MailPoet - en to lt_LT translation catalogue (1367 entries)

en:  %1$s email(s) scheduled.
lt_LT: Suplanuota %1$s el. laiškų(-ai)

en:  %1$s subscriber have been deleted.
lt_LT: %1$s prenumeratorius buvo panaikintas.

en:  %1$s subscribers have been deleted.
lt_LT: %1$s prenumeratoriai buvo panaikinti.

en: "%2$s" imported from %1$s
lt_LT: "%2$s" importuota iš %1$s

en: "Read more" text
lt_LT: "Skaityti daugiau" tekstas

en: "View in browser"
lt_LT: &quot;Peržiūrėti naršyklėje&quot;

en: %1$d email has been sent.
lt_LT: %1$d el. laiškas išsiųstas.

en: %1$d emails have been sent to unconfirmed subscribers.
lt_LT: %1$d el. laiškai išsiųsti nepatvirtintiems prenumeratoriams.

en: %1$s click | %1$s clicks
lt_LT[0]: %1$s paspaudimas
lt_LT[1]: %1$s paspaudimai
lt_LT[2]: %1$s paspaudimų

en: %1$s day | %1$s days
lt_LT[0]: %1$s diena
lt_LT[1]: %1$s dienos
lt_LT[2]: %1$s dienų

en: %1$s emails appear more than once in your file : %2$s.
lt_LT: %1$s el. pašto adresai kartojasi faile : %2$s.

en: %1$s emails are not valid : %2$s.
lt_LT: %1$s el. pašto adresai negalioja: %2$s.

en: %1$s emails every %2$s
lt_LT: %1$s laiškų kas %2$s

en: %1$s emails received.
lt_LT: %1$s laiškų gauta.

en: %1$s hour | %1$s hours
lt_LT[0]: %1$s valanda
lt_LT[1]: %1$s valandos
lt_LT[2]: %1$s valandų

en: %1$s minute | %1$s minutes
lt_LT[0]: %1$s minutė
lt_LT[1]: %1$s minutės
lt_LT[2]: %1$s minučių

en: %1$s out of %2$s sent.
lt_LT: %1$s iš %2$s išsiųsta.

en: %1$s second | %1$s seconds
lt_LT[0]: %1$s sekundė
lt_LT[1]: %1$s sekundės
lt_LT[2]: %1$s sekundžių

en: %1$s subscriber have been added to "%2$s".
lt_LT: %1$s prenumeratorius buvo pridėtas prie &quot;%2$s&quot;.

en: %1$s subscriber have been confirmed.
lt_LT: %1$s  prenumeratorius buvo patvirtintas.

en: %1$s subscriber have been moved to "%2$s".
lt_LT: %1$s  prenumeratorius buvo perkeltas į "%2$s".

en: %1$s subscriber have been removed from "%2$s".
lt_LT: %1$s  prenumeratoriai buvo pašalintas iš &quot;%2$s&quot;.

en: %1$s subscriber have been removed from all existing lists.
lt_LT: %1$s  prenumeratorius buvo pašalintas iš visų sąrašų.

en: %1$s subscribers added to %2$s.
lt_LT: %1$s prenumeratoriai pridėti prie %2$s.

en: %1$s subscribers have been added to "%2$s".
lt_LT: %1$s prenumeratoriai buvo pridėti prie &quot;%2$s&quot;.

en: %1$s subscribers have been confirmed.
lt_LT: %1$s  prenumeratoriai buvo patvirtinti.

en: %1$s subscribers have been moved to "%2$s".
lt_LT: %1$s  prenumeratoriai buvo perkelti į "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from "%2$s".
lt_LT: %1$s  prenumeratoriai buvo pašalinti iš &quot;%2$s&quot;.

en: %1$s subscribers have been removed from all existing lists.
lt_LT: %1$s  prenumeratoriai buvo pašalinti iš visų sąrašų

en: %1$s subscribers were exported. Get the exported file [link]here[/link].
lt_LT: %1$s prenumeratoriai buvo eksportuoti. Eksportuotą failą rasite [link]čia[/link].

en: %1$s week | %1$s weeks
lt_LT[0]: %1$s savaitė
lt_LT[1]: %1$s savaitės
lt_LT[2]: %1$s savaičių

en: %1$s year | %1$s years
lt_LT[0]: %1$s metai
lt_LT[1]: %1$s metai
lt_LT[2]: %1$s metų

en: %1$s's import list
lt_LT: %1$s importo sątrašas

en: %1$sth
lt_LT: %1$sas

en: %d file(s) have been successfully uploaded.
lt_LT: %d failas(ai) sėkmingai užkrauti.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
lt_LT: %s viršija didžiausią įkeliamo failo dydį naršyklės kelių failų įkėlimo įrankiui.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
lt_LT: %s viršija didžiausią įkeliamo failo dydį šioje svetainėje.

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
lt_LT: %sNorėdami redaguoti%s, užveskite pelės žymeklį ant žemiau parodyto redagagavimo mygtuko.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
lt_LT: &#8220;%s&#8221; nebuvo įkeltas.

en: &lt; Prev
lt_LT: &lt; Ankstesnis

en: (%1$s votes)
lt_LT: (%1$s balsų)

en: , %1$s of which were %2$s
lt_LT: , %1$s iš kurių buvo %2$s

en: ... or duplicate one below to copy its design.
lt_LT: arba nukopijuokite vieną iš žemiau esančių.

en: 1 hour
lt_LT: 1 valanda

en: 1 line | %d lines
lt_LT[0]: %d eilutė
lt_LT[1]: %d eilutės
lt_LT[2]: %d eilučių

en: 15 minutes
lt_LT: 15 minučių

en: 1st
lt_LT: 1as

en: 2 hours
lt_LT: 2 valandos

en: 2nd
lt_LT: 2as

en: 30 day money back
lt_LT: 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

en: 30 days happiness guarantee
lt_LT: 30 dienų džiaugsmo garantija

en: 30 minutes
lt_LT: 30 minučių

en: 3rd
lt_LT: 3ias

en: 5 Minute User Guide
lt_LT: 5 minučių naudotojo vedlys

en: 5 minute newbie guide
lt_LT: 5 minučių gidas naujokams

en: << Back
lt_LT: <<Atgal

en: A Brand New MailPoet. Let the Fun Begin.
lt_LT: Visiškai naujas įskiepis „MailPoet“. Pirmyn visu greičiu!

en: A checkbox is added as option for your customers to signup for your newsletter while purchasing from your digital store.
lt_LT: Įdėkite varnelę. leidžiančią jūsų klientamsužsiprenumeruoti jūsų naujienlaiškį, apsiperkant jūsų e-parduotuvėje.

en: A great way to try the Premium. No one should be locked in, ever.
lt_LT: Puikus būdas išbandyti Premium. Niekas neturi būti suvaržytas, niekada.

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
lt_LT: Iš šio segmento buvo sukurtas naujas sąrašas &quot;%1$s&quot;.

en: A subscriber is directed to a page of your choice after clicking on the unsubscribe link, at the bottom of a newsletter.
lt_LT: Kai prenumeratorius paspaudžia prenumeratos atsisakymo nuorodą laiško apačioje, jis nukreipiamas į jūsų pasirinktą puslapį.

en: A theme called %1$s exists already. To overwrite it, tick the corresponding checkbox before uploading.
lt_LT: Tema pavadinimu %1$s jau egzistuoja. Jei norite ją pakeisti, uždėkite atitinkamą varnelę prieš užkraunant failą.

en: A well designed plugin for a simple idea.
lt_LT: Gerai suprojektuotas įskiepis paprastos idėjos įgyvendinimui.

en: Action Required
lt_LT: Reikalingas veiksmas

en: Actions & Notifications
lt_LT: Veiksmai ir pranešimai

en: Actions will be executed after %1$s messages
lt_LT: Veiksmai bus vykdomi po %1$s pranešimų

en: Activate
lt_LT: Aktyvuoti

en: Activate MailPoet Premium Version
lt_LT: Aktyvavuoti MailPoet Premium versiją

en: Activate bounce and check every...
lt_LT: Aktyvuoti atmetimą ir tikrinti kas...

en: Activate if your SMTP ports are blocked.
lt_LT: Aktyvuokite jei jūsų SMTP prievadai yra užblokuoti.

en: Activate now
lt_LT: Aktyvuoti dabar

en: Add
lt_LT: Pridėti

en: Add / Edit group of posts
lt_LT: Pridėti / redaguoti pranešimų grupę

en: Add Images
lt_LT: Pridėti paveikslėlius

en: Add Link & Alternative text
lt_LT: Pridėti nuorodą ir alternatyvų tekstą

en: Add List
lt_LT: Pridėti sąrašą

en: Add New Field
lt_LT: Pridėti naują lauką

en: Add Subscriber
lt_LT: Pridėti prenumeratorių

en: Add a DKIM signature to your newsletters to increase the deliverability of your newsletters. [link]Read the setup guide.[/link]
lt_LT: Įdėkite DKIM parašą į savo naujienlaiškius norėdami padidinti jų pristatymo procentą. [link]Skaitykite nustatymų vadovą.[/link]

en: Add a checkbox in your forms, and choose which lists the user gets added to.
lt_LT: Įdėkite varnelę savo formose ir pasirinkite į kuriuos sąrašus įdedamas vartotojas.

en: Add a checkbox on checkout page for your customers to subscribe to your MailPoet newsletters.
lt_LT: Įdėkite varnelę jūsų atsiskaitymo puslapyje, kad jūsų klientai galėtų užsisakyti MailPoet naujienlaiškius.

en: Add a checkbox on the registration form of this plugin so your new users join a list of your choice.
lt_LT: Įdėkite varnelę šio įskiepio registracijos formoje, kad jūsų nauji vartotojai galėtų prisijungti prie jūsų pasirinktų sąrašų.

en: Add a link in the footer of all your newsletters so subscribers can edit their profile and lists. [link]See your own subscriber profile page.[/link]
lt_LT: Įdėti nuorodą visų naujienlaiškių poraštėse, kad prenumeratoriai galėtų redaguoti savo profilius ir sąrašus. [link]Peržiūrėkite savo prenumeratos profilio puslapį.[/link]

en: Add a new field to add to your forms so your visitors can subscribe to your MailPoet newsletters.
lt_LT: Įdėkite naują lauką, skirtą įdėjimui į jūsų formas, kad jūsų lankytojai galėtų užsiprenumeruoti jūsų MailPoet naujienlaiškius.

en: Add item
lt_LT: Pridėti punktą

en: Add link / Alternative text
lt_LT: Pridėti nuorodą / alternatyvų tekstą

en: Add list
lt_LT: Pridėti sąrašą

en: Add more themes
lt_LT: Pridėti daugiau temų

en: Add new field
lt_LT: Pridėti naują lauką

en: Add to list
lt_LT: Pridėti į sąrašą

en: Add your [stars] on [link]wordpress.org[/link] and keep this plugin essentially free.
lt_LT: Įvertinkite [stars] įskiepį svetainėje [link]wordpress.org[/link], kad jis liktų iš esmės nemokamas.

en: Added
lt_LT: Pridėta

en: Address:
lt_LT: Adresas:

en: After submit...
lt_LT: Po pateikimo...

en: Agency
lt_LT: Agentūra

en: Align center
lt_LT: Lygiuoti centre

en: Align left
lt_LT: Lygiuoti kairėje

en: Align right
lt_LT: Lygiuoti dešinėje

en: All
lt_LT: Visi

en: All %1$s subscribers are selected.
lt_LT: Visi %1$s prenumeratoriai pasirinkti.

en: All Newsletters
lt_LT: Visi naujienlaiškiai

en: All Sent
lt_LT: Visi išsiųsti

en: All Your Stats in a Single Dashboard
lt_LT: Visa jūsų statistika viename skydelyje

en: All subscribers on this page are selected.
lt_LT: Visi prenumeratoriai šiame puslapyje pasirinkti.

en: Allow HTML edits
lt_LT: Leisti HTML redagavimą

en: Allow site admins to change the sending method
lt_LT: Leisti svetainės administratoriams keisti siuntimo būdą

en: Allow site admins to deactivate Signup Confirmation
lt_LT: Leisti svetainės administratoriams deaktyvuoti prenumeratos patvirtinimą

en: Allow users who register to your site to subscribe on a list of your choice.
lt_LT: Leisti vartotojams, kurie registruojasi jūsų svetainėje, užsiprenumeruoti pasirinktą sąrašą.

en: Allowed Files
lt_LT: Leidžiami failai

en: Alphanumerical
lt_LT: Raidės ir skaičiai

en: Already paid?
lt_LT: Jau sumokėjote?

en: Already paid? Click here to activate
lt_LT: Jau sumokėjote? Spauskite čia, kad aktyvuotumėte.

en: Alternative text:
lt_LT: Alternatyvus tekstas:

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
lt_LT: Klaida įkėlimo metu. Prašome pabandyti vėliau.

en: An error occurred. [link]Show more details.[/link]
lt_LT: Įvyko klaida. [link]Išsamiau.[/link]

en: And more...
lt_LT: Ir dar daugiau...

en: And taxonomies as well...
lt_LT: Ir taksonomija...

en: Apply
lt_LT: Pritaikyti

en: April
lt_LT: Balandis

en: Archive page shortcode
lt_LT: Archyvinio puslapio trumpasis kodas

en: Are you doing better now than 3 months ago? Select a date range to reveal changes in your results.
lt_LT: Ar dabar jums sekasi geriau nei prieš 3 mėnesius? Pasirinkite datų rėžius, kad atskleistumėte jūsų rezultatų pokyčius.

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
lt_LT: Ar tikrai pasirinkote tinkamą prievadą? Jei nežinote, ką nurodyti, galite palikti tuščią

en: Are you sure you want to delete this custom field?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį nestandartinį lauką?

en: Are you sure you want to delete this form?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šią formą?

en: Are you sure you want to ignore the %1$s subscribers of the list %2$s?
lt_LT: Ar tikrai norite ignoruoti %1$s prenumeratorius iš sąrašo %2$s?

en: Ask for:
lt_LT: Klausti:

en: August
lt_LT: Rugpjūtis

en: Authentication
lt_LT: Autorizacija

en: Author:
lt_LT: Autorius:

en: Auto Newsletters
lt_LT: Automatiniai naujienlaiškiai

en: Automate the boring stuff
lt_LT: Automatizuokite nuobodžius dalykus

en: Automatic latest content
lt_LT: Automatinis vėliausias turinys

en: Automatic newsletter
lt_LT: Automatinis naujienlaiškis

en: Automatically add paragraphs
lt_LT: Automatiškai pridėti pastraipas

en: Automatically sent...
lt_LT: Siųsti automatiškai...

en: Average rating: %1$s
lt_LT: Vidutinis įvertinimas: %1$s

en: Back
lt_LT: Atgal

en: Back to lists
lt_LT: Atgal į sąrašus

en: Back to selection
lt_LT: Atgal į atrankos puslapį

en: Background
lt_LT: Fonas

en: Background color
lt_LT: Fono spalva

en: Background color with alternate
lt_LT: Fono spalva su alternatyva

en: Batch insert options
lt_LT: Masinio įterpimo pasirinkimai

en: Be creative! It's the first thing your subscribers see. Tempt them to open your email.
lt_LT: Būkite kūribingi! Tai pirmas dalykas, kurį pamatys prenumeratoriai. Priverskite juos atidarryti jūsų el. laišką.

en: Be productive thanks to Premium!
lt_LT: Būkite produktyvus su Premium!

en: Become a beta tester
lt_LT: Tapkite Beta testuotoju

en: Blocked IP
lt_LT: Blokuoti IP

en: Blog post, online review, forum:
lt_LT: Žiniaraščio įrašas, atsiliepimas internete, forumas:

en: Blogger
lt_LT: Blogeris

en: Bookmarks Selection
lt_LT: Žymių pasirinkimas

en: Bounce
lt_LT: Atmetimas

en: Bounce Email
lt_LT: El. pašto adresas atmestiems

en: Bounce Handling
lt_LT: Grąžinimų tvarkymas

en: Bounce handling connection test
lt_LT: Grąžinamų laiškų tvarkymo ryšio patikra

en: Bounce handling processing
lt_LT: Grąžinamų laiškų apdorojimas

en: Bounced
lt_LT: Grąžinta

en: Bulk Actions
lt_LT: Masiniai veiksmai

en: Button label:
lt_LT: Mygtuko pavadinimas

en: Buy Now
lt_LT: Pirkti dabar

en: CSV file
lt_LT: CSV failas

en: Can you confirm that this column is corresponding to that field?
lt_LT: Ar galite patvirtinti, kad šis stulpelis atitinka pasirinktą lauką?

en: Cancel
lt_LT: Atšaukti

en: Cancel Upload
lt_LT: Atšaukti užkrovimą

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
lt_LT: Nepavyksta pasiekti CSV failo. Patikrinkite, ar turite teisę pasiekti aplanką &quot;%1$s&quot;

en: Categories and tags
lt_LT: Kategorijos ir žymos

en: Categories:
lt_LT: Kategorijos:

en: Change log
lt_LT: Pakeitimų žurnalas

en: Change the footer's content in MailPoet's %1$sSettings%2$s page.
lt_LT: Pakeiskite poraštės turinį „MailPoet“ %1$sNustatymų%2$s puslapyje.

en: Charset
lt_LT: Simbolių kodavimas

en: Check again what you're trying to import.
lt_LT: Dar kartą patikrinkite ką bandote importuoti

en: Check out [link]our guide[/link] on how to fill out the form.
lt_LT: Paskaitykite [link]mūsų vadovą[/link], paaiškinantį kaip užpildyti formą.

en: Check this box if you want transparency
lt_LT: Pažymėkite šį langelį, jei norite, kad būtų permatoma

en: Check your inbox now to confirm your subscription.
lt_LT: Patikrinkite savo gauto pašto dėžutę ir patvirtinkite prenumeratą.

en: Check your inbox or spam folder now to confirm your subscription.
lt_LT: Patikrinkite savo pašto dėžutės įeinančių laiškų bei brukalų aplankus, kad patvirtintumėte prenumeratą.

