MailPoet - en to sr_RS translation catalogue (569 entries)

en:  %1$s subscriber have been deleted.
sr_RS: %1$s pretplatnik je obrisan.

en:  %1$s subscribers have been deleted.
sr_RS: %1$s pretplatnika je obrisano.

en: "%2$s" imported from %1$s
sr_RS: "%2$s" uvezeno sa %1$s

en: "View in browser"
sr_RS: "Videti u pretraživaču"

en: %1$s click | %1$s clicks
sr_RS[0]: %1$s klik
sr_RS[1]: %1$s klikova
sr_RS[2]: %1$s klikova

en: %1$s emails appear more than once in your file : %2$s.
sr_RS: %1$s mejlovi se pojavljuju više nego jednom u vašem fajlu: %2$s.

en: %1$s emails are not valid : %2$s.
sr_RS: %1$s mejlovi nisu validni: %2$s.

en: %1$s emails every %2$s
sr_RS: %1$s mejlova svakih %2$s

en: %1$s out of %2$s sent.
sr_RS: %1$s od %2$s poslato.

en: %1$s subscriber have been added to "%2$s".
sr_RS: %1$s pretplatnik je dodat "%2$s".

en: %1$s subscriber have been confirmed.
sr_RS: %1$s pretplatnik je potvrđen.

en: %1$s subscriber have been moved to "%2$s".
sr_RS: %1$s pretplatnik je pomeren u "%2$s".

en: %1$s subscriber have been removed from "%2$s".
sr_RS: %1$s pretplatnik je uklonjen iz "%2$s".

en: %1$s subscribers added to %2$s.
sr_RS: %1$s pretplatnika dodatih %2$s.

en: %1$s subscribers have been added to "%2$s".
sr_RS: %1$s pretplatnika je dodato "%2$s".

en: %1$s subscribers have been confirmed.
sr_RS: %1$s pretplatnika je potvrđeno.

en: %1$s subscribers have been moved to "%2$s".
sr_RS: %1$s pretplatnika je pomereno u "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from "%2$s".
sr_RS: %1$s pretplatnika je uklonjeno iz "%2$s".

en: %1$s subscribers were exported. Get the exported file [link]here[/link].
sr_RS: %1$s pretplatnika je izvezeno. Preuzmite exportovani dokument [link]ovde[/link].

en: %1$s's import list
sr_RS: %1$s's lista uvoza

en: %1$sth
sr_RS: %1$s.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
sr_RS: %s premašuje maksimalnu veličinu za otpremanje pri korišćenju multi-fajl otpremača u vašem brauzeru.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
sr_RS: %s prevazilazi maksimalnu veličinu za ovaj sajt.

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
sr_RS: %sZa urediti%s, pređite mišem da bi se dugme edit prikazalo ispod.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
sr_RS: &#8220;%s&#8221; nije uspelo da otpremi.

en: &lt; Prev
sr_RS: &lt; Prethodni

en: (%1$s votes)
sr_RS: (%1$s glasova)

en: ... or duplicate one below to copy its design.
sr_RS: ... ili dubliraj onaj ispod da bi se kopriao njegov izgled.

en: 1 hour
sr_RS:  1 сат

en: 15 minutes
sr_RS: 15  минута

en: 1st
sr_RS: 1.

en: 2 hours
sr_RS: 2 sata

en: 2nd
sr_RS: 2.

en: 30 minutes
sr_RS: 30 минута

en: 3rd
sr_RS: 3.

en: 5 minute newbie guide
sr_RS: 5-minutni vodič za početnike

en: << Back
sr_RS: << Nazad

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
sr_RS: Nova lista "%1$s"  je napravljena za ovaj segment.

en: Action Required
sr_RS: Potrebna Akcija

en: Actions & Notifications
sr_RS: Akcije & Obaveštenja

en: Actions will be executed after %1$s messages
sr_RS: Akcija će biti realizovana posle %1$s poruka

en: Activate
sr_RS: Aktivno

en: Activate now
sr_RS: Активирај сада

en: Add
sr_RS: Dodaj

en: Add / Edit group of posts
sr_RS: Dodaj / Uredi grupu članaka

en: Add Subscriber
sr_RS: Dodaj Pretplatnika

en: Add link / Alternative text
sr_RS: Dodaj link / Alternativni tekst

en: Added
sr_RS: Dodato

en: Align center
sr_RS: Postroj u sredini

en: Align left
sr_RS: Postroj levo

en: Align right
sr_RS: Postroj desno

en: All
sr_RS: Sve

en: All Newsletters
sr_RS: Svi bilteni

en: All Sent
sr_RS: Sve poslato

en: Allowed Files
sr_RS: Dozvoljeni Fajlovi

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
sr_RS: Desila se greška pri otpremanju. Molimo pokušajte kasnije.

en: Apply
sr_RS: Primeni

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
sr_RS: Dali ste sigurni da ste izabrali dobar port? Možete polje ostaviti prazno ukoliko neznate šta da precizirate.

en: Are you sure you want to delete this form?
sr_RS: Da li ste sigurni da želite da izbrišete ovu formu?

en: Are you sure you want to ignore the %1$s subscribers of the list %2$s?
sr_RS: Da li ste sigurni da želite da ignorišete %1$s pretplatnike sa liste %2$s?

