MailPoet - en to nl_NL translation catalogue (1340 entries)

en:  %1$s email(s) scheduled.
nl_NL: %1$s e-mail(s) ingepland.

en:  %1$s subscriber have been deleted.
nl_NL: %1$s abonnee is verwijderd.

en:  %1$s subscribers have been deleted.
nl_NL:  %1$s abonnees zijn verwijderd.

en: "%2$s" imported from %1$s
nl_NL: "%2$s" geïmporteerd uit %1$s

en: "Read more" text
nl_NL: "Meer lezen"-tekst

en: "View in browser"
nl_NL: "In browser bekijken"

en: %1$d email has been sent.
nl_NL: %1$d-mail is verzonden.

en: %1$d emails have been sent to unconfirmed subscribers.
nl_NL: %1$d e-mails zijn verzonden naar onbevestigde abonnees.

en: %1$s click | %1$s clicks
nl_NL[0]: %1$s klik
nl_NL[1]: %1$s kliks

en: %1$s day | %1$s days
nl_NL[0]: %1$s dag
nl_NL[1]: %1$s dagen

en: %1$s emails appear more than once in your file : %2$s.
nl_NL: %1$s e-mails verschijnen meer dan eens in uw bestand: %2$s.

en: %1$s emails are not valid : %2$s.
nl_NL: %1$s e-mails zijn niet geldig: %2$s.

en: %1$s emails every %2$s
nl_NL: %1$s e-mails iedere %2$s

en: %1$s emails received.
nl_NL: %1$s e-mails ontvangen.

en: %1$s hour | %1$s hours
nl_NL[0]: %1$s uur
nl_NL[1]: %1$s uur

en: %1$s minute | %1$s minutes
nl_NL[0]: %1$s minuut
nl_NL[1]: %1$s minuten

en: %1$s out of %2$s sent.
nl_NL: %1$s van %2$s verzonden.

en: %1$s second | %1$s seconds
nl_NL[0]: %1$s seconde
nl_NL[1]: %1$s seconden

en: %1$s subscriber have been added to "%2$s".
nl_NL: %1$s abonnee is toegevoegd aan "%2$s".

en: %1$s subscriber have been confirmed.
nl_NL: %1$s abonnee is bevestigd.

en: %1$s subscriber have been moved to "%2$s".
nl_NL: %1$s abonnee is verplaatst naar "%2$s".

en: %1$s subscriber have been removed from "%2$s".
nl_NL: %1$s abonnee is verwijderd uit "%2$s".

en: %1$s subscriber have been removed from all existing lists.
nl_NL: %1$s abonnee is verwijderd uit alle bestaande lijsten.

en: %1$s subscribers added to %2$s.
nl_NL: %1$s abonnees toegevoegd aan %2$s.

en: %1$s subscribers have been added to "%2$s".
nl_NL: %1$s abonnees zijn toegevoegd aan "%2$s".

en: %1$s subscribers have been confirmed.
nl_NL: %1$s abonees zijn bevestigd.

en: %1$s subscribers have been moved to "%2$s".
nl_NL: %1$s abonnees zijn veplaatst naar "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from "%2$s".
nl_NL: %1$s abonnees zijn verwijderd uit "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from all existing lists.
nl_NL: %1$s abonnees zijn verwijderd uit alle bestaande lijsten.

en: %1$s subscribers were exported. Get the exported file [link]here[/link].
nl_NL: %1$s abonnees zijn geëxporteerd. Verkrijg het geëxporteerde bestand [link]hier[/link]

en: %1$s week | %1$s weeks
nl_NL[0]: %1$s week
nl_NL[1]: %1$s weken

en: %1$s year | %1$s years
nl_NL[0]: %1$s jaar
nl_NL[1]: %1$s jaar

en: %1$s's import list
nl_NL: importlijst van %1$s

en: %1$sth
nl_NL: %1$sste

en: %d file(s) have been successfully uploaded.
nl_NL: %d bestand(en) is/zijn succesvol geüpload.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
nl_NL: %s overstijgt de maximale grootte voor het uploaden via de multi-file uploader in uw browser.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
nl_NL: %s overstijgt de maximum toegelaten upload grootte voor deze site.

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
nl_NL: Beweeg uw muis over %sbewerken%s om de bewerkingsknop hieronder te tonen.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
nl_NL: Het is niet gelukt om &#8220;%s&#8221; te uploaden

en: &lt; Prev
nl_NL: &lt; Vorige

en: (%1$s votes)
nl_NL: (%1$s stemmen)

en: , %1$s of which were %2$s
nl_NL: , %1$s daarvan waren %2$s

en: ... or duplicate one below to copy its design.
nl_NL: ... of dupliceer een nieuwsbrief hieronder om de opmaak te kopiëren.

en: 1 hour
nl_NL: 1 uur

en: 1 line | %d lines
nl_NL[0]: 1 regel
nl_NL[1]: %d regels

en: 15 minutes
nl_NL: 15 minuten

en: 1st
nl_NL: 1e

en: 2 hours
nl_NL: 2 uur

en: 2nd
nl_NL: 2e

en: 30 day money back
nl_NL: 30 dagen geld terug garantie

en: 30 days happiness guarantee
nl_NL: 30 dagen tevredenheidsgarantie

en: 30 minutes
nl_NL: 30 minuten

en: 3rd
nl_NL: 3e

en: 5 Minute User Guide
nl_NL: 5 minuten gebruikershandleiding

en: 5 minute newbie guide
nl_NL: 5 minuten durende beginnersgids

en: << Back
nl_NL: << Terug

en: A Brand New MailPoet. Let the Fun Begin.
nl_NL: Een spiksplinternieuwe MailPoet.  Laat de pret beginnen.

en: A checkbox is added as option for your customers to signup for your newsletter while purchasing from your digital store.
nl_NL: Een aanvinkvakje is toegevoegd om uw gebruikers de mogelijkheid te geven om zich aan te melden voor uw nieuwsbrief tijdens hun aankoop in je webwinkel.

en: A great way to try the Premium. No one should be locked in, ever.
nl_NL: Een geweldige manier om Premium te proberen. NIemand hoeft beperkt te zijn.

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
nl_NL: Een nieuwe lijst "%1$s" is aangemaakt op basis van dit onderdeel.

en: A subscriber is directed to a page of your choice after clicking on the unsubscribe link, at the bottom of a newsletter.
nl_NL: Een abonnee wordt doorgestuurd naar een door u gekozen pagina nadat hij op de afmeld link klikt onderin nieuwsbrief.

en: A theme called %1$s exists already. To overwrite it, tick the corresponding checkbox before uploading.
nl_NL: Het thema %1$s bestaat reeds. Om een bestaand thema te overschrijven, klikt u het bijbehorende selectievakje aan voor u een thema uploadt.

en: A well designed plugin for a simple idea.
nl_NL: Een goed ontwikkelde plugin voor een simpel idee.

en: Action Required
nl_NL: Actie vereist

en: Actions & Notifications
nl_NL: Acties & meldingen

en: Actions will be executed after %1$s messages
nl_NL: Acties worden uitgevoerd na %1$s berichten

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Activate MailPoet Premium Version
nl_NL: Activeer Mailpoet Premium Versie

en: Activate bounce and check every...
nl_NL: Activeer "bounce" en controleer iedere...

en: Activate if your SMTP ports are blocked.
nl_NL: Activeren als je SMTP-poorten zijn geblokkeerd.

en: Activate now
nl_NL: Nu activeren

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add / Edit group of posts
nl_NL: Toevoegen / bewerken groep berichten

en: Add Images
nl_NL: Afbeeldingen toevoegen

en: Add Link & Alternative text
nl_NL: Link & alternatieve tekst toevoegen

en: Add List
nl_NL: Lijst toevoegen

en: Add New Field
nl_NL: Nieuw veld toevoegen

en: Add Subscriber
nl_NL: Abonnee toevoegen

en: Add a DKIM signature to your newsletters to increase the deliverability of your newsletters. [link]Read the setup guide.[/link]
nl_NL: Voeg een DKIM handtekening toe aan uw nieuwsbrieven om de bezorgbaarheid te vergroten van uw nieuwsbrieven. [link]Read the setup guide.[/link]

en: Add a checkbox in your forms, and choose which lists the user gets added to.
nl_NL: Voeg een selectievakje toe aan uw formulieren, en kies aan welke lijst de gebruiker wordt toegevoegd.

en: Add a checkbox on checkout page for your customers to subscribe to your MailPoet newsletters.
nl_NL: Voeg een selectievakje toe aan de betaalpagina om uw klanten zich te laten abonneren op uw Mailpoet nieuwsbrieven.

en: Add a checkbox on the registration form of this plugin so your new users join a list of your choice.
nl_NL: Voeg een checkbox toe aan het registratie formulier van deze plug-in zodat nieuwe gebruikers zich aanmelden op een door jou gekozen lijst.

en: Add a link in the footer of all your newsletters so subscribers can edit their profile and lists. [link]See your own subscriber profile page.[/link]
nl_NL: Voeg een link toe in de voettekst van al uw nieuwsbrieven, zodat abonnees hun profiel en lijsten kunnen bewerken. [link]Zie uw eigen profielpagina.[/link]

en: Add a new field to add to your forms so your visitors can subscribe to your MailPoet newsletters.
nl_NL: Voeg een nieuw veld toe aan uw formulieren zodat bezoekers kunnen inschrijven op uw MailPoet nieuwsbrieven

en: Add item
nl_NL: Item toevoegen

en: Add link / Alternative text
nl_NL: Link / alternatieve tekst toevoegen

en: Add list
nl_NL: Lijst toevoegen

en: Add more themes
nl_NL: Meer thema's toevoegen

en: Add new field
nl_NL: Nieuw veld toevoegen

en: Add to list
nl_NL: Aan lijst toevoegen

en: Add your [stars] on [link]wordpress.org[/link] and keep this plugin essentially free.
nl_NL: Voeg uw [stars] toe op [link]wordpress.org[/link] en houd daarmee deze plugin gratis.

en: Added
nl_NL: Toegevoegd

en: Address:
nl_NL: Adres:

en: After submit...
nl_NL: Na verzenden...

en: Agency
nl_NL: Agentschap

en: Align center
nl_NL: Centreren

en: Align left
nl_NL: Links uitlijnen

en: Align right
nl_NL: Rechts uitlijnen

en: All
nl_NL: Alle

en: All %1$s subscribers are selected.
nl_NL: Alle %1$s abonnees zijn geselecteerd.

en: All Newsletters
nl_NL: Alle nieuwsbrieven

en: All Sent
nl_NL: Alles verzonden

en: All Your Stats in a Single Dashboard
nl_NL: Al je statistieken op één Overzichtspagina

en: All subscribers on this page are selected.
nl_NL: Alle abonnees op deze pagina zijn geselecteerd.

en: Allow HTML edits
nl_NL: Sta editen van HTML-code toe

en: Allow site admins to change the sending method
nl_NL: Sta sitebeheerders toe de verzendingsmethode aan te passen

en: Allow site admins to deactivate Signup Confirmation
nl_NL: Sta sitebeheerders toe de aanmeldingsbevestiging aan te passen

en: Allow users who register to your site to subscribe on a list of your choice.
nl_NL: Sta gebruikers die zich op je site registreren toe om zich te abonneren op een nieuwsbrief van uw keuze.

en: Allowed Files
nl_NL: Toegestane bestanden

en: Alphanumerical
nl_NL: Alfanumeriek

en: Already paid?
nl_NL: Al betaald?

en: Already paid? Click here to activate
nl_NL: Al betaald? Klik hier om te activeren

en: Alternative text:
nl_NL: Alternatieve tekst:

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
nl_NL: Tijdens het uploaden is iets fout gegaan. Probeer het opnieuw

en: An error occurred. [link]Show more details.[/link]
nl_NL: Er is een fout opgetreden. [link]Meer details tonen[/link].

en: And more...
nl_NL: En meer...

en: And taxonomies as well...
nl_NL: En ook taxonomieën...

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Archive page shortcode
nl_NL: Shortcode voor de archiefpagina

en: Are you doing better now than 3 months ago? Select a date range to reveal changes in your results.
nl_NL: Doet u het nu beter dan 3 maanden geleden? Selecteer een datum bereik om de verschillen in uw resultaten weer te geven.

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
nl_NL: Weet je zeker dat je de juiste poort hebt geselecteerd? Je kunt het leeg laten als je niet weet wat je in moet vullen

en: Are you sure you want to delete this custom field?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit aangepaste veld wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this form?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit formulier wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to ignore the %1$s subscribers of the list %2$s?
nl_NL: Weet je zeker dat je de %1$s-abonnees wilt negeren van de lijst %2$s?

en: Ask for:
nl_NL: Vragen naar:

en: August
nl_NL: Augustus

en: Authentication
nl_NL: Authenticatie

en: Author:
nl_NL: Auteur:

en: Auto Newsletters
nl_NL: Automatische nieuwsbrieven

en: Automate the boring stuff
nl_NL: Automatiseer de saaie dingen

en: Automatic latest content
nl_NL: Automatisch gegenereerde inhoud

en: Automatic newsletter
nl_NL: Automatische nieuwsbrief

en: Automatically add paragraphs
nl_NL: Paragrafen automatisch toevoegen

en: Automatically sent...
nl_NL: Automatisch verzonden...

en: Average rating: %1$s
nl_NL: Gemiddelde waardering: %1$s

en: Back
nl_NL: Terug

en: Back to lists
nl_NL: Terug naar lijsten

en: Back to selection
nl_NL: Terug naar selectie

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Background color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Background color with alternate
nl_NL: Achtergrond kleur met alternatief

en: Batch insert options
nl_NL: Opties als batch toevoegen

en: Be creative! It's the first thing your subscribers see. Tempt them to open your email.
nl_NL: Wees creatief! Het is het eerste dat een abonnee ziet. Moedig ze aan om hun e-mail te openen.

en: Be productive thanks to Premium!
nl_NL: Wees productief dankzij Premium!

en: Become a beta tester
nl_NL: Word betatester

en: Blocked IP
nl_NL: Geblokkeerde IP

en: Blog post, online review, forum:
nl_NL: Blog bericht, online review, forum:

en: Bookmarks Selection
nl_NL: Bladwijzerselectie

en: Bounce
nl_NL: Onbestelbaar

en: Bounce Email
nl_NL: E-mailadres voor onbestelbare e-mail

en: Bounce Handling
nl_NL: Afhandeling 'onbestelbare e-mails'

en: Bounce handling connection test
nl_NL: Test afhandeling 'onbestelbare e-mail'.

en: Bounce handling processing
nl_NL: Afhandeling 'onbestelbare e-mail' wordt uitgevoerd.

en: Bounced
nl_NL: Onbestelbaar

en: Bulk Actions
nl_NL: Bulkacties

en: Button label:
nl_NL: Knoptekst:

en: Buy Now
nl_NL: Nu kopen

en: CSV file
nl_NL: CSV-bestand

en: Can you confirm that this column is corresponding to that field?
nl_NL: Kunt u bevestigen dat deze kolom overeenkomt met dat veld?

