסן אתרך ישנן הגבלות מסוימות. אנו ממליצים לאפשר כ-70 אימיילים לשעה רק כדי להיות בטוחים. [link]גלה עוד[/link].

en: Your website doesn't seem to have a license! Log into your [link]account manager[/link] to add a license for this website.
he_IL: לא נראה שיש לאתר שלך רישיון! התחבר ל[link]מנהל החשבון[/link] שלך כדי להוסיף רישיון לאתר הזה.

en: Yup, it works. You can start blasting away emails to the moon.
he_IL: כן, זה עובד. אתה יכול להתחיל להפציץ באימיילים עד הירח

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
he_IL: צרפנו אותך לרשימת התפוצה שלנו. תשמע מאיתנו בקרוב!

en: [link]Find out[/link] how you can improve this.
he_IL: [link]גלה איך אתה יכול לשפר את זה[/link].

en: [link]Guide[/link] to create your own theme.
he_IL: [link]מדריך[/link] ליצירת ערכת עיצוב בעצמך.

en: [link]Read more on support.mailpoet.com[/link].
he_IL: [link]קרא עוד ב-support.mailpoet.com.[/link]

en: [link]Show more details.[/link]
he_IL: [link]הצג פרטים נוספים[/link].

en: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] and [link_shortcode]shortcode[/link_shortcode] versions are also available.
he_IL: גם האפשרויות הבאות זמינות: [link_html]קוד HTML[/link_html], [link_php]קוד PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe], ו[link_shortcode]פקודת מקרו[/link_shortcode].

en: [send_method] works with MailPoet
he_IL: שיטת השליחה [send_method] עובדת עם MailPoet

en: above content
he_IL: מעל התוכן

en: above text block and image
he_IL: קטע ותמונה מעל טקסט

en: after %1$s try | after %1$s tries
he_IL[0]: לאחר ניסיון %1$s
he_IL[1]: לאחר %1$s ניסיונות

en: alternate left & right
he_IL: ימין ושמאל לסירוגין

en: and the footer?
he_IL: והכותרת התחתונה?

en: any role
he_IL: כל תפקיד

en: art
he_IL: אמנות

en: below content
he_IL: מתחת לתוכן

en: bounced
he_IL: הוחזר

en: business
he_IL: עסקים

en: center
he_IL: אמצע

en: clicked
he_IL: נלחץ

en: day(s)
he_IL: ימים

en: day(s) after.
he_IL: ימים לאחר מכן.

en: drop content here
he_IL: שחרר את התוכן כאן

en: e-commerce
he_IL: מסחר אלקטרוני

en: e.g.:smtp.mydomain.com
he_IL: למשל: smtp.mydomain.com

en: education
he_IL: חינוך

en: emails
he_IL: אימיילים

en: empty
he_IL: ריק

en: every 10 minutes
he_IL: כל 10 דקות

en: every 15 minutes
he_IL: כל 15 דקות

en: every 2 hours
he_IL: כל שעתיים

en: every 2 minutes
he_IL: כל 2 דקות

en: every 30 minutes
he_IL: כל 30 דקות

en: every 5 minutes
he_IL: כל 5 דקות

en: every hour
he_IL: כל שעה

en: every minute
he_IL: כל דקה

en: excerpt
he_IL: תקציר

en: food
he_IL: מזון

en: full post
he_IL: פוסט מלא

en: go back to Step 1
he_IL: חזור לשלב 1

en: go to page
he_IL: עבור לעמוד

en: government
he_IL: ממשל

en: has been activated.
he_IL: הופעל כעת

en: has been de-activated.
he_IL: עכשיו לא פעיל.

en: heading 1
he_IL: כותרת רמה 1

en: heading 2
he_IL: כותרת רמה 2

en: heading 3
he_IL: כותרת רמה 3

en: health and sports
he_IL: בריאות וספורט

en: hey, click on this text!
he_IL: היי, לחץ על הטקסט הזה!