en: Ask for:
sr_RS: Tražite:

en: Author:
sr_RS: Autor:

en: Auto Newsletters
sr_RS: Auto bilteni

en: Average rating: %1$s
sr_RS: Prosečna ocena: %1$s

en: Back
sr_RS: Nazad

en: Back to selection
sr_RS: Nazad na selekciju

en: Background
sr_RS: Pozadina

en: Blocked IP
sr_RS: Blokiran IP

en: Blog post, online review, forum:
sr_RS: Članak bloga, online recenzija, forum:

en: Bookmarks Selection
sr_RS: Izbor Adresa

en: Bounce Handling
sr_RS: Upravljanje Odskokom

en: Bounce handling connection test
sr_RS: Rukovanje odskokom konekcioni test

en: Bounce handling processing
sr_RS: Rukovanje odskokom procesuira

en: Bounced
sr_RS: Odskok

en: Bulk Actions
sr_RS: Grupna Akcija

en: Button label:
sr_RS: Dugme ozbake:

en: Cancel
sr_RS: Откажи

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
sr_RS: Ne možete da pristupite CSV fajlu. Potvrdite prava pristupa ovom direktorijumu "%1$s"

en: Change log
sr_RS: Promenite log

en: Check your inbox now to confirm your subscription.
sr_RS: Proverite vaš inbox da potvrdite vasu pretplatu.

en: Choose files to upload
sr_RS: Одабери фајлове за отпремање

en: Click here to add a title or text.
sr_RS: Klikni ovde za dodavanje naslova ili teksta.

en: Click here to subscribe
sr_RS: Kliknite ovde da se prijavite

en: Click here to view media.
sr_RS: Kliknite ovde da vidite mediju.

en: Clicked
sr_RS: Kliknuto

en: Close
sr_RS: Zatvori

en: Confirm Reinstallation
sr_RS: Потврди реинсталацију

en: Congrats, your Premium license is active. One last step...
sr_RS: Čestitamo, vaša Premijum licenca je aktivna. Još samo poslednji korak...

en: Connection method
sr_RS: Metod za povezivanje

en: Copy
sr_RS: Kopiraj

en: Copy of
sr_RS: Kopija od

en: Create a new email
sr_RS: Kreiraj novi email

en: Create a new list
sr_RS: Napravi novu listu

en: Created on
sr_RS: Napravljeno

en: Crunching&hellip;
sr_RS: Skratiti&hellip;

en: Custom horizontal line
sr_RS: Prilagođena horizontalna linija

en: Day
sr_RS: Dan

en: Delete
sr_RS: Obriši

en: Delete image for all newsletters?
sr_RS: Obrisati sliku za sve biltene?

en: Delete the user
sr_RS: Обриши корисника

en: Delete this newsletter for ever?
sr_RS: Obriši ovaj bilten?

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
sr_RS: Brisanje liste neće obrisati ni jednog pretplatnika.

en: Description
sr_RS: Opis

en: Details & PSD
sr_RS: Detalji & PSD

en: Dismiss
sr_RS: Odbaci

en: Display and insert options
sr_RS: Prikaži i unesi opcije

en: Display labels in inputs
sr_RS: Prikažite oznake u unosima

en: Display problems? [link]View this newsletter in your browser.[/link]
sr_RS: Problem u prikazu? [link]Pogledajte ovaj bilten u vašem pretraživaču.[/link]

en: Display...
sr_RS: Prikaži...

en: Divider
sr_RS: Razdelnik

en: Dividers Selection
sr_RS: Izbor Pregrada

en: Do nothing
sr_RS: Не ради ништа

en: Do you want to install that version?
sr_RS: Da li želite da instalirate tu verziju?

en: Does it work? Try to connect.
sr_RS: Dali radi? Probaj da se povežeš.

en: Don't wait & send right now.
sr_RS: Ne čekaj & pošalji odmah.

en: Download
sr_RS: Skini

en: Download as .zip
sr_RS: Skini kao .zip

en: Download original Photoshop file
sr_RS: Preuzmi originalni Photoshop fajl

en: Downloads: %1$s
sr_RS: Preuzimanja: %1$s

en: Draft
sr_RS: Nacrt

en: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Look on the right!
sr_RS: Prevucite i spustite %1$stext, članke, pregrade.%2$s Pogledajte na desno!

en: Drop files here
sr_RS: Izbaci fajlove ovde

en: Drop your logo in this header.
sr_RS: Spustite svoj logo u ovo zaglavlje.

en: Duplicate
sr_RS: Duplikat

en: Each time one of our users forgets to write a review, a kitten dies. It's sad and breaks our hearts. [link]Add your own review[/link] and save a kitten today.
sr_RS: Svaki put kada jedan od naših korisnika zaboravi da napiše recenziju, jedno mače ugine. To je tužno i slama naša srca. [link]Dodajte svoju recenziju[/link] i spasite jedno mače danas.

en: Edit
sr_RS: Uredi

en: Edit lists
sr_RS: Uredi liste

en: Edit subscription page link
sr_RS: Izmeni link stranice za prijavu

en: Edit text
sr_RS: Uredi tekst

en: Edit your subscriber profile: %1$s
sr_RS: Izmenite svoj pretplatnički profil: %1$s

en: Edit your subscription
sr_RS: Izmenite svoju pretplatu

en: Editing list %1$s
sr_RS: Uređivanje liste %1$s

en: Element has been deleted.
sr_RS: Елементи обрисани

en: Elements deleted
sr_RS: Елементи обрисани

en: Email %1$s already exists.
sr_RS: Email %1$s već postoji.

en: Email Address
sr_RS: Email adresa

en: Email will be sent to %1$s at %2$s
sr_RS: Email će biti poslat %1$s u %2$s

en: Enabled
sr_RS: Omogućeno

en: Error Saving newsletter...
sr_RS: Greška prilikom čuvanja Biltena...