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cancel Upload
nl_NL: Upload annuleren

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
nl_NL: Kan geen toegang krijgen tot CSV-bestand. Controleer de toegangsrechten voor deze map "%1$s"

en: Categories and tags
nl_NL: Categorieën en tags

en: Categories:
nl_NL: Categorieën:

en: Change log
nl_NL: Lijst van veranderingen

en: Change the footer's content in MailPoet's %1$sSettings%2$s page.
nl_NL: Wijzig de inhoud van de footer in MailPoet's %1$sSettings%2$s pagina.

en: Charset
nl_NL: Karakterset

en: Check again what you're trying to import.
nl_NL: Controleer nogmaals wat je probeert te importeren

en: Check out [link]our guide[/link] on how to fill out the form.
nl_NL: Bekijk onze [link]toelichting[/link] voor het invullen van het formulier.

en: Check this box if you want transparency
nl_NL: Klik dit vakje aan als u transparantie wilt

en: Check your inbox now to confirm your subscription.
nl_NL: Check uw 'Postvak in' om uw aanmelding te bevestigen.

en: Check your inbox or spam folder now to confirm your subscription.
nl_NL: Controleer je 'Postvak in' of spam map nu om uw aanmelding te bevestigen.

en: Checking license
nl_NL: Licentie controleren

en: Cheers, your MailPoet Newsletter Plugin
nl_NL: Hallo, uw MailPoet Nieuwsbrief plugin

en: Choose a FROM name and email address for notifications emails.
nl_NL: Kies een VAN-naam en e-mailadres voor e-mailmeldingen.

en: Choose a list
nl_NL: Kies een lijst

en: Choose files to upload
nl_NL: Bestanden kiezen om te uploaden

en: Clean automatically your mailing list
nl_NL: Automatisch uw mailinglijst opschonen

en: Clear selection
nl_NL: Selectie wissen

en: Click
nl_NL: Klik

en: Click here to add a title or text.
nl_NL: Klik hier om een titel of tekst toe te voegen.

en: Click here to subscribe
nl_NL: Klik hier om te abonneren

en: Click here to unsubscribe
nl_NL: Klik hier om op te zeggen

en: Click here to view media.
nl_NL: Klik hier om media te bekijken.

en: Click rate (based on opened newsletters)
nl_NL: Aanklik-score (gebaseerd op aantal geopende nieuwsbrieven)

en: Clicked
nl_NL: Aangeklikt

en: Clicked on
nl_NL: Aangeklikt

en: Clicks
nl_NL: Klikt

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Compare past & present
nl_NL: Vergelijk verleden & heden

en: Configuration and Permissions
nl_NL: Configuratie en rechten

en: Configure
nl_NL: Configureren

en: Configure SPF and DKIM independently for each site.
nl_NL: Configureer SPF en DKIM onafhankelijk voor iedere site.

en: Configure each site manually
nl_NL: Configureer iedere site handmatig

en: Configure your DNS by adding a key/value record in TXT as shown below.
nl_NL: Configureer uw DNS door het toevoegen van een sleutel/waarde record in TXT zoals hieronder aangegeven.

en: Confirm Reinstallation
nl_NL: Bevestig herinstallatie

en: Confirm activating the MailPoet Premium Plugin?
nl_NL: Bevestig activatie van de Mailpoet Premium Plugin?

en: Confirm going back to the stable version?
nl_NL: Bevestig om terug te gaan naar de stabiele versie?

en: Confirm installing the MailPoet Premium Plugin?
nl_NL: Bevestig installatie van de Mailpoet Premium Plugin?

en: Confirm unconfirmed subscribers
nl_NL: Onbevestigde abonnees bevestigen

en: Confirm your subscription to %1$s
nl_NL: Bevestig uw aanmelding voor %1$s

en: Confirmation page
nl_NL: Bevestigingspagina

en: Congrats, your Premium license is active. One last step...
nl_NL: Gefeliciteerd, uw Premium-licentie is actief. Nog één stap...

en: Connection method
nl_NL: Verbindingsmethode

en: Contact Support
nl_NL: Ondersteuning aanvragen

en: Contact your administrator to modify that, it should be configurable.
nl_NL: Neem contact op met de beheerder om dat aan te passen, dat zou configureerbaar moeten zijn.

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Copy of
nl_NL: Kopie van

en: Copy paste in a text box
nl_NL: Kopieer en plak in het tekstveld

en: Create a new email
nl_NL: Nieuwe nieuwsbrief

en: Create a new form
nl_NL: Nieuwe formulier aanmaken

en: Create a new list
nl_NL: Creëer een nieuwe lijst

en: Create an email account dedicated solely to bounce handling.
nl_NL: Maak een e-mailaccount aan specifiek voor onbestelbare e-mails.

en: Create and send newsletters. Import and manage your lists. Add subscription forms in widgets, articles and pages. MailPoet (formerly Wysija) is a freemium plugin updated regularly with new features.
nl_NL: Creëer en verzend nieuwsbroeven. Importeer en beheer je lijsten. Voeg aanmeldformulieren toe in widgets, berichten en pagina's. Mailpoet (voorheen Wysija) is een freemium plugin die regelmatig met nieuwe functionaliteiten wordt aangevuld.

en: Created on
nl_NL: Aangemaakt op

en: Crunching&hellip;
nl_NL: Berekenen&hellip;

en: Current day of the month in ordinal, ie. 2nd, 3rd, etc.
nl_NL: Huidige dag van de maand, zoals bijvoorbeeld: 1-ste, 2-de, 3-de, etc.

en: Current day of the month number
nl_NL: Nummer van huidige dag van de maand

en: Current month number
nl_NL: Nummer van huidige maand

en: Currently viewing
nl_NL: Momenteel aan het bekijken

en: Custom Fields
nl_NL: Aangepaste velden

en: Custom dates
nl_NL: Aangepaste datums

en: Custom horizontal line
nl_NL: Aangepaste horizontale lijn

en: DKIM signature
nl_NL: DKIM-signature

en: Daily summary of emails sent
nl_NL: Dagelijks overzicht van verzonden e-mails

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date created
nl_NL: Datum aangemaakt

en: Date sent
nl_NL: Datum verzonden

en: Day
nl_NL: Dag

en: Debug mode
nl_NL: Debugmodus

en: Decide which emails a new customer gets automatically, based on the product he just purchased. This a Premium add-on for WooCommerce.
nl_NL: Bepaal welke emails een nieuwe klant automatisch ontvangt, gebaseerd op het product dat hij net heeft gekocht. Dit is een Premium add-on voor WooCommerce

en: Default style saved.
nl_NL: Standaardstijl opgeslagen.

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete field
nl_NL: Veld verwijderen

en: Delete image for all newsletters?
nl_NL: Afbeelding voor alle nieuwsbrieven verwijderen?

en: Delete subscribers
nl_NL: Abonnees verwijderen

en: Delete the user
nl_NL: Verwijder de gebruiker

en: Delete these newsletters for ever?
nl_NL: Deze nieuwsbrieven permanent verwijderen?

en: Delete these subscribers forever?
nl_NL: Deze abonnees permanent verwijderen?

en: Delete this newsletter for ever?
nl_NL: Deze nieuwsbrief permanent verwijderen?

en: Delete this subscriber forever?
nl_NL: Deze abonnee permanent verwijderen?

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
nl_NL: Een lijst verwijderen zal geen abonnees verwijderen.

en: Delivery method
nl_NL: Wijze van aflevering

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Detailed stats for each subscriber
nl_NL: Gedetailleerde statistieken voor iedere abonnee

en: Device
nl_NL: Apparaat

en: Did these subscribers ask to be in your list?
nl_NL: Hebben deze gebruikers gevraagd om aan uw lijst toegevoegd te worden?

en: Did you know? It's better to send fewer emails at higher frequencies. Become Premium and we'll ping your site each 15 minutes making sure your emails are sent smoothly at this frequency. [link]Send better with Premium.[/link]
nl_NL: Wist u dat? Het is beter om minder emails te verzenden op hogere frequentie. Word Premium gebruiker en we pingen uw site iedere 15 minuten om er zeker van te zijn dat al uw emails netjes worden verzonden op deze frequentie. [link]Verzend beter met Premium.[/link]

en: Discover more Premium features.
nl_NL: Ontdek meer Premium kenmerken.

en: Discover which links are the top hits in each newsletter. Find out which subscribers are your number one fans and get advanced details about them. [link]Get more data with Premium.[/link]
nl_NL: Ontdek welke links de top hits zijn in elke nieuwsbrief. Ontdek welke abonnees je nummer één fans zijn en krijg geavnceerde details over ze. [link]Beschik over meer data met Premium.[/link]

en: Dismiss
nl_NL: Negeren

en: Display and insert options
nl_NL: Opties tonen en toevoegen

en: Display label within input:
nl_NL: Toon label binnen input:

en: Display labels in inputs
nl_NL: Geef labels weer in inputs

en: Display problems? [link]View this newsletter in your browser.[/link]
nl_NL: Weergave problemen? [link]Bekijk deze nieuwsbrief in uw browser.[/link]

en: Display...
nl_NL: Weergeven:

en: Displays at the top of your newsletters. Don't forget to include the link tag, ie: [link]The link[/link]
nl_NL: Wordt aan de bovenzijde van uw nieuwsbrieven geplaatst. Vergeet niet om de link tag in te voegen, dat wil zeggen: [link]De link[/link]

en: Divider
nl_NL: Afscheiding

en: Divider Selection
nl_NL: Selectie voor afscheiding

en: Dividers Selection
nl_NL: Afscheidingsselectie

en: Do not match as a 'date field' if most of the rows for that column return the same error.
nl_NL: Vergelijk niet als een datum veld als de meeste regels voor die kolom dezelfde fout tonen.

en: Do nothing
nl_NL: Niets doen

en: Do or do not. There is no try.
nl_NL: Doe het of niet. Er valt niks te proberen.

en: Do you want to install that version?
nl_NL: Wil je die versie installeren?

en: Does it work? Try to connect.
nl_NL: Werkt het? Probeer een verbinding te maken.

en: Does my sidebar form get more subscribers than the one in the footer? It's time to find out.
nl_NL: Genereert uw zijbalk formulier meer abonnees dan dat in de footer? Het is tijd om dat uit te vinden.

en: Domain
nl_NL: Domein

en: Don't forget to include: <br><br>[activation_link]Confirm your subscription.[/activation_link]. <br><br>Optional: [lists_to_confirm].
nl_NL: Vergeet niet het volgende toe te voegen: <br><br>[activation_link]Bevestig uw aanmelding.[/activation_link]. <br><br>Optioneel: [lists_to_confirm]

en: Don't see the add-on you're looking for? <a href="%s">Submit it</a> in our contact form.
nl_NL: Zie je de add-on die je zoekt niet? <a href="%s">Stuur wat je zoekt</a> in via ons contactformulier.

en: Don't send to existing subscribers, only to future ones.
nl_NL: Verstuur niet naar bestaande abonnees, maar uitsluitend naar nieuwe.

en: Don't wait & send right now.
nl_NL: Niet wachten, direct verzenden.

en: Done
nl_NL: Klaar

en: Download
nl_NL: Downloaden

en: Download as .zip
nl_NL: Als .zip downloaden

en: Download original Photoshop file
nl_NL: Originele Photoshop-bestand downloaden

en: Download the Premium plugin.
nl_NL: Download de Premium Plugin.

en: Draft
nl_NL: Concept

en: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Look on the right!
nl_NL: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Kijk aan de rechterzijde!

en: Drag the widgets below into your newsletter.
nl_NL: Sleep de widgets hieronder naar uw nieuwsbrief.

en: Drop files here
nl_NL: Bestanden hier plaatsen

en: Drop your footer image here.
nl_NL: Sleep de afbeelding voor uw footer hier naartoe.

en: Drop your logo in this header.
nl_NL: Sleep uw logo of titel naar deze 'header'.

en: Duplicate
nl_NL: Dupliceren

en: Each time one of our users forgets to write a review, a kitten dies. It's sad and breaks our hearts. [link]Add your own review[/link] and save a kitten today.
nl_NL: Iedere keer als uw gebruikers vergeten een review te schrijven, sterft er een poes. Het is verdrietig en breekt je hart. [link]Voeg uw eigen review toe[/link] en red vandaag een poes.

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit Automatic latest content
nl_NL: Opties voor automatisch gegenereerde inhoud

en: Edit Lists
nl_NL: Lijsten bewerken

en: Edit custom field
nl_NL: Aangepast veld bewerken

en: Edit display
nl_NL: Weergave bewerken

en: Edit field
nl_NL: Veld bewerken

en: Edit form
nl_NL: Formulier bewerken

en: Edit lists
nl_NL: Lijsten bewerken

en: Edit name
nl_NL: Naam bewerken

en: Edit subscription page link
nl_NL: Edit de link naar de aanmeldingspagina

en: Edit text
nl_NL: Tekst bewerken

en: Edit your subscriber profile: %1$s
nl_NL: Verander uw profiel: %1$s

en: Edit your subscription
nl_NL: Je abonnement bewerken

en: Editing list %1$s
nl_NL: Lijst %1$s bewerken

en: Element has been deleted.
nl_NL: Onderdeel is verwijderd.

en: Elements deleted
nl_NL: Onderdelen zijn verwijderd

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email %1$s already exists.
nl_NL: E-mailadres %1$s bestaat al.

en: Email Address
nl_NL: E-mailadres

en: Email Status
nl_NL: E-mailstatus

en: Email content
nl_NL: Inhoud e-mail

en: Email notifications
nl_NL: E-mail-kennisgevingen

en: Email subject
nl_NL: Onderwerp e-mail

en: Email will be sent to %1$s at %2$s
nl_NL: Mails worden verzonden naar %1$s om %2$s

en: Enable MailPoet's Cron
nl_NL: Schakel MailPoet's Cron in

en: Enable signup confirmation
nl_NL: Schakel inschrijfbevestiging in

en: Enable this to show MailPoet's errors. Our support might ask you to enable this if you seek their help.
nl_NL: Schakel dit in om MailPoet's foutmeldingen te zien. Onze support afdeling kan vragen deze optie in te schakelen wanneer je om hulp vraagt.

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Enforce all sites to send with a unique FROM email address. You only need to configure the Automated Bounce Handling (Premium), SPF & DKIM only once.
nl_NL: Configureer dat alle sites een uniek VAN-e-mailadres hebben. U hoeft slechts eenmaal de afhandeling voor onbestelbare post (Premium), SPF & DKIM in te stellen.

en: Enter the email addresses that should receive notifications (separate by comma).
nl_NL: Geef de e-mailadressen op die de notificaties zullen ontvangen (gescheiden door een komma).

en: Error Saving newsletter...
nl_NL: Fout bij opslaan nieuwsbrief...

en: Error Sending Message <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>
nl_NL: Fout bij verzenden bericht <strong><em>%s</em></strong> to <strong><em>%s</em></strong>

en: Error Validating the fields
nl_NL: Fout bij validatie van de velden

en: Error matching date.
nl_NL: Fout tijdens vergelijken datums.

en: Error when inserting emails.
nl_NL: Fout tijdens het invoegen van e-mails.

en: Error when inserting list.
nl_NL: Fout tijdens het invoegen van de lijst.

en: Excel for Windows
nl_NL: Excel voor Windows

en: Excellent under %1$s%%. Under %2$s%%  is acceptable. Over that, some servers might consider blocking. [link]Read more on support.mailpoet.com.[/link]
nl_NL: Geweldig indien minder dan %1$s%%. Minder dan %2$s%% is acceptabel. Indien meer dan dat, zouden sommige servers over kunnen gaan tot een blokkade. [link]Lees meer op support.mailpoet.com.[/link]

en: Excellent under %1$s%%. Under %2$s%% is acceptable. Over that, some servers might consider blocking. [link]Read more on support.mailpoet.com.[/link]
nl_NL: Perfect onder %1$s%%. Onder %2$s%% is acceptabel. Meer dan dat, kan ervoor zorgen dat sommige servers gaan blokkeren. [link]Lees meer op support.mailpoet.com.[/link]

en: Export
nl_NL: Exporteren

en: Export Subscribers
nl_NL: Abonnees exporteren

en: Export confirmed subscribers only
nl_NL: Alleen bevestigde abonnees exporteren

en: Export to CSV
nl_NL: Exporteren naar CSV

en: Exporting %1$s subscribers
nl_NL: %1$s abonnees worden geëxporteerd

en: Extended functionalities to the free version.
nl_NL: Functionele uitbreidingen op de gratis versie.

en: FROM email address for sites using this method
nl_NL: VAN e-mailadres voor sites die deze methode gebruiken

en: Failed Permanently
nl_NL: Definitief mislukt

en: Failed Send
nl_NL: Mislukte verzending

en: February
nl_NL: Februari

en: Field "%1$s" is required in table "%2$s".
nl_NL: Veld "%1$s" is vereist in tabel "%2$s".

en: Field "%1$s" needs to be a valid Email.
nl_NL: Veld "%1$s" moet een geldig e-mailadres zijn.

en: Field's name:
nl_NL: Veld naam:

en: File canceled.
nl_NL: Bestand geannuleerd.

en: Fill out the form below so we can connect to it.
nl_NL: Vul onderstaand formulier in opdat wij contact met u kunnen opnemen.

en: Filter
nl_NL: Filteren

en: Filter by status
nl_NL: Filter op status

en: Filter by type
nl_NL: Filteren op type

en: Final step: last details
nl_NL: Laatste stap: laatste details

en: Finally, you can drop more than 1 post at once.
nl_NL: Ten slotte kunt u meer dan 1 bericht in één keer plaatsen.

en: Find out what happens to your subscribers once they arrive on your site, thanks to Google Analytics campaign tracking
nl_NL: Ontdek wat er gebeurt met uw abonnees als ze op uw site beland zijn, met dank aan Google Analytics campagne volgen

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: First Time? See it in Action
nl_NL: Eerste keer? Zie het in werking

en: First name
nl_NL: Voornaam

en: First step: main details
nl_NL: Eerste stap: belangrijkste gegevens

en: Follow us and don't miss anything!
nl_NL: Volg ons en mis niets!

