MailPoet - en to hr_HR translation catalogue (1262 entries)

en:  %1$s email(s) scheduled.
hr_HR:  %1$s poruka na rasporedu.

en:  %1$s subscriber have been deleted.
hr_HR:  %1$s pretplatnik je obrisan.

en:  %1$s subscribers have been deleted.
hr_HR: %1$s pretplatnika je obrisano.

en: "%2$s" imported from %1$s
hr_HR: "%2$s" uveženo iz %1$s

en: "Read more" text
hr_HR: "Pročitaj više" tekst

en: "View in browser"
hr_HR: "Vidi u pregledniku"

en: %1$d emails have been sent to unconfirmed subscribers.
hr_HR: %1$d poruka je poslano nepotvrđenim pretplatnicima.

en: %1$s click | %1$s clicks
hr_HR[0]: %1$s klik
hr_HR[1]: %1$s klika
hr_HR[2]: %1$s klika

en: %1$s day | %1$s days
hr_HR[0]: %1$s dan
hr_HR[1]: %1$s dana
hr_HR[2]: %1$s dana

en: %1$s emails appear more than once in your file : %2$s.
hr_HR: %1$s adresa(e) e-pošte pojavljuju se više nego jednom unutar vaše datoteke : %2$s.

en: %1$s emails are not valid : %2$s.
hr_HR: %1$s adresa e-pošte nije ispravno : %2$s.

en: %1$s emails every %2$s
hr_HR: %1$s poruka svakih %2$s

en: %1$s emails received.
hr_HR: %1$s poruke e-pošte primljeno.

en: %1$s hour | %1$s hours
hr_HR[0]: %1$s sat
hr_HR[1]: %1$s sati
hr_HR[2]: %1$s sati

en: %1$s minute | %1$s minutes
hr_HR[0]: %1$s minuta
hr_HR[1]: %1$s minuta
hr_HR[2]: %1$s minuta

en: %1$s out of %2$s sent.
hr_HR: %1$s od %2$s pošalji.

en: %1$s second | %1$s seconds
hr_HR[0]: %1$s sekunda
hr_HR[1]: %1$s sekundi
hr_HR[2]: %1$s sekundi

en: %1$s subscriber have been added to "%2$s".
hr_HR: %1$s pretplatnik je dodan na "%2$s".

en: %1$s subscriber have been confirmed.
hr_HR: %1$s pretplatnik je potvrđen.

en: %1$s subscriber have been moved to "%2$s".
hr_HR: %1$s pretplatnik je premješten u "%2$s".

en: %1$s subscriber have been removed from "%2$s".
hr_HR: %1$s pretplatnik je uklonjen sa "%2$s".

en: %1$s subscribers added to %2$s.
hr_HR: %1$s pretplatnika dodano na %2$s.

en: %1$s subscribers have been added to "%2$s".
hr_HR: %1$s pretplatnika je dodano na "%2$s".

en: %1$s subscribers have been confirmed.
hr_HR: %1$s pretplatnika je potvrđeno

en: %1$s subscribers have been moved to "%2$s".
hr_HR: %1$s pretplatnika je premješteno u "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from "%2$s".
hr_HR: %1$s pretplatnika je uklonjeno sa "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from all existing lists.
hr_HR: %1$ korisnika je uklonjeno sa svih postojećih listi.

en: %1$s subscribers were exported. Get the exported file [link]here[/link].
hr_HR: %1$s pretplatnika je izvezeno. Preuzmite izvoznu datoteku [link]ovdje[/link].

en: %1$s week | %1$s weeks
hr_HR[0]: %1$s tjedan
hr_HR[1]: %1$s tjedana
hr_HR[2]: %1$s tjedana

en: %1$s year | %1$s years
hr_HR[0]: %1$s godina
hr_HR[1]: %1$s godina
hr_HR[2]: %1$s godina

en: %1$s's import list
hr_HR: %1$s's uvozna lista

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
hr_HR: %s prekoračuje maksimalnu veličinu otpreme pri otpremi više datoteka putem vašeg web preglednika.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
hr_HR: %s prelazi maksimalnu veličinu otpreme za ovo web mjesto.

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
hr_HR: %sTo edit%s, pređite mišem iznad za prikaz tipke za uređivanje niže.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
hr_HR: &#8220;%s&#8221; je neuspješno otpremljen.

en: &lt; Prev
hr_HR: &lt; Prethodno

en: (%1$s votes)
hr_HR: (%1$s glasova)

en: , %1$s of which were %2$s
hr_HR: , %1$s od kojih je %2$s

en: ... or duplicate one below to copy its design.
hr_HR: ... ili duplicirajte jednu ispod za kopiranje njenog dizajna.

en: 1 hour
hr_HR: 1 sat

en: 15 minutes
hr_HR: 15 minuta

en: 1st
hr_HR: 1.

en: 2 hours
hr_HR: 2 sata

en: 2nd
hr_HR: 2.

en: 30 days happiness guarantee
hr_HR: Garantiramo 30 dana sreće

en: 30 minutes
hr_HR: 30 minuta

en: 3rd
hr_HR: 3.

en: 5 Minute User Guide
hr_HR: 5 minutni vodič za korisnike

en: 5 minute newbie guide
hr_HR: 5 minutne početničke upute

en: << Back
hr_HR: << Natrag

en: A Brand New MailPoet. Let the Fun Begin.
hr_HR: Potpuno novi MailPoet. Neka zabava krene.

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
hr_HR: Nova lista "%1$s" je kreirana izvan ovog segmenta.

en: A subscriber is directed to a page of your choice after clicking on the unsubscribe link, at the bottom of a newsletter.
hr_HR: Pretplatnik se usmjerava na stranicu po vašem izboru nakon klika na poveznicu odjava pri dnu vaše poruke novosti.

en: A theme called %1$s exists already. To overwrite it, tick the corresponding checkbox before uploading.
hr_HR: Tema imena %1$s već postoji. Da biste ju pregazili, kliknite na odgovarajuću kućicu prije otpreme.

en: A well designed plugin for a simple idea.
hr_HR: Vrlo dobro dizajniran dodatak za jednostavnu ideju.

en: Action Required
hr_HR: Potrebna je akcija

en: Actions & Notifications
hr_HR: Akcije i obavjesti

en: Actions will be executed after %1$s messages
hr_HR: Akcije će biti izvršene nakon %1$s poruka

en: Activate
hr_HR: Aktiviraj

en: Activate MailPoet Premium Version
hr_HR: Aktivirajte MailPoet Premium Verziju

en: Activate bounce and check every...
hr_HR: Aktivirajte odbijanje i provjerite svaki...

en: Activate if your SMTP ports are blocked.
hr_HR: Aktivirajte ukoliko su vaši SMTP portovi blokirani.

en: Activate now
hr_HR: Aktiviraj sada

en: Add
hr_HR: Dodaj

en: Add / Edit group of posts
hr_HR: Dodaj / Uredi grupu članaka

en: Add Images
hr_HR: Dodaj slike

en: Add Link & Alternative text
hr_HR: Dodaj poveznicu i alternativni tekst

en: Add List
hr_HR: Dodaj listu

en: Add New Field
hr_HR: Dodaj Novo Polje

en: Add Subscriber
hr_HR: Dodaj pretplatnika

en: Add a checkbox in your forms, and choose which lists the user gets added to.
hr_HR: Dodajte potvrdu u vaše formulare i odaberite na koju listu će će korisnik biti dodan

en: Add a checkbox on the registration form of this plugin so your new users join a list of your choice.
hr_HR: Dodaj potvrdu na registracijskoj formi ovog dodatka tako da se novi korisnici mogu pridružiti listi po vašem odabiru.

en: Add a link in the footer of all your newsletters so subscribers can edit their profile and lists. [link]See your own subscriber profile page.[/link]
hr_HR: Dodajte poveznicu u podnožje svih vaših poruka, tako da pretplatnici mogu urediti svoje profile i liste . [link]Pogledajte vlastitu stranicu profila pretplatnika.[/link]

en: Add a new field to add to your forms so your visitors can subscribe to your MailPoet newsletters.
hr_HR: Dodajte novo polje u svoju formu kako bi se posjetitelji mogli pretplatiti na vaša MailPoet pisma novosti.

en: Add item
hr_HR: Dodaj stavku

en: Add link / Alternative text
hr_HR: Dodaj poveznicu / Alternativni tekst

en: Add list
hr_HR: Dodaj listu

en: Add more themes
hr_HR: Dodajte više tema

en: Add new field
hr_HR: Dodaj novo polje

en: Add to list
hr_HR: Dodaj na listu

en: Add your [stars] on [link]wordpress.org[/link] and keep this plugin essentially free.
hr_HR: Dodajte svoje [stars] na [link]wordpress.org[/link] i osigurajte ovaj dodatak besplatnim u svojoj osnovi.

en: Added
hr_HR: Dodano

en: Address:
hr_HR: Adresa:

en: After submit...
hr_HR: Nakon predaje...

en: Agency
hr_HR: Agencija

en: Align center
hr_HR: Poravnaj centralno

en: Align left
hr_HR: Poravnaj lijevo

en: Align right
hr_HR: Poravnaj desno

en: All
hr_HR: Sve

en: All %1$s subscribers are selected.
hr_HR: Svih %1$s pretplatnika je odabrano.

en: All Newsletters
hr_HR: Sve poruke novosti

en: All Sent
hr_HR: Sve poslano

en: All subscribers on this page are selected.
hr_HR: Svi pretplatnici na ovoj stranici su odabrani.

en: Allow HTML edits
hr_HR: Dozvoli HTML uređivanja

en: Allow site admins to change the sending method
hr_HR: Dozvoli administratorima web mjesta mijenjanje metode slanja

en: Allow site admins to deactivate Signup Confirmation
hr_HR: Dozvoli administratorima web mjesta deaktivaciju potvrde upisa

en: Allow users who register to your site to subscribe on a list of your choice.
hr_HR: Dopustite korisnicima pri registraciji na vaše web mjesto pretplatu na listu po vašem odabiru.

en: Allowed Files
hr_HR: Dozvoljene datoteke

en: Alphanumerical
hr_HR: Alfanumerički

en: Already paid?
hr_HR: Već je plaćeno?

en: Already paid? Click here to activate
hr_HR: Već ste platilli? Kliknite ovdje za aktivaciju.

en: Alternative text:
hr_HR: Alternativni tekst:

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
hr_HR: Došlo je do pogreške tokom otpreme. Molimo pokušajte ponovno kasnije.

en: And more...
hr_HR: I više...

en: Apply
hr_HR: Primjeni

en: April
hr_HR: Travanj

en: Archive page shortcode
hr_HR: Arhiviraj kratki kod stranice

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
hr_HR: Jeste li sigurni da ste odabrali pravi port? Ovo možete ostaviti prazno ako ne znate što navesti

en: Are you sure you want to delete this custom field?
hr_HR: Da li ste sigurni da želite obrisati ovo prilagođeno polje?

en: Are you sure you want to delete this form?
hr_HR: Da li ste sigurni da želite obrisati ovu formu?

en: Are you sure you want to ignore the %1$s subscribers of the list %2$s?
hr_HR: Da li ste sigurni da želite ignorirati %1$s pretplatnika liste %2$s?

en: Ask for:
hr_HR: Pitaj za:

en: August
hr_HR: Kolovoz

en: Authentication
hr_HR: Autentifikacija

en: Author:
hr_HR: Autor:

en: Auto Newsletters
hr_HR: Auto poruka novosti

en: Automatic latest content
hr_HR: Automatski najnoviji sadržaj

en: Automatic newsletter
hr_HR: Automatska poruka novosti

en: Automatically add paragraphs
hr_HR: Automatski dodaj paragrafe

en: Automatically sent...
hr_HR: Automatski poslano..

en: Average rating: %1$s
hr_HR: Prosječna ocjena: %1$s

en: Back
hr_HR: Natrag

en: Back to lists
hr_HR: Povratak na liste

en: Back to selection
hr_HR: Natrag na odabrano

en: Background
hr_HR: Pozadina

en: Background color
hr_HR: Boja pozadine

en: Background color with alternate
hr_HR: Naizmjenična boja pozadine.

en: Batch insert options
hr_HR: Opcije masovnog ubacivanja

en: Be creative! It's the first thing your subscribers see. Tempt them to open your email.
hr_HR: Budite kreativni! Ovo je prva stvar koju će Vaši pretplatnici vidjeti. Potaknite ih da otvore vašu e-poštu.

en: Be productive thanks to Premium!
hr_HR: Budite produktivni zahvaljujući Premium pretplati!

en: Become a beta tester
hr_HR: Postanite beta tester

en: Blocked IP
hr_HR: Blokirani IP

en: Blog post, online review, forum:
hr_HR: Blog članak, online pregled, forum:

en: Bookmarks Selection
hr_HR: Odabir knjižnih oznaka

en: Bounce Email
hr_HR: Odbijena e-pošta

en: Bounce Handling
hr_HR: Upravljanje odbijenim porukama

en: Bounce handling connection test
hr_HR: Test spajanja pri upravljanju odbijenim porukama

en: Bounce handling processing
hr_HR: Upravljanje odbijenim porukama, obrada

en: Bounced
hr_HR: Odbijeno

en: Bulk Actions
hr_HR: Masovne radnje

en: Button label:
hr_HR: Oznaka na tipki:

en: Buy Now
hr_HR: Kupi odmah

en: CSV file
hr_HR: CSV datoteka

en: Can you confirm that this column is corresponding to that field?
hr_HR: Možete li potvrditi da ova kolona odgovara tom polju?

en: Cancel
hr_HR: Odustani

en: Cancel Upload
hr_HR: Otkaži preuzimanje

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
hr_HR: Nije moguće pristupiti CSV datoteci. Provjerite pristupna prava na ovoj mapi "%1$s"

en: Categories:
hr_HR: Kategorije

en: Change log
hr_HR: Promijeni zapisnik

en: Change the footer's content in MailPoet's %1$sSettings%2$s page.
hr_HR: Promijenite sadražaj podnožja unutar MailPoet stranice  %1$spostavki%2$s .

en: Charset
hr_HR: Kodna stranica

en: Check again what you're trying to import.
hr_HR: Provjerite ponovo sadržaj koji pokušavati uvesti.

en: Check out [link]our guide[/link] on how to fill out the form.
hr_HR: Provjerite [link]naše upute[/link] kako ispuniti formu.

en: Check this box if you want transparency
hr_HR: Označite ovaj okvir ukoliko želite prozirnost

en: Check your inbox now to confirm your subscription.
hr_HR: Provjerite vaš poštanski sandučić za potvrdu pretplate.

en: Check your inbox or spam folder now to confirm your subscription.
hr_HR: Provjerite dolaznu poštu ili spam kako biste potvrdili pretplatu.

en: Checkbox
hr_HR: Kućica za odabir

en: Checking license
hr_HR: Provjera licence

en: Cheers, your MailPoet Newsletter Plugin
hr_HR: Živjeli, vaš MailPoet dodatak za poruke novosti.

en: Choose a FROM name and email address for notifications emails.
hr_HR: Odaberite ime i adresu e-pošta pošiljatelja obavijesti.