en: Error Sending Message <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>
sr_RS: Greška pri slanju poruke <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>

en: Error Validating the fields
sr_RS: Greška prilikom potvrđivanja polja

en: Error when inserting emails.
sr_RS: Greška pri unosu mejlova.

en: Error when inserting list.
sr_RS: Greška pri unosu liste.

en: Export Subscribers
sr_RS: Izvezi Pretplatnike

en: Export to CSV
sr_RS: Izvezi kao CSV

en: Exporting %1$s subscribers
sr_RS: Izvozim %1$s pretplatnika

en: Failed Send
sr_RS: Neuspešno slanje

en: Field "%1$s" is required in table "%2$s".
sr_RS: Polje "%1$s" je potrebno u tabeli "%2$s".

en: Field "%1$s" needs to be a valid Email.
sr_RS: Polje "%1$s" mora da bude validan Email.

en: File canceled.
sr_RS: Фајл отказан

en: Filter by type
sr_RS: Filtriraj po tipu

en: First Name
sr_RS: Ime

en: First Time? See it in Action
sr_RS: Prvi put? Pogledajte dodatak u akciji

en: First name
sr_RS: Ime

en: First step: main details
sr_RS: Prvi korak: glavni koraci

en: Follow us and don't miss anything!
sr_RS: Pratite nas i ne porpustite ništa!

en: Footer background
sr_RS: Footer pozadina

en: Footer text
sr_RS: Footer tekst

en: Friday
sr_RS: Petak

en: Friend recommendation
sr_RS: Preporuka prijatelja

en: From
sr_RS: Ne

en: Get Help!
sr_RS: Nađi Pomoć!

en: Get Premium now
sr_RS: Надоградите у премијум

en: Go Premium!
sr_RS: Unapredi u Premijum!

en: Go premium, you cannot send anymore!
sr_RS: Pređite na premijum, ne možete više slati!

en: Google or other search engine
sr_RS: Google ili neki drugi pretraživač

en: Great, you'll never hear from us again!
sr_RS: Bravo, više nećete dobijati vesti od nas!

en: HTTP error.
sr_RS: HTTP greška.

en: Header
sr_RS: Zaglavlje

en: Header background
sr_RS: Pozadina zaglavlja

en: Heading 1
sr_RS: Naslov 1

en: Heading 2
sr_RS: Naslov 2

en: Heading 3
sr_RS: Naslov 3

en: Hello!
    
    Hurray! You've subscribed to our site.
    We need you to activate your subscription to the list(s): [lists_to_confirm] by clicking the link below: 
    
    [activation_link]Click here to confirm your subscription.[/activation_link]
    
    Thank you,
    
     The team!
sr_RS: Pozdrav!
    
    Jupiiii! Upravo ste se prijavili na naš sajt.
    Potrebno je da aktivirane vašu prijavu na listu/e: [lists_to_confirm] tako što ćete kliknuti na link ispod: 
    
    [activation_link]Kliknite ovde da potvrdite svoju prijavu.[/activation_link]
    
    Hvala,
    
    Tim!

en: Help yourself. Or let us help you.
sr_RS: Pomozite sebi. Ili dozvolite nama da Vam pomognemo.

en: Hey, we're curious! How did you find out about us?
sr_RS: Hej, radoznali smo! Kako ste saznali za nas?

en: Hide!
sr_RS: Сакриј!

en: Horizontal line
sr_RS: Horizontalna linija

en: Hostname
sr_RS: Ime Hosta

en: How about a new list?
sr_RS: Kako vam se čini nova lista?

en: How does it work?
sr_RS: Kako radi?

en: IO error.
sr_RS: IO greška.

en: IP address
sr_RS: IP adresa

en: If you leave this area empty, it will not display once you send your email
sr_RS: Ako ostavite ovaj prostor praznim, neće biti prikazan kada budete poslali email.

en: Image
sr_RS: Slika

en: Image Parameters
sr_RS: Parametri Slike

en: Image alignment
sr_RS: Postrojavanje Slike

en: Image has been deleted.
sr_RS: Слика је обрисана

en: Image selection has been saved.
sr_RS: Одабир слика није сачуван

en: Image selection has not been saved.
sr_RS: Odabir slika nije sačuvan

en: Images
sr_RS: Слике

en: Import Subscribers
sr_RS: Uvezi Pretplatnike.

en: Import from plugin %1$s has been cancelled.
sr_RS: Uvoz iz dodatka %1$s je otkazan.

en: Import from plugin %1$s has been completed.
sr_RS: Uvoz iz dodatka %1$s je završen.

en: Import subscribers from plugins
sr_RS: Uvezi pretplatnike iz dodataka

en: In Queue
sr_RS: Na čekanju

en: Information is missing.
sr_RS: Nedostaju informacije

en: Insert Subscription Form
sr_RS: Ubaciti formu za pretplatu

en: Insert [newsletter:total] to show number of posts, [newsletter:post_title] to show the latest post's title & [newsletter:number] to display the issue number.
sr_RS: Unesite [newsletter:total] da biste prikazali ukupan broj članaka, [newsletter:post_title] da biste prikazali naslov poslednjeg članka & [newsletter:number] da biste prikazali broj izdanja.

en: Inserting selected articles...
sr_RS: Ubacivanje odabranih članaka...

en: Install Themes
sr_RS: Postavi Teme

en: It doesn't always work the way we want it to, doesn't it? We have a [link]dedicated support website[/link] with documentation and a ticketing system.
sr_RS: Ne funkcioniše sve onako kako mi želimo, zar ne? Pružamo vam [link] podršku[/link] sa dokumentacijom i tiket sistemom.

