MailPoet - en to sl_SI translation catalogue (1131 entries)

en:  %1$s email(s) scheduled.
sl_SI: %1$s emailov planiranih.

en:  %1$s subscriber have been deleted.
sl_SI: %1$s naročnik je bil izbrisan.

en:  %1$s subscribers have been deleted.
sl_SI: %1$s naročnikov je bilo izbrisanih.

en: "%2$s" imported from %1$s
sl_SI: "%2$s" uvožen iz %1$s

en: "Read more" text
sl_SI: besedilo "Preberi več"

en: "View in browser"
sl_SI: "Poglej v brskalniku"

en: %1$d emails have been sent to unconfirmed subscribers.
sl_SI: %1$d emailov je bilo poslanih za potrditev naročnikov.

en: %1$s click | %1$s clicks
sl_SI[0]: %1$s klikov
sl_SI[1]: %1$s klik
sl_SI[2]: %1$s klika
sl_SI[3]: %1$s kliki

en: %1$s day | %1$s days
sl_SI[0]: %1$s dni
sl_SI[1]: %1$s dan
sl_SI[2]: %1$s dni
sl_SI[3]: %1$s dni

en: %1$s emails appear more than once in your file : %2$s.
sl_SI: %1$s emailov se pojavi več kot enkrat v vaši datoteki: %2$s.

en: %1$s emails are not valid : %2$s.
sl_SI: %1$s email-ov ni veljavenih: %2$s.

en: %1$s emails every %2$s
sl_SI: %1$s eMailov vsakih %2$s

en: %1$s emails received.
sl_SI: %1$s emailo prejetih.

en: %1$s hour | %1$s hours
sl_SI[0]: %1$s ur
sl_SI[1]: %1$s ura
sl_SI[2]: %1$s uri
sl_SI[3]: %1$s ure

en: %1$s minute | %1$s minutes
sl_SI[0]: %1$s minut
sl_SI[1]: %1$s minuta
sl_SI[2]: %1$s minuti
sl_SI[3]: %1$s minute

en: %1$s out of %2$s sent.
sl_SI: %1$s od %2$s poslano.

en: %1$s second | %1$s seconds
sl_SI[0]: %1$s sekund
sl_SI[1]: %1$s sekunda
sl_SI[2]: %1$s sekundi
sl_SI[3]: %1$s sekunde

en: %1$s subscriber have been added to "%2$s".
sl_SI: %1$s naročnik je bil dodanih na "%2$s".

en: %1$s subscriber have been confirmed.
sl_SI: %1$s naročnik je bil potrjen.

en: %1$s subscriber have been moved to "%2$s".
sl_SI: %1$s naročnik je bil premaknjen na "%2$s".

en: %1$s subscriber have been removed from "%2$s".
sl_SI: %1$s naročnik je bil izbrisan iz "%2$s".

en: %1$s subscribers added to %2$s.
sl_SI: %1$s naročnikov dodanih na %2$s.

en: %1$s subscribers have been added to "%2$s".
sl_SI: %1$s naročnikov je bilo dodanih na "%2$s".

en: %1$s subscribers have been confirmed.
sl_SI: %1$s naročnikov je bilo potrjenih.

en: %1$s subscribers have been moved to "%2$s".
sl_SI: %1$s naročnikov je bilo premaknjenih na "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from "%2$s".
sl_SI: %1$s naročnikov je bilo izbrisanih iz "%2$s".

en: %1$s subscribers were exported. Get the exported file [link]here[/link].
sl_SI: %1$s naročikov je bilo izvoženih. Poglejte izvoženo datoteko [link]tukaj[/link].

en: %1$s week | %1$s weeks
sl_SI[0]: %1$s tednov
sl_SI[1]: %1$s teden
sl_SI[2]: %1$s tedna
sl_SI[3]: %1$s tedne

en: %1$s year | %1$s years
sl_SI[0]: %1$s let
sl_SI[1]: %1$s leto
sl_SI[2]: %1$s leti
sl_SI[3]: %1$s leta

en: %1$s's import list
sl_SI: Uvožen seznam %1$s

en: %1$sth
sl_SI: %1$s.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
sl_SI: %s presega maksimalno velikost datoteke za nalagalnih več datotek v vašem brskalniku.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
sl_SI: %s presega maksimalno dovoljeno velikost za to stran.

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
sl_SI: %sZa urajanje%s, označite z miško, da se pokaže gum za urejanje spodaj.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
sl_SI: Datoteka &#8220;%s&#8221; ni bila uspešno naložena.

en: &lt; Prev
sl_SI: %lt; Nazaj

en: (%1$s votes)
sl_SI: (%1$s glasov)

en: , %1$s of which were %2$s
sl_SI: , %1$s od katerih je %2$s

en: ... or duplicate one below to copy its design.
sl_SI: ... ali podvoji enega in kopiraj njegov dizajn.

en: 1 hour
sl_SI:  1 ura

en: 15 minutes
sl_SI: 15 minut

en: 1st
sl_SI: 1.

en: 2 hours
sl_SI: 2 uri

en: 2nd
sl_SI: 2.

en: 30 minutes
sl_SI: 30 minut

en: 3rd
sl_SI: 3.

en: 5 Minute User Guide
sl_SI: 5 minutni uporabniški priročnik

en: 5 minute newbie guide
sl_SI: 5 minutni vodič za začetnike

en: << Back
sl_SI: << Nazaj

en: A Brand New MailPoet. Let the Fun Begin.
sl_SI: Popolnoma nov MailPoet. Naj se zabava začne.

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
sl_SI: Nov seznam "%1$s" je bil kreiran iz tega segmenta.

en: A subscriber is directed to a page of your choice after clicking on the unsubscribe link, at the bottom of a newsletter.
sl_SI: Naročnik je preusmerjen na stran po vaši izbiri, po tem ko klikne na povezavo za odjavo na dnu eNovičk.

en: A theme called %1$s exists already. To overwrite it, tick the corresponding checkbox before uploading.
sl_SI: Tema z imenom %1$s že obstaja. Če jo želite prepisati, obkljukajte to funkcijo pred začetkom prenosa.

en: Action Required
sl_SI: Potrebno ukrepanje

en: Actions & Notifications
sl_SI: Ukrepi in obvestila

en: Actions will be executed after %1$s messages
sl_SI: Ta akcija bo izvedena po %1$s sporočilih

en: Activate
sl_SI: Aktiviraj

en: Activate bounce and check every...
sl_SI: Aktivirajte odboje in preverite vsakih...

en: Activate if your SMTP ports are blocked.
sl_SI: Aktivirajte če so vaša SMTP vrata blokirana.

en: Activate now
sl_SI: Aktiviraj sedaj

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Add / Edit group of posts
sl_SI: Dodaj / Uredi skupino člankov

en: Add Images
sl_SI: Dodaj slike

en: Add Link & Alternative text
sl_SI: Dodaj povezavo & Alternativno besedilo

en: Add List
sl_SI: Dodaj seznam

en: Add Subscriber
sl_SI: Dodaj naročnika

en: Add a link in the footer of all your newsletters so subscribers can edit their profile and lists. [link]See your own subscriber profile page.[/link]
sl_SI: Dodaj povezavo v nogo vseh eNovičk, da bojo lahko naročniki urejali njihov profil in sezname. [link]Poglejte vašo stran za urejanje rofila.[/link]

en: Add item
sl_SI: Dodaj predmet

en: Add link / Alternative text
sl_SI: Dodaj povezavo / Alternativno besedilo

en: Add list
sl_SI: Dodaj seznam

en: Add more themes
sl_SI: Dodaj več tem

en: Add to list
sl_SI: Dodaj na seznam

en: Add your [stars] on [link]wordpress.org[/link] and keep this plugin essentially free.
sl_SI: Dodaj svoje [stars] na [link]wordpress.org[/link] in pomagati ohraniti ta osnovni vtičnik brezplačen.

en: Added
sl_SI: Dodano

en: Address:
sl_SI: Naslov:

en: After submit...
sl_SI: Po naročitvi...

en: Align center
sl_SI: Poravnaj na sredino

en: Align left
sl_SI: Poravnaj levo

en: Align right
sl_SI: Poravnaj desno

en: All
sl_SI: Vse

en: All %1$s subscribers are selected.
sl_SI: Vseh %1$s naročnikov je izbranih.

en: All Newsletters
sl_SI: Vse eNovičke

en: All Sent
sl_SI: Vse poslane

en: All subscribers on this page are selected.
sl_SI: Vsi naročniki na tej strani so izbrani

en: Allow HTML edits
sl_SI: Dovoljite HTML urejanje

en: Allow site admins to change the sending method
sl_SI: Dovolite administratorjem strani da spreminjajo metodo pošiljanja

en: Allow site admins to deactivate Signup Confirmation
sl_SI: Dovolite administratorjem strani da deaktivirajo Potrdilo naročnine

en: Allow users who register to your site to subscribe on a list of your choice.
sl_SI: Dovoli uporabnikom, ki se registrirajo, da se naročijo na eNovičke.

en: Allowed Files
sl_SI: Dovoljene datoteke

en: Alphanumerical
sl_SI: Alfanumerično

en: Already paid? Click here to activate
sl_SI: Ste že plačali? Klikinite tukaj za aktivacijo

en: Alternative text:
sl_SI: Alternativno besedilo:

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
sl_SI: Napaka pri nalaganju. Prosimo poskusite ponovno kasneje.

en: Apply
sl_SI: Potrdi

en: April
sl_SI: april

en: Archive page shortcode
sl_SI: Arhivska stran kratkih kod (shortcodes)

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
sl_SI: Ali ste prepričani da ste izbrali pravilna vrata? Lahko pustite prazno, če ne veste katera nastaviti

en: Are you sure you want to delete this custom field?
sl_SI: Ste prepričani, da želite izbrisati to polje po meri?

en: Are you sure you want to delete this form?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta obrazec?

en: Are you sure you want to ignore the %1$s subscribers of the list %2$s?
sl_SI: Ali ste prepričani da želite ignorirati %1$s naročnikov na seznamu %2$s?

en: Ask for:
sl_SI: Vprašaj po:

en: August
sl_SI: avgust

en: Authentication
sl_SI: Avtentifikacija

en: Author:
sl_SI: Autor:

en: Auto Newsletters
sl_SI: Avtomatične eNovičke

en: Automatic latest content
sl_SI: Avtomatična zadnja vsebina

en: Automatically add paragraphs
sl_SI: Avtomatično dodaj odstavke

en: Average rating: %1$s
sl_SI: Povprečna ocena: %1$s

en: Back
sl_SI: Nazaj

en: Back to lists
sl_SI: Nazaj na sezname

en: Back to selection
sl_SI: Nazaj na izbor

en: Background
sl_SI: Ozadje

en: Background color with alternate
sl_SI: Barva ozadja s spremenljivko

en: Batch insert options
sl_SI: Možnosti množične vstavitve

en: Be creative! It's the first thing your subscribers see. Tempt them to open your email.
sl_SI: Bodite kreativni! To je prvo kar bojo vaši naročniki videli. Premamite jih, da odprejo vaš emal!

en: Become a beta tester
sl_SI: Postanite beta preizkuševalec

en: Blocked IP
sl_SI: Blokiraj IP

en: Blog post, online review, forum:
sl_SI: Objava na blogu, spletno priporočilo, forum:

en: Bookmarks Selection
sl_SI: Izbor zaznamkov

en: Bounce Email
sl_SI: Odbiti emaili

en: Bounce Handling
sl_SI: Ravnanje z odklonjenimi sporočili

en: Bounce handling connection test
sl_SI: Testovanie pripojenia pre zpracovanie nedoručiteľných správ.

en: Bounce handling processing
sl_SI: Zpracovávanie nedoručiteľných správ

en: Bounced
sl_SI: Odbita

en: Bulk Actions
sl_SI: Množična akcija

en: Button label:
sl_SI: Nalepka gumba:

en: CSV file
sl_SI: CSV datoteka

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Cancel Upload
sl_SI: Prekliči nalaganje

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
sl_SI: Ne moremo dostopati do CSV datoteke. Preverite dostopne pravice do direktorija "%1$s"

en: Categories:
sl_SI: Kategorije:

en: Change log
sl_SI: Zgodovina sprememb

en: Change the footer's content in MailPoet's %1$sSettings%2$s page.
sl_SI: Spremenite vsebino noge v MailPoet strani z %1$snastavitvami%2$s.

en: Charset
sl_SI: Nabor znakov

en: Check again what you're trying to import.
sl_SI: Ponovno preverite, kaj želite uvoziti.

en: Check out [link]our guide[/link] on how to fill out the form.
sl_SI: Preverite [link]naš vodnik[/link], kako izpolniti obrazec.

en: Check this box if you want transparency
sl_SI: Obkljukaj ta kvadratek če si želite transparentnosti

en: Check your inbox now to confirm your subscription.
sl_SI: Preverite vašo dohodno pošto za potrditev naročnine.