en: Checkbox
lt_LT: Varnelė

en: Checking license
lt_LT: Tikriname licenciją

en: Cheers, your MailPoet Newsletter Plugin
lt_LT: Valio, štai jūsų naujienlaiškių siuntimo Įskiepis „MailPoet“

en: Choose a FROM name and email address for notifications emails.
lt_LT: Pasirinkite NUO vardą ir el. pašto adresą pranešimams, siunčiamiems el. paštu.

en: Choose a list
lt_LT: Pasirinkite sąrašą

en: Choose files to upload
lt_LT: Pasirinkite užkraunamus failus

en: Clean automatically your mailing list
lt_LT: Automatiškai išvalyti jūsų siuntimo sąrašą

en: Clear selection
lt_LT: Valyti pasirinkimus

en: Click
lt_LT: Paspausti

en: Click here to add a title or text.
lt_LT: Paspauskite čia, kad pridėtumėte pavadinimą ar tekstą.

en: Click here to subscribe
lt_LT: Spauskite čia, kad užsiprenumeruoti

en: Click here to unsubscribe
lt_LT: Spauskite čia, kad atsisakyti prenumeratos

en: Click here to view media.
lt_LT: Spustelėkite čia, norėdami peržiūrėti daugialypės terpės failus.

en: Click rate (based on opened newsletters)
lt_LT: Paspaudimų dažnis (nuo skaitytų laiškų skaičiaus)

en: Clicked
lt_LT: Paspausta

en: Clicked on
lt_LT: Paspaudė

en: Clicks
lt_LT: Paspaudimai

en: Close
lt_LT: Uždaryti

en: Compare past & present
lt_LT: Palyginkite praeitį ir dabartį

en: Configuration and Permissions
lt_LT: Konfigūravimas ir teisės

en: Configure
lt_LT: Konfigūruoti

en: Configure SPF and DKIM independently for each site.
lt_LT: Konfigūruoti SPF ir DKIM nepriklausomai kiekvienai svetainei.

en: Configure each site manually
lt_LT: Konfigūruoti kiekvieną svetainę atskirai

en: Configure your DNS by adding a key/value record in TXT as shown below.
lt_LT: Sukonfigūruokite savo DNS įrašydami raktas/reikšmė įrašą TXT kaip parodyta žemiau.

en: Confirm Reinstallation
lt_LT: Patvirtinti diegimą iš naujo

en: Confirm activating the MailPoet Premium Plugin?
lt_LT: Patvirtinate MailPoet Premium įskiepio aktyvavimą?

en: Confirm going back to the stable version?
lt_LT: Patvirtinate grįžimą prie stabilios versjos?

en: Confirm installing the MailPoet Premium Plugin?
lt_LT: Patvirtinate MailPoet Premium įskiepio įdiegimą?

en: Confirm unconfirmed subscribers
lt_LT: Patvirtinti nepatvirtintus prenumeratorius

en: Confirm your subscription to %1$s
lt_LT: Patvirtinkite prenumeratą: %1$s

en: Confirmation page
lt_LT: Patvirtinimo puslapis

en: Conflict
lt_LT: Konfliktas

en: Congrats, your Premium license is active. One last step...
lt_LT: Sveikiname, jūsų „Premium“ licencija yra aktyvi. Liko paskutinis žingsnis ...

en: Connection method
lt_LT: Sujungimo metodas

en: Contact Support
lt_LT: Susisiekite dėl techninės pagalbos

en: Contact your administrator to modify that, it should be configurable.
lt_LT: Susisiekite su administratoriumi, kad tai pakeistų, jis turėtų būti konfigūruojamas.

en: Content
lt_LT: Turinys

en: Copy
lt_LT: Kopijuoti

en: Copy of
lt_LT: Kopija

en: Copy paste in a text box
lt_LT: Kopijuoti ir įklijuoti tekstiniame langelyje

en: Coupons
lt_LT: Kuponai

en: Create a new email
lt_LT: Kurti naują laišką

en: Create a new form
lt_LT: Sukurti naują formą

en: Create a new list
lt_LT: Sukurti naują sąrašą

en: Create an email account dedicated solely to bounce handling.
lt_LT: Sukurkite el. pašto dėžutę, skirtą tik atmestiems laiškams.

en: Create and send newsletters. Import and manage your lists. Add subscription forms in widgets, articles and pages. MailPoet (formerly Wysija) is a freemium plugin updated regularly with new features.
lt_LT: Kurkite ir siųskite naujienlaiškius. Importuokite ir valdykite jūsų sąrašus. Dėkite prenumeratos formas valdikliuose, straipsniuose ir puslapiuose. MailPoet (buvęs Wysija) yra freemium įskiepis nuolat atnaujinamas naujomis galimybėmis.

en: Created on
lt_LT: Sukurta

en: Crunching&hellip;
lt_LT: Apdorojama...

en: Current day of the month in ordinal, ie. 2nd, 3rd, etc.
lt_LT: Einamoji mėnesio diena įvardinta kelintiniu skaitvardžiu, t.y. antra, trečia, ir t.t.

en: Current day of the month number
lt_LT: Einamosios mėnesio dienos numeris

en: Current month number
lt_LT: Einamojo mėnesio numeris

en: Currently viewing
lt_LT: Šiuo metu peržiūri

en: Custom Fields
lt_LT: Nestandartiniai laukai

en: Custom dates
lt_LT: Pasirinktinės datos

en: Custom horizontal line
lt_LT: Individualizuota horizontali linija

en: DKIM signature
lt_LT: DKIM parašas

en: Daily summary of emails sent
lt_LT: Išsiųstų el. laiškų dienos santrauka

en: Date
lt_LT: Data

en: Date created
lt_LT: Sukūrimo data

en: Date sent
lt_LT: Siuntimo data

en: Day
lt_LT: Diena

en: Debug mode
lt_LT: Derinimo režimas

en: December
lt_LT: Gruodis

en: Decide which emails a new customer gets automatically, based on the product he just purchased. This a Premium add-on for WooCommerce.
lt_LT: Nuspręskite kuriuos el. laiškus automatiškai gaus nauji vartotojai, atsižvelgiant į jų įsigytas prekes. Tai yra Premium papildinys, skirtas WooCommerce.

en: Default style saved.
lt_LT: Numatytasis stilius išsaugotas.

en: Delete
lt_LT: Trinti

en: Delete field
lt_LT: Trinti lauką

en: Delete image for all newsletters?
lt_LT: Ištrinti atvaizdą visų naujienlaškiuose?

en: Delete subscribers
lt_LT: Trinti prenumeratorius

en: Delete the user
lt_LT: Ištrinti narį

en: Delete these newsletters for ever?
lt_LT: Ištrinti šiuos naujienlaiškius negrįžtamai?

en: Delete these subscribers forever?
lt_LT: Trinti šiuos prenumeratorius negrįžtamai?

en: Delete this newsletter for ever?
lt_LT: Ištrinti šį naujienlaiškį negrįžtamai?

en: Delete this subscriber forever?
lt_LT: Trinti šį prenumeratorių negrįžtamai?

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
lt_LT: Ištrynus sąrašą prenumeratoriai nebus ištrinti.

en: Delivery method
lt_LT: Pristatymo būdas

en: Description
lt_LT: Aprašymas

en: Detailed stats for each subscriber
lt_LT: Išsami kiekvieno prenumeratoriaus statistika

en: Details & PSD
lt_LT: Detalės ir PSD

en: Device
lt_LT: Įrenginys

en: Did these subscribers ask to be in your list?
lt_LT: Ar šie prenumeratoriai norėjo būti jūsų sąraše?

en: Did you know? It's better to send fewer emails at higher frequencies. Become Premium and we'll ping your site each 15 minutes making sure your emails are sent smoothly at this frequency. [link]Send better with Premium.[/link]
lt_LT: Ar žinojote? Geriau išsiųsti mažiau el. laiškų didesniu dažnumu. Įsigykite Premium ir mes pinginsime jūsų svetainę kas 15 min., taip užtikrinant sklandų jūsų el. laiškų siuntimą numatytu dažnumu. [link]Siųskite geriau su Premium.[/link]

en: Discover more Premium features.
lt_LT: Atraskite daugiau Premium galimybių.

en: Discover which links are the top hits in each newsletter. Find out which subscribers are your number one fans and get advanced details about them. [link]Get more data with Premium.[/link]
lt_LT: Sužinokite kurias nuorodas spaudžia daugiausiai kiekviename naujienlaiškyje. Sužinokite kurie prenumeratoriai yra jūsų didžiausi fanai ir gaukite detelią informaciją apie juos. [link]Sužinokite daugiau su Premium.[/link]

en: Dismiss
lt_LT: Pamiršti

en: Display and insert options
lt_LT: Rodyti ir įterpti parinktis

en: Display label within input:
lt_LT: Rodyti antraštę įvesties lauke

en: Display labels in inputs
lt_LT: Rodyti įvesties laukų pavadinimus

en: Display problems? [link]View this newsletter in your browser.[/link]
lt_LT: Atvaizdavimo problemos? [link]Peržiūrėkite šį naujienlaiškį savo naršyklėje.[/link]

en: Display...
lt_LT: Atvaizdavimas...

en: Displays at the top of your newsletters. Don't forget to include the link tag, ie: [link]The link[/link]
lt_LT: Rodoma jūsų naujienlaiškių viršuje. Nepamirškite įterpti nuorodos žymą, t.y. [link]Nuoroda[/link]

en: Divider
lt_LT: Skirtukas

en: Divider Selection
lt_LT: Skirtuko pasirinkimas

en: Dividers Selection
lt_LT: Skirtukų pasirinkimas

en: Do not match as a 'date field' if most of the rows for that column return the same error.
lt_LT: Neversti 'datos lauku' jei dauguma šio stulpelio eilučių grąžina tą pačią klaidą.

en: Do nothing
lt_LT: Nieko  nedaryti

en: Do or do not. There is no try.
lt_LT: Daryti arba ne. Jokių bandymų.

en: Do you want to install that version?
lt_LT: Ar norite įdiegti šią versiją?

en: Does it work? Try to connect.
lt_LT: Veikia? Pabandyk prisijungti.

en: Does my sidebar form get more subscribers than the one in the footer? It's time to find out.
lt_LT: Ar mano šoninės juostos forma gauna daugiau prenumeratorių nei esanti poraštėje? Laikas sužinoti.

en: Domain
lt_LT: Domenas

en: Don't forget to include: <br><br>[activation_link]Confirm your subscription.[/activation_link]. <br><br>Optional: [lists_to_confirm].
lt_LT: Nepamirškite įtraukti: <br><br>[activation_link]Patvirtinkite prenumeratą[/activation_link]. <br><br>Pasirinktinai: [lists_to_confirm].

en: Don't see the add-on you're looking for? <a href="%s">Submit it</a> in our contact form.
lt_LT: Nerandate jums reikalingo įskiepio? <a href="%s">Parašykite</a> mums susisiekimo formoje.

en: Don't send to existing subscribers, only to future ones.
lt_LT: Nesiųsti dabartiniems prenumeratoriams, tik būsimiems.

en: Don't wait & send right now.
lt_LT: Nelaukti ir siųsti dabar.

en: Done
lt_LT: Baigta

en: Download
lt_LT: Parsisiųsti

en: Download as .zip
lt_LT: Atsisiųsti .zip formatu

en: Download original Photoshop file
lt_LT: Atsisiųsti originalų „Photoshop failą

en: Download the Premium plugin.
lt_LT: Atsisiųskite Premium įskiepį

en: Downloads: %1$s
lt_LT: Parsisiuntimai: %1$s

en: Draft
lt_LT: Juodraštis

en: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Look on the right!
lt_LT: Vilkite ir dėkite %1$stekstą, įrašus, skirtukus.%2$sŽiūrėkite dešinėje!

en: Drag the widgets below into your newsletter.
lt_LT: Vilkite žemiau esančius valdiklius į jūsų naujienlaiškį.

en: Drop files here
lt_LT: Įmeskite failus čia

en: Drop your footer image here.
lt_LT: Įdėkite savo apatinės laiško dalies paveikslėlį čia.

en: Drop your logo in this header.
lt_LT: Įdėkite savo logotipą viršuje.

en: Duplicate
lt_LT: Kopijuoti

en: Each time one of our users forgets to write a review, a kitten dies. It's sad and breaks our hearts. [link]Add your own review[/link] and save a kitten today.
lt_LT: Kiekvieną kartą, kai vienas iš mūsų vartotojų pamiršta parašyti atsiliepimą, miršta kačiukas. Tai liūdna ir skaudina mūsų širdis. [link]Parašykite atsiliepimą dabar[/link] ir išgelbėkite kačiuką.

en: Edit
lt_LT: Redaguoti

en: Edit Automatic latest content
lt_LT: Redaguoti automatinį naujausią turinį

en: Edit Lists
lt_LT: Redaguoti sąrašus

en: Edit custom field
lt_LT: Redaguoti nestandartinį lauką

en: Edit display
lt_LT: Redaguoti atvaizdavimą

en: Edit field
lt_LT: Redaguoti lauką

en: Edit form
lt_LT: Redaguoti formą

en: Edit lists
lt_LT: Redaguoti sąrašus

en: Edit name
lt_LT: Redaguoti pavadinimą

en: Edit subscription page link
lt_LT: Prenumeratos redagavimo puslapio nuoroda

en: Edit text
lt_LT: Redaguoti tekstą

en: Edit your subscriber profile: %1$s
lt_LT: Redaguokite savo profilį: %1$s

en: Edit your subscription
lt_LT: Redaguokite savo prenumeratas

en: Editing list %1$s
lt_LT: Redaguoti sąrašą %1$s

en: Element has been deleted.
lt_LT: Elementas buvo ištrintas.

en: Elements deleted
lt_LT: Elementai ištrinti

en: Email
lt_LT: El. pašto adresas

en: Email %1$s already exists.
lt_LT: El. pašto adresas %1$s jau yra.

en: Email Address
lt_LT: El. pašto adresas

en: Email Status
lt_LT: El. laiško statusas

en: Email content
lt_LT: El. laiško turinys

en: Email notifications
lt_LT: El. laiškų priminimai

en: Email subject
lt_LT: El. laiško tema

en: Email will be sent to %1$s at %2$s
lt_LT: El. laiškas bus išsiųstas %1$s %2$s

en: Enable MailPoet's Cron
lt_LT: Įjungti MailPoet Cron

en: Enable signup confirmation
lt_LT: Įjungti prenumeratos patvirtinimą

en: Enable this to show MailPoet's errors. Our support might ask you to enable this if you seek their help.
lt_LT: Įjunkite, jei norite matyti MailPoet klaidas. Mūsų pagalba gali paprašyti jūsų įjungti šį nustatymą jei norėsite gauti pagalbos.

en: Enabled
lt_LT: Įjungta

en: Enforce all sites to send with a unique FROM email address. You only need to configure the Automated Bounce Handling (Premium), SPF & DKIM only once.
lt_LT: Priverskite visas svetaines siųsti naudojant unikalų NUO el. pašto adresą. Jūs turite sukonfigūruoti tik Automatinį Atmetimų Valdymą (Premium), SPF ir DKIM tik vieną kartą.

en: Enter the email addresses that should receive notifications (separate by comma).
lt_LT: Įveskite el. pašto adresus, kurie turi gauti pranešimus (atskirkite kalbeliu).

en: Error Saving newsletter...
lt_LT: Naujienlaiškio įrašymo klaida ...

en: Error Sending Message <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>
lt_LT: Klaida siunčiant žinutę <b><i>%s</i></b> adresatui <b><i>%s</i></b>

en: Error Validating the fields
lt_LT: Laukų tikrinimo klaida

en: Error matching date.
lt_LT: Klaida suderinant datą.

en: Error when inserting emails.
lt_LT: Klaida įvedant el. pašto adresus.

en: Error when inserting list.
lt_LT: Klaida įvedant sąrašą.

en: Excel for Windows
lt_LT: Excel, skirtas Windows

en: Excellent under %1$s%%. Under %2$s%%  is acceptable. Over that, some servers might consider blocking. [link]Read more on support.mailpoet.com.[/link]
lt_LT: Puiku, jei mažiau nei %1$s%%. Priimtina, jei mažiau nei %2$s%%. Viršijus šią reikšmę - kai kurie serveriai gali blokuoti. [link]Skaitykite daugiau puslapyje support.mailpoet.com.[/link]

en: Excellent under %1$s%%. Under %2$s%% is acceptable. Over that, some servers might consider blocking. [link]Read more on support.mailpoet.com.[/link]
lt_LT: Puiku, jei mažiau nei %1$s%%. Mažiau nei %2$s%% yra priimtina. Jei viršija šią reikšmę - kai kurie serveriai gali blokuoti. [link]Skaitykite daugiau puslapyje support.mailpoet.com.[/link]

en: Export
lt_LT: Eksportuoti

en: Export Subscribers
lt_LT: Eksportuoti prenumeratorius

en: Export confirmed subscribers only
lt_LT: Eksportuoti tik patvirtintus prenumeratorius

en: Export to CSV
lt_LT: Eksportuoti CSV

en: Exporting %1$s subscribers
lt_LT: Eksportuojami %1$s prenumeratoriai

en: Extended functionalities to the free version.
lt_LT: Išplėstasis nemokamos versijos funkcionalumas.

en: FROM email address for sites using this method
lt_LT: NUO el. pašto adresas svetainėms, naudojančioms šį būdą

en: Failed Permanently
lt_LT: Galutinai nepavyko

en: Failed Send
lt_LT: Nepavyko išsiųsti

en: February
lt_LT: Vasaris

en: Field "%1$s" is required in table "%2$s".
lt_LT: Laukas &quot;%1$s&quot; yra būtinas lentelei &quot;%2$s&quot;.

en: Field "%1$s" needs to be a valid Email.
lt_LT: Laukas &quot;%1$s&quot; turi būti galiojantis el. pašto adresas.

en: Field's name:
lt_LT: Lauko pavadinimas:

en: File canceled.
lt_LT: Failas atšauktas.

en: Fill out the form below so we can connect to it.
lt_LT: Užpildykite žemiau esančią formą, kad galėtumėme prisijungti.

en: Filter
lt_LT: Filtras

en: Filter by status
lt_LT: Filtruoti pagal statusą

en: Filter by type
lt_LT: Filtruoti pagal tipą

en: Final step: last details
lt_LT: Paskutinis žingsnis: paskutinės detalės

en: Finally, you can drop more than 1 post at once.
lt_LT: Pagaliau, jūs galite įmesti daugiau nei 1 įrašą vienu metu.