en: Choose a list
hr_HR: Odaberite listu

en: Choose files to upload
hr_HR: Odaberi datoteke za otpremu

en: Clear selection
hr_HR: Očisti odabir

en: Click
hr_HR: Klikni

en: Click here to add a title or text.
hr_HR: Kliknite ovdje za dodavanje naslova ili teksta.

en: Click here to subscribe
hr_HR: Kliknite ovdje za pretplatu

en: Click here to view media.
hr_HR: Kliknite ovdje za pregled medija.

en: Click rate (based on opened newsletters)
hr_HR: Udio kliknutih (bazirano na otvorenim porukama novosti)

en: Clicked
hr_HR: Kliknuto

en: Clicked on
hr_HR: Kliknuto na

en: Clicks
hr_HR: Klikovi

en: Close
hr_HR: Zatvori

en: Configuration and Permissions
hr_HR: Konfiguracija i dozvole

en: Configure
hr_HR: Konfiguriraj

en: Configure each site manually
hr_HR: Konfiguriraj svako mjesto ručno

en: Configure your DNS by adding a key/value record in TXT as shown below.
hr_HR: Podesite svoju DNS zonu dodavanjem ključa/vrijednosti  u TXT zapis prema niže prikazanom.

en: Confirm Reinstallation
hr_HR: Potvrdi reinstalaciju

en: Confirm activating the MailPoet Premium Plugin?
hr_HR: Želite li potvrditi aktivaciju MailPoet Premium Programa?

en: Confirm going back to the stable version?
hr_HR: Želite li se vratiti na stabilnu verziju?

en: Confirm installing the MailPoet Premium Plugin?
hr_HR: Želite li potvrditi instalaciju MailPoet Premium Programa?

en: Confirm unconfirmed subscribers
hr_HR: Potvrdi nepotvrđene pretplatnike

en: Confirm your subscription to %1$s
hr_HR: Potvrdite vašu pretplatu na %1$s

en: Confirmation page
hr_HR: Stranica potvrde

en: Conflict
hr_HR: Konflikt

en: Congrats, your Premium license is active. One last step...
hr_HR: Čestitamo, vaša Premium licenca je aktivna. Još zadnji korak...

en: Connection method
hr_HR: Metoda konekcije

en: Contact Support
hr_HR: Kontaktirajte podršku

en: Contact your administrator to modify that, it should be configurable.
hr_HR: Obratite se administratoru za prilagodbu, to bi trebalo biti podesivo.

en: Content
hr_HR: Sadržaj

en: Copy
hr_HR: Kopiraj

en: Copy of
hr_HR: Kopija od

en: Copy paste in a text box
hr_HR: Kopiraj i zalijepi u tekstualni okvir

en: Create a new email
hr_HR: Kreirajte novu poruku

en: Create a new form
hr_HR: Kreirajte novu formu

en: Create a new list
hr_HR: Kreiraj novu listu

en: Create an email account dedicated solely to bounce handling.
hr_HR: Kreirajte račun e-pošte namijenjen samo upravljanju odbijenim porukama.

en: Create and send newsletters. Import and manage your lists. Add subscription forms in widgets, articles and pages. MailPoet (formerly Wysija) is a freemium plugin updated regularly with new features.
hr_HR: Kreirajte i pošaljite poruku novosti. Uvezite i upravljajte svojim listama. Dodajte formu za pretplatu u widgete, članke i stranice. MailPoet (bivša Wysija) je freemium dodatak redovno ažuriran novim mogućnostima.

en: Created on
hr_HR: Kreirano na

en: Current day of the month in ordinal, ie. 2nd, 3rd, etc.
hr_HR: Trenutni dan u mjesecu je redni, npr. drugi, treći i sl.

en: Current day of the month number
hr_HR: Trenutni broj dana u  mjesecu

en: Current month number
hr_HR: Trenutni broj mjeseca

en: Currently viewing
hr_HR: Trenutno gledano

en: Custom Fields
hr_HR: Prilagođena polja

en: Custom dates
hr_HR: Prilagođeni datumi

en: Custom horizontal line
hr_HR: Prilagođena vodoravna linija

en: DKIM signature
hr_HR: DKIM potpis

en: Daily summary of emails sent
hr_HR: Dnevni sažetak poslanih poruka

en: Date
hr_HR: Datum

en: Date created
hr_HR: Datum kreiranja

en: Day
hr_HR: Dan

en: Debug mode
hr_HR: Debug način rada

en: December
hr_HR: Prosinac

en: Decide which emails a new customer gets automatically, based on the product he just purchased. This a Premium add-on for WooCommerce.
hr_HR: Odluči koji email će korisnik automatski dobiti, temeljem proizvoda koji je upravo kupio. Ovo je Premium dodatak za WooCommerce.

en: Default style saved.
hr_HR: Zadani stil je pohranjen.

en: Delete
hr_HR: Obriši

en: Delete field
hr_HR: Obriši polje

en: Delete image for all newsletters?
hr_HR: Obriši sliku za sve poruke novosti?

en: Delete subscribers
hr_HR: Obriši pretplatnike

en: Delete the user
hr_HR: Obriši korisnika

en: Delete these newsletters for ever?
hr_HR: Izbrisati ove poruke novosti zauvijek?

en: Delete these subscribers forever?
hr_HR: Želite li zauvijek obrisati ove pretplatnike?

en: Delete this newsletter for ever?
hr_HR: Obrisati ovu poruku novosti zauvijek?

en: Delete this subscriber forever?
hr_HR: Želite li zauvijek obrisati ovog pretplatnika?

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
hr_HR: Brisanje liste neće obrisati pretplatnike.

en: Delivery method
hr_HR: Način isporuke

en: Description
hr_HR: Opis

en: Detailed stats for each subscriber
hr_HR: Detaljna statistika za svakog pretplatnika

en: Details & PSD
hr_HR: Detalji i PSD

en: Device
hr_HR: Uređaj

en: Did these subscribers ask to be in your list?
hr_HR: Da li su ovi pretplatnici zatražili biti na vašoj listi?

en: Did you know? It's better to send fewer emails at higher frequencies. Become Premium and we'll ping your site each 15 minutes making sure your emails are sent smoothly at this frequency. [link]Send better with Premium.[/link]
hr_HR: Jeste li znali? Preporuča se slanje manjeg broja mailova, ali većom frekvencijom. Postanite Premium korisnik i pingat ćemo vašu stranicu svakih 15 sekundi kako bismo bili sigurni da su poruke poslane odgovarajućom frekvencijom. [link]Šajite bolje kao Premium korisnik.[/link]

en: Discover more Premium features.
hr_HR: Otkrijte više Premium mogućnosti.

en: Discover which links are the top hits in each newsletter. Find out which subscribers are your number one fans and get advanced details about them. [link]Get more data with Premium.[/link]
hr_HR: Otkrijte koji linkovi su najveći hitovi u svakoj od poruka novosti. Otkrijte koji pretplatnici su vaši fanovi broj jedan i omogućite si pristup dodatnim informacijama o njima. [link]Osigurajte si više podataka kao Premium korisnik.[/link]

en: Dismiss
hr_HR: Otpusti

en: Display and insert options
hr_HR: Prikaži i umetni opcije

en: Display label within input:
hr_HR: Prikaži oznake unutar ulaza:

en: Display labels in inputs
hr_HR: Prikaži oznake u ulazima

en: Display problems? [link]View this newsletter in your browser.[/link]
hr_HR: Problemi sa prikazom? [link]Pogledajte ovu poruku novosti u svome pregledniku.[/link]

en: Display...
hr_HR: Prikaz...

en: Displays at the top of your newsletters. Don't forget to include the link tag, ie: [link]The link[/link]
hr_HR: Prikazuje se na vrhu vaše poruke. Ne zaboravite uključiti oznaku poveznice, npr: [link]Poveznica[/link]

en: Divider
hr_HR: Razdjelnik

en: Divider Selection
hr_HR: Odabir razdjelnika

en: Dividers Selection
hr_HR: Odabir razdjelnika

en: Do nothing
hr_HR: Ne čini ništa

en: Do you want to install that version?
hr_HR: Da li želite instalirati tu verziju?

en: Does it work? Try to connect.
hr_HR: Da li radi? Pokušajte spajanje.

en: Domain
hr_HR: Domena

en: Don't forget to include: <br><br>[activation_link]Confirm your subscription.[/activation_link]. <br><br>Optional: [lists_to_confirm].
hr_HR: Ne zaboravite uključiti: <br><br>[activation_link]Potvrdite svoju pretplatu.[/activation_link]. <br><br>Opcionalno: [lists_to_confirm].

en: Don't see the add-on you're looking for? <a href="%s">Submit it</a> in our contact form.
hr_HR: Ne možete naći dodatak koji tražite? <a href="%s">Pošaljite ga</a> putem naše kontaktne forme.

en: Don't send to existing subscribers, only to future ones.
hr_HR: Ne šalji postojećim pretplatnicima, već samo budućim.

en: Don't wait & send right now.
hr_HR: Ne čekaj i šalji odmah sada.

en: Done
hr_HR: Obavljeno

en: Download
hr_HR: Preuzimanje

en: Download as .zip
hr_HR: Preuzmite kao .zip

en: Download original Photoshop file
hr_HR: Preuzmi originalnu Photoshop datoteku

en: Download the Premium plugin.
hr_HR: Preuzmite Premium program.

en: Downloads: %1$s
hr_HR: Preuzimanja: %1$s

en: Draft
hr_HR: Skica

en: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Look on the right!
hr_HR: Povuci i ispusti %1$stekst, članke, razdjelnike.%2$s Pogledaj na desnoj strani!

en: Drag the widgets below into your newsletter.
hr_HR: Povucite widgete niže u vašu poruku.

en: Drop files here
hr_HR: Ispusti datoteke ovdje

en: Drop your footer image here.
hr_HR: Ispusti sliku podnožja ovdje.

en: Drop your logo in this header.
hr_HR: Ispusti logo u ovo zaglavlje.

en: Duplicate
hr_HR: Dupliciraj

en: Each time one of our users forgets to write a review, a kitten dies. It's sad and breaks our hearts. [link]Add your own review[/link] and save a kitten today.
hr_HR: Svaki put kada jedan od naših korisnika zaboravi napisati recenziju, mačić umire. To je tužno i lomi nam srca. [link]Dodajte vlastitu ocjenu dodatka[/link] i spasite mačića još danas.

en: Edit
hr_HR: Uredi

en: Edit Automatic latest content
hr_HR: Uredite - automatski najnoviji sadržaj

en: Edit Lists
hr_HR: Uredi listu

en: Edit custom field
hr_HR: Uredite prilagođeno polje

en: Edit display
hr_HR: Uredite prikaz

en: Edit field
hr_HR: Uredi polje

en: Edit form
hr_HR: Uredite obrazac

en: Edit lists
hr_HR: Uredi liste

en: Edit name
hr_HR: Uredi ime

en: Edit subscription page link
hr_HR: Uredite link na stranici za pretplatu

en: Edit text
hr_HR: Uredi tekst

en: Edit your subscriber profile: %1$s
hr_HR: Uredite svoj pretplatnički profil: %1$s

en: Edit your subscription
hr_HR: Uredite svoju pretplatu

en: Editing list %1$s
hr_HR: Uređivanje liste %1$s

en: Element has been deleted.
hr_HR: Element je obrisan.

en: Elements deleted
hr_HR: Elementi su obrisani

en: Email
hr_HR: E-pošta

en: Email %1$s already exists.
hr_HR: E-pošta %1$s već postoji.

en: Email Address
hr_HR: Adresa e-pošte

en: Email content
hr_HR: Sadržaj e-pošte

en: Email notifications
hr_HR: Obavijesti e-pošte

en: Email subject
hr_HR: Naslov e-pošte

en: Email will be sent to %1$s at %2$s
hr_HR: Poruka će biti poslana na %1$s u %2$s

en: Enable MailPoet's Cron
hr_HR: Omogući MailPoetov Cron

en: Enable signup confirmation
hr_HR: Omogući potvrdu upisa

en: Enable this to show MailPoet's errors. Our support might ask you to enable this if you seek their help.
hr_HR: Omogućite za prikaz MailPoetovih grešaka. Naša podrška vas može pitati da omogućite ovo ukoliko potražite njihovu pomoć.

en: Enabled
hr_HR: Omogućeno

en: Enforce all sites to send with a unique FROM email address. You only need to configure the Automated Bounce Handling (Premium), SPF & DKIM only once.
hr_HR: Nametnite svim web mjestima slanje sa jedinstvene OD adrese e-pošte. Trebate samo jednom podesiti  Automatsko upravljanje odbijenim porukama (Premium), SPF i DKIM.

en: Enter the email addresses that should receive notifications (separate by comma).
hr_HR: Unesite adrese e-pošte koje trebaju primati obavijesti (odvojene zarezom)

en: Error Saving newsletter...
hr_HR: Greška pri pohrani poruke novosti...

en: Error Sending Message <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>
hr_HR: Greška pri slanju poruke <b><i>%s</i></b> za <b><i>%s</i></b>

en: Error Validating the fields
hr_HR: Greška pri provjeri polja

en: Error matching date.
hr_HR: Greška pri usporedbi datuma.

en: Error when inserting emails.
hr_HR: Greška prilikom unošenja adresa e-pošte.

en: Error when inserting list.
hr_HR: Greška prilikom umetanja liste.

en: Excel for Windows
hr_HR: Excel za Windows

en: Excellent under %1$s%%. Under %2$s%%  is acceptable. Over that, some servers might consider blocking. [link]Read more on support.mailpoet.com.[/link]
hr_HR: Izvrsno ispod %1$s%%. Ispod %2$s%% je prihvatljivo. Iznad toga, neki serveri mogu razmatrati blokiranje. [link]Pročitajte više na support.mailpoet.com.[/link]

en: Export
hr_HR: Izvoz

en: Export Subscribers
hr_HR: Izvoz pretplatnika

en: Export confirmed subscribers only
hr_HR: Izvezi samo potvrđene pretplatnike

en: Export to CSV
hr_HR: Izvoz u CSV

en: Exporting %1$s subscribers
hr_HR: Izvoz %1$s pretplatnika

en: FROM email address for sites using this method
hr_HR: FROM adresa e-pošte za web mjesta koja koriste ovu metodu

en: Failed Permanently
hr_HR: Neuspješno u konačnici

en: Failed Send
hr_HR: Neuspjela slanja

en: February
hr_HR: Veljača

en: Field "%1$s" is required in table "%2$s".
hr_HR: Polje "%1$s" je neophodno u tablici "%2$s".

en: Field "%1$s" needs to be a valid Email.
hr_HR: Polje "%1$s" treba biti ispravan Email.

en: Field's name:
hr_HR: Ime polja:

en: File canceled.
hr_HR: Datoteka otkazana.

en: Fill out the form below so we can connect to it.
hr_HR: Ispunite donju formu kako bi se mogli povezati sa njime.