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
sr_RS: Izgleda da je vaš vidžet obrisan iz WordPress-ovog [link]dela sa vedžetima[/link].

en: Keep this plugin essentially free
sr_RS: Omogućite da ovaj dodatak ostane besplatan

en: Last
sr_RS: Poslednji

en: Last Name
sr_RS: Prezime

en: Last name
sr_RS: Prezime

en: Last updated: %1$s
sr_RS: Zadnje ažuriranje: %1$s

en: Latest content already sent.
sr_RS: Poslednji sadržaj je već poslat.

en: Line is empty
sr_RS: Linija je prazna

en: Links
sr_RS: Linkovi

en: List "%1$s" has been deleted.
sr_RS: Lista "%1$s" je obrisana

en: List "%1$s" has been duplicated.
sr_RS: Lista "%1$s" je duplirana.

en: List created based on a newsletter segment.
sr_RS: Lista sastavljena na osnovu segmenta biltena.

en: List has been updated.
sr_RS: Lista je ažurirana.

en: List selection
sr_RS: Odabir lista

en: Lists
sr_RS: Liste

en: Loading results...
sr_RS: Učitavanje rezultata...

en: Loading...
sr_RS: Učitavanje...

en: Looking for a faster method to send? [link]Read more[/link] on sending with a professional SMTP.
sr_RS: Tražite bržu metodu za slanje? [link]Pročitajte više[/link] o slanju koristeći profesionalni SMTP.

en: Love kittens?
sr_RS: Volite mačiće?

en: Mailbox Full
sr_RS: Mailbox Pun

en: Mailbox not available
sr_RS: Mailbox nije dostupan

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
sr_RS: Memorija premašena. Molim pokušajte sa drugim manjim fajlom.

en: Message delayed
sr_RS: Poruka odložena

en: Modified On
sr_RS: Modifikovano Na

en: Modify
sr_RS: Promeni

en: Monday
sr_RS: Ponedeljak

en: My first list
sr_RS: Moja prva lista.

en: My rating: %1$s
sr_RS: Moja ocena: %1$s

en: Name
sr_RS: Ime

en: Need help?
sr_RS: Treba pomoć?

en: New Form
sr_RS: Novi obrazac

en: New form
sr_RS: Novi obrazac

en: Newsletter
sr_RS: Bilten

en: Newsletter Images
sr_RS: Слике билтена

en: Newsletter Pro (by Satollo)
sr_RS: Bilten Pro (by Satollo)

en: Newsletter can't be deleted.
sr_RS: Bilten nije mogao biti obrisan.

en: Newsletter deleted.
sr_RS: Bilten obrisan.

en: Newsletter has been saved as a draft.
sr_RS: Bilten je sačuvan kao nacrt.

en: Newsletter has been saved.
sr_RS: Bilten je sačuvan.

en: Newsletter has been scheduled.
sr_RS: Bilten je zakazan.

en: Newsletter profile has been updated.
sr_RS: Profil biltena je ažuriran.

en: Newsletter successfully created.
sr_RS: Bilten uspešno napravljen.

en: Newsletters
sr_RS: Bilteni

en: Newsletters (by Tribulant)
sr_RS: Bilteni (by Tribulant)

en: Next &gt;
sr_RS: Sledeći &gt;

en: Next send out in %1$s
sr_RS: Sledeće slanje u %1$s

en: Next send out on %1$s
sr_RS: Sledeće slanje na %1$s

en: Next step
sr_RS: Следећи корак

en: Next try in %s minutes.
sr_RS: Sledeći pokušaj za %s minuta.

en: No
sr_RS: Ne

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
sr_RS: Pretplatnici nisu pronađeni, verovatno zato što su obrisani.

en: Not active.
sr_RS: Nije aktivno.

en: Not sent yet.
sr_RS: Još nije poslato.

en: Once a week
sr_RS: Jednom nedeljno

en: Once every 28 days
sr_RS: Jednom svakih 28 dana

en: Once every fifteen minutes
sr_RS: Jednom svakih petnaest minuta

en: Once every five minutes
sr_RS: Jednom svakih pet minuta

en: Once every ten minutes
sr_RS: Jednom svakih deset minuta

en: Once every thirty minutes
sr_RS: Jednom svakih trideset minuta

en: Once every two hours
sr_RS: Jednom svakih dva sata

en: Once every two minutes
sr_RS: Jednom svakih dva minuta

en: Oops! You're already subscribed.
sr_RS: Ups! Već ste pretplaćeni.

en: Open, clicks, unsubscribed
sr_RS: Otvoreni, klikovi, odjavljeni

en: Opened
sr_RS: Otvoreno

en: Ordering
sr_RS: Redosled

en: Page %1$s
sr_RS: Strana %1$s

en: Page does not exist.
sr_RS: Strana ne postoji.

en: Page is not accessible.
sr_RS: Strana nije dostupna.

en: Pages
sr_RS: Stranice

en: Password
sr_RS: Шифра

en: Pause
sr_RS: Pauza

en: Paused
sr_RS: Pauzirano

en: Photoshop file available as part of [link]Premium features[/link].
sr_RS: Photoshop dokument je dostupan kao deo [link]Premijum mogućnosti[/link].

en: Pick a date
sr_RS: Odaberite datum

en: Please enter first name
sr_RS: Molimo vas unesite vaše ime

en: Please enter last name
sr_RS: Molimo vas unesite vaše prezime

en: Please enter the address where you've found out about us
sr_RS: Molimo unesite adresu na kojoj ste čuli za nas

en: Please make a selection first!
sr_RS: Molimo vas prvo izvršite selekciju!