en: Find out what happens to your subscribers once they arrive on your site, thanks to Google Analytics campaign tracking
lt_LT: Sužinokite ką veikia prenumeratoriai jūsų svetainėje, naudodami Google Analytics kampanijų sekimą

en: First Name
lt_LT: Vardas

en: First Time? See it in Action
lt_LT: Apsilankėte pirmą kartą? Pamatykite, kaip tai veikia

en: First name
lt_LT: Vardas

en: First step: main details
lt_LT: Pirmasis žingsnis: pagrindinė informacija

en: Follow us and don't miss anything!
lt_LT: Sekite mūsų naujienas ir nieko nepraleiskite!

en: Footer
lt_LT: Poraštė

en: Footer background
lt_LT: Poraštės fonas

en: Footer text
lt_LT: Poraštės tekstas

en: For %s per year, get 1 site covered with Premium.
lt_LT: Už %s per metus, naudokite Premium galimybes 1 svetainėje.

en: For %s per year, get 4 of your sites covered with Premium.
lt_LT: Už %s per metus, naudokite Premium galimybes 4 svetainėse.

en: For %s per year, get all of your sites covered with Premium.
lt_LT: Už %s per metus, naudokite Premium galimybes neribotame svetainių skaičiuje.

en: For example, "Spring email". [link]Read the guide.[/link]
lt_LT: Pavyzdžiui "Pavasario el. laiškas". [link]Skaitykite vadovą.[/link]

en: For your own use and never shown to your subscribers.
lt_LT: Jūsų pačių naudojimui, niekada nerodomas prenumeratoriams.

en: Forget about limits
lt_LT: Pamirškite apribojimus

en: Format
lt_LT: Formatas

en: Four Sites
lt_LT: Keturios svetainės

en: Free
lt_LT: Nemokama

en: Freelance
lt_LT: Laisvai dirbantis

en: Freelancer
lt_LT: Laisvai dirbantis

en: Friday
lt_LT: Penktadienis

en: Friend recommendation
lt_LT: Draugų rekomendacija

en: From
lt_LT: Nuo

en: Full name of current day
lt_LT: Šios dienos pilnas pavadinimas

en: Full name of current month
lt_LT: Pilnas einamojo mėnesio pavadinimas

en: Geeky Options
lt_LT: Moksliukų nustatymai

en: Get Help!
lt_LT: Gaukite pagalbos!

en: Get Premium now
lt_LT: Įsigykite „Premium“ versiją

en: Get [link]MailPoet Premium[/link] to see the link.
lt_LT: Kad pamatytumėte šią nuorodą, įsigykite [link]MailPoet Premium[/link].

en: Get all MS users
lt_LT: Gauti visus MS vartotojus

en: Get faster support
lt_LT: Gaukite greitesnį aptarnavimą

en: Get it now!
lt_LT: Gaukite dabar!

en: Get more themes
lt_LT: Gaukite daugiau temų

en: Get your spam score in 1 click while you're designing your newsletter thanks to [link]mail-tester[/link], our own popular in-house tool.
lt_LT: Gaukite savo brukališkumo įvertinimą vienu paspaudimu kol maketuojate savo naujienlaiškį, naudojant [link]mail-tester[/link], mūsų pačių sukurtą populiarų įrankį.

en: Go Premium!
lt_LT: Įsigykite „Premium“ versiją!

en: Go and edit a newsletter to test it.
lt_LT: Dabar redaguokite naujienlaiškį, kad tai patestuoti.

en: Go premium, you cannot send anymore!
lt_LT: Nusipirk Premium narystę, nes tu negali siųsti daugiau!

en: Google Analytics Campaign
lt_LT: Google Analytics kampanija

en: Google campaign
lt_LT: Google kampanija

en: Google or other search engine
lt_LT: Google arba kiti paieškos varikliai

en: Got a sales question? [link]Get in touch[/link].
lt_LT: Turite klausimų dėl pirkimo? [link]Susisiekite[/link].

en: Great! But the beta version might be buggy, and we expect you to report any bugs. Confirm to installing the Beta version?
lt_LT: Puiku! Bet beta versija gali turėti klaidų ir mes tikimės, kad jūs pranešite jei aptiksite jų. Patvirtinate Beta versijos diegimą?

en: Great, you'll never hear from us again!
lt_LT: Ką gi, daugiau laiškų jums nesiųsime.

en: HTTP error.
lt_LT: HTTP klaida.

en: Have fun improving
lt_LT: Mėgaukitės privalumais

en: Header
lt_LT: Antraštė

en: Header background
lt_LT: Antraštės fonas

en: Heading 1
lt_LT: 1 antraštė

en: Heading 2
lt_LT: 2 antraštė

en: Heading 3
lt_LT: 3 antraštė

en: Hello!
    
    Hurray! You've subscribed to our site.
    We need you to activate your subscription to the list(s): [lists_to_confirm] by clicking the link below: 
    
    [activation_link]Click here to confirm your subscription.[/activation_link]
    
    Thank you,
    
     The team!
lt_LT: Sveikiname!
    
    Jūs užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį.
    Prašome aktyvuoti prenumeratą(as): [lists_to_confirm] paspaudžiant žemiau esančią nuorodą: 
    
    [activation_link]Paspauskite, kad patvirtintumėte prenumeratą.[/activation_link]
    
    Dėkojame!
    
    Komanda

en: Help yourself. Or let us help you.
lt_LT: Prašome naudotis. Arba leiskite mums aptarnauti jus.

en: Here is the list of bounced emails.
lt_LT: Štai atmestų laiškų sąrašas

en: Hey! %1$s has an update (version %2$s), <a href="%3$s">click here to update</a>.
lt_LT: Ei! %1$s yra atnaujinimas (versija %2$s), <a href="%3$s">spauskite čia, kad atnaujintumėte</a>.

en: Hey! We have a quick question for you:
lt_LT: Ei! Mes turime jums greitą klausimą:

en: Hey, we're curious! How did you find out about us?
lt_LT: Sveiki, mums smalsu, kaip sužinojote apie mus?

en: Hide
lt_LT: Slėpti

en: Hide display options
lt_LT: Slėpti atvaizdavimo pasirinkimus

en: Hide this message
lt_LT: Paslėpti šį pranešimą

en: Hide!
lt_LT: Slėpti!

en: Horizontal line
lt_LT: Horizontali linija

en: Hover your mouse over the bars to discover the forms' names.
lt_LT: Užveskite pelės žymeklį ant stulpelių, kad pamatytumėte formų pavadinimus

en: How about a new list?
lt_LT: Gal kurti naują sąrašą?

en: How do you want to import?
lt_LT: Kaip norite importuoti?

en: How does it work?
lt_LT: Kaip tai veikia?

en: How spammy is this newsletter?
lt_LT: Kiek brukališkas yra šis naujienlaiškis?

en: I'll setup a cron job on my server to execute at the frequency I want. Read about [link]setting up a cron job yourself[/link].
lt_LT: Aš pats sukursiu cron darbą savo serveryje ir paleisiu jį norimu dažnumu. Skaitykite apie [link]cron darbų nustatymus[/link].

en: I'm a premium user, MailPoet.com will make sure my emails get sent on time.
lt_LT: Naudoju mokamą versiją, todėl MailPoet.com pasirūpins išsiųsti mano laiškus laiku.

en: IO error.
lt_LT: IO klaida.

en: IP address
lt_LT: IP adresas

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the frequency.
lt_LT: Jei noriu padidinti dažnumą, galiu [link]sukurti papildomą cron darbą[/link] savo pusėje.

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the sending frequency.
lt_LT: Jei aš noriu, aš galiu [link]sukurti papildomą periodinę užklausą[/link] savo serveryje siuntimo dažniui padidinti.

en: If a theme with the same name exists, overwrite it.
lt_LT: Jei yra tema tuo pačiu pavadinimu, perrašyti ją.

en: If the answer is "no", consider yourself a spammer.
lt_LT: Jei atsakymas yra "ne", laikykite save brukalų siuntėju.

en: If you confirm the theme switch, it will override your header, footer, dividers and styles
lt_LT: Jei patvirtinsite temos keitimą, pasikeis jūsų antraštė, poraštė, skirtukai ir stiliai

en: If you confirm this, all your current MailPoet data will be erased (newsletters, themes, statistics, lists, subscribers, etc.)
lt_LT: Jei tai patvirtinsite, visi jūsų esami MailPoet duomenys bus ištrinti (naujienlaiškiai, temos, statistika, sąrašai, prenumeratoriai ir t.t.)

en: If you have this problem, then this is your solution. Totally free too.
lt_LT: Jei turite problemą, tuomet tai jūsų sprendimas. Taip pat visiškai nemokamas.

en: If you leave this area empty, it will not display once you send your email
lt_LT: Jei paliksite šią sritį tuščią, ji nebus rodoma išsiuntus el. laišką

en: If you recently, successfully, sent a lot of emails, those errors may also be due to your server limitations.
lt_LT: Jei neseniai sėkmingai išsiuntėte daug el. laiškų, šios klaidos galėjo atsirasti dėl jūsų serverio apribojimų.

en: If you want to use a Gmail address, you need to send with Gmail. Check <a id="tip-send-with" href="%s">sending settings</a>.
lt_LT: Jei norite naudoti Gmail adresą, turite siųsti iš Gmail. Patikrinkite <a id="tip-send-with" href="%s"> siuntimo nustatymus</a>.

en: If you want to use all capabilities of the uploader, like uploading multiple files at once, please upgrade to lighttpd 1.5.
lt_LT: Jei norite pasinaudoti visomis failų užkrovimo įrankio galimybėmis, pvz. daugelio failų užkrovimas vienu metu, prašome atsinaujinti į lighttpd 1.5.

en: Ignore column...
lt_LT: Ignoruoti stulpelį...

en: Ignore current subscribers
lt_LT: Ignoruoti dabartinius prenumeratorius

en: Image
lt_LT: Vaizdas

en: Image Parameters
lt_LT: Vaizdo parametrai

en: Image alignment
lt_LT: paveikslėlio lygiavimas

en: Image has been deleted.
lt_LT: Paveikslėlis ištrintas.

en: Image selection has been saved.
lt_LT: Paveikslėlių rinkinys įrašytas.

en: Image selection has not been saved.
lt_LT: Paveikslėlių rinkinys neįrašytas.

en: Image width
lt_LT: Paveikslėlio plotis

en: Images
lt_LT: Paveikslėliai

en: Import
lt_LT: Importuoti

en: Import "%1$s" as date field
lt_LT: Importuoti "%1$s" kaip datos lauką

en: Import Subscribers
lt_LT: Importuoti prenumeratorius

en: Import as "%1$s"
lt_LT: Importuoti kaip "%1$s"

en: Import from %1$s
lt_LT: Importuoti iš %1$s

en: Import from plugin %1$s has been cancelled.
lt_LT: Importavimas iš įskiepio %1$s atšauktas.

en: Import from plugin %1$s has been completed.
lt_LT: Importavimas iš įskiepio %1$s baigtas.

en: Import subscribers from plugins
lt_LT: Importuoti prenumeratorius iš įskiepių

en: Import the %1$s subscribers from the plugin: %2$s
lt_LT: Importuoti %1$s prenumeratorius iš įskiepio: %2$s

en: Important plugin updates
lt_LT: Svarbūs įskiepio atnaujinimai

en: Improve your spam score. Mailpoet can sign all your emails with DKIM. [link]Read more.[/link]
lt_LT: Pagerinkite savo brukališkumo įvertinimą.MailPoet gali pasirašyti visus jūsų el. laiškus su DKIM. [link]Skaitykite daugiau.[/link]

en: In Queue
lt_LT: Eilėje

en: In our Visual Editor, you can now include the author name for each post.
lt_LT: Mūsų vaizdžiajame redaktoriuje jūs dabar galite įtraukti kiekvieno įrašo autoriaus vardą.

en: In our form editor, you can now add new fields such as gender, city, date of birth, etc.
lt_LT: Mūsų formų redaktoriuje jūs dabar galite įdėti naujus laukus tokius kaip lytis, miestas, gimimo data ir t.t.

en: In queue
lt_LT: Eilėje

en: Include author
lt_LT: Įtraukti autorių

en: Include categories
lt_LT: Įtraukti kategorijas

en: Includes: %1$s
lt_LT: Apima: %1$s

en: Increase your subscribers
lt_LT: Padidinkite prenumeratorių skaičių

en: Industry
lt_LT: Pramonė

en: Information is missing.
lt_LT: Trūksta informacijos.

en: Insert Subscription Form
lt_LT: Įterpkite prenumeratos formą

en: Insert [newsletter:total] to show number of posts, [newsletter:post_title] to show the latest post's title & [newsletter:number] to display the issue number.
lt_LT: Įdėkite [newsletter:total], kad parodyti įrašų skaičių,  [newsletter:post_title], kad parodyti vėliausio įrašo pavadinimą, ir [newsletter:number], kad parodyti laidos numerį.

en: Insert block here
lt_LT: Įterpti bloką čia

en: Insert dynamic data about your subscribers, the newsletter, today's date, etc...
lt_LT: Įterpti dinaminius duomenis apie jūsų prenumeratorius, naujienlaiškį, šiandienos datą ir t.t.

en: Insert form
lt_LT: Įterpti formą

en: Insert selected
lt_LT: Įterpti pasirinktą

en: Inserting selected articles...
lt_LT: Įdedami pasirinkti straipsniai ...

en: Install Themes
lt_LT: Įdiegti temas

en: Install from WordPress.org
lt_LT: Įdiegti iš Wordpress.org

en: Installing MailPoet Newsletter Premium plugin
lt_LT: Diegiamas įskiepis „MailPoet Newsletter Premium“

en: Installing MailPoet Premium Version
lt_LT: Įdiegiama MailPoet Premium versija

en: Investigate your top subscribers
lt_LT: Patirinėkite savo geriausius prenumeratorius

en: Is this field mandatory?
lt_LT: Ar šis laukas privalomas?

en: Issue number
lt_LT: Laidos numeris

en: It doesn't always work the way we want it to, doesn't it? We have a [link]dedicated support website[/link] with documentation and a ticketing system.
lt_LT: Tai ne visada veikia taip, kaip norime jį, ar ne? Turime [link]atskirą paramos svetainę[/link] su dokumentacija ir registracijos sistema.

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
lt_LT: Atrodo, kad valdiklis buvo panaikintas iš „WordPress“ [link]valdiklių srities[/link].

en: It's free, and has proven popular with our users.
lt_LT: Jis nemokamas ir yra populiarus tarp mūsų naudotojų.

en: January
lt_LT: Sausis

en: July
lt_LT: Liepa

en: June
lt_LT: Birželis

en: Keep this plugin essentially free
lt_LT: Išsaugokite šį įskiepį iš esmės nemokamu

en: Key
lt_LT: Raktas

en: Label:
lt_LT: Antraštė

en: Last
lt_LT: Paskutinis

en: Last 180 days
lt_LT: Pastarosios 180 dienų

en: Last 30 days
lt_LT: Pastarosios 30 dienų

en: Last 365 days
lt_LT: Pastarosios 365 dienų

en: Last 7 days
lt_LT: Paskutinės 7 dienos

en: Last 90 days
lt_LT: Pastarosios 90 dienų

en: Last Name
lt_LT: Pavardė

en: Last click
lt_LT: Paskutinis paspaudimas

en: Last month
lt_LT: Praėjęs mėnuo

en: Last name
lt_LT: Pavardė

en: Last open
lt_LT: Paskutinis atidarymas

en: Last updated: %1$s
lt_LT: Atnaujinta: %1$s

en: Latest batch was sent %1$s ago.
lt_LT: Paskutinė siunta išsiųsta prieš %1$s.

en: Latest content already sent.
lt_LT: Naujausi straipsniai jau išsiųsti.

en: Latest post title
lt_LT: Vėliausio įrašo pavadinimas

en: Leaky Paywall is a Premium plugin to put content behind a paywall. This add-on manages your customers' customers subscriptions.
lt_LT: Leaky Paywall yra Premium įskiepis, leidžiantis įdėti turinį už mokėjimų sienos. Šis papildinys leidžia valdyti jūsų klientų klientų prenumeratas.

en: Learn more.
lt_LT: Sužinokite daugiau.

en: Leave this option to Yes. Only a tiny portion of SMTP services ask Authentication to be turned off.
lt_LT: Palikite šį pasirinkimą įjungtą. Tik mažytė dalis SMTP servisų prašo išjungti autorizaciją.

en: Let subscribers select their lists:
lt_LT: Leisti prenumeratoriams pasirinkti sąrašus:

en: Let the plugin remove the <strong>bounced and invalid addresses</strong> automatically. [link]See the guide.[/link]
lt_LT: Leiskite įskiepiui pašalinti <strong>atmestus ir netinkamus el. pašto adresus</strong> automatiškai. [link]Skaitykite vadovą.[/link]

en: Let us configure it
lt_LT: Leiskite mums tai sukonfigūruoti

en: Letters only
lt_LT: Tik raidės

en: Line is empty
lt_LT: Eilutė yra tuščia.

en: Link
lt_LT: Nuoroda

en: Link to browser version
lt_LT: Nuoroda į naršyklės versiją

en: Links
lt_LT: Saitai

en: List "%1$s" has been deleted.
lt_LT: Sąrašas &quot;%1$s&quot; buvo ištrintas.

en: List "%1$s" has been duplicated.
lt_LT: Sukurta sąrašo &quot;%1$s&quot; kopija.

en: List "%1$s" has been synchronised.
lt_LT: Sąrašas "%1$s" sinchronizuotas.

en: List created based on a newsletter segment.
lt_LT: Sąrašas sukurtas naujienlaiškio segmento pagrindu.

en: List has been updated.
lt_LT: Sąrašas buvo atnaujintas.

en: List of fields to export
lt_LT: Eksportuojamų laukų sąrašas

en: List of forms
lt_LT: Formų sąrašas

en: List selection
lt_LT: Sąrašo pasirinkimas

en: Lists
lt_LT: Sąrašai

en: Lists and Subscribers
lt_LT: Sąrašai ir prenumeruotojai

en: Lists to which the subscriber was subscribed.
lt_LT: Sąrašau, kurius užsiprenumeravo prenumeratorius.