en: Filter by status
hr_HR: Filtriraj po statusu

en: Filter by type
hr_HR: Filter po tipu

en: Final step: last details
hr_HR: Zadnji korak: posljednji detalji

en: Finally, you can drop more than 1 post at once.
hr_HR: Konačno, možete ubaciti više od 1 posta odjednom.

en: First Name
hr_HR: Ime

en: First Time? See it in Action
hr_HR: Prvi put? Promotrite je u akciji

en: First name
hr_HR: Ime

en: First step: main details
hr_HR: Prvi korak: glavni detalji

en: Follow us and don't miss anything!
hr_HR: Pratite nas i ne propustite ništa!

en: Footer
hr_HR: Podnožje

en: Footer background
hr_HR: Pozadina podnožja

en: Footer text
hr_HR: Tekst podnožja

en: For example, "Spring email". [link]Read the guide.[/link]
hr_HR: Na primjer "Proljetna poruka". [link]Pročitajte upute.[/link]

en: For your own use and never shown to your subscribers.
hr_HR: Za vlastitu uporabu, nikad se ne prikazuje pretplatnicima.

en: Forget about limits
hr_HR: Zaboravite na ograničenja

en: Four Sites
hr_HR: Četiri stranice

en: Free
hr_HR: Besplatno

en: Freelance
hr_HR: Samostalni djelatnik

en: Freelancer
hr_HR: Samostalni djelatnik

en: Friday
hr_HR: Petak

en: Friend recommendation
hr_HR: Preporuka prijatelja

en: From
hr_HR: Šalje

en: Full name of current day
hr_HR: Puno ime trenutnog dana

en: Full name of current month
hr_HR: Puno ime trenutnog mjesec

en: Geeky Options
hr_HR: Štreberske opcije

en: Get Help!
hr_HR: Pomoć!

en: Get Premium now
hr_HR: Nabavite Premium odmah

en: Get [link]MailPoet Premium[/link] to see the link.
hr_HR: Nabavite [link]MailPoet Premium[/link] kao bi vidjeli poveznicu.

en: Get all MS users
hr_HR: Dohvati sve MS korisnike

en: Get faster support
hr_HR: Primite bržu podršku

en: Get it now!
hr_HR: Nabavi sada!

en: Get more themes
hr_HR: Nabavi još tema

en: Go Premium!
hr_HR: Postani Premium!

en: Go and edit a newsletter to test it.
hr_HR: Za probu idite i uredite poruke novosti.

en: Go premium, you cannot send anymore!
hr_HR: Odaberite premium, ne možete slati više od ovoga!

en: Google Analytics Campaign
hr_HR: Google Analytics kampanja

en: Google campaign
hr_HR: Google kampanja

en: Google or other search engine
hr_HR: Google ili ostali pretraživači

en: Got a sales question? [link]Get in touch[/link].
hr_HR: Imate pitanje u vezi prodaje? [link]Javite nam se[/link].

en: Great! But the beta version might be buggy, and we expect you to report any bugs. Confirm to installing the Beta version?
hr_HR: Odlično! Ipak, beta verzija bi mogla imati pogrešaka i očekujemo da nam ih pijavljujete. Želite li potvrditi instalaciju Beta verzije?

en: Great, you'll never hear from us again!
hr_HR: Odlično, više nikada nećete čuti za nas!

en: HTTP error.
hr_HR: HTTP greška.

en: Header
hr_HR: Zaglavlje

en: Header background
hr_HR: Pozadina zaglavlja

en: Heading 1
hr_HR: Naslov 1

en: Heading 2
hr_HR: Naslov 2

en: Heading 3
hr_HR: Naslov 3

en: Hello!
    
    Hurray! You've subscribed to our site.
    We need you to activate your subscription to the list(s): [lists_to_confirm] by clicking the link below: 
    
    [activation_link]Click here to confirm your subscription.[/activation_link]
    
    Thank you,
    
     The team!
hr_HR: Poštovani/a!
    
    Hvala što ste se pretplatili na našoj web stranici.
    Molimo da aktivirate svoju pretplatu: [lists_to_confirm] klikom na link ispod: 
    
    [activation_link]Kliknite ovdje kako bi potvrdili svoju pretplatu.[/activation_link]
    
    Hvala,
    
     ekipa!

en: Help yourself. Or let us help you.
hr_HR: Pomognite sebi ili nam dozvolite pomoći vam.

en: Here is the list of bounced emails.
hr_HR: Ovdje je lista odbijenih poruka e-pošte.

en: Hey! We have a quick question for you:
hr_HR: Bok! Imamo kratko pitanje za vas:

en: Hey, we're curious! How did you find out about us?
hr_HR: Hej, radoznali smo! Kako ste saznali o nama?

en: Hide
hr_HR: Sakrij

en: Hide display options
hr_HR: Sakrij opcije prikaza

en: Hide this message
hr_HR: Sakrij ovu poruku

en: Hide!
hr_HR: Sakrij!

en: Horizontal line
hr_HR: Vodoravna linija

en: How about a new list?
hr_HR: Što mislite o novoj listi?

en: How do you want to import?
hr_HR: Kako želite uvesti?

en: How does it work?
hr_HR: Kako ovo radi?

en: How spammy is this newsletter?
hr_HR: Koliko ova poruka izgleda kao spam?

en: I'll setup a cron job on my server to execute at the frequency I want. Read about [link]setting up a cron job yourself[/link].
hr_HR: Postaviti ću cron postavke na mom serveru za izvršavanje pri frekvenciji koju sam želim. Pročitajte kako [link]sami možete podesiti cron postavke[/link].

en: I'm a premium user, MailPoet.com will make sure my emails get sent on time.
hr_HR: Ja sam premium korisnik, MailPoet.com će se potruditi da moja e-pošta bude poslana na vrijeme.

en: IO error.
hr_HR: IO greška.

en: IP address
hr_HR: IP adresa

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the frequency.
hr_HR: Ukoliko želim mogu [link]kreirati dodatni cron posao[/link] na svojoj strni za povećanje frekvencije.

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the sending frequency.
hr_HR: Ukoliko želite mogu [link]kreirati dodatni cron posao[/link] na svojoj strani kako bi se povećala frekvencija slanja.

en: If a theme with the same name exists, overwrite it.
hr_HR: Ako postoji tema istog imena, pregazi ju.

en: If the answer is "no", consider yourself a spammer.
hr_HR: Ukoliko je odgovor "ne", razmotrite da ste spamer.

en: If you confirm the theme switch, it will override your header, footer, dividers and styles
hr_HR: Ukoliko potvrdite zamijenu teme, time ćete pregaziti svoje zaglavlje, podnožje, razdjelnike i stilove

en: If you confirm this, all your current MailPoet data will be erased (newsletters, themes, statistics, lists, subscribers, etc.)
hr_HR: Ukoliko ovo potvrdite, svi vaši trenutni MailPoet podaci će biti izbrisani (poruke, teme, statistike, liste, pretplatnici itd...)

en: If you have this problem, then this is your solution. Totally free too.
hr_HR: Ukoliko imate ovaj problem, tada je ovo vaše rješenje. Potpuno besplatno također.

en: If you leave this area empty, it will not display once you send your email
hr_HR: Ako ostavite ovu površinu praznom, neće biti prikazano pri slanju poruka

en: If you recently, successfully, sent a lot of emails, those errors may also be due to your server limitations.
hr_HR: Ako ste u zadnje vrijeme uspješno poslali puno poruka, ovakve greške mogu također nastati zbog ograničenja na vašem serveru.

en: If you want to use a Gmail address, you need to send with Gmail. Check <a id="tip-send-with" href="%s">sending settings</a>.
hr_HR: Ako želite koristiti Gmail adresu, trebate slati s Gmaila.  Provjerite <a id="tip-send-with" href="%s">postavke slanja</a>.

en: If you want to use all capabilities of the uploader, like uploading multiple files at once, please upgrade to lighttpd 1.5.
hr_HR: Ako želite koristiti sve mogućnosti otpreme, kao i otpremu više datoteka odjednom, molimo nadogradite na lighttpd 1.5.

en: Ignore column...
hr_HR: Ignoriraj stupac...

en: Ignore current subscribers
hr_HR: Ignoriraj trenutne pretplatnike

en: Image
hr_HR: Slika

en: Image Parameters
hr_HR: Parametri slike

en: Image alignment
hr_HR: Poravnanje slike

en: Image has been deleted.
hr_HR: Slika je obrisana.

en: Image selection has been saved.
hr_HR: Odabir slika je pohranjen.

en: Image selection has not been saved.
hr_HR: Odabir slika nije pohranjen.

en: Image width
hr_HR: Širina slike

en: Images
hr_HR: Slike

en: Import
hr_HR: Uvoz

en: Import "%1$s" as date field
hr_HR: Uvoz "%1$s" kao datumskog polja

en: Import Subscribers
hr_HR: Uvoz pretplatnika

en: Import as "%1$s"
hr_HR: Uvezi kao "%1$s"

en: Import from %1$s
hr_HR: Uvoz iz %1$s

en: Import from plugin %1$s has been cancelled.
hr_HR: Uvoz kroz dodatak %1$s je obustavljen.

en: Import from plugin %1$s has been completed.
hr_HR: Uvoz kroz dodatak %1$s je dovršen.

en: Import subscribers from plugins
hr_HR: Uvoz pretplatnika kroz dodatak

en: Import the %1$s subscribers from the plugin: %2$s
hr_HR: Uvezi %1$s pretplatnika putem dodatka: %2$s

en: Improve your spam score. Mailpoet can sign all your emails with DKIM. [link]Read more.[/link]
hr_HR: Poboljšajte vaš spam rezultat. MailPoet može potpisati sve vaše poruke DKIM-om.  [link]Pročitajte više.[/link]

en: In Queue
hr_HR: Na redu čekanja

en: In our form editor, you can now add new fields such as gender, city, date of birth, etc.
hr_HR: U našem uređivaču formulara sada možete dodati još polja poput spola, grada, datuma rođenja i slično.

en: In queue
hr_HR: Na čekanju

en: Include author
hr_HR: Uključi autora

en: Include categories
hr_HR: Uključi kategorije

en: Includes: %1$s
hr_HR: Uključuje: %1$s

en: Industry
hr_HR: Industrija

en: Information is missing.
hr_HR: Informacija nedostaje.

en: Insert Subscription Form
hr_HR: Umetni pretplatničku formu

en: Insert [newsletter:total] to show number of posts, [newsletter:post_title] to show the latest post's title & [newsletter:number] to display the issue number.
hr_HR: Unesite [newsletter:total] za prikaz broja postova, [newsletter:post_title] za prikaz naslova zadnjeg posta i  [newsletter:number] za prikaz broja trenutnog izdanja novosti.

en: Insert form
hr_HR: Umetnite formu

en: Insert selected
hr_HR: Unesi odabrano

en: Inserting selected articles...
hr_HR: Ubacivanje odabranih artikala...

en: Install Themes
hr_HR: Instaliraj teme

en: Install from WordPress.org
hr_HR: Instalacija sa WordPress.org

en: Installing MailPoet Newsletter Premium plugin
hr_HR: Instalacija MailPoet Premium dodatka za slanje novosti

en: Installing MailPoet Premium Version
hr_HR: Instaliranje MailPoet Premium Verzije

en: Investigate your top subscribers
hr_HR: Istražite svoje vrhunske pretplatnike

en: Is this field mandatory?
hr_HR: Da li je ovo polje obavezno?

en: Issue number
hr_HR: Broj izdanja

en: It doesn't always work the way we want it to, doesn't it? We have a [link]dedicated support website[/link] with documentation and a ticketing system.
hr_HR: Ne radi uvijek sve na način koji želimo, zar ne? Zato mi imamo [link]posebno web mjesto[/link] sa dokumentacijom i sustavom pomoći.

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
hr_HR: Čini se da je vaš widget obrisan sa WordPress' [link]widget područja[/link].

en: It's free, and has proven popular with our users.
hr_HR: Besplatan je i dokazano popularan kod naših korisnika

en: January
hr_HR: Siječanj

en: July
hr_HR: Srpanj

en: June
hr_HR: Lipanj

en: Keep this plugin essentially free
hr_HR: Zadržite ovaj dodatak besplatnim u svojoj osnovi

en: Key
hr_HR: Ključ

en: Label:
hr_HR: Oznaka:

en: Last
hr_HR: Posljednji

en: Last 180 days
hr_HR: Zadnjih 180 dana

en: Last 30 days
hr_HR: Zadnjih 30 dana

en: Last 365 days
hr_HR: Zadnjih 365 dana

en: Last 7 days
hr_HR: Zadnjih 7 dana

en: Last 90 days
hr_HR: Zadnjih 90 dana

en: Last Name
hr_HR: Prezime

en: Last click
hr_HR: Zadnje kliknuto

en: Last month
hr_HR: Zadnji mjesec

en: Last name
hr_HR: Prezime

en: Last open
hr_HR: Zadnje otvoreno.

en: Last updated: %1$s
hr_HR: Zadnje ažuriranje: %1$s

en: Latest content already sent.
hr_HR: Najnoviji sadržaj već je poslan.

en: Latest post title
hr_HR: Naslov najnovijeg posta

en: Leaky Paywall is a Premium plugin to put content behind a paywall. This add-on manages your customers' customers subscriptions.
hr_HR: Leaky Paywall je premium dodatak za postavljanje sadržaja iza paywalla. Ovaj dodatak upravlja pretplatama klijenata vaših klijenata.

en: Learn more.
hr_HR: Saznajte više.

en: Leave this option to Yes. Only a tiny portion of SMTP services ask Authentication to be turned off.
hr_HR: Ostavite ovu opciju na Da. Samo vrlo mali dio SMTP servisa zahtjeva isključenu provjeru autentičnosti.

en: Let subscribers select their lists:
hr_HR: Dozvolite pretplatnicima odabir svojih lista:

en: Letters only
hr_HR: Samo slova

en: Line is empty
hr_HR: Redak je prazan

en: Link
hr_HR: Poveznice

en: Link to browser version
hr_HR: Link za verziju preglednika

en: Links
hr_HR: Poveznice

en: List "%1$s" has been deleted.
hr_HR: Lista "%1$s" je obrisana.

en: List "%1$s" has been duplicated.
hr_HR: Lista "%1$s" je duplicirana.

en: List "%1$s" has been synchronised.
hr_HR: Lista "%1$s" je sinkronizirana.

en: List created based on a newsletter segment.
hr_HR: Lista kreirana na temelju segmenta poruke novosti.

en: List has been updated.
hr_HR: Lista je ažurirana.

en: List of fields to export
hr_HR: Lista polja za izvoz

en: List of forms
hr_HR: Lista formi

en: List selection
hr_HR: Odabir liste

en: Lists
hr_HR: Liste

en: Lists and Subscribers
hr_HR: Liste i pretplatnici

en: Lists to which the subscriber was subscribed.
hr_HR: Liste na koje je pretplatnik pretplaćen.

en: Loading more Results...
hr_HR: Učitavanje više rezultata...

en: Loading results...
hr_HR: Učitavanje rezultata...

en: Loading...
hr_HR: Učitavanje...