en: Footer background
nl_NL: Footer achtergrond

en: Footer text
nl_NL: Footer tekst

en: For %s per year, get 1 site covered with Premium.
nl_NL: Voor %s per jaar, 1 site voorzien van Premium.

en: For %s per year, get 4 of your sites covered with Premium.
nl_NL: Voor %s per jaar, 4 van uw sites voorzien van Premium.

en: For %s per year, get all of your sites covered with Premium.
nl_NL: Voor %s per jaar, al uw sites voorzien van Premium.

en: For example, "Spring email". [link]Read the guide.[/link]
nl_NL: Bijvoorbeeld, "Voorjaars e-mail". [link]Lees de handleiding.[/link]

en: For your own use and never shown to your subscribers.
nl_NL: Alleen voor uw gebruik, nooit aan uw abonnees tonen

en: Forget about limits
nl_NL: Vergeet limieten

en: Format
nl_NL: Indeling

en: Four Sites
nl_NL: Vier sites

en: Free
nl_NL: Gratis

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: Friend recommendation
nl_NL: Aanbeveling door vriend

en: From
nl_NL: Van

en: Full name of current day
nl_NL: Naam van huidige dag

en: Full name of current month
nl_NL: Naam van huidige maand

en: Geeky Options
nl_NL: Geeky Opties

en: Get Help!
nl_NL: Ondersteuning krijgen!

en: Get Premium now
nl_NL: Koop nu de Premium versie

en: Get [link]MailPoet Premium[/link] to see the link.
nl_NL: Abonneer u op [link]MailPoet Premium[/link] om de link te bekijken.

en: Get all MS users
nl_NL: Haal alle MS-gebruikers op

en: Get faster support
nl_NL: Krijg snellere hulp

en: Get it now!
nl_NL: Nu verkrijgen!

en: Get more themes
nl_NL: Verkrijg meer thema's

en: Get your spam score in 1 click while you're designing your newsletter thanks to [link]mail-tester[/link], our own popular in-house tool.
nl_NL: Bekijk uw spam score in 1 klik terwijl u uw nieuwsbrief ontwerpt dankzij [link]mail-tester[/link], onze eigen populaire tool.

en: Go Premium!
nl_NL: Koop de Premium versie!

en: Go and edit a newsletter to test it.
nl_NL: Wijzig een nieuwsbrief om hem te testen.

en: Go premium, you cannot send anymore!
nl_NL: Stap over naar de Premium versie, u kunt niet meer verzenden!

en: Google Analytics Campaign
nl_NL: Google Analytics Campagne

en: Google campaign
nl_NL: Google campagne

en: Google or other search engine
nl_NL: Google of andere zoekmachine

en: Got a sales question? [link]Get in touch[/link].
nl_NL: Heb je een verkoopvraag? [link]Neem contact op[/link]

en: Great! But the beta version might be buggy, and we expect you to report any bugs. Confirm to installing the Beta version?
nl_NL: Geweldig! Maar de beta versie kan fouten bevatten, en we verwachten van u dat u deze aan ons doorgeeft. Weet u zeker dat u de Beta versie wilt installeren?

en: Great, you'll never hear from us again!
nl_NL: U zult van ons geen berichten meer ontvangen.

en: HTTP error.
nl_NL: HTTP-fout.

en: Have fun improving
nl_NL: Veel plezier met verbeteren

en: Header background
nl_NL: Achtergrond van de header

en: Heading 1
nl_NL: Kop 1

en: Heading 2
nl_NL: Kop 2

en: Heading 3
nl_NL: Kop 3

en: Hello!
    
    Hurray! You've subscribed to our site.
    We need you to activate your subscription to the list(s): [lists_to_confirm] by clicking the link below: 
    
    [activation_link]Click here to confirm your subscription.[/activation_link]
    
    Thank you,
    
     The team!
nl_NL: Hallo!
    
    U bent aangemeld op onze website.
    Klik op de link hieronder om uw abonnement op de list(en): [lists_to_confirm] te bevestigen: 
    
    [activation_link]Klik hier om uw aanmelding te bevestigen.[/activation_link]
    
    Hartelijk dank,
    
    Het team!

en: Help yourself. Or let us help you.
nl_NL: Help uzelf of laat het ons doen.

en: Here is the list of bounced emails.
nl_NL: Hier is de lijst met onbestelbare e-mails.

en: Hey! %1$s has an update (version %2$s), <a href="%3$s">click here to update</a>.
nl_NL: Hallo! %1$s heeft een update (versie %2$s), <a href="%3$s">klik hier om bij te werken</a>.

en: Hey! We have a quick question for you:
nl_NL: Hallo! We hebben een korte vraag voor je:

en: Hey, we're curious! How did you find out about us?
nl_NL: Hey, wij zijn nieuwsgierig! Hoe heb je ons leren kennen?

en: Hide
nl_NL: Verbergen

en: Hide display options
nl_NL: Weergave-opties verbergen

en: Hide this message
nl_NL: Dit bericht verbergen

en: Hide!
nl_NL: Verbergen!

en: Horizontal line
nl_NL: Horizontale lijn

en: Hostname
nl_NL: Hostnaam

en: Hover your mouse over the bars to discover the forms' names.
nl_NL: Ga met uw muis over de balken heen om de formuliernamen te zien.

en: How about a new list?
nl_NL: Wat dacht je van een nieuwe lijst?

en: How do you want to import?
nl_NL: Hoe wilt u importeren?

en: How does it work?
nl_NL: Hoe werkt het?

en: How spammy is this newsletter?
nl_NL: Hoe "spammy" is deze nieuwsbrief?

en: I'll setup a cron job on my server to execute at the frequency I want. Read about [link]setting up a cron job yourself[/link].
nl_NL: Ik configureer een Cron-taak op mijn server die wordt uitgevoerd met een door mij op te geven frequentie. Lees hier [link]hoe u zelf een Cron-taak kunt definiëren[/link].

en: I'm a premium user, MailPoet.com will make sure my emails get sent on time.
nl_NL: Ik ben een premium gebruiker. MailPoet.com zal er voor zorgen dat mijn e-mails op tijd worden verstuurd.

en: IO error.
nl_NL: IO-fout.

en: IP address
nl_NL: IP-adres

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the frequency.
nl_NL: Als u dat wilt kunt u [link]een extra cron job[/link] maken om de frequentie te verhogen.

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the sending frequency.
nl_NL: Als u dat wilt kunt u [link]een extra cron job[/link] maken om de verzendfrequentie te verhogen.

en: If a theme with the same name exists, overwrite it.
nl_NL: Als een thema met dezelfde naam bestaat, overschrijf het dan.

en: If the answer is "no", consider yourself a spammer.
nl_NL: Indien het antwoord "nee" is, beschouw uzelf dan als spammer.

en: If you confirm the theme switch, it will override your header, footer, dividers and styles
nl_NL: Als u de wijziging van het thema toepast, worden de bestaande header, footer en stijlen overschreven

en: If you confirm this, all your current MailPoet data will be erased (newsletters, themes, statistics, lists, subscribers, etc.)
nl_NL: Als u dit bevestigd wordt al uw huidige MailPoet data verwijderd (nieuwsbrieven, thema's, statistieken, lijsten, abonnees, etc.)

en: If you have this problem, then this is your solution. Totally free too.
nl_NL: Als je dit probleem hebt dan is dit jou oplossing. Nog gratis ook.

en: If you leave this area empty, it will not display once you send your email
nl_NL: Als u dit gebied leeg laat, wordt het niet weergegeven als u uw e-mail verzendt

en: If you recently, successfully, sent a lot of emails, those errors may also be due to your server limitations.
nl_NL: Als u recentelijk met succes een groot aantal e-mails heeft verzonden, kunnen deze fouten ook een gevolg zijn van server-instellingen.

en: If you want to use a Gmail address, you need to send with Gmail. Check <a id="tip-send-with" href="%s">sending settings</a>.
nl_NL: Als je een Gmail-adres wilt gebruiken, moet je verzenden met Gmail. <a id="tip-send-with" href="%s">Verzendinstellingen</a> controleren.

en: If you want to use all capabilities of the uploader, like uploading multiple files at once, please upgrade to lighttpd 1.5.
nl_NL: Als u alle mogelijkheden van de uploader wilt benutten, upgrade dan aub naar lighttpd 1.5.

en: Ignore column...
nl_NL: Kolom negeren...

en: Ignore current subscribers
nl_NL: Negeer bestaande abonnees

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Image Parameters
nl_NL: Afbeeldingskenmerken

en: Image alignment
nl_NL: Afbeelding uitlijnen

en: Image has been deleted.
nl_NL: Afbeelding is verwijderd.

en: Image selection has been saved.
nl_NL: Afbeeldingsselectie is opgeslagen.

en: Image selection has not been saved.
nl_NL: Afbeeldingsselectie is niet opgeslagen.

en: Image width
nl_NL: Afbeelding breedte

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Import "%1$s" as date field
nl_NL: Importeer "%1$s" als datumveld

en: Import Subscribers
nl_NL: Abonnees importeren

en: Import as "%1$s"
nl_NL: Importeren als "%1$s"

en: Import from %1$s
nl_NL: Importeren uit %1$s

en: Import from plugin %1$s has been cancelled.
nl_NL: Importeren vanuit plugin %1$s is afgebroken.

en: Import from plugin %1$s has been completed.
nl_NL: Importeren vanuit plugin %1$s is voltooid.

en: Import subscribers from plugins
nl_NL: Importeer abonnees uit plugins op uw site

en: Import the %1$s subscribers from the plugin: %2$s
nl_NL: Importeer %1$s abonnees van de  plugin: %2$s

en: Important plugin updates
nl_NL: Belangrijke plugin-updates

en: Improve your spam score. Mailpoet can sign all your emails with DKIM. [link]Read more.[/link]
nl_NL: Verbeter je spam score. Mailpoet kan al je e-mails ondertekenen met DKIM.  [link]Lees meer.[/link]

en: In Queue
nl_NL: In de wachtrij

en: In our Visual Editor, you can now include the author name for each post.
nl_NL: In onze Visual Editor kunt u nu de autersnaam opnemen voor ieder bericht.

en: In our form editor, you can now add new fields such as gender, city, date of birth, etc.
nl_NL: In onze formulier editor kunt u nu nieuwe velden toevoegen, zoals geslacht, woonplaats, geboortedatum, etc.

en: In queue
nl_NL: In wachtrij

en: Include author
nl_NL: Auteur toevoegen

en: Include categories
nl_NL: Inclusief categorieën

en: Includes: %1$s
nl_NL: Toevoegingen: %1$s

en: Increase your subscribers
nl_NL: Vergroot uw aantal abonnees

en: Industry
nl_NL: Industrie

en: Information is missing.
nl_NL: Informatie ontbreekt.

en: Insert Subscription Form
nl_NL: Inschrijfformulier invoegen

en: Insert [newsletter:total] to show number of posts, [newsletter:post_title] to show the latest post's title & [newsletter:number] to display the issue number.
nl_NL: Voeg [newsletter:total] in voor het aantal nieuwsbrieven, [newsletter:post_title] voor de titel van de laatste nieuwsbrief en [newsletter:number] om het nummer van de nieuwsbrief weer te geven.

en: Insert block here
nl_NL: Hier blok invoegen

en: Insert dynamic data about your subscribers, the newsletter, today's date, etc...
nl_NL: Voeg dynamische data toe over uw abonnees, de nieuwsbrief, de datum van vandaag, etc...

en: Insert form
nl_NL: Formulier invoegen

en: Insert selected
nl_NL: Geselecteerde invoegen

en: Inserting selected articles...
nl_NL: Geselecteerde artikelen toevoegen...

en: Install Themes
nl_NL: Thema's installeren

en: Install from WordPress.org
nl_NL: Vanaf WordPress.org installeren

en: Installing MailPoet Newsletter Premium plugin
nl_NL: MailPoet Nieuwsbrief Premium plugin aan het installeren

en: Installing MailPoet Premium Version
nl_NL: Mailpoet Premium Versie aan het installeren

en: Investigate your top subscribers
nl_NL: Onderzoek je top abonnees

en: Is this field mandatory?
nl_NL: Is dit veld verplicht?

en: Issue number
nl_NL: Editie

en: It doesn't always work the way we want it to, doesn't it? We have a [link]dedicated support website[/link] with documentation and a ticketing system.
nl_NL: Het gaat niet altijd zoals wij willen. Wij hebben een [link]uitgebreide support website[/link] met documentatie en een ticketsysteem.

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
nl_NL: Het lijkt erop dat je widget is verwijderd van de WordPress' [link]Widgets Area[/link].

en: It's free, and has proven popular with our users.
nl_NL: Het is gratis en heeft bewezen populair te zijn bij onze gebruikers.

en: January
nl_NL: Januari

en: July
nl_NL: Juli

en: June
nl_NL: Juni

en: Keep this plugin essentially free
nl_NL: Houd deze plugin zoveel mogelijk gratis

en: Key
nl_NL: Sleutel

en: Last
nl_NL: Laatste

en: Last 180 days
nl_NL: Laatste 180 dagen

en: Last 30 days
nl_NL: Laatste 30 dagen

en: Last 365 days
nl_NL: Laatste 365 dagen

en: Last 7 days
nl_NL: Laatste 7 dagen

en: Last 90 days
nl_NL: Laatste 90 dagen

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Last click
nl_NL: Laatste geklikt

en: Last month
nl_NL: Laatste maand

en: Last name
nl_NL: Achternaam

en: Last open
nl_NL: Laatste geopend

en: Last updated: %1$s
nl_NL: Laatst bijgewerkt: %1$s

en: Latest batch was sent %1$s ago.
nl_NL: Laatste deel is %1$s geleden verzonden.

en: Latest content already sent.
nl_NL: Laatste inhoud al verzonden.

en: Latest post title
nl_NL: Titel laatste bericht

en: Leaky Paywall is a Premium plugin to put content behind a paywall. This add-on manages your customers' customers subscriptions.
nl_NL: Leaky Paywall is een Premium plug-in om content achter een betaalmuur te plaatsen. Deze add-on beheert de aanmeldingen van de klanten van jou klanten.

en: Learn more.
nl_NL: Meer weten.

en: Leave this option to Yes. Only a tiny portion of SMTP services ask Authentication to be turned off.
nl_NL: Laat deze optie op Ja staan. Slechts een klein deel van de SMTP servers verwacht deze optie op Nee.

en: Let subscribers select their lists:
nl_NL: Laat leden hun lijsten kiezen:

en: Let the plugin remove the <strong>bounced and invalid addresses</strong> automatically. [link]See the guide.[/link]
nl_NL: Laat de plugin <strong>geweigerde en ongeldige adressen</strong> automatisch verwijderen. [link]Bekijk de handleiding.[/link]

en: Let us configure it
nl_NL: Laat ons de configuratie doen

en: Letters only
nl_NL: Alleen letters

en: Line is empty
nl_NL: Regel is leeg

en: Link to browser version
nl_NL: Link naar de browser-versie

en: List "%1$s" has been deleted.
nl_NL: Lijst "%1$s" is verwijderd.

en: List "%1$s" has been duplicated.
nl_NL: Lijst "%1$s" is gedupliceerd.

en: List "%1$s" has been synchronised.
nl_NL: Lijst "%1$s" is gesynchroniseerd.

en: List created based on a newsletter segment.
nl_NL: Lijst aangemaakt op basis van een nieuwsbriefonderdeel.

en: List has been updated.
nl_NL: Lijst is bijgewerkt.

en: List of fields to export
nl_NL: Lijst met te exporteren velden

en: List of forms
nl_NL: Lijst met formulieren

en: List selection
nl_NL: Selecteer een lijst

en: Lists
nl_NL: Lijsten

en: Lists and Subscribers
nl_NL: Lijsten en abonnees

en: Lists to which the subscriber was subscribed.
nl_NL: Lijsten waarop de abonnee was geabonneerd.

en: Loading more Results...
nl_NL: Meer resultaten laden...

en: Loading results...
nl_NL: Resultaten laden...

en: Loading...
nl_NL: Laden...

en: Local time is <code>%1$s</code>
nl_NL: Lokale tijd is <code>%1$s</code>

en: Looking for a faster method to send? [link]Read more[/link] on sending with a professional SMTP.
nl_NL: U wilt sneller verzenden? [link]Lees meer[/link] over verzenden via een professionele SMTP provider.