en: Loading more Results...
lt_LT: Užkraunu daugiau rezultatų

en: Loading results...
lt_LT: Įkeliami rezultatai...

en: Loading...
lt_LT: Kraunasi ...

en: Local time is <code>%1$s</code>
lt_LT: Vietinis laikas yra <code>%1$s</code>

en: Login
lt_LT: Prisijungimas

en: Looking for a faster method to send? [link]Read more[/link] on sending with a professional SMTP.
lt_LT: Ieškote greitesnio būdo siųsti? [link]Skaitykite daugiau[/link], kaip siųsti per profesionalius SMTP serverius.

en: Looking for answers? Why such and such campaign worked so well? Which is your most efficient subscription form? Get a clear picture with our brand new stats dashboard! [link]Get the stats dashboard in Premium.[/link]
lt_LT: Ieškote atsakymų? Kodėl ta kampanija gerai suveikė? Kuri jūsų prenumeratos forma efektyviausia? Matykite aiškų vaizdą naudodami mūsų naują statistikos skydelį! [link]Gaukite jį su Premium.[/link]

en: Love kittens?
lt_LT: Mylite kačiukus?

en: MailPoet Subscription Form
lt_LT: MailPoet prenumeratos forma

en: MailPoet Version
lt_LT: „MailPoet“ Versija:

en: MailPoet Version:
lt_LT: „MailPoet“ Versija:

en: MailPoet cannot be reinstalled because your folder <em>wp-content/uploads/wysija</em> needs to be writable. Change your permissions and reinstall.
lt_LT: „MailPoet“ negalima įdiegti iš naujo, nes aplankas <em>wp-content/uploads/wysija</em> turi būti įrašomas. Pakeiskite teises ir diekite iš naujo.

en: MailPoet has been reinstalled successfully using the same version. Settings and data have been deleted.
lt_LT: Ta pati „MailPoet“ versija buvo sėkmingai įdiegta iš naujo. Nustatymai ir duomenys buvo ištrinti.

en: MailPoet has been uninstalled. Your site is now cleared of MailPoet.
lt_LT: „MailPoet“ buvo pašalintas. Jūsų svetainėje „MailPoet“ nebėra.

en: MailPoet page
lt_LT: „MailPoet“ puslapis

en: MailPoet says:
lt_LT: MailPoet sako:

en: Mailbox Full
lt_LT: Pašto dėžutė pilna

en: Mailbox not available
lt_LT: Pašto dėžutė nepasiekiama

en: March
lt_LT: Kovas

en: Match data
lt_LT: Suderinti duomenis

en: Maximum of posts to show
lt_LT: Maksimum rodomų įrašų skaičius

en: Maximum upload file size: %d%s
lt_LT: Maksimalus užkraunamo failo dydis: %d%s

en: Maximum upload file size: %d%s.
lt_LT: Maksimalus užkraunamo failo dydis: %d%s.

en: May
lt_LT: Gegužė

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
lt_LT: Viršytas atminties limitas. Bandykite kitą, dar mažesnį failą.

en: Message delayed
lt_LT: Žinutė užlaikyta

en: Method set by the network admin.
lt_LT: Būdas, nustatytas tinklo administratoriaus

en: Modified On
lt_LT: Redaguota

en: Modify
lt_LT: Modifikuoti

en: Monday
lt_LT: Pirmadienis

en: Monitor everything with more stats
lt_LT: Stebėkite viską naudojant daugiau rodiklių

en: Month
lt_LT: Mėnuo

en: Month (January, February,...)
lt_LT: Mėnuo (Sausis, Vasaris, ...)

en: More options in editor
lt_LT: Daugiau pasirinkimų redaktoriuje

en: More stats
lt_LT: Daugiau statistikos

en: More subscriber fields
lt_LT: Daugiau prenumeratoriaus laukų

en: Moreover, MailPoet checks every 15 minutes your site, <strong>just like a "cron" job</strong>, to make sure your emails are being sent on time. No setup involved!
lt_LT: Dar daugiau, MailPoet tikrina kas 15 minučių jūsų svetainę, <strong>visai kaip "cron" darbas</strong>, kad užtikrinti jūsų el. laiškų išsiuntimą laiku. Nereikia nieko papildomai nustatinėti!

en: Move to list
lt_LT: Perkelti į sąrašą

en: Multisite ready.
lt_LT: Suderinamas su Multisite.

en: My first list
lt_LT: Mano pirmasis sąrašas

en: My rating: %1$s
lt_LT: Mano įvertinimas: %1$s

en: N/A
lt_LT: Neprieinama

en: Name
lt_LT: Pavadinimas

en: Name & email of yourself or your company.
lt_LT: Jūsų vardas ar jūsų kompanijos pavadinimas ir el. laiškas

en: Need help?
lt_LT: Reikalinga pagalba?

en: Network's Default Sending Method
lt_LT: Tinklo nustatytas siuntimo būdas

en: Network's Method
lt_LT: Tinklo būdas

en: Never opened or clicked
lt_LT: Niekada neatidarė ar paspaudė

en: New Form
lt_LT: Nauja forma

en: New form
lt_LT: Nauja forma

en: New list
lt_LT: Naujas sąrašas

en: New subscriber to %1$s
lt_LT: Naujas %1$s prenumeratorius

en: News from us, the team
lt_LT: Naujienos iš mūsų komandos

en: Newsletter
lt_LT: Naujienlaiškis

en: Newsletter Images
lt_LT: Naujienlaiškio paveikslėliai

en: Newsletter Pro (by Satollo)
lt_LT: „Newsletter Pro“ (Satollo)

en: Newsletter Subject
lt_LT: Naujienlaiškio tema

en: Newsletter can't be deleted.
lt_LT: Naujienlaiškis negali būti ištrintas.

en: Newsletter deleted.
lt_LT: Naujienlaiškis ištrintas.

en: Newsletter has been saved as a draft.
lt_LT: Naujienlaiškis buvo išsaugotas kaip juodraštis.

en: Newsletter has been saved.
lt_LT: Naujienlaiškis išsaugotas.

en: Newsletter has been scheduled.
lt_LT: Naujienlaiškio siuntimas suplanuotas.

en: Newsletter profile has been updated.
lt_LT: Naujienlaiškių profilis atnaujintas.

en: Newsletter successfully created.
lt_LT: Naujienlaiškis sėkmingai sukurtas.

en: Newsletters
lt_LT: Naujienlaiškiai

en: Newsletters (by Tribulant)
lt_LT: „Newsletters“ (Tribulant)

en: Newsletters are already being sent. Your latest newsletter will be sent afterwards.
lt_LT: Naujienlaiškiai jau siunčiami. Jūsų vėliausias naujienlaiškis bus išsiųstas vėliau.

en: Newsletters in time
lt_LT: Naujienlaiškių retrospektyva

en: Next &gt;
lt_LT: Kitas &gt;

en: Next send out in %1$s
lt_LT: Kitas siuntimas %1$s

en: Next send out on %1$s
lt_LT: Kitas siuntimas %1$s

en: Next step
lt_LT: Kitas žingsnis

en: Next try in %s minutes.
lt_LT: Kitas bandymas po %s minučių.

en: No
lt_LT: Ne

en: No Results were found
lt_LT: Rezultatų nerasta

en: No email sent.
lt_LT: El. laiškas neišsiųstas

en: No list specified
lt_LT: Nenurodytas joks sąrašas

en: No more limits of 2000 subscribers
lt_LT: Ne daugiau 2000 prenumeratorių

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
lt_LT: Nė vienas prenumeratorius nerastas, tikriausiai todėl, kad jis buvo ištrintas.

en: No thanks! I have enough visitors on my site. Their visits will trigger MailPoet's cron automatically.
lt_LT: Ne, ačiū! Aš turiu pakankamai lankytojų savo svetainėje. Jų apsilankymai automatiškai įjungs MailPoet cron darbą.

en: None of your queued emails have been sent? Then activate this option.
lt_LT: Neišsiųstas nei vienas jūsų el. laiškas? Tuomet įjunkite šią opciją.

en: Not Configured!
lt_LT: Nesukonfigūruota!

en: Not active.
lt_LT: Neaktyvus.

en: Not good at matching colors? Don't worry, we work with top notch designers to provide you plenty of themes, the newest are Premium exclusives. [link]Get more themes in Premium.[/link]
lt_LT: Nesiseka suderinti spalvas? Nesijaudinkite, mes dirbame su geriausiais dizaineriais ir siūlome jums daugybę temų - tai mūsų išskirtinė naujovė Premium vartotojams. [link]Gaukite daugiau temų naudodami Premium.[/link]

en: Not sent
lt_LT: Neišsiųsta

en: Not sent yet.
lt_LT: Dar neišsiųstas.

en: Note:
lt_LT: Pastaba:

en: Note: Find out what this subscriber opened and clicked with our [link]Premium version.[/link]
lt_LT: Pastaba: Sužinokite ką šis prenumeratorius atidarė ir paspaudė su mūsų siūloma [link]Premium versija.[/link]

en: Nothing
lt_LT: Nieko

en: November
lt_LT: Lapkritis

en: Number of lines:
lt_LT: Eilučių skaičius:

en: Numbers only
lt_LT: Tik skaičiai

en: October
lt_LT: Spalis

en: Once a week
lt_LT: Kartą per savaitę

en: Once every 28 days
lt_LT: Kartą per 28 dienas

en: Once every fifteen minutes
lt_LT: Kartą per penkiolika minučių

en: Once every five minutes
lt_LT: Kartą per penkias minutes

en: Once every minute
lt_LT: Kartą per minutę

en: Once every ten minutes
lt_LT: Kartą per dešimt minučių

en: Once every thirty minutes
lt_LT: Kartą per trisdešimt minučių

en: Once every two hours
lt_LT: Kartą per dvi valandas

en: Once every two minutes
lt_LT: Kartą per dvi minutes

en: One configuration for all sites
lt_LT: Viena konfigūracija visoms svetainėms

en: One less subscriber to %1$s
lt_LT: Vienu prenumeratorium mažiau %1$s

en: Oops! There are no newsletters to display.
lt_LT: Oi! Nėra naujienlaiškių, kuriuos galima būtų atvaizduoti.

en: Oops! We could not add you!
lt_LT: Oi! Mes negalime Jūsų pridėti!

en: Oops! You're already subscribed.
lt_LT: Oi! Jus jau užsiprenumeravote mūsų naujienas.

en: Open
lt_LT: Atidaryti

en: Open rate (based on received newsletters)
lt_LT: Skaitytų laiškų dalis (nuo gautų laiškų skaičiaus)

en: Open, clicks & unsubscribes
lt_LT: Atidaryti laiškai, paspaudimai ir atsisakymai

en: Open, clicks, unsubscribed
lt_LT: Atidarymai, paspaudimai, atsisakymai

en: Opened
lt_LT: Atidaryta

en: Opened & Clicked
lt_LT: Atidaryta ir spustelėta

en: Opened & Unsubscribed
lt_LT: Atidaryta atsisakyta prenumeratos

en: Opened date
lt_LT: Atidarymo data

en: Opened newsletters
lt_LT: Atidaryti naujienlaiškiai

en: Opened only
lt_LT: Tik atidaryta

en: Opens
lt_LT: Atidarymai

en: Order:
lt_LT: Tvarka:

en: Ordering
lt_LT: Rikiavimas

en: Ouch. You are over %1$s%%. MailPoet will unsubscribe the invalid emails, thanks to the [link]Automatic Bounce Handler[/link]
lt_LT: Oi. Viršijote %1$s%%. „MailPoet“ pašalins negaliojančius adresus, naudodamas [link]automatinę atmestų laiškų apdorojimo mechanizmą[/link]

en: Our international and friendly team will help you optimize your settings in details, and make sure you're all good to go. We answer questions under 10h on average. Pretty fast!
lt_LT: Mūsų tarptautinė draugiška komanda padės jums optimizuoti jūsų nustatymus ir įsitikins, kad jūs galite startuoti. Mes atsakome į klausimus per mažiau nei 10 val., imant vidurkį. Gan greitai!

en: Our toolbar doesn't load?
lt_LT: Nesikrauna mūsų įrankių juosta?

en: Over %1$s%% is excellent. %2$s%% to %3$s%% is good. Under that, it is bad. [link]Read why this stat can be unreliable on support.mailpoet.com[/link]
lt_LT: Virš %1$s%% yra puiku. Nuo %2$s%% iki %3$s%% yra gerai. Žemiau šios reikšmės - blogai. [link]Skaitykite kodėl šis rodiklis gali būti nepatikimas puslapyje support.mailpoet.com[/link]

en: Over %1$s%% is great. Between %2$s%% and %3$s%% is good. Under %4$s%% is poor. It is normal if you have no links.
lt_LT: Virš %1$s%% yra puikus. Tarp %2$s%% ir %3$s%% yra geras. Mažesnis nei %4$s%% yra prastas. Tai yra normalu, jei  laiškuose nenaudojate saitų.

en: POP3 without imap extension
lt_LT: POP3 be IMAP plėtinio

en: Page %1$s
lt_LT: Puslapis %1$s

en: Page does not exist.
lt_LT: Puslapis neegzistuoja.

en: Page is not accessible.
lt_LT: Puslapis nepasiekiamas.

en: Pages
lt_LT: Puslapiai

en: Password
lt_LT: Slaptažodis

en: Paste this shortcode in a page to display a list of past newsletters.
lt_LT: Įdėkite šį trumpąjį kodą puslapyje, norėdami rodyti praeitų naujienlaiškių sąrašą.

en: Paste this shortcode to display the number of confirmed subscribers in post or page.
lt_LT: Įklijuokite šį trumpą kodą norėdami atvaizduoti patvirtintų prenumeratorių skaičių įraše ar puslapyje.

en: Pause
lt_LT: Pristabdyti

en: Paused
lt_LT: Sustabdyta

en: Phone number, (+,-,#,(,) and spaces allowed)
lt_LT: Tel. numeris (leidžiami +,-,#,(,) ir tarpai)

en: Photoshop file available as part of [link]Premium features[/link].
lt_LT: „Photoshop“ failas pateikiamas kaip [link]Premium[/link] versijos dalis.

en: Pick a date
lt_LT: Pasirinite datą

en: Pick a list
lt_LT: Pasirinkite sąrašą

en: Pick one or many lists
lt_LT: Pasirinkite vieną ar daugiau sąrašų

en: Pick the lists you want to import those subscribers to.
lt_LT: Pasirinkite sąrašus, į kuriuos norite importuoti prenumeratorius.

en: Pick your prefered configuration?
lt_LT: Pasirinkite jūsų pageidaujamą konfigūraciją.

en: Please contact your host or server administrator to fix this.
lt_LT: Prašome susisiekti su jūsų serverio administratoriumi, kad pataisyti tai.

en: Please delete <%= chars %> character<%= plural %>
lt_LT: Prašome ištrinti <%= chars %> simboliu<%= plural %>

en: Please enter <%= chars %> more character<%= plural %>
lt_LT: Prašome įvesti dar <%= chars %> simboliu<%= plural %>

en: Please enter first name
lt_LT: Įveskite vardą

en: Please enter last name
lt_LT: Įveskite pavardę

en: Please enter the address where you've found out about us
lt_LT: Prašome įvesti adresą, kur sužinojote apie mus

en: Please make a selection first!
lt_LT: Pirma pasirinkite!

en: Please select a newsletter.
lt_LT: Pasirinkite naujienlaiškį.

en: Please select an article.
lt_LT: Pasirinkite straipsnį.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
lt_LT: Bandykite įkelti šį failą %1$snaršyklės įkėlimo įrankiu%2$s.

en: Please update your WordPress to the latest version, in order to get the latest uploading system.
lt_LT: Kad galėtumėte pasinaudoti naujausia failų užkrovimo sistema, prašome atnaujinti savo WordPress į naujausią versiją.

en: Please verify your link to this page.
lt_LT: Patikrinkite nuorodą į šį puslapį.

en: Please verify your mail configuration and make sure you can send a test of this email.
lt_LT: Patikrinkite savo pašto konfigūraciją ir įsitikinkite, kad galite išsiųsti testinį el. laišką.

en: Port
lt_LT: Portas

en: Position your mouse over the image to the left.
lt_LT: Užveskite palės žymeklį ant kairėje esančio paveikslėlio.

en: Post Notifications
lt_LT: Įrašo priminimai

en: Post Selection
lt_LT: Įrašo pasirinkimas

en: Post type
lt_LT: Įrašo tipas

en: Posts
lt_LT: Įrašai

en: Preceded by:
lt_LT: Prieš tai bus:

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
lt_LT: Nėra „Premium“ versijos licencijos jūsų svetainei. Pirkite [link]čia[/link].

en: Premium users now have a dedicated Statistics page to monitor all of their newsletters and their subscribers' activity, an essential tool to know your subscribers better.
lt_LT: Premium vartotojai dabar turi dedikuotą statistikos puslapį, kuriame gali sekti visus naujienlaiškius ir prenumeratorių aktyvumą, esminį įrankį, leidžianti geriau pažinti prenumeratorius.

en: Premium users save 20% with this coupon: MAILPOET20
lt_LT: Premium vartotojai sutaupo 20% naudojant šį kuponą: MAILPOET20

en: Premium users save 20% with this coupon: MP20
lt_LT: Premium vartotojai sutaupo 20% naudodami šį kuponą: MP20

en: Premium users save 25% with this coupon: mailpoet25
lt_LT: Premium vartotojai sutaupo 25% naudodami šį kuponą: mailpoet25

en: Premium version is valid for your site.
lt_LT: Jūsų svetainei galioja „Premium“ versija.

en: Preselect today's date:
lt_LT: Pasirinkite šios dienos datą:

en: Prevent people from being subscribed to your list unwillingly, this option ensures you to keep a clean list.
lt_LT: Užkirsti galimybę prenumeruoti žmones ne savo noru, šis pasirinkimas užtikrina, kad jūsų sąrašas būtų švarus.

en: Preview
lt_LT: Peržiūrėti

en: Preview in new tab
lt_LT: Peržiūrėti naujoje kortelėje

en: Preview page
lt_LT: Peržiūros puslapis

en: Preview without images
lt_LT: Peržiūrėti be paveikslėlių

en: Process bounce handling now!
lt_LT: Sugrąžintus laiškus tvarkyti dabar!