en: Checkbox
sl_SI: Potrditveno polje

en: Checking license
sl_SI: Preverjam licenco

en: Cheers, your MailPoet Newsletter Plugin
sl_SI: Nazdravje, vaš MailPoet novičkarski vtičnik.

en: Choose a FROM name and email address for notifications emails.
sl_SI: Izberite ime in email naslov, ki bo prikazan kot pošiljatel eNovičk.

en: Choose a list
sl_SI: Izberite seznam

en: Choose files to upload
sl_SI: Izberite datoteke za nalaganje.

en: Clear selection
sl_SI: Počisti izbor

en: Click
sl_SI: Klikni

en: Click here to add a title or text.
sl_SI: Kliknite tukaj za dodajanje naslova ali besedila.

en: Click here to subscribe
sl_SI: Kliknite tukaj in se naročite

en: Click here to view media.
sl_SI: Kliknite tu za ogled medijskih datotek.

en: Click rate (based on opened newsletters)
sl_SI: Stopnja klikov (glede na odprte eNovičke)

en: Clicked
sl_SI: Kliknjeno

en: Clicked on
sl_SI: Kliknjeno na

en: Clicks
sl_SI: Kliki

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Configuration and Permissions
sl_SI: Nastavitve in dovoljenja

en: Configure
sl_SI: Konfiguriraj

en: Configure each site manually
sl_SI: Nastavite vsako stran posebej

en: Configure your DNS by adding a key/value record in TXT as shown below.
sl_SI: Nastavite vaš DNS z dodajanjem ključa/vrednosti v TXT zapis kot je prikazano spodaj.

en: Confirm Reinstallation
sl_SI: Potrdi ponovno namestitev

en: Confirm unconfirmed subscribers
sl_SI: Potrdi nepotrjene naročnike

en: Confirm your subscription to %1$s
sl_SI: Potrdite naročnino na %1$s

en: Confirmation page
sl_SI: Potrditvena stran

en: Conflict
sl_SI: Konflikt

en: Congrats, your Premium license is active. One last step...
sl_SI: Čestitamo, vaša Premium licenca je aktivna. Še zadnji korak...

en: Connection method
sl_SI: Metoda povezave

en: Contact your administrator to modify that, it should be configurable.
sl_SI: Kontaktirajte vašega administratorja za spremembo tega, to se da nastavit.

en: Content
sl_SI: Vsebina

en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Copy of
sl_SI: Kopija od

en: Copy paste in a text box
sl_SI: Kopiraj/prilepi v besedilno okno

en: Create a new email
sl_SI: Ustvari nov email

en: Create a new form
sl_SI: Ustvari nov obrazec

en: Create a new list
sl_SI: Ustvari nov seznam

en: Create an email account dedicated solely to bounce handling.
sl_SI: Ustvarite email naslov, posvečen samo za ravnanje z odbito pošto.

en: Create and send newsletters. Import and manage your lists. Add subscription forms in widgets, articles and pages. MailPoet (formerly Wysija) is a freemium plugin updated regularly with new features.
sl_SI: Ustvarite in ošljite eNovičke. Uvozite in uredite vaše sezname. Dodajte obrazec za naročanje v gradnike, članke in strani. MailPoet (pred tem Wysija) je brezplačni vtičnik, ki se redno posodablja z novimi funkcijami.

en: Created on
sl_SI: Ustvarjeno:

en: Crunching&hellip;
sl_SI: Mletje in pomoč;

en: Current day of the month in ordinal, ie. 2nd, 3rd, etc.
sl_SI: Trenutni dan v mescu v klasični obliki (npr. 1., 2., 3.,...).

en: Current day of the month number
sl_SI: Številka trenutnega dneva v mesecu.

en: Current month number
sl_SI: Številka trenutnega meseca

en: Custom Fields
sl_SI: Polja po meri

en: Custom dates
sl_SI: Poljubni datumi

en: Custom horizontal line
sl_SI: Horizontalna črta po meri

en: DKIM signature
sl_SI: DKIM podpis

en: Daily summary of emails sent
sl_SI: Dnevno poročilo poslanih emailov

en: Date
sl_SI: Datum

en: Date created
sl_SI: Ustvarjen

en: Day
sl_SI: Dnevno

en: Debug mode
sl_SI: Način za iskanje napak

en: December
sl_SI: december

en: Default style saved.
sl_SI: Privzet stil shranjen.

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Delete image for all newsletters?
sl_SI: Izbriši sliko za vse novičke?

en: Delete subscribers
sl_SI: Izbriši naročnike

en: Delete the user
sl_SI: Izbriši uporabnika

en: Delete this newsletter for ever?
sl_SI: Želite izbrisati te novičke za vedno?

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
sl_SI: Z izbrisom tega seznama ne boste izbrisali nobenega naročnika.

en: Delivery method
sl_SI: Metoda dostave

en: Description
sl_SI: Opis

en: Details & PSD
sl_SI: Podrobnosti in PSD

en: Device
sl_SI: Naprava

en: Did these subscribers ask to be in your list?
sl_SI: So te naročniki želeli biti na vaši naročniški listi?

en: Dismiss
sl_SI: Opusti

en: Display and insert options
sl_SI: Prikaži in vstavi možnosti

en: Display label within input:
sl_SI: Prikaži nalepko v vpisnem oknom:

en: Display labels in inputs
sl_SI: Prikaži nalepke v vpisnih oknih

en: Display problems? [link]View this newsletter in your browser.[/link]
sl_SI: Problem s branjem sporočila? [link]Poglejte eNovičke v vašem brskalniku.[/link]

en: Display...
sl_SI: Prikaži...

en: Displays at the top of your newsletters. Don't forget to include the link tag, ie: [link]The link[/link]
sl_SI: Prikaže se na vrhu vaši eNovičk. Ne pozabite vključiti ozake povezave, npr.: [link]The link[link]

en: Divider
sl_SI: Delilnik

en: Divider Selection
sl_SI: Seznam delilnikov

en: Dividers Selection
sl_SI: Izbor delilcev

en: Do not match as a 'date field' if most of the rows for that column return the same error.
sl_SI: EN označite kot 'podatkovno območje' , če večina vrstic za ta stolpec vrača enako napako.

en: Do nothing
sl_SI: Ne naredi ničesar

en: Do you want to install that version?
sl_SI: Ali želite naložiti to verzijo?

en: Does it work? Try to connect.
sl_SI: Ali deluje? Poskusite se povezati.

en: Domain
sl_SI: Domena

en: Don't forget to include: <br><br>[activation_link]Confirm your subscription.[/activation_link]. <br><br>Optional: [lists_to_confirm].
sl_SI: Ne pozabite vključiti: <br><br>[activation_link]Potrdite vašo naročnino.[/activation_link]. <br><br>Opcijsko: [lists_to_confirm].

en: Don't send to existing subscribers, only to future ones.
sl_SI: Ne pošlji obstoječim naročnikom, samo bodočim.

en: Don't wait & send right now.
sl_SI: Ne čakaj, pošlji takoj.

en: Done
sl_SI: Končano

en: Download
sl_SI: Prenesi

en: Download as .zip
sl_SI: Prenesi kot .zip

en: Download original Photoshop file
sl_SI: Prensti original Photoshop datoteko

en: Downloads: %1$s
sl_SI: Prenosov: %1$s

en: Draft
sl_SI: Osnutek

en: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Look on the right!
sl_SI: Povleci in spusti %1$sbesedilo, objavo, delilce. %2$s Poglej na desno!

en: Drag the widgets below into your newsletter.
sl_SI: Povlecite spodnje gradnike v vaš email

en: Drop files here
sl_SI: Spustite datoteke tukaj

en: Drop your footer image here.
sl_SI: Spustite vašo sliko za nogo tukaj.

en: Drop your logo in this header.
sl_SI: Spustite vaš logotip v glavo.

en: Duplicate
sl_SI: Podvoji

en: Each time one of our users forgets to write a review, a kitten dies. It's sad and breaks our hearts. [link]Add your own review[/link] and save a kitten today.
sl_SI: Vsakič, ko eden izmed naših uporabnikov pozabi napisati oceno, mucka umre. Res žalostno, srce se nam para. [link]Napišite svojo oceno[/link] in rešite mucko danes.

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Edit Automatic latest content
sl_SI: Uredi avtomatično zadnjo vsebino

en: Edit Lists
sl_SI: Uredi seznam

en: Edit custom field
sl_SI: Spremeni polje po meri

en: Edit display
sl_SI: Spremenite prikaz

en: Edit lists
sl_SI: Uredi sezname

en: Edit name
sl_SI: Uredi ime

en: Edit subscription page link
sl_SI: Uredi povezavo na naročniško stran

en: Edit text
sl_SI: Uredi besedilo

en: Edit your subscriber profile: %1$s
sl_SI: Uredite vaš naročniški profil: %1$s

en: Edit your subscription
sl_SI: Uredite vašo naročnino.

en: Editing list %1$s
sl_SI: Urejanje seznama %1$s

en: Element has been deleted.
sl_SI: Element je bil izbrisan.

en: Elements deleted
sl_SI: Elementi izbrisani

en: Email %1$s already exists.
sl_SI: Email %1$s že obstaja.

en: Email Address
sl_SI: Email naslov

en: Email Status
sl_SI: Email status

en: Email content
sl_SI: Vsebina emaila

en: Email notifications
sl_SI: Email obvestila

en: Email subject
sl_SI: Zadeva emaila

en: Email will be sent to %1$s at %2$s
sl_SI: Email bo poslan %1$s ob %2$s

en: Enable MailPoet's Cron
sl_SI: Omogoči MailPoet-ov Cron

en: Enable this to show MailPoet's errors. Our support might ask you to enable this if you seek their help.
sl_SI: Omogoči to za prikaz napak v MailPoetu. Naši člani podporne ekipe bodo od vas zahtevali vklopitev te možnosti, če boste iskali pomoč.

en: Enabled
sl_SI: Omogoči

en: Enforce all sites to send with a unique FROM email address. You only need to configure the Automated Bounce Handling (Premium), SPF & DKIM only once.
sl_SI: Vsili vsem stranem, da pošiljajo z unikatmim email naslovom. Samo enkrat je potrebno nastaviti Avtomatično ravnanje z odbito pošto (Premium), SPF in DKIM.

en: Enter the email addresses that should receive notifications (separate by comma).
sl_SI: Vpišite eMail naslove, ki bodo prejemali obvestila (ločeno z vejico)

en: Error Saving newsletter...
sl_SI: Napraka pri shranjevanju...

en: Error Sending Message <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>
sl_SI: Napaka pri pošiljanju sporočila <b><i>%s</i></b> na <b><i>%s</i></b>

en: Error Validating the fields
sl_SI: Napaka pri preverjanju polja

en: Error matching date.
sl_SI: Napaka ujemajočega datuma.

en: Error when inserting emails.
sl_SI: Napaka med vnašanjem e-poštnih naslovov.

en: Error when inserting list.
sl_SI: Napaka med vnašanjem seznama.

en: Excel for Windows
sl_SI: Excel za Windows

en: Excellent under %1$s%%. Under %2$s%%  is acceptable. Over that, some servers might consider blocking. [link]Read more on support.mailpoet.com.[/link]
sl_SI: Odlično od %1$s%%. Pod %2$s%%  je sprejemljivo. Nad tem, laho nekateri serverji že postavijo blokado. [link]Preberite več na support.mailpoet.com.[/link]

en: Export
sl_SI: Izvozi

en: Export Subscribers
sl_SI: Izvozi naročnike

en: Export confirmed subscribers only
sl_SI: Izvozi samo potrjene naročnike

en: Export to CSV
sl_SI: Izvozi v CSV

en: Exporting %1$s subscribers
sl_SI: Izvažam %1$s naročnikov

en: FROM email address for sites using this method
sl_SI: OD email naslov za vse strani, ki uporabljajo to metodo

en: Failed Permanently
sl_SI: Trajno neuspešno

en: Failed Send
sl_SI: Pošiljanje neuspešno

en: February
sl_SI: februar

en: Field "%1$s" is required in table "%2$s".
sl_SI: Polje "%1$s" je obvezno v tabeli "%2$s".

en: Field "%1$s" needs to be a valid Email.
sl_SI: Polje "%1$s" mora biti veljaven eMail.

en: File canceled.
sl_SI: Datoteka preklicana.

en: Fill out the form below so we can connect to it.
sl_SI: Izpolnite spodnji obrazec, da se lahko mi povežemo z njim.

en: Filter by type
sl_SI: Filter po tipu

en: First Name
sl_SI: Ime

en: First Time? See it in Action
sl_SI: Prvič? Poglejte ga med delom

en: First name
sl_SI: Ime

en: First step: main details
sl_SI: Prvi korak: glavne podrobnosti

en: Follow us and don't miss anything!
sl_SI: Sledite nam in ne zgrešite ničesar!