en: Local time is <code>%1$s</code>
hr_HR: Lokalno vrijeme je <code>%1$s</code>

en: Login
hr_HR: Prijava

en: Looking for a faster method to send? [link]Read more[/link] on sending with a professional SMTP.
hr_HR: Tražite brži način za slanje? [link]Pročitajte više[/link] o slanju uz profesionalni SMTP.

en: Love kittens?
hr_HR: Volite mačiće?

en: MailPoet Subscription Form
hr_HR: MailPoet pretplatnička forma

en: MailPoet Version
hr_HR: MailPoet verzija:

en: MailPoet Version:
hr_HR: MailPoet verzija:

en: MailPoet cannot be reinstalled because your folder <em>wp-content/uploads/wysija</em> needs to be writable. Change your permissions and reinstall.
hr_HR: MailPoet ne može biti reinstaliran jer vaša mapa <em>wp-content/uploads/wysija</em> mora dozvoljavati pisanje. Promijenite svoje dozvole i reinstalirajte.

en: MailPoet has been reinstalled successfully using the same version. Settings and data have been deleted.
hr_HR: MailPoet je uspješno reinstaliran koristeći istu verziju. Postavke i podaci su obrisani.

en: MailPoet has been uninstalled. Your site is now cleared of MailPoet.
hr_HR: MailPoet je deinstaliran. Vaše web mjesto je sada očišćeno od MailPoeta.

en: MailPoet page
hr_HR: MailPoet stranica

en: MailPoet says:
hr_HR: MailPoet kaže:

en: Mailbox Full
hr_HR: Poštanski sandučić je pun

en: Mailbox not available
hr_HR: Poštanski sandučić nije dostupan

en: March
hr_HR: Ožujak

en: Match data
hr_HR: Upari podatke

en: Maximum of posts to show
hr_HR: Maksimalni broj članaka za prikaz

en: Maximum upload file size: %d%s
hr_HR: Maksimalna veličina datoteke za otpremu: %d%s

en: Maximum upload file size: %d%s.
hr_HR: Maksimalna veličina datoteke pri otpremi: %d%s.

en: May
hr_HR: Svibanj

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
hr_HR: Memorija prekoračena. Pokušajte drugu manju datoteku.

en: Message delayed
hr_HR: Poruka zadržano

en: Method set by the network admin.
hr_HR: Metoda postavljena od strane mrežnog admina.

en: Modified On
hr_HR: Izmjenjeno na

en: Modify
hr_HR: Izmjeni

en: Monday
hr_HR: Ponedjeljak

en: Monitor everything with more stats
hr_HR: Nadgledajte sve uz više statistike.

en: Month
hr_HR: Mjesec

en: Month (January, February,...)
hr_HR: Mjesec (siječanj, veljača,...)

en: More options in editor
hr_HR: Više mogućnosti u uređivaču

en: More stats
hr_HR: Više statistika

en: More subscriber fields
hr_HR: Više polja za pretplatnike

en: Move to list
hr_HR: Prebaci na listu

en: My first list
hr_HR: Moja prva lista

en: My rating: %1$s
hr_HR: Moja ocjena: %1$s

en: Name
hr_HR: Naziv

en: Name & email of yourself or your company.
hr_HR: Vaše ili ime i e-pošta vaše firme.

en: Need help?
hr_HR: Trebate pomoć?

en: Network's Default Sending Method
hr_HR: Zadana medota slanja na mreži

en: Network's Method
hr_HR: Mrežna metoda

en: Never opened or clicked
hr_HR: Nikada otvoreno ili kliknuto

en: New Form
hr_HR: Nova forma

en: New form
hr_HR: Nova forma

en: New list
hr_HR: Nova lista

en: New subscriber to %1$s
hr_HR: Novi pretplatnik na %1$s

en: Newsletter Images
hr_HR: Slike novosti

en: Newsletter Pro (by Satollo)
hr_HR: Newsletter Pro (od Satollo)

en: Newsletter Subject
hr_HR: Tema novosti

en: Newsletter can't be deleted.
hr_HR: Poruka novosti ne može biti obrisana.

en: Newsletter deleted.
hr_HR: Poruka novosti je obrisana.

en: Newsletter has been saved as a draft.
hr_HR: Poruka novosti je pohranjena kao skica.

en: Newsletter has been saved.
hr_HR: Poruka novosti je pohranjena.

en: Newsletter has been scheduled.
hr_HR: Poruka novosti je raspoređena.

en: Newsletter profile has been updated.
hr_HR: Profil poruke novosti je ažuriran.

en: Newsletter successfully created.
hr_HR: Poruka novosti je uspješno kreirana.

en: Newsletters
hr_HR: Poruke novosti

en: Newsletters (by Tribulant)
hr_HR: Newsletters (od Tribulant)

en: Newsletters are already being sent. Your latest newsletter will be sent afterwards.
hr_HR: Poruke novosti su već u slanju. Vaša najnovija poruka novosti će biti poslana naknadno.

en: Newsletters in time
hr_HR: Poruka novosti na vrijeme

en: Next &gt;
hr_HR: Slijedeće &gt;

en: Next send out in %1$s
hr_HR: Slijedeće slanje u %1$s

en: Next send out on %1$s
hr_HR: Slijedeće slanje na %1$s

en: Next step
hr_HR: Slijedeći korak

en: Next try in %s minutes.
hr_HR: Slijedeći pokušaj za %s minuta.

en: No
hr_HR: Ne

en: No Results were found
hr_HR: Rezultati nisu pronađeni

en: No list specified
hr_HR: Nijedna lista nije specificirana

en: No more limits of 2000 subscribers
hr_HR: Nema više ograničenja na 2000 pretplatnika.

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
hr_HR: Pretplatnik nije pronađen, najvjerojatnije jer je obrisan.

en: No thanks! I have enough visitors on my site. Their visits will trigger MailPoet's cron automatically.
hr_HR: Ne hvala! Imam dovoljno posjetitelja na svojoj web stranici. Njihovi posjeti će automotski pokrenuti cron MailPoeta.

en: None of your queued emails have been sent? Then activate this option.
hr_HR: Niti jedna od vaših poruka na čekanju nije poslana? Onda aktivirajte ovu opciju.

en: Not Configured!
hr_HR: Nije konfigurirano!

en: Not active.
hr_HR: Nije aktivno.

en: Not good at matching colors? Don't worry, we work with top notch designers to provide you plenty of themes, the newest are Premium exclusives. [link]Get more themes in Premium.[/link]
hr_HR: Uparivanje boja vam ne ide od ruke? Bez brige, mi radimo s vrhunskim dizajnerima kako bismo vam pružili obilje tema, a najnovije su eksluzivno dostupne Premium korisnicima. [link]Nabavite još tema kao Premium korisnik.[/link]

en: Not sent
hr_HR: Nije poslano

en: Not sent yet.
hr_HR: Nije još poslano.

en: Note:
hr_HR: Bilješka:

en: Note: Find out what this subscriber opened and clicked with our [link]Premium version.[/link]
hr_HR: Primijetite: Saznajte što je pretplatnik otvorio i kliknuo uz [link]Premium verziju.[/link]

en: Nothing
hr_HR: Ništa

en: November
hr_HR: Studeni

en: Number of lines:
hr_HR: Broj linija:

en: Numbers only
hr_HR: SAmo brojevi

en: October
hr_HR: Listopad

en: Once a week
hr_HR: Jednom tjedno

en: Once every 28 days
hr_HR: Jednom svakih 28 dana

en: Once every fifteen minutes
hr_HR: Jednom svakih petnaest minuta

en: Once every five minutes
hr_HR: Jednom svakih pet minuta

en: Once every minute
hr_HR: Jednom svake minute

en: Once every ten minutes
hr_HR: Jednom svakih deset minuta

en: Once every thirty minutes
hr_HR: Jednom svakih trideset minuta

en: Once every two hours
hr_HR: Jednom svakih dva sata

en: Once every two minutes
hr_HR: Jednom svake dvije minute

en: One configuration for all sites
hr_HR: Jedna konfiguracija za sva web mjesta

en: One less subscriber to %1$s
hr_HR: Jedan pretplatnik manje u %1$s

en: Oops! There are no newsletters to display.
hr_HR: Ops! Nema poruka novosti za prikaz.

en: Oops! We could not add you!
hr_HR: Oops! Nismo vas mogli dodati!

en: Oops! You're already subscribed.
hr_HR: Ops! Vi ste već pretplaćeni.

en: Open
hr_HR: Otvori

en: Open rate (based on received newsletters)
hr_HR: Udio otvorenih (bazirano na primljenim porukama novosti)

en: Open, clicks & unsubscribes
hr_HR: Otvoreno, kliknuto & odjavljeno

en: Open, clicks, unsubscribed
hr_HR: Otvoreno, kliknuto, odjavljeno

en: Opened
hr_HR: Otvoreno

en: Opened & Clicked
hr_HR: Otvoreno & kliknuto

en: Opened & Unsubscribed
hr_HR: Otvoreno i Nepretplaćeno

en: Opened date
hr_HR: Otvoreno datuma

en: Opened newsletters
hr_HR: Otvorena pisma novosti

en: Opened only
hr_HR: Samo otvoreno

en: Opens
hr_HR: Otvaranja

en: Ordering
hr_HR: Redosljed

en: Ouch. You are over %1$s%%. MailPoet will unsubscribe the invalid emails, thanks to the [link]Automatic Bounce Handler[/link]
hr_HR: Jao. Prebacili ste preko %1$s%%. MailPoet će ispisati neispravne adrese e-pošte zahvaljujući [link]Automatskom upravljanju odbijenica[/link]

en: Our toolbar doesn't load?
hr_HR: Naša alatna traka se ne učitava?

en: Over %1$s%% is great. Between %2$s%% and %3$s%% is good. Under %4$s%% is poor. It is normal if you have no links.
hr_HR: Preko %1$s%% je izvrsno. Između %2$s%% i %3$s%% je dobro. Ispod %4$s%% je loše. Normalno je ukoliko nemate poveznica.

en: POP3 without imap extension
hr_HR: POP3 bez imap ekstenzije

en: Page %1$s
hr_HR: Stranica %1$s

en: Page does not exist.
hr_HR: Stranica ne postoji.

en: Page is not accessible.
hr_HR: Stranica nije dostupna.

en: Pages
hr_HR: Stranice

en: Password
hr_HR: Zaporka

en: Paste this shortcode in a page to display a list of past newsletters.
hr_HR: Zalijepite ovaj kratki kod na stranicu za prikaz liste starih poruka novosti.

en: Paste this shortcode to display the number of confirmed subscribers in post or page.
hr_HR: Umetnite ovaj kratki kod za prikaz broja potvrđenih pretplatnika unutar članka ili stranice.

en: Pause
hr_HR: Pauziraj

en: Paused
hr_HR: Pauzirano

en: Photoshop file available as part of [link]Premium features[/link].
hr_HR: Photoshop datoteka je dostupna unutar [link]Premium mogućnosti[/link].

en: Pick a date
hr_HR: Izaberite datum

en: Pick a list
hr_HR: Odaberi listu

en: Pick one or many lists
hr_HR: Odaberite jednu ili više lista

en: Pick the lists you want to import those subscribers to.
hr_HR: Odaberite liste u koje želite uvesti ove pretplatnike.

en: Pick your prefered configuration?
hr_HR: Odaberite svoju željenu konfiguraciju?

en: Please contact your host or server administrator to fix this.
hr_HR: Molimo kontaktirajte svog host ili server administratora za popravak.

en: Please enter <%= chars %> more character<%= plural %>
hr_HR: Molimo unesite <%= chars %> više znakova<%= plural %>

en: Please enter first name
hr_HR: Molimo unesite ime

en: Please enter last name
hr_HR: Molimo unesite prezime

en: Please enter the address where you've found out about us
hr_HR: Molimo unesite adresu na kojoj ste saznali o nama

en: Please make a selection first!
hr_HR: Molimo najprije napravite odabir!

en: Please select a newsletter.
hr_HR: Molimo odaberite poruku novosti.

en: Please select an article.
hr_HR: Molimo pročitajte članak.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
hr_HR: Molimo pokušajte otpremiti ovu datoteku koristeći %1$sbrowser uploader%2$s.

en: Please update your WordPress to the latest version, in order to get the latest uploading system.
hr_HR: Molim ažurirajte svoj WordPress na najnoviju verziju, a kako bi dobili najnoviji sustav otpreme.

en: Please verify your link to this page.
hr_HR: Molimo provjerite vašu poveznicu na ovoj stranici.

en: Please verify your mail configuration and make sure you can send a test of this email.
hr_HR: Molimo da provjerite vašu konfiguraciju e-pošte i uvjerite se da možete poslati ovu test poruku.

en: Position your mouse over the image to the left.
hr_HR: Postavite miša preko slike lijevo.

en: Post Notifications
hr_HR: Obavjesti o postovima

en: Post Selection
hr_HR: Objavi odabrano

en: Post type
hr_HR: Tip članka

en: Posts
hr_HR: Članci

en: Preceded by:
hr_HR: Prethodi:

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
hr_HR: Premium licenca za vaše web mjesto ne postoji. Nabavite je [link]ovdje[/link].

en: Premium users save 20% with this coupon: MAILPOET20
hr_HR: Premium korisnici s ovim kuponom štede 20%: MAILPOET20

en: Premium users save 20% with this coupon: MP20
hr_HR: Premium korisnici s ovim kuponom štede 20%: MP20

en: Premium users save 25% with this coupon: mailpoet25
hr_HR: Premium korisnici s ovim kuponom štede 25%: mailpoet25

en: Premium version is valid for your site.
hr_HR: Premium verzija vrijedi samo za vaše web mjesto.

en: Prevent people from being subscribed to your list unwillingly, this option ensures you to keep a clean list.
hr_HR: Onemogućite da ljudi budu pretplaćeni na listu protiv svoje volje, ova opcija osigurava vam održavanje čiste liste.

en: Preview
hr_HR: Pretpregled

en: Preview in new tab
hr_HR: Pretpregled u novoj kartici

en: Preview page
hr_HR: Stranica za pregled

en: Preview without images
hr_HR: Pregled bez slika

en: Process bounce handling now!
hr_HR: Procesuiraj odmah upravljanje odbijenim porukama!

en: Process refreshed to avoid a possible loss of connection.
hr_HR: Proces je osvježen kako bi se izbjegao mogući gubitak veze.

en: Process refreshed to avoid a time limit.
hr_HR: Proces je osvježen kako bi se izbjeglo vremensko ograničenje.

en: Purchase
hr_HR: Kupi

en: Purchase the premium version.
hr_HR: Nabavite premium verziju.

en: Put a subscription form in a popup, footer bar or slide-in to add subscribers with this Premium plugin.
hr_HR: Postavite pretplatnički formular u popup, podnožje ili slide kako bi dodali pretplatnike ovim Premium dodatkom.

en: Queue is empty!
hr_HR: Red čekanja je prazan!

en: Radio buttons
hr_HR: Radio gumbi

en: Random text or HTML
hr_HR: Nasumični tekst ili HTML

en: Random text or instructions
hr_HR: Slučajni tekst ili upute

en: Rate
hr_HR: Ocijeni

en: Rates
hr_HR: Ocijene

en: Read More
hr_HR: Pročitajte više

en: Read documentation
hr_HR: Pročitajte dokumentaciju

en: Read more
hr_HR: Pročitajte više

en: Read more.
hr_HR: Pročitaj više.