en: Looking for answers? Why such and such campaign worked so well? Which is your most efficient subscription form? Get a clear picture with our brand new stats dashboard! [link]Get the stats dashboard in Premium.[/link]
nl_NL: Op zoek naar antwoorden? Waarom die en die campagne zo goed werkte? Welk aanmeldformulier het meest efficiënt is? Krijg een helder beeld met onze gloednieuwe overzichtspagina! [link]Krijg het statistieken overzicht met Premium.[/link]

en: MailPoet Subscription Form
nl_NL: MailPoet aanmeldformulier

en: MailPoet Version
nl_NL: MailPoet-versie:

en: MailPoet Version:
nl_NL: MailPoet-versie:

en: MailPoet cannot be reinstalled because your folder <em>wp-content/uploads/wysija</em> needs to be writable. Change your permissions and reinstall.
nl_NL: MailPoet kan niet worden geherinstalleerd omdat de folder <em>wp-content/uploads/wysija</em> geen schrijfrechten heeft. Pas de rechten aan een probeer opnieuw.

en: MailPoet has been reinstalled successfully using the same version. Settings and data have been deleted.
nl_NL: MailPoet is met succes opnieuw geïnstalleerd met behulp van dezelfde versie. Instellingen en gegevens zijn gewist.

en: MailPoet has been uninstalled. Your site is now cleared of MailPoet.
nl_NL: MailPoet is gedeïnstalleerd en van uw site verwijderd.

en: MailPoet page
nl_NL: MailPoet-pagina

en: MailPoet says:
nl_NL: MailPoet zegt:

en: Mailbox Full
nl_NL: Mailbox vol

en: Mailbox not available
nl_NL: Mailbox niet beschikbaar

en: March
nl_NL: Maart

en: Match data
nl_NL: Gegevens vergelijken

en: Maximum of posts to show
nl_NL: Maximaal te tonen artikelen

en: Maximum upload file size: %d%s
nl_NL: Maximum bestandsgrootte bij upload: %d%s

en: Maximum upload file size: %d%s.
nl_NL: Maximale grootte van de te uploaden file: %d%s.

en: May
nl_NL: Mei

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
nl_NL: Geheugen overstegen. Probeer a.u.b. een kleiner bestand.

en: Message delayed
nl_NL: Bericht uitgesteld

en: Method set by the network admin.
nl_NL: Door netwerkbeheerder ingestelde methode.

en: Modified On
nl_NL: Aangepast op

en: Modify
nl_NL: Wijzigen

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: Monitor everything with more stats
nl_NL: Monitor alles met meer statistieken

en: Month
nl_NL: Maand

en: Month (January, February,...)
nl_NL: Maand (Januari, februari,...)

en: More options in editor
nl_NL: Meer opties in de editor

en: More stats
nl_NL: Meer statistieken

en: More subscriber fields
nl_NL: Meer abonnee velden

en: Moreover, MailPoet checks every 15 minutes your site, <strong>just like a "cron" job</strong>, to make sure your emails are being sent on time. No setup involved!
nl_NL: Bovendien controleert Mailpoet je website elke 15 minuten. <strong>net als een "cron" job</strong>, om er zeker van te zijn dat uw emails op tijd worden verzonden. Geen instellingen nodig!

en: Move to list
nl_NL: Naar lijst verplaatsen

en: Multisite ready.
nl_NL: Multisite geschikt.

en: My first list
nl_NL: Mijn eerste lijst

en: My rating: %1$s
nl_NL: Mijn waardering: %1$s

en: N/A
nl_NL: N.v.t.

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name & email of yourself or your company.
nl_NL: Naam & e-mailadres van uzelf of uw bedrijf

en: Need help?
nl_NL: Hulp nodig?

en: Network's Default Sending Method
nl_NL: Standaard verzendmethode van het netwerk.

en: Network's Method
nl_NL: Netwerkmethode

en: Never opened or clicked
nl_NL: Nooit geopend of geklikt

en: New Form
nl_NL: Nieuw formulier

en: New form
nl_NL: Nieuw formulier

en: New list
nl_NL: Nieuwe lijst

en: New subscriber to %1$s
nl_NL: Nieuwe abonnee voor %1$s

en: News from us, the team
nl_NL: Nieuws van ons, het team

en: Newsletter
nl_NL: Nieuwsbrief

en: Newsletter Images
nl_NL: Nieuwsbrief-afbeeldingen

en: Newsletter Pro (by Satollo)
nl_NL: Newsletter Pro (door Satollo)

en: Newsletter Subject
nl_NL: Onderwerp nieuwsbrief

en: Newsletter can't be deleted.
nl_NL: Nieuwsbrief kan niet worden verwijderd.

en: Newsletter deleted.
nl_NL: Nieuwsbrief verwijderd.

en: Newsletter has been saved as a draft.
nl_NL: Nieuwsbrief is opgeslagen als concept.

en: Newsletter has been saved.
nl_NL: Nieuwsbrief is opgeslagen.

en: Newsletter has been scheduled.
nl_NL: Nieuwsbrief is gepland.

en: Newsletter profile has been updated.
nl_NL: Nieuwsbriefprofiel is bijgewerkt.

en: Newsletter successfully created.
nl_NL: Nieuwsbrief succesvol aangemaakt.

en: Newsletters
nl_NL: Nieuwsbrieven

en: Newsletters (by Tribulant)
nl_NL: Newsletters (door Tribulant)

en: Newsletters are already being sent. Your latest newsletter will be sent afterwards.
nl_NL: Nieuwsbrieven worden reeds verzonden. Uw laatste nieuwsbrief wordt daarna verzonden.

en: Newsletters in time
nl_NL: Nieuwsbrief op tijd

en: Next &gt;
nl_NL: Volgende &gt;

en: Next send out in %1$s
nl_NL: Volgende verzending over %1$s

en: Next send out on %1$s
nl_NL: Volgende verzending op %1$s

en: Next step
nl_NL: Volgende stap

en: Next try in %s minutes.
nl_NL: Volgende poging over %s minuten.

en: No
nl_NL: Nee

en: No Results were found
nl_NL: Geen resultaten gevonden

en: No email sent.
nl_NL: Geen e-mail verzonden.

en: No list specified
nl_NL: Geen lijst gespecificeerd

en: No more limits of 2000 subscribers
nl_NL: Geen limiet van 2000 abonnees meer

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
nl_NL: Geen abonnee gevonden, waarschijnlijk omdat hij is verwijderd.

en: No thanks! I have enough visitors on my site. Their visits will trigger MailPoet's cron automatically.
nl_NL: Nee bedankt! Ik heb genoeg bezoekers op mijn website. Hun bezoeken activeert MailPoet's cron automatisch.

en: None of your queued emails have been sent? Then activate this option.
nl_NL: Is geen van de klaarstaande e-mails verstuurd? Activeer dan deze optie.

en: Not Configured!
nl_NL: Niet geconfigureerd!

en: Not active.
nl_NL: Niet actief.

en: Not good at matching colors? Don't worry, we work with top notch designers to provide you plenty of themes, the newest are Premium exclusives. [link]Get more themes in Premium.[/link]
nl_NL: NIet goed met kleuren bij elkaar zoeken? Geen zorgen, wij werken met de beste ontwerpers om veel thema's aan te bieden, de nieuwste zijn exclusief voor Premium. [link]Krijg meer thema's met Premium.[/link]

en: Not sent
nl_NL: Niet verzonden

en: Not sent yet.
nl_NL: Nog niet verzonden.

en: Note:
nl_NL: Opmerking:

en: Note: Find out what this subscriber opened and clicked with our [link]Premium version.[/link]
nl_NL: Noot: Ontdek wat deze abonnee geopend en aangeklikt heeft met onze [link]Premium versie.[/link]

en: Nothing
nl_NL: Niets

en: Number of lines:
nl_NL: Aantal regels:

en: Numbers only
nl_NL: Alleen nummers

en: October
nl_NL: Oktober

en: Once a week
nl_NL: Eenmaal per week

en: Once every 28 days
nl_NL: Eenmaal per 28 dagen

en: Once every fifteen minutes
nl_NL: Eenmaal per vijftien minuten

en: Once every five minutes
nl_NL: Eenmaal per vijf minuten

en: Once every minute
nl_NL: Eenmaal per minuut

en: Once every ten minutes
nl_NL: Eenmaal per tien minuten

en: Once every thirty minutes
nl_NL: Eenmaal per dertig minuten

en: Once every two hours
nl_NL: Eenmaal per twee uur

en: Once every two minutes
nl_NL: Eenmaal per twee minuten

en: One configuration for all sites
nl_NL: Eén configuratie voor alle sites

en: One less subscriber to %1$s
nl_NL: Een abonnee minder voor %1$s

en: Oops! There are no newsletters to display.
nl_NL: Oops! Er zijn geen nieuwsbrieven om te tonen.

en: Oops! We could not add you!
nl_NL: Oeps! We konden je niet toevoegen!

en: Oops! You're already subscribed.
nl_NL: U bent reeds ingeschreven met dit email-adres.

en: Open
nl_NL: Openen

en: Open rate (based on received newsletters)
nl_NL: Open-score (gebaseerd op aantal ontvangen nieuwsbrieven)

en: Open, clicks & unsubscribes
nl_NL: Geopende en aangeklikte nieuwsbrieven & afmeldingen

en: Open, clicks, unsubscribed
nl_NL: Geopend, aangeklikt, afgemeld

en: Opened
nl_NL: Geopend

en: Opened & Clicked
nl_NL: Geopend & aangeklikt

en: Opened & Unsubscribed
nl_NL: Geopend & Afgemeld

en: Opened date
nl_NL: Openingsdatum

en: Opened newsletters
nl_NL: Geopende nieuwsbrieven

en: Opened only
nl_NL: Alleen geopend

en: Opens
nl_NL: Opent

en: Order:
nl_NL: Bestel:

en: Ordering
nl_NL: Volgorde

en: Ouch. You are over %1$s%%. MailPoet will unsubscribe the invalid emails, thanks to the [link]Automatic Bounce Handler[/link]
nl_NL: Helaas. U heeft meer dan %1$s%%. MailPoet zal de ongeldige e-mails afmelden, d.m.v. de [link]Automatic Bounce Handler[/link]

en: Our international and friendly team will help you optimize your settings in details, and make sure you're all good to go. We answer questions under 10h on average. Pretty fast!
nl_NL: Ons internationale en vriendelijke team zal u helpen om uw instellingen in detail te optimaliseren, en controleren of alles in orde is om aan de slag te gaan. We beantwoorden vragen binnen 10 uur gemiddeld. Best snel!

en: Our toolbar doesn't load?
nl_NL: Onze werkbalk laad niet?

en: Over %1$s%% is excellent. %2$s%% to %3$s%% is good. Under that, it is bad. [link]Read why this stat can be unreliable on support.mailpoet.com[/link]
nl_NL: meer dan %1$s%% is perfect. %2$s%% tot %3$s%% is goed. Lager dan dat, is slecht. [link]Lees waarom deze statistieken onbetrouwbaar kunnen zijn op support.mailpoet.com[/link]

en: Over %1$s%% is great. Between %2$s%% and %3$s%% is good. Under %4$s%% is poor. It is normal if you have no links.
nl_NL: Meer dan %1$s%% is fantastisch. Tussen %2$s%% en %3$s%% is goed. Minder dan %4$s%% is matig. Het is normaal indien u geen links heeft.

en: POP3 without imap extension
nl_NL: POP3 zonder imap-extensie

en: Page %1$s
nl_NL: Pagina %1$s

en: Page does not exist.
nl_NL: Pagina bestaat niet.

en: Page is not accessible.
nl_NL: Pagina is niet toegankelijk.

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Paste this shortcode in a page to display a list of past newsletters.
nl_NL: Plak deze verkorte code in een pagina om een lijst van oude nieuwsbrieven te tonen.

en: Paste this shortcode to display the number of confirmed subscribers in post or page.
nl_NL: Plak deze shortcode om het aantal bevestigde abonnees in een bericht of pagina te tonen.

en: Pause
nl_NL: Pauzeren

en: Paused
nl_NL: Gepauzeerd

en: Phone number, (+,-,#,(,) and spaces allowed)
nl_NL: Telefoonnummer, (+,-,#,(,) and spaties toegestaan)

en: Photoshop file available as part of [link]Premium features[/link].
nl_NL: Photoshop-bestand beschikbaar als deel van de [link]Premium-functies[/link].

en: Pick a date
nl_NL: Kies een datum

en: Pick a list
nl_NL: Kies een lijst

en: Pick one or many lists
nl_NL: Kies een of meerdere lijsten

en: Pick the lists you want to import those subscribers to.
nl_NL: Selecteer de lijsten waarvoor u de abonnees wilt importeren.

en: Pick your prefered configuration?
nl_NL: Selecteerde u uw voorkeursconfiguratie?

en: Please contact your host or server administrator to fix this.
nl_NL: Neemt u a.u.b. contact op met uw site- of serverbeheerder om dit op te lossen.

en: Please delete <%= chars %> character<%= plural %>
nl_NL: Wis <%= chars %> karakter<%= plural %>

en: Please enter <%= chars %> more character<%= plural %>
nl_NL: Voer <%= chars %> karakter<%= plural %> in

en: Please enter first name
nl_NL: Voer aub uw voornaam in

en: Please enter last name
nl_NL: Voer aub uw achternaam in

en: Please enter the address where you've found out about us
nl_NL: Vul het adres in waar je ons hebt leren kennen

en: Please make a selection first!
nl_NL: Maak aub eerst een selectie!

en: Please select a newsletter.
nl_NL: Selecteer een nieuwsbrief.

en: Please select an article.
nl_NL: Selecteer een artikel.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
nl_NL: Probeer dit bestand nogmaals te uploaden met de %1$sbrowser uploader%2$s.

en: Please update your WordPress to the latest version, in order to get the latest uploading system.
nl_NL: Update uw WordPress naar de laatste versie om de laatste upload-plugin te verkrijgen.

en: Please verify your link to this page.
nl_NL: Controleer aub de link naar deze pagina.

en: Please verify your mail configuration and make sure you can send a test of this email.
nl_NL: Controleer aub uw mail-configuratie om er zeker van te zijn dat u een test van deze e-mail kunt verzenden.

en: Port
nl_NL: Poort

en: Position your mouse over the image to the left.
nl_NL: Plaats de muis op de linker afbeelding

en: Post Notifications
nl_NL: Berichtnotificaties

en: Post Selection
nl_NL: Na Selectie

en: Post type
nl_NL: Bericht type

en: Posts
nl_NL: Berichten

en: Preceded by:
nl_NL: Voorafgegaand door:

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
nl_NL: Premium-licentie bestaat niet voor je site. Koop het [link]hier[/link].

en: Premium users now have a dedicated Statistics page to monitor all of their newsletters and their subscribers' activity, an essential tool to know your subscribers better.
nl_NL: Premium gebruikers hebben een speciale Statiestieken pagina om de activiteiten van al hun nieuwsbrieven en abonnees te monitoren, een essentiele tool om uw abonnees beter te leren kennen.

en: Premium users save 20% with this coupon: MAILPOET20
nl_NL: Premium gebruikers besparen 20% met deze code: MAILPOET20

en: Premium users save 20% with this coupon: MP20
nl_NL: Premium gebruikers besparen 20% met deze code: MP20

en: Premium users save 25% with this coupon: mailpoet25
nl_NL: Premium gebruikers besparen 25% met deze coupon: mailpoet25

en: Premium version is valid for your site.
nl_NL: Premium-versie is geldig voor je site.

en: Preselect today's date:
nl_NL: De datum van vandaag voorselecteren:

en: Prevent people from being subscribed to your list unwillingly, this option ensures you to keep a clean list.
nl_NL: Voorkom dat mensen ongewild abonnee worden van uw lijst, deze optie zorgt ervoor dat je een schone lijst houd.