en: Footer
sl_SI: Noga

en: Footer background
sl_SI: Ozadje noge

en: Footer text
sl_SI: Besedilo v nogi

en: For example, "Spring email". [link]Read the guide.[/link]
sl_SI: Na primer, "Spomladanski email". [link]Preberi navodila.[/link]

en: For your own use and never shown to your subscribers.
sl_SI: Za vašo uporabo in nikoli pokazano vašim naročnikom.

en: Free
sl_SI: Brezplačno

en: Friday
sl_SI: petek

en: Friend recommendation
sl_SI: Priporočilo prijatelja

en: From
sl_SI: Od

en: Full name of current day
sl_SI: Polno ime trenutnega dneva

en: Full name of current month
sl_SI: Polno ime trenutnega meseca

en: Get Help!
sl_SI: Poišči pomoč!

en: Get Premium now
sl_SI: Naročite Premium sedaj

en: Get [link]MailPoet Premium[/link] to see the link.
sl_SI: Naročite [link]MailPoet Premium [/link] za ogled povezave.

en: Get all MS users
sl_SI: Dobi vse MS uporabnike

en: Go Premium!
sl_SI: Kupite Premium!

en: Go premium, you cannot send anymore!
sl_SI: Naroči premium, ne morete več pošiljati!

en: Google Analytics Campaign
sl_SI: Google Analytics kampanija

en: Google campaign
sl_SI: Google kampanija

en: Google or other search engine
sl_SI: Google ali ostali iskalniki

en: Great, you'll never hear from us again!
sl_SI: Super, nikoli ne boste več slišali od nas!

en: HTTP error.
sl_SI: HTTP napaka.

en: Header
sl_SI: Glava

en: Header background
sl_SI: Ozadje glave

en: Heading 1
sl_SI: Naslov 1

en: Heading 2
sl_SI: Naslov 2

en: Heading 3
sl_SI: Naslov 3

en: Hello!
    
    Hurray! You've subscribed to our site.
    We need you to activate your subscription to the list(s): [lists_to_confirm] by clicking the link below: 
    
    [activation_link]Click here to confirm your subscription.[/activation_link]
    
    Thank you,
    
     The team!
sl_SI: Zdravo!
    
    Super! Naročili ste se na našo stran.
    Sedaj morate le še aktivirati vašo naročnino na: [lists_to_confirm] s klikom na spodnjo povezavo: 
    
    [activation_link]Kliknite tukaj za potrditev naročnine.[/activation_link]
    
    Hvala in lep pozdrav,
    
    Vaša ekipa!

en: Help yourself. Or let us help you.
sl_SI: Postrezi si! Ali pa nam dovoli, da ti pomagamo.

en: Here is the list of bounced emails.
sl_SI: Tukaj je seznam odbitih eMailov.

en: Hey, we're curious! How did you find out about us?
sl_SI: Hej, radovedni smo! Kje si zvedel za nas?

en: Hide display options
sl_SI: Skrij možnosti prikaza

en: Hide!
sl_SI: Skrij!

en: Horizontal line
sl_SI: Horizontalne črte

en: Hostname
sl_SI: Strežnik

en: How about a new list?
sl_SI: Kaj pa če naredite nov seznam?

en: How do you want to import?
sl_SI: Kako želite uvoziti?

en: How does it work?
sl_SI: Kako to deluje?

en: How spammy is this newsletter?
sl_SI: Kako vsiljiv je ta email?

en: I'll setup a cron job on my server to execute at the frequency I want. Read about [link]setting up a cron job yourself[/link].
sl_SI: Nastavil bom kronsko opravil ona mojem strežniku, za izvajanje tako pogosto kakor hočem. Preberi o [link]nastavitvah kako nastaviti kronsko opravilo sam[link].

en: I'm a premium user, MailPoet.com will make sure my emails get sent on time.
sl_SI: Sem Premium uporabnik, MailPoet.com bo poskrbel da so moji emaili poslani ob pravem času.

en: IO error.
sl_SI: IO napaka.

en: IP address
sl_SI: IP naslov

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the frequency.
sl_SI: Če želite lahko [link]ustvarim dodatno Cron opravilo[/link] na koncu, da povečam frekvenco.

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the sending frequency.
sl_SI: Če želim lahko [link]ustvarim dodatno Cron opravilo[/link] na koncu da poveč frekcenco pošiljanja.

en: If a theme with the same name exists, overwrite it.
sl_SI: Če obstaja tema z istim imenom, jo prepiši.

en: If the answer is "no", consider yourself a spammer.
sl_SI: Če je odgovor "ne", potem ste spamer!

en: If you confirm the theme switch, it will override your header, footer, dividers and styles
sl_SI: Če potrdite spremembo teme, bo ta povozila vašo glavo, nogo, delilnike in stile.

en: If you confirm this, all your current MailPoet data will be erased (newsletters, themes, statistics, lists, subscribers, etc.)
sl_SI: Če potrdite, bo vsi vaši MailPoet podatki izbrisani (eNovičke, teme, statistika, seznami, naročniki, itd).

en: If you leave this area empty, it will not display once you send your email
sl_SI: Če pustite to olje razno, to ne bo prikazano ko boste poslali email

en: If you recently, successfully, sent a lot of emails, those errors may also be due to your server limitations.
sl_SI: Če ste v kratkem uspešno poslali veliko emailov, so te napake možne zaradi omejitve na serverju.

en: If you want to use all capabilities of the uploader, like uploading multiple files at once, please upgrade to lighttpd 1.5.
sl_SI: Če želite izkoristite vse zmožnosti nalagalnika, kot je nalaganje več datotek na enkrat, potem ga prosimo nadgradite na lighttpd 1.5.

en: Ignore column...
sl_SI: Ignoriraj stoplec...

en: Ignore current subscribers
sl_SI: Ignorirajte trenutne naročnike

en: Image
sl_SI: Slika

en: Image Parameters
sl_SI: Parametri slike

en: Image alignment
sl_SI: Poravnava slike

en: Image has been deleted.
sl_SI: Slika je bila izbrisana

en: Image selection has been saved.
sl_SI: Izbor slik je bil shranjen.

en: Image selection has not been saved.
sl_SI: Izbor slik ni bil shranjen.

en: Image width
sl_SI: Širina slike

en: Images
sl_SI: Slike

en: Import
sl_SI: Uvozi

en: Import "%1$s" as date field
sl_SI: uvozi "%1$s" kot datumsko polje

en: Import Subscribers
sl_SI: Uvoz naročnikov

en: Import as "%1$s"
sl_SI: uvozi kot "%1$s"

en: Import from %1$s
sl_SI: Uvozi iz %1$s

en: Import from plugin %1$s has been cancelled.
sl_SI: Uvoz iz vtičnika %1$s je bil prekinjen.

en: Import from plugin %1$s has been completed.
sl_SI: Uvoz iz vtičnika %1$s je zaključen.

en: Import subscribers from plugins
sl_SI: Uvoz naročnikov iz vtičnikov

en: Import the %1$s subscribers from the plugin: %2$s
sl_SI: Uvoz %1$s  naročnikov iz vtičnika: %2$s

en: Improve your spam score. Mailpoet can sign all your emails with DKIM. [link]Read more.[/link]
sl_SI: Izboljšajte vaše eNovičke pred filtri vsiljene pošte. MailPoet lahko podpiše vaše eMaile z DKIM. [link]Preberite več[/link].

en: In Queue
sl_SI: Na čakanju

en: In queue
sl_SI: V čakalni vrsti

en: Include author
sl_SI: Vključi avtorja

en: Include categories
sl_SI: Vključi kategorije

en: Includes: %1$s
sl_SI: Vsebuje: %1$s

en: Industry
sl_SI: industrija

en: Information is missing.
sl_SI: Mankajo informacije.

en: Insert Subscription Form
sl_SI: Vstavite obrazec za naročanje

en: Insert [newsletter:total] to show number of posts, [newsletter:post_title] to show the latest post's title & [newsletter:number] to display the issue number.
sl_SI: Vstavite [newsletter:total] za prikaz število prispevkov, [newsletter:post_title] za prikaz naslov zadnega prispevka in [newsletter:number] za prikaz zaporedne številke eNovičk.

en: Insert form
sl_SI: Vstavite iz

en: Insert selected
sl_SI: Vstavi izbrano

en: Inserting selected articles...
sl_SI: Vstavljam izbrane članke

en: Install Themes
sl_SI: Nalagam teme

en: Install from WordPress.org
sl_SI: Namesti iz WordPress.org

en: Installing MailPoet Newsletter Premium plugin
sl_SI: Namestitev MailPoet Newsletter Premium vričnika

en: Is this field mandatory?
sl_SI: Je to polje obvezno?

en: Issue number
sl_SI: Številka izdaje

en: It doesn't always work the way we want it to, doesn't it? We have a [link]dedicated support website[/link] with documentation and a ticketing system.
sl_SI: Ne dela vedno tako kot bi si mi želeli kajne? Pripravilo smo [link]stran za podporo[/link] z vso dokumentacijo.

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
sl_SI: Zdi se da je bil vaš gradnik izbrisan iz Wordpress-ovega [link]prostora za gradnike[/link].

en: January
sl_SI: januar

en: July
sl_SI: julij

en: June
sl_SI: junij

en: Keep this plugin essentially free
sl_SI: Ohranite osnovnejše strani pri vtičniku brezplačne

en: Key
sl_SI: Ključ

en: Label:
sl_SI: Nalepka:

en: Last
sl_SI: zadnji

en: Last 180 days
sl_SI: Zadnjih 180 dni

en: Last 30 days
sl_SI: Zadnjih 30 dni

en: Last 365 days
sl_SI: Zadnjih 365 dni

en: Last 7 days
sl_SI: Zadnjih 7 dni

en: Last 90 days
sl_SI: Zadnjih 90 dni

en: Last Name
sl_SI: Priimek

en: Last month
sl_SI: Zadnji mesec

en: Last name
sl_SI: Priimek

en: Last updated: %1$s
sl_SI: Zadnja posodobitev: %1$s

en: Latest content already sent.
sl_SI: Zadnji članki so že poslani.

en: Latest post title
sl_SI: Naslov zadnje objave

en: Learn more.
sl_SI: Nauči se več.

en: Leave this option to Yes. Only a tiny portion of SMTP services ask Authentication to be turned off.
sl_SI: Pustite to možnost vklopljeno. Samo majhen del SMTP ponudnikov zahteva da je Avtentifikacija izklopljena.

en: Let subscribers select their lists:
sl_SI: Naj naročnik izbere seznam:

en: Letters only
sl_SI: Samo črke

en: Line is empty
sl_SI: Vrstica je prazna

en: Link
sl_SI: Povezave

en: Link to browser version
sl_SI: Povezava do verzije brskalnika

en: Links
sl_SI: Povezave

en: List "%1$s" has been deleted.
sl_SI: Seznam %1$s je bil izbrisan.

en: List "%1$s" has been duplicated.
sl_SI: Seznam %1$s je bil podvojen.

en: List "%1$s" has been synchronised.
sl_SI: Seznam "%1$s" je bil sinhroniziran.

en: List created based on a newsletter segment.
sl_SI: Zoznam vytvorený na základe časti informačného letáku.

en: List has been updated.
sl_SI: Seznam je bil posodobljen.

en: List of fields to export
sl_SI: Seznam polj za izvoz

en: List of forms
sl_SI: Seznam obrazcev

en: List selection
sl_SI: Seznam izborov

en: Lists
sl_SI: Seznami

en: Lists and Subscribers
sl_SI: Seznami in naročniki

en: Lists to which the subscriber was subscribed.
sl_SI: Seznam na katerega se je naročnik naročil.

en: Loading results...
sl_SI: Nalagam rezultate

en: Loading...
sl_SI: Nalagam...

en: Local time is <code>%1$s</code>
sl_SI: Lokalni čas je <code>%1$s</code>

en: Login
sl_SI: Uporabnik

en: Looking for a faster method to send? [link]Read more[/link] on sending with a professional SMTP.
sl_SI: Iščete hitrejšo medodo pošiljanja? [link]Preberite več[/link] o pošiljanju s profesionalnim SMTP-jem.

en: Love kittens?
sl_SI: Imate radi mucke?

en: MailPoet Subscription Form
sl_SI: Naroči se na MailPoet

en: MailPoet Version
sl_SI: MailPoet verzija:

en: MailPoet Version:
sl_SI: MailPoet verzija:

en: MailPoet cannot be reinstalled because your folder <em>wp-content/uploads/wysija</em> needs to be writable. Change your permissions and reinstall.
sl_SI: MailPoet se ne more namestiti v mapo <em>wp-content/uploads/wysija</em>, ker mora biti ta zapisliva. Spremenite vaše pravice in ponovite namestitev.