en: Read online.
hr_HR: Pročitajte online.

en: Read our simple and easy [link]terms and conditions.[/link]
hr_HR: Pročitajte naše jednostavne i lagane [link]uvjete korištenja.[/link]

en: Registration is disabled on this site.
hr_HR: Registracije je onemogućena za ovo web mjesto.

en: Reinstall
hr_HR: Reinstaliraj

en: Reinstall MailPoet?
hr_HR: Reinstalirati MailPoet?

en: Reinstall from scratch
hr_HR: Reinstaliraj od nule

en: Reinstall now...
hr_HR: Reinstaliraj sada...

en: Remove
hr_HR: Ukloni

en: Remove from all lists
hr_HR: Ukloni sa svih lista

en: Remove from list
hr_HR: Ukloni sa liste

en: Remove from the queue
hr_HR: Ukloni iz reda čekanja

en: Remove image
hr_HR: Ukloni sliku

en: Remove link
hr_HR: Ukloni poveznicu

en: Remove text
hr_HR: Ukloni tekst

en: Remove the 2000 subscribers limit of the free version, and send to as many subscribers as you wish. [link]Get rid of that limit![/link]
hr_HR: Uklonite limit od 2000 pretplatnika iz besplatne verzije i pošaljte poruke koliko god pretplatnika želite. [link]Riješite se ograničenja![/link]

en: Reply-to
hr_HR: Odgovori

en: Reply-to name & email
hr_HR: Ime i e-pošta za odgovor

en: Report Bugs
hr_HR: Prijavite greške

en: Request successful
hr_HR: Zahtjev uspješan

en: Resend the email with safe links!
hr_HR: Ponovo pošalji e-poštu uz sigurne linkove!

en: Resume
hr_HR: Ponovo pokreni

en: Revert to Stable
hr_HR: Vratite na Stabilnu verziju

en: Revert to stable
hr_HR: Vratite na stabilnu verziju

en: Roles and permissions
hr_HR: Uloge i dozvole

en: SPF and DKIM
hr_HR: SPF i DKIM

en: Saturday
hr_HR: Subota

en: Save
hr_HR: Spremi

en: Save & close
hr_HR: Pohrani i zatvori

en: Save and reactivate
hr_HR: Pohrani i ponovo aktiviraj

en: Save as draft and close
hr_HR: Pohrani kao nacrt i zatvori

en: Save changes
hr_HR: Pohrani promijene

en: Save settings
hr_HR: Spremi postavke

en: Saved! Add this form to [link_widget]a widget[/link_widget].
hr_HR: Spremljeno! Dodajte ovaj formular u [link_widget] widget[/link_widget].

en: Saved! The changes are already active in your widget.
hr_HR: Pohranjeno! Promjene su već aktivne unutar vašeg widgeta.

en: Saved.
hr_HR: Pohranjeno.

en: Saving default style...
hr_HR: Pohrana zadanog stila...

en: Saving form...
hr_HR: Pohrana forme...

en: Saving newsletter...
hr_HR: Pohrana poruke novosti...

en: Schedule
hr_HR: Raspored

en: Schedule it
hr_HR: Rasporedi ga

en: Scheduled
hr_HR: Raspoređeno

en: Scheduled to be sent in %1$s
hr_HR: Raspoređeno za slanje u %1$s

en: Scheduled to be sent on %1$s
hr_HR: Raspoređeno za slanje na %1$s

en: Search
hr_HR: Pretraga

en: Search newsletters
hr_HR: Traži poruke novosti

en: Search recipients
hr_HR: Pretraži primatelje

en: Search subscribers
hr_HR: Pretraži pretplatnike

en: Searching...
hr_HR: Traženje...

en: Second step:  "%1$s"
hr_HR: Drugi korak: "%1$s"

en: Secure connection
hr_HR: Sigurna veza

en: Secure connection(SSL)
hr_HR: Sigurna konekcija(SSL)

en: Security Problem
hr_HR: Sigurnosni Problem

en: Security error.
hr_HR: Sigurnosna greška.

en: Security failure during request
hr_HR: Sigurnosna pogreška za vrijeme zahtjeva

en: See detailed stats
hr_HR: Pogledajte detaljne statistike

en: Segment of %1$s
hr_HR: Segment od %1$s

en: Select
hr_HR: Odabir

en: Select Files
hr_HR: Odaberi datoteke

en: Select a field type:
hr_HR: Odaberite tip polja:

en: Select a form:
hr_HR: Odaberite formu:

en: Select all %1$s subscribers.
hr_HR: Odaberite svih %1$s pretplatnika.

en: Select at least 1 subscriber!
hr_HR: Odaberite barem 1 pretplatnika!

en: Select list(s):
hr_HR: Odaberite listu(e):

en: Select the list you want to add:
hr_HR: Odaberite listu koju želite dodati:

en: Select the page to display the subscriber's profile.
hr_HR: Odaberite stranicu za prikaz pretplatničkog profila.

en: Select your industry.
hr_HR: Odaberite svoju industiju

en: Selection options
hr_HR: Opcije odabira

en: Self-signed certificates
hr_HR: Samopotpisani certifikati

en: Send
hr_HR: Pošalji

en: Send Process
hr_HR: Proces slanja

en: Send a test mail
hr_HR: Pošalji test poruku

en: Send at a higher frequency
hr_HR: Šaljite većom frekvencijom

en: Send immediately.
hr_HR: Pošalji odmah.

en: Send later
hr_HR: Pošalji kasnije

en: Send preview
hr_HR: Pošaljite pretpregled

en: Send with a professional SMTP provider, a great choice for big and small lists. We've negotiated promotional offers with a few providers for you.
hr_HR: Pošalji putem profesionalnog pružatelja SMTP usluga, odličan izbor i za velike i za male liste. Ispregovarali smo promotivne ponude s nekoliko pružatelja SMTP usluga za vas.

en: Send yourself some test emails to confirm which method works with your server.
hr_HR: Pošaljite sebi nekoliko test poruka e-pošte za provjeru koja metoda radi sa vašim serverom.

en: Send...
hr_HR: Pošalji...

en: Sender
hr_HR: Pošiljatelj

en: Sender of notifications
hr_HR: Pošiljatelj obavijesti

en: Sending
hr_HR: Slanje

en: Sending a test email
hr_HR: Slanje test poruke e-pošte

en: Sending batch of emails...
hr_HR: Serijsko slanje poruka e-pošte...

en: Sending has resumed.
hr_HR: Slanje je nastavljeno.

en: Sending immediately after someone subscribes to the mailing list %1$s
hr_HR: Pošalji odmah nakon što se netko pretplati na mailing listu %1$s

en: Sending is now paused.
hr_HR: Slanje je trenutno pauzirano.

en: Sending per event
hr_HR: Slanje po događaju

en: Sending preview...
hr_HR: Slanje pretpregleda...

en: Sending suspended.
hr_HR: Slanje je obustavljeno.

en: Sent
hr_HR: Poslano

en: Sent %2$s after a new user is added to your site as %1$s.
hr_HR: Poslano %2$s nakon što je novi korisnik dodan na vaše web mjesto kao %1$s.

en: Sent %2$s after someone subscribes to the mailing list %1$s
hr_HR: Pošalji %2$s nakon što se netko pretplati na listu %1$s

en: Sent On
hr_HR: Poslano na

en: Sent daily at %1$s.
hr_HR: Pošalji dnevno u %1$s.

en: Sent immediately after a new user is added to your site as %1$s.
hr_HR: Pošalji odmah nakon što je novi korisnik dodan na vaše web mjesto kao %1$s.

en: Sent monthly on the %1$s %2$s at %3$s
hr_HR: Pošalji mjesečno na %1$s %2$s u %3$s

en: Sent monthly on the %1$s at %2$s
hr_HR: Pošalji mjesečno na %1$s u %2$s

en: Sent on
hr_HR: Poslano na

en: Sent to %1$s out of %2$s
hr_HR: Poslano na %1$s od %2$s

en: Sent to %1$s subscribers.
hr_HR: Poslano na %1$s pretplatnika.

en: Sent weekly on %1$s at %2$s
hr_HR: Pošalji tjedno na %1$s u %2$s

en: September
hr_HR: Rujan

en: Set as default style.
hr_HR: Postavi kao zadani stil.

en: Settings
hr_HR: Postavke

en: Share anonymous data
hr_HR: Podijeli anonimne podatke

en: Share anonymous data and help us improve the plugin. [link]Read more[/link].
hr_HR: Podijeli anonimne podatke i pomogni nam poboljšati ovaj dodatak. [link]Pročitajte više[/link].

en: Share your data
hr_HR: Podijelite vaše podatke

en: Shortcode to display total number of subscribers
hr_HR: Kratki kod za prikaz ukupnog broja pretplatnika

en: Show
hr_HR: Prikaži

en: Show all months
hr_HR: Prikaži sve mjesece

en: Show all themes
hr_HR: Prikaži sve teme

en: Show display options
hr_HR: Pokaži opcije prikaza

en: Show divider between posts
hr_HR: Prikaži razdjelnik između članaka

en: Single Site
hr_HR: Jedna stranica

en: Size:
hr_HR: Veličina:

en: Skip the queue, go straight to our priority inbox. [link]Get faster support with Premium.[/link]
hr_HR: Preskoči red, idi izravno u naš prioritetni sandučić. [link]Primi bržu podršku kao naš Premium korisnik.[/link]

en: Social Bookmark Selection
hr_HR: Social Bookmark odabir

en: Social bookmarks
hr_HR: Oznake društvenih mreža

en: Sorry, you have filled your storage quota (%s MB).
hr_HR: Žao nam je, ispunili ste svoju kvotu pohrane (%s MB).

en: Sort by
hr_HR: Poredaj po

en: Spam test results
hr_HR: Rezultati spam testa

en: Split subscribers into %1$s pages.
hr_HR: Razbij pretplatnike u %1$s stranice.

en: Squares or weird characters are displayed in your emails? Select the encoding for your language.
hr_HR: U poruci vam se pojavljuju kvadratići i čudni znakovi? Odaberite ispravnu kodnu stranicu za svoj jezik.

en: Standard Newsletters
hr_HR: Standardna poruka novosti

en: Standard newsletter
hr_HR: Standardna poruka novosti

en: Statistics
hr_HR: Statistika

en: Stats
hr_HR: Statistika

en: Stats : %1$s
hr_HR: Statistika : %1$s

en: Stats dashboard
hr_HR: Upravljačka ploča statistike

en: Stats of clicked links for each newsletter
hr_HR: Statistika klikova na linkove za svaku poruku novosti

en: Step %1$s
hr_HR: Korak %1$s

en: Step 1:
hr_HR: Korak 1:

en: Step 2:
hr_HR: Korak 2:

en: Step 3:
hr_HR: Korak 3:

en: Step 4:
hr_HR: Korak 4:

en: Still having doubts about our product and our team of 9? No stress, we're confident enough to give you 30 days to try it out. We'll refund you in an instant if you are not happy. [link]Become Premium now without stress.[/link]
hr_HR: Još  uvijek sumnjate u naš proizvod i tim od nas 9? Bez brige, dovoljno smo samouvjereni da vam damo 30 dana za probu. Ako niste zadovoljni, odmah ćemo vam vratiti novac. [link]Postanite Premium korisnik bez stresa.[/link]

en: Stop fake signups by robots with WangGuard, a free white listing service, and plugin.
hr_HR: Spriječite lažne pretplate koje rade roboti koristeći WangGuard, besplatnu uslugu i dodatak za bijele liste.

en: Styles
hr_HR: Stilovi

en: Styles could not be saved
hr_HR: Stilovi nisu mogli biti pohranjeni

en: Styles have been saved
hr_HR: Stilovi su pohranjeni

en: Subject
hr_HR: Naslov poruke novosti

en: Subject line
hr_HR: Naslov

en: Submit
hr_HR: Pošalji

en: Subscribe in comments
hr_HR: Pretplata unutar komentara

en: Subscribe in registration form
hr_HR: Pretplata kroz registracijsku formu

en: Subscribe to our Newsletter
hr_HR: Pretplatite se na naše novosti

en: Subscribe to our newsletter and join our [total_subscribers] subscribers.
hr_HR: Pretplatite se na naše poruke novosti i pridružite se naših [total_subscribers] pretplatnika.

en: Subscribe!
hr_HR: Pretplati!

en: Subscribed
hr_HR: Pretplaćeno

en: Subscribed on
hr_HR: Pretplaćen na

en: Subscribed since
hr_HR: Pretplaćen od

en: Subscriber
hr_HR: Pretplatnik

en: Subscriber Status
hr_HR: Pretplatnik Status

en: Subscriber already exists. [link]Click to edit[/link].
hr_HR: Pretplatnik već postoji. [link]Kliknite za uređivanje[/link].

en: Subscriber has been modified. [link]Edit again[/link].
hr_HR: Pretplatnik je modificiran. [link]Uredi ponovo[/link].

en: Subscriber has been saved.
hr_HR: Pretplatnici su pohranjeni.

en: Subscriber has not been modified.
hr_HR: Pretplatnici nisu modificirani.

en: Subscriber has not been saved.
hr_HR: Pretplatnici nisu pohranjeni.

en: Subscriber not found : <b><i>%s</i></b>
hr_HR: Pretplatnik nije pronađen : <b><i>%s</i></b>

en: Subscriber opened %1$s of %2$s email
hr_HR: Pretplatinik je otvorio %1$s od %2$s poruka e-pošte

en: Subscriber opened %1$s of %2$s emails
hr_HR: Pretplatnik je otvorio %1$s od %2$s poruka e-pošte

en: Subscriber profile page
hr_HR: Stranica pretplatničkog profila

en: Subscriber stats
hr_HR: Statistika pretplatnika

en: Subscribers
hr_HR: Pretplatnici

en: Subscribers can choose from these lists :
hr_HR: Pretplatnici mogu odabrati između ovih listi:

en: Subscribers can edit their profile
hr_HR: Pretplatnici mogu uređivati svoje profile

en: Subscribers in no list
hr_HR: Pretplatnici bez liste

en: Subscribers per page:
hr_HR: Pretplatnika po stranici:

en: Subscribers to show per page:
hr_HR: Pretplatnika prikazati po stranici:

en: Subscribers will now need to activate their subscription by email in order to receive your newsletters. This is recommended.
hr_HR: Pretplatnici će sada trebati aktivirati svoje pretplate putem e-pošte kako primali vaše poruke novosti. Ovo je preporučeno.

en: Subscription MailPoet
hr_HR: Pretplata MailPoet

en: Subscription confirmation
hr_HR: Potvrda pretplate

en: Subscription date
hr_HR: Datum pretplate

en: Subscription form for your newsletters.
hr_HR: Pretplatnička forma za vašu poruku novosti.

en: Subscription without JavaScript is disabled.
hr_HR: Pretplata bez JavaScripte je onemogućena.