en: hour(s)
he_IL: שעות

en: hour(s) after.
he_IL: שעות לאחר מכן.

en: if there's new content
he_IL: אם יש תוכן חדש

en: iframe version
he_IL: גרסת iframe

en: immediately
he_IL: מיד

en: immediately.
he_IL: מיד.

en: in any WordPress role
he_IL: בכל תפקיד

en: in text block
he_IL: קטע בתוך טקסט

en: insurance
he_IL: ביטוח

en: left
he_IL: שמאל

en: manufacturing
he_IL: ייצור

en: marketing and media
he_IL: שיווק ומדיה

en: medium
he_IL: בינוני

en: monthly every...
he_IL: מדי חודש כל...

en: monthly on the...
he_IL: מדי חודש ב...

en: moved to the trash.
he_IL: הועבר לאשפה.

en: new subscriber
he_IL: נרשם חדש

en: new subscribers
he_IL: נרשמים חדשים

en: newest
he_IL: החדש ביותר

en: newsletter sent
he_IL: הניוזלטר נשלח

en: newsletters sent
he_IL: הניוזלטרים נשלחו

en: no
he_IL: לא

en: no image
he_IL: ללא תמונה

en: non profit
he_IL: מלכ״ר

en: of
he_IL: של

en: of %1$s
he_IL: מתוך %1$s

en: oldest
he_IL: הישן ביותר

en: once a day at...
he_IL: פעם ביום ב...

en: opened
he_IL: נפתח

en: or simply [link]go back to design[/link].
he_IL: או פשוט [link]חזור לעיצוב[/link]

en: other
he_IL: אחר

en: per year
he_IL: כל שנה

en: photography
he_IL: צילום

en: play with this image
he_IL: שחק עם התמונה הזו

en: real estate
he_IL: נדל״ן

en: religious
he_IL: דת

en: right
he_IL: ימין

en: see links with a [link]Premium licence[/link].
he_IL: צפה בקישורים עם [link]רישיון פרימיום[/link].

en: selected
he_IL: נבחר

[ctx: settings tab title]
en: Add-ons
he_IL: תוספים

[ctx: settings tab title]
en: Advanced
he_IL: מתקדם

[ctx: settings tab title]
en: Basics
he_IL: בסיסי

[ctx: settings tab title]
en: Forms
he_IL: טפסים

[ctx: settings tab title]
en: Send With...
he_IL: שלח עם...

[ctx: settings tab title]
en: Signup Confirmation
he_IL: אימות הרשמה

en: show as list
he_IL: הצג כרשימה

en: show message
he_IL: הצג הודעה

en: small
he_IL: קטן

en: subscribers will receive "%1$s" after import.
he_IL: מנויים יקבלו "%1$s" לאחר ייבוא.

en: technology
he_IL: טכנולוגיה

en: title only
he_IL: כותרת בלבד

en: total max upload file size : %1$s
he_IL: גודל קובץ מקסימלי להעלאה: %1$s

en: travel
he_IL: נסיעות

en: undelivered
he_IL: לא נשלח

en: underline
he_IL: קו תחתון

en: unopened
he_IL: לא נפתח

en: unsubscribed
he_IL: המנוי בוטל

en: was not activated as it requires <strong><a href="%s">%s</a></strong> to be installed and active first.
he_IL: <strong><a href="%s">%s</a></strong> לא הופעל כי קודם צריך להתקין ולהפעיל

en: week(s)
he_IL: שבועות

en: week(s) after.
he_IL: שבועות לאחר מכן.

en: weekly on...
he_IL: מדי שבוע ב...

en: which you have pasted
he_IL: שהדבקת

en: yes
he_IL: כן

en: you can send as fast as every 15 minutes since Mailpoet guarantees Premium users can send this fast.
he_IL: אתה יכול לשלוח במהירות של "כל 15 דקות", מכיוון שב-MailPoet מתחייבים שמשתמשי פרימיום יוכלו לשלוח במהירות כזאת.