en: MailPoet has been reinstalled successfully using the same version. Settings and data have been deleted.
sl_SI: Mail poet je bil uspešno ponovno naložen z enako verzijo. Nastavitve in podatki so bili izbrisani.

en: MailPoet has been uninstalled. Your site is now cleared of MailPoet.
sl_SI: MailPoet je bil izbrisan. Na vaši strani ni več MailPoet-a.

en: MailPoet page
sl_SI: MailPoet stran

en: Mailbox Full
sl_SI: Nabiralnik je poln

en: Mailbox not available
sl_SI: Nabiralnik ni na voljo

en: March
sl_SI: marec

en: Maximum of posts to show
sl_SI: Maksimalno število objav za prikaz

en: Maximum upload file size: %d%s
sl_SI: Največja velikost datoteke za nalaganje: %d%s

en: Maximum upload file size: %d%s.
sl_SI: Največja dovoljena velikost datoteke: %d%s.

en: May
sl_SI: maj

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
sl_SI: Spomin presežen. Prosimo poskusite z manjšo datoteko.

en: Message delayed
sl_SI: Sporočilo zakasnjejo

en: Method set by the network admin.
sl_SI: Metoda, ki jo izbere vaš omrežni administrator.

en: Modified On
sl_SI: Spremenjeno

en: Modify
sl_SI: Spremeni

en: Monday
sl_SI: ponedeljek

en: Month
sl_SI: Mesec

en: Month (January, February,...)
sl_SI: Mesec (januar, februar, ...)

en: Move to list
sl_SI: Premakni na seznam

en: My first list
sl_SI: Moj prvi seznam

en: My rating: %1$s
sl_SI: Moja ocena: %1$s

en: N/A
sl_SI: ni podatkov

en: Name
sl_SI: Ime

en: Name & email of yourself or your company.
sl_SI: Ime & email vas ali vašega podjetja.

en: Need help?
sl_SI: Potrebujete pomoč?

en: Network's Default Sending Method
sl_SI: Privzeta mrežna metoda pošiljanja

en: Network's Method
sl_SI: Omrežna metoda

en: Never opened or clicked
sl_SI: Nikoli odprto ali kliknjeno

en: New Form
sl_SI: Nov obrazec

en: New form
sl_SI: Nov obrazec

en: New list
sl_SI: Nov seznam

en: New subscriber to %1$s
sl_SI: Nov naročnik na %1$s

en: Newsletter
sl_SI: eNovičke

en: Newsletter Images
sl_SI: Slike novic

en: Newsletter Pro (by Satollo)
sl_SI: Profesionalne eNovičke (by Satollo)

en: Newsletter Subject
sl_SI: Zadeva eNovičke

en: Newsletter can't be deleted.
sl_SI: Novičke ne moreje biti izbrisane.

en: Newsletter deleted.
sl_SI: Novičke izbrisane.

en: Newsletter has been saved as a draft.
sl_SI: Novičke so bile shranjene kot osnutek

en: Newsletter has been saved.
sl_SI: Novičke uspešno shranjene.

en: Newsletter has been scheduled.
sl_SI: Novičke so dodane na urnik.

en: Newsletter profile has been updated.
sl_SI: Profil Novič je bil posodobljen.

en: Newsletter successfully created.
sl_SI: Novičke uspešno kreirane.

en: Newsletters
sl_SI: eMail Novičke

en: Newsletters (by Tribulant)
sl_SI: eNovičke (by Tribulant)

en: Newsletters are already being sent. Your latest newsletter will be sent afterwards.
sl_SI: eNovičke se že ošiljajo. Vaše najnovejše eNovičke bodo poslane za tem.

en: Newsletters in time
sl_SI: eNovičke skozi čas

en: Next &gt;
sl_SI: Naprej &gt;

en: Next send out in %1$s
sl_SI: Naslednič poslano čez %1$s

en: Next send out on %1$s
sl_SI: Naslednič poslano ob %1$s

en: Next step
sl_SI: Naslednji korak

en: Next try in %s minutes.
sl_SI: Naslednji poiskus čez %s minut

en: No
sl_SI: Ne

en: No list specified
sl_SI: Seznam ni določen

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
sl_SI: Naročnika ni bilo mogoče najti, najvrjetneje zato ker je bil izbrisan.

en: No thanks! I have enough visitors on my site. Their visits will trigger MailPoet's cron automatically.
sl_SI: Ne hvala! Imam dovolj obiskovalcev na moji strani. Njihovi obiski bodo sprožili MailPoetov Cron samodejno.

en: None of your queued emails have been sent? Then activate this option.
sl_SI: Nobeden od vaših emailov v čakalni vrsti ni bil poslan? Potem aktivirajte to možnost

en: Not Configured!
sl_SI: Ni nastavljeno!

en: Not active.
sl_SI: Ni aktivno.

en: Not sent
sl_SI: Ni poslano

en: Not sent yet.
sl_SI: Ni še poslano.

en: Note:
sl_SI: Opomba:

en: Note: Find out what this subscriber opened and clicked with our [link]Premium version.[/link]
sl_SI: Opomba: Izvedite kaj je ta naročnik odprl in kliknil z [link]Premium verzijo.[/link]

en: Nothing
sl_SI: Ničesar

en: November
sl_SI: november

en: Number of lines:
sl_SI: Število vrstic:

en: Numbers only
sl_SI: Samo številke

en: October
sl_SI: oktober

en: Once a week
sl_SI: Enkrat na teden

en: Once every 28 days
sl_SI: Enkrat na 28 dni

en: Once every fifteen minutes
sl_SI: Enkrat na petnajst minut

en: Once every five minutes
sl_SI: Enkrat na pet minut

en: Once every ten minutes
sl_SI: Enkrat na deset minut

en: Once every thirty minutes
sl_SI: Enkrat na trideset minut

en: Once every two hours
sl_SI: Enkrat na dve ure

en: Once every two minutes
sl_SI: Enkrat na dve minute

en: One configuration for all sites
sl_SI: Ene nastavitve za vse strani

en: One less subscriber to %1$s
sl_SI: En naročnik manj na %1$s

en: Oops! There are no newsletters to display.
sl_SI: Uups, ni novičk za prikaz.

en: Oops! You're already subscribed.
sl_SI: Oups! Vi ste že naročeni!

en: Open
sl_SI: Odpri

en: Open rate (based on received newsletters)
sl_SI: Stopnja odpiranja (glede na prejete eNovičk)

en: Open, clicks & unsubscribes
sl_SI: Odprto, kliknjeno, odjavljeno

en: Open, clicks, unsubscribed
sl_SI: Odprto, kliknjeno, odjavljeno

en: Opened
sl_SI: Odprt

en: Opened & Clicked
sl_SI: Odprt in kliknen

en: Opened date
sl_SI: Odprto

en: Opened newsletters
sl_SI: Odprte eNovičke

en: Opened only
sl_SI: Samo odprt

en: Opens
sl_SI: Odpri

en: Ordering
sl_SI: Naročanje

en: Ouch. You are over %1$s%%. MailPoet will unsubscribe the invalid emails, thanks to the [link]Automatic Bounce Handler[/link]
sl_SI: Ouch. Prišli ste nad%1$s%%. MailPoet bo odjavil neveljavne eMaile, zahvaljujoč [link]Avtomatičnemu ravnalcu z odbito pošto[/link]

en: Our toolbar doesn't load?
sl_SI: Se naša orodna vrstica ne naloži?

en: Over %1$s%% is great. Between %2$s%% and %3$s%% is good. Under %4$s%% is poor. It is normal if you have no links.
sl_SI: Nad %1$s%% je super . Med %2$s%% in %3$s%% je dobro. Pod %4$s%% je slabo. To je normalno če nimate nobenih povezav.

en: POP3 without imap extension
sl_SI: POP3 z IMAP dodatkom

en: Page %1$s
sl_SI: Stran %1$s

en: Page does not exist.
sl_SI: Stran ne obstaja.

en: Page is not accessible.
sl_SI: Stran ni dosegljiva.

en: Pages
sl_SI: Strani

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Paste this shortcode in a page to display a list of past newsletters.
sl_SI: Prilepite to kratko kodo na stran za prikaz zadnjih eNovičk.

en: Pause
sl_SI: Pavza

en: Paused
sl_SI: Pavza

en: Photoshop file available as part of [link]Premium features[/link].
sl_SI: Datoteke za Photoshop so na voljo kot del [link]Premium storitev[/link].

en: Pick a date
sl_SI: Izberite datum

en: Pick a list
sl_SI: Izberi iz seznama

en: Pick one or many lists
sl_SI: Izberite en ali več seznamov

en: Pick the lists you want to import those subscribers to.
sl_SI: Izberite sezname, na katere želite uvoziti naročnike.

en: Pick your prefered configuration?
sl_SI: Želite izbrati vaše splošne nastavitve?

en: Please contact your host or server administrator to fix this.
sl_SI: Prosimo kontaktirajte vašega gostitelja ali administratorja, da vam to popravi.

en: Please enter first name
sl_SI: Prosim vpišite svoje ime

en: Please enter last name
sl_SI: Prosimo vpišite svoj priimek

en: Please enter the address where you've found out about us
sl_SI: Prosimo, vnesite spletni naslov, kjer ste izvedeli za nas

en: Please make a selection first!
sl_SI: Prosimo najprej izberite seznam!

en: Please select a newsletter.
sl_SI: Prosimo izberite novičke

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
sl_SI: Prosimo poskusite naložiti to datoteko z %1$s brskalniškim nalagalnikom %2$s

en: Please update your WordPress to the latest version, in order to get the latest uploading system.
sl_SI: Prosimo posodobite vaš Wordpress na zadjo verzijo, če želite da dobite najnovejši sistem za nalaganje datotek.

en: Please verify your link to this page.
sl_SI: Prosimo preverite vašo povezavo na to stran.

en: Please verify your mail configuration and make sure you can send a test of this email.
sl_SI: Prosimo preverite vaše email nastavitve in se prepričajte, da lahko pošljete testni email.

en: Port
sl_SI: Vrata

en: Position your mouse over the image to the left.
sl_SI: Postavite kurzor na sliko na levi strani.

en: Post Notifications
sl_SI: Objavi obvestilo

en: Post Selection
sl_SI: Izbor objav

en: Post type
sl_SI: Izberite vrsto objave

en: Posts
sl_SI: Članki

en: Preceded by:
sl_SI: Pred:

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
sl_SI: Premium licenca ne obstaja za vašo stran. Kupite jo [link]tukaj[/link].

en: Premium version is valid for your site.
sl_SI: Premium verzija je veljavna za vašo stran.

en: Preview
sl_SI: Predogled

en: Preview in new tab
sl_SI: Predogled v novem zavihku

en: Preview page
sl_SI: Predogled strani

en: Preview without images
sl_SI: Predogled brez slik

en: Process bounce handling now!
sl_SI: Práve sa spracuvávajú nedoručiteľné správy.

en: Process refreshed to avoid a possible loss of connection.
sl_SI: Proces je bil osvežen da se izognemo izgubi povezave.

en: Process refreshed to avoid a time limit.
sl_SI: Da se izognemo omjitvi s časom smo proces osvežili.

en: Purchase
sl_SI: Nakup

en: Purchase the premium version.
sl_SI: Kupite Premium verzijo.

en: Queue is empty!
sl_SI: Čakalna vrsta je prazna!

en: Radio buttons
sl_SI: Izbirna polja

en: Random text or HTML
sl_SI: Naključno besedilo ali HTML

en: Random text or instructions
sl_SI: Naključno besedilo ali navodila

en: Rate
sl_SI: Ocenjen

en: Rates
sl_SI: Ocene

en: Read More
sl_SI: Preberi več

en: Read documentation
sl_SI: Preberi dokumentacijo

en: Read more
sl_SI: Preberi več

en: Read more.
sl_SI: Preberite več.

en: Read online.
sl_SI: Preberite na spletu.

en: Read our simple and easy [link]terms and conditions.[/link]
sl_SI: Preberite naša preprosta in enostavna [link]pogoje uporabe[/link].

en: Registration is disabled on this site.
sl_SI: Registracija je onemogočena na tej strani.

en: Reinstall
sl_SI: Ponovno naloži

en: Reinstall MailPoet?
sl_SI: Ponovno naložim MailPoet?

en: Reinstall from scratch
sl_SI: Ponovno inštaliraj od začetka

en: Reinstall now...
sl_SI: Ponovna namestitev...

en: Remove
sl_SI: Izbriši

en: Remove from all lists
sl_SI: Izbriši iz vseh seznamov

en: Remove from list
sl_SI: Izbriši iz seznama

en: Remove from the queue
sl_SI: Umakni iz čakalne vrste

en: Remove image
sl_SI: Izbriši sliko

en: Remove link
sl_SI: Izbriši povezavo

en: Remove text
sl_SI: Odstani besedilo

en: Reply-to name & email
sl_SI: Odgovorite na: ime & email

en: Resend the email with safe links!
sl_SI: Ponovno pošlji email z varnimi povezavami!