en: Subscriptions by form
hr_HR: Pretplatnici po formi

en: Subscriptions by list
hr_HR: Pretplatnici po listi

en: Success message:
hr_HR: Poruka za uspješno:

en: Successfully connected to %1$s
hr_HR: Uspješno spojeno na %1$s

en: Successfully sent to <b><i>%s</i></b>
hr_HR: Uspješno poslano na <b><i>%s</i></b>

en: Sunday
hr_HR: Nedjelja

en: Switch to Beta
hr_HR: Promijenite na Beta verziju

en: Switch to beta
hr_HR: Prebaci se na beta

en: Tags: %1$s
hr_HR: Oznake: %1$s

en: Take it easy, the plugin does the rest.
hr_HR: Samo pomalo, dodatak će napraviti ostalo.

en: Test email successfully sent to %s
hr_HR: Testna poruka e-pošte poslana na %s

en: Test the statistics page.
hr_HR: Testirajte stranicu sa statistikom.

en: Test this feature in the form editor.
hr_HR: Isprobajte ovu karakteristiku u uređivaču formulara.

en: Text
hr_HR: Tekst

en: Text Area
hr_HR: Površina teksta

en: Text Input
hr_HR: Unos teksta

en: Text of "Unsubscribe" link
hr_HR: Tekst za poveznicu "Odjava"

en: Thanks!
hr_HR: Hvala!

en: Thanks! Now take me to MailPoet.
hr_HR: Hvala! A  sada nastavimo na MailPoet.

en: The <strong>from email</strong> value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
hr_HR: Vrijednost <strong>šalje</strong> koju ste unijeli (%1$s) nije ispravna adresa e-pošte.

en: The <strong>reply to</strong> email value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
hr_HR: Vrijednost <strong>odgovori na</strong> koju ste unijeli  (%1$s) nije ispravna adresa e-pošte.

en: The PHP Extension openssl is not enabled on your server. Ask your host to enable it if you want to use an SSL connection.
hr_HR: PHP Extension openssl, nije omogućena na vašem serveru. Zamolite vašeg administratora da ga omogući želite li koristiti SSL spajanje.

en: The Send Process stopped because there are too many errors.
hr_HR: Postupak slanja je zaustavljen jer se pojavilo previše grešaka.

en: The address will be added to your newsletter's footer. This helps avoid spam filters.
hr_HR: Adresa će biti dodana u podnožje vaših poruka novosti. Ovo pomaže u izbjegavanju spam filtera.

en: The authors have done a pretty awesome job.
hr_HR: Autori su napravili prilično dobar posao.

en: The bounce email address "%1$s" might actually cause the problem. Leave the field empty and try again.
hr_HR: Adresa e-pošte odbijene poruke "%1$s" je možda uzrokom problema. Ostavite polje prazno i pokušajte ponovo.

en: The data you are trying to import doesn't appear to be in the CSV format (Comma Separated Values).
hr_HR: Čini se da podaci koje pokušavate uvesti nisu u CSV formatu (vrijednosti odvojene zarezom).

en: The email ID %s is not published
hr_HR: ID poruke %s nije objavljen

en: The email is not valid!
hr_HR: Ova adresa e-pošte nije ispravna!

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
hr_HR: Prvi redak CSV datoteke treba biti zaglavlje stupaca: "email","prezime","ime".

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
hr_HR: Prva stvar koju vaši pretplatnici vide. Budite kreativni i povećajte čitanost!

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that MailPoet can setup itself properly.
hr_HR: Mapa "%1$s" ne dozvoljava pisanje, molimo promijenite pristupna prava na ovu mapu kako bi se MailPoet mogao ispravno postaviti.

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that Mailpoet can setup itself properly.
hr_HR: U mapi "%1$s" nije dozvoljeno pisanje, molimo promijenite pristupna prava na ovu mapu kako bi se Mailpoet mogao ispravno postaviti.

en: The form named "%1$s" has been created.
hr_HR: Kreirana je forma nazvana "%1$s".

en: The form named "%1$s" has been deleted.
hr_HR: Forma nazvana "%1$s" je obrisana.

en: The list created automatically on import of the plugin's subscribers : "%1$s
hr_HR: Lista automatski kreirana tokom uvoza pretplatnika kroz dodatak: "%1$s

en: The list created automatically on install of the MailPoet.
hr_HR: Ova lista kreirana je automatski prilikom instalacije MailPoeta.

en: The list does not exists or cannot be deleted.
hr_HR: Lista ne postoji ili ne može biti obrisana.

en: The list does not exists or cannot be synched.
hr_HR: Lista ne postoji ili ne može biti sinkronizirana.

en: The list existed in "%1$s" and has been imported automatically.
hr_HR: Lista je postojala u "%1$s" i uvežena je automatski.

en: The list has been deleted.
hr_HR: Lista je obrisana.

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
hr_HR: Lista koju ste zalijepili je prevelika za preglednik. <strong>Otpremite datoteku</strong> umjesto toga.

en: The newsletter doesn't exist.
hr_HR: Poruka novosti ne postoji.

en: The newsletter has been duplicated.
hr_HR: Poruka novosti je duplicirana.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
hr_HR: Poruka novosti će biti deaktivirana, biti će potrebno reaktivirati ju nakon što dovršite njeno uređivanje. Želite li nastaviti?

en: The posts below were added with the widget %sAutomatic latest content%s
hr_HR: Postovi ispod su dodani widgetom %sAutomatic latest content%s

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
hr_HR: Drugi redak CSV datoteke treba sadržavati set vrijednosti: "joeeg@example.com","Average","Joe".

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
hr_HR: Segment je uklonjen iz reda čekanja ove poruke novosti.

en: The selected value is already matched to another column.
hr_HR: Odabrana vrijednost se već poklapa sa drugom kolonom.

en: The simplest solution for small lists. Your web host sets a daily email limit.
hr_HR: Najjednostavnije rješenje za male liste. Vaše web host postavlja dnevni limit poruka.

en: The subscriber list that will be used for this campaign.
hr_HR: Lista pretplatnika koja će biti korištena za ovu kampanju.

en: The theme %1$s has been installed on your site.
hr_HR: Tema %1$s je instalirana na vaše web mjesto.

en: The theme is available in Premium version only. [link]12 good reasons to upgrade.[/link]
hr_HR: Teme su dostupne samo u Premium verziji. [link]12 dobrih razloga za nadogradnju.[/link]

en: The theme you selected could not be loaded.
hr_HR: Tema koju ste odabrali nije mogla biti učitana.

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
hr_HR: Prva dva retka datoteke koju ste otpremili su kako slijedi:

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">native app for your device</a> instead.
hr_HR: Web preglednik na Vašem uređaju se ne može koristiti za prijenos datoteka. Možda vam je moguće korisitit <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">izvornu aplikaciju za vaš uređaj</a>.

en: Theme %1$s could not be deleted.
hr_HR: Tema %1$s nije mogla biti obrisana.

en: Theme %1$s has been deleted.
hr_HR: Tema %1$s je obrisana.

en: Themes
hr_HR: Teme

en: Then paste your list here
hr_HR: Zatim zalijepite listu ovdje

en: There are %1$s messages in your mailbox
hr_HR: Imate %1$s poruka u vašem poštanskom sandučiću

en: There are %1$s pending email(s)
hr_HR: Ukupno %1$s poruka e-pošte na čekanju

en: There are no bounced messages to process right now!
hr_HR: Trenutno nema odbijenih poruka za obradu!

en: There are no list to send to.
hr_HR: Ne postoje liste na koje bi slali.

en: There are no messages
hr_HR: Nema poruka

en: There are no newsletters.
hr_HR: Nema poruka novosti.

en: There are no posts corresponding to that search.
hr_HR: Nema članaka koji odgovaraju ovoj pretrazi.

en: There are plenty of reasons for bounces. Configure what to do in each scenario.
hr_HR: Postoji mnoštvo razloga za odbijene poruke. Podesite što napraviti za svaki scenarij.

en: There is no plugin to import from.
hr_HR: Nema dodatka za uvoz.

en: There is no subject or body in this email
hr_HR: Nedostaje naslov ili sadržaj u ovoj poruci e-pošte

en: There must be an active 3rd party plugin or theme breaking our interface. [link]Read more.[/link]
hr_HR: Očito neki od aktivnih trećih dodataka ili tema slama naše sučelje. [link]Pročitajte više..[/link]

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
hr_HR: Čini se da postoji greška unutar liste koju pokušavate uvesti.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
hr_HR: Pojavila se konfiguracijska greška. Molimo kontaktirajte administratora poslužitelja.

en: There's no license for "%1$s". If you're Premium, add this domain in your [link]account manager[/link].
hr_HR: Ne postoji licenca za "%1$s". Ukoliko ste Premium korisnik, dodajte ovu domenu na vaš [link]upravitelj računa[/link].

en: There's no stats to load!
hr_HR: Nema statistike za prikaz!

en: These tables could not be created on installation: %1$s
hr_HR: Ove tablice nisu mogle biti kreirane tokom instalacije: %1$s

en: Third party
hr_HR: Treća strana

en: This Premium plugin allows you to add MailPoet's forms in many places, and in Facebook.
hr_HR: Ovaj premium dodatak omogućava vam dodavanje MailPoet formulara na mnogo mjesta, pa i na Facebook.

en: This Premium plugin allows you to add a MailPoet form in a popup.
hr_HR: Ovaj Premium dodatak omogućava dodavanje MailPoet formulara u popup.

en: This Premium plugin allows you to put a pretty form right below the header. Nothing more, nothing less.
hr_HR: Ovaj premium dodatak vam omogućava postavljanje lijepog formulara desno ispod zaglavlja. Ništa više, ništa manje.

en: This allows you to modify the HTML of text blocks in the visual editor.
hr_HR: Ovo vam dozvoljava uređivanje HTML koda tekst blokova u vizualnom editoru.

en: This changes the label for the unsubscribe link in the footer of your newsletters.
hr_HR: Ovo mijenja oznaku na poveznici za otkazivanje pretplate u podnožju poruke novosti.

en: This email engine works on 95&#37; of servers
hr_HR: Ovaj email engine radi na 95&#37; servera

en: This feature cannot work because the "Comments" feature of the plugin JetPack is enabled.
hr_HR: Ova mogućnost nije izvediva jer su "Komentari" unutar dodatka JetPack omogućeni.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
hr_HR: Ova značajka zahtjeva "inline frames". Vi imate iframes onemogućene ili ih vaš preglednik ne podržava.

en: This field does not exist
hr_HR: Ovo polje ne postoji

en: This file is empty. Please try another.
hr_HR: Ova datoteka je prazna. Molimo pokušajte drugu.

en: This file is not an image. Please try another.
hr_HR: Ova datoteka nije slika. Molimo pokušajte s drugom.

en: This file type is not allowed. Please try another.
hr_HR: Ova vrsta datoteke nije dozvoljena. Molimo pokušajte drugu.

en: This form adds subscribers to these lists:
hr_HR: Ova forma dodaje pretplatnike na ove liste:

en: This form does not exist
hr_HR: Ova forma ne postoji

en: This form does not exist.
hr_HR: Ova forma ne postoji.

en: This form has already been deleted.
hr_HR: Ova forma je već obrisana.

en: This free plugin allows you to design and position a form at the beginning or bottom of a post.
hr_HR: Ovaj besplatni dodatak omogućava vam dizajn i pozicioniranje formulara na početku ili začelju novosti.

en: This free plugin allows you to put a form in a popup, that's it.
hr_HR: Ovaj besplatni dodatak vam omogućava postavljanje formulara u popup i to je to.

en: This image might be in an article. Delete anyway?
hr_HR: Ova slika se možda koristi u nekom članku. Obrisati svejedno?

en: This is fast!
hr_HR: Ovo je brzo!

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
hr_HR: Ova je veća od maksimalne veličine. Molimo pokušajte drugu.

en: This is the first newsletter. Send one more to get useful comparisons.
hr_HR: Ovo je prva poruka novosti. Pošalji još jednu za dobivanje usporedbi.

en: This is the free version of a more powerful Premium version.
hr_HR: Ova je besplatna verzija puno snažnije Premium verzije.

en: This is the subject of the email. Be creative since it's the first thing your subscribers will see.
hr_HR: Ovo je naslov poruke. Budite kreativni jer je naslov prva stvar koju će pretplatnici vidjeti.

en: This method works on 5&#37; of servers
hr_HR: Ova metoda radi na  5&#37; servera.

en: This needs to be in CSV style or a simple paste from Gmail, Hotmail or Yahoo. See [link]examples in our support site[/link].
hr_HR: Ovo treba biti u CSV formatu ili jednostavno zalijepite iz Gmaila, Hotmaila ili Yahooa. Pogledajte [link]primjere na našoj stranici podrške[/link].

en: This needs to be in CSV style. See [link]examples in our support site[/link].
hr_HR: Ovo treba biti u CSV formatu. Pogledajte [link]primjere na našoj stranici podrške[/link].

en: This tab will be filled with images from your WordPress Posts.
hr_HR: Ovo polje bit će ispunjeno slikama iz vaših WordPres Postova.

en: This tab will be filled with images from your current and previous newsletters.
hr_HR: Ova kartica će biti ispunjena slikama iz vaše tekuće i iz prethodnih poruka novosti.

en: This text is displayed when email clients block images, which is most of the time.
hr_HR: Ovaj tekst je prikazan kada klijent e-pošte blokira prikaz slike, što je gotovo uvijek.

en: Thursday
hr_HR: Četvrtak

en: Time remaining: %1$s
hr_HR: Preostalo vrijeme: %1$s

en: Tip
hr_HR: Savjet

en: Tired of waiting more than 48h to send your emails?
hr_HR: Umorni ste od čekanja više od 48 sati da pošaljete svoje poruke?

en: Title alignment
hr_HR: Poravnanje naslova

en: Title format
hr_HR: Format naslova

en: Title position
hr_HR: Pozicija naslova

en: Title:
hr_HR: Naslov:

en: Titles & text
hr_HR: Naslovi i tekst

en: To
hr_HR: Prima

en: To edit, simply click on this block of text.
hr_HR: Za uređivanje, jednostavno klikni na ovaj blok teksta.

en: To resume send [link]Go premium now![/link]
hr_HR: Za nastavak slanja [link]nadogradite odmah na premium![/link]

en: To subscribe to our dandy newsletter simply add your email below. A confirmation email will be sent to you!
hr_HR: kako biste se pretplatili na naše novosti, jednostavno dodajte niže svoju adresu e-pošte. Biti će vam poslana poruka za potvrdu!

en: To which address should all the bounced emails go? Get the [link]Premium version[/link] to automatically handle these.
hr_HR: Na koju adresu bi sve odbijene poruke e-pošte trebali ići? Nabavite [link]Premium verziju[/link] za automatsko upravljanje time.