en: Please select a newsletter.
sr_RS: Odaberite Bilten

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
sr_RS: Molimo pokušajte da otpremite fajl sa %1$s brauzer otpremač%2$s

en: Please verify your link to this page.
sr_RS: Molimo Vas verifikujte vaš link do ove strane.

en: Position your mouse over the image to the left.
sr_RS: Postavite miš iznad slike prema levo.

en: Post Selection
sr_RS: Selekcija članka

en: Posts
sr_RS: Članci

en: Premium
sr_RS: Premijum

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
sr_RS: Premijum licenca ne postoji za vaš sajt. Kupite je [link]ovde[/link]

en: Premium version is valid for your site.
sr_RS: Premijum verzija je validna za vaš sajt.

en: Preview
sr_RS: Pregled

en: Preview in new tab
sr_RS: Pregled u novom tabu

en: Process bounce handling now!
sr_RS: Procesurianje rukovanja odskokom, sada!

en: Process refreshed to avoid a time limit.
sr_RS: Proces osvežen kako bi se izbeglo vremensko ograničenje.

en: Purchase the premium version.
sr_RS: Kupi premijum verziju.

en: Queue is empty!
sr_RS: Red je prazan!

en: Random text or HTML
sr_RS: Nasumični tekst ili HTML

en: Read documentation
sr_RS: Čitaj dokumentaciju

en: Read more.
sr_RS: Čitaj više.

en: Read online.
sr_RS: Čitaj online

en: Reinstall
sr_RS: Reinstalirajte

en: Remove
sr_RS: Ukloni

en: Remove from the queue
sr_RS: Ukloniti iz reda

en: Remove image
sr_RS: Ukloni sliku

en: Remove link
sr_RS: Ukloni link

en: Remove text
sr_RS: Ukloni tekst

en: Resume
sr_RS: Nastavi

en: Saturday
sr_RS: Subota

en: Save
sr_RS: Sačuvaj

en: Save & close
sr_RS: Sačuvaj & zatvori

en: Save settings
sr_RS: Sačuvaj podešavanja

en: Saved! The changes are already active in your widget.
sr_RS: Sačuvano! Promene su već aktivne u vašem vidžetu.

en: Saved.
sr_RS: Сачувано.

en: Saving newsletter...
sr_RS: Čuvanje Biltena...

en: Schedule
sr_RS: Zakazati

en: Scheduled to be sent in %1$s
sr_RS: Zakazano da bude poslato u %1$s

en: Scheduled to be sent on %1$s
sr_RS: Zakazano da bude poslato na %1$s

en: Search newsletters
sr_RS: Pretraži biltene

en: Search recipients
sr_RS: Traži primaoce

en: Secure connection
sr_RS: Сигурна веза...

en: Secure connection(SSL)
sr_RS: Sigurna konekcija(SSL)

en: Security error.
sr_RS: Bezbednosta greška.

en: Segment of %1$s
sr_RS: Segment od %1$s

en: Select Files
sr_RS: Odaberi Fajlove

en: Select at least 1 subscriber!
sr_RS: Odaberite barem 1 pretplatnika!

en: Select list(s):
sr_RS: Odaberi listu(e):

en: Send
sr_RS: Pošalji

en: Send Process
sr_RS: Proces slanja

en: Send immediately.
sr_RS: Hitno poslati.

en: Send later
sr_RS: Pošalji kasnije

en: Send...
sr_RS: Пошаљи...

en: Sending
sr_RS: Šalje se

en: Sending a test email
sr_RS: Šaljem tes mejl.

en: Sending batch of emails...
sr_RS: Slanje gomile mejlova...

en: Sending has resumed.
sr_RS: Slanje se nastavlja.

en: Sending is now paused.
sr_RS: Slanje je pauzirano.

en: Sending per event
sr_RS: Slanje po događaju

en: Sending preview...
sr_RS: Slanje pregleda...

en: Sending suspended.
sr_RS: Slanje suspendovano.

en: Sent
sr_RS: Poslato

en: Sent On
sr_RS: Poslato

en: Sent daily at %1$s.
sr_RS: Šalji dnevno u %1$s.

en: Sent monthly on the %1$s %2$s at %3$s
sr_RS: Šalji mesečno %1$s %2$s u %3$s

en: Sent monthly on the %1$s at %2$s
sr_RS: Šalji mesečno %1$s u %2$s

en: Sent to %1$s out of %2$s
sr_RS: Pošalji ka %1$s od %2$s

en: Sent to %1$s subscribers.
sr_RS: Pošalji ka %1$s prijavljenima.

en: Sent weekly on %1$s at %2$s
sr_RS: Šalji nedeljno %1$s u %2$s

en: Settings
sr_RS: Podešavanja

en: Share your data
sr_RS: Podelite svoje podatke

en: Show all months
sr_RS: Prikazati sve mesece

en: Show all themes
sr_RS: Prikaži sve teme

en: Size:
sr_RS: Величина

en: Spam test results
sr_RS: Rezultati spam testa

en: Split subscribers into %1$s pages.
sr_RS: Podeli prijavljene u %1$s strana.

en: Standard Newsletters
sr_RS: Standardni bilteni

en: Stats
sr_RS: Statistika

en: Stats : %1$s
sr_RS: Statistika : %1$s

en: Step %1$s
sr_RS: Korak %1$s

en: Step 1:
sr_RS: Korak 1:

en: Step 2:
sr_RS: Korak 2:

en: Step 3:
sr_RS: Korak 3:

en: Step 4:
sr_RS: Korak 4:

en: Styles could not be saved
sr_RS: Стилови нису могли бити сачувани

en: Styles have been saved
sr_RS: Стилови су сачувани

en: Subject
sr_RS: Tema

en: Submit
sr_RS: Pošalji

en: Subscribe to our Newsletter
sr_RS: Pretplatite se na naš Bilten

en: Subscribe!
sr_RS: Prijavi se!