en: Resume
sl_SI: Ponovno zaženi

en: Roles and permissions
sl_SI: Vloge in dovoljenja

en: SMTP Hostname
sl_SI: SMTP gostitelj

en: SMTP port
sl_SI: SMTP vrata

en: SPF and DKIM
sl_SI: SPF in DKIM

en: Saturday
sl_SI: sobota

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save & close
sl_SI: Shrani in zapri

en: Save and reactivate
sl_SI: Shrani in ponovno aktiviraj

en: Save as draft and close
sl_SI: Shrani kot osnutek in zapri

en: Save changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Save settings
sl_SI: Shrani nastavitve

en: Saved! The changes are already active in your widget.
sl_SI: Shranjeno! Spremembe so že aktivne v vašem gradniku.

en: Saved.
sl_SI: Shranjeno.

en: Saving default style...
sl_SI: Shranjujem privzet stil...

en: Saving form...
sl_SI: Shranjujem obrazec...

en: Saving newsletter...
sl_SI: Shranjujem eMail novičke...

en: Schedule
sl_SI: Urnik

en: Schedule it
sl_SI: Nastavite urnik

en: Scheduled
sl_SI: Načrtovano

en: Scheduled to be sent in %1$s
sl_SI: Naročeno da se pošlje čez %1$s

en: Scheduled to be sent on %1$s
sl_SI: Naročeno da se pošlje %1$s

en: Search
sl_SI: Iskanje

en: Search newsletters
sl_SI: Išči eNovičke

en: Search recipients
sl_SI: Iskanje prejemnikov

en: Search subscribers
sl_SI: Iskanje naročnikov

en: Secure connection
sl_SI: Varna povezava

en: Secure connection(SSL)
sl_SI: Varna povezava (SSL)

en: Security error.
sl_SI: Varnostna napaka.

en: See detailed stats
sl_SI: Pogled podrobnejše statistike

en: Segment of %1$s
sl_SI: Del od %1$s

en: Select
sl_SI: izberite

en: Select Files
sl_SI: izberite datoteke

en: Select a field type:
sl_SI: Izberite tip polja:

en: Select a form:
sl_SI: Izberi obrazec:

en: Select all %1$s subscribers.
sl_SI: Izberi vseh %1$s naročnikov.

en: Select at least 1 subscriber!
sl_SI: Izberite vsaj 1 naročnika!

en: Select list(s):
sl_SI: Izberi seznam(e):

en: Select the list you want to add:
sl_SI: Izberi seznam na katerega želite dodati:

en: Select the page to display the subscriber's profile.
sl_SI: Izberi stran, ki bo prikazovala naročnikov profil.

en: Select your industry.
sl_SI: Izberite svojo industrijo.

en: Selection options
sl_SI: Možnosti izbora

en: Self-signed certificates
sl_SI: Samo-podpisni certifikat

en: Send
sl_SI: Pošlji

en: Send Process
sl_SI: Status pošiljanja

en: Send a test mail
sl_SI: Pošlji testni eMail

en: Send immediately.
sl_SI: Pošlji takoj.

en: Send later
sl_SI: Pošlji kasneje

en: Send preview
sl_SI: Pošlji predogled

en: Send with a professional SMTP provider, a great choice for big and small lists. We've negotiated promotional offers with a few providers for you.
sl_SI: Poslano s profesionalnim SMTP ponudnikom je odlična izbira za majhne in velke sezname. Za vas smo se izpogajali za promocijske ponudbe z nekaterimi ponudniki.

en: Send yourself some test emails to confirm which method works with your server.
sl_SI: Pošljite si nekaj testnih emailov, da boste videli če ta metoda dobro deluje z vašim serverjom.

en: Send...
sl_SI: Pošlji...

en: Sender
sl_SI: Pošiljatel

en: Sender of notifications
sl_SI: Pošiljatel obvestila

en: Sending
sl_SI: Pošiljam

en: Sending a test email
sl_SI: Nastavite testni eMail

en: Sending batch of emails...
sl_SI: Pošiljam serijo emailov...

en: Sending has resumed.
sl_SI: Pošiljanje se nadaljuje.

en: Sending immediately after someone subscribes to the mailing list %1$s
sl_SI: Pošlji takoj ko se nekdo naroči na seznam %1$s

en: Sending is now paused.
sl_SI: Pošiljanje je pavzirano.

en: Sending per event
sl_SI: Pošiljanje na dogodek

en: Sending preview...
sl_SI: Pošiljam pedogled

en: Sending suspended.
sl_SI: Pošiljanje prekinjeno.

en: Sendmail path
sl_SI: lokacija Sendmail-a

en: Sent
sl_SI: Poslan

en: Sent %2$s after a new user is added to your site as %1$s.
sl_SI: Pošlji čez %2$s, ko se nov uporabnik doda na vašo stran kot %1$s.

en: Sent %2$s after someone subscribes to the mailing list %1$s
sl_SI: Pošlji čez %2$s, ko se nekdo naroči na seznam %1$s

en: Sent On
sl_SI: Poslano

en: Sent daily at %1$s.
sl_SI: Dnevno poslano ob %1$s.

en: Sent immediately after a new user is added to your site as %1$s.
sl_SI: Pošlji takoj ko je nov uporabnik dodan na vašo stran kot %1$s.

en: Sent monthly on the %1$s %2$s at %3$s
sl_SI: Poslano mesečno na %1$s %2$s ob %3$s

en: Sent monthly on the %1$s at %2$s
sl_SI: Poslano mesečno na %1$s ob %2$s

en: Sent on
sl_SI: Poslano

en: Sent to %1$s out of %2$s
sl_SI: Poslano %1$s od %2$s

en: Sent to %1$s subscribers.
sl_SI: Pošiljanje %1$s naročnikom.

en: Sent weekly on %1$s at %2$s
sl_SI: Tedensko poslano na %1$s ob %2$s

en: September
sl_SI: september

en: Set as default style.
sl_SI: Nastavljen kot privzet stil.

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Share anonymous data
sl_SI: Delite anonimne podatke.

en: Share anonymous data and help us improve the plugin. [link]Read more[/link].
sl_SI: Delite anonimne podatke in pomagajte izboljšati vtičnik. [link]Preberi več[/link].

en: Share your data
sl_SI: Delite svoje podatke

en: Shortcode to display total number of subscribers
sl_SI: Kratka koda za prikaz števila vseh naročnikov

en: Show
sl_SI: Pokaži

en: Show all months
sl_SI: Pokaži vse mesece

en: Show all themes
sl_SI: Prikaži vse teme

en: Show display options
sl_SI: Pokaži možnosti prikaza

en: Show divider between posts
sl_SI: Pokaži delilnik

en: Size:
sl_SI: Velikost

en: Social Bookmark Selection
sl_SI: Seznam socijalnih zaznamkov

en: Social bookmarks
sl_SI: Socijalni zaznamki

en: Sorry, you have filled your storage quota (%s MB).
sl_SI: Oprostite, vaš prostor je prenapolnjen (%s MB).

en: Sort by
sl_SI: Razvrsti po

en: Spam test results
sl_SI: Rezultat spam testa

en: Split subscribers into %1$s pages.
sl_SI: Razdeli naročnike na %1$s strani.

en: Squares or weird characters are displayed in your emails? Select the encoding for your language.
sl_SI: Kvadrati ali čudni znaki se prikazujejo na vaših emailih? Spremenite kodiranje znakov za vaš jezik.

en: Standard Newsletters
sl_SI: Običajne eNovičke

en: Standard newsletter
sl_SI: Običajne eNovičke

en: Statistics
sl_SI: Statistika

en: Stats
sl_SI: Statistika

en: Stats : %1$s
sl_SI: Statistika: %1$s

en: Stats dashboard
sl_SI: Statistični podatki

en: Step %1$s
sl_SI: Korak %1$s

en: Step 1:
sl_SI: Korak 1:

en: Step 2:
sl_SI: Korak 2:

en: Step 3:
sl_SI: Korak 3:

en: Step 4:
sl_SI: Korak 4:

en: Styles
sl_SI: Stili

en: Styles could not be saved
sl_SI: Stil ne more biti shranjen

en: Styles have been saved
sl_SI: Stil je bil shranjen

en: Subject
sl_SI: Zadeva

en: Subject line
sl_SI: Zadeva

en: Submit
sl_SI: Pošlji

en: Subscribe in comments
sl_SI: Naroči se v komentarjih

en: Subscribe in registration form
sl_SI: Naroči se pri registraciji

en: Subscribe to our Newsletter
sl_SI: Naročite se na naše eNovičke

en: Subscribe!
sl_SI: Naroči se!

en: Subscribed
sl_SI: Naročeno

en: Subscribed on
sl_SI: Naročeno

en: Subscribed since
sl_SI: Naročen od

en: Subscriber
sl_SI: Naročnik

en: Subscriber Status
sl_SI: Status naročnika

en: Subscriber already exists. [link]Click to edit[/link].
sl_SI: Naročnik že obstaja. [link]Kliknite za urejanje[/link].

en: Subscriber has been modified. [link]Edit again[/link].
sl_SI: Naročnik je bil spremenjen. [link]Uredi ponovno[/link].

en: Subscriber has been saved.
sl_SI: Naročnik je bil shranjen.

en: Subscriber has not been modified.
sl_SI: Naročnik ni bil spremenjen.

en: Subscriber has not been saved.
sl_SI: Naročnik ni bil shranjen.

en: Subscriber not found : <b><i>%s</i></b>
sl_SI: Naročnik ni najden: <b><i>%s</i></b>

en: Subscriber opened %1$s of %2$s email
sl_SI: Naročnik je odprl %1$s od %2$s email

en: Subscriber opened %1$s of %2$s emails
sl_SI: Naročnik je odprl %1$s od %2$s emailov

en: Subscriber profile page
sl_SI: Stran za urejanje naročniškega profila

en: Subscriber stats
sl_SI: Status naročnika

en: Subscribers
sl_SI: Naročniki

en: Subscribers can choose from these lists :
sl_SI: Naročniki lahko izbirajo med naslednjimi seznami:

en: Subscribers can edit their profile
sl_SI: Naročniki lahko urejajo svoj profil.

en: Subscribers in no list
sl_SI: Naročniki, ki niso na nobenem seznamu

en: Subscribers per page:
sl_SI: Naročnikov na stran:

en: Subscribers to show per page:
sl_SI: Število naročnikov na eni strani:

en: Subscribers will now need to activate their subscription by email in order to receive your newsletters. This is recommended.
sl_SI: Naročniki bodo sedaj morali aktivirati njihovo naročilo preko eMaila. To je priporočljivo.

en: Subscription MailPoet
sl_SI: Naročilo na MailPoet

en: Subscription confirmation
sl_SI: Potrdilo naročnine

en: Subscription date
sl_SI: Datum naročila

en: Subscription form for your newsletters.
sl_SI: Obrazec za naročilo na vaše eNovičke.

en: Subscription without JavaScript is disabled.
sl_SI: Naročilo brez JavaScript je onemogočeno.

en: Subscriptions by form
sl_SI: Naročilo prek obrazca

en: Subscriptions by list
sl_SI: Naročilo preko seznama

en: Success message:
sl_SI: Sporočilo ob uspešnem vpisu:

en: Successfully connected to %1$s
sl_SI: Uspešno povezano na %1$s

en: Successfully sent to <b><i>%s</i></b>
sl_SI: Uspešno poslano na <b><i>%s</i></b>

en: Sunday
sl_SI: nedelja

en: Switch to beta
sl_SI: Preklopi na beta

en: Tags: %1$s
sl_SI: Značke: %1$s

en: Take it easy, the plugin does the rest.
sl_SI: Kar počasi, vtičnik nardi vse ostalo.

en: Test email successfully sent to %s
sl_SI: Testni email uspešno poslan na %s

en: Text
sl_SI: Besedilo

en: Text Area
sl_SI: Območje teksta

en: Text Input
sl_SI: Vnos teksta

en: Text of "Unsubscribe" link
sl_SI: Besedilo povezave na "Odjavi se"

en: Thanks!
sl_SI: Hvala!

en: Thanks! Now take me to MailPoet.
sl_SI: Hvala! Pojdi na MailPoet.

en: The <strong>from email</strong> value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
sl_SI: Vsebina polja <strong>od emaila</strong>, ki ste jo vnesli, (%1$s), ni vljaven email naslov.

en: The <strong>reply to</strong> email value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
sl_SI: Vsebina polja <strong>odgovori na</strong>, ki ste jo vnesli, (%1$s), ni vljaven email naslov.

en: The PHP Extension openssl is not enabled on your server. Ask your host to enable it if you want to use an SSL connection.
sl_SI: PHP dodatek openssl ni omogočen na vašem serverju. Kontaktirajte vašega gostitelja če želite uporabljati SSL povezavo.

en: The Send Process stopped because there are too many errors.
sl_SI: Proces pošiljanja se je ustavil zaradi prevelikega števila napak.

en: The address will be added to your newsletter's footer. This helps avoid spam filters.
sl_SI: To besedilo bo prikazano v nogi vašega emaila in bo pomagalo pri filtrih vsiljene pošte.

en: The authors have done a pretty awesome job.
sl_SI: Avtorji so naredili odlično delo.

en: The bounce email address "%1$s" might actually cause the problem. Leave the field empty and try again.
sl_SI: Možno je da, email naslov za odklonjena sporočila "%1$s", povzroča probleme. Polje pustite prazno in poskusite ponovno.

en: The email ID %s is not published
sl_SI: Email ID %s ni objavljen.

en: The email is not valid!
sl_SI: Email naslov ni veljaven!