en: Today you have sent %1$s emails
hr_HR: Danas ste poslali %1$s poruka

en: Today's statistics
hr_HR: Današnja statistika

en: Toggle Geeky Options
hr_HR: Zatvori štreberske opcije

en: Top domains
hr_HR: Top domene

en: Top links
hr_HR: Top poveznice

en: Top newsletters
hr_HR: Najpopularnije poruke novosti

en: Top subscribers
hr_HR: Top pretplatnici

en: Total clicks
hr_HR: Ukupni klikovi

en: Total number of posts or pages
hr_HR: Ukupan broj postova ili stranica

en: Total of %1$s clicks:
hr_HR: Sveukupno %1$s klikova:

en: Total of batch
hr_HR: Ukupno od serije

en: Total of subscribers
hr_HR: Zbroj pretplatnika

en: Track your readers within Google Analytics
hr_HR: Pratite vaše čitatelje kroz Google Analytics

en: Try it yourself, we were impressed by the free versions.
hr_HR: Isprobajte sami, mi smo bili impresionirani besplatnim verzijama.

en: Tuesday
hr_HR: Utorak

en: Twice daily
hr_HR: Dvaput dnevno

en: Type name of your new list
hr_HR: Unesite ime svoje nove liste

en: Type of date:
hr_HR: Tip datuma:

en: Un-clicked
hr_HR: Nekliknuto

en: Unconfirmed
hr_HR: Nepotvrđeno

en: Unconfirmed subscribers will receive your newsletters from now on without the need to activate their subscriptions.
hr_HR: Od sad na dalje nepotvrđeni pretplatnici će primati vaše poruke novosti bez da prethodno moraju aktivirati svoje pretplate.

en: Unique clicks
hr_HR: Jedinstveni klikovi

en: Unlimited Sites
hr_HR: Neograničen broj stranica

en: Unlisted
hr_HR: Nije na listi

en: Unopened
hr_HR: Neotvoreno

en: Unsubscribe
hr_HR: Odjava

en: Unsubscribe from all lists
hr_HR: Odjavi iz svih lista

en: Unsubscribe from list: %1$s
hr_HR: Odjavi sa liste: %1$s

en: Unsubscribe link
hr_HR: Link za odjavu

en: Unsubscribe page
hr_HR: Stranica odjave pretplate

en: Unsubscribe the user
hr_HR: Odjava korisnika

en: Unsubscribe the user and add him to the list "%1$s"
hr_HR: Ispiši korisnika i dodaj ga na listu "%1$s"

en: Unsubscribed
hr_HR: Odjavljeno

en: Unsubscribed on %1$s
hr_HR: Odjavljeno na %1$s

en: Unsubscribes
hr_HR: Odjave

en: Update
hr_HR: Ažuriraj

en: Update Plugin
hr_HR: Ažuriraj dodatak.

en: Update list
hr_HR: Ažuriraj listu

en: Update procedure to MailPoet version "%1$s" failed!
hr_HR: Postupak nadogradnje na MailPoet verziju "%1$s" nije uspio!

en: Update your MailPoet plugin to the latest beta version. Enjoy the upcoming features. [link]Get in touch[/link] with us for bugs and feedback. Only for experienced users!
hr_HR: Ažurirajte MailPoet dodatak na zadnju beta verziju. Uživajte u budućim mogućnostima. [link]Ostanite u kontaktu[/link] sa nama za korekcije i povratne informacije. Samo za iskusne korisnike!

en: Upgrade DKIM key
hr_HR: Nadogradite DKIM ključ

en: Upload
hr_HR: Otpremi

en: Upload Theme (.zip)
hr_HR: Otpremi temu (.zip)

en: Upload a file
hr_HR: Otprema datoteke

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
hr_HR: Greška tokom otpreme, datoteka %1$s je prevelika! (MAX:%2$s)

en: Upload failed.
hr_HR: Otprema nije uspjela.

en: Upload stopped.
hr_HR: Otprema je zaustavljena.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
hr_HR: ili

en: Use an email from your domain, like <strong>info@%s</strong> to avoid the spam folder, or even be blocked.
hr_HR: Koristite mail adresu s vašom domenom, poput <strong>info@%s</strong> kako biste izbjegli da vaše poruke budu označene kao bezvrijedna pošta ili čak blokirane.

en: Use the same method as the one used for your WP site.
hr_HR: Koristite istu metodu kao onu koja se koristi na vašem WP mjestu.

en: Use this URL in your cron job: [cron_url]
hr_HR: Koristite ovaj URL u vašim cron postavkama: [cron_url]

en: User choice: %s
hr_HR: Odabir korisnika: %s

en: User has been inserted.
hr_HR: Korisnik je umetnut.

en: User has been updated.
hr_HR: Korisnik je ažuriran.

en: User has not been inserted.
hr_HR: Korisnik nije umetnut.

en: User has not been updated.
hr_HR: Korisnik nije ažuriran.

en: Users can still change their reply-to address for their newsletter. Network admins can still edit sending method for each site.
hr_HR: Korisnici još mogu promijeniti svoju adresu za odgovore za svoja pisma novosti. Mrežni administratori još mogu uređivati metodu slanja za svako web mjesto.

en: Validate for:
hr_HR: Provjeri za:

en: Value
hr_HR: Vrijednost

en: Verify that the date in blue matches the original one.
hr_HR: Provjerite da dutum u plavom odgovara originalnom.

en: Verify what your subscribers do once you drove them onto your site and improve your retention rate. [link]Track your readers with GA in Premium.[/link]
hr_HR: Provjerite što vaši pretplatnici rade kada ih dovedete na vašu stranicu i tako poboljšajte stopu retencije. [link]Pratite vaše čitatelje s GA kao Premium korisnik.[/link]

en: Very powerful, if not a quirky user interface.
hr_HR: Vrlo snažno, ako ne i dosjetljivo korisničko sučelje.

en: View
hr_HR: Vidi

en: View all
hr_HR: Pogledaj sve

en: View all lists
hr_HR: Pregled svih listi

en: View all themes by %1$s
hr_HR: Vidi sve teme od %1$s

en: View author's website
hr_HR: Vidi web mjesto autora

en: View by lists
hr_HR: Pregled po listama

en: View in browser link
hr_HR: Link za pregled u web pregledniku

en: View newsletter
hr_HR: Pogledaj poruku novosti

en: View stats & edit
hr_HR: Pregled statistike & uređivanje

en: View stats or edit
hr_HR: Pogledaj statistike ili uredi

en: View subscribers
hr_HR: Pregled pretplatnika

en: View your score
hr_HR: Pogledaj svoj rezultat.

en: Visitors who submit a comment on a post can click on a checkbox to subscribe.
hr_HR: Posjetitelji koji ostavljaju komentar ispod članaka mogu kliknuti na kučicu kako bi se pretplatili.

en: Visual
hr_HR: Vizualno

en: Want to start all over again? This will wipe out MailPoet and reinstall anew.
hr_HR: Želite sve početi ispočetka? Ovime ćete izbrisati MailPoet i reinstalirati ga nanovo.

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
hr_HR: Pazite! Ako reinstalirate ovu temu, sve datoteke koje se nalaze u mapi:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s će biti pregažene. Jeste li sigurni da želite reinstalirati?

en: We cannot safely say that you clicked that linked.
hr_HR: Ne možemo sa sigurnošću reći da ste kliknuli taj link.

en: We could not install your theme. It appears it's not in the valid format.
hr_HR: Nismo mogli instalirati vašu temu. Čini se da nije unutar ispravnog formata.

en: We couldn't find any valid addresses in the first 10 rows.
hr_HR: Nismo mogli naći niti jednu ispravnu adresu unutar prvih 10 redova.

en: We got documentation and a ticket system on [link]support.mailpoet.com[/link]. We answer within 24h.
hr_HR: Postavili smo dokumentacijski i tiketing sustav na [link]support.mailpoet.com[/link]. Odgovaramo unutar 24 sata.

en: We have 3 different licences available to fit your needs:
hr_HR: Imamo dostupne 3 različite licence koje će odgovarati vašim potrebama:

en: We kept all non delivered emails in the queue, so you will be able to resume the send process later.
hr_HR: Mi držimo sve neisporučene poruke e-pošte na redu čekanja, tako da ćete imati mogućnost nastaviti postupak slanja kasnije.

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. Thanks, you're already sharing!
hr_HR: Znamo premalo o našim korisnicima. Tražimo [link]anonimne podatke[/link] kako bi unaprijedili ovaj dodatak. Hvala zato što već dijelite!

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. [ajaxlink]Yes, count me in![/ajaxlink]
hr_HR: Znamo premalo o našim korisnicima. Zainteresirani smo za [link]anonimne podatke[/link] kako bi napravili bolji dodatak. [ajaxlink]Da, računajte na mene![/ajaxlink]

en: We love stars...
hr_HR: Mi volimo zvijezde...

en: We received %1$s messages from the user %2$s
hr_HR: Primili smo %1$s poruka od korisnika %2$s

en: We suggest you setup a cron job. [link]Read more[/link] on support.mailpoet.com
hr_HR: Predlažemo da postavite cron posao. [link]Pročitajte više[/link] na support.mailpoet.com

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
hr_HR: Nismo u mogućnosti kontaktirati API, web mjesto možda nije dostupno. Molimo pokušajte ponovno kasnije.

en: Website
hr_HR: Web mjesto

en: Wednesday
hr_HR: Srijeda

en: Welcome Page!
hr_HR: Stranica dobrodošlice!

en: Welcome to %1$s
hr_HR: Dobrodošli u %1$s

en: What You Can Do
hr_HR: Što možete napraviti

en: What type of newsletter is this?
hr_HR: Koja je ovo vrsta poruka novosti?

en: What's new?
hr_HR: Što je novo?

en: When a new WordPress user is added to your site...
hr_HR: Kada se novi WordPress korisnik doda na vašoj stranici..

en: When failed permanently
hr_HR: Kada je neuspješno u konačnici

en: When mailbox is full
hr_HR: Kada je poštanski sandučić pun

en: When mailbox is not available
hr_HR: Kada poštanski sandučić nije dostupan

en: When message is delayed
hr_HR: Kada je poruka zadržana

en: When setting up the bounce system, you need to have a different address for the bounce email and the forward to address
hr_HR: Kada postavljate sustav odbijenih poruka, potrebna vam je različita adresa e-pošte za odbijenu poruku i proslijeđivanje na adresu

en: When someone subscribes
hr_HR: Kada se netko pretplati

en: When someone subscribes to the list...
hr_HR: Kada se netko pretplati na listu...

en: When someone unsubscribes
hr_HR: Kada se netko odjavi

en: When subscribers click on the activation link, they are redirected to a page of your choice.
hr_HR: Kada pretplatnici kliknu aktivacijski link, preusmjeravaju se na stranicu po vašem izboru.

en: When the bounce is weird and we're not sure what to do, forward to:
hr_HR: Kada je odbijena poruka čudna i nismo sigurni što napraviti, proslijedi na:

en: When the subscribers hit "reply" this is who will receive their email.
hr_HR: Kad pretplatnik klikne na "odgovori" ovo je onaj tko će primiti njihovu poruku.

en: When there's new content...
hr_HR: Kada ima novi sadržaj...

en: When you are flagged as a spammer forward the bounced message to
hr_HR: Kada ste označeni kao spamer proslijedi odbijene poruke na:

en: When you need to confirm you're a human being, forward to:
hr_HR: Kada je potrebno potvrditi da ste ljudsko biće, proslijedi na:

en: When...
hr_HR: Kada...

en: Which excerpt does it use? [link]Read more[/link]
hr_HR: Koji sažetak koristiti?  [link]Pročitaj više[/link]

en: Who can change MailPoet's settings?
hr_HR: Tko može promijeniti MailPoet postavke?

en: Who can create newsletters?
hr_HR: Tko može kreirati poruke novosti?

en: Who can manage subscribers?
hr_HR: Tko može upravljati pretplatnicima?

en: Who can see the styles tab in the visual editor?
hr_HR: Tko može vidjeti karticu stilova unutar vizualnog editora?

en: Who can see the themes tab in the visual editor?
hr_HR: Tko može vidjeti karticu teme unutar vizualnog editora?

en: Who can view the statistics page?
hr_HR: Tko može pregledati stranicu statistike?

en: Widget Settings
hr_HR: Postavke widgeta

en: With this segment
hr_HR: Sa ovim segmentom

en: WordPress Posts' Images
hr_HR: Slike WordPress članaka

en: WordPress Users
hr_HR: WordPress korisnici

en: WordPress post
hr_HR: WordPress članak

en: WordPress.org plugin repository
hr_HR: WordPress.org repozitorij dodataka

en: Year
hr_HR: Godina

en: Year, month
hr_HR: Godina, mjesec

en: Year, month, day
hr_HR: Godina, mjesec, dan

en: Yes
hr_HR: Da

en: Yes, add me to your mailing list.
hr_HR: Da, dodaj me na svoju listu.

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
hr_HR: Ups! Nije bilo moguće pronaći pretplatnika.

en: Yikes! You're near the limit of %1$s subscribers for MailPoet's free version. Upgrade to [link]Premium[/link] to send without limits, and more.
hr_HR: Ups! Blizu ste limita od %1$s pretplatnika unutar besplatne verzije MailPoeta. Nadogradite na [link]Premium[/link] za slanje bez ograničenja i više.

en: Yikes! Your browser might not be supported. Get the latest [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] or [linksafari]Safari[/linksafari]. It seems to work?[link_ignore]Dismiss[/link_ignore].
hr_HR: Ups! Vaš preglednik možda nije podržan. Preuzmite najnoviji [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] ili [linksafari]Safari[/linksafari]. Čini se da radi?[link_ignore]Odbaci[/link_ignore].

en: Yikes. You're over the limit of 2000 subscribers for the free version of MailPoet (%1$s in total). Sending is disabled now. Please upgrade your version to [link]premium[/link] to send without limits.
hr_HR: Ups. Prešli ste limit od 2000 pretplatnika za besplatnu verziju MailPoeta (%1$s sveukupno). Slanje je trenutno onemogućeno. Molimo nadogradite svoju verziju na [link]premium[/link] za slanje bez ograničenja.

en: You are about to delete the theme : %1$s. Do you really want to do that?
hr_HR: Upravo ćete obrisati temu : %1$s. Želite li stvarno to učiniti?

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
hr_HR: Upravo ćete poslati ove novosti. Molim potvrdite.

en: You are already subscribed to : %1$s
hr_HR: Već ste pretplaćeni na: %1$s

en: You are already subscribed.
hr_HR: Vi ste već pretplaćeni.

en: You are already unsubscribed.
hr_HR: Vi ste već odjavljeni.

en: You can add this domain to your [link]account manager[/link].
hr_HR: Možete dodati ovu domenu na svoj [link]upravitelj računa[/link].

en: You can also set the default dimensions of the images of posts.
hr_HR: Također možete podestiti zadane dimenzije slika ili postova.

en: You can change the default reply-to name and email for your newsletters. This option is also used for the activation emails and Admin notifications (in Basics).
hr_HR: Možete promjeniti zadano ime i adresu e-pošte za odgovor na vašu poruku novosti. Ova opcija se također koristi za aktivacijske poruke i Admin obavijesti (pogledaj Osnovno).

en: You can easily add this form to your theme's [link]Widgets areas[/link].
hr_HR: Možete jednostavno dodati ovu formu na [link]površinu widgeta[/link] unutar vaše teme.