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Preview in new tab
nl_NL: In nieuwe tab bekijken

en: Preview page
nl_NL: Voorbeeldpagina

en: Preview without images
nl_NL: Voorbeeld zonder afbeeldingen

en: Process bounce handling now!
nl_NL: Voer 'onbestelbare e-mail' procedure uit

en: Process refreshed to avoid a possible loss of connection.
nl_NL: Proces opnieuw geïnitialiseerd om mogelijk verlies van de verbinding te voorkomen.

en: Process refreshed to avoid a time limit.
nl_NL: Proces opnieuw geïnitialiseerd om tijdslimiet te voorkomen.

en: Purchase
nl_NL: Kopen

en: Purchase the premium version.
nl_NL: Koop de Premium versie.

en: Put a form in a top or bottom bar of your site, or in a nice box within your posts with GetConversion's free plugins. Connect them to MailPoet with this add-on.<br/></br>Get 30% off the Premium version of their add-on by clicking <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">here</a>.
nl_NL: Plaats een formulier in een balk boven of onderin uw site, of in een mooi kader in je berichten met GetConversion's gratis plugins. Koppel ze met Mailpoet met deze add-on. <br/></br>Krijg 30% korting op de Premium versie van hun add-on door <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">hier</a> te klikken.

en: Put a subscription form in a popup, footer bar or slide-in to add subscribers with this Premium plugin.
nl_NL: Plaats met deze Premium plug-in een aanmeldformulier in een pop-up, voettekst of via inschuiven om abonnees toe te voegen.

en: Queue is empty!
nl_NL: Wachtrij is leeg!

en: Quickly create newsletter signup forms for your MailPoet mailing lists using the power and flexibility that Ninja Forms provides.
nl_NL: Snel uw nieuwsbrief inschrijfformulieren voor je Mailpoet mailing lijsten creëren met de kracht en flexibilieteit die Ninja Forms biedt.

en: Random text or HTML
nl_NL: Willekeurige tekst of HTML

en: Random text or instructions
nl_NL: Willekeurige tekst of instructies

en: Rate
nl_NL: Score

en: Rates
nl_NL: Scores

en: Reach their inboxes
nl_NL: Bereik hun inboxen

en: Read More
nl_NL: Meer lezen

en: Read documentation
nl_NL: Documentatie lezen

en: Read more
nl_NL: Meer lezen

en: Read more.
nl_NL: Meer lezen.

en: Read online.
nl_NL: Online lezen.

en: Read our simple and easy [link]terms and conditions.[/link]
nl_NL: Lees onze eenvoudige en makkelijke [link]voorwaarden en bepalingen[/link].

en: Refresh the page you current are!
nl_NL: Ververs de pagina waar je nu bent!

en: Registration is disabled on this site.
nl_NL: Registreren is uitgeschakeld op deze site.

en: Reinstall
nl_NL: Opnieuw installeren

en: Reinstall MailPoet?
nl_NL: MailPoet opnieuw installeren?

en: Reinstall from scratch
nl_NL: Herinstalleer vanaf nul

en: Reinstall now...
nl_NL: Nu herinstalleren ...

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Remove from all lists
nl_NL: Van alle lijsten verwijderen

en: Remove from list
nl_NL: Van lijst verwijderen

en: Remove from the queue
nl_NL: Verwijder uit de wachtlijst

en: Remove image
nl_NL: Afbeelding verwijderen

en: Remove link
nl_NL: Link verwijderen

en: Remove text
nl_NL: Tekst verwijderen

en: Remove the 2000 subscribers limit of the free version, and send to as many subscribers as you wish. [link]Get rid of that limit![/link]
nl_NL: Verwijder de 2000 abonnees limiet van de gratis versie, en verzend naar zo veel abonnees als u wilt. [link]Verwijder die limiet![/link]

en: Reply-to
nl_NL: Antwoord aan

en: Reply-to name & email
nl_NL: Antwoordnaam en -adres

en: Report Bugs
nl_NL: Fouten melden

en: Request successful
nl_NL: Aanvraag succesvol

en: Resend confirmation email
nl_NL: Bevestigingsmail opnieuw verzenden

en: Resend the email with safe links!
nl_NL: Verstuur de e-mail nogmaals met veilige links!

en: Resume
nl_NL: Hervatten

en: Return to MailPoet
nl_NL: Terug naar MailPoet

en: Revert to Stable
nl_NL: Terugkeren naar stabiel

en: Revert to stable
nl_NL: Terugkeren naar stabiel

en: Roles and permissions
nl_NL: Rollen en toestemmingen

en: SMTP Hostname
nl_NL: SMTP-hostnaam

en: SMTP port
nl_NL: SMTP-poort

en: SPF and DKIM
nl_NL: SPF en DKIM

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save & close
nl_NL: Opslaan & sluiten

en: Save and reactivate
nl_NL: Opslaan en heractiveren

en: Save as draft and close
nl_NL: Als concept opslaan en sluiten

en: Save changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Save settings
nl_NL: Instellingen opslaan

en: Saved! Add this form to [link_widget]a widget[/link_widget].
nl_NL: Opgeslagen! Voeg dit formulier toe aan [link_widget]een widget[/link_widget].

en: Saved! The changes are already active in your widget.
nl_NL: Opgeslagen! De wijzigingen zijn al actief in je widget.

en: Saved.
nl_NL: Opgeslagen.

en: Saving default style...
nl_NL: Standaardstijl wordt opgeslagen...

en: Saving form...
nl_NL: Formulier wordt opgeslagen...

en: Saving newsletter...
nl_NL: Nieuwsbrief wordt opgeslagen...

en: Schedule
nl_NL: Plannen

en: Schedule it
nl_NL: Plannen

en: Scheduled
nl_NL: Gepland

en: Scheduled to be sent in %1$s
nl_NL: Gepland voor verzending over %1$s

en: Scheduled to be sent on %1$s
nl_NL: Gepland voor verzending naar %1$s

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search newsletters
nl_NL: Nieuwsbrieven zoeken

en: Search recipients
nl_NL: Zoek ontvangers

en: Search subscribers
nl_NL: Abonnees zoeken

en: Searching...
nl_NL: Zoeken...

en: Second step:  "%1$s"
nl_NL: Tweede stap:  "%1$s"

en: Secure connection
nl_NL: Beveiligde verbinding

en: Secure connection(SSL)
nl_NL: Beveiligde verbinding (SSL)

en: Security Problem
nl_NL: Veiligheidsprobleem

en: Security error.
nl_NL: Veiligheidsfout.

en: Security failure during request
nl_NL: Veiligheidsprobleem tijdens verzoek

en: See detailed stats
nl_NL: Zie gedetailleerde statistieken

en: See your top newsletters, top subscribers, top links, top lists, and top domains on one screen. Can you beat your past newsletters?
nl_NL: Bekijk uw top nieuwsbrieven, top abonnees, top links, top lijsten, en top domeinen in een scherm. Kunt u uw vorige nieuwsbrieven verslaan?

en: Segment of %1$s
nl_NL: Onderdeel van "%1$s"

en: Select
nl_NL: Selectie

en: Select Files
nl_NL: Bestanden selecteren

en: Select a field type:
nl_NL: Selecteer een veld type:

en: Select a form:
nl_NL: Selecteer een formulier:

en: Select all %1$s subscribers.
nl_NL: Alle %1$s abonnees selecteren.

en: Select at least 1 subscriber!
nl_NL: Selecteer minstens 1 abonnee!

en: Select list(s):
nl_NL: Selecteer lijst(en):

en: Select the list you want to add:
nl_NL: Selecteer de lijst die u wilt toevoegen:

en: Select the page to display the subscriber's profile.
nl_NL: Selecteer de pagina om het profiel van de abonnee te tonen.

en: Select your industry.
nl_NL: Selecteer je branche.

en: Select...
nl_NL: Selecteren...

en: Selection options
nl_NL: Selectie-opties

en: Self-signed certificates
nl_NL: Zelf-ondertekende certificaten

en: Send
nl_NL: Verzenden

en: Send Process
nl_NL: Verzenden ...

en: Send a test mail
nl_NL: Testmail versturen

en: Send at a higher frequency
nl_NL: Verzend met een hogere frequentie

en: Send immediately.
nl_NL: Verstuur direct

en: Send later
nl_NL: Later verzenden

en: Send like a PRO and keep your server's sending reputation HIGH. Thanks to our advanced list cleaning tool, you can finally avoid sending to old or invalid email addresses. [link]Keep your list clean with Premium.[/link]
nl_NL: Verzend als een PRO en houd de verzendreputatie van uw server HOOG. Dankzij onze geavanceerde lijstopschoningstool, kunt u eindelijk verzending naar oude of ongeldige emailadressen voorkomen. [link]Houd uw lijst schoon met Premium.[/link]

en: Send preview
nl_NL: Voorbeeld verzenden

en: Send with a professional SMTP provider, a great choice for big and small lists. We've negotiated promotional offers with a few providers for you.
nl_NL: Verzend met een professionele SMTP-provider, de beste keuze voor grote en kleine verzendlijsten. We hebben voor u onderhandeld over aanbiedingen met een aantal providers.

en: Send yourself some test emails to confirm which method works with your server.
nl_NL: Stuur uzelf enkele e-mails om te bepalen welke verzendwijze werkt met uw server.

en: Send...
nl_NL: Verzend ...

en: Sender
nl_NL: Afzender

en: Sender of notifications
nl_NL: Afzender van de meldingen

en: Sending
nl_NL: Verzenden

en: Sending a test email
nl_NL: Test-e-mail wordt verzonden.

en: Sending batch of emails...
nl_NL: E-mails in de wachtrij worden verzonden...

en: Sending has resumed.
nl_NL: Verzenden is hervat.

en: Sending immediately after someone subscribes to the mailing list %1$s
nl_NL: Direct verzenden nadat iemand zich abonneert voor de mailinglijst %1$s

en: Sending is now paused.
nl_NL: Verzenden is nu gepauzeerd.

en: Sending per event
nl_NL: Verzenden per gebeurtenis

en: Sending preview...
nl_NL: Voorbeeld verzenden...

en: Sending suspended.
nl_NL: Verzenden is gepauzeerd.

en: Sendmail path
nl_NL: Pad naar sendmail

en: Sent
nl_NL: Verzonden

en: Sent %2$s after a new user is added to your site as %1$s.
nl_NL: Verstuurd %2$s nadat een nieuwe gebruiker is toegevoegd aan uw site als %1$s.

en: Sent %2$s after someone subscribes to the mailing list %1$s
nl_NL: Verzonden %2$s nadat iemand zich aangemeld heeft voor mailinglijst %1$s

en: Sent On
nl_NL: Verzonden op

en: Sent daily at %1$s.
nl_NL: Dagelijks verzenden om %1$s.

en: Sent immediately after a new user is added to your site as %1$s.
nl_NL: Direct verstuurt nadat een nieuwe gebruiker is aangemeld op uw site als %1$s.

en: Sent monthly on the %1$s %2$s at %3$s
nl_NL: Volgende maandelijkse verzending op %1$s %2$s om %3$s

en: Sent monthly on the %1$s at %2$s
nl_NL: Maandelijks verzenden op %1$s om %2$s

en: Sent on
nl_NL: Verzonden op

en: Sent to %1$s out of %2$s
nl_NL: Verzonden naar %1$s van %2$s

en: Sent to %1$s subscribers.
nl_NL: Verstuurd naar %1$s abonnees.

en: Sent weekly on %1$s at %2$s
nl_NL: Wekelijks verzenden o %1$s om %2$s

en: Set as default style.
nl_NL: Als standaardstijl instellen.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Share anonymous data
nl_NL: Anonieme gegevens delen

en: Share anonymous data and help us improve the plugin. [link]Read more[/link].
nl_NL: Deel anonieme gegevens met ons om te helpen de plugin te verbeteren. [link]Lees meer[/link].

en: Share your data
nl_NL: Deel uw gegevens

en: Shortcode to display total number of subscribers
nl_NL: Shortcode om het totaal aantal abonnees te tonen

en: Show
nl_NL: Tonen

en: Show all months
nl_NL: Toon alle maanden

en: Show all themes
nl_NL: Alle thema's tonen

en: Show display options
nl_NL: Weergave-opties tonen

en: Show divider between posts
nl_NL: Plaats een afscheiding tussen berichten

en: Single Site
nl_NL: Enkele site

en: Size:
nl_NL: Grootte:

en: Skip the queue, go straight to our priority inbox. [link]Get faster support with Premium.[/link]
nl_NL: Sla de rij over, ga direct naar de prioriteits inbox. [link]Ontvang snellere hulp met Premium.[/link]

en: Social Bookmark Selection
nl_NL: Geselecteerde sociale media

en: Social bookmarks
nl_NL: Sociale medialinks

en: Sorry, you have filled your storage quota (%s MB).
nl_NL: Sorry, u heeft uw opslagquotum bereikt (%s MB).

en: Sort by
nl_NL: Sorteren op

en: Spam filters love DKIM
nl_NL: Spam filters houden van DKIM

en: Spam test results
nl_NL: Spamtest-resultaten

en: Split subscribers into %1$s pages.
nl_NL: Deel abonnees op in %1$s pagina's.

en: Squares or weird characters are displayed in your emails? Select the encoding for your language.
nl_NL: Worden er vreemde tekens in uw nieuwsbrief weergegeven? Selecteer dan de gewenste karaktercodering voor uw taal.

en: Standard Newsletters
nl_NL: Standaard nieuwsbrieven

en: Standard newsletter
nl_NL: Standaard nieuwsbrief

en: Statistics
nl_NL: Statistieken

en: Stats
nl_NL: Statistieken

en: Stats : %1$s
nl_NL: Statistieken: %1$s

en: Stats of clicked links for each newsletter
nl_NL: Statistieken van geklikte links voor iedere nieuwsbrief

en: Step %1$s
nl_NL: Stap %1$s

en: Step 1:
nl_NL: Stap 1:

en: Step 2:
nl_NL: Stap 2:

en: Step 3:
nl_NL: Stap 3:

en: Step 4:
nl_NL: Stap 4:

en: Still having doubts about our product and our team of 9? No stress, we're confident enough to give you 30 days to try it out. We'll refund you in an instant if you are not happy. [link]Become Premium now without stress.[/link]
nl_NL: Nog steeds twijfels over ons product en ons team van 9? Geen stress, we zijn zeker genoeg om u 30 dagen op proef te geven. We betalen meteen terug als u niet tevreden bent. [link]Word Premium nu zonder stress.[/link]

en: Stop fake signups by robots with WangGuard, a free white listing service, and plugin.
nl_NL: Stop nep aanmeldingen door robots met WangGuard, een gratis witte lijst dienst, en plugin.

en: Styles
nl_NL: Stijlen

en: Styles could not be saved
nl_NL: Stijlen konden niet worden opgeslagen

en: Styles have been saved
nl_NL: Stijlen zijn opgeslagen

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Subject line
nl_NL: Onderwerpregel

en: Submit
nl_NL: Verzenden

en: Subscribe in comments
nl_NL: Abonneren bij het sturen van een reactie

en: Subscribe in registration form
nl_NL: Abonneer u met het registratieformulier

en: Subscribe to our Newsletter
nl_NL: Meld u aan voor onze nieuwsbrief

en: Subscribe to our newsletter and join our [total_subscribers] subscribers.
nl_NL: Abonneer u op onze nieuwsbrief en voeg u bij onze [total_subscribers] abonnees.

en: Subscribe to our newsletters
nl_NL: Abonneren op onze nieuwsbrieven

en: Subscribe!
nl_NL: Abonneren!

en: Subscribed
nl_NL: Geabonneerd

en: Subscribed on
nl_NL: Geabonneerd op

en: Subscribed since
nl_NL: Geabonneerd sinds

en: Subscriber
nl_NL: Abonnee

en: Subscriber Status
nl_NL: Abonneestatus

en: Subscriber already exists. [link]Click to edit[/link].
nl_NL: Abonnee bestaat al. [link]Klik om te bewerken[/link].

en: Subscriber has been modified. [link]Edit again[/link].
nl_NL: Abonnee is aangepast. [link]Opnieuw bewerken[/link].

en: Subscriber has been saved.
nl_NL: Abonnee is opgeslagen.

en: Subscriber has not been modified.
nl_NL: Abonnee is niet aangepast.

en: Subscriber has not been saved.
nl_NL: Abonnee is niet opgeslagen.

en: Subscriber not found : <b><i>%s</i></b>
nl_NL: Abonnee niet gevonden: <b><i>%s</i></b>

en: Subscriber opened %1$s of %2$s email
nl_NL: Abonnee heeft %1$s van %2$s e-mail geopend

en: Subscriber opened %1$s of %2$s emails
nl_NL: Abonnee heeft %1$s van %2$s e-mails geopend

en: Subscriber profile page
nl_NL: Abonnee profiel pagina

en: Subscriber stats
nl_NL: Abonnee-statistieken

en: Subscribers
nl_NL: Abonnees

en: Subscribers can choose from these lists :
nl_NL: Abonnees kunnen kiezen uit deze lijsten:

en: Subscribers can edit their profile
nl_NL: Aangemelde leden kunnen hun profiel wijzigen

en: Subscribers in no list
nl_NL: Abonnees in geen enkele lijst

en: Subscribers per page:
nl_NL: Abonnees per pagina:

en: Subscribers to show per page:
nl_NL: Abonnees per pagina:

en: Subscribers will now need to activate their subscription by email in order to receive your newsletters. This is recommended.
nl_NL: Abonnees moeten nu via e-mail hun inschrijving activeren om nieuwsbrieven te ontvangen. Dit wordt aanbevolen.

en: Subscription MailPoet
nl_NL: Abonnement MailPoet

en: Subscription confirmation
nl_NL: Aanmeldingsbevestiging

en: Subscription date
nl_NL: Aanmeldingsdatum

en: Subscription form for your newsletters.
nl_NL: Aanmeldingsformulier voor uw nieuwsbrieven.

en: Subscription without JavaScript is disabled.
nl_NL: Aanmelding zonder JavasScript is uitgeschakeld.

en: Subscriptions by form
nl_NL: Aanmeldingen op formulier

en: Subscriptions by list
nl_NL: Aanmeldingen op lijst

en: Success message:
nl_NL: Bevestigingsmededeling:

en: Successfully connected to %1$s
nl_NL: Succesvol verbonden met %1$s

en: Successfully sent to <b><i>%s</i></b>
nl_NL: Succesvol verzonden naar <b><i>%s</i></b>

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Switch to Beta
nl_NL: Overschakelen naar beta

en: Switch to beta
nl_NL: Naar beta overschakelen

en: Take it easy, the plugin does the rest.
nl_NL: Het komt allemaal goed, de plugin doet de rest.

en: Test email successfully sent to %s
nl_NL: Testmail succesvol verzonden naar %s

en: Test method
nl_NL: Testmethode

en: Test the statistics page.
nl_NL: Probeer de statistieken pagina uit.

en: Test this feature in the form editor.
nl_NL: Probeer dit uit in de formulier editor.