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
sl_SI: Prva vrstica CSV datoteke mora biti glava: "email","priimek","ime".

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
sl_SI: Prva stvar, ki jo vaš naročnik vidi. Bodite kreativni in povečajte vašo zanimivost že na zažetku!

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that MailPoet can setup itself properly.
sl_SI: Mapa "%1$s" ni zapisliva, prosimo spremenite pravice te mape, da se bo lahko MailPoet pravilno naložil.

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that Mailpoet can setup itself properly.
sl_SI: Mapa "%1$s" ni zapisliva, prosimo spremenite pravice te mape, da se bo lahko MailPoet pravilno naložil.

en: The form named "%1$s" has been created.
sl_SI: Nov obrazec z imenom "%1$s" je bil kreiran.

en: The form named "%1$s" has been deleted.
sl_SI: Obrazec "%1$s" je bil izbrisan.

en: The list created automatically on import of the plugin's subscribers : "%1$s
sl_SI: Ta seznam je avtomatično generiran ob uvozu naročnikv iz vtičnika: "%1$s

en: The list created automatically on install of the MailPoet.
sl_SI: Ta seznam bo avtomatično kreiran ob namestitvi MailPoet-a.

en: The list does not exists or cannot be deleted.
sl_SI: Ta seznam ne obstaja ali pa ga ni mogoče izbrisati.

en: The list does not exists or cannot be synched.
sl_SI: Seznam ne obstaja ali ga ni mogoče sinhronizirati.

en: The list existed in "%1$s" and has been imported automatically.
sl_SI: Seznam obstaja v "%1$s" in je bil uvožen avtomatično.

en: The list has been deleted.
sl_SI: Seznam je bil izbrisan.

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
sl_SI: Seznam, ki ste ga prilepili, je prevelik za brskalnik. Rajši <strong>naložite datoteko</strong>.

en: The newsletter doesn't exist.
sl_SI: Novičke ne obstajajo.

en: The newsletter has been duplicated.
sl_SI: Novičke so bile podvojene.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
sl_SI: Novička bo deaktivirana, morali jo boste ponovno aktivirati, ko končate z urejanjem. Želite nadaljevati?

en: The posts below were added with the widget %sAutomatic latest content%s
sl_SI: Spodnji prispevki so bili dodani z gradnikom %sAvtomatična zadnja vsebina%s

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
sl_SI: Druga vrstica CSV datoteke mora vsebovati podatke. Primer:  "janez.novak@example.com","Novak","Janez".

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
sl_SI: Táto časť bola vyradená z rady tohoto informačného letáku.

en: The selected value is already matched to another column.
sl_SI: Izbrana vrednost se že ujema z drugim stolpcem.

en: The simplest solution for small lists. Your web host sets a daily email limit.
sl_SI: Najenostavnejša rešitev za majhne sezname. Vaš spletni gostitelj nastavi omejitev pošiljanja emailov.

en: The subscriber list that will be used for this campaign.
sl_SI: Seznami naročnikov, ki bodo uporabljeni v tej kamaniji.

en: The theme %1$s has been installed on your site.
sl_SI: Tema %1$s je bila uspešno nameščena na vašo stran.

en: The theme is available in Premium version only. [link]12 good reasons to upgrade.[/link]
sl_SI: Ta tema je na voljo samo v Premium verziji. [link]12 dobrih razlogov za nadgradnjo.[link]

en: The theme you selected could not be loaded.
sl_SI: Tema, ki ste jo izbrali se ni mogla namestiti.

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
sl_SI: Prvi dve vrstici naložene datoteke sta sledeči:

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">native app for your device</a> instead.
sl_SI:  Spletni brskalnik na vaši napravi ne more biti uporabljen za nalaganje datotek. Morda lahko uporabljate <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">domačo aplikacijo za vašo napravo</a> namesto tega.

en: Theme %1$s could not be deleted.
sl_SI: Teme %1$s ni bilo mogoče izbrisati.

en: Theme %1$s has been deleted.
sl_SI: Tema %1$s je bila izbrisana.

en: Themes
sl_SI: Teme

en: Then paste your list here
sl_SI: Potem prilepite svoj seznam tukaj

en: There are %1$s messages in your mailbox
sl_SI: Imate %1$s sporočil v vašem nabiralniku

en: There are %1$s pending email(s)
sl_SI: Na čakanju je še %1$s emailov

en: There are no bounced messages to process right now!
sl_SI: Trenutno ni nobenega zavrnjenega sporočila za obdelavo!

en: There are no list to send to.
sl_SI: Ni seznama za pošiljanje.

en: There are no messages
sl_SI: Nimate sporočil

en: There are no newsletters.
sl_SI: Trenutno ni novičk.

en: There are no posts corresponding to that search.
sl_SI: Nobena objava se ne ujema z iskanjem.

en: There are plenty of reasons for bounces. Configure what to do in each scenario.
sl_SI: Veliko razlogov je za odbito pošto. Nastavite kaj narediti v vsakem primeru posebej.

en: There is no plugin to import from.
sl_SI: Ni vtičnikov iz katerih bi lahko uvažali podatke.

en: There is no subject or body in this email
sl_SI: V tem eMailu manjka zadeva ali vsebina

en: There must be an active 3rd party plugin or theme breaking our interface. [link]Read more.[/link]
sl_SI: Nekje mora biti aktiviran vtičnik ali tema tretjega ponudnika, ki moti naš vmesnik. [link]Read more.[/link]

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
sl_SI: Očitno je s seznamom, ki ga želite naložiti, nekaj narobe.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
sl_SI: Napaka pri nastavitvah serverja. Prosimo kontaktirajte administratorja serverja.

en: There's no license for "%1$s". If you're Premium, add this domain in your [link]account manager[/link].
sl_SI: Licenca za "%1$s" ne obstaja. Če imate Premium verzijo, dodajte to domeno v vašem [link]upravljalniku računa[/link].

en: There's no stats to load!
sl_SI: Ni statistike za prikaz!

en: These tables could not be created on installation: %1$s
sl_SI: Te tabele se ne da krreirati ob namestitvi: %1$s

en: Third party
sl_SI: Tretja oseba

en: This allows you to modify the HTML of text blocks in the visual editor.
sl_SI: To dovoli urejanje HTML vsebine v blokih z besedilom z vizualnim urejevalnikom.

en: This changes the label for the unsubscribe link in the footer of your newsletters.
sl_SI: To spremeni napis na povezavi za odjavljanje v nogi vaših eNovičk.

en: This email engine works on 95&#37; of servers
sl_SI: Ta eMail storitev deluje na 95&#37; serverjev

en: This feature cannot work because the "Comments" feature of the plugin JetPack is enabled.
sl_SI: Ta funkcija ne more delovati ker je funkcija "komentarji" v vtičniku JetPack omogočena.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
sl_SI: Ta funkcija zahteva "inline frames". Vi imate iFrame izklopljene ali pa jih vaš brskalnih ne podpira.

en: This field does not exist
sl_SI: Ta datoteka ne obstaja

en: This file is empty. Please try another.
sl_SI: Datoteka je prazna. Poskusite z drugo.

en: This file is not an image. Please try another.
sl_SI: Ta datoteka ni slika. Prosimo poskusite z drugo.

en: This file type is not allowed. Please try another.
sl_SI: Ta vrsta datoteke ni dovoljena. Prosimo poskusite z drugo.

en: This form adds subscribers to these lists:
sl_SI: Ta obrazec doda naročnika na naslednji sezanm:

en: This form does not exist
sl_SI: Ta obrazec ne obstaja

en: This form does not exist.
sl_SI: Ta obrazec ne obstaja.

en: This form has already been deleted.
sl_SI: Ta obrazec je že bil izbrisan.

en: This image might be in an article. Delete anyway?
sl_SI: Možno, da je ta slika v članku. Zbrišem vseeno?

en: This is fast!
sl_SI: To je hitro!

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
sl_SI: Ta datoteka je večja kot maksimalna velikost. Prosim poskusite z drugo.

en: This is the first newsletter. Send one more to get useful comparisons.
sl_SI: To je vaša prva eNovička. Pošljite še enega, da dobite uporabno primerjavo.

en: This is the subject of the email. Be creative since it's the first thing your subscribers will see.
sl_SI: To je zadeva vašega emaila. Bodite kreativni, ker je to prva stvar, ki jo važ naročnik vidi!

en: This method works on 5&#37; of servers
sl_SI: Ta medota deluje na 5&#37; serverjev

en: This needs to be in CSV style or a simple paste from Gmail, Hotmail or Yahoo. See [link]examples in our support site[/link].
sl_SI: To mora biti v CSV stilu ali preprosto prilepite iz Gmaila, Hotmaila, ali Yahoo-ja. Poglej [link]primere na naši podporni strani[/link].

en: This needs to be in CSV style. See [link]examples in our support site[/link].
sl_SI: To mora biti v CSV formatu. Poglej [link]primer na naši podporni strani[/link].

en: This tab will be filled with images from your current and previous newsletters.
sl_SI: Ta zavihek bo napolnjej z slikami iz vašega trenutnega in prejšnjih eNovičk.

en: This text is displayed when email clients block images, which is most of the time.
sl_SI: To besedilo je prikazano ko eMail klient blokira prikaz slik, kar se zgodi v večini primerov.

en: Thursday
sl_SI: četrtek

en: Time remaining: %1$s
sl_SI: Preostali čas: %1$s

en: Tip
sl_SI: Nasvet

en: Tired of waiting more than 48h to send your emails?
sl_SI: Ste naveličani čakanja 48 ur za pošiljanje vaši emailov?

en: Title alignment
sl_SI: Poravnava naslova

en: Title format
sl_SI: Format naslova

en: Title position
sl_SI: Pozicija naslova

en: Title:
sl_SI: Naslov:

en: Titles & text
sl_SI: Naslovi & besedila

en: To
sl_SI: Za

en: To edit, simply click on this block of text.
sl_SI: Za urejanje, enostavno kliknite na te blok besedila.

en: To resume send [link]Go premium now![/link]
sl_SI: Za obnovitev pošiljanja [link]naročite Premium sedaj![/link]

en: To subscribe to our dandy newsletter simply add your email below. A confirmation email will be sent to you!
sl_SI: Za naročilo naših dandy novičk preprosti vpišite vaš email spodaj. Potrditveni email vam bo poslan!

en: To which address should all the bounced emails go? Get the [link]Premium version[/link] to automatically handle these.
sl_SI: Na kateri eMail naslov naj se preusmeri vsa odbita pošta? Naročite [link]Premium verzijo[/link] za avtomatično ravnanje z njimi.

en: Today you have sent %1$s emails
sl_SI: Danes ste poslali %1$s eMailov

en: Today's statistics
sl_SI: Današna statistika

en: Top domains
sl_SI: Najboljše domene

en: Top links
sl_SI: Najboljše povezave

en: Top newsletters
sl_SI: Najboljše eNovičke

en: Top subscribers
sl_SI: Najboljši naročniki

en: Total number of posts or pages
sl_SI: Skupno število objav ali strani

en: Total of %1$s clicks:
sl_SI: Vse skupaj %1$s klikov:

en: Total of batch
sl_SI: Skupaj v seriji

en: Total of subscribers
sl_SI: Skupaj naročnikov

en: Tuesday
sl_SI: torek

en: Twice daily
sl_SI: Dvakrat dnevno

en: Type name of your new list
sl_SI: Napišite ime vašega novega seznama

en: Type of date:
sl_SI: Tip datuma:

en: Un-clicked
sl_SI: Ne kliknjeno

en: Unconfirmed
sl_SI: Zavrnjeno

en: Unlisted
sl_SI: Nerazvrščen

en: Unopened
sl_SI: Ne odprte

en: Unsubscribe
sl_SI: Odjavi se

en: Unsubscribe from all lists
sl_SI: Odjava iz vseh seznamov

en: Unsubscribe from list: %1$s
sl_SI: Odjavi s seznama: %1$s

en: Unsubscribe link
sl_SI: Povezava za odjavo

en: Unsubscribe page
sl_SI: Stran za odjavljanje z eNovičk

en: Unsubscribe the user
sl_SI: Odjavi uporabnika

en: Unsubscribe the user and add him to the list "%1$s"
sl_SI: Odjavi uporabnika in ga dodaj na seznam "%1$s "

en: Unsubscribed
sl_SI: Odjavljeno

en: Unsubscribed on %1$s
sl_SI: Odjavljen %1$s

en: Unsubscribes
sl_SI: Odjave

en: Update
sl_SI: Posodobljen

en: Update list
sl_SI: Posodobi seznam

en: Update procedure to MailPoet version "%1$s" failed!
sl_SI: Posodobitev MailPoet-a na verzijo "%1$s" je spodletela!