en: Process refreshed to avoid a possible loss of connection.
lt_LT: Preocesas atnaujintas, kad išvengti galimo sujungimo praradimo.

en: Process refreshed to avoid a time limit.
lt_LT: Preocesas atnaujintas, kad išvengti laiko limito.

en: Purchase
lt_LT: Pirkti

en: Purchase the premium version.
lt_LT: Pirkti Premium versiją.

en: Put a form in a top or bottom bar of your site, or in a nice box within your posts with GetConversion's free plugins. Connect them to MailPoet with this add-on.<br/></br>Get 30% off the Premium version of their add-on by clicking <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">here</a>.
lt_LT: Šdėkite formą jūsų svetainės viršutiniame arba apatiniame stulpelyje, arba gražioje dėžutėje jūsų įrašuose naudojant GetConversion nemokamus įskiepius. Sujunkite juos su MailPoet naudojant šį papildinį. <br/></br>Gaukite 30% nuolaidą jų papildinio Premium versijai įsigyti, paspausdami <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">čia</a>.

en: Put a subscription form in a popup, footer bar or slide-in to add subscribers with this Premium plugin.
lt_LT: Įdėkite prenumeratos formą iššokančiame lange, poraštėje ar šoninėje juostoje naudojant šį Premium įskiepį.

en: Queue is empty!
lt_LT: Eilė tuščia!

en: Quickly create newsletter signup forms for your MailPoet mailing lists using the power and flexibility that Ninja Forms provides.
lt_LT: Greitai sukurkite naujienlaiškio prenumeratos formas, naudojant  Ninja Forms galią ir lankstumą.

en: Radio buttons
lt_LT: Perjungikliai

en: Random text or HTML
lt_LT: Bet koks tekstas ar HTML

en: Random text or instructions
lt_LT: Atsitiktinis tekstas arba instrukcijos

en: Rate
lt_LT: Įvertinimas

en: Rates
lt_LT: Įvertinimai

en: Reach their inboxes
lt_LT: Pasiekite jų laiškų dėžutes

en: Read More
lt_LT: Skaityti daugiau

en: Read documentation
lt_LT: Skaityti dokumentaciją

en: Read more
lt_LT: Skaityti daugiau

en: Read more.
lt_LT: Skaityti daugiau.

en: Read online.
lt_LT: Tik skaityti.

en: Read our simple and easy [link]terms and conditions.[/link]
lt_LT: Skaitykite mūsų paprastas ir aiškias [link]naudojimo sąlygas.[/link]

en: Refresh the page you current are!
lt_LT: Perkraukite puslapį, kuriame dabar esate!

en: Registration is disabled on this site.
lt_LT: Registracija šioje svetainėje neleidžiama.

en: Reinstall
lt_LT: Įdiegti iš naujo

en: Reinstall MailPoet?
lt_LT: Įdiegti „MailPoet“ iš naujo?

en: Reinstall from scratch
lt_LT: Įdiegti iš naujo

en: Reinstall now...
lt_LT: Įdiegti iš naujo dabar...

en: Remove
lt_LT: Pašalinti

en: Remove from all lists
lt_LT: Pašalinti iš visų sąrašų

en: Remove from list
lt_LT: Pašalinti iš sąrašo

en: Remove from the queue
lt_LT: Pašalinti iš eilės

en: Remove image
lt_LT: Pašalinti paveikslėlį

en: Remove link
lt_LT: Pašalinti nuorodą

en: Remove text
lt_LT: Pašalinti tekstą

en: Remove the 2000 subscribers limit of the free version, and send to as many subscribers as you wish. [link]Get rid of that limit![/link]
lt_LT: Nuimkite 2000 prenumeratorių nemokamos versijos apribojimą ir siųskite bet kokiam jūsų norimam prenumeratorių skaičiui. [link]Atsikratykite šio apribojimo![/link]

en: Reply-to
lt_LT: Atsakyti-kam

en: Reply-to name & email
lt_LT: Atsakyti-kam vardas ir el. paštas

en: Report Bugs
lt_LT: Pranešti apie klaidas

en: Request successful
lt_LT: Užklausa sėkminga

en: Resend confirmation email
lt_LT: Siųsti patvirtinimo el. laišką dar kartą

en: Resend the email with safe links!
lt_LT: Išsiųskite el. laišką dar kartą naudojant saugias nuorodas!

en: Resume
lt_LT: Pratęsti

en: Return to MailPoet
lt_LT: Grįžti į MailPoet

en: Revert to Stable
lt_LT: Grįžti prie stabilios versijos

en: Revert to stable
lt_LT: Grįžti prie stabilios versijos

en: Roles and permissions
lt_LT: Rolės ir leidimai

en: SMTP Hostname
lt_LT: SMTP serveris

en: SMTP port
lt_LT: SMTP prievadas

en: SPF and DKIM
lt_LT: SPF ir DKIM

en: Saturday
lt_LT: Šeštadienis

en: Save
lt_LT: Įrašyti

en: Save & close
lt_LT: Išsaugoti ir uždaryti

en: Save and reactivate
lt_LT: Išsaugoti ir aktyvuoti iš naujo

en: Save as draft and close
lt_LT: Išsaugoti kaip juodraštį ir uždaryti

en: Save changes
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus

en: Save settings
lt_LT: Išsaugoti nustatymus

en: Saved! Add this form to [link_widget]a widget[/link_widget].
lt_LT: Įrašyta! Pridėkite šią formą prie [link_widget]valdiklio[/link_widget].

en: Saved! The changes are already active in your widget.
lt_LT: Įrašyta! Valdiklio pokyčiai jau yra aktyvūs.

en: Saved.
lt_LT: Išsaugota.

en: Saving default style...
lt_LT: Išsaugomas numatytasis stilius...

en: Saving form...
lt_LT: Išsaugoma forma ...

en: Saving newsletter...
lt_LT: Naujienlaiškis įrašomas ...

en: Schedule
lt_LT: Tvarkaraštis

en: Schedule it
lt_LT: Suplanuokite

en: Scheduled
lt_LT: Suplanuota

en: Scheduled to be sent in %1$s
lt_LT: Suplanuota išsiųsti %1$s

en: Scheduled to be sent on %1$s
lt_LT: Suplanuota išsiųsti %1$s

en: Search
lt_LT: Ieškoti

en: Search newsletters
lt_LT: Ieškoti naujienlaiškių

en: Search recipients
lt_LT: Ieškoti gavėjų

en: Search subscribers
lt_LT: Ieškoti prenumeruotojų

en: Searching...
lt_LT: Vyksta paieška...

en: Second step:  "%1$s"
lt_LT: Antras žingsnis: "%1$s"

en: Secure connection
lt_LT: Saugus prisijungimas

en: Secure connection(SSL)
lt_LT: Saugus prisijungimas (SSL)

en: Security Problem
lt_LT: Saugumo problema

en: Security error.
lt_LT: Saugumo klaida.

en: Security failure during request
lt_LT: Saugumo klaida siunčiant užklausą

en: See detailed stats
lt_LT: Peržiūrėti išsamią statistiką

en: See your top newsletters, top subscribers, top links, top lists, and top domains on one screen. Can you beat your past newsletters?
lt_LT: Matykite savo geriausius naujienlaiškius, prenumeratorius, nuorodas, sąrašus ir domenus viename ekrane. Ar galite pamušti savo ankstesnių naujienlaiškių rekordą?

en: Segment of %1$s
lt_LT: %1$s sąrašo segmentas

en: Select
lt_LT: Pasirinkimas

en: Select Files
lt_LT: Pasirinkite failus

en: Select a field type:
lt_LT: Pasirinkite lauko tipą:

en: Select a form:
lt_LT: Pasirinkti formą:

en: Select all %1$s subscribers.
lt_LT: Pasirinkti visus %1$s prenumeratorius

en: Select at least 1 subscriber!
lt_LT: Pasirinkite bent 1 prenumeratorių!

en: Select list(s):
lt_LT: Pasirinkti sąrašą (-us):

en: Select the list you want to add:
lt_LT: Pasirinkite norimą pridėti sąrašą

en: Select the page to display the subscriber's profile.
lt_LT: Pasirinkite puslapį prenumeratoriaus profiliui rodyti.

en: Select your industry.
lt_LT: Pasirinkite savo segmentą

en: Select...
lt_LT: Pasirinkite...

en: Selection options
lt_LT: Pasirinkimo galimybės

en: Self-signed certificates
lt_LT: Pačių pasirašyti sertifikatai

en: Send
lt_LT: Siųsti

en: Send Process
lt_LT: Siuntimo procesas

en: Send a test mail
lt_LT: Siųsti testinį el. laišką

en: Send at a higher frequency
lt_LT: Siųsti didesniu dažnumu

en: Send immediately.
lt_LT: Siųsti dabar.

en: Send later
lt_LT: Siųsti vėliau

en: Send like a PRO and keep your server's sending reputation HIGH. Thanks to our advanced list cleaning tool, you can finally avoid sending to old or invalid email addresses. [link]Keep your list clean with Premium.[/link]
lt_LT: Siųskite kaip profesionalas ir palaikykite aukštą jūsų siunčiančio serverio reputaciją. Naudojant mūsų pažangų sąrašų kūrimo įrankį jūs pagaliau galėsite išvengti laiškų siuntimo pasenusiems ir negaliojantiems adresatams. [link]Palaikykite savo sąrašus švarius su Premium.[/link]

en: Send preview
lt_LT: Siųsti peržiūrai

en: Send with a professional SMTP provider, a great choice for big and small lists. We've negotiated promotional offers with a few providers for you.
lt_LT: Siųskite naudojant profesionalų SMTP teikėją, puikus pasirinkimas dideliems ir mažiems sąrašams. Jūsų patogumui mes esame suderėję geras sąlygas su keletų teikėjų.

en: Send yourself some test emails to confirm which method works with your server.
lt_LT: Išsiųskite sau keletą testinių el. laiškų, kad nustatytumėte kuris būdas veikia jūsų serveryje

en: Send...
lt_LT: Siųsti...

en: Sender
lt_LT: Siuntėjas

en: Sender of notifications
lt_LT: Pranešimų siuntėjas

en: Sending
lt_LT: Siunčiama

en: Sending a test email
lt_LT: Siunčiamas bandomasis laiškas

en: Sending batch of emails...
lt_LT: Siunčiama laiškų partija...

en: Sending has resumed.
lt_LT: Siuntimas buvo atnaujintas.

en: Sending immediately after someone subscribes to the mailing list %1$s
lt_LT: Bus išsiųsta nedelsiant kai kas nors užsiprenumeruos %1$s

en: Sending is now paused.
lt_LT: Siuntimas dabar prsitabdytas.

en: Sending per event
lt_LT: Siunčiama vieno įvykio metu

en: Sending preview...
lt_LT: Siunčiamas bandomasis laiškas...

en: Sending suspended.
lt_LT: Siuntimas sustabdomas.

en: Sendmail path
lt_LT: Sendmail kelias

en: Sent
lt_LT: Išsiųsta

en: Sent %2$s after a new user is added to your site as %1$s.
lt_LT: Išsiųsta %2$s po to, kai naujas vartotojas buvo sukurtas jūsų svetainėje kaip %1$s.

en: Sent %2$s after someone subscribes to the mailing list %1$s
lt_LT: Išsiųsta %2$s po to, kai kas nors užsiprenumeruos %1$s

en: Sent On
lt_LT: Išsiųsta

en: Sent daily at %1$s.
lt_LT: Siųsti kasdien %1$s

en: Sent immediately after a new user is added to your site as %1$s.
lt_LT: Siųsti nedelsiant atsiradus naujam vartotojui jūsų svetainėje kaip %1$s.

en: Sent monthly on the %1$s %2$s at %3$s
lt_LT: Siųsti kas mėnesį: %1$s %2$s , %3$s

en: Sent monthly on the %1$s at %2$s
lt_LT: Siųsti kas mėnesį: %1$s , %2$s

en: Sent on
lt_LT: Išsiuntimo data

en: Sent to %1$s out of %2$s
lt_LT: Išsiųsta %1$s iš %2$s

en: Sent to %1$s subscribers.
lt_LT: Išsiųsta %1$s prenumeratorių(-ams).

en: Sent weekly on %1$s at %2$s
lt_LT: Siųsti kas savaitę %1$s %2$s

en: September
lt_LT: Rugsėjis

en: Set as default style.
lt_LT: Nustatyti kaip numatytąjį stilių.

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Share anonymous data
lt_LT: Dalintis anoniminiais duomenimis

en: Share anonymous data and help us improve the plugin. [link]Read more[/link].
lt_LT: Dalinkitės anoniminiais duomenimis ir padėkite pagerinti šį įskiepį. [link]Skaityti daugiau[/link].

en: Share your data
lt_LT: Pasidalinkite savo duomenimis

en: Shortcode to display total number of subscribers
lt_LT: Trumpas kodas, rodantis bendrą prenumeratorių skaičių

en: Show
lt_LT: Rodyti

en: Show all months
lt_LT: Rodyti visus mėnesius

en: Show all themes
lt_LT: Rodyti visas temas

en: Show display options
lt_LT: Rodyti atvaizdavimo pasirinkimus

en: Show divider between posts
lt_LT: Rodyti skirtuką tarp įrašų

en: Single Site
lt_LT: Viena svetainė

en: Size:
lt_LT: Dydis:

en: Skip the queue, go straight to our priority inbox. [link]Get faster support with Premium.[/link]
lt_LT: Išvenkite eilės, patekite tiesiai į prioritetinę laiškų dėžutę. [link]Gaukite greitesnį aptarnavimą su Premium.[/link]

en: Social Bookmark Selection
lt_LT: Socialinių žymų pasirinkimas

en: Social bookmarks
lt_LT: Socialinės žymelės

en: Sorry, you have filled your storage quota (%s MB).
lt_LT: Atsiprašome, jūs išnaudojote savo disko vietos kvotą (%s MB).

en: Sort by
lt_LT: Rūšiuoti pagal

en: Spam filters love DKIM
lt_LT: Brukalų filtrai mėgsta DKIM

en: Spam test results
lt_LT: Tikrinimo pagal šlamšto požymius rezultatai

en: Split subscribers into %1$s pages.
lt_LT: Išskaidyti prenumeratorius į %1$s puslapių(-ius).

en: Squares or weird characters are displayed in your emails? Select the encoding for your language.
lt_LT: Matote kvadratėlius ar kitus neaiškius simbolius jūsų el. laiškuose? Pasirinkite teksto kodavimą, naudojamą jūsų kalboje.

en: Standard Newsletters
lt_LT: Standartinis naujienlaiškis

en: Standard newsletter
lt_LT: Standartinis naujienlaiškis

en: Statistics
lt_LT: Statistikos

en: Stats
lt_LT: Statistika

en: Stats : %1$s
lt_LT: Statistika : %1$s

en: Stats dashboard
lt_LT: Statistikos skydelis

en: Stats of clicked links for each newsletter
lt_LT: Kiekvieno naujienlaiškio nuorodų paspaudimo statistika

en: Status
lt_LT: Statusas

en: Step %1$s
lt_LT: %1$s žingsnis

en: Step 1:
lt_LT: Pirmas žingsnis:

en: Step 2:
lt_LT: Antras žingsnis:

en: Step 3:
lt_LT: Trečias žingsnis

en: Step 4:
lt_LT: Ketvirtas žingsnis

en: Still having doubts about our product and our team of 9? No stress, we're confident enough to give you 30 days to try it out. We'll refund you in an instant if you are not happy. [link]Become Premium now without stress.[/link]
lt_LT: Vis dar abejojate dėl mūsų prekės ir komandos iš 9? Nestresuokite, mes pasirengę suteikti jums 30 dienų išbandymui. Mes iškart grąžinsime jums pinigus jei liksite nepatenkinti. [link]Įsigykite Premium dabar be streso.[/link]

en: Stop fake signups by robots with WangGuard, a free white listing service, and plugin.
lt_LT: Sustabdykite netikras robotų registracijas naudojant WangGuard, nemokamą baltųjų sąrašų paslaugą ir įskiepį.

en: Styles
lt_LT: Stiliai

en: Styles could not be saved
lt_LT: Stilių išsaugoti nepavyko

en: Styles have been saved
lt_LT: Stiliai išsaugoti

en: Subject
lt_LT: Antraštė

en: Subject line
lt_LT: Temos eilutė

en: Submit
lt_LT: Siųsti

en: Subscribe in comments
lt_LT: Užsiprenumeruoti komentaruose

en: Subscribe in registration form
lt_LT: Užsiprenumeruoti registracijos formoje

en: Subscribe to our Newsletter
lt_LT: Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

en: Subscribe to our newsletter and join our [total_subscribers] subscribers.
lt_LT: Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir prisijunkite prie [total_subscribers] prenumeratorių.

en: Subscribe to our newsletters
lt_LT: Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškius

en: Subscribe!
lt_LT: Registruotis!

en: Subscribed
lt_LT: Prenumeratoriai

en: Subscribed on
lt_LT: Užsiprenumeravo

en: Subscribed since
lt_LT: Prenumeratotius nuo

en: Subscriber
lt_LT: Prenumeratorius

en: Subscriber Status
lt_LT: Prenumaratoriaus statusas

en: Subscriber already exists. [link]Click to edit[/link].
lt_LT: Toks prenumeratorius jau yra. [link]Redaguoti[/link].

en: Subscriber has been modified. [link]Edit again[/link].
lt_LT: Prenumeratorius buvo pakeistas. [link]Redaguoti vėl[/link].

en: Subscriber has been saved.
lt_LT: Prenumeratorius įrašytas.

en: Subscriber has not been modified.
lt_LT: Prenumeratorius nebuvo pakeistas.

en: Subscriber has not been saved.
lt_LT: Prenumeratorius nebuvo įrašytas.

en: Subscriber not found : <b><i>%s</i></b>
lt_LT: Prenumeratorius <b><i>%s</i></b> nerastas.