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text Area
nl_NL: Tekstveld

en: Text Input
nl_NL: Tekst invoer

en: Text of "Unsubscribe" link
nl_NL: Tekst van de "Afmeldingslink"

en: Thanks!
nl_NL: Bedankt!

en: Thanks! Now take me to MailPoet.
nl_NL: Bedankt! Stuur me door naar MailPoet.

en: The <strong>from email</strong> value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
nl_NL: Het <strong>from e-mailadres</strong> dat u heeft ingevuld (%1$s) is geen geldig e-mailadres.

en: The <strong>reply to</strong> email value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
nl_NL: Het <strong>reply to</strong> e-mailadres dat u heeft ingevuld (%1$s) is geen geldig e-mailadres.

en: The MySQL user you have setup on your WordPress site (wp-config.php) doesn't have enough privileges to CREATE MySQL tables. Please change this user yourself or contact the administrator of your site in order to complete MailPoet's installation. mysql errors:(%1$s)
nl_NL: De MySQL gebruiker die u ingesteld heeft op uw Wordpress site (wp-config.sys) heeft niet genoeg rechten om MySQL tabellen AAN TE MAKEN. Wijzig zelf deze gebruiker a.u.b. of neem contact op met de beheerder van uw site om de Mailpoet installatie te voltooien. mysql errors:(%1$s)

en: The PHP Extension openssl is not enabled on your server. Ask your host to enable it if you want to use an SSL connection.
nl_NL: De PHP extensie openssl is niet geactiveerd op uw server. Vraag uw hostingprovider dit te activeren als u een SSL verbinding wilt gebruiken.

en: The Send Process stopped because there are too many errors.
nl_NL: Verzenden afgebroken omdat er te veel fouten zijn.

en: The Sweeter Experience of our Premium
nl_NL: The Betere Ervaring van je Premium

en: The address will be added to your newsletter's footer. This helps avoid spam filters.
nl_NL: Het adres zal worden toegevoegd aan de footer van de nieuwsbrief. Dit helpt voorkomen dat de nieuwsbrief in de spam terecht komt.

en: The authors have done a pretty awesome job.
nl_NL: De auteurs hebben mooi werk geleverd.

en: The bounce email address "%1$s" might actually cause the problem. Leave the field empty and try again.
nl_NL: Dit e-mailadres "%1$s" veroorzaakt mogelijk het probleem. Laat het veld leeg en probeer het opnieuw.

en: The data you are trying to import doesn't appear to be in the CSV format (Comma Separated Values).
nl_NL: De data je je probeert te importeren blijkt niet in het CSV formaat (komma geschieden waardes) te zijn.

en: The email ID %s is not published
nl_NL: De e-mail ID %s is niet gepubliceerd

en: The email is not valid!
nl_NL: De e-mail is niet geldig!

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
nl_NL: De eerste regel van een  CSV-bestand moet de kolomtitels bevatten: "email","lastname","firstname".

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
nl_NL: Het eerste dat een abonnee ziet. Wees creatief en zorg dat de mail wordt geopend!

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that MailPoet can setup itself properly.
nl_NL: De map  "%1$s" heeft geen schrijfrechten, wijzig aub de toegangsrechten zodat MailPoet correct geïnstalleerd kan worden.

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that Mailpoet can setup itself properly.
nl_NL: De folder "%1$s" is niet beschrijfbaar, verander de toegangsrechten voor deze map zodat Mailpoet zichzelf juist kan installeren.

en: The form named "%1$s" has been created.
nl_NL: Het formulier genaamd "%1$s" is aangemaakt.

en: The form named "%1$s" has been deleted.
nl_NL: Het formulier genaamd "%1$s" is verwijderd.

en: The free version blocks the sending of your newsletters when you have 2000 confirmed subscribers. The Premium removes this limit.
nl_NL: De gratis versie blokkeert verzending van uw nieuwsbrieven als u meer dan 2000 abonnees heeft. De Premium verwijderd deze limiet.

en: The kitten is just to fill the blank space. He looks hungry, no? We love kittens.
nl_NL: De kitten is er alleen om de lege ruimte op te vullen. Hij kijkt hongerig, niet? Wij houden van kittens.

en: The last batch of emails should start sending automatically in the next few minutes.
nl_NL: Het laatste deel van de emails zou over enkele minuten automatisch moeten beginnen met verzenden.

en: The list created automatically on import of the plugin's subscribers : "%1$s
nl_NL: De lijst is automatisch aangemaakt na importeren van abonnees van de plugin: "%1$s

en: The list created automatically on install of the MailPoet.
nl_NL: Bij de installatie van MailPoet automatisch gecreëerde lijst.

en: The list does not exists or cannot be deleted.
nl_NL: De lijst bestaat niet of kan niet worden verwijderd.

en: The list does not exists or cannot be synched.
nl_NL: De lijst bestaat niet of kan niet worden gesynchroniseerd.

en: The list existed in "%1$s" and has been imported automatically.
nl_NL: De lijst bestond in "%1$s" en is automatisch geïmporteerd.

en: The list has been deleted.
nl_NL: De lijst is verwijderd.

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
nl_NL: De lijst die je hebt geplakt is te groot voor de browser. <strong>Upload het bestand</strong> in plaats daarvan.

en: The newsletter doesn't exist.
nl_NL: De nieuwsbrief bestaat niet.

en: The newsletter has been duplicated.
nl_NL: De nieuwsbrief is gedupliceerd.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
nl_NL: De nieuwsbrief wordt gedeactiveerd, u moet deze opnieuw activeren als u deze aanpast. Wilt u verder gaan?

en: The posts below were added with the widget %sAutomatic latest content%s
nl_NL: Onderstaande berichten zijn toegevoegd met de widget  %sAutomatic latest content%s

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
nl_NL: De tweede regel van een CSV-bestand dient een set waarden te bevatten, bijvoorbeeld: "joeeg@example.com","Average","Joe".

en: The segment cannot be unsubscribed from an [IMPORT] list.
nl_NL: Het onderdeel kan niet worden verwijderd uit een [IMPORT] lijst.

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
nl_NL: Het onderdeel is verwijderd uit de wachtrij voor deze nieuwsbrief.

en: The segment has been unsubscribed from all the lists.
nl_NL: Het onderdeel is uitgeschreven van alle lijsten.

en: The segment has been unsubscribed from the list "%1$s".
nl_NL: Het onderdeel is verwijderd van de lijst "%1$s".

en: The selected value is already matched to another column.
nl_NL: De geselecteerde waarde komt al overeen met een andere kolom.

en: The simplest solution for small lists. Your web host sets a daily email limit.
nl_NL: De eenvoudigste oplossing voor kleine verzendlijsten. Uw provider hanteert een dagelijkse verzendlimiet.

en: The subscriber list that will be used for this campaign.
nl_NL: De verzendlijst die wordt gebruikt voor deze campagne.

en: The theme %1$s has been installed on your site.
nl_NL: Het thema %1$s is op uw site geïnstalleerd.

en: The theme is available in Premium version only. [link]12 good reasons to upgrade.[/link]
nl_NL: Het thema isi uitsluitend beschikbaar in de Premium versie. [link]12 goede reden om te upgraden.[/link]

en: The theme you selected could not be loaded.
nl_NL: Het geselecteerde thema kon niet worden geladen.

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
nl_NL: Dit zijn de eerste twee regels van het bestand dat u hebt geüpload:

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">native app for your device</a> instead.
nl_NL: De web browser op uw apparaat kan niet worden gebruikt om bestanden te uploaden. U kunt wellicht de <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/"> native app voor uw toestel</ a> gebruiken.

en: Theme %1$s could not be deleted.
nl_NL: Thema %1$s kon niet worden verwijderd.

en: Theme %1$s has been deleted.
nl_NL: Thema %1$s is verwijderd.

en: Themes
nl_NL: Thema's

en: Then paste your list here
nl_NL: Plak uw lijst hier

en: There are %1$s messages in your mailbox
nl_NL: Er zijn %1$s berichten in je mailbox

en: There are %1$s pending email(s)
nl_NL: Er is/zijn %1$s ongelezen e-mail(s)

en: There are no bounced messages to process right now!
nl_NL: Er zijn geen onbestelbare berichten om te verwerken op dit moment!

en: There are no list to send to.
nl_NL: Er zijn geen lijsten om naartoe te versturen.

en: There are no messages
nl_NL: Er zijn geen berichten

en: There are no newsletters.
nl_NL: Er zijn geen nieuwsbrieven.

en: There are no posts corresponding to that search.
nl_NL: Er zijn geen berichten die overeenkomen met die zoekopdracht.

en: There are plenty of reasons for bounces. Configure what to do in each scenario.
nl_NL: Er zijn genoeg oorzaken waardoor een e-mail niet bezorgd kan worden. Stel in wat in voorkomende gevallen gedaan moet worden.

en: There is no plugin to import from.
nl_NL: Er is geen plugin om uit te importeren.

en: There is no subject or body in this email
nl_NL: Er is geen Onderwerp of 'body' in deze e-mail

en: There must be an active 3rd party plugin or theme breaking our interface. [link]Read more.[/link]
nl_NL: Er moet plugin of thema van een 3de partij actief zijn die niet goed samenwerkt met onze interface. [link]Lees meer.[/link]

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
nl_NL: Er is mogelijk een probleem met de lijst die u probeert te importeren.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
nl_NL: Tijdens het configureren is iets fout gegaan. Neem contact op met uw server administrator.

en: There's no license for "%1$s". If you're Premium, add this domain in your [link]account manager[/link].
nl_NL: Er is geen licentie voor "%1$s". Als een een Premium licentie heeft, voeg dit domein dan toe in uw [link]account manager[/link].

en: There's no stats to load!
nl_NL: Er zijn geen statistieken om te laden!

en: These tables could not be created on installation: %1$s
nl_NL: Deze tabellen konden tijdens de installatie niet worden aangemaakt: %1$s

en: Third party
nl_NL: Derde partij

en: This Premium plugin allows you to add MailPoet's forms in many places, and in Facebook.
nl_NL: Deze Premium plug-in maakt het mogelijk om MailPoet's formulieren op veel plekken en in Facebook toe te voegen.

en: This Premium plugin allows you to add a MailPoet form in a popup.
nl_NL: Deze Premium plugin maakt het mogelijk om een MailPoet formulier in een pop-up te tonen.

en: This Premium plugin allows you to put a pretty form right below the header. Nothing more, nothing less.
nl_NL: Deze Premium plugin maakt het mogelijk om een mooi formulier beneden de header te tonen. Niets meer en niets minder.

en: This allows you to modify the HTML of text blocks in the visual editor.
nl_NL: Dit staat u toe om de HTML-code van tekstblokken in de visuele editor te veranderen.

en: This changes the label for the unsubscribe link in the footer of your newsletters.
nl_NL: Hiermee verandert u de tekst van de afmeldingslink in de footer van uw nieuwsbrief.

en: This email engine works on 95&#37; of servers
nl_NL: Deze e-mail engine werkt op 95&#37; van de servers

en: This feature cannot work because the "Comments" feature of the plugin JetPack is enabled.
nl_NL: Deze functie kan niet werken omdat de "Reactie"-functie van de plugin JetPack uitgeschakeld is.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
nl_NL: Deze functie vereist inline frames. U heeft inline frames uitgeschakeld of uw browser ondersteunt dit niet.

en: This field contains no values
nl_NL: Dit veld bevat geen waarden

en: This field does not exist
nl_NL: Dit veld bestaat niet

en: This file is empty. Please try another.
nl_NL: Dit bestand is leeg. Probeer een andere.

en: This file is not an image. Please try another.
nl_NL: Dit bestand is niet een afbeelding. Probeer een andere.

en: This file type is not allowed. Please try another.
nl_NL: Dit bestandstype is niet toegestaan. Probeer een andere.

en: This form adds subscribers to these lists:
nl_NL: Dit formulier voegt abonnees toe aan deze lijsten:

en: This form does not exist
nl_NL: Dit formulier bestaat niet

en: This form does not exist.
nl_NL: Dit formulier bestaat niet.

en: This form has already been deleted.
nl_NL: Dit formulier is al verwijderd.

en: This free plugin allows you to design and position a form at the beginning or bottom of a post.
nl_NL: Deze gratis plug-in maakt het mogelijk om een formulier te ontwerpen en deze aan het begin of het einde van een bericht te plaatsen.

en: This free plugin allows you to put a form in a popup, that's it.
nl_NL: Deze gratis plugin maakt het mogelijk om een formulier in een pop-up te tonen en doet niet meer dan dat.

en: This image might be in an article. Delete anyway?
nl_NL: Deze afbeelding komt mogelijk voor in een artikel. Toch verwijderen?

en: This is fast!
nl_NL: Dat is snel!

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
nl_NL: Dit is groter dan de maximum toegelaten grootte. Probeer a.u.b. een ander bestand.

en: This is the first newsletter. Send one more to get useful comparisons.
nl_NL: Dit is de eerste nieuwsbrief. Stuur er nog een om een zinvolle vergelijking te maken.

en: This is the free version of a more powerful Premium version.
nl_NL: Dit is de gratis versie van een krachtigere Premium versie.

en: This is the subject of the email. Be creative since it's the first thing your subscribers will see.
nl_NL: Dit is het onderwerp van de nieuwsbrief. Wees creatief want dit is het eerste dat de abonnee ziet.

en: This method works on 5&#37; of servers
nl_NL: Deze methode werkt op 5&#37; van de servers

en: This needs to be in CSV style or a simple paste from Gmail, Hotmail or Yahoo. See [link]examples in our support site[/link].
nl_NL: Het bestand dient in CSV-formaat (Comma Separated Values) te zijn. Gegevens kunnen ook worden geplakt uit Gmail, Hotmail of Yahoo. Bekijk de voorbeelden op onze [link]website[/link].

en: This needs to be in CSV style. See [link]examples in our support site[/link].
nl_NL: Dit moet in CSV formaat (Comma Separated Values). Bekijk de voorbeelden op onze [link]website[/link].

en: This tab will be filled with images from your WordPress Posts.
nl_NL: Deze tab wordt gevuld met afbeeldingen uit je Wordpress Berichten.

en: This tab will be filled with images from your current and previous newsletters.
nl_NL: Alle afbeeldingen van al uw nieuwsbrieven verschijnen hier.

en: This text is displayed when email clients block images, which is most of the time.
nl_NL: Deze tekst wordt weergegeven als de weergave van afbeeldingen in het mailprogramma is geblokkeerd, wat meestal het geval is.