en: Update your MailPoet plugin to the latest beta version. Enjoy the upcoming features. [link]Get in touch[/link] with us for bugs and feedback. Only for experienced users!
sl_SI: Nadgradite svoj MailPoet vtičnik na zadnjo beta verzijo. Uživajte v prihajajočih funkcijah. [link]Kontaktiraj nas[/link] za odpravo napak in povratne informacije. Samo za napredne uporabnike!

en: Upgrade DKIM key
sl_SI: Posodobite DKIM ključ

en: Upload
sl_SI: Naloži

en: Upload Theme (.zip)
sl_SI: Naloži temo (.zip)

en: Upload a file
sl_SI: Naložite datoteko

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
sl_SI: Napaka pri nalaganju, datoteka %1$s je prevelika! (MAX: %2$s)

en: Upload failed.
sl_SI: Neuspešno nalaganje.

en: Upload stopped.
sl_SI: Nalaganje prekinjeno.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
sl_SI: ali

en: Use the same method as the one used for your WP site.
sl_SI: Uporabite enako metodo, kot je tista, ki ste jo uporabili na vaši WP strani.

en: Use this URL in your cron job: [cron_url]
sl_SI: Uporabi ta URL v Cron opravilu: [cron_url]

en: User choice: %s
sl_SI: Uporabnikova izbira : %s

en: User has been inserted.
sl_SI: Uporabnik je bil vstavljen

en: User has been updated.
sl_SI: Uporabnik je bil posodobljen.

en: User has not been inserted.
sl_SI: Uporabnik ni bil vstavljen.

en: User has not been updated.
sl_SI: Uporabnik ni bil posodobljen.

en: Users can still change their reply-to address for their newsletter. Network admins can still edit sending method for each site.
sl_SI: Uporabniki lahko še vedno spremeni naslov za odgovor na njihove eNovičke. Mrežni administrator lahko še vedno ureja metode pošiljanja za vsako stran.

en: Validate for:
sl_SI: Potrdi za:

en: Value
sl_SI: Vrednost

en: Verify that the date in blue matches the original one.
sl_SI: Preveri, da se datum v modrem ujema z originalnim.

en: View
sl_SI: Poglej

en: View all
sl_SI: Poglej vse

en: View all lists
sl_SI: Poglej vse sezname

en: View all themes by %1$s
sl_SI: Poglej vse teme od %1$s

en: View author's website
sl_SI: Poglej avtorjevo spletno stran

en: View by lists
sl_SI: Poglej vse sezname

en: View in browser link
sl_SI: Povezava "poglej v brskalniku"

en: View newsletter
sl_SI: Poglej novičke

en: View stats & edit
sl_SI: Poglej statistiko in uredi

en: View stats or edit
sl_SI: Poglej status ali uredi

en: View subscribers
sl_SI: Poglej naročnike

en: Visitors who submit a comment on a post can click on a checkbox to subscribe.
sl_SI: Obiskovalci, ki komentirajo vašo objavo lahko kliknejo na kvadratek "naroči se".

en: Visual
sl_SI: Vizualno

en: Want to start all over again? This will wipe out MailPoet and reinstall anew.
sl_SI: Si želite začeti od začetka? To bo izbrisalo celoten MailPoet in ga naložilo ponovno.

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
sl_SI: Pozor! Če boste ponovno naložili to temo, se bodo vse datoteke v mapi:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s prepisale. Ali ste prepričani, da želite ponovno namestiti temo?

en: We cannot safely say that you clicked that linked.
sl_SI: Ne moremo z zagotovostjo reči da ste kliknili na povezavo.

en: We could not install your theme. It appears it's not in the valid format.
sl_SI: Teme nismo uspeli pravilno namestiti. Očitno je format nepravilen.

en: We couldn't find any valid addresses in the first 10 rows.
sl_SI: V prvih 10 vrsticah nismo našli veljavnega e-naslova.

en: We got documentation and a ticket system on [link]support.mailpoet.com[/link]. We answer within 24h.
sl_SI: Imamo dokumentacijski in opravilni sistem na [link]support.mailpoet.com[link]. Odgovarjamo v roku 24 ur.

en: We kept all non delivered emails in the queue, so you will be able to resume the send process later.
sl_SI: Vse nedostavljene emaile smo obdržali v čakalni vrsti, tako da jih boste lahko ponovno poslali kasneje.

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. Thanks, you're already sharing!
sl_SI: Mi vemo premalo o naših uporabnikih. Iščemo [link]neškodljive podatke[link] za izgradnjo boljšega vtičnika. Hvala, a vi že delite!

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. [ajaxlink]Yes, count me in![/ajaxlink]
sl_SI: Premalo vemo o naših uporabnikih. Iščemo [link]anonimne podatke[/link] za izboljšanje vtičnika. [ajaxlink]Da, tudi jaz se strinjam![/ajaxlink]

en: We love stars...
sl_SI: Mi ljubimo zvezde...

en: We received %1$s messages from the user %2$s
sl_SI: Prejeli smo %1$s sporočil od uporabnika %2$s

en: We suggest you setup a cron job. [link]Read more[/link] on support.mailpoet.com
sl_SI: Predlagamo da nastavite Cron opravilo. [link]Preberite več[/link] na support.mailpoet.com

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
sl_SI: Nismo se mogli povezati z API, stran je mogoče izklopljena. Prosimo poskusite ponovno kasneje.

en: Website
sl_SI: Spletno mesto

en: Wednesday
sl_SI: sreda

en: Welcome Page!
sl_SI: Stran za dobrodošlico!

en: What You Can Do
sl_SI: Kaj lahko storite

en: What type of newsletter is this?
sl_SI: Kakšen tip eNovičk je to?

en: What's new?
sl_SI: Kaj je novega?

en: When failed permanently
sl_SI: Ko je trajno neuspešno

en: When mailbox is full
sl_SI: Ko je nabiralnik poln

en: When mailbox is not available
sl_SI: Ko nabiralnik ni na voljo

en: When message is delayed
sl_SI: Ko je sporočilo zakasnjeno

en: When setting up the bounce system, you need to have a different address for the bounce email and the forward to address
sl_SI: Keď nastavujete systém pre odchytávanie nedoručiteľných emailov, musíte mať rôzne adresy pre odosielanie a odchytávanie

en: When someone subscribes
sl_SI: Ko se nekdo vpiše

en: When someone subscribes to the list...
sl_SI: Če se nekdo naroči na seznam...

en: When someone unsubscribes
sl_SI: Ko se nekdo izpiše

en: When subscribers click on the activation link, they are redirected to a page of your choice.
sl_SI: Ko naročnik klikne na povezavo za aktivacijo, so preusmerjeni na stran po vaši izbiri.

en: When the bounce is weird and we're not sure what to do, forward to:
sl_SI: Ko je odboj čuden in nismo prepričani kaj narediti, posredujemo na:

en: When the subscribers hit "reply" this is who will receive their email.
sl_SI: Ko naročnik klikne na "odgovori", bo ta naslov tisti, ki bo prejel email.

en: When there's new content...
sl_SI: Če obstaja nova vsebina...

en: When you are flagged as a spammer forward the bounced message to
sl_SI: Ko ste označeni kot spammer posredujte odbita sporočila na

en: When you need to confirm you're a human being, forward to:
sl_SI: Ko boste morali potrditi, da ste človek, posredujte na:

en: When...
sl_SI: Ko...

en: Which excerpt does it use? [link]Read more[/link]
sl_SI: Kateri povzetek se uporablja? [link] Preberi več[/link]

en: Who can change MailPoet's settings?
sl_SI: Kdo laho spreminja MailPoet nastavitve?

en: Who can create newsletters?
sl_SI: Kdo lahko ustvari eNovičke?

en: Who can manage subscribers?
sl_SI: Kdo lahko ureja naročnine?

en: Who can see the styles tab in the visual editor?
sl_SI: Kdo lahko vidi zavihek z stili in vizualni urejevalnik?

en: Who can see the themes tab in the visual editor?
sl_SI: Kdo lahko vidi zavihek tem in vizualni urejevalnik?

en: Who can view the statistics page?
sl_SI: Kdo lahko pogledat stran s statistiko?

en: Widget Settings
sl_SI: Nastavitve gradnika

en: With this segment
sl_SI: Pri tem delu

en: WordPress Posts' Images
sl_SI: Slike iz WordPress-ovih objav

en: WordPress Users
sl_SI: Uporabniki WordPress-a

en: WordPress post
sl_SI: WordPress prispevki

en: WordPress.org plugin repository
sl_SI: WordPress.org skladišče vtičnikov

en: Year
sl_SI: Leto

en: Year, month
sl_SI: Leto, mesec

en: Year, month, day
sl_SI: Leto, mesec, dan

en: Yes
sl_SI: Da

en: Yes, add me to your mailing list.
sl_SI: Da, dodajte me na vaš mailing seznam.

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
sl_SI: Oups! Ne najdem nobenega naročnika.

en: Yikes! You're near the limit of %1$s subscribers for MailPoet's free version. Upgrade to [link]Premium[/link] to send without limits, and more.
sl_SI: Oups! Skoraj ste že dosegli mejo %1$s naročnikov za MailPoet-ovo brezplačno verzijo. Nadgradite na [link]Premium[/link] verzijo za pošiljanje brez omejitve in še več.¸

en: Yikes! Your browser might not be supported. Get the latest [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] or [linksafari]Safari[/linksafari]. It seems to work?[link_ignore]Dismiss[/link_ignore].
sl_SI: Oups! Vaš brskalnik morda ni odprt. Pridobit si najnovejši [linkchrome]Chrome[/linkchrom], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] ali [linksafari]Safari[/linksafari]. Se vam zdi, da deluje normalno? [link_ignore]Opusti[/link_ignore].

en: Yikes. You're over the limit of 2000 subscribers for the free version of MailPoet (%1$s in total). Sending is disabled now. Please upgrade your version to [link]premium[/link] to send without limits.
sl_SI: Oups. Prekoračili ste mejo 2000 naročnikov za brezplačno verzijo MailPoet-a (skupaj %1$s). Pošiljanje je sedaj onemogočeno. Prosimo nadgradite vašo verzijo na [link]premium[/link] za pošiljanje brez omijitve.

en: You are about to delete the theme : %1$s. Do you really want to do that?
sl_SI: Izbrisali boste temo: %1$s. Ali ste prepričani, da si to želite?

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
sl_SI: Poslali boste eMail novičke. Prosimo za potrditev.

en: You are already subscribed to : %1$s
sl_SI: Ste že naročeni na: %1$s

en: You are already subscribed.
sl_SI: Ste že naročeni.

en: You are already unsubscribed.
sl_SI: Ste že izpisani.

en: You can add this domain to your [link]account manager[/link].
sl_SI: To domeno lahko dodate v vašem [link]upravljalniku računa[/link].

en: You can change the default reply-to name and email for your newsletters. This option is also used for the activation emails and Admin notifications (in Basics).
sl_SI: Lahko spremenite privzet email in ime za odgovor na vaše eNovičke. Ta možnost je tudi uporabljena pri aktivacijskih emailih in administratorskih obvestilih (v Osnovno).

en: You can easily add this form to your theme's [link]Widgets areas[/link].
sl_SI: Ta obrazec lahko enostavno dodate v [link]gradnikih[/link] vaše teme.

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
sl_SI: Lahko tudi %1$ssocialne oznake %2$s kot so te:

en: You can only add one widget when designing a post notification sent immediately after an article is published
sl_SI: Dodate lahko le en gradnik, kadar oblikujete obvestilo poslano takoj po objavi članka

en: You can start by watching this video by one of our users.
sl_SI: Začnete lahko z ogledom tega videa enega od naših uporabnikov.

en: You cannot use the DKIM signature option...
sl_SI: DKIM podpisa ne morate uporabiti...

en: You have attempted to queue too many files.
sl_SI: Poskušali ste naložiti preveč datotek.

en: You have feedback on these stats? [link]Contact us[/link] directly to let us know.
sl_SI: Ali imate odziv na statistiki? [link]Kontaktirajte nas[link] direktno in nam to povejte.

en: You have to select at least 1 list
sl_SI: Izbrati morete vsaj 1 seznam

en: You made a mistake? [link]Undo unsubscribe[/link].
sl_SI: Ali ste naredili napako? [link]Prekličite izpis[/link].