en: Subscribed
sr_RS: Prijavljeni

en: Subscribed on
sr_RS: Prijavljeni na

en: Subscriber
sr_RS: Pretplatnik

en: Subscriber Status
sr_RS: Status Prijavljenih

en: Subscriber has been modified. [link]Edit again[/link].
sr_RS: Pretplatnik je izmenjen. [link]Izmeni ponovo[/link].

en: Subscriber has been saved.
sr_RS: Pretplatnik je sačuvan.

en: Subscriber has not been modified.
sr_RS: Pretplatnik nije izmenjen.

en: Subscriber has not been saved.
sr_RS: Pretplatnik nije sačuvan.

en: Subscriber not found : <b><i>%s</i></b>
sr_RS: Pretplatnik nije pronađen : <b><i>%s</i></b>

en: Subscribers
sr_RS: Pretplatnici

en: Subscribers per page:
sr_RS: Pretplatnika po strani:

en: Subscribers to show per page:
sr_RS: Prijavljenih za prikaz po strani:

en: Subscribers will now need to activate their subscription by email in order to receive your newsletters. This is recommended.
sr_RS: Pretplatnici će morati da aktiviraju svoju pretplatu preko mejla da bi mogli da primaju bilten. To se preporučuje.

en: Subscription confirmation
sr_RS: Potvrda pretplate

en: Subscription date
sr_RS: Datum pretplate

en: Subscription form for your newsletters.
sr_RS: Forma prijave za vaš bilten.

en: Subscription without JavaScript is disabled.
sr_RS: Prijava bez JavaScript je onemogućena.

en: Success message:
sr_RS: Poruka za uspeh:

en: Successfully connected to %1$s
sr_RS: Uspešno povezan na %1$s

en: Sunday
sr_RS: Nedelja

en: Switch to beta
sr_RS: Pređi na beta

en: Tags: %1$s
sr_RS: Tagovi: %1$s

en: Test email successfully sent to %s
sr_RS: Ovaj email je uspešno poslat %s

en: Text
sr_RS: Tekst

en: Thanks!
sr_RS: Хвала

en: The PHP Extension openssl is not enabled on your server. Ask your host to enable it if you want to use an SSL connection.
sr_RS: PHP extenzija openssl nije omogućena na vašem serveru. Pitajte svog host-a da je omogući ukoliko želite da koristite SSL konekciju.

en: The email ID %s is not published
sr_RS: Email ID %s nije objavljen

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
sr_RS: Prva linija CSV dokumenta bi trebalo da bude kolona sa zaglavljima: "email","ime","prezime".

en: The form named "%1$s" has been created.
sr_RS: Obrazac pod ienom "%1$s" je kreirana.

en: The form named "%1$s" has been deleted.
sr_RS: Obrazac pod imenom "%1$s" je obrisan.

en: The list does not exists or cannot be deleted.
sr_RS: Lista ne postoji ili ne može biti obrisana.

en: The list has been deleted.
sr_RS: Lista je obrisana.

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
sr_RS: Lista koju ste zalepili je prevelika za pretraživač. <strong>Uvezite dokument</strong> umesto.

en: The newsletter doesn't exist.
sr_RS: Bilten ne postoji.

en: The newsletter has been duplicated.
sr_RS: Napravljena je kopija Biltena.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
sr_RS: Bilten će biti deaktiviran, potrebno je da uradite reaktivaciju čim završite sa njegovom izmenom. Da li želite da nastavite?

en: The posts below were added with the widget %sAutomatic latest content%s
sr_RS: Članci ispod su dodati koristeći vidžet %sAutomatski poslednji sadržaj%s

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
sr_RS: Druga linija CSV dokumenta bi trebalo da bude set vrednosti: "joeeg@example.com","Average","Joe".

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
sr_RS: Segment je odstranjen iz reda ovog biltena.

en: The theme you selected could not be loaded.
sr_RS: Тема коју сте одабрали не може да се покрене.

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
sr_RS: Prve dve linije dokumenta koji ste uvezli su sledeće:

en: There are %1$s messages in your mailbox
sr_RS: Imate %1$s poruka u vašem sandučetom

en: There are %1$s pending email(s)
sr_RS: Ima %1$s email(ova) na čekanju

en: There are no bounced messages to process right now!
sr_RS: Nema povratnih poruka za trenutno procesuiranje!

en: There are no messages
sr_RS: Nema poruka

en: There are no newsletters.
sr_RS: Nema biltena.

en: There are no posts corresponding to that search.
sr_RS: Нема чланака који одговарају претрази.

en: There is no plugin to import from.
sr_RS: Nema dodataka za uvoz.

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
sr_RS: Izgleda da postoji greška sa listom koju pokušavate da uvezete.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
sr_RS: Došlo de greške u konfiguraciji. Molimo kontaktirajte administratora servera.

en: This file is empty. Please try another.
sr_RS: Ovaj fajl je prazan. Molim pokušajte drugi.

en: This file is not an image. Please try another.
sr_RS: Ovaj fajl nije slika. Molim pokušajte drugi.

en: This file type is not allowed. Please try another.
sr_RS: Ovaj tip fajla nije dozvoljen. Molim pokušajte drugi.

en: This form does not exist
sr_RS: Obrazac ne postoji

en: This form does not exist.
sr_RS: Ovaj obrazac ne postoji.

en: This form has already been deleted.
sr_RS: Ovaj obrazac je već obrisan.

en: This image might be in an article. Delete anyway?
sr_RS: Moguće da se ova slika ne nalazi u članku. Obrisati ipak?