en: Subscriber opened %1$s of %2$s email
lt_LT: Prenumeratorius atidarė %1$s laiškų iš %2$s

en: Subscriber opened %1$s of %2$s emails
lt_LT: Prenumeratorius atidarė %1$s laiškų iš %2$s

en: Subscriber profile page
lt_LT: Prenumeratoriaus profilio puslapis

en: Subscriber stats
lt_LT: Prenumeratorių statistika

en: Subscribers
lt_LT: Prenumeratoriai

en: Subscribers can choose from these lists :
lt_LT: Prenumeratoriai gali rinktis iš šių sąrašų:

en: Subscribers can edit their profile
lt_LT: Prenumeratoriai gali redaguoti savo profilį

en: Subscribers in no list
lt_LT: Prenumeratoriai nesantys jokiame sąraše

en: Subscribers per page:
lt_LT: Prenumeratorių skaičius puslapyje:

en: Subscribers to show per page:
lt_LT: Rodyti prenumeratorių puslapyje:

en: Subscribers will now need to activate their subscription by email in order to receive your newsletters. This is recommended.
lt_LT: Prenumeratoriai dabar turės suaktyvinti el. laiškų prenumeratą, kad  gautų jūsų naujienlaiškius. Šis nustatymas rekomenduojamas.

en: Subscription MailPoet
lt_LT: Prenumerata „MailPoet“

en: Subscription confirmation
lt_LT: Prenumeratos patvirtinimas

en: Subscription date
lt_LT: Prenumeratos data

en: Subscription form for your newsletters.
lt_LT: Prenumeratos forma jūsų naujienlaiškiams

en: Subscription without JavaScript is disabled.
lt_LT: Prenumerata be Java kodo yra išjungta.

en: Subscriptions by form
lt_LT: Prenumeratos pagal formą

en: Subscriptions by list
lt_LT: Prenumeratos pagal sąrašą

en: Success message:
lt_LT: Sėkmės žinutė:

en: Successfully connected to %1$s
lt_LT: Sėkmingai prisijungta prie %1$s

en: Successfully sent to <b><i>%s</i></b>
lt_LT: Sėkmingai išsiųsta adresatui <b><i>%s</i></b>

en: Sunday
lt_LT: Sekmadienis

en: Switch to Beta
lt_LT: Perjungti į Beta versiją

en: Switch to beta
lt_LT: Pasirinkite beta versiją

en: Tags: %1$s
lt_LT: Žymės: %1$s

en: Take it easy, the plugin does the rest.
lt_LT: Atsipalaiduokite, įskiepis atliks visą likusį darbą.

en: Test email successfully sent to %s
lt_LT: Bandomasis el. laiškas sėkmingai išsiųstas %s

en: Test method
lt_LT: Testavimo būdas

en: Test the statistics page.
lt_LT: Testuoti statistikos puslapį

en: Test this feature in the form editor.
lt_LT: Patestuokite šią galimybę formų redaktoriuje.

en: Text
lt_LT: Tekstas

en: Text Area
lt_LT: Teksto stiris

en: Text Input
lt_LT: Tekstinė įvestis

en: Text of "Unsubscribe" link
lt_LT: Nuorodos "Atsisakyti prenumeratos" tekstas

en: Thanks!
lt_LT: Ačiū!

en: Thanks! Now take me to MailPoet.
lt_LT: Ačiū! Dabar perkelkite mane į MailPoet.

en: The <strong>from email</strong> value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
lt_LT: Jūsų įvesta <strong>Nuo</strong> reikšmė (%1$s) nėra tinkamas el. laiško adresas.

en: The <strong>reply to</strong> email value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
lt_LT: Jūsų įvesta <strong>Atsakyti-kam</strong> reikšmė (%1$s) nėra tinkamas el. laiško adresas.

en: The MySQL user you have setup on your WordPress site (wp-config.php) doesn't have enough privileges to CREATE MySQL tables. Please change this user yourself or contact the administrator of your site in order to complete MailPoet's installation. mysql errors:(%1$s)
lt_LT: MySQL vartotojas, kurį naudojate savo Wordpress svetainėje (wp-config.php)  neturi pakankamai teisių, kad galima būtų SUKURTI MySQL lenteles. Prašome pakeisti šio vartotojo teises arba susisiekti su svetainės administratoriumi, kad galėtumėte pabaigti MailPoet diegimą. MySQL klaidos: (%1$s)

en: The PHP Extension openssl is not enabled on your server. Ask your host to enable it if you want to use an SSL connection.
lt_LT: PHP plėtinys openssl nėra įjungtas serveryje. Paprašykite administratoriaus jį įjungti, jei norite naudoti SSL ryšį.

en: The Send Process stopped because there are too many errors.
lt_LT: Siuntimo preocesas sustabdytas dėl per didelio klaidų kiekio.

en: The Sweeter Experience of our Premium
lt_LT: Malonesnė patirtis naudojant Premium

en: The address will be added to your newsletter's footer. This helps avoid spam filters.
lt_LT: Šis adresas bus įdėtas į jūsų naujienlaiškio poraštę. Tai padeda išvengti brukalų filtrų.

en: The authors have done a pretty awesome job.
lt_LT: Autoriai įspūdingai padirbėjo.

en: The bounce email address "%1$s" might actually cause the problem. Leave the field empty and try again.
lt_LT: Problemą galėjo sukelti adresas &quot;%1$s&quot; el. laiškams grąžinti. Palikite laukelį tuščią ir bandykite dar kartą.

en: The data you are trying to import doesn't appear to be in the CSV format (Comma Separated Values).
lt_LT: Failas, kurį bandote įkelti, nėra CSV formato (Comma Separated Values).

en: The email ID %s is not published
lt_LT: El. laiškas ID %s nėra paskelbtas

en: The email is not valid!
lt_LT: El. pašto adresas netinkamas!

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
lt_LT: Pirmoje CSV failo eilutėje turėtų būti stulpelių antraštės: &quot;email&quot;, &quot;Pavardė&quot;, &quot;Vardas&quot;.

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
lt_LT: Tai pirmas dalykas, kurį pamato jūsų prenumeratoriai. Būkite kūrybingi ir paskatinkite juos atidaryti laiškus!

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that MailPoet can setup itself properly.
lt_LT: Aplankas &quot;%1$s&quot; neįrašomas, pakeiskite prieigos teises šiam aplankui, kad „MailPoet“ gali susikonfigūruoti tinkamai.

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that Mailpoet can setup itself properly.
lt_LT: Aplankas "%1$s" neturi rašymo teisių, prašome pakeisti teises, kad Mailpoet galėtų tinkamai susikonfigūruoti.

en: The form named "%1$s" has been created.
lt_LT: Sukurta Forma pavadinimu &quot;%1$s&quot;.

en: The form named "%1$s" has been deleted.
lt_LT: Forma pavadinimu &quot;%1$s&quot; buvo ištrinta.

en: The free version blocks the sending of your newsletters when you have 2000 confirmed subscribers. The Premium removes this limit.
lt_LT: Nemokama versija blokuoja jūsų naujienlaiškių siuntimą, kai jūs pasiekiate 2000 patvirtintų prenumeratorių skaičių. Premium versija nuima šį apribojimą.

en: The kitten is just to fill the blank space. He looks hungry, no? We love kittens.
lt_LT: Katinukas yra čia tiesiog tuščios vietos užpildymui. Jis atrodo išalkęs, ar ne? Mes mylime katytes.

en: The last batch of emails should start sending automatically in the next few minutes.
lt_LT: Sekančią el. laiškų porciją planuojama išsiųsti automatiškai keletos minučių bėgyje.

en: The list created automatically on import of the plugin's subscribers : "%1$s
lt_LT: Sąrašas sukurtas automatiškai importuojant įskiepio prenumeratorius: "%1$s

en: The list created automatically on install of the MailPoet.
lt_LT: Šis sąrašas buvo sukurtas automatiškai „MailPoet“ diegimo metu.

en: The list does not exists or cannot be deleted.
lt_LT: Šis sąrašas neegzistuoja arba jo negalima ištrinti.

en: The list does not exists or cannot be synched.
lt_LT: Sąrašas neegzistuoja arba negali būti sinchronizuotas.

en: The list existed in "%1$s" and has been imported automatically.
lt_LT: Sąrašas jau buvo "%1$s" ir buvo importuotas automatiškai.

en: The list has been deleted.
lt_LT: Sąrašas buvo ištrintas.

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
lt_LT: Sąrašas, kurį įklijavote, yra per didelis naršyklei. Vietoje to, <strong>Įkelkite failą</strong>.

en: The newsletter doesn't exist.
lt_LT: Naujienlaiškis neegzistuoja.

en: The newsletter has been duplicated.
lt_LT: Sukurta naujienlaiškio kopija.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
lt_LT: Naujienlaiškis bus išjungtas. Baigę redaguoti, turėsite vėl jį suaktyvinti. Ar norite tęsti?

en: The posts below were added with the widget %sAutomatic latest content%s
lt_LT: Įrašai apačioje buvo pridėti su valdikliui %sAutomatinis naujausias turinys%s

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
lt_LT: Antroje CSV failo eilutėje turėtų būti reikšmių rinkinys: &quot;pvardenis@example.com&quot;, &quot;Pavardenis&quot;, &quot;Vardenis&quot;.

en: The segment cannot be unsubscribed from an [IMPORT] list.
lt_LT: Nėra galimybės atšaukti prenumeratą segmentui iš [IMPORT] sąrašo.

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
lt_LT: Segmentas buvo pašalintas iš šio naujienlaiškio siuntimo eilės.

en: The segment has been unsubscribed from all the lists.
lt_LT: Segmentui atšaukta visų sąrašų prenumerata.

en: The segment has been unsubscribed from the list "%1$s".
lt_LT: Segmentui atšaukta prenumerata iš sąrašo "%1$s".

en: The selected value is already matched to another column.
lt_LT: Pasirinkta reikšmė jau naudojama kitame stulpelyje.

en: The simplest solution for small lists. Your web host sets a daily email limit.
lt_LT: Paprasčiausias sprendimas mažiems sąrašams. Jūsų web prieglauda nustato el. laiškų dienos limitą.

en: The subscriber list that will be used for this campaign.
lt_LT: Prenumeratorių sąrašas, kuris bus naudojamas šiai kampanijai.

en: The theme %1$s has been installed on your site.
lt_LT: Tema %1$s įdiegta jūaų svetainėje.

en: The theme is available in Premium version only. [link]12 good reasons to upgrade.[/link]
lt_LT: Tema prienama tik Premium versijoje. [link]12 geerų priežasčių atnaujinti.[/link]

en: The theme you selected could not be loaded.
lt_LT: Pasirinktos temos įkelti nepavyko.

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
lt_LT: Pirmosios dvi įkelto failo eilutės yra tokios:

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">native app for your device</a> instead.
lt_LT: Jūsų įrenginio naršyklė negali būti panaudota failų užkrovimui. Gal būt jūs galite pasinaudoti <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/"> programėle, skirta jūsų įrenginiui</a>.

en: Theme %1$s could not be deleted.
lt_LT: Negalime ištrinti temos %1$s.

en: Theme %1$s has been deleted.
lt_LT: Tema %1$s ištrinta.

en: Themes
lt_LT: Temos

en: Then paste your list here
lt_LT: Įklijuokite savo sąrašą čia

en: There are %1$s messages in your mailbox
lt_LT: Jūsų el. pašto dėžutėje yra %1$s pranešimų

en: There are %1$s pending email(s)
lt_LT: Turite %1$s laukiančių el. laiškų

en: There are no bounced messages to process right now!
lt_LT: Šiuo metu nėra grąžintų el. laiškų, kuriuos reikėtų tvarkyti!

en: There are no list to send to.
lt_LT: Nėra sąrašo, kuriam galima būtų siųsti.

en: There are no messages
lt_LT: Pranešimų nėra

en: There are no newsletters.
lt_LT: Naujienlaiškių nėra.

en: There are no posts corresponding to that search.
lt_LT: Nėra įrašų, atitinkančių paieškos kriterijus.

en: There are plenty of reasons for bounces. Configure what to do in each scenario.
lt_LT: Yra daugybė priežasčių atmetimams. Sukonfigūruokite ką daryti kiekvienu atveju.

en: There is no plugin to import from.
lt_LT: Nėra įskiepio, iš kurio importuoti.

en: There is no subject or body in this email
lt_LT: El. laiške nėra temos arba turinio

en: There must be an active 3rd party plugin or theme breaking our interface. [link]Read more.[/link]
lt_LT: Ko gero trečios šalies įskiepis ar tema laužo mūsų sąsają. [link]Skaitykite daugiau.[/link]

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
lt_LT: Sąraše, kurį bandote importuoti, greičiausiai yra klaidų.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
lt_LT: Konfigūracijos klaida. Prašome susisiekti su serverio administratoriumi.

en: There's no license for "%1$s". If you're Premium, add this domain in your [link]account manager[/link].
lt_LT: Nėra licencijos "%1$s". Jei turite Premium, pridėkite šį domeną jūsų [link]paskyros valdyme[/link].

en: There's no stats to load!
lt_LT: Nėra statistinių duomenų, kuriuos būtų galima įkelti!

en: These tables could not be created on installation: %1$s
lt_LT: Šių lentelių nebuvo galima sukurti diegimo metu: %1$s

en: Third party
lt_LT: Trečios šalies

en: This Premium plugin allows you to add MailPoet's forms in many places, and in Facebook.
lt_LT: Šis Premium įskiepis leidžia jums įdėti MailPoet formas daugybėje vietų, taip pat ir į Facebook.

en: This Premium plugin allows you to add a MailPoet form in a popup.
lt_LT: Šis Premium įskiepis leidžia jums įdėti MailPoet formą iššokančiame lange.

en: This Premium plugin allows you to put a pretty form right below the header. Nothing more, nothing less.
lt_LT: Šis Premium įskiepis leidžia jums įdėti gražią formą tiesiog po antrašte. Nei daugiau, nei mažiau.

en: This allows you to modify the HTML of text blocks in the visual editor.
lt_LT: Leisti redaguoti tekstinių blokų HTML vaizdžiajame redaktoriuje

en: This changes the label for the unsubscribe link in the footer of your newsletters.
lt_LT: Tai pakeičia prenumeratos atsisakymo nuorodos tekstą jūsų naujienlaiškio poraštėje.

en: This email engine works on 95&#37; of servers
lt_LT: Šis el. pašto variklis veikia 95&#37; serverių

en: This feature cannot work because the "Comments" feature of the plugin JetPack is enabled.
lt_LT: Ši funkcija neveikia, nes yra įjungtas komentarų funkcionalumas įskiepyje JetPack.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
lt_LT: Šiai funkcijai būtini įterptiniai polangiai (angl. iframes). Jūs juos išjungėte arba jūsų naršyklė jų nepalaiko.

en: This field contains no values
lt_LT: Šis laukas neturi reikšmių

en: This field does not exist
lt_LT: Toks laukas neegzistuoja

en: This file is empty. Please try another.
lt_LT: Šis failas yra tuščias. Bandykite kitą.

en: This file is not an image. Please try another.
lt_LT: Šis failas yra ne vaizdas. Bandykite kitą.

en: This file type is not allowed. Please try another.
lt_LT: Šis failo tipas yra neleistinas. Bandykite kitą.

en: This form adds subscribers to these lists:
lt_LT: Ši forma prideda prenumeratorius į šiuos sąrašus:

en: This form does not exist
lt_LT: Ši forma neegzistuoja

en: This form does not exist.
lt_LT: Ši forma neegzistuoja.

en: This form has already been deleted.
lt_LT: Ši forma jau buvo ištrinta.

en: This free plugin allows you to design and position a form at the beginning or bottom of a post.
lt_LT: Nemokamas įskiepis leidžia jums sumaketuoti formą ir įdėti ją įrašo pradžioje arba pabaigoje.

en: This free plugin allows you to put a form in a popup, that's it.
lt_LT: Šis nemokamas įskiepis leidžia jums įdėti formą iššokančiame lange, tik tiek.

en: This image might be in an article. Delete anyway?
lt_LT: Šis paveikslėlis gali būti straipsnyje. Ištrinti vis tiek?

en: This is fast!
lt_LT: Greita!