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Time remaining: %1$s
nl_NL: Resterende tijd: %1$s

en: Tips for you, or your customers
nl_NL: Tips voor jou of jouw klanten

en: Tired of waiting more than 48h to send your emails?
nl_NL: Bent us het zat om meer dan 48 uur te wachten om uw e-mails te versturen?

en: Title alignment
nl_NL: Titel uitlijnen

en: Title format
nl_NL: Titel opmaak

en: Title position
nl_NL: Titel positie

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: Titles & text
nl_NL: Titels & tekst

en: To
nl_NL: Aan

en: To edit, simply click on this block of text.
nl_NL: Om te bewerken, klik eenvoudig op dit blok met tekst.

en: To resume send [link]Go premium now![/link]
nl_NL: Koop de [link]Premium versie[/link] om de verzending te hervatten

en: To subscribe to our dandy newsletter simply add your email below. A confirmation email will be sent to you!
nl_NL: Typ uw e-mailadres in om u aan te melden voor onze nieuwsbrief. U ontvangt een bevestigingsmail.

en: To which address should all the bounced emails go? Get the [link]Premium version[/link] to automatically handle these.
nl_NL: Naar welk adres moeten alle onbestelbare e-mails gestuurd worden? Koop de [link]Premium versie[/link] om dit automatisch af te handelen.

en: Today you have sent %1$s emails
nl_NL: Vandaag heb je %1$s e-mails verzonden

en: Today's statistics
nl_NL: Statistieken van vandaag

en: Toggle Geeky Options
nl_NL: Toon Geeky Opties

en: Top auto-responders
nl_NL: Top auto-beantwoorders

en: Top domains
nl_NL: Topdomeinen

en: Top links
nl_NL: Top-links

en: Top newsletters
nl_NL: Top nieuwsbrieven

en: Top subscribers
nl_NL: Top-abonnees

en: Total clicks
nl_NL: Totaal aantal kliks

en: Total number of posts or pages
nl_NL: Totaal aantal berichten of pagina's

en: Total of %1$s clicks:
nl_NL: %1$s kliks in totaal:

en: Total of batch
nl_NL: Totale batchgrootte

en: Total of subscribers
nl_NL: Totaal aantal abonnees

en: Track your readers within Google Analytics
nl_NL: Volg uw lezers met Google Analytics

en: Try it yourself, we were impressed by the free versions.
nl_NL: Probeer het zelf, wij waren onder de indruk van de gratis versies.

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Twice daily
nl_NL: tweemaal daags

en: Type name of your new list
nl_NL: Type de naam van uw nieuwe lijst

en: Type of date:
nl_NL: Type datum:

en: Un-clicked
nl_NL: Niet aangeklikt

en: Unconfirmed
nl_NL: Onbevestigd

en: Unconfirmed subscribers will receive your newsletters from now on without the need to activate their subscriptions.
nl_NL: Niet geactiveerde abonnees ontvangen vanaf nu uw nieuwsbrieven zonder dat hun inschrijving hoeft te worden geactiveerd.

en: Under %1$s%% is great. %2$s%% - %3$s%% is good. Over %4$s%%, we would assume you are a spammer. [link]Read more on support.mailpoet.com.[/link]
nl_NL: Onder %1$s%% is fantastisch. %2$s%% - %3$s%% is goed. Meer dan %4$s%%, wij denken dat u een spammer bent. [link]Lees meer op support.mailpoet.com.[/link]

en: Unique clicks
nl_NL: Unieke kliks

en: Unlimited Sites
nl_NL: Onbeperkt aantal sites

en: Unlisted
nl_NL: Niet geregistreerd

en: Unopened
nl_NL: Niet geopend

en: Unsubscribe
nl_NL: Opzeggen

en: Unsubscribe from all lists
nl_NL: Afmelden voor alle lijsten

en: Unsubscribe from list: %1$s
nl_NL: Afmelden voor de lijst: %1$s

en: Unsubscribe link
nl_NL: Link om u af te melden

en: Unsubscribe page
nl_NL: Afmeldpagina

en: Unsubscribe the user
nl_NL: Zeg de gebruiker op

en: Unsubscribe the user and add him to the list "%1$s"
nl_NL: Meld de gebruiker af en voeg hem toe aan de lijst "%1$s"

en: Unsubscribed
nl_NL: Opgezegd

en: Unsubscribed on %1$s
nl_NL: Opzegd op %1$s

en: Unsubscribes
nl_NL: Afmeldingen

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Update Plugin
nl_NL: Plugin bijwerken

en: Update list
nl_NL: Lijst bijwerken

en: Update procedure to MailPoet version "%1$s" failed!
nl_NL: Update naar MailPoet versie "%1$s" is mislukt!

en: Update your MailPoet plugin to the latest beta version. Enjoy the upcoming features. [link]Get in touch[/link] with us for bugs and feedback. Only for experienced users!
nl_NL: Update jouw MailPoet plugin tot de laatste beta versie. Maak gebruik van de nieuwste functies.  [link]Neem contact[/link] met ons op voor fouten en feedback. Alleen voor ervaren gebruikers!

en: Upgrade DKIM key
nl_NL: DKIM-key bijwerken

en: Upload
nl_NL: Uploaden

en: Upload Theme (.zip)
nl_NL: Thema uploaden (.zip)

en: Upload a file
nl_NL: Bestand uploaden

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
nl_NL: Uploadfout, bestand %1$s is te groot! (MAX: %2$s)

en: Upload failed.
nl_NL: Uploaden mislukt.

en: Upload stopped.
nl_NL: Uploaden gestopt.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
nl_NL: of

en: Use `view_in_browser_link` instead.
nl_NL: Gebruik `view_in_browser_link` in plaats daarvan.

en: Use an email from your domain, like <strong>info@%s</strong> to avoid the spam folder, or even be blocked.
nl_NL: Gebruik een e-mail van je domein, zoals <strong>info@%s</strong> om de spam-map te ontwijken of zelfs geblokkeerd te worden.

en: Use the same method as the one used for your WP site.
nl_NL: Gebruik dezelfde methode die je ook voor jouw WP website gebruikt.

en: Use this URL in your cron job: [cron_url]
nl_NL: Gebruik deze URL in uw Cron-taak: [cron_url]

en: User choice: %s
nl_NL: Gebruikerskeuze: %s

en: User has been inserted.
nl_NL: Gebruiker is ingevoegd.

en: User has been updated.
nl_NL: Gebruiker is bijgewerkt.

en: User has not been inserted.
nl_NL: Gebruiker is niet ingevoegd.

en: User has not been updated.
nl_NL: Gebruiker is niet bijgewerkt.

en: Users can still change their reply-to address for their newsletter. Network admins can still edit sending method for each site.
nl_NL: Gebruikers kunnen nog steeds hun Antwoord-aan-adres veranderen voor hun nieuwsbrief. Netwerkbeheerders kunnen nog steeds verzendmethode per site aanpassen.

en: Validate for:
nl_NL: Valideren voor:

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Verify that the date in blue matches the original one.
nl_NL: Verifieer dat de datum in het blauw overeenkomt met de originele datum.

en: Verify what your subscribers do once you drove them onto your site and improve your retention rate. [link]Track your readers with GA in Premium.[/link]
nl_NL: Verifieer wat uw abonnees doen als u ze naar uw site gedreven heeft en verbeter hun verblijfstijd. [link]Volg uw lezers met GA in Premiun.[/link]

en: Very powerful, if not a quirky user interface.
nl_NL: Zeer krachtig met een eigenzinnige gebruikersinterafce

en: View
nl_NL: Bekijken

en: View all
nl_NL: Alles bekijken

en: View all lists
nl_NL: Alle lijsten bekijken

en: View all themes by %1$s
nl_NL: Alle thema's bekijken van %1$s

en: View author's website
nl_NL: Website auteur bekijken

en: View by lists
nl_NL: Filter per lijst

en: View full screenshot
nl_NL: Volledige schermafbeelding bekijken

en: View in browser link
nl_NL: Link naar browserversie

en: View newsletter
nl_NL: Nieuwsbrief bekijken

en: View stats & edit
nl_NL: Statistieken bekijken & bewerken

en: View stats or edit
nl_NL: Statistieken bekijken of bewerken

en: View subscribers
nl_NL: Bekijk abonnees

en: View your score
nl_NL: Jouw score bekijken

en: Visitors who submit a comment on a post can click on a checkbox to subscribe.
nl_NL: Bezoekers die een reactie geven op een bericht, kunnen op een checkbox klikken om zich te abonneren.

en: Visual
nl_NL: Zichtbaar

en: Want to start all over again? This will wipe out MailPoet and reinstall anew.
nl_NL: Wil je overnieuw beginnen? Dit zal MailPoet verwijderen en opnieuw installeren.

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
nl_NL: Pas op! Als u dit thema opnieuw installeert worden alle bestanden in de map /wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s overschreven. Weet u zeker dat u opnieuw wilt installeren?

en: We cannot safely say that you clicked that linked.
nl_NL: We kunnen niet met zekerheid zeggen dat u de link heeft aangeklikt.

en: We could not install your theme. It appears it's not in the valid format.
nl_NL: Uw thema kon niet worden geïnstalleerd. Het heeft niet het juiste bestandsformaat.

en: We couldn't find any valid addresses in the first 10 rows.
nl_NL: We konden geen geldig adres vinden in de eerste 10 rijen.

en: We got documentation and a ticket system on [link]support.mailpoet.com[/link]. We answer within 24h.
nl_NL: Wij hebben documentatie en een ticketsysteem op [link]support.mailpoet.com[/link]. Wij antwoorden binnen 24 uur.

en: We have 3 different licences available to fit your needs:
nl_NL: We hebben 3 verschillende licenties om op uw behoefte aan te sluiten:

en: We kept all non delivered emails in the queue, so you will be able to resume the send process later.
nl_NL: Alle niet afgeleverde e-mails staan in de wachtlijst zodat u ze later alsnog kunt verzenden.

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. Thanks, you're already sharing!
nl_NL: We weten te weinig over onze gebruikers. We zoeken [link]anonieme data[/link] om een betere plugin te ontwikkelen. Bedankt, je deelt je data al.

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. [ajaxlink]Yes, count me in![/ajaxlink]
nl_NL: We weten te weinig van onze gebruikers. We zijn op zoek naar [link]anonieme gegevens[/link] om een betere plugin te maken. [ajaxlink]Ja, ik doe mee![/ajaxlink]

en: We love stars...
nl_NL: Wij zijn gek op sterren...

en: We received %1$s messages from the user %2$s
nl_NL: We ontvingen %1$s berichten van de gebruiker %2$s

en: We recommend this plugin as the good alternative to WPML for multilingual sites. It's lean, straightforward, and leaves your site's core largely untouched. Each language has its own site in your WordPress Multisite install. Works great with MailPoet.
nl_NL: We raden deze plugin aan als een goed alternatief voor WPML voor meertalige sites. Het is licht, duidelijk en laat de core van je site grotendeels intact. Elke taal heeft zijn eigen site in je WordPress Multisite-installatie. Werkt geweldig met MailPoet.

en: We send a monthly newsletter with the following:
nl_NL: We verzenden een maandelijkse nieuwsbrief met het volgende:

en: We suggest you setup a cron job. [link]Read more[/link] on support.mailpoet.com
nl_NL: Wij raden u aan een cron-job te definiëren. [link]Lees verder[/link] op support.mailpoet.com

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
nl_NL: We konden geen contact maken met de API, de site kan onbereikbaar zijn. Probeer het later nogmaals.

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Welcome Page!
nl_NL: Welkomstpagina!

en: Welcome to %1$s
nl_NL: Welkom bij %1$s

en: What You Can Do
nl_NL: Wat u kunt doen

en: What type of newsletter is this?
nl_NL: Wat voor type nieuwsbrief is dit?

en: What we’re working on
nl_NL: Waar we aan werken

en: What's new?
nl_NL: Wat is nieuw?

en: When a new WordPress user is added to your site...
nl_NL: Wanneer een nieuwe WordPress-gebruiker is toegevoegd aan je site...

en: When failed permanently
nl_NL: Indien definitief mislukt

en: When mailbox is full
nl_NL: Als de mailbox vol is

en: When mailbox is not available
nl_NL: Als de mailbox niet beschikbaar is

en: When message is delayed
nl_NL: Als bericht is uitgesteld

en: When setting up the bounce system, you need to have a different address for the bounce email and the forward to address
nl_NL: Voor het opzetten van een systeem voor onbestelbare post heeft u twee aparte e-mailadressen nodig: één retouradres  voor onbestelbare e-mails en één voor het doorsturen van e-mail.

en: When someone subscribes
nl_NL: Wanneer iemand zich abonneert

en: When someone subscribes to the list...
nl_NL: Wanneer iemand zich abonneert op de lijst...

en: When someone unsubscribes
nl_NL: Wanneer iemand opzegt

en: When subscribers click on the activation link, they are redirected to a page of your choice.
nl_NL: Wanneer abonnees klikken op de activatie link worden zij doorgestuurd naar een door u gekozen pagina.

en: When the bounce is weird and we're not sure what to do, forward to:
nl_NL: Als de bestelling op een vreemde manier mislukt en we weten niet zeker wat te doen, stuur dan door naar:

en: When the subscribers hit "reply" this is who will receive their email.
nl_NL: Wanneer de abonnee op "beantwoorden" klikt, zal dit adres deze ontvangen.

en: When there's new content...
nl_NL: Wanneer er nieuwe inhoud is...

en: When you are flagged as a spammer forward the bounced message to
nl_NL: Als u aangemerkt bent als spammer stuur dan het onbestelbare bericht naar

en: When you need to confirm you're a human being, forward to:
nl_NL: Wanneer u moet bevestigen dat u een persoon bent, stuur e-mail door naar:

en: When...
nl_NL: Als...

en: Which excerpt does it use? [link]Read more[/link]
nl_NL: Welke samenvatting wordt gebruikt? [link]Lees meer[/link]

en: Who can change MailPoet's settings?
nl_NL: Wie kan de instellingen van MailPoet aanpassen?

en: Who can create newsletters?
nl_NL: Wie kan nieuwsbrieven aanmaken?

en: Who can manage subscribers?
nl_NL: Wie kan abonnees beheren?

en: Who can see the styles tab in the visual editor?
nl_NL: Wie kan het tabblad stijlen zien in de visuele editor?

en: Who can see the themes tab in the visual editor?
nl_NL: Wie kan het tabblad thema's zien in de visuele editor?

en: Who can view the statistics page?
nl_NL: Wie kunnen de statistieken bekijken?

en: Widget Settings
nl_NL: Widget-instellingen

en: With this segment
nl_NL: Met dit onderdeel

en: WordPress Posts' Images
nl_NL: Afbeeldingen uit WordPress Berichten

en: WordPress Users
nl_NL: WordPress-gebruikers

en: WordPress post
nl_NL: WordPress-bericht

en: WordPress user display name
nl_NL: Wordpress gebruikersnaam

en: Year
nl_NL: Jaar

en: Year, month
nl_NL: Jaar, maand

en: Year, month, day
nl_NL: Jaar, maand, dag

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Yes, add me to your mailing list.
nl_NL: Ja, voeg mij toe aan je e-maillijst.

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
nl_NL: Oei! Kon geen enkele abonnee vinden.

en: Yikes! To edit a form, you need to have at least 1 list.
nl_NL: Oeps! Om een formulier te wijzigen, heb je minstens 1 lijst nodig.

en: Yikes! You're near the limit of %1$s subscribers for MailPoet's free version. Upgrade to [link]Premium[/link] to send without limits, and more.
nl_NL: Let op. U overschrijdt bijna de limiet van %1$s abonnees voor de gratis versie van MailPoet. Waardeer a.u.b. op naar de [link]Premium[/link] versie zonder limiet, en met meer mogelijkheden.

en: Yikes! Your browser might not be supported. Get the latest [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] or [linksafari]Safari[/linksafari]. It seems to work?[link_ignore]Dismiss[/link_ignore].
nl_NL: Jakkes! Uw browser wordt waarschijnlijk niet ondersteund. Download de laatste versie van [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] or [linksafari]Safari[/linksafari]. Lijkt het te werken?[link_ignore]Negeer[/link_ignore].

en: Yikes. You're over the limit of 2000 subscribers for the free version of MailPoet (%1$s in total). Sending is disabled now. Please upgrade your version to [link]premium[/link] to send without limits.
nl_NL: Helaas. U overschrijdt de limiet van 2000 abonnees voor de gratis versie van MailPoet (totaal %1$s). Verzenden is nu uitgeschakeld. Waardeer a.u.b. uw versie op naar de [link]Premium[/link] versie zonder limiet.

en: You are about to delete the theme : %1$s. Do you really want to do that?
nl_NL: U staat op het punt het thema %1$s te verwijderen Wilt u doorgaan?