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
sr_RS: Ovo je veće nego maksimalna veličina. Molim pokušajte drugi.

en: Thursday
sr_RS: Četvrtak

en: Time remaining: %1$s
sr_RS: Preostalo vreme: %1$s

en: Tired of waiting more than 48h to send your emails?
sr_RS: Umorni ste od čekanja duže od 48h da pošaljete svoje email-ove?

en: Title:
sr_RS: Naslov:

en: Titles & text
sr_RS: Naslovi & tekst

en: To edit, simply click on this block of text.
sr_RS: Da biste izmenili, samo kliknite na ovaj blok teksta.

en: To resume send [link]Go premium now![/link]
sr_RS: Za nastavak slanja [link]Go premium now![/link]

en: Today you have sent %1$s emails
sr_RS: Danas ste poslali %1$s mejlova

en: Today's statistics
sr_RS: Današnja statistika

en: Total of subscribers
sr_RS: Ukupno pretplatnika

en: Tuesday
sr_RS: Utorak

en: Twice daily
sr_RS: Dva puta dnevno

en: Unconfirmed
sr_RS: Nepotvrđeni

en: Unopened
sr_RS: Neotvoreno

en: Unsubscribe
sr_RS: Odjavi se

en: Unsubscribe from all lists
sr_RS: Odjavi sa svih lista

en: Unsubscribe from list: %1$s
sr_RS: Odjavi sa liste: %1$s

en: Unsubscribe link
sr_RS: Link za odjavu

en: Unsubscribe the user
sr_RS: Odjavi korisnika

en: Unsubscribed
sr_RS: Odjavljen

en: Upload
sr_RS: Отпреми

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
sr_RS: Greška u otpremanju, fajl %1$s je prevelik! (MAX:%2$s)

en: Upload failed.
sr_RS: Greška pri otpremanju.

en: Upload stopped.
sr_RS: Otpremanje zaustavljeno.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
sr_RS: od

en: User has been inserted.
sr_RS: Korisnik je ubačen.

en: User has been updated.
sr_RS: Korisnik je ažuriran.

en: User has not been inserted.
sr_RS: Korisnik nije ubačen.

en: User has not been updated.
sr_RS: Korisnik nije ažuriran.

en: View
sr_RS: Prikaz

en: View all themes by %1$s
sr_RS: Vidite sve teme po %1$s

en: View author's website
sr_RS: Vidi autorom vebsajt

en: View by lists
sr_RS: Pregled po listama

en: View newsletter
sr_RS: Vidi bilten

en: View stats or edit
sr_RS: Види статистику или уреди

en: Visual
sr_RS: Vizuelno

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
sr_RS: Pazite! Ako reinstalirate ovu temu svi fajlovi iz datoteke: /wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s će biti  zamenjeni. Dali ste sigurni da želite da reinstalirate?

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. [ajaxlink]Yes, count me in![/ajaxlink]
sr_RS: Ne znamo dovoljno o našim korisnicima. Želimo da prikupim [link]anonimne podatke[/link] da bismo unapredili dodatak. [ajaxlink]Da, računajte na mene![/ajaxlink]

en: We love stars...
sr_RS: Mi volimo zvezde...

en: We received %1$s messages from the user %2$s
sr_RS: Primili smo %1$s poruka od korisnika %2$s

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
sr_RS: Nismo bili u mogućnosti da kontaktiramo API, sajt je možda oboren. Molim Vas pokušajte kasnije.

en: Wednesday
sr_RS: Sreda

en: Welcome Page!
sr_RS: Stranica Dobrodošli!

en: What You Can Do
sr_RS: Šta možete da uradite

en: What type of newsletter is this?
sr_RS: Koji tip biltena je ovo?

en: What's new?
sr_RS: Šta je novo?

en: When mailbox is full
sr_RS: Kada je mailbox pun

en: When mailbox is not available
sr_RS: Kada mailbox nije dostupan

en: When message is delayed
sr_RS: Kada je poruka odložena

en: When setting up the bounce system, you need to have a different address for the bounce email and the forward to address
sr_RS: Kada podešavate sistem odskoka, morate da imate drugu adresu za mejl odskoka i adresu za prosleđivanje.

en: When someone subscribes
sr_RS: Када се неко претплати

en: When...
sr_RS: Када...

en: Who can create newsletters?
sr_RS: Ko može da pravi biltene?

en: Who can manage subscribers?
sr_RS: Ko može da uređuje prijavljene?

en: Widget Settings
sr_RS: Opcije vidžeta

en: With this segment
sr_RS: Sa ovim segmentom

en: WordPress Posts' Images
sr_RS: Слике WordPress чланка

en: WordPress post
sr_RS: WordPress članak

en: WordPress.org plugin repository
sr_RS: WordPress.org baza dodataka

en: Yes
sr_RS: Da

en: Yes, add me to your mailing list.
sr_RS: Da, dodajte me na vašu mailing listu.

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
sr_RS: Ups! Nismo uspeli da nadjemo nijednog pretplatnika.

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
sr_RS: Spremate se da pošaljete ovaj bilten. Molimo da potvrdite.

en: You are already subscribed to : %1$s
sr_RS: Već ste prijavljeni na : %1$s

en: You are already subscribed.
sr_RS: Već ste prijavljeni.

en: You are already unsubscribed.
sr_RS: Već ste odjavljeni.