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
lt_LT: Failas yra didesnis už didžiausią dydį. Bandykite kitą.

en: This is the first newsletter. Send one more to get useful comparisons.
lt_LT: Tai pirmasis laiškas. Išsiųskite dar vieną, kad galėtumėte palyginti.

en: This is the free version of a more powerful Premium version.
lt_LT: Tai yra nemokama galingesnės Premium versijos versija.

en: This is the subject of the email. Be creative since it's the first thing your subscribers will see.
lt_LT: Tai yra el. laiško tema. Būkite kūribingi, nes tai pirmas dalykas, kurį pamatys jūsų prenumeratoriai.

en: This method works on 5&#37; of servers
lt_LT: Šis el. pašto variklis veikia 5&#37; serverių

en: This needs to be in CSV style or a simple paste from Gmail, Hotmail or Yahoo. See [link]examples in our support site[/link].
lt_LT: Sąrašas turi būti CSV stiliaus arba tiesiog nukopijuotas iš Gmail, Hotmail ar Yahoo. Pasižiūrėkite [link]pavyzdžius mūsų palaikymo svetainėje[/link].

en: This needs to be in CSV style. See [link]examples in our support site[/link].
lt_LT: Sąrašas turi būti CSV stiliaus. Pasižiūrėkite [link]pavyzdžius mūsų palaikymo svetainėje[/link].

en: This tab will be filled with images from your WordPress Posts.
lt_LT: Ši kortelė bus užpildyta paveikslėlių iš jūsų WordPress įrašų.

en: This tab will be filled with images from your current and previous newsletters.
lt_LT: Ši kortelė bus užpildyta paveikslėlių iš jūsų einamojo ir ansktesnių naujienlaiškių.

en: This text is displayed when email clients block images, which is most of the time.
lt_LT: Šis tekstas rodomas, kai el. pašto skaityklė blokuoja paveikslėlius, kas dažniausiai ir atsitinka.

en: Thursday
lt_LT: Ketvirtadienis

en: Time remaining: %1$s
lt_LT: Liko laiko: %1$s

en: Tip
lt_LT: Patarimas

en: Tips for you, or your customers
lt_LT: Patarimai jums arba jūsų klientams

en: Tired of waiting more than 48h to send your emails?
lt_LT: Nebenorite laukti daugiau nei 48 val., kad išsiųstumėte laiškus?

en: Title alignment
lt_LT: Pavadinimo lygiavimas

en: Title format
lt_LT: Pavadinimo formatas

en: Title position
lt_LT: Pavadinimo pozicija

en: Title:
lt_LT: Pavadinimas:

en: Titles & text
lt_LT: Pavadinimai ir tekstas

en: To
lt_LT: Kam

en: To edit, simply click on this block of text.
lt_LT: Paspausk ant šito teksto, kad įgalintum redagavimą.

en: To resume send [link]Go premium now![/link]
lt_LT: Kad pratęsti siuntimą [link]Užsisakykite Premium![/link]

en: To subscribe to our dandy newsletter simply add your email below. A confirmation email will be sent to you!
lt_LT: Kad atsisakytumėte mūsų naujienlaiškio prenumeratos, tiesiog įrašykite savo el. pašto adresą žemiau. Mes jums išsiųsime el. laišką-patvirtinimą.

en: To which address should all the bounced emails go? Get the [link]Premium version[/link] to automatically handle these.
lt_LT: Į kurį el. pašto adresą turi eiti visi atmesti laiškai? Įsigykite [link]Premium versiją[/link], kad automatiškai tai valdytumėte.

en: Today you have sent %1$s emails
lt_LT: Šiandien išsiuntėte %1$s el. laiškų

en: Today's statistics
lt_LT: Šiandienos statistika

en: Toggle Geeky Options
lt_LT: Perjungti moksliukų nustatymus

en: Top auto-responders
lt_LT: Top autoatsakikliai

en: Top domains
lt_LT: Top domenai

en: Top links
lt_LT: Top nuorodos

en: Top newsletters
lt_LT: Populiariausi naujienlaiškiai

en: Top subscribers
lt_LT: Top prenumeratoriai

en: Total clicks
lt_LT: Viso paspaudimų

en: Total number of posts or pages
lt_LT: Iš viso įrašų arba puslapių

en: Total of %1$s clicks:
lt_LT: Iš viso %1$s  paspaudimų:

en: Total of batch
lt_LT: Viso iš siuntos

en: Total of subscribers
lt_LT: Viso iš prenumeratorių

en: Track your readers within Google Analytics
lt_LT: Sekite savo skaitytojus su Google Analytics

en: Try it yourself, we were impressed by the free versions.
lt_LT: Pabandykite patys, mes buvome nustebinti nemokamų versijų galimybėmis.

en: Tuesday
lt_LT: Antradienis

en: Twice daily
lt_LT: Du kartus per dieną

en: Type name of your new list
lt_LT: Įrašykite savo naujo sąrašo pavadinimą

en: Type of date:
lt_LT: Datos tipas:

en: Un-clicked
lt_LT: Nespustelėti

en: Unconfirmed
lt_LT: Nepatvirtinti

en: Unconfirmed subscribers will receive your newsletters from now on without the need to activate their subscriptions.
lt_LT: Nepatvirtinti prenumeratoriai dabar gaus jūsų naujienlaiškius, nereikės patvirtinti jų prenumeratų.

en: Under %1$s%% is great. %2$s%% - %3$s%% is good. Over %4$s%%, we would assume you are a spammer. [link]Read more on support.mailpoet.com.[/link]
lt_LT: Žemiau %1$s%% yra puiku. Nuo %2$s%% iki %3$s%% yra gerai. Virš %4$s%% - mes laikome, kad jūs brukalų siuntėjas. [link]Skaitykite daugiau puslapyje support.mailpoet.com[/link]

en: Unique clicks
lt_LT: Unikalūs paspaudimai

en: Unlimited Sites
lt_LT: Neribotas svetainių skaičius

en: Unlisted
lt_LT: neįtrauktas į sąrašą

en: Unopened
lt_LT: Neatidaryta

en: Unsubscribe
lt_LT: Atsisakyti prenumeratos

en: Unsubscribe from all lists
lt_LT: Atsisakyti iš visų sąrašų

en: Unsubscribe from list: %1$s
lt_LT: Atsiskayti iš sąrašo: %1$s

en: Unsubscribe link
lt_LT: Prenumeratos atsisakymo nuoroda

en: Unsubscribe page
lt_LT: Prenumeratos atsisakymo puslapis

en: Unsubscribe the user
lt_LT: Nutraukti nario prenumeratą

en: Unsubscribe the user and add him to the list "%1$s"
lt_LT: Atšaukti vartotojui prenumeratą ir įtraukti jį į sąrašą "%1$s"

en: Unsubscribed
lt_LT: Atsisakę prenumeratos

en: Unsubscribed on %1$s
lt_LT: Užsiprenumeravo %1$s

en: Unsubscribes
lt_LT: Atsisakymai

en: Update
lt_LT: Atnaujinti

en: Update Plugin
lt_LT: Atnaujinti įskiepį

en: Update list
lt_LT: Atnaujinti sąrašą

en: Update procedure to MailPoet version "%1$s" failed!
lt_LT: Nepavyko atnaujinti „MailPoet“ į versiją &quot;%1$s&quot;!

en: Update your MailPoet plugin to the latest beta version. Enjoy the upcoming features. [link]Get in touch[/link] with us for bugs and feedback. Only for experienced users!
lt_LT: Atnaujinkite savo MailPoet įskiepį į naujausią beta versiją. Mėgaukitės naujomis funkcijomis, dar nepasiekiamomis stabilioje versijoje. [link]Susisiekite[/link] su mumis norėdami pranešti apie klaidą ar išreikšti savo nuomonę. Tik patyrusiems naudotojams!

en: Upgrade DKIM key
lt_LT: Atnaujinti DKIM raktą

en: Upload
lt_LT: Įkelti

en: Upload Theme (.zip)
lt_LT: Užkrauti temą (.zip)

en: Upload a file
lt_LT: Užkrauti sąrašą

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
lt_LT: Įkėlimo klaida – %1$s yra per didelis! (≤%2$s)

en: Upload failed.
lt_LT: Įkėlimas nepavyko.

en: Upload stopped.
lt_LT: Įkelimas sustabdytas.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
lt_LT: arba

en: Use `view_in_browser_link` instead.
lt_LT: Vietoje to naudokite `view_in_browser_link`

en: Use an email from your domain, like <strong>info@%s</strong> to avoid the spam folder, or even be blocked.
lt_LT: Siekiant išvengti brukalų aplanko ar būti užblokuotais, naudokite Jūsų domeno el. pašto adresą, pvz. <strong>info@%s</strong>.

en: Use the same method as the one used for your WP site.
lt_LT: Naudoti tą patį būdą kaip ir jūsų WP svetainėje.

en: Use this URL in your cron job: [cron_url]
lt_LT: Naudokite šį URL savo cron darbui: [cron_url]

en: User choice: %s
lt_LT: Vartotojo pasirinkimas: %s

en: User has been inserted.
lt_LT: Naudotojas įtrauktas.

en: User has been updated.
lt_LT: Naudotojas atnaujintas.

en: User has not been inserted.
lt_LT: Naudotojas nebuvo įtrauktas.

en: User has not been updated.
lt_LT: Naudotojas nebuvo atnaujintas.

en: Users can still change their reply-to address for their newsletter. Network admins can still edit sending method for each site.
lt_LT: Vartotojai vis dar gali pakeisti savo atsakyti-kam adresą jų naujienlaiškiuose. Tinklo administratoriai vis dar gali redaguoti siuntimo būdą kiekvienai svetainei.

en: Validate for:
lt_LT: Patvirtinti kam:

en: Value
lt_LT: Reikšmė

en: Verify that the date in blue matches the original one.
lt_LT: Patikrinkite, kad mėlynai pažymėta data atitiktų originalią

en: Verify what your subscribers do once you drove them onto your site and improve your retention rate. [link]Track your readers with GA in Premium.[/link]
lt_LT: Patikrinkite ką jūsų prenumeratoriai veikia jūsų svetainėje ir pagerinkite jų išlaikymo rodiklį.  [link]Sekite savo skaitytojus su GA naudojant Premium.[/link]

en: Very powerful, if not a quirky user interface.
lt_LT: Labai galingas, neskaitant išdaigios sąsajos.

en: View
lt_LT: Peržiūrėti

en: View all
lt_LT: Rodyti visus

en: View all lists
lt_LT: Žiūrėti visus sąrašus

en: View all themes by %1$s
lt_LT: Žiūrėti visas temas pagal %1$s

en: View author's website
lt_LT: Eiti į autoriaus svetainę

en: View by lists
lt_LT: Žiūrėti pagal sąrašus

en: View full screenshot
lt_LT: Žiūrėti pilną ekrano nuotrauką

en: View in browser link
lt_LT: Peržiūros naršyklėje nuoroda

en: View newsletter
lt_LT: Peržiūrėti naujienlaiškį

en: View stats & edit
lt_LT: Žiūrėti statistiką ir redaguoti

en: View stats or edit
lt_LT: Peržiūrėti statistika arba redaguoti

en: View subscribers
lt_LT: Peržiūrėti prenumeratorius

en: View your score
lt_LT: Patikrinkite savo įvertinimą

en: Visitors who submit a comment on a post can click on a checkbox to subscribe.
lt_LT: Lankytojai, rašantys komentarus, gali užsiprenumeruoti pažymint varnelę.

en: Visual
lt_LT: Vaizdusis

en: Want to start all over again? This will wipe out MailPoet and reinstall anew.
lt_LT: Norite pradėti iš pradžių? Tai išvalys MailPoet duomenis ir nustatymus ir įdiegs jį iš naujo.

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
lt_LT: Dėmesio! Jei įdiegsite šią temą iš naujo, visi failai aplanke :/wp-content/uploads/wysija/themes /%1$s bus perrašyti. Ar tikrai norite įdiegti iš naujo?

en: We cannot safely say that you clicked that linked.
lt_LT: Mes negalime užtikrintai pasakyti, kad jūs paspaudėte šią nuorodą.

en: We could not install your theme. It appears it's not in the valid format.
lt_LT: Negalime įdiegti jūsų temos. Atrodo jos formatas yra netinkamas.

en: We couldn't find any valid addresses in the first 10 rows.
lt_LT: Negalime rasti tinkamų adresų pirmose 10 eilučių.

en: We got documentation and a ticket system on [link]support.mailpoet.com[/link]. We answer within 24h.
lt_LT: Mes turime dokumentaciją ir bilietėlių sistemą svetainėje [link]support.mailpoet.com[/link]. Mes atsakome per 24 val.

en: We have 3 different licences available to fit your needs:
lt_LT: Mes turime 3 skirtingas licencijas pritaikytas j8s7 poreikiams:

en: We kept all non delivered emails in the queue, so you will be able to resume the send process later.
lt_LT: Mes išsaugojome visus nepristatytus laiškus eilėje, kad galėtumėte pratęsti siuntimo procesą vėliau.

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. Thanks, you're already sharing!
lt_LT: Mes per mažai žinome apie savo vartotojus. Mes renkame  [link]anoniminius duomenis[/link], kad sukurtume geresnį įskiepį. Dėkojame, jūs jau dalinatės!

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. [ajaxlink]Yes, count me in![/ajaxlink]
lt_LT: Mes per mažai žinome apie mūsų vartotojus. Mums būtini [link]anoniminiai duomenys[/link], kad galėtume sukurti geresnį įskiepį. [ajaxlink]Taip, noriu padėti![/ajaxlink]

en: We love stars...
lt_LT: Mums patinka žvaigždutės...

en: We received %1$s messages from the user %2$s
lt_LT: Gavome %1$s pranešimus nuo vartotojo %2$s,

en: We recommend this plugin as the good alternative to WPML for multilingual sites. It's lean, straightforward, and leaves your site's core largely untouched. Each language has its own site in your WordPress Multisite install. Works great with MailPoet.
lt_LT: Mes rekomenduojame šį įskiepį kaip gerą WPML alternatyvą daugiakalbėms svetainėms. Jis lankstus, aiškus ir nepaliečia jūsų svetainės branduolio. Kiekviena kalba turi savo svetainę jūsų WordPress Multisite diegime. Puikiai dirba su MailPoet.

en: We send a monthly newsletter with the following:
lt_LT: Mes siunčiame mėnesinį naujienlaiškį su:

en: We suggest you setup a cron job. [link]Read more[/link] on support.mailpoet.com
lt_LT: Rekomenduojame sukurti periodinę užklausą. [link]Skaitykite plačiau[/link] adresu support.mailpoet.com

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
lt_LT: Nepavyko susisiekti su API, svetainė gali laikinai neveikti. Prašome pabandyti vėliau.

en: Website
lt_LT: Tinklapis

en: Wednesday
lt_LT: Trečiadienis

en: Welcome Page!
lt_LT: Pasveikinimo puslapis!

en: Welcome to %1$s
lt_LT: Sveiki atvykę į %1$s

en: What You Can Do
lt_LT: Ką galite atlikti

en: What type of newsletter is this?
lt_LT: Koks naujienlaiškio tipas?

en: What we’re working on
lt_LT: Tiek kuo mes dirbame

en: What's new?
lt_LT: Kas naujo?

en: When a new WordPress user is added to your site...
lt_LT: Kai pridedamas naujas vartotojas jūsų svetainėje

en: When failed permanently
lt_LT: Kai galutinai nepavyksta

en: When mailbox is full
lt_LT: Kai pašto dėžutė pilna

en: When mailbox is not available
lt_LT: Kai pašto dėžutė nepasiekiama

en: When message is delayed
lt_LT: Kai žinutė užlaikoma

en: When setting up the bounce system, you need to have a different address for the bounce email and the forward to address
lt_LT: Kuriant grąžintų laiškų tvarkymo sistemą, būtina turėti skirtingą adresą grąžinamiems laiškams ir persiuntimo adresą

en: When someone subscribes
lt_LT: Kai kas nors užsiprenumeruoja

en: When someone subscribes to the list...
lt_LT: Kai kas nors užsiprenumeruoja...

en: When someone unsubscribes
lt_LT: Kai kas nors atsisako prenumeratos

en: When subscribers click on the activation link, they are redirected to a page of your choice.
lt_LT: Kai prenumeratoriai spustelėja suaktyvinimo nuorodą, jie persiunčiami į jūsų pasirinktą puslapį.

en: When the bounce is weird and we're not sure what to do, forward to:
lt_LT: Kai atmetimas yra keistas ir mes nežinome ką daryti, persiųsti į:

en: When the subscribers hit "reply" this is who will receive their email.
lt_LT: Kai prenumeratoriai paspaudžia "atsakyti", atsakymas bus nusiųstas šiuo el. pašto adresu.

en: When there's new content...
lt_LT: Kai atsiranda naujas turinys...

en: When you are flagged as a spammer forward the bounced message to
lt_LT: Kai jūs pažymimas kaip brukalų siuntėjas, persiųsti atmestą žinutę į

en: When you need to confirm you're a human being, forward to:
lt_LT: Kai reikia patvirtinti, kad jūs žmogus, persiųsti į:

en: When...
lt_LT: Kada...

en: Which excerpt does it use? [link]Read more[/link]
lt_LT: Kokią ištrauką naudoja? [link]Skaityti daugiau[/link]

en: Who can change MailPoet's settings?
lt_LT: Kas gali pakeisti „MailPoet“ nustatymus?

en: Who can create newsletters?
lt_LT: Kas gali kurti naujienlaiškius?

en: Who can manage subscribers?
lt_LT: Kas gali valdyti prenumeratorius?

en: Who can see the styles tab in the visual editor?
lt_LT: Kas gali matyti stilių kortelę vaizdžiajame redaktoriuje?

en: Who can see the themes tab in the visual editor?
lt_LT: Kas gali matyti temų kortelę vaizdžiajame redaktoriuje?

en: Who can view the statistics page?
lt_LT: Kas gali žiūrėti statistikos puslapį?

en: Widget Settings
lt_LT: Valdiklio nustatymai

en: With this segment
lt_LT: Su šiuo segmentu

en: WordPress Posts' Images
lt_LT: „WordPress“ Įrašų atvaizdai

en: WordPress Users
lt_LT: „WordPress“ naudotojai

en: WordPress post
lt_LT: „WordPress“ įrašas

en: WordPress user display name
lt_LT: WordPress vartotojo atvaizduojamas vardas

en: WordPress.org plugin repository
lt_LT: Įskiepių saugykla WordPress.org

en: Year
lt_LT: Metai

en: Year, month
lt_LT: Metai, mėnuo

en: Year, month, day
lt_LT: Metai, mėnuo, diena

en: Yes
lt_LT: Taip

en: Yes, add me to your mailing list.
lt_LT: Taip, įtraukite mane į siuntimo sąrašą.

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
lt_LT: Oi! Nepavyko rasti jokių prenumeratorių.

en: Yikes! To edit a form, you need to have at least 1 list.
lt_LT: Oi! Kad galėtumėte redaguoti formą, jūs turite turėti bent 1 sąrašą.

en: Yikes! You're near the limit of %1$s subscribers for MailPoet's free version. Upgrade to [link]Premium[/link] to send without limits, and more.
lt_LT: Oi. Greitai pasieksite %1$s prenumeratorių apribojimą, uždėtą nemokamoje MailPoet versijoje. Kad galėtumėte siųsti be apribojimų ir naudotis kitomis funkcijomis, įsigykite [link]Premium[/link] versiją.

en: Yikes! Your browser might not be supported. Get the latest [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] or [linksafari]Safari[/linksafari]. It seems to work?[link_ignore]Dismiss[/link_ignore].
lt_LT: Oi! Jūsų naršyklė gali būti nepalaikoma. Atsisiųskite paskutinę versiją [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] arba [linksafari]Safari[/linksafari]. Veikia?[link_ignore]Atšaukti[/link_ignore].

en: Yikes. You're over the limit of 2000 subscribers for the free version of MailPoet (%1$s in total). Sending is disabled now. Please upgrade your version to [link]premium[/link] to send without limits.
lt_LT: Oi. Viršijote 2000 abonentų limitą nemokamai „MailPoet“ versijai (iš viso %1$s). Siuntimas dabar yra išjungtas. Kad galėtumėte siųsti be limitų, įsigykite versiją [link]Premium[/link].

en: You are about to delete the theme : %1$s. Do you really want to do that?
lt_LT: Ruošiatės ištrinti temą: %1$s. Ar tikrai norite tai padaryti?