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
hr_HR: Možete čak i %1$soznake društvenih mreža%2$s poput ovih:

en: You can only add one widget when designing a post notification sent immediately after an article is published
hr_HR: Možete dodati samo jedan widget kada postavljate da se obavijest o članku šalje odmah nakon što se članak objavi.

en: You can start by watching this video by one of our users.
hr_HR: Možete započeti gledanjem ovog videa koji je kreirao jedan od naših korisnika.

en: You cannot use the DKIM signature option...
hr_HR: Ne možete koristiti opciju DKIM potpisa...

en: You have attempted to queue too many files.
hr_HR: Pokušali ste staviti u red čekanja previše datoteka.

en: You have feedback on these stats? [link]Contact us[/link] directly to let us know.
hr_HR: Imate povratne informacije za ove statistike? [link]Kontaktirajte nas[/link] direktno i upoznajte nas.

en: You have to select at least 1 list
hr_HR: Morate odabrati najmanje 1 listu

en: You made a mistake? [link]Undo unsubscribe[/link].
hr_HR: Napravili ste grešku? [link]Poništite ispisivanje[/link].

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
hr_HR: Možda ćete trebati uključiti opciju <i>Samo-potpisani certifikati</i>

en: You may only upload 1 file.
hr_HR: Možete otpremiti samo 1 datoteku.

en: You need to activate the MailPoet Premium plugin.
hr_HR: Potrebno je aktivirati MailPoet Premium dodatak.

en: You need to select a type for this field
hr_HR: Trebate odabrati tip za ovo polje

en: You need to select at least one list.
hr_HR: Trebate odabrati barem jednu listu.

en: You need to specify a name for this field
hr_HR: Potrebno je odrediti ime za ovo polje

en: You need to specify a value for your checkbox
hr_HR: Potrebno je odrediti vrijednost za vaše odabire

en: You specified an SMTP password but you don't require an authentication, you might want to turn the SMTP authentication ON.
hr_HR: Specificirali ste SMTP lozinku, no ne zahtjevate provjeru autentičnosti, možda želite uklučiti SMTP provjeru autentičnosti.

en: You updated! It's like having the next gadget, but better.
hr_HR: Ažurirani ste! To je kao da imate novu napravicu, ali bolje.

en: You'll need to know CSS to design it to your taste.
hr_HR: Trebati će vam znanje CSSa za prilagodbu dizajna vašem ukusu.

en: You'll need to update your DNS if you upgrade.
hr_HR: Ukoliko nadogradite, biti će potrebno ažurirati vaš DNS.

en: You're all setup! You've successfully sent with Gmail.
hr_HR: Potpuno ste postavljeni! Uspješno ste poslali sa Gmailom.

en: You're almost there. Click this [link]link[/link] to activate the licence you have just purchased.
hr_HR: Vi ste skoro gotovi. Kliknite na ovaj [link]link[/link] za aktiviranje licence koju ste upravo nabavili.

en: You're import file is not valid.
hr_HR: Vaša datoteka za uvoz nije ispravna.

en: You're using an older DKIM key which is unsupported by Gmail.
hr_HR: Koristite stariji DKIM ključ koji nije podržan od strane Gmaila.

en: You've been subscribed!
hr_HR: Upravo ste pretplaćeni!

en: You've subscribed to: %1$s
hr_HR: Pretplaćeni ste na: %1$s

en: You've successfully subscribed.
hr_HR: Uspješno ste pretplaćeni.

en: You've unsubscribed!
hr_HR: Vi ste sada odjavljeni!

en: Your Google Campaign can only contain latin characters, numbers, spaces and hyphens!
hr_HR: Vaša Google Kampanja može sadržavati samo latinske znakove, brojeve, razmake i povlake!

en: Your MailPoet comes with an example newsletter. You'll see it when you close this welcome page. Edit it to start playing with it.
hr_HR: Vaš MailPoet dolazi sa primjerima poruka novosti. Vidjeti ćete ih kada zatvorite ovu stranicu dobrodošlice. Uredite ih za početak igre.

en: Your Premium is activated.
hr_HR: Vaš Premium račun je aktiviran.

en: Your Premium licence has expired.
hr_HR: Vaša Premium licenca je istekla.

en: Your SPF record
hr_HR: Vaš SPF zapis

en: Your auto newsletter has been activated.
hr_HR: Vaša automatska poruka novosti je aktivirana.

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
hr_HR: Vaša nova lista čeka na prvog pretplatnika.

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the browser uploader for files over 100MB.
hr_HR: Vaš preglednik ima neka ograničenja pri otpremi velikih datoteka kod operacija otpreme više datoteka. Molimo koristite preglednik za otpremu datoteka preko 100 MB.

en: Your company's address
hr_HR: Adresa vašeg poduzeća

en: Your daily newsletter stats
hr_HR: Vaša dnevna newsletter statistika

en: Your email could not be saved
hr_HR: Vaša e-pošta nije mogla biti pohranjena

en: Your email has been saved
hr_HR: Vaša e-pošta je pohranjena

en: Your email preview has been sent to %1$s
hr_HR: Pretpregled vaše poruke je poslan na %1$s

en: Your form could not be saved.
hr_HR: Vaš formular nije bilo moguće spremiti.

en: Your form has been saved.
hr_HR: Vaš formular je spremljen.

en: Your latest newsletter is being sent.
hr_HR: Vaša najnovija poruka novosti je poslana.

en: Your licence doesn't allow more domains. Upgrade from your [link]account manager[/link].
hr_HR: Vaša licenca ne dozvoljava više domena. Nadogradite sa vašeg [link]upravitelja računa[/link].

en: Your lists
hr_HR: Vaše liste

en: Your localhost may not have a mail server. To verify, please log out and click on the "Lost your password?" link on the login page. Do you receive the reset password email from your WordPress?
hr_HR: Vaš localhost možda nema mail server. Da biste provjerili, molimo odjavite se i kliknite na "Izgubili ste lozinku?" link na stranici prijave. Da li ste primili poruku za reset zaporke od vašeg WordPressa?

en: Your new site is not yet launched? Put a coming soon page with a form to capture emails with this Premium plugin.
hr_HR: Vaša nova web stranica još nije gotova? Postavite dođite uskoro stranicu sa formularom za prijavu e-pošte uz pomoć ovog premium dodatka.

en: Your own website
hr_HR: Vaše vlastito web mjesto

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
hr_HR: Vaš zahtjev ne može dohvatiti pretplatnike. Promijenite svoje filtere!

en: Your request has failed
hr_HR: Vaš zahtjev je neuspješan

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
hr_HR: Vaše postavke slanja ([settings]) ne mogu slati ovo brže od [number] pretplatnika. Očekujte odgode pri isporuci. [link]Pročitajte više[/link]

en: Your server apparently refuses to send more emails.
hr_HR: Vaš server kako se čini, odbija poslati još poruka e-pošte.

en: Your server cannot run MailPoet.
hr_HR: Vaš server ne može pokrenuti MailPoet.

en: Your server doesn't support remote exchanges.
hr_HR: Vaš server ne podržava daljinske razmjene.

en: Your server is missing one or many important PHP functions to run properly :  %1$s
hr_HR: Vašem serveru nedostaje jedna ili više važnih PHP funkcija kako bi ispravno pokrenuo:  %1$s

en: Your server's configuration doesn't allow us to complete MailPoet's Installation!
hr_HR: Konfiguracija vašeg servera nam ne dozvoljava završiti instalaciju MailPoeta!

en: Your settings are saved.
hr_HR: Vaše postavke su pohranjene.

en: Your subscriber needs at least 2 options to select from
hr_HR: Vaš pretplatnik treba barem 2 opcije za odabir

en: Your vote could not be recorded.
hr_HR: Vaš glas nije mogao biti zabilježen.

en: Your vote has been recorded.
hr_HR: Vaš glas je zabilježen.

en: Your web host has limits. We suggest 70 emails per hour to be safe. [link]Find out more[/link].
hr_HR: Vaše web host ima ograničenja. Predlažemo 70 poruka po satu kako bi bili sigurni. [link]Saznajte više[/link].

en: Your website doesn't seem to have a license! Log into your [link]account manager[/link] to add a license for this website.
hr_HR: Izgleda da vaša stranica nema licencu! Prijavite se u vaš [link]korisnički račun[/link] kako biste dodali licencu za stranicu.

en: Yup, it works. You can start blasting away emails to the moon.
hr_HR: Da, to radi. Možete započeti ispaljivati poruke čak na Mjesec.

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
hr_HR: Da, dodali smo vas na našu listu. Čitamo se uskoro.

en: [link]Find out[/link] how you can improve this.
hr_HR: [link]Saznajte[/link] kako ovo možete poboljšati.

en: [link]Guide[/link] to create your own theme.
hr_HR: [link]Upute[/link] za kreiranje vlastite teme.

en: [link]Read more on support.mailpoet.com[/link].
hr_HR: [link]Pročitajte više na support.mailpoet.com[/link].

en: [link]Show more details.[/link]
hr_HR: [link]Prikaži više detalja.[/link]

en: [send_method] works with MailPoet
hr_HR: [send_method] radi sa MailPoetom

en: above content
hr_HR: iznad sadržaja

en: above text block and image
hr_HR: iznad tekst bloka i slike

en: after %1$s try | after %1$s tries
hr_HR[0]: nakon %1$s pokušaja
hr_HR[1]: nakon %1$s pokušaja
hr_HR[2]: nakon %1$s pokušaja

en: alternate left & right
hr_HR: naizmjence lijevo i desno

en: and the footer?
hr_HR: i podnožje?

en: any role
hr_HR: bilo koja uloga

en: art
hr_HR: umjetnost

en: below content
hr_HR: ispod sadržaja

en: bounced
hr_HR: odbijeno

en: business
hr_HR: posao

en: center
hr_HR: centar

en: clicked
hr_HR: kliknuto

en: day(s)
hr_HR: dan(a)

en: day(s) after.
hr_HR: dan(a) nakon.

en: drop content here
hr_HR: ispustite sadržaj ovdje

en: e-commerce
hr_HR: e-prodaja

en: e.g.:smtp.mydomain.com
hr_HR: npr.:smpt.mojadomena.com

en: education
hr_HR: školstvo

en: emails
hr_HR: e-pošta

en: empty
hr_HR: prazno

en: every 10 minutes
hr_HR: svakih 10 minuta

en: every 15 minutes
hr_HR: svakih 15 minuta

en: every 2 hours
hr_HR: svakih 2 sata

en: every 2 minutes
hr_HR: svake 2 minute

en: every 30 minutes
hr_HR: svakih 30 minuta

en: every 5 minutes
hr_HR: svakih 5 minuta

en: every hour
hr_HR: svaki sat

en: every minute
hr_HR: svake minute

en: excerpt
hr_HR: sažetak

en: food
hr_HR: hrana

en: full post
hr_HR: cijeli članak

en: go back to Step 1
hr_HR: natrag na korak 1

en: go to page
hr_HR: idi na stranicu

en: government
hr_HR: javna uprava

en: has been activated.
hr_HR: je aktiviran.

en: has been de-activated.
hr_HR: je deaktiviran.

en: heading 1
hr_HR: naslov 1

en: heading 2
hr_HR: naslov 2

en: heading 3
hr_HR: naslov 3

en: health and sports
hr_HR: zdravstvo i šport

en: hey, click on this text!
hr_HR: hej, klikni na ovaj tekst!

en: hour(s)
hr_HR: sat(i)

en: hour(s) after.
hr_HR: sat(i) nakon.

en: if there's new content
hr_HR: ako postoji novi sadržaj

en: iframe version
hr_HR: iframe verzija

en: immediately
hr_HR: odmah

en: immediately.
hr_HR: odmah.

en: in any WordPress role
hr_HR: za bilo koju WordPress rolu

en: in text block
hr_HR: unutar tekst bloka

en: insurance
hr_HR: osiguranje

en: left
hr_HR: lijevo

en: manufacturing
hr_HR: proizvodnja

en: marketing and media
hr_HR: marketing i mediji

en: medium
hr_HR: srednja

en: monthly every...
hr_HR: mjesečno svakih...

en: monthly on the...
hr_HR: mjesečno na...

en: moved to the trash.
hr_HR: prebačeno u smeće.

en: newest
hr_HR: najnovije

en: newsletter sent
hr_HR: poslana poruka novosti

en: newsletters sent
hr_HR: poslane poruke novosti

en: no
hr_HR: ne

en: no image
hr_HR: nema slike

en: non profit
hr_HR: neprofitni

en: of
hr_HR: od

en: of %1$s
hr_HR: od %1$s

en: oldest
hr_HR: najstarije

en: once a day at...
hr_HR: jednom dnevno na...

en: opened
hr_HR: otvoreno

en: or simply [link]go back to design[/link].
hr_HR: ili jednostavno [link]vratite se na dizajn[/link].

en: other
hr_HR: ostalo

en: per year
hr_HR: godišnje

en: photography
hr_HR: fotografija

en: play with this image
hr_HR: igraj se s ovom slikom

en: real estate
hr_HR: nekretnine

en: religious
hr_HR: vjerske

en: right
hr_HR: desno

en: see links with a [link]Premium licence[/link].
hr_HR: vidi linkove uz [link]Premium licencu[/link].

en: selected
hr_HR: odabrano

[ctx: settings tab title]
en: Add-ons
hr_HR: Dodaci

[ctx: settings tab title]
en: Advanced
hr_HR: Napredno

[ctx: settings tab title]
en: Basics
hr_HR: Osnove

[ctx: settings tab title]
en: Forms
hr_HR: Forme

[ctx: settings tab title]
en: Send With...
hr_HR: Pošalji...

[ctx: settings tab title]
en: Signup Confirmation
hr_HR: Potvrda pretplate

en: show as list
hr_HR: prikaži kao listu

en: show message
hr_HR: prikaži poruku

en: small
hr_HR: mala

en: subscribers will receive "%1$s" after import.
hr_HR: pretplatnici će primiti "%1$s" nakon uvoza.

en: technology
hr_HR: tehnologija

en: title only
hr_HR: samo naslov

en: total max upload file size : %1$s
hr_HR: ukupna max veličina za otpremu datoteke : %1$s

en: travel
hr_HR: putovanja

en: undelivered
hr_HR: nedostavljeno

en: underline
hr_HR: potcrtano

en: unopened
hr_HR: neotvoreno

en: unsubscribed
hr_HR: odjavljeno

en: was not activated as it requires <strong><a href="%s">%s</a></strong> to be installed and active first.
hr_HR: nije aktivan jer zahtijeva da <strong><a href="%s">%s</a></strong> prethodno bude instaliran i aktivan.

en: week(s)
hr_HR: tjedan(a)

en: week(s) after.
hr_HR: tjedan(a) nakon.

en: weekly on...
hr_HR: tjedno na...

en: which you have pasted
hr_HR: koje ste zalijepili

en: yes
hr_HR: da

en: you can send as fast as every 15 minutes since Mailpoet guarantees Premium users can send this fast.
hr_HR: možete slati brzim ritmom svakih 15 minuta jer MailPoet garantira premium korisnicima da mogu slati ovakvom brzinom.