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
sr_RS: Možete imati čak i ovakve %1$sdruštvene obeleživače%2$s:

en: You can start by watching this video by one of our users.
sr_RS: Možete početi tako što ćete pogledati video jednog od naših korisnika.

en: You have attempted to queue too many files.
sr_RS: Pokušali ste da postavite u red previše fajlova.

en: You made a mistake? [link]Undo unsubscribe[/link].
sr_RS: Pogrešili ste? [link]Poništite odjavu[/link].

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
sr_RS: Verovatno bi trebalo da uključite ON za opciju <i>Self-signed certificates</i>

en: You may only upload 1 file.
sr_RS: Možete otpremiti samo 1 fajl.

en: You need to select at least one list.
sr_RS: Morate da izaberete barem jednu listu.

en: You updated! It's like having the next gadget, but better.
sr_RS: Ažurirali ste dodatak! To je kao da imate novi gadžet, ali bolji.

en: You're all setup! You've successfully sent with Gmail.
sr_RS: Sve ste podesili! Uspešno ste poslali putem Gmail-a.

en: You're almost there. Click this [link]link[/link] to activate the licence you have just purchased.
sr_RS: Skoro ste gotovi. Kliknite ovde [link]link[/link] da aktivirate licencu koju ste upravo kupili.

en: You've been subscribed!
sr_RS: Prijavili ste se!

en: You've subscribed to: %1$s
sr_RS: Pretplatili ste se na: %1$s

en: You've successfully subscribed.
sr_RS: Uspešno ste se prijavili.

en: You've unsubscribed!
sr_RS: Odjavili ste se!

en: Your auto newsletter has been activated.
sr_RS: Vaš auto Bilten je aktiviran.

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
sr_RS: Vaša ganc-nova lista čeka prvog pretplatnika.

en: Your company's address
sr_RS: Adresa vaše kompanije

en: Your email could not be saved
sr_RS: Ваш е-мејл не може да се сачува

en: Your email has been saved
sr_RS: Ваш е-мејл је сачуван

en: Your email preview has been sent to %1$s
sr_RS: Ваш пример е-мејла је послат на %1$s

en: Your latest newsletter is being sent.
sr_RS: Vaš bilten se upravo šalje.

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
sr_RS: Vaš zahtev ne može da pronađe ni jednog pretplatnika. Promenite filtere.

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
sr_RS: Vaša podešavanja ([settings]) ne mže se slati tako brzo ka [number] pretplatnicima. Očekujte kašnjenje dostave. [link]Čitaj više[/link]

en: Your vote could not be recorded.
sr_RS: Vaš glas nije mogao biti zabeležen.

en: Your vote has been recorded.
sr_RS: Vaš glas je zabeležen.

en: Yup, it works. You can start blasting away emails to the moon.
sr_RS: Da, radi. Možete početi slanje email-ova ka mesecu.

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
sr_RS: Da, dodati ste na našu listu. Uskoro ćete dobiti vesti od nas.

en: [link]Find out[/link] how you can improve this.
sr_RS: [link]Saznajte[/link] kako možete ovo da unapredite.

en: [link]Show more details.[/link]
sr_RS: [link]Prikaži više detalja.[/link]

en: and the footer?
sr_RS: i podnožje?

en: bounced
sr_RS: odskočilo

en: center
sr_RS: центар

en: clicked
sr_RS: kliknuto

en: day(s)
sr_RS: dana

en: day(s) after.
sr_RS: dana kasnije.

en: drop content here
sr_RS: spustite sadržaj ovde

en: empty
sr_RS: prazno

en: every 10 minutes
sr_RS: svakih 10 minuta

en: every 15 minutes
sr_RS: svakih 15 minuta

en: every 2 hours
sr_RS: svaka 2 sata

en: every 2 minutes
sr_RS: svaka 2 minuta

en: every 30 minutes
sr_RS: svakih 30 minuta

en: every 5 minutes
sr_RS: svakih 5 minuta

en: every hour
sr_RS: svaki sat

en: every minute
sr_RS: svakog minuta

en: excerpt
sr_RS: izvod

en: full post
sr_RS: ceo članak

en: go back to Step 1
sr_RS: врати се на први корак

en: hey, click on this text!
sr_RS: hej, klikni na ovaj tekst!

en: hour(s)
sr_RS: sati

en: hour(s) after.
sr_RS: sati kasnije.

en: if there's new content
sr_RS: ukoliko postoji novi sadržaj

en: immediately
sr_RS: odmah

en: immediately.
sr_RS: odmah.

en: left
sr_RS: лево

en: medium
sr_RS: srednji

en: monthly every...
sr_RS: mesečno svaki...

en: monthly on the...
sr_RS: mesečno na...

en: moved to the trash.
sr_RS: prebačeno na đubre.

en: no
sr_RS: не

en: no image
sr_RS: bez slike

en: of
sr_RS: od

en: once a day at...
sr_RS: jednom dnevno u...

en: opened
sr_RS: otvoreno

en: play with this image
sr_RS: igrajte se sa ovom slikom

en: right
sr_RS: desno

en: selected
sr_RS: odabrano

[ctx: settings tab title]
en: Advanced
sr_RS: Напредно

[ctx: settings tab title]
en: Basics
sr_RS: Основе

en: small
sr_RS: mali

en: underline
sr_RS: podvući

en: unopened
sr_RS: neotvoreno

en: unsubscribed
sr_RS: odjavljeno

en: week(s)
sr_RS: nedelja

en: week(s) after.
sr_RS: nedelja kasnije.

en: weekly on...
sr_RS: nedeljno na...

en: which you have pasted
sr_RS: koje ste vi postavili

en: yes
sr_RS: да