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
nl_NL: Je staat op het om deze nieuwsbrief te verzenden. Bevestig dit.

en: You are already subscribed to : %1$s
nl_NL: U bent al aangemeld op %1$s

en: You are already subscribed.
nl_NL: Je bent al geabonneerd.

en: You are already unsubscribed.
nl_NL: Je hebt al opgezegd.

en: You can add this domain to your [link]account manager[/link].
nl_NL: U kunt dit domein aan uw [link]account manager[/link] toevoegen.

en: You can also set the default dimensions of the images of posts.
nl_NL: U kunt ook de standaard afmetingen van de afbeeldingen van berichten instellen.

en: You can change the default reply-to name and email for your newsletters. This option is also used for the activation emails and Admin notifications (in Basics).
nl_NL: U kunt het standaard antwoordadres voor uw nieuwsbrieven wijzigen. Deze optie wordt ook gebruikt voor activeringse-mails en Admin kennisgevingen.

en: You can easily add this form to your theme's [link]Widgets areas[/link].
nl_NL: U kunt dit formulier eenvoudig aan de [link]Widgets[/link] van uw thema toevoegen.

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
nl_NL: Je kunt zelfs %1$ssocial bookmarks%2$s zoals deze:

en: You can only add one widget when designing a post notification sent immediately after an article is published
nl_NL: U kunt slechts een widget toevoegen bij het ontwerpen van een berichtkennisgeving die wordt verzonden direct nadat een artikel is gepubliceerd

en: You can only select <%= chars %> item<%= plural %>
nl_NL: Je kunt alleen <%= chars %> item<%= plural %> selecteren

en: You can start by watching this video by one of our users.
nl_NL: U kunt starten door één van uw gebruikers deze video te laten bekijken.

en: You cannot use the DKIM signature option...
nl_NL: Je kan de DKIM ondertekeningsoptie niet gebruiken...

en: You have attempted to queue too many files.
nl_NL: U heeft te veel bestanden in de wachtrij proberen te plaatsen.

en: You have feedback on these stats? [link]Contact us[/link] directly to let us know.
nl_NL: Heeft u feedback over deze statistieken? [link]Neem contact[/link] met ons op om het te laten weten.

en: You have to select at least 1 list
nl_NL: Je moet tenminste 1 lijst selecteren

en: You made a mistake? [link]Undo unsubscribe[/link].
nl_NL: Heeft u een fout gemaakt? [link]Herstel aanmelding[/link].

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
nl_NL: U kan nodig zijn om de optie <i>Zelf-ondertekende certificaten</i> in te schakelen.

en: You may only upload 1 file.
nl_NL: Je mag slechts 1 bestand uploaden.

en: You need to activate the MailPoet Premium plugin.
nl_NL: U dient de MailPoet Premium plugin te activeren.

en: You need to select a type for this field
nl_NL: Je moet een type selecteren voor dit veld

en: You need to select at least one list.
nl_NL: Je moet tenminste één lijst selecteren.

en: You need to specify a name for this field
nl_NL: Je moet een naam opgeven voor dit veld

en: You need to specify a value for your checkbox
nl_NL: Je moet een waarde opgeven voor de checkbox

en: You specified an SMTP password but you don't require an authentication, you might want to turn the SMTP authentication ON.
nl_NL: U heeft een SMTP wachtwoord ingegeven maar wachtwoordverificatie is niet nodig, u kunt eventueel SMTP wachtwoordverificatie inschakelen.

en: You updated! It's like having the next gadget, but better.
nl_NL: Je bent geüpdatet. Het is als het nieuwste gadget, maar dan beter.

en: You'll need to know CSS to design it to your taste.
nl_NL: Je moet kennis hebben van CSS om het naar je eigen smaak te ontwerpen

en: You'll need to update your DNS if you upgrade.
nl_NL: U dient uw DNS te updaten wanneer u upgradet.

en: You're all setup! You've successfully sent with Gmail.
nl_NL: Setup compleet! U heeft succesvol met Gmail verzonden.

en: You're almost there. Click this [link]link[/link] to activate the licence you have just purchased.
nl_NL: Bijna gereed. Klik op deze [link]link[/link] om uw zojuist gekochte licentie te activeren.

en: You're import file is not valid.
nl_NL: Je importbestand is niet geldig.

en: You're using an older DKIM key which is unsupported by Gmail.
nl_NL: U gebruikt een oudere DKIM-key die niet door Gmail ondersteund wordt.

en: You've been subscribed!
nl_NL: Je bent geabonneerd!

en: You've subscribed to: %1$s
nl_NL: U bent aangemeld op %1$s

en: You've successfully subscribed.
nl_NL: Uw aanmelding is voltooid.

en: You've unsubscribed!
nl_NL: Je hebt opgezegd!

en: You've updated to %1$s
nl_NL: Je hebt bijgewerkt naar %1$s

en: Your Google Campaign can only contain latin characters, numbers, spaces and hyphens!
nl_NL: De naam van je Google Campaign mag uitsluitend uit letters, cijfers, spaties en koppeltekens bestaan.

en: Your MailPoet comes with an example newsletter. You'll see it when you close this welcome page. Edit it to start playing with it.
nl_NL: MailPoet wordt geleverd met een voorbeeld nieuwsbrief. U zult het zien als u deze welkomstpagina afsluit. Bekijk hem maar eens en pas hem aan.

en: Your Premium is activated.
nl_NL: Je Premium is geactiveerd.

en: Your Premium licence has expired.
nl_NL: Je Premium-licentie is verlopen.

en: Your SPF record
nl_NL: Je SPF-record

en: Your auto newsletter has been activated.
nl_NL: Uw automatische nieuwsbrief is geactiveerd.

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
nl_NL: Je gloednieuwe lijst wacht op zijn eerste abonnee.

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the browser uploader for files over 100MB.
nl_NL: Uw browser heeft beperkingen ivm het uploaden van grote bestanden met de multi-uploader. Gebruik de browser-uploader voor bestanden, groter dan 100MB.

en: Your company's address
nl_NL: Je bedrijfsadres

en: Your confirmation link expired, please subscribe again.
nl_NL: Je bevestigingslink is verlopen, abonneer opnieuw.

en: Your daily newsletter stats
nl_NL: Je dagelijkse nieuwsbriefstatistieken

en: Your email could not be saved
nl_NL: Je e-mail kon niet worden opgeslagen.

en: Your email has been saved
nl_NL: Je e-mail is opgeslagen.

en: Your email preview has been sent to %1$s
nl_NL: Je e-mailvoorbeeld is verzonden naar %1$s

en: Your form could not be saved.
nl_NL: Je formulier kon niet worden opgeslagen.

en: Your form has been saved.
nl_NL: Je formulier is opgeslagen.

en: Your latest newsletter is being sent.
nl_NL: Uw laatste nieuwsbrief is verzonden.

en: Your licence doesn't allow more domains. Upgrade from your [link]account manager[/link].
nl_NL: Uw licentie staat u niet meer domeinen toe. Upgrade vanaf de [link]account manager[/link]

en: Your lists
nl_NL: Jouw lijsten

en: Your localhost may not have a mail server. To verify, please log out and click on the "Lost your password?" link on the login page. Do you receive the reset password email from your WordPress?
nl_NL: Uw localhost heeft mogelijk geen e-mailserver. Om dit te verifiëren kunt u nu uitloggen en dan op de login-pagina van WordPress klikken op de link "Wachtwoord vergeten?". Ontvangt u een e-mail van WordPress om uw wachtwoord te wijzigen?

en: Your new site is not yet launched? Put a coming soon page with a form to capture emails with this Premium plugin.
nl_NL: Uw website is nog niet gelanceerd? Plaats met deze Premium plugin een binnenkort pagina met een formulier om e-mailadressen te verzamelen.

en: Your own website
nl_NL: Je eigen website

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
nl_NL: Uw verzoek levert geen abonnees op. Pas de filters aan!

en: Your request has failed
nl_NL: Je aanvraag is mislukt

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
nl_NL: Je verzendinstellingen ([setting]) kunnen niet zo snel verzenden naar [number] abonnees. Verwacht vertraging in aflevering. [link]Meer lezen[/link]

en: Your server apparently refuses to send more emails.
nl_NL: Uw server weigert blijkbaar om meer e-mails te verzenden.

en: Your server cannot run MailPoet.
nl_NL: Je server kan MailPoet niet draaien.

en: Your server doesn't support remote exchanges.
nl_NL: Uw server ondersteunt geen externe uitwisseling.

en: Your server is missing one or many important PHP functions to run properly :  %1$s
nl_NL: Je server mist een of meerdere belangrijke PHP-functies om goed te kunnen draaien: %1$s

en: Your server's configuration doesn't allow us to complete MailPoet's Installation!
nl_NL: De configuratie van uw server staat installatie van MailPoet niet toe!

en: Your settings are saved.
nl_NL: Je instellingen zijn opgeslagen.

en: Your subscriber needs at least 2 options to select from
nl_NL: Een abonnee moet minimaal 2 opties hebben om uit kunnen kiezen

en: Your vote could not be recorded.
nl_NL: Je stem kon niet worden opgeslagen.

en: Your vote has been recorded.
nl_NL: Je stem is opgeslagen.

en: Your web host has limits. We suggest 70 emails per hour to be safe. [link]Find out more[/link].
nl_NL: Uw hosting provider hanteert restricties. Voor de zekerheid adviseren wij 70 e-mails per uur. [link]Lees meer hierover[/link].

en: Your website doesn't seem to have a license! Log into your [link]account manager[/link] to add a license for this website.
nl_NL: Uw website lijkt geen licentie te hebben! Log in op uw [link]account manager[/link] om een licentie toe te voegen voor deze website.

en: Yup, it works. You can start blasting away emails to the moon.
nl_NL: Yes, het werkt. U kunt nu naar believen e-mails versturen.

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
nl_NL: Wij hebben u aan onze lijst toegevoegd. U hoort binnenkort van ons.

en: [link]Find out[/link] how you can improve this.
nl_NL: [link]Vind uit[/link] hoe u dit kunt verbeteren.

en: [link]Guide[/link] to create your own theme.
nl_NL: [link]Instructie[/link] om uw eigen thema te maken.

en: [link]Read more on support.mailpoet.com[/link].
nl_NL: [link]Lees meer op support.mailpoet.com[/link].

en: [link]Show more details.[/link]
nl_NL: [link]Toon meer details.[/link]

en: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] and [link_shortcode]shortcode[/link_shortcode] versions are also available.
nl_NL: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] en [link_shortcode]shortcode[/link_shortcode] versies zijn ook beschikbaar.

en: [send_method] works with MailPoet
nl_NL: [send_method] werkt met MailPoet

en: above content
nl_NL: boven inhoud

en: above text block and image
nl_NL: boven tekstblok en afbeelding

en: after %1$s try | after %1$s tries
nl_NL[0]: na %1$s poging
nl_NL[1]: na %1$s pogingen

en: alternate left & right
nl_NL: wissel links en rechts af

en: and the footer?
nl_NL: en de footer?

en: any role
nl_NL: elke rol

en: art
nl_NL: kunst

en: below content
nl_NL: onder inhoud

en: bounced
nl_NL: onbestelbaar

en: business
nl_NL: zakelijk

en: center
nl_NL: centreren

en: clicked
nl_NL: aangeklikt

en: day(s)
nl_NL: dag(en)

en: day(s) after.
nl_NL: na dag(en).

en: drop content here
nl_NL: hier inhoud plaatsen

en: e.g.:smtp.mydomain.com
nl_NL: b.v.: smtp.mijndomein.nl

en: education
nl_NL: onderwijs

en: emails
nl_NL: e-mails

en: empty
nl_NL: leeg

en: every 10 minutes
nl_NL: elke 10 minuten

en: every 15 minutes
nl_NL: elke 15 minuten

en: every 2 hours
nl_NL: elke 2 uur

en: every 2 minutes
nl_NL: elke 2 minuten

en: every 30 minutes
nl_NL: elke 30 minuten

en: every 5 minutes
nl_NL: elke 5 minuten

en: every hour
nl_NL: elk uur

en: every minute
nl_NL: elke minuut

en: excerpt
nl_NL: Uittreksel

en: food
nl_NL: voedingsindustrie

en: full post
nl_NL: volledige bericht

en: go back to Step 1
nl_NL: ga terug naar Stap 1

en: go to page
nl_NL: ga naar pagina

en: government
nl_NL: overheid

en: has been activated.
nl_NL: is geactiveerd.

en: has been de-activated.
nl_NL: is gedeactiveerd.

en: heading 1
nl_NL: kop 1

en: heading 2
nl_NL: kop 2

en: heading 3
nl_NL: kop 3

en: health and sports
nl_NL: gezondheid en sport

en: hey, click on this text!
nl_NL: hallo, klik op deze tekst!

en: hour(s)
nl_NL: uur (uren)

en: hour(s) after.
nl_NL: na uur (uren).

en: if there's new content
nl_NL: als er nieuwe inhoud is

en: iframe version
nl_NL: iframe-versie

en: immediately
nl_NL: onmiddellijk

en: immediately.
nl_NL: onmiddellijk.

en: in any WordPress role
nl_NL: in elke WordPress-rol

en: in text block
nl_NL: in tekstblok

en: insurance
nl_NL: verzekeringen

en: left
nl_NL: links

en: manufacturing
nl_NL: productie

en: marketing and media
nl_NL: marketing en media

en: medium
nl_NL: gemiddeld

en: monthly every...
nl_NL: maandelijks iedere...

en: monthly on the...
nl_NL: maandelijks op de...

en: moved to the trash.
nl_NL: verplaatst naar de prullenbak.

en: new subscriber
nl_NL: nieuwe abonnee

en: new subscribers
nl_NL: nieuwe abonnees

en: newest
nl_NL: nieuwste

en: newsletter sent
nl_NL: nieuwsbrief verzonden

en: newsletters sent
nl_NL: nieuwsbrieven verzonden

en: no
nl_NL: nee

en: no image
nl_NL: geen afbeelding

en: non profit
nl_NL: non-profit

en: of
nl_NL: van

en: of %1$s
nl_NL: van %1$s

en: oldest
nl_NL: oudste

en: once a day at...
nl_NL: eenmaal per dag om...

en: opened
nl_NL: geopend

en: or simply [link]go back to design[/link].
nl_NL: of [link]ga terug naar het ontwerp[/link].

en: other
nl_NL: anders

en: per year
nl_NL: per jaar

en: photography
nl_NL: fotografie

en: play with this image
nl_NL: speel met deze afbeelding

en: real estate
nl_NL: vastgoed

en: religious
nl_NL: religie

en: right
nl_NL: rechts

en: see links with a [link]Premium licence[/link].
nl_NL: bekijk links met de [link]Premium versie[/link].

en: selected
nl_NL: geselecteerd

[ctx: settings tab title]
en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

[ctx: settings tab title]
en: Basics
nl_NL: Basisinstellingen

[ctx: settings tab title]
en: Forms
nl_NL: Formulieren

[ctx: settings tab title]
en: Send With...
nl_NL: Verzenden met...

[ctx: settings tab title]
en: Signup Confirmation
nl_NL: Inschrijfbevestiging

en: show as list
nl_NL: als lijst tonen

en: show message
nl_NL: bericht tonen

en: small
nl_NL: klein

en: subscribers will receive "%1$s" after import.
nl_NL: abonnees zullen "%1$s" ontvangen na import.

en: technology
nl_NL: technologie

en: title only
nl_NL: alleen titel

en: total max upload file size : %1$s
nl_NL: totaal maximum upload bestandsgrootte: %1$s

en: travel
nl_NL: reisbranche

en: undelivered
nl_NL: niet afgeleverd

en: underline
nl_NL: onderstrepen

en: unopened
nl_NL: ongeopend

en: unsubscribed
nl_NL: opgezegd

en: was not activated as it requires <strong><a href="%s">%s</a></strong> to be installed and active first.
nl_NL: was niet geactiveerd omdat vereist dat <strong><a href="%s">%s</a></strong> eerst geïnstalleerd en geactiveerd is.

en: week(s)
nl_NL: week (weken)

en: week(s) after.
nl_NL: na week (weken).

en: weekly on...
nl_NL: wekelijks op...

en: which you have pasted
nl_NL: welke je hebt geplakt

en: yes
nl_NL: ja

en: you can send as fast as every 15 minutes since Mailpoet guarantees Premium users can send this fast.
nl_NL: u kunt iedere 15 minuten zo snel mogelijk verzenden omdat Mailpoet garandeert dat Premium gebruikers zo snel kunnen versturen.