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
lt_LT: Ar norite išsiųsti šį naujienlaiškį? Prašome patvirtinti.

en: You are already subscribed to : %1$s
lt_LT: Jūs jau prenumeruojate šį naujienlaiškį: %1$s

en: You are already subscribed.
lt_LT: Jūs jau užsiregistravote.

en: You are already unsubscribed.
lt_LT: Jūs jau atsisakėte laiškų.

en: You can add this domain to your [link]account manager[/link].
lt_LT: Jūs galite pridėti šį domeną jūsų [link]paskyros valdyme[/link].

en: You can also set the default dimensions of the images of posts.
lt_LT: Taip pat jūs galite nustatyti standartinius paveikslėlių dudžius įrašuose.

en: You can change the default reply-to name and email for your newsletters. This option is also used for the activation emails and Admin notifications (in Basics).
lt_LT: Jūs galite pakeisti numatytąjį naujienlaiškių atsakyti-kam vardą ir el. pašto adresą. Šis pasirinkimas taip pat naudojamas aktyvavimo el. laiškams bei Administratorių pranešimams (pagrindiniuose nustatymuose).

en: You can easily add this form to your theme's [link]Widgets areas[/link].
lt_LT: Jūs galite lengvai įdėti šią formą į jūsų temos  [link]valdiklių sritis[/link].

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
lt_LT: Galite netgi naudoti naudoti %1$ssocialines žymeles%2$s tokias kaip šios:

en: You can only add one widget when designing a post notification sent immediately after an article is published
lt_LT: Jūs galite įdėti tik vieną valdiklį kuriant pranešimą apie įrašą, siunčiamą iškart po straipsnio paskelbimo

en: You can only select <%= chars %> item<%= plural %>
lt_LT: Jūs galite pasirinkti tik <%= chars %> punktu<%= plural %>

en: You can start by watching this video by one of our users.
lt_LT: Galite pradėti, peržiūrėdami vieno iš mūsų vartotojų sukurtą vaizdo įrašą.

en: You cannot use the DKIM signature option...
lt_LT: Jūs negalite naudoti DKIM parašo funkcijos...

en: You have attempted to queue too many files.
lt_LT: Bandėte įdėti į eilę per daug failų.

en: You have feedback on these stats? [link]Contact us[/link] directly to let us know.
lt_LT: Turite pasiūlymų dėl šių rodiklių? [link]susisiekite su mumis[/link] tiesiogiai ir praneškite.

en: You have to select at least 1 list
lt_LT: Turite pasirinkti bent 1 sąrašą

en: You made a mistake? [link]Undo unsubscribe[/link].
lt_LT: Suklydote? [link] Atšaukite registracijos panaikinimą[/link].

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
lt_LT: Jums gali tekti įjungti parinktį <i>Autoregistracijos sertifikatai</i>

en: You may only upload 1 file.
lt_LT: Galite įkelti tik 1 failą.

en: You need to activate the MailPoet Premium plugin.
lt_LT: Būtina suaktyvinti įskiepį „MailPoet Premium“.

en: You need to select a type for this field
lt_LT: Jūs privalote pasirinkti šio lauko tipą

en: You need to select at least one list.
lt_LT: Turite pasirinkti bent vieną sąrašą.

en: You need to specify a name for this field
lt_LT: Jūs privalote nurodyti šio lauko pavadinimą

en: You need to specify a value for your checkbox
lt_LT: Jūs turite nurodyti šio pasirinkimo reikšmę

en: You specified an SMTP password but you don't require an authentication, you might want to turn the SMTP authentication ON.
lt_LT: Jūs įrašėte SMTP slaptažodį, bet nereikalaujate autorizacijos, patikrinkite ar neturėtų būti įjungta autorizacija.

en: You updated! It's like having the next gadget, but better.
lt_LT: Jūs atnaujinote įskiepį! Tai lyg kitas įtaisas, bet geresnis.

en: You'll need to know CSS to design it to your taste.
lt_LT: Jūs privalote mokėti CSS norėdami sukurti norimą dizainą.

en: You'll need to update your DNS if you upgrade.
lt_LT: Jūs turėsite atnaujinti DNS jei atnaujinsite versiją.

en: You're all setup! You've successfully sent with Gmail.
lt_LT: Viskas atlikta! Jūs sėkmingai išsiuntėte laišką per „Gmail“.

en: You're almost there. Click this [link]link[/link] to activate the licence you have just purchased.
lt_LT: Jau beveik baigta. Spustelėkite šią [link]nuorodą[/link], kad suaktyvintumėte ką tik įsigytą licenciją.

en: You're import file is not valid.
lt_LT: Jūsų importuojamas failas yra netinkamas

en: You're using an older DKIM key which is unsupported by Gmail.
lt_LT: Jūs naudojate senesnį DKIM raktą, nepalaikomą Gmail.

en: You've been subscribed!
lt_LT: Jūs sėkmingai užsiregistravote!

en: You've subscribed to: %1$s
lt_LT: Užsiprenumeravote šį naujienlaiškį: %1$s

en: You've successfully subscribed.
lt_LT: Jūs sėkmingai užsiprenumeravote.

en: You've unsubscribed!
lt_LT: Jūs atsisakėte laiškų!

en: You've updated to %1$s
lt_LT: Jūs atsinaujinote į %1$s

en: Your Google Campaign can only contain latin characters, numbers, spaces and hyphens!
lt_LT: Jūsų Google kampanijoje gali būti tik lotyniški simboliai, skaičiai, tarpai ir brūkšneliai!

en: Your MailPoet comes with an example newsletter. You'll see it when you close this welcome page. Edit it to start playing with it.
lt_LT: „MailPoet“ pateikiamas su laiško pavyzdžiu. Jį pamatysite, uždarę šį įvadinį puslapį. Pradėkite redaguoti, norėdami jį išbandyti.

en: Your Premium is activated.
lt_LT: Jūsų Premium licencija aktyvuota.

en: Your Premium licence has expired.
lt_LT: Jūsų Premium licencijos galiojimo laikas baigėsi.

en: Your SPF record
lt_LT: Jūsų SPF įrašas

en: Your auto newsletter has been activated.
lt_LT: Jūsų automatinis naujienlaiškis aktyvuotas.

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
lt_LT: Jūsų naujas sąrašas laukia savo pirmojo prenumeratoriaus.

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the browser uploader for files over 100MB.
lt_LT: Jūsų naršyklė turi tam tikrus apribojimus užkraunant didelius failus naudojant daugelio failų užkrovimo įrankį. Failams, didesniems nei 100MB naudokite naršyklės užkrovimo įrankį.

en: Your company's address
lt_LT: Jūsų kompanijos adresas

en: Your confirmation link expired, please subscribe again.
lt_LT: Jūsų patvirtinimo nuorodos galiojimas baigėsi, prašome užsiprenumeruoti dar kartą.

en: Your daily newsletter stats
lt_LT: Jūsų kasdienė naujienlaiškių statistika

en: Your email could not be saved
lt_LT: Jūsų el. pašto adreso nepavyko įrašyti

en: Your email has been saved
lt_LT: Jūsų el. pašto adresas įrašytas

en: Your email preview has been sent to %1$s
lt_LT: Elektroninis laiškas peržiūrai buvo išsiųstas adresu %1$s

en: Your form could not be saved.
lt_LT: Jūsų formos nepavyksta išsaugoti.

en: Your form has been saved.
lt_LT: Jūsų forma išsaugota.

en: Your latest newsletter is being sent.
lt_LT: Jūsų vėliausias naujienlaiškis yra siunčiamas.

en: Your licence doesn't allow more domains. Upgrade from your [link]account manager[/link].
lt_LT: Jūsų licencija neleidžia naudoti daugiau domenų. Pakeiskite į aukštesnio lygio licenciją  [link]paskiros valdyme[/link].

en: Your lists
lt_LT: Tavo sąrašai

en: Your localhost may not have a mail server. To verify, please log out and click on the "Lost your password?" link on the login page. Do you receive the reset password email from your WordPress?
lt_LT: Jūsų lokalus kompiuteris gali neturėti pašto serverio. Kad patikrintumėte, prašome atsijungti ir paspausti nuorodą "Pamiršote slaptažodį?" prisijungimo puslapyje. Ar gavote slaptažodžio atstatymo el. laišką iš jūsų WordPress?

en: Your new site is not yet launched? Put a coming soon page with a form to capture emails with this Premium plugin.
lt_LT: Jūsų nauja svetainė dar neįjungta? Įdėkite puslapį su tekstu apie svetainės atidarymą ir forma, leidžiančia surinkti el. pašto adresus, naudojant šį Premium įskiepį.

en: Your own website
lt_LT: Jūsų svetainė

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
lt_LT: Pagal jūsų užklausą nerasta jokių prenumeratorių. Pakeiskite filtravimą!

en: Your request has failed
lt_LT: Jūsų užklausa nepavyko

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
lt_LT: Pagal siuntimo nustatymus ([settings]) negalima greitai išsiųsti laiškus [number] prenumeratorių. Tikėkitės pristatymo vėlavimo. [link]Skaitykite plačiau[/link]

en: Your server apparently refuses to send more emails.
lt_LT: Rodos jūsų serveris atsisako siųsti daugiau el. laiškų.

en: Your server cannot run MailPoet.
lt_LT: Jūsų serveris negali paleisti „MailPoet“.

en: Your server doesn't support remote exchanges.
lt_LT: Jūsų serveris nepalaiko nuotolinių mainų.

en: Your server is missing one or many important PHP functions to run properly :  %1$s
lt_LT: Jūsų serveris neturi vieno ar daugiau svarbių PHP funkcijų, kurių reikia normaliam funkcionavimui: %1$s

en: Your server's configuration doesn't allow us to complete MailPoet's Installation!
lt_LT: Jūsų serverio konfigūracija neleidžia mums atlikti „MailPoet“ diegimo!

en: Your settings are saved.
lt_LT: Jūsų nustatymai išsaugoti.

en: Your subscriber needs at least 2 options to select from
lt_LT: Jūsų prenumeratorius turi turėti bent 2 pasirinkimus

en: Your vote could not be recorded.
lt_LT: Jūsų balsas negali būti užskaitytas

en: Your vote has been recorded.
lt_LT: Jūsų balsas buvo užskaitytas.

en: Your web host has limits. We suggest 70 emails per hour to be safe. [link]Find out more[/link].
lt_LT: Jūsų web serveris turi apribojimus. Mes rekomenduojame 70 el. laiškų per valandą, kad būtumėte saugūs. [link]Sužinokite daugiau[/link].

en: Your website doesn't seem to have a license! Log into your [link]account manager[/link] to add a license for this website.
lt_LT: Atrodo jūsų svetainė neturi licencijos! Prisijunkite prie savo  [link]paskyros valdymo[/link] kad priskirtumėte licenciją šiai svetainei.

en: Yup, it works. You can start blasting away emails to the moon.
lt_LT: Taip, tai veikia. Galite pradėti siųsti laiškus kad ir į Mėnulį.

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
lt_LT: Jūsų adresą užregistravome. Netrukus jums parašysime.

en: [link]Find out[/link] how you can improve this.
lt_LT: [link]Sužinokite[/link], kaip galite tai patobulinti.

en: [link]Guide[/link] to create your own theme.
lt_LT: [link]Vadovas[/link] kaip sukurti jūsų temą.

en: [link]Read more on support.mailpoet.com[/link].
lt_LT: [link]Skaitykite daugiau puslapyje support.mailpoet.com[/link].

en: [link]Show more details.[/link]
lt_LT: [link]Rodyti daugiau informacijos.[/link]

en: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] and [link_shortcode]shortcode[/link_shortcode] versions are also available.
lt_LT: Taip pat prieinamos
    [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] ir
    [link_shortcode]trumpojo kodo[/link_shortcode] versijos.

en: [send_method] works with MailPoet
lt_LT: „MailPoet“ gali naudoti siuntimo būdą [Send_method]

en: above content
lt_LT: virš turinio

en: above text block and image
lt_LT: virš tekstinio bloko ir paveikslėlio

en: after %1$s try | after %1$s tries
lt_LT[0]: po %1$s bandymo
lt_LT[1]: po %1$s bandymų
lt_LT[2]: po %1$s bandymų

en: alternate left & right
lt_LT: alternatyvi kairė ir dešinė

en: and the footer?
lt_LT: ir poraštę?

en: any role
lt_LT: bet kokia rolė

en: art
lt_LT: menas

en: below content
lt_LT: po turiniu

en: bounced
lt_LT: atmestų

en: business
lt_LT: verslas

en: center
lt_LT: centras

en: clicked
lt_LT: paspaudimų

en: day(s)
lt_LT: dienų

en: day(s) after.
lt_LT: dienai (-oms) praėjus.

en: drop content here
lt_LT: atvilkite turinį čia

en: e-commerce
lt_LT: e-komercija

en: e.g.:smtp.mydomain.com
lt_LT: pvz.:smtp.manodomenas.lt

en: education
lt_LT: išsilavinimas

en: emails
lt_LT: el. laiškų

en: empty
lt_LT: tuščia

en: every 10 minutes
lt_LT: kas 10 minučių

en: every 15 minutes
lt_LT: kas 15 minučių

en: every 2 hours
lt_LT: kas 2 valandas

en: every 2 minutes
lt_LT: kas 2 minutes

en: every 30 minutes
lt_LT: kas 30 minučių

en: every 5 minutes
lt_LT: kas 5 minutes

en: every hour
lt_LT: kas valandą

en: every minute
lt_LT: kiekvieną minutę

en: excerpt
lt_LT: ištrauka

en: food
lt_LT: maistas

en: full post
lt_LT: pilnas įrašas

en: go back to Step 1
lt_LT: Grįžti prie 1 žingsnio

en: go to page
lt_LT: eiti į puslapį

en: government
lt_LT: vyriausybė

en: has been activated.
lt_LT: aktyvuota.

en: has been de-activated.
lt_LT: deaktyvuota.

en: heading 1
lt_LT: antraštė 1

en: heading 2
lt_LT: antraštė 2

en: heading 3
lt_LT: antraštė 3

en: health and sports
lt_LT: sveikata ir sportas

en: hey, click on this text!
lt_LT: ej, paspausk ant šito teksto!

en: hour(s)
lt_LT: valandų

en: hour(s) after.
lt_LT: valandai (-oms) praėjus.

en: if there's new content
lt_LT: jeigu yra naujas turinys

en: iframe version
lt_LT: iframe versija

en: immediately
lt_LT: nedelsiant

en: immediately.
lt_LT: nedelsiant.

en: in any WordPress role
lt_LT: bet kuriai Wordpress rolei

en: in text block
lt_LT: tekstiniame bloke

en: insurance
lt_LT: draudimas

en: left
lt_LT: kairė

en: manufacturing
lt_LT: gamyba

en: marketing and media
lt_LT: rinkodara ir medija

en: medium
lt_LT: vidutinis

en: monthly every...
lt_LT: kas mėnesį kiekvieną...

en: monthly on the...
lt_LT: kas mėnesį per...

en: moved to the trash.
lt_LT: perkeltas į šiukšlinę.

en: new subscriber
lt_LT: naujas prenumeratorius

en: new subscribers
lt_LT: nauji prenumeratoriai

en: newest
lt_LT: naujausi

en: newsletter sent
lt_LT: naujienlaiškis išsiųstas

en: newsletters sent
lt_LT: naujienlaiškiai išsiųsti

en: no
lt_LT: ne

en: no image
lt_LT: be paveikslėlio

en: non profit
lt_LT: ne pelo siekianti

en: of
lt_LT: iš

en: of %1$s
lt_LT: iš %1$s

en: oldest
lt_LT: seniausi

en: once a day at...
lt_LT: kartą per dieną apie...

en: opened
lt_LT: atidarytų

en: or simply [link]go back to design[/link].
lt_LT: arba tiesiog [link]grįžkite prie dizaino[/link].

en: other
lt_LT: kita

en: per year
lt_LT: metus

en: photography
lt_LT: fotografija

en: play with this image
lt_LT: pažaiskite su šiuo paveikslėliu

en: real estate
lt_LT: nekilnojamas turtas

en: religious
lt_LT: religija

en: right
lt_LT: dešinė

en: see links with a [link]Premium licence[/link].
lt_LT: matykite nuorodas su [link]Premium licencija[/link].

en: selected
lt_LT: pasirinkta

[ctx: settings tab title]
en: Add-ons
lt_LT: Papildiniai

[ctx: settings tab title]
en: Advanced
lt_LT: Daugiau nustatymų

[ctx: settings tab title]
en: Basics
lt_LT: Pagrindiniai

[ctx: settings tab title]
en: Forms
lt_LT: Formos

[ctx: settings tab title]
en: Send With...
lt_LT: Siųsti naudojant...

[ctx: settings tab title]
en: Signup Confirmation
lt_LT: Prenumeratos patvirtinimas

en: show as list
lt_LT: rodyti kaip sąrašą

en: show message
lt_LT: rodyti žinutę

en: small
lt_LT: mažas

en: subscribers will receive "%1$s" after import.
lt_LT: prenumeratoriai gaus "%1$s" po importo.

en: technology
lt_LT: technologijos

en: title only
lt_LT: tik pavadinimas

en: total max upload file size : %1$s
lt_LT: bendras maksimalus užkraunamų failų dydis : %1$s

en: travel
lt_LT: kelionės

en: undelivered
lt_LT: nepristatytų

en: underline
lt_LT: pabraukti

en: unopened
lt_LT: neatidarytų

en: unsubscribed
lt_LT: atšauktų prenumeratų

en: was not activated as it requires <strong><a href="%s">%s</a></strong> to be installed and active first.
lt_LT: nebuvo aktyvuotas, nes <strong><a href="%s">%s</a></strong> turi būti įdiegtas ir aktyvus.

en: week(s)
lt_LT: savaičių

en: week(s) after.
lt_LT: savaitei (-ėms) praėjus.

en: weekly on...
lt_LT: kas savaitę per...

en: which you have pasted
lt_LT: kuriuos įklijavote

en: yes
lt_LT: taip

en: you can send as fast as every 15 minutes since Mailpoet guarantees Premium users can send this fast.
lt_LT: jūs galite siųsti kas 15 minučių nes MailPoet garantuoja tokį greitą siuntimą Premium vartotojams.