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
sl_SI: Mogoče morate obkljukati možnost <i>Samo-podpisan certifikat</i>

en: You may only upload 1 file.
sl_SI: Naložite lahko zgolj 1 datoteko.

en: You need to activate the MailPoet Premium plugin.
sl_SI: Potrebno je aktivirati MailPoet Premium vtičnik.

en: You need to select a type for this field
sl_SI: Izbrati morate tip za to polje

en: You need to select at least one list.
sl_SI: Morate izbrati vsaj en seznam.

en: You need to specify a name for this field
sl_SI: Določiti morate ime za to polje

en: You need to specify a value for your checkbox
sl_SI: Določiti morate vrednost za vaše potrdiveno polje

en: You updated! It's like having the next gadget, but better.
sl_SI: Nadgradili ste se! Kot bi imeli novo igračko, samo še bolje.

en: You'll need to update your DNS if you upgrade.
sl_SI: Če ste posodobili boste morali spremeniti tudi vaš DNS.

en: You're all setup! You've successfully sent with Gmail.
sl_SI: Nastavitve po popolne! Uspešno ste poslali preko Gmail-a.

en: You're almost there. Click this [link]link[/link] to activate the licence you have just purchased.
sl_SI: Skoraj ste že na koncu. Kliknite to [link]povezavo[/link] za aktivacijo vaše licence, ki ste jo ravnokar kupili.

en: You're import file is not valid.
sl_SI: Vaša uvožena datoteka je neveljavna.

en: You're using an older DKIM key which is unsupported by Gmail.
sl_SI: Uporabljate starejši DKIM ključ, katerega Gmail ne podpira

en: You've been subscribed!
sl_SI: Bili ste izpisani!

en: You've subscribed to: %1$s
sl_SI: Naročili ste se na: %1$s

en: You've successfully subscribed.
sl_SI: Uspešno ste se naročili.

en: You've unsubscribed!
sl_SI: Izpisali ste se!

en: Your MailPoet comes with an example newsletter. You'll see it when you close this welcome page. Edit it to start playing with it.
sl_SI: Vaš MailPoet pride s primerom eMail Novičk. Lahko si ga boste ogledali ko boste zaprli to stran. Kliknite na urejanje in se začnite z njim igrati.

en: Your Premium licence has expired.
sl_SI: Vaša Premium licenca je potekla.

en: Your SPF record
sl_SI: Vaš SPF zapis

en: Your auto newsletter has been activated.
sl_SI: Vaše avtomatične eNovičke so bile aktivrane.

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
sl_SI: Vaš nov seznam čaka na prvega naročnika.

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the browser uploader for files over 100MB.
sl_SI: Vaš brskalnika ima nekaj omejitev pri nalaganju večjih datotek z "nalagateljem več datotek". Prosimo uporabite brskalnikov nalagalnik za datoteke večje od 100MB.

en: Your company's address
sl_SI: Naslov vašega podjetja

en: Your daily newsletter stats
sl_SI: Vsaša dnevna statistika

en: Your email could not be saved
sl_SI: Vaš eMail ne more biti shranjen

en: Your email has been saved
sl_SI: Vaš email je bil shranjen

en: Your email preview has been sent to %1$s
sl_SI: Vaš email predogled je bil poslan na %1$s

en: Your form could not be saved.
sl_SI: Vaš obrazec ni mogel biti shranjen.

en: Your form has been saved.
sl_SI: Vaš obrazec je bil shranjen.

en: Your latest newsletter is being sent.
sl_SI: Vaše zadnje eNovičke se pošiljajo.

en: Your licence doesn't allow more domains. Upgrade from your [link]account manager[/link].
sl_SI: Vaša licenca ne dovoljuje več domen. Nadgradite jo v vašem [link]upravljalniku računa[/link].

en: Your lists
sl_SI: Vaši seznami

en: Your localhost may not have a mail server. To verify, please log out and click on the "Lost your password?" link on the login page. Do you receive the reset password email from your WordPress?
sl_SI: Vaš server mogoče nima mail strežnika. To lahko preverite tako, da se izpišete in potem kliknete na "Izgubljeno geslo?" na prijavni strani. Ste prejeli resetirano geslo po emailu od Wordpress-a?

en: Your own website
sl_SI: Vaša spletna stran

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
sl_SI: Vaše zahteva ne ustraza nobenemu naročniku. Spremenite svoje filtre!

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
sl_SI: Vaše nastavitve pošiljanja ([settings]) ne zmorejo tako hitrega pošiljanja [number] naročnikom. Pričakujte zamike dostave. [link]Preberite več[/link]

en: Your server apparently refuses to send more emails.
sl_SI: Vaš server očitno zavrača nadaljno pošiljanje emailov.

en: Your server cannot run MailPoet.
sl_SI: Vaš server ne more poganjati MailPoet-a.

en: Your server doesn't support remote exchanges.
sl_SI: Vaš server ne podpira izmenjave (remote exchange).

en: Your server is missing one or many important PHP functions to run properly :  %1$s
sl_SI: Vaš server nimam ene ali več pomembnih PHP funkcij za normalen potek: %1$s

en: Your server's configuration doesn't allow us to complete MailPoet's Installation!
sl_SI: Vaše nastavitve serverja ne dovoljujejo popolne naložitve MailPoet-a!

en: Your settings are saved.
sl_SI: Vaše nastavitve so shranjene.

en: Your subscriber needs at least 2 options to select from
sl_SI: Vaš naročnik potrebuje vsaj 2 opciji na izbiro

en: Your vote could not be recorded.
sl_SI: Vaš glas ne more biti sprejet.

en: Your vote has been recorded.
sl_SI: Vaš glas je bil sprejet.

en: Your web host has limits. We suggest 70 emails per hour to be safe. [link]Find out more[/link].
sl_SI: Vaš spletni gostitelj ima omejitev. Priporočamo 70 emailov na uro. [link]Preberite več o tem[/link].

en: Yup, it works. You can start blasting away emails to the moon.
sl_SI: Da, dela! Lahko začnete izstreljevati sporočila na luno.

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
sl_SI: Hej, dodali smo te na naš seznam. Kmalu boš od nas dobil novičke.

en: [link]Find out[/link] how you can improve this.
sl_SI: [link]Poizvedite[/link] kako lahko to izboljšate.

en: [link]Guide[/link] to create your own theme.
sl_SI: [link]Vodič[/link] za kreiranje vaše lastne teme.

en: [link]Read more on support.mailpoet.com[/link].
sl_SI: [link]Preberite več na support.mailpoet.com[/link].

en: [link]Show more details.[/link]
sl_SI: [link]Pokaži podrobnosti.[/link]

en: [send_method] works with MailPoet
sl_SI: [send_method] deluje z MailPoet-om

en: above content
sl_SI: nad vsebino

en: above text block and image
sl_SI: nad besedilnim blokom in sliko

en: after %1$s try | after %1$s tries
sl_SI[0]: po %1$s poiskusih
sl_SI[1]: po %1$s poiskusu
sl_SI[2]: po %1$s poiskusih
sl_SI[3]: po %1$s poiskusih

en: alternate left & right
sl_SI: Izmenično levo & desno

en: and the footer?
sl_SI: in noga?

en: any role
sl_SI: katerakoli vloga

en: art
sl_SI: umetnost

en: below content
sl_SI: pod vsebino

en: bounced
sl_SI: odklonjeno

en: business
sl_SI: poslovno

en: center
sl_SI: sredina

en: clicked
sl_SI: klikneno

en: day(s)
sl_SI: dni

en: day(s) after.
sl_SI: dni kasneje.

en: drop content here
sl_SI: spustite vsebino tukaj

en: e-commerce
sl_SI: spletna trgovina

en: e.g.:smtp.mydomain.com
sl_SI: npr.: smtp.mydomain.com

en: education
sl_SI: izobraževanje

en: emails
sl_SI: emaili

en: empty
sl_SI: prazno

en: every 10 minutes
sl_SI: vsakih 10 minut

en: every 15 minutes
sl_SI: vsakih 15 minut

en: every 2 hours
sl_SI: vsaki 2 uri

en: every 2 minutes
sl_SI: vsaki 2 minuti

en: every 30 minutes
sl_SI: vsakih 30 minut

en: every 5 minutes
sl_SI: vsakih 5 minut

en: every hour
sl_SI: vsako uro

en: every minute
sl_SI: vsako minuto

en: excerpt
sl_SI: povztek

en: food
sl_SI: prehrana

en: full post
sl_SI: celotna objava

en: go back to Step 1
sl_SI: nazaj na Korak 1

en: go to page
sl_SI: pojdi na stran

en: government
sl_SI: državno

en: has been activated.
sl_SI: je bil aktiviran.

en: has been de-activated.
sl_SI: je bil deaktiviran.

en: heading 1
sl_SI: Naslov 1

en: heading 2
sl_SI: Naslov 2

en: heading 3
sl_SI: Naslov 2

en: health and sports
sl_SI: zdravje in šport

en: hey, click on this text!
sl_SI: Hej, kliknite na to besedilo!

en: hour(s)
sl_SI: ur

en: hour(s) after.
sl_SI: ur(e) kasneje.

en: if there's new content
sl_SI: če je nova vsebina

en: iframe version
sl_SI: iframe verzija

en: immediately
sl_SI: takoj

en: immediately.
sl_SI: takoj.

en: in any WordPress role
sl_SI: v katerikoli vlogi,

en: in text block
sl_SI: v besedilnem bloku

en: insurance
sl_SI: zavarovanje

en: left
sl_SI: levo

en: manufacturing
sl_SI: proizvodnja

en: marketing and media
sl_SI: oglaševanje in mediji

en: medium
sl_SI: srednje

en: monthly every...
sl_SI: mesečno vsako...

en: monthly on the...
sl_SI: mesečno na...

en: moved to the trash.
sl_SI: premakni v smeti.

en: newest
sl_SI: najnovejše

en: newsletter sent
sl_SI: eNovička oslala

en: newsletters sent
sl_SI: eNovičke poslane

en: no
sl_SI: ne

en: no image
sl_SI: brez slike

en: non profit
sl_SI: ne profitna

en: of
sl_SI: od

en: of %1$s
sl_SI: od %1$s

en: oldest
sl_SI: najstarejše

en: once a day at...
sl_SI: enkrat na dan ob...

en: opened
sl_SI: odprto

en: or simply [link]go back to design[/link].
sl_SI: ali [link]pojdite nazaj na urejanje[/link].

en: other
sl_SI: ostalo

en: photography
sl_SI: fotografija

en: play with this image
sl_SI: Igrajte se s to sliko

en: real estate
sl_SI: nepremičnine

en: religious
sl_SI: vera

en: right
sl_SI: desno

en: see links with a [link]Premium licence[/link].
sl_SI: poglej povezave z [link]Premium licenco[/link].

en: selected
sl_SI: izbrano

[ctx: settings tab title]
en: Advanced
sl_SI: Napredno

[ctx: settings tab title]
en: Basics
sl_SI: Osnovno

[ctx: settings tab title]
en: Forms
sl_SI: Obrazci

[ctx: settings tab title]
en: Send With...
sl_SI: Pošlji z

[ctx: settings tab title]
en: Signup Confirmation
sl_SI: Potrditev naročila

en: show as list
sl_SI: pokaži kot seznam

en: show message
sl_SI: pokaži sporočilo

en: small
sl_SI: majhno

en: subscribers will receive "%1$s" after import.
sl_SI: naročniki bodo prejeli "%1$s " po uvozu.

en: technology
sl_SI: tehnologija

en: title only
sl_SI: Samo naslov

en: total max upload file size : %1$s
sl_SI: največja dovoljena velikost datoteke: %1$s

en: travel
sl_SI: potovanje

en: undelivered
sl_SI: ni dostavljeno

en: underline
sl_SI: podčrtano

en: unopened
sl_SI: neodprto

en: unsubscribed
sl_SI: odjavljeno

en: week(s)
sl_SI: tednov

en: week(s) after.
sl_SI: tednov kasneje.

en: weekly on...
sl_SI: tedensko na...

en: which you have pasted
sl_SI: ktorý ste vložili

en: yes
sl_SI: da

en: you can send as fast as every 15 minutes since Mailpoet guarantees Premium users can send this fast.
sl_SI: lahko pošiljate na vsakih 15 minut, ker MailPoet zagotavlja Premium uporabnikom da lahko pošiljajo tako hitro.
